Пловдив

Ивайло Видолов Колев

клубове

роден на: 21.09.1995

години: 26

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран X-CLUB - ФК Минерал Песнопой ФУТБОЛНА ЛИГА 23
n/a не е избран ФК Минерал Песнопой - Hott ФУТБОЛНА ЛИГА 24
18-10-2015 10:00 не е избран EM Stars - Жокери 2 - 0 LIEBHERR CUP Група Б 1
18-10-2015 12:00 не е избран Жокери - ФК Изпарители 6 - 2 LIEBHERR CUP Група Б 3
18-10-2015 13:00 не е избран Dream Team - Жокери 2 - 1 LIEBHERR CUP Елиминации
21-03-2016 20:00 не е избран не - ФК Минерал Песнопой 9 - 1 ФУТБОЛНА ЛИГА 1
02-04-2016 18:00 не е избран ФК Минерал Песнопой - ne 5 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 2
08-04-2016 21:00 не е избран ne - ФК Минерал Песнопой 6 - 2 ФУТБОЛНА ЛИГА 3
16-04-2016 18:00 не е избран ФК Минерал Песнопой - ne 3 - 11 ФУТБОЛНА ЛИГА 4
20-04-2016 18:00 не е избран ФК ВЕДРАРЕ - ФК Минерал Песнопой 12 - 3 ФУТБОЛНА ЛИГА 5
03-05-2016 20:00 не е избран НЕ - ФК Минерал Песнопой 6 - 2 ФУТБОЛНА ЛИГА 6
10-05-2016 21:00 не е избран Hott - ФК Минерал Песнопой 8 - 3 ФУТБОЛНА ЛИГА 8
04-06-2016 17:00 не е избран ФК Минерал Песнопой - ГРЪНЧАРИТЕ 3 - 23 ФУТБОЛНА ЛИГА 11
06-06-2016 20:00 не е избран ФК Минерал Песнопой - ne 5 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 9
11-06-2016 18:00 не е избран ne - ФК Минерал Песнопой 1 - 7 ФУТБОЛНА ЛИГА 12
14-06-2016 20:00 не е избран ФК Минерал Песнопой - GALAXY 2 - 7 ФУТБОЛНА ЛИГА 13
22-06-2016 20:00 не е избран ФК Минерал Песнопой - ne 4 - 9 ФУТБОЛНА ЛИГА 7
29-06-2016 20:00 не е избран X-CLUB - ФК Минерал Песнопой 13 - 1 ФУТБОЛНА ЛИГА 10
07-09-2016 21:00 Игрище Ловен парк X-CLUB - ФК Минерал Песнопой 6 - 3 ФУТБОЛНА ЛИГА 23
16-09-2016 20:00 Игрище Ловен парк ФК Минерал Песнопой - Hott 3 - 15 ФУТБОЛНА ЛИГА 24
29-10-2016 08:30 Терен 1 - Младежки център Гробарите - Жокери 0 - 9 LIEBHERR CUP Група А 1
29-10-2016 09:40 Терен 2 - Младежки център Дюшекчиичии - D-TOX 1 - 2 LIEBHERR CUP Група В 1
29-10-2016 10:15 Терен 2 - Младежки център Жокери - Бабериците 3 - 2 LIEBHERR CUP Група А 2
29-10-2016 11:25 Терен 2 - Младежки център Учебен център - Дюшекчиичии 0 - 0 LIEBHERR CUP Група В 2
29-10-2016 12:00 Терен 2 - Младежки център Жокери - Dream Team 2 - 4 LIEBHERR CUP Група А 3
29-10-2016 14:30 Терен 2 - Младежки център EM Stars - Дюшекчиичии 0 - 5 LIEBHERR CUP Елиминации
29-10-2016 15:05 Терен 2 - Младежки център AC Team - Жокери 1 - 1* LIEBHERR CUP Елиминации
29-10-2016 16:00 Терен 1 - Младежки център Жокери - D-TOX 4 - 7 LIEBHERR CUP Елиминации
29-10-2016 16:00 Терен 2 - Младежки център Dream Team - Дюшекчиичии *0 - 0 LIEBHERR CUP Елиминации
19-11-2016 15:00 Игрище Ловен парк ГРЪНЧАРИТЕ - ФК Минерал Песнопой 10 - 4 ФУТБОЛНА ЛИГА 16
03-12-2016 15:00 Игрище Ловен парк ФК Минерал Песнопой - GALAXY 1 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 17
07-12-2016 21:00 Игрище Ловен парк ne - ФК Минерал Песнопой 7 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 18
16-12-2016 15:00 Игрище Ловен парк НЕ - ФК Минерал Песнопой 11 - 4 ФУТБОЛНА ЛИГА 19
18-03-2017 15:00 не е избран ФК ВЕДРАРЕ - ФК Минерал Песнопой 7 - 4 ФУТБОЛНА ЛИГА 21
23-03-2017 21:00 не е избран ФК Минерал Песнопой - ne 5 - 4 ФУТБОЛНА ЛИГА 20
25-03-2017 13:00 не е избран ФК Минерал Песнопой - не 4 - 9 ФУТБОЛНА ЛИГА 22
20-05-2017 09:00 Терен 2 - Младежки център АФК Жълтата подводница - ФК Компоненти 3 - 0 LIEBHERR CUP Група А 1
20-05-2017 09:40 Терен 2 - Младежки център Жокери - Гробарите 3 - 0 LIEBHERR CUP Група В 1
20-05-2017 11:00 Терен 3 - Младежки център ФК Компоненти - D-TOX 0 - 3 LIEBHERR CUP Група А 2
20-05-2017 11:40 Терен 2 - Младежки център ФК Изпарители - Жокери 0 - 4 LIEBHERR CUP Група В 2
20-05-2017 13:00 Терен 3 - Младежки център Dream Team - Жокери 1 - 3 LIEBHERR CUP Група В 3
20-05-2017 13:40 Терен 2 - Младежки център Бабериците - ФК Компоненти 2 - 5 LIEBHERR CUP Група А 3
27-05-2017 09:00 Терен 2 - Младежки център Жокери - AC Team 2 - 0 LIEBHERR CUP Елиминации
27-05-2017 11:30 Терен 1 - Младежки център Legends - Жокери 1 - 3 LIEBHERR CUP Елиминации
27-05-2017 13:00 Терен 1 - Младежки център Жокери - EM Stars 0 - 1 LIEBHERR CUP Елиминации
23-08-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АПФК Пловдив 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
30-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ТРАДА ДИЗАЙН 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
