София

Димитър Илиев Пулев

клубове

роден на: 16.09.1985

години: 35

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
05-05-2014 00:00 не е избран Класик Груп - VENDETTA-OLISPED 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
25-08-2014 20:45 Palmsbet stadium OPENCODE - Gameloft 6 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
02-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM KOSTAL - OPENCODE 1 - 11 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
09-09-2014 20:45 Palmsbet stadium VENDETTA-OLISPED - Интерхаус България 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - Adecco GSD 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
15-09-2014 20:45 Palmsbet stadium Accedia - OPENCODE 2 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
19-09-2014 20:45 Palmsbet stadium Пени Маркет - VENDETTA-OLISPED 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
26-09-2014 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - GOLD INS 3 - 8 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2014 18:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - VENDETTA-OLISPED 2 - 5 PREMIER LEAGUE 5
03-10-2014 19:45 не е избран OPENCODE - Scalefocus 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
08-10-2014 21:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Магнус *1 - 1 PREMIER LEAGUE 6
09-10-2014 21:45 не е избран OPENCODE - Upnetix 0 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
14-10-2014 18:45 не е избран CAM R - VENDETTA-OLISPED 8 - 7 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2014 18:30 не е избран Luxoft Bulgaria - OPENCODE 2 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
23-10-2014 18:45 не е избран OPENCODE - Visteon 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
27-10-2014 19:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - OPENCODE 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
29-10-2014 19:45 не е избран Easy TV Net - VENDETTA-OLISPED 5 - 3 PREMIER LEAGUE 9
03-11-2014 00:00 не е избран OPENCODE - Internovus 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
07-11-2014 18:45 не е избран Mentor Resort - VENDETTA-OLISPED 7 - 5 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2014 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Fibank 2 - 7 PREMIER LEAGUE 11
13-11-2014 22:30 не е избран MentorMate - OPENCODE 1 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
17-11-2014 18:45 не е избран OPENCODE - Sirma 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
18-11-2014 18:45 не е избран ТЕМИДА - VENDETTA-OLISPED 2 - 11 PREMIER LEAGUE 12
24-11-2014 18:45 не е избран DATECS - OPENCODE 2 - 2* ACCEDIA LEAGUE ONE 13
25-11-2014 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Бат' Динко и Приятели 9 - 10 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2014 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - VENDETTA-OLISPED 2 - 4 PREMIER LEAGUE 14
04-12-2014 18:45 не е избран OPENCODE - SBTECH 2 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
09-12-2014 20:45 не е избран Techhuddle - OPENCODE 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
10-12-2014 21:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Хотел Панчарево 10 - 5 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2014 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Рапидо Куриери 6 - 9 PREMIER LEAGUE 8
23-02-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OPENCODE - Progress 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
04-03-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - VENDETTA-OLISPED 8 - 0 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2015 21:45 Palmsbet stadium CODIX - OPENCODE *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OPENCODE - IPSOS 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-03-2015 18:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - VENDETTA-OLISPED 8 - 0 PREMIER LEAGUE 3
23-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM ORBIT - OPENCODE 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-03-2015 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - CAM R 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
03-04-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - VENDETTA-OLISPED 2 - 3 PREMIER LEAGUE 5
06-04-2015 20:45 не е избран VIVACOM - OPENCODE 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
08-04-2015 21:00 не е избран Eclipse - VENDETTA-OLISPED 5 - 7 PREMIER LEAGUE 6
14-04-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - Stemo 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
16-04-2015 22:00 не е избран VENDETTA-OLISPED - Рапидо Куриери 3 - 5 PREMIER LEAGUE 2
22-04-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Легион Инс 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
24-04-2015 20:45 не е избран OPENCODE - M 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
28-04-2015 21:00 не е избран OPENCODE - ГФК България 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-04-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM i:FAO - OPENCODE 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-05-2015 21:45 не е избран OPENCODE - VIVACOM 4PLAY 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 10
15-05-2015 20:45 не е избран Спортинг - VENDETTA-OLISPED 8 - 5 PREMIER LEAGUE 8
19-05-2015 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Вършец 2 - 8 PREMIER LEAGUE 9
21-05-2015 20:45 не е избран Adecco GSD - OPENCODE *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-05-2015 18:45 не е избран OPENCODE - ДАНТЕК 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
26-05-2015 21:45 не е избран Профис - VENDETTA-OLISPED 7 - 3 PREMIER LEAGUE 10
02-06-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - GOLD INS 4 - 10 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2015 18:45 не е избран Experian - OPENCODE *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
