София

Антон Аспарухов Аспарухов

клубове

роден на: 21.09.1998

години: 23

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
10-01-2015 19:00 не е избран Тигрите - Фалшивите деветки 1 - 8 Група A 1
18-01-2015 14:00 не е избран Тигрите - Актив комерс 3 - 7 Група A 2
25-01-2015 11:00 не е избран Ajax - Тигрите 7 - 4 Група A 3
31-01-2015 12:00 не е избран Тигрите - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 8 Група A 4
08-02-2015 12:00 не е избран Бохемите - Тигрите 13 - 5 Група A 5
22-02-2015 10:00 ACCEDIA STADIUM ПСЖ София - NIKE team 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
22-02-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ПФК "61" - Червена Звезда 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 1
22-02-2015 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Еконт 61 - Тигрите 1 - 13 LEAGUE ONE - LONDON 1
15-03-2015 11:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Тигрите 4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
15-03-2015 11:00 не е избран ПФК "61" - Монтевидео 3 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
15-03-2015 17:00 не е избран ФК Дринк Тийм - NIKE team 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
22-03-2015 12:00 не е избран Тигрите - Mladost Group 11 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 4
22-03-2015 14:00 не е избран Приятели - ПФК "61" 10 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 4
22-03-2015 18:00 не е избран NIKE team - ЦВС 3 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
29-03-2015 19:00 не е избран ПФК "61" - Черно тото 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
29-03-2015 20:00 не е избран Fresh Market - Тигрите 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
29-03-2015 22:00 не е избран Супичка - NIKE team 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
05-04-2015 09:00 не е избран NIKE team - Speedy-net 4 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
05-04-2015 20:00 не е избран Тигрите - ПФК "61" 8 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
18-04-2015 21:45 не е избран ПФК "61" - Спокойните 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 7
19-04-2015 12:00 не е избран KNOW HOW - NIKE team 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
19-04-2015 21:00 не е избран Червена Звезда - Тигрите 3 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 7
26-04-2015 09:00 не е избран Ян Бибиян - ПФК "61" 4 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
26-04-2015 14:00 не е избран NIKE team - Drink Team 0 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
26-04-2015 22:00 не е избран Тигрите - MFC Galaxy Sofia 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
10-05-2015 13:00 не е избран ПФК "61" - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 9
10-05-2015 14:00 не е избран Монтевидео - Тигрите 6 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 9
10-05-2015 18:00 не е избран Botev City - NIKE team 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
17-05-2015 16:00 не е избран Тигрите - Приятели 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 10
17-05-2015 16:00 не е избран Loko Vakarel - ПФК "61" 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 10
17-05-2015 22:00 не е избран NIKE team - Novotel Sofia 8 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
24-05-2015 10:00 не е избран Карамелите - NIKE team 9 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
24-05-2015 18:00 не е избран ПФК "61" - Interpol 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 11
26-05-2015 22:45 не е избран Тигрите - Whiskey United 6 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 2
27-05-2015 22:45 не е избран MFC Galaxy Sofia - ПФК "61" *4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 2
31-05-2015 13:00 не е избран NIKE team - Athletic 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
31-05-2015 18:00 не е избран Еконт 61 - ПФК "61" 2 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 12
31-05-2015 21:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Тигрите 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
07-06-2015 09:00 не е избран ПФК "61" - Whiskey United 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 13
07-06-2015 09:00 не е избран Тигрите - Спокойните 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 13
07-06-2015 22:00 не е избран Магнус - NIKE team 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
10-06-2015 22:45 не е избран NIKE team - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
14-06-2015 12:00 не е избран ФК ЕВРОПА - ПФК "61" 4 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 14
14-06-2015 19:00 не е избран NIKE team - ING 1 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
14-06-2015 20:00 не е избран Ян Бибиян - Тигрите 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 14
20-06-2015 21:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - NIKE team 9 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
21-06-2015 15:00 не е избран ПФК "61" - Mladost Group 11 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 15
21-06-2015 16:00 не е избран Тигрите - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 15
28-06-2015 10:00 не е избран NIKE team - Искра Искрец 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
28-06-2015 20:00 не е избран Loko Vakarel - Тигрите 1 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
28-06-2015 20:00 не е избран Fresh Market - ПФК "61" 6 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
04-07-2015 14:00 не е избран Черно тото - Тигрите 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 11
05-07-2015 10:00 не е избран ПФК "61" - СЕЛ Равно поле 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 17
05-07-2015 10:00 не е избран Тигрите - Interpol 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 17
05-07-2015 14:00 не е избран Спортист Долни Лозен - NIKE team 1 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
07-07-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ПФК "61" - Черно тото 3 - 1 Група C 1
09-07-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГРАНИТ - NIKE team 4 - 4* Група H 1
09-07-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Тигрите - VILLA MARK 5 - 6 Група А 1
13-07-2015 18:45 не е избран FC ALA GROUP - NIKE team 6 - 3 Група H 2
14-07-2015 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - ПФК "61" 13 - 1 Група C 2
14-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Тигрите 3 - 2 Група А 2
20-07-2015 19:45 не е избран ПФК "61" - Santos 5 - 0 Група C 3
20-07-2015 21:45 не е избран NIKE team - Милан 1 - 2 Група H 3
21-07-2015 19:45 не е избран Тигрите - Fresh Market 1 - 4 Група А 3
27-07-2015 18:45 не е избран Teka - NIKE team 3 - 1 Група H 4
30-07-2015 21:45 не е избран ПФК "61" - FreshMarket 0 - 5 Група C 4
03-08-2015 18:45 не е избран Тигрите - Ойрошпед 2 - 6 Група А 4
