София

Христо Найденов Христов

клубове

роден на: 16.10.1985

години: 35

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 18
n/a не е избран АФК Скара Бира - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 20
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - "Атлетик" Враца Висша лига 21
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Игрис Махала" - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 22
n/a не е избран АФК Скара Бира - ФК "ПАРТИЗАН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 10
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - LAZIO БЕЛОТ ЛИГА БЕЛОТ 2019 11
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - ФК "ПАРТИЗАН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 12
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" ЛИГА БЕЛОТ 2019 13
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "ПАРТИЗАН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 14
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "ПАРТИЗАН" - Околчица /Враца/ Висша лига 12
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Скрита Сила - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 13
n/a не е избран БАРСЕЛОНА БЕЛОТ - ФК "ПАРТИЗАН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 15
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - ФК Инекс Трейд ЛИГА БЕЛОТ 2019 15
n/a не е избран ЗГОРИГРАД ВЕТЕРАНИ - ФК "ПАРТИЗАН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 16
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - ФК "Фантастико" Враца Висша лига 14
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 15
n/a не е избран МАНЧЕСТЪР ЛИЛЯЧЕ БЕЛОТ - ФК "ПАРТИЗАН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 17
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - БАРСЕЛОНА БЕЛОТ ЛИГА БЕЛОТ 2019 18
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - Червена чета "Радецки" Висша лига 16
n/a не е избран ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 18
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 19
n/a не е избран АФК Скара Бира - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 20
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - "Атлетик" Враца Висша лига 21
n/a не е избран "Игрис Махала" - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 22
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - Околчица /Враца/ Висша лига 12
08-09-2014 19:45 не е избран Progress - VIVACOM 4PLAY 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
15-09-2014 19:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - IPSOS 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
23-09-2014 20:45 Palmsbet stadium M - VIVACOM 4PLAY 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2014 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Blizoo 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2014 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - VIVACOM 4PLAY 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-10-2014 00:00 не е избран VIVACOM 4PLAY - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
08-10-2014 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - VIVACOM 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
16-10-2014 19:45 не е избран Stemo - VIVACOM 4PLAY 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2014 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Software AG 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
31-10-2014 20:45 не е избран SUTHERLAND - VIVACOM 4PLAY 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2014 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - ORBIT 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-11-2014 21:45 не е избран DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
10-11-2014 20:45 не е избран Experian - VIVACOM 4PLAY 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
20-11-2014 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - i:FAO 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
27-11-2014 19:45 не е избран ГФК България - VIVACOM 4PLAY 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2014 21:45 не е избран Musala - VIVACOM 4PLAY 2 - 14 MTEL PREMIER LEAGUE 16
11-12-2014 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - ДАНТЕК 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
23-02-2015 19:45 Palmsbet stadium i:FAO - VIVACOM 4PLAY 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
16-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДАНТЕК - VIVACOM 4PLAY 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
25-03-2015 21:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - Experian 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2015 14:00 Спортен комплекс Езерец VIVACOM 4PLAY - фзк 5 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-04-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM INFOSYSTEMS-SYSCOM - VIVACOM 4PLAY 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
06-04-2015 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Blizoo 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
14-04-2015 22:00 не е избран Progress - VIVACOM 4PLAY 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
23-04-2015 20:00 не е избран Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM 4PLAY 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
26-04-2015 17:00 Спортен комплекс САМОКОВ ЕВРОСНАБ - VIVACOM 4PLAY 5 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-05-2015 21:45 не е избран OPENCODE - VIVACOM 4PLAY 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-05-2015 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - ГФК България 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-05-2015 20:45 не е избран CODIX - VIVACOM 4PLAY 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2015 21:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - IPSOS *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
08-06-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - Adecco GSD *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-06-2015 19:45 не е избран ORBIT - VIVACOM 4PLAY 13 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-06-2015 20:45 не е избран VIVACOM - VIVACOM 4PLAY 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