10-06-2015 20:45 не е избран Пени Маркет - VENDETTA-OLISPED 6 - 3 PREMIER LEAGUE 12
11-06-2015 20:45 не е избран OPENCODE - INFOSYSTEMS-SYSCOM 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
16-06-2015 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Fibank 3 - 5 PREMIER LEAGUE 13
19-06-2015 18:45 не е избран Blizoo - OPENCODE 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
24-06-2015 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - VENDETTA-OLISPED *2 - 2 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2015 19:45 не е избран OPENCODE - Ingram Micro Top Fortune 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
29-06-2015 19:45 не е избран DXC.technology - OPENCODE 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
30-06-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Mentor Resort 6 - 4 PREMIER LEAGUE 15
25-08-2015 19:45 не е избран OPENCODE - Paysafe 3 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
01-09-2015 19:45 не е избран Milky Group Bio - Лев Инс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 1
01-09-2015 20:45 не е избран Рапидо Куриери - VENDETTA-OLISPED 3 - 2 PREMIER LEAGUE 1
08-09-2015 18:45 Palmsbet stadium OPENCODE - Stemo 6 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
11-09-2015 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Бат' Динко и Приятели 3 - 6 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2015 20:45 не е избран Fusion - Milky Group Bio 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
14-09-2015 21:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - OPENCODE 0 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
15-09-2015 20:45 не е избран Milky Group Bio - Шенкер 6 - 4 PREMIER LEAGUE 3
15-09-2015 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - VENDETTA-OLISPED 10 - 2 PREMIER LEAGUE 3
23-09-2015 18:45 не е избран e-Novator - OPENCODE 0 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
28-09-2015 20:45 не е избран OPENCODE - Minerva 7 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
29-09-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Джовани 5 - 6 PREMIER LEAGUE 4
29-09-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Milky Group Bio 10 - 0 PREMIER LEAGUE 4
06-10-2015 19:45 не е избран Вършец - VENDETTA-OLISPED 5 - 1 PREMIER LEAGUE 5
07-10-2015 00:00 не е избран Milky Group Bio - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2015 18:45 не е избран OPENCODE - DATECS 0 - 0* LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
13-10-2015 00:00 не е избран Интерхаус България - Milky Group Bio 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
13-10-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - CAM R 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
16-10-2015 19:45 не е избран TRADOLOGIC - OPENCODE 2 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
20-10-2015 19:45 не е избран Milky Group Bio - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
20-10-2015 20:45 не е избран Mentor Resort - VENDETTA-OLISPED 1 - 6 PREMIER LEAGUE 7
28-10-2015 21:00 не е избран Gameloft - OPENCODE 2 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
28-10-2015 22:00 не е избран Milky Group Bio - Рапидо Куриери 3 - 1 PREMIER LEAGUE 8
30-10-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - VENDETTA-OLISPED 5 - 7 PREMIER LEAGUE 8
03-11-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 2 - 2 PREMIER LEAGUE 9
03-11-2015 21:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Лев Инс *4 - 4 PREMIER LEAGUE 9
05-11-2015 20:45 не е избран OPENCODE - Quality House 4 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
11-11-2015 18:30 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 5 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2015 19:45 не е избран Fusion - VENDETTA-OLISPED 4 - 2 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2015 18:45 не е избран Scalefocus - OPENCODE 1 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
17-11-2015 18:45 не е избран Джовани - Milky Group Bio 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
17-11-2015 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Шенкер 2 - 1 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2015 21:45 не е избран OPENCODE - Experian 3 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
24-11-2015 18:45 не е избран OPENCODE - Software AG 7 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
01-12-2015 00:00 не е избран CAM R - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
01-12-2015 21:45 не е избран KOSTAL - OPENCODE 0 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
02-12-2015 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
03-12-2015 20:45 не е избран OPENCODE - Persy 8 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
07-12-2015 18:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - OPENCODE 3 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
11-12-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - VENDETTA-OLISPED 6 - 3 PREMIER LEAGUE 14
14-12-2015 19:45 не е избран Milky Group Bio - Вършец 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
14-12-2015 21:45 не е избран GOLD INS - VENDETTA-OLISPED 7 - 2 PREMIER LEAGUE 12
15-12-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
21-02-2016 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Класа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
23-02-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - Mentor Resort 1 - 3 PREMIER LEAGUE 14
25-02-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - GTT 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-02-2016 18:45 не е избран i:FAO - OPENCODE 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-03-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 2 - 3 PREMIER LEAGUE 1