03-08-2015 21:45 не е избран NIKE team - Delta Guard 2 - 3 Група H 5
06-08-2015 18:45 не е избран ИНТРАМА - ПФК "61" 5 - 6 Група C 5
06-08-2015 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Тигрите 4 - 2 Група А 5
10-08-2015 19:45 не е избран Whiskey United - ПФК "61" 7 - 0 Елиминации
23-08-2015 13:00 не е избран Тигрите - ПФК "61" 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
30-08-2015 14:00 не е избран ПФК "61" - Fresh Market 1 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
30-08-2015 14:00 не е избран ФК Сердика - Тигрите 1 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
31-08-2015 22:30 не е избран Спокойните - NIKE team 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
02-09-2015 22:45 не е избран ESTUPIDEZ - NIKE team 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
06-09-2015 15:00 не е избран Тигрите - FC Citadel 9 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
06-09-2015 15:00 не е избран Искра Искрец - ПФК "61" 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
06-09-2015 18:00 не е избран NIKE team - Динамо 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
12-09-2015 22:00 не е избран The "Mannschaft" - NIKE team 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
13-09-2015 20:00 не е избран ПФК "61" - Лидер 2 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
13-09-2015 20:00 не е избран Тигрите - Fresh Market 5 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
26-09-2015 22:00 не е избран Искра Искрец - Тигрите 0 - 25 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
27-09-2015 11:00 не е избран NIKE team - White Widow 3 - 3* LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
27-09-2015 21:00 не е избран Белите кончета - ПФК "61" 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
04-10-2015 11:00 не е избран Тигрите - Лидер 6 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
04-10-2015 12:00 не е избран Кралете - NIKE team 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
08-10-2015 22:30 не е избран NIKE team - Бохемите 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
11-10-2015 12:00 не е избран Белите кончета - Тигрите 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
11-10-2015 13:00 не е избран Левски Г - ПФК "61" 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
11-10-2015 15:00 не е избран Кривина - NIKE team 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
13-10-2015 22:30 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
18-10-2015 11:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
18-10-2015 16:00 не е избран Викторио Ленд - ПФК "61" 1 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
18-10-2015 20:00 не е избран NIKE team - ФК ЕВРОПА 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
25-10-2015 19:00 не е избран Тигрите - Изтокът 10 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
25-10-2015 21:00 не е избран СЕЛ Равно поле - NIKE team 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
27-10-2015 22:30 не е избран ПФК "61" - ФК Пълна Мрежа 1 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
31-10-2015 22:00 не е избран Викторио Ленд - Тигрите 4 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
01-11-2015 13:00 не е избран NIKE team - Спортист Долни Лозен 6 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
01-11-2015 21:00 не е избран Напълно непознати - ПФК "61" 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
04-11-2015 22:30 не е избран ПФК "61" - Изтокът 1 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
08-11-2015 09:00 не е избран ПФК "61" - Athletic 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
08-11-2015 13:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - NIKE team 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
08-11-2015 19:00 не е избран Тигрите - ФК Пълна Мрежа 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
15-11-2015 13:00 не е избран Напълно непознати - Тигрите 6 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
15-11-2015 14:00 не е избран Drink Team - ПФК "61" 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
15-11-2015 15:00 не е избран NIKE team - Loko Vakarel 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
19-11-2015 22:30 не е избран ПФК "61" - Опаковка БГ 2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
22-11-2015 12:00 не е избран ПФК "61" - Седмица спатия 3 - 3* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
22-11-2015 16:00 не е избран Тигрите - Athletic 9 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
22-11-2015 20:00 не е избран Seniorite - NIKE team 10 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
28-11-2015 22:00 не е избран NIKE team - Лозен Сити - LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
29-11-2015 18:00 не е избран Червена Звезда - ПФК "61" 2 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
29-11-2015 20:00 не е избран Drink Team - Тигрите 7 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
06-12-2015 00:00 не е избран Магнус - NIKE team 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
06-12-2015 13:00 не е избран FC Citadel - ПФК "61" 4 - 16 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
06-12-2015 21:00 не е избран Тигрите - Седмица спатия 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
11-12-2015 20:45 не е избран Червена Звезда - Тигрите 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
13-12-2015 00:00 не е избран NIKE team - Мега Денс 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
13-12-2015 00:00 не е избран ПФК "61" - ФК Сердика 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
10-01-2016 14:00 не е избран ПФК "61" - Не казвай на никой 4 - 3 Група H 1
10-01-2016 15:00 не е избран NIKE team - Seniorite 1 - 8 Група H 1
17-01-2016 13:00 не е избран ПФК "61" - NIKE team 4 - 5 Група H 2
24-01-2016 12:00 не е избран Витоша Бистрица - ПФК "61" 8 - 2 Група H 3
24-01-2016 21:00 не е избран NIKE team - Не казвай на никой *2 - 2 Група H 3
30-01-2016 20:00 не е избран NIKE team - Витоша Бистрица 2 - 7 Група H 4
31-01-2016 15:00 не е избран ПФК "61" - Актив комерс 2 - 7 Група H 4
07-02-2016 11:00 не е избран Актив комерс - NIKE team 7 - 2 Група H 5
07-02-2016 13:00 не е избран Seniorite - ПФК "61" 10 - 2 Група H 5
13-02-2016 14:00 Царско село PMP Build Invest - NIKE team 14 - 1 ВТОРА ФАЗА
21-02-2016 00:00 не е избран NIKE team - Бърдо лозен 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
21-02-2016 13:00 не е избран ПФК "61" - По-добрите 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
21-02-2016 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Тигрите 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 1
28-02-2016 09:00 не е избран NIKE team - Спортист Долни Лозен 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
28-02-2016 15:00 не е избран Тигрите - Искра Искрец 7 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 2