13-09-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Балканска Гозба 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
20-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ТРАДА ДИЗАЙН 7 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
28-09-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - ТРАДА ДИЗАЙН 8 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 21:30 не е избран ФК Минерал Песнопой - ГРЪНЧАРИТЕ 1 - 13 ФУТБОЛНА ЛИГА 1
04-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Пълдин Атлетик 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
06-10-2017 21:00 не е избран X-CLUB - ФК Минерал Песнопой 10 - 3 ФУТБОЛНА ЛИГА 2
11-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - ТРАДА ДИЗАЙН 11 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
15-10-2017 16:00 не е избран ФК Минерал Песнопой - GALAXY 4 - 12 ФУТБОЛНА ЛИГА 3
16-10-2017 20:00 не е избран ФК Минерал Песнопой - Hott 0 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 4
16-10-2017 20:00 не е избран ФК ДЪЛГО ПОЛЕ - ФК Минерал Песнопой 5 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 5
18-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Даяна 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
01-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
08-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - СИНИ ОРЛИ 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
15-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ТРАДА ДИЗАЙН 13 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
20-11-2017 20:40 не е избран ФК Минерал Песнопой - ФК ВЕДРАРЕ 0 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 6
20-11-2017 20:40 не е избран ДЪРВАРИТЕ - ФК Минерал Песнопой 5 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 7
20-11-2017 20:40 не е избран ГРЪНЧАРИТЕ - ФК Минерал Песнопой 5 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 8
21-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Тарос Трейд 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
28-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - ТРАДА ДИЗАЙН 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
10-12-2017 15:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - TNN Gold 1 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
13-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Лаос - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
14-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - ТРАДА ДИЗАЙН 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
21-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ТРАДА ДИЗАЙН 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
28-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - AFC Cvet Junior 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
04-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ТРАДА ДИЗАЙН 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
11-04-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - ТРАДА ДИЗАЙН 10 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
22-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Лаос 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
25-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Ф.К. ОАЗИС 3 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
02-05-2018 20:20 не е избран ФК Минерал Песнопой - X-CLUB 0 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 9
08-05-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - TNN Gold 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
11-05-2018 20:00 не е избран GALAXY - ФК Минерал Песнопой 5 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 10
13-05-2018 00:00 не е избран Пълдин Атлетик - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
24-05-2018 20:20 не е избран Hott - ФК Минерал Песнопой 5 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 11
26-05-2018 09:30 Терен 1 - Младежки център Жокери - AC Team 2 - 1 LIEBHERR CUP Група В 1
26-05-2018 11:00 Терен 2 - Младежки център Спартак - Жокери 0 - 0 LIEBHERR CUP Група В 2
26-05-2018 12:30 Терен 1 - Младежки център Жокери - Legends 2 - 0 LIEBHERR CUP Група В 3
26-05-2018 14:30 Терен 2 - Младежки център Жокери - ФК Анонимните 6 - 0 LIEBHERR CUP Елиминации
26-05-2018 15:30 Терен 1 - Младежки център ФК Изпарители - Жокери 0 - 3 LIEBHERR CUP Елиминации