29-06-2015 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - M 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
02-07-2015 19:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - DXC.technology 5 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 9
06-07-2015 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Stemo 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
24-08-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - Adecco GSD 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
31-08-2015 19:45 не е избран i:FAO - VIVACOM 4PLAY 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2015 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Progress 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-09-2015 20:45 не е избран Blizoo - VIVACOM 4PLAY 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
23-09-2015 19:45 не е избран Мост Компютърс - VIVACOM 4PLAY 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 6
24-09-2015 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Ingram Micro Top Fortune 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-09-2015 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-10-2015 20:45 не е избран Enetpulse - VIVACOM 4PLAY 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-10-2015 21:45 не е избран ДАНТЕК - VIVACOM 4PLAY 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2015 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - M 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
28-10-2015 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - DXC.technology 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
06-11-2015 20:45 не е избран ORBIT - VIVACOM 4PLAY 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2015 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - CODIX 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2015 19:45 не е избран EGT - VIVACOM 4PLAY 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2015 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - ГФК България 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2015 19:45 не е избран VIVACOM - VIVACOM 4PLAY 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2015 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - GTT 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
22-02-2016 20:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - EGT *1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
07-03-2016 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - ДАНТЕК 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-03-2016 14:00 Спортен комплекс Шампиони FC Siza Sport - VIVACOM 4PLAY 5 - 3 Група M 2
13-03-2016 17:00 Спортен комплекс Шампиони VIVACOM 4PLAY - ДЕЛТУМ 2 - 10 Група M 3
14-03-2016 20:45 не е избран DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 9 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-03-2016 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - A1 7 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-03-2016 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - VIVACOM 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-04-2016 19:45 не е избран ORBIT - VIVACOM 4PLAY 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 7
11-04-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 8
18-04-2016 19:45 не е избран OPENCODE - VIVACOM 4PLAY 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
25-04-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - SUTHERLAND 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 10
12-05-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM 4PLAY 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
16-05-2016 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - CODIX 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
30-05-2016 19:45 не е избран Stemo - VIVACOM 4PLAY 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-06-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - GTT 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 14
13-06-2016 19:45 не е избран i:FAO - VIVACOM 4PLAY 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2016 00:00 не е избран VIVACOM 4PLAY - Adecco GSD 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
27-06-2016 21:45 не е избран SBTECH - VIVACOM 4PLAY 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
04-07-2016 19:45 не е избран Enetpulse - VIVACOM 4PLAY 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
22-08-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Ingram Micro Master Cloud 3 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
29-08-2016 20:45 Palmsbet stadium ФокусВижън - VIVACOM 4PLAY 1 - 9 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
26-09-2016 19:45 не е избран eCommera - VIVACOM 4PLAY 6 - 8 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
03-10-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Adastra 3 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
10-10-2016 19:45 не е избран Unify - VIVACOM 4PLAY 0 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
17-10-2016 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Sirma 5 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
27-10-2016 19:45 не е избран Станга - VIVACOM 4PLAY 2 - 2* LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
31-10-2016 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - GRAFIXOFT 7 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
10-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Experian - VIVACOM 4PLAY 0 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
14-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - e-Novator 5 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
21-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - KOSTAL 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
22-11-2016 19:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - FootballScout 6 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