28-02-2016 19:00 не е избран FC Parizheti - ПФК "61" *0 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
20-03-2016 11:00 не е избран NIKE team - ПИРИН 4 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
20-03-2016 14:00 не е избран Тигрите - Джиа Мото 2 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 4
20-03-2016 17:00 не е избран White Widow - ПФК "61" 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
27-03-2016 12:00 не е избран Спокойните - NIKE team 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
27-03-2016 17:00 не е избран Белите Якички - Тигрите 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 5
27-03-2016 22:00 не е избран ПФК "61" - Червена Звезда 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
03-04-2016 10:00 не е избран ФК ЕВРОПА - ПФК "61" 6 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
03-04-2016 15:00 не е избран NIKE team - Пирин Гоце Делчев *3 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
03-04-2016 20:00 не е избран Тигрите - Junior Barcelona 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 6
10-04-2016 09:00 не е избран ФК Враждебна - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 7
10-04-2016 18:00 не е избран ФЕНИКС - NIKE team 2 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
17-04-2016 11:00 не е избран NIKE team - Кривина 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
17-04-2016 14:00 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 8
17-04-2016 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ПФК "61" *4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
24-04-2016 00:00 не е избран Викторио Ленд - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 9
24-04-2016 10:00 не е избран FC SIVEN - NIKE team 2 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
24-04-2016 18:00 не е избран ПФК "61" - BulTeam 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
05-05-2016 20:45 не е избран ПФК "61" - Еконт 61 *1 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
15-05-2016 00:00 не е избран Тигрите - Черно тото 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 10
15-05-2016 13:00 не е избран NIKE team - Fresh Market 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
15-05-2016 21:00 не е избран ЦВС - ПФК "61" 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
29-05-2016 00:00 не е избран Фалкон - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 11
29-05-2016 20:00 не е избран ПФК "61" - Whiskey United 1 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
05-06-2016 00:00 не е избран Тигрите - Кралете 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
05-06-2016 00:00 не е избран NIKE team - БГ Белот 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
05-06-2016 13:00 не е избран Athletic - ПФК "61" 2 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
06-06-2016 22:30 не е избран ПСЖ София - NIKE team 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
12-06-2016 00:00 не е избран Ескус Милк - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 13
12-06-2016 16:00 не е избран ПФК "61" - Loko Vakarel 9 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
12-06-2016 21:00 не е избран ESTUPIDEZ - NIKE team 0 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
18-06-2016 20:00 не е избран Mladost Team - NIKE team 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
19-06-2016 00:00 не е избран Тигрите - Супичка 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
19-06-2016 15:00 не е избран NIKE team - Белите кончета 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
26-06-2016 00:00 не е избран Монтевидео - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
26-06-2016 18:00 не е избран Лозен Сити - NIKE team 3 - 3* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
29-06-2016 22:30 не е избран ПФК "61" - ORANGE COUNTY 6 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
02-07-2016 16:00 не е избран ПФК "61" - Изтокът 2 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
03-07-2016 00:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
03-07-2016 16:00 не е избран Mladost Crew - ПФК "61" 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
03-07-2016 19:00 не е избран NIKE team - Лидер 3 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
07-07-2016 18:45 не е избран Напълно непознати - ПФК "61" 4 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
10-07-2016 14:00 не е избран Играчорите - NIKE team 9 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
14-07-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - ПФК "61" 3 - 4 Група E 1
14-07-2016 20:45 не е избран Strypes - NIKE team 8 - 4 Група F 1
21-07-2016 18:45 не е избран ПФК "61" - A1 1 - 8 Група E 2
21-07-2016 21:45 не е избран NIKE team - Витоша Бистрица 5 - 0 Група F 2
25-07-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - ПФК "61" 13 - 2 Група E 3
28-07-2016 21:45 не е избран Cotton club - NIKE team 7 - 2 Група F 3
01-08-2016 18:45 не е избран ПФК "61" - Polycomp 3 - 6 Група E 4
01-08-2016 21:45 не е избран NIKE team - Викторио Ленд 5 - 0 Група F 4
08-08-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Супичка - ПФК "61" 1 - 2 Група E 5
11-08-2016 21:45 Palmsbet stadium Изтокът - NIKE team 10 - 3 Група F 5
15-08-2016 19:45 не е избран Вършец - NIKE team 5 - 4 Елиминации
16-08-2016 20:45 не е избран 3 - ПФК "61" 3 - 2 Елиминации
21-08-2016 13:00 не е избран NIKE team - Кралете 0 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
21-08-2016 15:00 не е избран Loko Vakarel - Тигрите 1 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
28-08-2016 17:00 не е избран White Widow - NIKE team 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
28-08-2016 18:00 не е избран Тигрите - ПФК "61" 8 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
11-09-2016 19:00 не е избран NIKE team - Левски Г 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
11-09-2016 20:00 не е избран Черно Тото - Тигрите 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
11-09-2016 22:00 не е избран ПФК "61" - Mladost Crew 14 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
12-09-2016 22:30 не е избран ПФК "61" - Fresh Market 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
18-09-2016 20:00 не е избран Тигрите - ФК АЛТЕРНАТИВА 6 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
18-09-2016 22:00 не е избран BulTeam - NIKE team 6 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
28-09-2016 20:45 не е избран Викторио Ленд - ПФК "61" 1 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
02-10-2016 11:00 не е избран NIKE team - Ескус Милк 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
02-10-2016 12:00 не е избран Mladost Team - Тигрите 1 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
02-10-2016 13:00 не е избран ПФК "61" - Гетото 10 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