08-03-2016 21:45 не е избран Класик Груп - Оптиксорс 8 - 2 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2016 18:45 не е избран OPENCODE - Adecco GSD 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-03-2016 20:45 не е избран SBTECH - OPENCODE 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
15-03-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - Milky Group Bio 5 - 4 PREMIER LEAGUE 3
16-03-2016 19:45 не е избран Оптиксорс - FC ING 6 - 3 CHAMPIONSHIP 3
20-03-2016 20:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Класа 5 - 8 CHAMPIONSHIP 4
21-03-2016 18:45 не е избран OPENCODE - EGT 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
22-03-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - Джовани 3 - 1 PREMIER LEAGUE 4
22-03-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Оптиксорс 6 - 5 CHAMPIONSHIP 4
23-03-2016 18:45 не е избран Massive - Оптиксорс 5 - 3 CHAMPIONSHIP 1
25-03-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - Рапидо Куриери 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
27-03-2016 11:00 не е избран Класа - El Stars 9 - 3 CHAMPIONSHIP 5
29-03-2016 20:45 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 3 - 2 PREMIER LEAGUE 5
29-03-2016 20:45 не е избран Оптиксорс - Most Wanted 1 - 5 CHAMPIONSHIP 5
31-03-2016 19:45 не е избран Enetpulse - OPENCODE 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-04-2016 18:45 не е избран OPENCODE - ДАНТЕК 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
08-04-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - Milky Group Bio 3 - 11 PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 16:00 не е избран Класа - Приятели 12 - 6 CHAMPIONSHIP 7
11-04-2016 20:45 не е избран DXC.technology - OPENCODE 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
13-04-2016 21:45 не е избран Оптиксорс - Sushi Shef 8 - 1 CHAMPIONSHIP 7
13-04-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - Easy TV Net 6 - 2 PREMIER LEAGUE 7
14-04-2016 22:30 не е избран Drink Team - Класа 6 - 10 CHAMPIONSHIP 6
18-04-2016 19:45 не е избран OPENCODE - VIVACOM 4PLAY 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-04-2016 18:45 не е избран Fibank - Milky Group Bio 5 - 4 PREMIER LEAGUE 8
21-04-2016 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Billa - Оптиксорс 3 - 4 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2016 13:00 не е избран Класа - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 4 CHAMPIONSHIP 9
26-04-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 3 CHAMPIONSHIP 9
27-04-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - Шенкер 4 - 2 PREMIER LEAGUE 9
05-05-2016 18:45 не е избран Полиграфия Инфо - Класа 7 - 1 CHAMPIONSHIP 2
07-05-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Оптиксорс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
10-05-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - Оптиксорс 6 - 3 CHAMPIONSHIP 10
10-05-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Milky Group Bio 1 - 2 PREMIER LEAGUE 10
12-05-2016 19:45 не е избран OPENCODE - ORBIT 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
15-05-2016 10:00 не е избран DELTA - Класа 3 - 4 CHAMPIONSHIP 10
17-05-2016 19:45 не е избран Оптиксорс - Skypharm *2 - 2 CHAMPIONSHIP 11
17-05-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - GOLD INS 3 - 8 PREMIER LEAGUE 11
19-05-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - OPENCODE 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2016 13:00 не е избран Класа - Реал София 5 - 9 CHAMPIONSHIP 11
31-05-2016 19:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
03-06-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 4 - 3 PREMIER LEAGUE 12
05-06-2016 16:00 не е избран Вълците - Класа 8 - 4 CHAMPIONSHIP 12
08-06-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - Интерхаус България 3 - 9 PREMIER LEAGUE 13
09-06-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OPENCODE - SUTHERLAND 1 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 14
10-06-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - Bristol Rovers Bulgaria 6 - 5 CHAMPIONSHIP 13
14-06-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Milky Group Bio 4 - 2 PREMIER LEAGUE 14
15-06-2016 18:45 не е избран Ойрошпед - Оптиксорс 3 - 5 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2016 18:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - OPENCODE 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
19-06-2016 22:00 не е избран Лозен - Класа 2 - 3 CHAMPIONSHIP 14
20-06-2016 18:45 не е избран OPENCODE - CODIX 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
21-06-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - DHL ФРЕЙТ 2 - 4 CHAMPIONSHIP 15
21-06-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2016 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Оптиксорс 10 - 5 CHAMPIONSHIP 12
23-06-2016 21:45 не е избран VIVACOM - OPENCODE 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
27-06-2016 19:45 не е избран Stemo - OPENCODE 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
28-06-2016 21:45 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - Оптиксорс 7 - 5 CHAMPIONSHIP 16
28-06-2016 22:30 не е избран Класа - Ян Бибиян 10 - 4 CHAMPIONSHIP 15
29-06-2016 18:45 не е избран Класа - Seniorite 6 - 2 CHAMPIONSHIP 3
30-06-2016 18:45 не е избран Бохемите - Класа 2 - 5 CHAMPIONSHIP 8
02-07-2016 19:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Класа 3 - 3 CHAMPIONSHIP 16
04-07-2016 18:45 не е избран Класа - БНС РЕД БУЛС 7 - 5 CHAMPIONSHIP 13
05-07-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - vitoshanews.com 1 - 12 CHAMPIONSHIP 17
11-07-2016 19:45 не е избран Класа - ING 5 - 4 CHAMPIONSHIP 17
13-07-2016 18:45 не е избран Accedia - Milky Group Bio 2 - 10 Група D 1
20-07-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - Изворна вода Бачково 3 - 7 Група D 2
25-07-2016 21:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - Milky Group Bio 3 - 5 Група D 3