26-05-2018 17:00 Терен 1 - Младежки център Жокери - Dream Team 1 - 6 LIEBHERR CUP Елиминации
27-05-2018 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - FC FIGHTERS 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
03-06-2018 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
10-06-2018 00:00 не е избран СИНИ ОРЛИ - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
12-06-2018 20:00 не е избран ФК ВЕДРАРЕ - ФК Минерал Песнопой 5 - 0 ФУТБОЛНА ЛИГА 13
12-06-2018 20:00 не е избран ФК Минерал Песнопой - ДЪРВАРИТЕ 0 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 14
17-06-2018 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - AFC Cvet Junior 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
24-06-2018 00:00 не е избран Ф.К. ОАЗИС - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
01-07-2018 20:00 не е избран ФК Минерал Песнопой - ФК ДЪЛГО ПОЛЕ 0 - 5 ФУТБОЛНА ЛИГА 12
17-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Маламир 10 - 6 LA LIGA 1
26-09-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център NO to Racism - ТРАДА ДИЗАЙН 6 - 3 LA LIGA 2
03-10-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Бунарджика 1 - 6 LA LIGA 3
08-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 3 LA LIGA 4
15-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АФК Белица 20 4 - 10 LA LIGA 5
23-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Торнадо - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 5* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-10-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Ураган - ТРАДА ДИЗАЙН 1 - 12 LA LIGA 6
07-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Фаворит 1 - 5 LA LIGA 7
14-11-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ТРАДА ДИЗАЙН 10 - 2 LA LIGA 8
21-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - МФК Евмолпия 4 - 7 LA LIGA 9
03-12-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Internazionale - ТРАДА ДИЗАЙН 7 - 4 LA LIGA 10
15-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Последен Шанс 3 - 11 LA LIGA 11
20-02-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Quantico - ТРАДА ДИЗАЙН 3 - 6 LA LIGA 12
27-02-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Илюминати 2 - 5 LA LIGA 13
06-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 1 LA LIGA 14
13-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Секс богове 3 - 3 LA LIGA 15
20-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Plovdiv - ТРАДА ДИЗАЙН 4 - 6 LA LIGA 16
26-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Бактрейд 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Quantico 2 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
03-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - BOHEMIANS 4 - 6 LA LIGA 17
10-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Криско - ТРАДА ДИЗАЙН 1 - 4 LA LIGA 18
12-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Последен Шанс 2 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
18-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Бактрейд 3 - 5 LA LIGA 19
21-04-2019 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - Беси МФК 5 - 0 LA LIGA 20
28-04-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - ТРАДА ДИЗАЙН 0 - 5 LA LIGA 21
05-05-2019 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - БОРА 5 - 0 LA LIGA 22
14-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - ТРАДА ДИЗАЙН 3 - 5 LA LIGA 23
22-05-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АФК ХАОС 2 - 6 LA LIGA 24
01-06-2019 10:00 Терен 1 - Младежки център ФК Компоненти - Dream Team 2 - 1 LIEBHERR CUP Група А 2
01-06-2019 11:00 Терен 1 - Младежки център Динамит - ФК Компоненти 0 - 5 LIEBHERR CUP Група А 3
01-06-2019 12:30 Терен 1 - Младежки център ФК Компоненти - АФК Жълтата подводница 1 - 4 LIEBHERR CUP Група Г 1
01-06-2019 13:30 Терен 1 - Младежки център Power Team - ФК Компоненти 0 - 3 LIEBHERR CUP Група Г 2
05-06-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ТРАДА ДИЗАЙН 2 - 4 OPEN CUP ГФЛ
12-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Маламир 7 - 3 OPEN CUP ГФЛ
18-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - BROTHERS-SECURITY 8 - 2 OPEN CUP ГФЛ
05-07-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Фаворит 3 - 2 OPEN CUP ГФЛ