Пловдив

Николай Христов Христов

клубове

роден на: 13.06.1989

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
16-09-2015 19:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - FC Siza Sport 6 - 4 LA LIGA 21
23-09-2015 21:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - Пълдин Атлетик 7 - 4 LA LIGA 22
29-09-2015 21:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - АФК Марица 2 - 4 LA LIGA 23
07-10-2015 20:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - Kamenitza-Интернационал *4 - 4 КУПА АРЕНА
21-10-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Пълдин Атлетик 4 - 4 LA LIGA 24
27-10-2015 21:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 5 - 7 LA LIGA 25
31-10-2015 20:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - FC Siza Sport 3 - 4 КУПА АРЕНА
06-11-2015 20:00 Авангард ФК Житница - Пълдин Атлетик 2 - 8 LA LIGA 26
13-11-2015 21:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - ФК ПЛОВДИВ 17 - 0 LA LIGA 27
26-11-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център Fresh Penis - Пълдин Атлетик 4 - 6 LA LIGA 28
03-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 29
07-12-2015 18:45 Терен 2 - Младежки център Old School - Пълдин Атлетик 1 - 9 LA LIGA 30
13-12-2015 16:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - BOHEMIANS 6 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 15:00 Терен 2 - Младежки център Racing Club - Пълдин Атлетик 4 - 13 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Old School 8 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 14:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Пълдин Атлетик 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - Пълдин Атлетик 2 - 11 ЗИМНА ЛИГА 6
13-02-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ФК Бунарджик 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 7
24-02-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - Пълдин Атлетик 3 - 6 ВИСША ЛИГА 1
27-02-2016 17:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - Пълдин Атлетик 1 - 10 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
02-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Бактрейд 3 - 5 ВИСША ЛИГА 2
04-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - Пълдин Атлетик 4 - 7 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
07-03-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - ШАШ 8 - 3 LA LIGA 1
13-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ШАШ 4 - 4* ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
16-03-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 15 - 5 ВИСША ЛИГА 3
16-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - Malki Koteta 5 - 1 LA LIGA 2
23-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Пълдин Атлетик 3 - 1 ВИСША ЛИГА 4
23-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Тарос Трейд 1 - 8 LA LIGA 3
29-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Пълдин Атлетик 2 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - СИНИ ОРЛИ 1 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Фитони 8 - 1 ВИСША ЛИГА 5
06-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Malki Koteta 10 - 3 LA LIGA 4
13-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Пълдин Атлетик 6 - 4 ВИСША ЛИГА 6
13-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - ФК Бунарджика 5 - 1 LA LIGA 5
19-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - Балканска Гозба 2 - 6 ВИСША ЛИГА 7
20-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - Malki Koteta 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Malki Koteta 3 - 1 LA LIGA 6
27-04-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Спартак - Пълдин Атлетик 2 - 8 ВИСША ЛИГА 8
04-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Десант-68 6 - 3 ВИСША ЛИГА 9
04-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - Единствените 4 - 5 LA LIGA 7
09-05-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Malki Koteta 9 - 3 LA LIGA 8
10-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Пълдин Атлетик 5 - 6 ВИСША ЛИГА 10
13-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ХЪШОВЕ 7 - 12 LA LIGA 9
17-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 5 ВИСША ЛИГА 12
18-05-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 11 ВИСША ЛИГА 11
19-05-2016 19:00 СЦ Арена Сборная - Malki Koteta 11 - 3 LA LIGA 10
25-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - VIP Dent 0 - 2 ВИСША ЛИГА 13
01-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Malki Koteta 5 - 0 Група B 1
03-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 4 - 2 ВИСША ЛИГА 14
07-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Единствените 0 - 5 Група B 2
13-06-2016 00:00 не е избран Kamenitza-Интернационал - Malki Koteta 5 - 0 Група B 3
14-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 0 ВИСША ЛИГА 15
30-08-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Пълдин Атлетик 8 - 0 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Пълдин Атлетик 4 - 3 ВИСША ЛИГА 2
13-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - TNN Gold 4 - 6 ВИСША ЛИГА 3
16-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - АФК ХАОС 7 - 9 LA LIGA 1
20-09-2016 20:05 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Пълдин Атлетик 4 - 1 ВИСША ЛИГА 4
20-09-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Malki Koteta 5 - 3 LA LIGA 2
27-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Космос 1 - 0 LA LIGA 3
27-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 1 ВИСША ЛИГА 5
04-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ФК Даяна 0 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Пълдин Атлетик 2 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 4
16-10-2016 18:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Пълдин Атлетик 0 - 5 ВИСША ЛИГА 6
18-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Лаос 6 - 4 ВИСША ЛИГА 7
20-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Десант-68 *5 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 6 - 5 ВИСША ЛИГА 8
26-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - Malki Koteta 4 - 4 LA LIGA 5
02-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Malki Koteta 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
02-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 4 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
07-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Old School 8 - 5 LA LIGA 6
08-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Бактрейд 6 - 0 ВИСША ЛИГА 9