28-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Luxoft Bulgaria - VIVACOM 4PLAY 1 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
05-12-2016 19:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - DREAMIX 7 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
16-12-2016 19:45 не е избран Usport.bg - VIVACOM 4PLAY 0 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
20-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - ДАНТЕК 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
06-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - VIVACOM 4PLAY 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - Enetpulse 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2017 19:45 Palmsbet stadium EGT - VIVACOM 4PLAY *0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - SBTECH 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2017 21:45 Palmsbet stadium A1 - VIVACOM 4PLAY 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
10-04-2017 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - OPENCODE 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
24-04-2017 19:45 Palmsbet stadium Strypes - VIVACOM 4PLAY 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - Ingram Micro Top Fortune 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
22-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM CODIX - VIVACOM 4PLAY 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-05-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - Stemo 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Progress - VIVACOM 4PLAY 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-06-2017 21:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - ГФК България 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - VIVACOM 4PLAY 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-06-2017 20:15 не е избран SAP Labs Bulgaria - VIVACOM 4PLAY 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
17-07-2017 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
21-08-2017 20:45 Palmsbet stadium DANTEK DEVS - VIVACOM 4PLAY 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - Progress 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 2
04-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - VIVACOM 4PLAY 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
05-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - ФК "ПАРТИЗАН" 9 - 4 Висша лига 1
11-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - SAP Labs Bulgaria 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
12-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - Скрита Сила 10 - 2 Висша лига 2
18-09-2017 20:45 Palmsbet stadium OPENCODE - VIVACOM 4PLAY 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
21-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - ФК "ПАРТИЗАН" 4 - 3 Висша лига 3
25-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM 4PLAY 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
28-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 1 Висша лига 4
02-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - SBTECH 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Червена чета "Радецки" - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 1 Висша лига 5
16-10-2017 19:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - Experian 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
19-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР 3 - 1 Висша лига 7
23-10-2017 19:45 Palmsbet stadium IPSOS - VIVACOM 4PLAY 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2017 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 3 Висша лига 8
30-10-2017 21:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - Strypes 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - АФК Скара Бира 9 - 3 Висша лига 9
06-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК "ПАРТИЗАН" 7 - 5 Висша лига 10
13-11-2017 19:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - ДАНТЕК 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
14-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - "Игрис Махала" 9 - 3 Висша лига 11
20-11-2017 00:00 не е избран EGT - VIVACOM 4PLAY 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - VIVACOM 4PLAY 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
04-12-2017 19:45 Palmsbet stadium Enetpulse - VIVACOM 4PLAY 12 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
11-12-2017 00:00 не е избран VIVACOM 4PLAY - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
18-12-2017 20:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - SUTHERLAND 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
05-03-2018 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - TRADOLOGIC 3 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
12-03-2018 19:45 Palmsbet stadium DANTEK DEVS - VIVACOM 4PLAY 3 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
19-03-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - Endava 4 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
26-03-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM KOSTAL - VIVACOM 4PLAY 1 - 12 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
01-04-2018 18:10 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
01-04-2018 21:05 ЗАЛА ПМГ ФК "ПАРТИЗАН" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 6 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
12-04-2018 21:45 Palmsbet stadium Axway - VIVACOM 4PLAY 0 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
15-04-2018 18:45 ЗАЛА ПМГ ФК "Кранамакс"-Враца - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
15-04-2018 21:05 ЗАЛА ПМГ ФК "Фантастико" Враца - ФК "ПАРТИЗАН" 2 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
16-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - Techhuddle 8 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
22-04-2018 19:20 ЗАЛА ПМГ ФК "ПАРТИЗАН" - "Игрис Махала" 8 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
22-04-2018 21:05 ЗАЛА ПМГ "Атлетик" Враца - ФК "ПАРТИЗАН" 3 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