01-08-2016 19:45 не е избран Milky Group Bio - Unicredit Bulbank IT 7 - 4 Група D 4
08-08-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Whiskey United - Milky Group Bio 4 - 3 Група D 5
14-08-2016 19:00 ACCEDIA STADIUM Класа - ING 8 - 2 Финални плейофи
16-08-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - Milky Group Bio 1 - 3 Елиминации
17-08-2016 19:00 не е избран Класа - Полиграфия Инфо *2 - 2 Финални плейофи
18-08-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - ФК Пълна Мрежа 3 - 0 Елиминации
22-08-2016 18:45 не е избран ДАНТЕК - OPENCODE 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-08-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Milky Group Bio 4 - 0 Елиминации
28-08-2016 14:00 не е избран Класа - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-08-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - EGT 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-08-2016 19:45 не е избран Milky Group Bio - Ilinden United 7 - 0 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2016 20:45 не е избран FC ING - Оптиксорс 3 - 2 CHAMPIONSHIP 1
01-09-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - Класа 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
07-09-2016 20:45 не е избран SBTECH - OPENCODE 1 - 1* MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-09-2016 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - Класа 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-09-2016 19:45 не е избран OPENCODE - Paysafe 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
13-09-2016 19:45 не е избран Оптиксорс - Класик Груп 5 - 6 CHAMPIONSHIP 2
14-09-2016 21:45 не е избран Easy TV Net - Milky Group Bio 2 - 4 PREMIER LEAGUE 2
18-09-2016 19:00 не е избран Класа - ФК Вадиас 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-09-2016 20:45 не е избран Upnetix - OPENCODE 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2016 22:00 не е избран Хищниците - Класа 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-09-2016 21:45 не е избран OPENCODE - Enetpulse 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
27-09-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - vitoshanews.com 1 - 0 PREMIER LEAGUE 3
27-09-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Оптиксорс 5 - 2 CHAMPIONSHIP 3
01-10-2016 18:30 не е избран Класа - Софийска вода 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-10-2016 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Класа 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2016 19:45 не е избран VIVACOM - OPENCODE 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - Quehenberger Logistics 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
07-10-2016 18:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Milky Group Bio 2 - 10 PREMIER LEAGUE 4
12-10-2016 18:30 не е избран Шенкер - Оптиксорс 8 - 1 CHAMPIONSHIP 5
12-10-2016 19:45 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 6 PREMIER LEAGUE 5
13-10-2016 20:45 не е избран OPENCODE - Progress 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
16-10-2016 13:00 не е избран Класа - Спортинг 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
18-10-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 7 - 2 PREMIER LEAGUE 6
18-10-2016 20:45 не е избран Оптиксорс - Bristol Rovers Bulgaria 6 - 1 CHAMPIONSHIP 6
23-10-2016 15:00 не е избран Класа - ФК Керамик 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2016 21:00 не е избран Milky Group Bio - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 3 PREMIER LEAGUE 7
27-10-2016 20:45 не е избран CODIX - OPENCODE 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
27-10-2016 22:30 не е избран Неудобните - Класа 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
28-10-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - Оптиксорс 9 - 3 CHAMPIONSHIP 7
30-10-2016 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Класа 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-10-2016 18:45 не е избран OPENCODE - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Оптиксорс - UNILEVER ICE CREAM 4 - 4 CHAMPIONSHIP 8
06-11-2016 20:00 не е избран Класа - ФК ИХТИМАН 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2016 18:45 не е избран Most Wanted - Оптиксорс 5 - 5 CHAMPIONSHIP 9
08-11-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - OPENCODE 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
09-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Milky Group Bio - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
10-11-2016 20:45 Palmsbet stadium Stemo - OPENCODE 6 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
13-11-2016 19:00 не е избран Valencia C.F. - Класа 6 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Оптиксорс - Ойрошпед 2 - 1 CHAMPIONSHIP 10
17-11-2016 19:45 Palmsbet stadium OPENCODE - A1 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2016 00:00 не е избран Milky Group Bio - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Milky Group Bio 1 - 2 PREMIER LEAGUE 8
21-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Оптиксорс 8 - 3 CHAMPIONSHIP 11
23-11-2016 18:30 Palmsbet stadium Класа - Intellect 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 14
27-11-2016 00:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Класа 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - Ingram Micro Top Fortune 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2016 20:00 не е избран Majestic - Класа 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-12-2016 00:00 не е избран i:FAO - OPENCODE 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2016 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
11-12-2016 19:00 не е избран Класа - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
12-12-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OPENCODE - Strypes 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - ADIDAS 2 - 6 PREMIER LEAGUE 14