15-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 5 - 6 ВИСША ЛИГА 10
16-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Сборная - Malki Koteta 6 - 4 LA LIGA 7
23-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Младежка 1 0 - 8 LA LIGA 8
23-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Фитони 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
07-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 6 - 4 ВИСША ЛИГА 12
09-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Malki Koteta 5 - 0 LA LIGA 9
13-12-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - ФК Бунарджика 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
14-12-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 6 - 1 ВИСША ЛИГА 13
28-01-2017 20:00 СЦ Оптимум Пълдин Атлетик - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 2 ЗИМНА ЛИГА 1
04-02-2017 21:00 СЦ Оптимум АПФК Пловдив - Пълдин Атлетик 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 2
11-02-2017 21:00 СЦ Оптимум Пълдин Атлетик - Наказателите 13 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
19-02-2017 13:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Juventus 10 - 3 ЗИМНА ЛИГА 4
26-02-2017 13:00 Терен 2 - Младежки център Сабрина - Пълдин Атлетик 1 - 10 ЗИМНА ЛИГА 5
01-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 1 - 5 ВИСША ЛИГА 14
02-03-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - ШАШ 5 - 0 LA LIGA 10
07-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 2 - 3 ВИСША ЛИГА 15
10-03-2017 20:05 Терен 3 - Младежки център Последен Шанс - Malki Koteta 5 - 2 LA LIGA 11
12-03-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Сабрина 3 - 1 ЗИМНА ЛИГА 7
17-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Kilnockie 6 - 9 LA LIGA 12
21-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Malki Koteta 5 - 2 LA LIGA 13
22-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 5 - 4 ВИСША ЛИГА 16
29-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - VIP Dent 1 - 10 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 2 - 4 ВИСША ЛИГА 18
05-04-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Армада Пловдив 0 - 5 Група А 1
11-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Чико-Бунара 2 - 9 ВИСША ЛИГА 19
11-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - Malki Koteta 5 - 0 Група А 2
18-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 8
20-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Old School 5 - 2 Група А 3
21-04-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Пълдин Атлетик 7 - 0 ВИСША ЛИГА 20
25-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - Malki Koteta 5 - 7 Група D 1
26-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 4 - 2 ВИСША ЛИГА 21
28-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Щ+Щ 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Победа (Царацово) 2 - 9 Група D 2
03-05-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Пълдин Атлетик 5 - 5 ВИСША ЛИГА 22
09-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 5 ВИСША ЛИГА 23
11-05-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Наказателите - Malki Koteta 7 - 0 Група D 3
16-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Пълдин Атлетик 5 - 3 ВИСША ЛИГА 24
17-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Фаворит - Malki Koteta 2 - 5 Група C 1
31-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 9 ВИСША ЛИГА 25
31-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Сините Ангели 8 - 7 Група C 2
05-06-2017 00:00 не е избран ФК Бунарджика - Malki Koteta 0 - 5 Група C 3
08-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 10 - 3 ВИСША ЛИГА 26
15-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - TNN Gold 2 - 5 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2017 21:05 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - DEMBA TEAM 5 - 7 OPEN CUP ГФЛ
21-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 5 ВИСША ЛИГА 28
28-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 7 - 8 ВИСША ЛИГА 29
18-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Пълдин Атлетик 2 - 7 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
22-08-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
25-08-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Пълдин Атлетик 5 - 4 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
30-08-2017 21:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Пълдин Атлетик 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
11-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - FA Plovdiv 13 - 4 СУПЕР Лига 7 1
11-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - FC FIGHTERS 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
18-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
19-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Лаос 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
20-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - ФК Самурай 5 - 5 СУПЕР Лига 7 2
27-09-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - VIP Dent 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Пълдин Атлетик 3 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" Беломорски - FA Plovdiv 6 - 9 СУПЕР Лига 7 3
04-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Пълдин Атлетик 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
10-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
11-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - FA Plovdiv 3 - 3 СУПЕР Лига 7 5
17-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Пълдин Атлетик 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
18-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FA Plovdiv 19 - 4 СУПЕР Лига 7 6
22-10-2017 11:00 Игрище Ловен парк Пълдин Атлетик - АФК ВЕРЕЯ 1995 0 - 4 ГРУПА E3 1
22-10-2017 13:00 Игрище Ловен парк Detoni EOOD - Пълдин Атлетик 0 - 5 ГРУПА E3 2
24-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - Пълдин Атлетик 4 - 13 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Балканска Гозба 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
01-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" АФК Фрактура - FA Plovdiv 4 - 9 СУПЕР Лига 7 8
06-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - ХАОС 5 - 3 СУПЕР Лига 7 9
07-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
14-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 0 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
15-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FA Plovdiv 6 - 2 СУПЕР Лига 7 10