09-10-2016 00:00 не е избран Тигрите - Щрак Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
09-10-2016 12:00 не е избран Изтокът - NIKE team 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
09-10-2016 15:00 не е избран Loko Vakarel - ПФК "61" 3 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
10-10-2016 22:30 не е избран ПФК "61" - Mladost Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
16-10-2016 17:00 не е избран FC SIVEN - Тигрите 3 - 14 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
16-10-2016 18:00 не е избран ПФК "61" - СТЪРШЕЛ 7 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
16-10-2016 19:00 не е избран NIKE team - Супичка 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
23-10-2016 19:00 не е избран NIKE team - Лозен Сити 5 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
23-10-2016 20:00 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
23-10-2016 22:00 не е избран ПФК "61" - Черно Тото 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
30-10-2016 00:00 не е избран ORANGE COUNTY - NIKE team 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
30-10-2016 00:00 не е избран ФЕНИКС - Тигрите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
30-10-2016 20:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - ПФК "61" 1 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
06-11-2016 13:00 не е избран Тигрите - F.C.G. 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
06-11-2016 15:00 не е избран NIKE team - SPM -ltd 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
11-11-2016 10:00 не е избран Athletic - NIKE team 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
13-11-2016 00:00 не е избран Щрак Team - ПФК "61" 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
13-11-2016 13:00 не е избран Спортист Долни Лозен - NIKE team 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
13-11-2016 20:00 не е избран Fresh Market - Тигрите 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
20-11-2016 00:00 не е избран NIKE team - Монтевидео 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
20-11-2016 17:00 не е избран ПФК "61" - FC SIVEN 5 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
20-11-2016 19:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Тигрите 4 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
27-11-2016 18:00 не е избран Наполи - NIKE team 6 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
27-11-2016 21:00 не е избран Опаковка БГ - ПФК "61" 2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
27-11-2016 22:00 не е избран Тигрите - Mladost Crew 17 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
04-12-2016 00:00 не е избран ПФК "61" - ФЕНИКС 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
04-12-2016 10:00 не е избран Викторио Ленд - Тигрите 4 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
04-12-2016 21:00 не е избран NIKE team - Whiskey United 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
11-12-2016 12:00 не е избран F.C.G. - ПФК "61" 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
11-12-2016 20:00 не е избран Тигрите - Гетото 7 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
06-01-2017 20:00 Царско село The Mannschaft - Enetpulse 5 - 1 EFBET Света Троица 1
08-01-2017 22:00 не е избран Гетото - NIKE team 3 - 4 EFBET Кулата 1
13-01-2017 19:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - The Mannschaft 1 - 3 EFBET Света Троица 2
14-01-2017 13:00 не е избран NIKE team - Левски Г 1 - 2 EFBET Кулата 2
22-01-2017 10:00 не е избран Ян Бибиян - NIKE team 8 - 2 EFBET Кулата 3
22-01-2017 22:00 не е избран The Mannschaft - Софийска вода 7 - 2 EFBET Света Троица 3
28-01-2017 13:00 не е избран Африка Юнайтед - The Mannschaft 2 - 3 EFBET Света Троица 4
29-01-2017 10:00 не е избран Вълците - NIKE team 13 - 4 EFBET Кулата 4
03-02-2017 21:30 не е избран The Mannschaft - Актив комерс 2 - 6 EFBET Света Троица 5
04-02-2017 15:00 не е избран NIKE team - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 EFBET Кулата 5
10-02-2017 22:00 Царско село The Mannschaft - Mat Star 6 - 2 ВТОРА ФАЗА
19-02-2017 13:00 не е избран Лозен Сити - NIKE team 6 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
19-02-2017 21:00 не е избран Тигрите - ЦВС 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
26-02-2017 17:00 не е избран Белите Якички - ПФК "61" 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 2
26-02-2017 17:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - NIKE team 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 2
26-02-2017 21:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Тигрите 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
05-03-2017 18:00 Palmsbet stadium ПФК "61" - Амфетико 2 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 1
12-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM ПФК "61" - ФК ЗЕНИТ 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
12-03-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM NIKE team - ФК АЛТЕРНАТИВА 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 3
12-03-2017 21:00 ACCEDIA STADIUM Тигрите - ФК Пълна Мрежа 4 - 3 CHAMPIONSHIP 3
19-03-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ПСЖ София - Тигрите 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
19-03-2017 21:00 ACCEDIA STADIUM Викторио Ленд - NIKE team 3 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 4
19-03-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM ПФК "61" - Лидер 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 4
25-03-2017 18:30 Palmsbet stadium Floor Decor - ПФК "61" 12 - 1 Висша лига 11
25-03-2017 20:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Белите София - The Mannschaft 2 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
26-03-2017 13:00 Palmsbet stadium ESTUPIDEZ - ПФК "61" 5 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 5
26-03-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM NIKE team - Loko Vakarel 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
26-03-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Тигрите - БНС РЕД БУЛС 2 - 1 CHAMPIONSHIP 5
01-04-2017 18:30 не е избран ПФК "61" - Хищниците 0 - 5 Висша лига 12
01-04-2017 20:30 не е избран The Mannschaft - Ultras Team 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-04-2017 18:00 не е избран ПФК "61" - МФК Динамо София 2007 14 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
02-04-2017 21:00 не е избран Тигрите - Левски Г 5 - 2 CHAMPIONSHIP 6
06-04-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Mladost Team - NIKE team 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 6
08-04-2017 18:30 не е избран Дартанян - ПФК "61" 13 - 4 Висша лига 13
08-04-2017 21:30 не е избран Витоша Бистрица - The Mannschaft 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