01-02-2017 00:00 не е избран Оптиксорс - formpoint 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
01-02-2017 19:45 не е избран Sushi Shef - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
08-02-2017 19:45 не е избран Изворна вода Бачково - Milky Group Bio 1 - 6 PREMIER LEAGUE 11
09-02-2017 19:45 не е избран Оптиксорс - Вършец 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
15-02-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Fibank - Milky Group Bio 5 - 5 PREMIER LEAGUE 15
15-02-2017 20:45 Palmsbet stadium Skypharm - Оптиксорс 7 - 4 CHAMPIONSHIP 15
22-02-2017 00:00 не е избран Оптиксорс - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
22-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Mentor Resort 8 - 2 PREMIER LEAGUE 16
22-02-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - Strypes 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - OPENCODE 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-03-2017 00:00 не е избран Спортинг - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
01-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Оптиксорс 7 - 0 CHAMPIONSHIP 13
02-03-2017 18:45 Palmsbet stadium Milky Group Bio - Tom Taylor 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
09-03-2017 18:45 Palmsbet stadium OPENCODE - CODIX 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-03-2017 18:45 Palmsbet stadium Виста - Milky Group Bio 2 - 10 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Оптиксорс - D&D EXPRESS 11 - 0 CHAMPIONSHIP 2
20-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - Progress 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
21-03-2017 00:00 Palmsbet stadium Milky Group Bio - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - Оптиксорс 3 - 1 CHAMPIONSHIP 3
28-03-2017 20:45 не е избран Tom Taylor - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2017 18:45 Palmsbet stadium Оптиксорс - Ойрошпед 4 - 3 CHAMPIONSHIP 4
30-03-2017 18:45 Palmsbet stadium ГФК България - OPENCODE 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - DANTEK DEVS 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-04-2017 21:00 Palmsbet stadium Skypharm - Оптиксорс 4 - 4 CHAMPIONSHIP 5
05-04-2017 19:45 Palmsbet stadium Milky Group Bio - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
10-04-2017 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - OPENCODE 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-04-2017 19:00 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
18-04-2017 18:45 не е избран Sunderland Bulgaria - Оптиксорс 4 - 2 CHAMPIONSHIP 7
20-04-2017 00:00 не е избран Milky Group Bio - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
21-04-2017 20:45 Palmsbet stadium OPENCODE - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 18 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Milky Group Bio 5 - 1 PREMIER LEAGUE 8
26-04-2017 22:00 Palmsbet stadium Оптиксорс - FC ING 4 - 7 CHAMPIONSHIP 8
28-04-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Milky Group Bio 2 - 8 PREMIER LEAGUE 6
02-05-2017 18:45 не е избран TRIZA - Оптиксорс 7 - 2 CHAMPIONSHIP 9
02-05-2017 21:45 не е избран Milky Group Bio - Ilinden United 1 - 2 PREMIER LEAGUE 9
09-05-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
09-05-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Оптиксорс - Most Wanted 4 - 6 CHAMPIONSHIP 10
11-05-2017 20:45 Palmsbet stadium Stemo - OPENCODE 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-05-2017 00:00 не е избран Оптиксорс - Шенкер 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
16-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
17-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Лев Инс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
19-05-2017 18:45 не е избран ТЕМИДА - Оптиксорс 4 - 3 CHAMPIONSHIP 11
22-05-2017 19:45 Palmsbet stadium OPENCODE - ДАНТЕК 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
23-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
26-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - Оптиксорс 4 - 7 CHAMPIONSHIP 1
30-05-2017 19:45 не е избран Оптиксорс - Вършец 7 - 1 CHAMPIONSHIP 12
01-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - OPENCODE 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-06-2017 19:45 не е избран Milky Group Bio - MAHARANI 3 - 2 PREMIER LEAGUE 13
06-06-2017 21:45 не е избран OPENCODE - Enetpulse 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2017 21:00 не е избран Sushi Shef - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
12-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EGT - OPENCODE 1 - 1* MTEL PREMIER LEAGUE 14
13-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5 PREMIER LEAGUE 14
20-06-2017 21:45 не е избран Класик Груп - Оптиксорс 2 - 7 CHAMPIONSHIP 15
22-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OPENCODE - SBTECH 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-06-2017 22:15 не е избран A1 - OPENCODE 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Fibank 1 - 4 PREMIER LEAGUE 16
30-06-2017 18:45 не е избран OPENCODE - SAP Labs Bulgaria 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 00:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Easy TV Net - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Оптиксорс - ORBICO BULGARIA 4 - 6 CHAMPIONSHIP 17
07-07-2017 18:45 не е избран MFM - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
12-07-2017 18:45 не е избран Milky Group* - Локо БДЖ* 3 - 2 Група I 1
18-07-2017 19:45 не е избран Whiskey United* - Milky Group* 3 - 5 Група I 2
25-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group* - Актив комерс* 1 - 4 Група I 3
02-08-2017 21:00 Palmsbet stadium Пирин Гоце Делчев* - Milky Group* 2 - 4 Група I 4
07-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group* - Drink Team Обеля* 3 - 4 Група I 5