18-11-2017 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) Fibank - Пълдин Атлетик 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Чико-Бунара 8 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
24-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - КАМИОНИТЕ 4 - 6 СУПЕР Лига 7 11
30-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
04-12-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 8 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
07-12-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - Четирите Пейки 5 - 4 СУПЕР Лига 7 7
11-12-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
05-03-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - FC "Old Dogs" 5 - 0 СУПЕР Лига 7 13
06-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - TNN Gold 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
12-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FA Plovdiv 4 - 4 СУПЕР Лига 7 12
14-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - ТРАДА ДИЗАЙН 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
20-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 7 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - FA Plovdiv 4 - 5 СУПЕР Лига 7 14
28-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - COCA COLA 8 - 4 СУПЕР Лига 7 15
29-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Пълдин Атлетик 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
03-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
04-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 16
04-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - ФК Приятели 6 - 5 Football 7 CUP 8
09-04-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FA Plovdiv 15 - 2 СУПЕР Лига 7 17
15-04-2018 15:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
17-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - СИНИ ОРЛИ 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
18-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - Полярните мечки 12 - 3 СУПЕР Лига 7 18
25-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Афк Крепост - FA Plovdiv 11 - 11 СУПЕР Лига 7 19
25-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Пълдин Атлетик 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
30-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - БОРА 2 - 5 СУПЕР Лига 7 20
01-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
07-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - Футболна Академия 6 - 9 СУПЕР Лига 7 21
08-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - FC FIGHTERS 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
13-05-2018 00:00 не е избран Пълдин Атлетик - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
16-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FA Plovdiv 0 - 5 СУПЕР Лига 7 22
21-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - АФК Фрактура 5 - 0 СУПЕР Лига 7 23
23-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FA Plovdiv 0 - 5 Football 7 CUP 1
28-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FA Plovdiv 6 - 9 СУПЕР Лига 7 24
31-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Пълдин Атлетик 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
04-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - FC Lauta Hools 4 - 5 СУПЕР Лига 7 25
05-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - СИНИ ОРЛИ 15 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
06-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - ФК Приятели 3 - 5 СУПЕР Лига 7 29
11-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - FA Plovdiv 5 - 3 СУПЕР Лига 7 26
13-06-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Пълдин Атлетик 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
19-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 6 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
20-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - FC Fitoni 3 - 8 СУПЕР Лига 7 27
24-06-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
25-06-2018 00:00 не е избран FC "Old Dogs" - FA Plovdiv 0 - 5 СУПЕР Лига 7 28
02-07-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - КАМИОНИТЕ 5 - 7 Football 7 CUP 13
09-07-2018 00:00 не е избран COCA COLA - FA Plovdiv 0 - 5 СУПЕР Лига 7 30
11-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FA Plovdiv 5 - 3 Football 7 CUP
11-07-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - FA Plovdiv 0 - 5 Football 7 CUP 15
10-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - FA Plovdiv 2 - 2 СУПЕР Лига 7 1
19-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - FC Fitoni 3 - 6 СУПЕР Лига 7 2
26-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - FA Plovdiv 6 - 2 СУПЕР Лига 7 3
01-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - ФК Самурай 3 - 6 СУПЕР Лига 7 4
08-10-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FA Plovdiv 4 - 8 СУПЕР Лига 7 5
17-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - Футболна Академия 3 - 7 СУПЕР Лига 7 6
23-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - Пълдин Атлетик 7 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - FA Plovdiv 2 - 4 СУПЕР Лига 7 7
29-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - FC Lauta Hools 6 - 6 СУПЕР Лига 7 8
07-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FA Plovdiv 5 - 4 СУПЕР Лига 7 9
15-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - FA Plovdiv 9 - 3 СУПЕР Лига 7 10
27-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - Old School 5 - 3 СУПЕР Лига 7 11
03-12-2018 00:00 не е избран FA Plovdiv - Novacite 5 - 0 СУПЕР Лига 7 13
20-03-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - Старата Школа 8 - 2 СУПЕР Лига 7 14
25-03-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FA Plovdiv 3 - 2 СУПЕР Лига 7 15
03-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - БОРА 5 - 0 СУПЕР Лига 7 16
08-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FA Plovdiv 16 - 3 СУПЕР Лига 7 17
15-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - Хобити ФК 13 - 6 СУПЕР Лига 7 18
22-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FA Plovdiv 4 - 2 СУПЕР Лига 7 19
01-05-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - 20 Super Hot 5 - 0 СУПЕР Лига 7 20
08-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FA Plovdiv 13 - 6 СУПЕР Лига 7 21
13-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - Четирите Пейки 6 - 3 СУПЕР Лига 7 22
29-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - AFC TechnoWelt 5 - 7 СУПЕР Лига 7 23
11-06-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - FA Plovdiv 4 - 6 СУПЕР Лига 7 24