09-04-2017 18:00 не е избран ING - Тигрите 2 - 3 CHAMPIONSHIP 7
09-04-2017 20:00 не е избран SPM -ltd - ПФК "61" 5 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 7
09-04-2017 21:00 не е избран NIKE team - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 7
22-04-2017 18:30 не е избран ПФК "61" - Чичовци - ветерани 3 - 15 Висша лига 14
22-04-2017 20:30 не е избран The Mannschaft - JAGUARES 5 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
23-04-2017 13:00 не е избран ПФК "61" - Спортист Долни Лозен 9 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 8
23-04-2017 21:00 не е избран Тигрите - Гетото 3 - 2 CHAMPIONSHIP 8
23-04-2017 22:00 не е избран FC SIVEN - NIKE team 7 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
04-05-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM NIKE team - ESTUPIDEZ 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 13
13-05-2017 21:30 не е избран Наполи - The Mannschaft 4 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
14-05-2017 15:00 не е избран Whiskey United - ПФК "61" 6 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
14-05-2017 15:00 не е избран NIKE team - Амфетико 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 9
14-05-2017 17:00 не е избран Черно Тото - Тигрите 3 - 7 CHAMPIONSHIP 9
17-05-2017 00:00 не е избран Evrotur - ПФК "61" 0 - 5 Висша лига 20
18-05-2017 00:00 не е избран Тигрите - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
21-05-2017 11:00 не е избран ПФК "61" - Лозенец Юн 3 - 5 Висша лига 16
21-05-2017 18:00 не е избран Белите Якички - NIKE team 9 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 10
21-05-2017 18:00 не е избран ПФК "61" - Лозен Сити 2 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 10
21-05-2017 22:45 не е избран Тигрите - Наполи 1 - 5 CHAMPIONSHIP 10
22-05-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Африка Юнайтед - The Mannschaft 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
24-05-2017 17:00 не е избран Лозен - Тигрите 7 - 1 CHAMPIONSHIP 11
27-05-2017 18:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - ПФК "61" 8 - 2 Висша лига 17
27-05-2017 19:30 ACCEDIA STADIUM ФК Отборчето - The Mannschaft 3 - 3* LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
28-05-2017 12:00 Palmsbet stadium Лидер - NIKE team 0 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 12
28-05-2017 21:00 ACCEDIA STADIUM Тигрите - El Stars 2 - 7 CHAMPIONSHIP 12
02-06-2017 20:45 Palmsbet stadium The Mannschaft - Media United 2 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
03-06-2017 18:30 ACCEDIA STADIUM FC BAUHAUS ARENA - The Mannschaft 3 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
03-06-2017 20:30 Palmsbet stadium ПФК "61" - Червена звезда Горни Богров 3 - 5 Висша лига 18
04-06-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Викторио Ленд - ПФК "61" 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
11-06-2017 10:00 не е избран ПФК "61" - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 19
11-06-2017 20:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - NIKE team 3 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 14
16-06-2017 21:45 не е избран FC ALA GROUP - The Mannschaft 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
18-06-2017 12:00 не е избран Mladost Team - ПФК "61" 0 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 15
18-06-2017 21:00 не е избран NIKE team - SPM -ltd 4 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 15
21-06-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM The Mannschaft - McDonald's 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
23-06-2017 20:45 не е избран The Mannschaft - Mat Star 4 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
24-06-2017 17:00 не е избран NIKE team - ПФК "61" 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
24-06-2017 18:00 не е избран ПФК "61" - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 21
25-06-2017 13:00 не е избран ПФК "61" - Изтокът 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 16
25-06-2017 21:00 не е избран Спортист Долни Лозен - NIKE team 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 16
27-06-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ПФК "61" - ФК АЛТЕРНАТИВА 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 12
28-06-2017 22:00 Palmsbet stadium ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Тигрите 1 - 6 CHAMPIONSHIP 13
01-07-2017 00:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - The Mannschaft 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
01-07-2017 17:00 не е избран БФК Мики Маус - ПФК "61" 0 - 5 Висша лига 22
01-07-2017 18:00 не е избран LH7 - Тигрите 2 - 4 CHAMPIONSHIP 15
01-07-2017 22:00 не е избран ПФК "61" - Loko Vakarel 10 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 14
02-07-2017 00:00 не е избран NIKE team - Whiskey United 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 17
02-07-2017 00:00 не е избран FC SIVEN - ПФК "61" 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 17
02-07-2017 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Тигрите 3 - 9 CHAMPIONSHIP 17
04-07-2017 00:00 Palmsbet stadium Академик - ветерани - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 15
06-07-2017 00:00 не е избран The Mannschaft - Santos 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
06-07-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Тигрите - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
08-07-2017 17:00 не е избран The Mannschaft - Торпедо-София 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
11-07-2017 20:45 не е избран SPW* - ПФК 61* 8 - 4 Група А 1
17-07-2017 18:45 не е избран Стоук Сити* - ПФК 61* 5 - 1 Група А 2
24-07-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ПФК 61* - Без напрежение* 9 - 2 Група А 3
31-07-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Maharani* - ПФК 61* 2 - 7 Група А 4
09-08-2017 22:00 Palmsbet stadium ПФК 61* - Изтрещелите* 5 - 0 Група А 5
14-08-2017 20:45 Palmsbet stadium Mat Star Pernik* - ПФК 61* 7 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 13:00 не е избран ПФК "61" - ФК АЛТЕРНАТИВА 1 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
20-08-2017 16:00 не е избран NIKE team - МФК Динамо София 2007 3 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 1
20-08-2017 18:00 не е избран Тигрите - Лозен 3 - 7 CHAMPIONSHIP 1
26-08-2017 19:00 не е избран ФК Западно Ехо - Мойто слабо място *4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-08-2017 00:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - NIKE team 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
27-08-2017 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Тигрите *1 - 1 CHAMPIONSHIP 2
27-08-2017 19:00 не е избран Спортист Долни Лозен - ПФК "61" 13 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
29-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Петролтех Трейдинг - FC ALA GROUP 3 - 2 PREMIER LEAGUE 13