14-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Гетото* - Milky Group* 1 - 7 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef* - Milky Group* *1 - 1 ЕЛИМИНАЦИИ
22-08-2017 18:45 Palmsbet stadium Progress - OPENCODE 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-08-2017 20:45 Palmsbet stadium OPENCODE - A1 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-08-2017 21:45 Palmsbet stadium Milky Group Bio - ВЕТ Юнайтед 6 - 1 PREMIER LEAGUE 1
05-09-2017 21:45 Palmsbet stadium Ескус Милк - Milky Group Bio 2 - 5 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2017 21:00 не е избран Оптиксорс - Most Wanted 1 - 3 CHAMPIONSHIP 2
12-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Вършец 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2017 18:30 не е избран Ант студио - Оптиксорс 1 - 4 CHAMPIONSHIP 3
14-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - OPENCODE 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-09-2017 20:45 Palmsbet stadium OPENCODE - VIVACOM 4PLAY 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
19-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - OPENCODE 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
21-09-2017 00:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Sunderland Bulgaria - Оптиксорс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
25-09-2017 19:45 Palmsbet stadium SBTECH - OPENCODE 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
26-09-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC BAUHAUS ARENA - Milky Group Bio 1 - 9 PREMIER LEAGUE 4
03-10-2017 18:45 Palmsbet stadium OPENCODE - Stemo 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2017 21:00 Palmsbet stadium Оптиксорс - Skypharm 3 - 10 CHAMPIONSHIP 5
06-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Лев Инс 0 - 9 PREMIER LEAGUE 5
11-10-2017 21:00 Palmsbet stadium FC ALA GROUP - Milky Group Bio 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Experian - OPENCODE 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
13-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM greshka - Оптиксорс 8 - 4 CHAMPIONSHIP 6
14-10-2017 12:00 Игрище Гоце Делчев Milky Group Bio - Ветераните Благоевград 5 - 0 ГРУПА A4 1
14-10-2017 14:00 Игрище Гоце Делчев Кимакс Юнайтед - Milky Group Bio 1 - 2 ГРУПА A4 2
19-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - IPSOS 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-10-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2017 18:45 не е избран D&D EXPRESS - Оптиксорс 2 - 12 CHAMPIONSHIP 8
27-10-2017 20:45 не е избран Strypes - OPENCODE 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
30-10-2017 18:45 Palmsbet stadium OPENCODE - DXC.technology 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - GO PETROLEUM 9 - 2 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Оптиксорс - Евромар 5 - 3 CHAMPIONSHIP 9
06-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - OPENCODE 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2017 00:00 не е избран Боми Борисов ООД - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
08-11-2017 18:45 Palmsbet stadium Milky Group Bio - Fibank 6 - 2 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2017 11:00 Игрище ж.к. Бистрица Milky Group Bio - Самораново 6 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-11-2017 18:45 Palmsbet stadium Оптиксорс - Sushi Shef 4 - 9 CHAMPIONSHIP 11
16-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OPENCODE - EGT 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
21-11-2017 19:45 Palmsbet stadium SUTHERLAND - OPENCODE 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2017 00:00 не е избран Tom Taylor - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
22-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Milky Group Bio - Rehau 7 - 2 PREMIER LEAGUE 12
24-11-2017 00:00 не е избран FC ING - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
29-11-2017 00:00 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
29-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - Enetpulse 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Milky Group Bio 2 - 10 PREMIER LEAGUE 13
05-12-2017 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
05-12-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Milky Group Bio - MAHARANI 1 - 1 PREMIER LEAGUE 14
08-12-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - OPENCODE 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
08-12-2017 19:45 не е избран Оптиксорс - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
12-12-2017 00:00 не е избран Оптиксорс - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
12-12-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OPENCODE - DANTEK DEVS 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
28-01-2018 00:00 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-01-2018 00:00 не е избран Оптиксорс - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
01-02-2018 00:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
15-02-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 4 PREMIER LEAGUE 7
05-03-2018 18:45 не е избран DXC.technology - OPENCODE 10 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
06-03-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - Петролтех Трейдинг 6 - 1 PREMIER LEAGUE 16
10-03-2018 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ Milky Group Bio - SPS 7 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-03-2018 21:45 не е избран OPENCODE - Experian 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
19-03-2018 18:45 Palmsbet stadium Progress - OPENCODE 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
20-03-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - Fibank 4 - 3 PREMIER LEAGUE 1
26-03-2018 18:45 Palmsbet stadium OPENCODE - ДАНТЕК 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-03-2018 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Milky Group Bio 2 - 5 PREMIER LEAGUE 2
