София

Георги Димитров Николов

клубове

роден на: 10.09.1987

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
28-08-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Мост Компютърс - PLAYTECH 5 - 10 UPNETIX LEAGUE ONE 1
04-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Nemetschek Bulgaria - Мост Компютърс 1 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 2
11-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Мост Компютърс - Proxiad 6 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 3
18-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Infragistics - Мост Компютърс 0 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 4
02-10-2014 19:45 не е избран Мост Компютърс - GTT 3 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 5
10-10-2014 18:45 не е избран Телелинк Litex Tower - Мост Компютърс 2 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 6
16-10-2014 21:45 не е избран Мост Компютърс - eCommera 3 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 7
21-10-2014 19:45 не е избран VMware - Мост Компютърс 3 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 8
30-10-2014 18:45 не е избран Мост Компютърс - Comverse 2 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 9
06-11-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM TRADOLOGIC - Мост Компютърс 1 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 10
13-11-2014 20:45 не е избран Мост Компютърс - EGT 2 12 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 11
27-11-2014 18:45 не е избран Мост Компютърс - Ingram Micro Top Fortune 1 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 13
02-12-2014 21:45 не е избран Enetpulse - Мост Компютърс 5 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 12
03-12-2014 21:45 не е избран Мост Компютърс - e-Novator 9 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 14
11-12-2014 20:45 не е избран CSC - Мост Компютърс 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 15
12-02-2015 20:00 не е избран Adecco GSD - Мост Компютърс 8 - 3 Финални плейофи 1
26-02-2015 19:45 не е избран TRADOLOGIC - Мост Компютърс 2 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 1
20-03-2015 18:45 Palmsbet stadium Мост Компютърс - Melon 5 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 3
26-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM VMware - Мост Компютърс 2 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 4
30-03-2015 20:45 Palmsbet stadium Мост Компютърс - MentorMate 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 5
14-04-2015 18:45 Palmsbet stadium Luxoft Bulgaria - Мост Компютърс 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 6
20-04-2015 18:45 не е избран Мост Компютърс - ТЕЛЕЛИНК 8 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 7
27-04-2015 18:45 не е избран KOSTAL - Мост Компютърс 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 8
11-05-2015 21:45 не е избран Мост Компютърс - Unicredit Bulbank IT 4 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 9
21-05-2015 18:45 не е избран SBTECH - Мост Компютърс 4 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 10
25-05-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM OnProcess - Мост Компютърс 3 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 2
29-05-2015 18:45 не е избран Мост Компютърс - PLAYTECH 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 11
01-06-2015 20:45 Palmsbet stadium MMS - Мост Компютърс *2 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 12
11-06-2015 18:45 не е избран Мост Компютърс - Software AG 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 13
15-06-2015 18:45 не е избран Axway - Мост Компютърс 5 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 14
23-06-2015 20:45 не е избран Мост Компютърс - Gameloft 6 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 15
27-08-2015 21:45 Palmsbet stadium ORBIT - Мост Компютърс 9 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
03-09-2015 18:45 не е избран Мост Компютърс - CODIX 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2015 20:45 не е избран EGT - Мост Компютърс *1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
23-09-2015 19:45 не е избран Мост Компютърс - VIVACOM 4PLAY 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 6
24-09-2015 21:45 не е избран VIVACOM - Мост Компютърс 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
01-10-2015 18:45 не е избран Adecco GSD - Мост Компютърс 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
08-10-2015 21:45 не е избран Мост Компютърс - i:FAO 6 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-10-2015 18:45 не е избран Progress - Мост Компютърс 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
13-10-2015 18:45 не е избран Мост Компютърс - ГФК България 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-10-2015 20:45 не е избран Мост Компютърс - Blizoo 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Мост Компютърс *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
02-11-2015 21:45 не е избран GTT - Мост Компютърс 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
12-11-2015 21:45 не е избран Мост Компютърс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2015 18:45 не е избран Enetpulse - Мост Компютърс 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2015 21:45 не е избран Мост Компютърс - DXC.technology 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2015 18:45 не е избран ДАНТЕК - Мост Компютърс 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
10-12-2015 21:45 не е избран Мост Компютърс - M 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-07-2017 21:45 не е избран Most Wanted* - Играчорите* 5 - 0 Група G 1
18-07-2017 21:45 не е избран Хуните* - Most Wanted* 7 - 3 Група G 2
25-07-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted* - Марадона* 6 - 14 Група G 3
03-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Зенит* - Most Wanted* 5 - 2 Група G 4
10-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted* - Фитнес 23* 7 - 5 Група G 5
06-01-2018 10:00 Царско село Африка Юнайтед* - Most Wanted* 8 - 2 Група A 1
13-01-2018 14:00 Царско село Most Wanted* - Приятели* 1 - 7 Група A 2
20-01-2018 13:00 не е избран БНС Ред Булс* - Most Wanted* 5 - 0 Група A 3
26-01-2018 20:00 не е избран Most Wanted* - ФК АЛТЕРНАТИВА* 1 - 3 Група A 4
02-02-2018 20:00 не е избран Петролтех Трейдинг* - Most Wanted* 5 - 0 Група A 5