01-09-2017 21:45 не е избран Мойто слабо място - Ант студио 6 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
03-09-2017 18:00 не е избран Тигрите - Левски Г 2 - 3 CHAMPIONSHIP 3
08-09-2017 00:00 Palmsbet stadium Ultras Team - Мойто слабо място 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
10-09-2017 00:00 не е избран Чики Рики - NIKE team 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
10-09-2017 17:00 не е избран СТЪРШЕЛ - ПФК "61" 9 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
11-09-2017 22:30 Palmsbet stadium ПФК "61" - Лозен Сити 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
12-09-2017 18:45 Palmsbet stadium Easy TV Net - Петролтех Трейдинг 2 - 8 PREMIER LEAGUE 3
16-09-2017 21:00 не е избран Мойто слабо място - JAGUARES 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
17-09-2017 10:00 не е избран ПФК "61" - No Name - ветерани 0 - 5 Висша лига 1
17-09-2017 16:00 не е избран NIKE team - BulTeam 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 5
17-09-2017 21:00 не е избран Тигрите - Кралете 10 - 4 CHAMPIONSHIP 5
17-09-2017 22:00 не е избран ПФК "61" - Athletic 9 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
18-09-2017 22:30 Palmsbet stadium NIKE team - Играчорите 6 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 3
21-09-2017 19:45 Palmsbet stadium Петролтех Трейдинг - Rehau 4 - 2 PREMIER LEAGUE 2
24-09-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 2
24-09-2017 20:00 не е избран Амфетико - ПФК "61" 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
26-09-2017 19:45 Palmsbet stadium Петролтех Трейдинг - MAHARANI 13 - 4 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2017 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Мойто слабо място 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
01-10-2017 00:00 не е избран NIKE team - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 7
01-10-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
01-10-2017 10:00 не е избран ПФК "61" - Червена звезда Горни Богров 0 - 5 Висша лига 3
01-10-2017 20:00 не е избран ING - Тигрите 5 - 9 CHAMPIONSHIP 7
06-10-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Петролтех Трейдинг 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
07-10-2017 21:00 не е избран БФК Мики Маус - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 4
08-10-2017 00:00 не е избран Тигрите - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
08-10-2017 18:00 не е избран Mladost Team - ПФК "61" 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
08-10-2017 20:00 не е избран Мойто слабо място - Бандата 10 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
10-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GO PETROLEUM - Петролтех Трейдинг 2 - 9 PREMIER LEAGUE 6
14-10-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Академик - ветерани 5 - 0 Висша лига 5
14-10-2017 19:00 не е избран Торпедо-София - Мойто слабо място 1 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
15-10-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - F.C.G. 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
15-10-2017 15:00 не е избран Winbet - NIKE team 3 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 9
15-10-2017 21:00 не е избран ЦВС - Тигрите 2 - 9 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - Столичен Авто Транспорт 13 - 2 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2017 21:00 не е избран Дартанян - ПФК "61" 11 - 3 Висша лига 6
22-10-2017 15:00 не е избран NIKE team - Осма хирургия 3 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 10
22-10-2017 18:00 не е избран Тигрите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 5 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2017 21:00 не е избран ВЕТ Юнайтед - Петролтех Трейдинг 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2017 22:45 не е избран Наполи - Тигрите 7 - 2 CHAMPIONSHIP 4
27-10-2017 00:00 не е избран McDonald's - Мойто слабо място 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
28-10-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 7
29-10-2017 00:00 не е избран Кралете - ПФК "61" 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
29-10-2017 19:00 не е избран ФК ЕВРОПА - NIKE team 5 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 11
29-10-2017 19:00 не е избран SPM -ltd - Тигрите 10 - 10 CHAMPIONSHIP 11
31-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Петролтех Трейдинг - Ескус Милк 5 - 3 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2017 22:30 Palmsbet stadium Викторио Ленд - NIKE team 5 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 6
04-11-2017 00:00 не е избран Мойто слабо място - ФК Отборчето 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 8
05-11-2017 21:00 не е избран NIKE team - Вечно жъдни 7 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 12
05-11-2017 22:00 не е избран ПФК "61" - Ботевата Чета 7 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
08-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Петролтех Трейдинг 4 - 7 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2017 00:00 не е избран Шопски отряд - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 10
11-11-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Лозенец Юн 0 - 5 Висша лига 9
11-11-2017 20:00 не е избран Bianchi Coffee - Мойто слабо място 3 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
12-11-2017 16:00 не е избран Нищо общо с футбола - ПФК "61" 8 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
12-11-2017 20:00 не е избран Изтокът - Тигрите 3 - 10 CHAMPIONSHIP 13
12-11-2017 21:00 не е избран Chuchuline - NIKE team 4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
14-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Тигрите - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 4 CHAMPIONSHIP 6
17-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Петролтех Трейдинг - FC BAUHAUS ARENA 10 - 2 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2017 20:00 не е избран Мойто слабо място - Белите София 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
18-11-2017 21:00 не е избран ПФК "61" - Loko Vakarel 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
19-11-2017 16:00 не е избран ПФК "61" - Земляне 1 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
19-11-2017 19:00 не е избран NIKE team - Галактико 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 14
19-11-2017 22:00 не е избран Тигрите - ПСЖ София 8 - 3 CHAMPIONSHIP 14
20-11-2017 22:30 Palmsbet stadium NIKE team - Лидер 10 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 8
22-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Петролтех Трейдинг 13 - 1 PREMIER LEAGUE 12
24-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Тигрите - El Stars 4 - 3 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2017 00:00 не е избран Santos - Мойто слабо място 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