02-04-2018 21:45 Palmsbet stadium SBTECH - OPENCODE 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
05-04-2018 00:00 не е избран Milky Group Bio - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
10-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Rehau 12 - 5 PREMIER LEAGUE 4
12-04-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - Stemo 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
16-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - OPENCODE 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-04-2018 11:00 СЦ Арена ФК "Палаузово" - Milky Group Bio 2 - 9 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - Ingram Micro Top Fortune 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
08-05-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - SAP Labs Bulgaria 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
14-05-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2018 19:45 не е избран ФК Керамик - Milky Group Bio 0 - 8 PREMIER LEAGUE 7
18-05-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 1 PREMIER LEAGUE 6
21-05-2018 22:30 не е избран IBM - OPENCODE 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Milky Group Bio - Pasta Gabrovo 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-05-2018 20:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - FC ALA GROUP 6 - 2 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
01-06-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - Бат' Динко и Приятели 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
02-06-2018 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ ОПТИМИСТ - Milky Group Bio 4 - 4* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 13:15 Спортен комплекс САМОКОВ Milky Group Bio - El Stars 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-06-2018 18:45 не е избран Accedia - OPENCODE 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Ескус Милк - Milky Group Bio 3 - 5 PREMIER LEAGUE 11
11-06-2018 18:45 Palmsbet stadium OPENCODE - EGT 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
12-06-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - ING 4 - 3 PREMIER LEAGUE 12
18-06-2018 19:45 не е избран SUTHERLAND - OPENCODE 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2018 21:45 не е избран MAHARANI - Milky Group Bio 3 - 4 PREMIER LEAGUE 13
25-06-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - OPENCODE 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
27-06-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
03-07-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 5 - 6 PREMIER LEAGUE 15
12-07-2018 19:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - OPENCODE 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
16-07-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - CODIX 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
18-07-2018 21:45 не е избран Milky Group Bio - Гробарите Технополис Надежда 6 - 3 Група C 1
24-07-2018 18:45 не е избран Жар Голяновци - Milky Group Bio 0 - 5 Група C 2
01-08-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - DATECS 8 - 1 Група C 3
08-08-2018 21:45 не е избран ПСЖ София - Milky Group Bio 6 - 8 Група C 4
14-08-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - Сердика 5 - 0 Група C 5
19-08-2018 22:30 не е избран Milky Group Bio - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 Елиминации
23-08-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
24-08-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - ВМРО 8 - 2 Елиминации
27-08-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 7 Елиминации
31-08-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - Milky Group Bio 4 - 5 Западна конференция 1
31-08-2018 20:45 не е избран OPENCODE - SUTHERLAND 0 - 4 PREMIER LEAGUE 2
03-09-2018 18:45 не е избран ДАНТЕК - OPENCODE 2 - 2 PREMIER LEAGUE 3
12-09-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - ВЕТ Юнайтед 4 - 1 Западна конференция 2
18-09-2018 20:45 Palmsbet stadium Сердика - Milky Group Bio 1 - 5 Западна конференция 3
20-09-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - OPENCODE 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
25-09-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - DXC.technology 3 - 8 Западна конференция 4
29-09-2018 11:30 Спортна София КЦМ 2000 ГРУП - Milky Group Bio 3 - 0 СУПЕР КУПА БАМФ
01-10-2018 00:00 не е избран Milky Group Bio - Skypharm 5 - 0 Западна конференция 8
01-10-2018 00:00 не е избран Milky Group Bio - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 6
01-10-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Experian - OPENCODE 1 - 4 PREMIER LEAGUE 7
02-10-2018 18:45 не е избран МАРАДОНА - Milky Group Bio 2 - 3 Западна конференция 5
03-10-2018 22:30 не е избран OPENCODE - SAP Labs Bulgaria 2 - 0 PREMIER LEAGUE 4
09-10-2018 22:30 не е избран OPENCODE - CODIX 0 - 2 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2018 18:45 не е избран OPENCODE - Musala Soft 0 - 3 PREMIER LEAGUE 8
17-10-2018 18:45 не е избран Carpe Diem FC - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 7
19-10-2018 18:45 не е избран eCommera - OPENCODE 3 - 6 PREMIER LEAGUE 9
20-10-2018 16:30 СК Езерец - терен 1 Ел Класико - Milky Group Bio 3 - 2 Югозапад - група E 3
20-10-2018 18:00 Спортен комплекс Езерец Milky Group Bio - Неудобните 5 - 0 Югозапад - група E 2
25-10-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Enetpulse - OPENCODE 3 - 5 PREMIER LEAGUE 10
31-10-2018 18:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Milky Group Bio 2 - 5 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 12
01-11-2018 22:30 не е избран OPENCODE - Stemo 1 - 4 PREMIER LEAGUE 11
07-11-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - Северозапад 2 - 1 Западна конференция 10
08-11-2018 19:45 не е избран FootballScout - OPENCODE 1 - 1 PREMIER LEAGUE 12
12-11-2018 20:45 не е избран OPENCODE - SBTECH 2 - 1 PREMIER LEAGUE 13