23-04-2018 19:45 Palmsbet stadium IPSOS - VIVACOM 4PLAY 2 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
29-04-2018 15:20 ЗАЛА ПМГ ФК "ПАРТИЗАН" - КФК "МЛАДОСТ " 6 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
29-04-2018 18:00 ЗАЛА ПМГ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
29-04-2018 21:00 ЗАЛА ПМГ ФК "ПАРТИЗАН" - АФК Скара Бира 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
11-05-2018 20:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - Musala Soft 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
14-05-2018 20:45 не е избран e-Novator - VIVACOM 4PLAY 3 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
21-05-2018 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Visteon 1 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
28-05-2018 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Software AG 1 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
29-05-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - ФК "ПАРТИЗАН" 0 - 6 ФУТБОЛ 8 1
04-06-2018 20:45 не е избран eCommera - VIVACOM 4PLAY 3 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
08-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "ПАРТИЗАН" 2 - 5 ФУТБОЛ 8 2
11-06-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - DATECS 4 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
15-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "ПАРТИЗАН" - PFC "Young Boys" 3 - 4 ФУТБОЛ 8 3
20-06-2018 19:30 не е избран VIVACOM 4PLAY - FootballScout 2 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
21-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM PLAYTECH - VIVACOM 4PLAY 2 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
22-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Атлетик" Враца - ФК "ПАРТИЗАН" 3 - 4 ФУТБОЛ 8 4
27-06-2018 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Unicredit Bulbank IT 9 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
29-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "ПАРТИЗАН" - АФК Звезда 7 - 0 ФУТБОЛ 8 5
02-07-2018 19:45 не е избран GTT - VIVACOM 4PLAY 5 - 9 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
23-08-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM e-Novator - VIVACOM 4PLAY 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
27-08-2018 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Upnetix 5 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
03-09-2018 20:45 не е избран PLAYTECH - VIVACOM 4PLAY 4 - 6 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
06-09-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Скрита Сила - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 1 Висша лига 13
12-09-2018 20:00 не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - ФК "Фантастико" Враца 5 - 0 Висша лига 14
16-09-2018 20:00 не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 2 Висша лига 15
18-09-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "ПАРТИЗАН" - Червена чета "Радецки" 5 - 3 Висша лига 16
19-09-2018 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - DANTEK DEVS 0 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
21-09-2018 21:00 Grand hotel Varna ФК "ПАРТИЗАН" - ФК Пирдоп 2 - 0 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP 1
22-09-2018 11:00 Grand hotel Varna ФК СОД-DSC - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 1 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP 2
22-09-2018 16:00 Grand hotel Varna ФК "ПАРТИЗАН" - Хулигани Пловдив 0 - 5 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP 3
22-09-2018 21:00 Grand hotel Varna MFC Las Bellas - ФК "ПАРТИЗАН" 2 - 1 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP 4
26-09-2018 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Software AG 4 - 8 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
27-09-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "ПАРТИЗАН" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 5 - 1 Висша лига 19
01-10-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - VIVACOM 4PLAY 9 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
08-10-2018 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - BHTC 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
10-10-2018 19:45 не е избран IPSOS - VIVACOM 4PLAY 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
15-10-2018 21:45 не е избран Visteon - VIVACOM 4PLAY 3 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
26-10-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - Axway 4 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
29-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - VIVACOM 4PLAY 6 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
05-11-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - TEK EXPERTS 2 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
12-11-2018 19:45 не е избран TRADOLOGIC - VIVACOM 4PLAY 3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
19-11-2018 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Endava 10 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
26-11-2018 19:45 не е избран GTT - VIVACOM 4PLAY 1 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
10-12-2018 20:45 не е избран ГФК България - VIVACOM 4PLAY 4 - 8 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
12-12-2018 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - DATECS 6 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
06-03-2019 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Experian 6 - 2 Newton Championship 2
11-03-2019 20:45 не е избран GTT - VIVACOM 4PLAY 2 - 6 Newton Championship 3
17-03-2019 11:30 Стадион "Локомотив" - Мездра ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 2 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP
17-03-2019 15:30 Стадион "Локомотив" - Мездра ФК "ПАРТИЗАН" - ФК"ХЪС" -ЛОМ 3 - 7 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP
18-03-2019 21:45 не е избран e-Novator - VIVACOM 4PLAY 5 - 2 Newton Championship 4
27-03-2019 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - DANTEK DEVS 6 - 1 Newton Championship 5