25-11-2017 18:00 не е избран Мойто слабо място - FC BAUHAUS ARENA 8 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
26-11-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Floor Decor 0 - 5 Висша лига 11
26-11-2017 00:00 не е избран Whiskey United - NIKE team 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
26-11-2017 13:00 не е избран Жар Голяновци - ПФК "61" 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
26-11-2017 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Тигрите 3 - 5 CHAMPIONSHIP 15
02-12-2017 00:00 не е избран Мойто слабо място - NEXT GEN 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
03-12-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Левски Г - ветерани 0 - 5 Висша лига 12
03-12-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Еконт 61 - LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
03-12-2017 13:00 не е избран NIKE team - Бирал Мадрид 2 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 16
03-12-2017 21:00 не е избран Тигрите - Гетото 3 - 3 CHAMPIONSHIP 16
09-12-2017 18:00 не е избран Джиа Мото - Мойто слабо място 1 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
10-12-2017 00:00 не е избран Тиняците - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 13
13-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - Бат' Динко и Приятели 1 - 6 PREMIER LEAGUE 15
17-12-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Тигрите - CHAMPIONSHIP 17
17-12-2017 11:00 не е избран FC Providers - NIKE team - LEAGUE ONE - LONDON 17
17-12-2017 17:00 не е избран Пеликан - ПФК "61" - LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
06-01-2018 19:00 Царско село Петролтех Трейдинг* - Приятели* 1 - 6 Група A 1
06-01-2018 20:00 Царско село Фреш бар* - Маншафта* 3 - 9 Група I 1
13-01-2018 11:00 Царско село ФК АЛТЕРНАТИВА* - Петролтех Трейдинг* 1 - 2 Група A 2
13-01-2018 20:00 Царско село Маншафта* - Левски Паталеница* 0 - 11 Група I 2
20-01-2018 11:00 не е избран Актив комерс* - Маншафта* 5 - 0 Група I 3
20-01-2018 22:00 не е избран Петролтех Трейдинг* - Африка Юнайтед* 1 - 3 Група A 3
27-01-2018 19:00 не е избран Бундестим* - Маншафта* 2 - 3 Група I 4
28-01-2018 10:00 не е избран БНС Ред Булс* - Петролтех Трейдинг* 3 - 0 Група A 4
02-02-2018 20:00 не е избран Петролтех Трейдинг* - Most Wanted* 5 - 0 Група A 5
03-02-2018 13:00 не е избран Маншафта* - Бристол Роувърс* 0 - 5 Група I 5
06-02-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Петролтех Трейдинг 3 - 3 PREMIER LEAGUE 1
18-02-2018 20:00 не е избран Тигрите - Лозен Сити 9 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
22-02-2018 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Петролтех Трейдинг 3 - 1 PREMIER LEAGUE 14
25-02-2018 14:00 не е избран Жар Голяновци - Тигрите 3 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
06-03-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - Петролтех Трейдинг 6 - 1 PREMIER LEAGUE 16
11-03-2018 20:00 не е избран Тигрите - Стабилните 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
13-03-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - Fibank 1 - 4 PREMIER LEAGUE 17
18-03-2018 21:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Тигрите 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
19-03-2018 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
28-03-2018 20:45 не е избран Петролтех Трейдинг - FC ALA GROUP 9 - 0 PREMIER LEAGUE 2
01-04-2018 11:00 не е избран Чики Рики - Тигрите 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
05-04-2018 00:00 не е избран Milky Group Bio - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
10-04-2018 21:45 Palmsbet stadium Петролтех Трейдинг - Ескус Милк 6 - 7 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 21:00 не е избран Тигрите - Mladost Team 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
20-04-2018 20:45 не е избран Rehau - Петролтех Трейдинг 6 - 5 PREMIER LEAGUE 5
22-04-2018 14:00 не е избран F.C.G. - Тигрите 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
24-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - ING 8 - 3 PREMIER LEAGUE 6
29-04-2018 21:00 не е избран Тигрите - Пълна Лудница 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-05-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
08-05-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Петролтех Трейдинг - MAHARANI 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
12-05-2018 21:00 не е избран Тигрите - Real Delivery 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
13-05-2018 11:00 не е избран Whiskey United - Тигрите 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
16-05-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
20-05-2018 21:00 не е избран Тигрите - Stomana Industry 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
29-05-2018 21:45 не е избран Петролтех Трейдинг - Вършец 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран Петролтех Трейдинг - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-06-2018 00:00 не е избран Петролтех Трейдинг - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
01-06-2018 00:00 не е избран Играчорите - Тигрите 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
02-06-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Петролтех Трейдинг 0 - 0 PREMIER LEAGUE 15
03-06-2018 16:00 не е избран Тигрите - Гетото 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
05-06-2018 00:00 не е избран ФК Керамик - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
10-06-2018 18:00 не е избран Loko Vakarel - Тигрите 0 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
17-06-2018 22:00 не е избран Тигрите - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
09-09-2018 19:00 не е избран Тигрите - Лозенец Юн 3 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 2
15-09-2018 09:30 Игрище Гниляне Спартак Подгумер - Нортхемптън 4 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 1
16-09-2018 19:00 не е избран Whiskey United - Тигрите 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 3
29-09-2018 14:00 Игрище Кътина Спартак Подгумер - Световрачене 4 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 2
30-09-2018 21:00 не е избран Тигрите - Гетото 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
06-10-2018 13:00 Игрище Локорско Кумарица - Спартак Подгумер *2 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 3
07-10-2018 21:00 не е избран Тигрите - Кралете 7 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
13-10-2018 14:00 Игрище Кубратово Спартак Подгумер - Житен 8 - 4 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 4
14-10-2018 20:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Тигрите 5 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 7
20-10-2018 13:00 Игрище Гниляне Акулите - Спартак Подгумер *3 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 5
21-10-2018 20:00 не е избран Тигрите - SPM -ltd 9 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 8
27-10-2018 10:00 Игрище Кътина Спартак Подгумер - Курило 3 - 7 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 6
28-10-2018 17:00 не е избран Жар Голяновци - Тигрите 5 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 9
30-10-2018 17:00 не е избран Тигрите - Winbet 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 1
03-11-2018 11:00 не е избран Чики Рики - Тигрите 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
03-11-2018 14:00 Игрище Локорско Кубратово - Спартак Подгумер 4 - 10 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 7
10-11-2018 11:00 Игрище Кубратово Спартак Подгумер - Ропотамо 18 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 8
11-11-2018 19:00 не е избран Тигрите - Квартала 5 - 2 League One 1
18-11-2018 17:00 не е избран Тигрите - Stomana Industry 5 - 0 League One 3
25-11-2018 20:00 не е избран Тигрите - Бучките 2 - 4 League One 4
01-12-2018 19:00 не е избран SPM -ltd - Тигрите 5 - 8 League One 5
02-12-2018 20:00 не е избран Тигрите - Осма хирургия 5 - 0 League One 6
09-12-2018 16:00 не е избран Жар Голяновци - Тигрите 5 - 3 League One 7
19-12-2018 19:45 не е избран Тигрите - FC Aifos 14 - 2 League One 8
22-12-2018 12:00 не е избран Чики Рики - Тигрите 0 - 5 League One 2
23-12-2018 13:00 не е избран Лозенец Юн - Тигрите 3 - 6 League One 9
01-03-2019 00:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
10-03-2019 13:00 не е избран Тигрите - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
10-03-2019 20:00 не е избран СТЪРШЕЛ - ФК Професорите 2 - 13 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
17-03-2019 15:00 не е избран ФК Професорите - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
23-03-2019 14:30 не е избран Нортхемптън - Спартак Подгумер 5 - 10 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 10
24-03-2019 19:00 не е избран Тигрите - Winbet 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
30-03-2019 15:30 Игрище Локорско Световрачене - Спартак Подгумер 0 - 5 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 11
31-03-2019 12:00 не е избран ФК Професорите - Stomana Industry 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
01-04-2019 00:00 не е избран Тигрите - Бандата 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
01-04-2019 00:00 не е избран ФК Устрем - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
06-04-2019 17:00 Игрище Кубратово Спартак Подгумер - Кумарица 7 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 12
10-04-2019 20:00 Игрище Гниляне Локорско - Спартак Подгумер 6 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 9
13-04-2019 14:30 Игрище Гниляне Житен - Спартак Подгумер 3 - 7 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 13
14-04-2019 13:00 не е избран ФК Професорите - Winbet 6 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
20-04-2019 14:30 Игрище Кътина Спартак Подгумер - Акулите 3 - 5 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 14
20-04-2019 20:00 ACCEDIA STADIUM Осма хирургия - ФК Професорите 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
01-05-2019 19:00 не е избран Лозен - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
01-05-2019 19:00 не е избран Вълците - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
01-05-2019 19:00 не е избран Тигрите - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-05-2019 19:00 не е избран Неудобните - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
01-05-2019 19:00 не е избран Тигрите - Хищниците 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
01-05-2019 19:00 не е избран Тигрите - Приятели 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
04-05-2019 12:30 Игрище Локорско Курило - Спартак Подгумер 5 - 8 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 15
05-05-2019 19:00 не е избран Тигрите - SSI 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
11-05-2019 14:30 Игрище Кубратово Спартак Подгумер - Кубратово 4 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 16
12-05-2019 13:00 не е избран Happy Boys - ФК Професорите 4 - 13 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
15-05-2019 20:30 не е избран Ропотамо - Спартак Подгумер 3 - 23 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 17
17-05-2019 21:45 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ФК Професорите 0 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
18-05-2019 10:00 не е избран Спартак Подгумер - Локорско 3 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА 18
02-06-2019 15:00 не е избран ФК Професорите - Бандата 8 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
09-06-2019 15:00 не е избран ФК Устрем - ФК Професорите 0 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
16-06-2019 15:00 не е избран ФК Професорите - SSI 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
01-07-2019 17:15 не е избран SPM -ltd - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
01-07-2019 19:00 не е избран Стабилните - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
07-07-2019 21:00 не е избран Неудобните - ФК Професорите 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
14-07-2019 21:15 не е избран Вълците - ФК Професорите 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
01-08-2019 19:00 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
06-08-2019 19:00 не е избран Stomana Industry - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21
08-08-2019 19:00 не е избран Тигрите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
08-08-2019 19:00 не е избран ФК Професорите - Приятели 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
15-08-2019 19:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
20-08-2019 19:45 не е избран Квартала - ФК Професорите 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
21-08-2019 18:00 не е избран Тигрите - Квартала 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
22-08-2019 19:00 не е избран Тигрите - Happy Boys 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
25-08-2019 19:00 не е избран ФК Професорите - Хищниците 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-09-2019 20:00 не е избран SPM -ltd - ФК Професорите 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
15-09-2019 20:00 не е избран Лозен - ФК Професорите 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
23-09-2019 18:45 не е избран ФК Професорите - Опаковка БГ 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
28-09-2019 21:00 не е избран ФК Професорите - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
01-10-2019 21:45 не е избран Стабилните - ФК Професорите 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
05-10-2019 18:00 не е избран ФК Професорите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21