01-04-2019 21:45 Palmsbet stadium ГФК България - VIVACOM 4PLAY 2 - 5 Newton Championship 6
01-04-2019 21:45 не е избран IPSOS - VIVACOM 4PLAY 0 - 5 Newton Championship 1
02-04-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - ФК "Фантастико" Враца 0 - 8 ВИСША ЛИГА 1
08-04-2019 20:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - Polygran Bulgaria 6 - 2 Newton Championship 7
11-04-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "ПАРТИЗАН" 3 - 3 ВИСША ЛИГА 2
16-04-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - ФК"ТИМАК АГРО" 1 - 7 ВИСША ЛИГА 3
18-04-2019 20:45 не е избран Techhuddle - VIVACOM 4PLAY 0 - 5 Newton Championship 8
22-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - Endava 2 - 2 Newton Championship 9
23-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - ФК "ПАРТИЗАН" 15 - 6 ВИСША ЛИГА 4
30-04-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - "Атлетик" Враца 4 - 4 ВИСША ЛИГА 5
08-05-2019 19:45 не е избран DATECS - VIVACOM 4PLAY 1 - 5 Newton Championship 10
09-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА "Игрис Махала" - ФК "ПАРТИЗАН" 3 - 2 ВИСША ЛИГА 6
13-05-2019 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Upnetix 4 - 3 Newton Championship 11
14-05-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - АФК Скара Бира 2 - 8 ВИСША ЛИГА 7
21-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Скрита Сила - ФК "ПАРТИЗАН" 2 - 2 ВИСША ЛИГА 8
29-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА БАРСЕЛОНА БЕЛОТ - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 9
29-05-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - ЗГОРИГРАД ВЕТЕРАНИ 0 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 7
29-05-2019 19:45 не е избран Axway - VIVACOM 4PLAY 2 - 5 Newton Championship 12
29-05-2019 21:00 не е избран ФК Инекс Трейд - ФК "ПАРТИЗАН" 0 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 6
01-06-2019 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - PLAYTECH 5 - 0 Newton Championship 13
03-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 4
03-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 5
05-06-2019 17:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - ФК "Фантастико" Враца 2 - 0 ЛИГА БЕЛОТ 2019 3
05-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - АФК Скара Бира 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 1
07-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - Скрита Сила 1 - 6 ВИСША ЛИГА/БАРАЖИ 5-9 1
10-06-2019 20:45 не е избран TEK EXPERTS - VIVACOM 4PLAY 4 - 1 Newton Championship 14
12-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - МАНЧЕСТЪР ЛИЛЯЧЕ БЕЛОТ 2 - 0 ЛИГА БЕЛОТ 2019 8
12-06-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА LAZIO БЕЛОТ - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 2
13-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "ПАРТИЗАН" 5 - 0 ВИСША ЛИГА/БАРАЖИ 5-9 2
17-06-2019 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Genius Sports 3 - 1 Newton Championship 15
20-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - "Атлетик" Враца 1 - 9 ВИСША ЛИГА/БАРАЖИ 5-9 3
24-06-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - VIVACOM 4PLAY 3 - 8 Newton Championship 16
24-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Kozaro - ФК"ПАНТЕРА" 3 - 1 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 1
28-06-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - ФК "ПАРТИЗАН" 3 - 3 ВИСША ЛИГА/БАРАЖИ 5-9 4
01-07-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Kozaro - ФК"EKOFRUT" 7 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 2
10-07-2019 20:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - Kozaro 1 - 0 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 3
11-07-2019 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - IBM 8 - 3 Newton Championship 17
15-07-2019 20:20 ПАРК ДЪБНИКА Kozaro - АФК Чех Пласт 0 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 4
17-07-2019 19:50 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - Kozaro 4 - 3 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 5
10-11-2019 11:10 ПАРК ДЪБНИКА ЕКОФРУТ-ВЕТЕРАНИ - "ТИМАК АГРО"-ВЕТЕРАНИ 4 - 2 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 1
15-11-2019 18:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ"ЛИЛЯЧЕ-ВЕТЕРАНИ - ЕКОФРУТ-ВЕТЕРАНИ 2 - 6 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 2
01-12-2019 11:00 ПАРК ДЪБНИКА ЕКОФРУТ-ВЕТЕРАНИ - АТЛЕТИК ВЕТЕРАНИ 2 - 2 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 3
05-12-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ЕВЪРГРИЙН ВЕТЕРАНИ - ЕКОФРУТ-ВЕТЕРАНИ 4 - 8 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 4
15-12-2019 12:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО ЕКОФРУТ-ВЕТЕРАНИ - Ботев 93 ВЕТЕРАНИ 3 - 5 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 5
05-01-2020 09:40 ЗАЛА-МЕХАНОТО СКАРА БИРА ВЕТЕРАНИ - ЕКОФРУТ-ВЕТЕРАНИ 3 - 5 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 7
12-01-2020 12:00 ПАРК ДЪБНИКА "ТИМАК АГРО"-ВЕТЕРАНИ - ЕКОФРУТ-ВЕТЕРАНИ 0 - 7 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 8
19-01-2020 10:40 ЗАЛА-МЕХАНОТО ЕКОФРУТ-ВЕТЕРАНИ - ФК"БОТЕВ"ЛИЛЯЧЕ-ВЕТЕРАНИ 15 - 2 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 9
02-02-2020 16:00 ПАРК ДЪБНИКА АТЛЕТИК ВЕТЕРАНИ - ЕКОФРУТ-ВЕТЕРАНИ 3 - 3 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 10
23-02-2020 11:40 ПАРК ДЪБНИКА Ботев 93 ВЕТЕРАНИ - ЕКОФРУТ-ВЕТЕРАНИ 5 - 2 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 12
23-02-2020 15:50 ПАРК ДЪБНИКА СКРИТА СИЛА -ВЕТЕРАНИ - ЕКОФРУТ-ВЕТЕРАНИ 0 - 2 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 13
03-03-2020 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ЕКОФРУТ-ВЕТЕРАНИ - ЕВЪРГРИЙН ВЕТЕРАНИ 3 - 2 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 11
06-03-2020 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ЕКОФРУТ-ВЕТЕРАНИ - СКРИТА СИЛА -ВЕТЕРАНИ 3 - 3 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 6
27-07-2020 19:50 ПАРК ДЪБНИКА ЕКОФРУТ-ВЕТЕРАНИ - СКАРА БИРА ВЕТЕРАНИ 6 - 7 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 14