14-11-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - Milky Group Bio 0 - 7 Западна конференция 11
18-11-2018 11:30 Арена "Елин Пелин" - терен 2 Milky Group Bio - Гадните Джиджовци 5 - 2 Югозапад - група G 3
18-11-2018 14:00 Арена "Елин Пелин" - терен 2 ФК Миро - Milky Group Bio 0 - 4 Югозапад - група G 2
22-11-2018 18:45 не е избран EGT - OPENCODE 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
30-11-2018 19:45 не е избран OPENCODE - A1 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
06-12-2018 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - OPENCODE 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
12-12-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - ING 6 - 2 Западна конференция 15
18-12-2018 19:45 не е избран Валяците - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 16
31-12-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 14
31-12-2018 18:45 не е избран OPENCODE - Progress 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
09-01-2019 00:00 Царско село Milky Group Bio - Спортист Драгичево 5 - 4 Каменица 1
09-01-2019 00:00 не е избран Algomatika - Kammarton - Milky Group Bio 1 - 6 Каменица 2
23-01-2019 19:00 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - ФК ИХТИМАН 5 - 2 Каменица 3
26-01-2019 12:00 не е избран Milky Group Bio - МАРАДОНА 3 - 2 Каменица 4
01-02-2019 00:00 не е избран Milky Group Bio - Ескус Милк 5 - 0 Западна конференция 17
01-02-2019 00:00 не е избран Milky Group Bio - FK Kafana Stefanovic 5 - 0 Западна конференция 19
09-02-2019 15:00 не е избран AFC Trento - Milky Group Bio 1 - 1 Каменица 5
12-02-2019 19:45 не е избран PMP Build Invest - Milky Group Bio 4 - 0 Западна конференция 18
17-02-2019 13:00 не е избран Milky Group Bio - Whiskey United 8 - 1 ВТОРА ФАЗА
21-02-2019 18:45 не е избран Milky Group Bio - Тяло пречиш ми 2 - 3 Западна конференция 13
22-02-2019 21:00 не е избран Milky Group Bio - Сицилианците* *2 - 2 ВТОРА ФАЗА
25-02-2019 19:45 не е избран OPENCODE - Software AG 1 - 1 Mussala Premier League 1
28-02-2019 21:45 Царско село Milky Group Bio - Магьосниците 3 - 4 ВТОРА ФАЗА
07-03-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM CODIX - OPENCODE 4 - 4 Mussala Premier League 2
11-03-2019 18:45 не е избран OPENCODE - EGT 5 - 0 Mussala Premier League 3
15-03-2019 20:45 не е избран SSV - VENDETTA-OLISPED 3 - 2 CHAMPIONSHIP 2
19-03-2019 21:45 не е избран Milky Group Bio - Intellect 3 - 1 PREMIER LEAGUE 2
20-03-2019 19:00 не е избран VENDETTA-OLISPED - V-TAC EUROPE 2 - 5 CHAMPIONSHIP 3
25-03-2019 21:45 не е избран OPENCODE - ДАНТЕК 3 - 7 Mussala Premier League 5
28-03-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM ОК Супер Транс - VENDETTA-OLISPED 4 - 4 CHAMPIONSHIP 4
28-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Milky Group Bio 0 - 2 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OPENCODE - Stemo 3 - 3 Mussala Premier League 6
02-04-2019 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Rehau 7 - 6 CHAMPIONSHIP 5
02-04-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Milky Group Bio 7 - 3 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - OPENCODE 12 - 3 Mussala Premier League 7
10-04-2019 19:00 Palmsbet stadium PalmsBet - VENDETTA-OLISPED 3 - 4 CHAMPIONSHIP 6
10-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 6 - 3 Mussala Premier League 4
13-04-2019 16:15 Игрище зад централна поща Milky Group Bio - МФК Макао 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2019 20:45 не е избран OPENCODE - Enetpulse 2 - 3 Mussala Premier League 8
17-04-2019 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - ING 4 - 10 CHAMPIONSHIP 7
21-04-2019 16:00 Мини футболно игрище Ботевград ВИК-Плевен - Milky Group Bio 2 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-04-2019 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SAP Labs Bulgaria - OPENCODE 3 - 4 Mussala Premier League 9
24-04-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - VENDETTA-OLISPED 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
01-05-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
01-05-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
07-05-2019 18:45 не е избран DSV - VENDETTA-OLISPED 1 - 12 CHAMPIONSHIP 8
07-05-2019 19:45 не е избран Milky Group Bio - Вършец 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2019 18:45 не е избран OPENCODE - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4 Mussala Premier League 10
13-05-2019 18:45 не е избран Visteon - OPENCODE 4 - 1 Mussala Premier League 11
17-05-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Milky Group Bio 1 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2019 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - ДСК Банка 6 - 7 CHAMPIONSHIP 9
21-05-2019 20:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - VENDETTA-OLISPED 6 - 4 CHAMPIONSHIP 10
22-05-2019 21:45 не е избран Milky Group Bio - ВЕТ Юнайтед 6 - 8 PREMIER LEAGUE 10
27-05-2019 20:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 2 Mussala Premier League 12
28-05-2019 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - FK Kafana Stefanovic 2 - 3 CHAMPIONSHIP 11
03-06-2019 20:45 не е избран FootballScout - OPENCODE 3 - 2 Mussala Premier League 13
04-06-2019 18:45 не е избран Easy TV Net - VENDETTA-OLISPED 4 - 13 CHAMPIONSHIP 12
07-06-2019 18:45 не е избран Milky Group Bio - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 12
10-06-2019 20:45 не е избран OPENCODE - SUTHERLAND 1 - 2 Mussala Premier League 14
11-06-2019 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VENDETTA-OLISPED - Сердика 1 - 3 CHAMPIONSHIP 13
19-06-2019 18:45 не е избран A.C.A.B. - VENDETTA-OLISPED 4 - 3 CHAMPIONSHIP 14
21-06-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Algomatika - Kammarton - OPENCODE 6 - 3 Mussala Premier League 15
21-06-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Milky Group Bio 3 - 5 PREMIER LEAGUE 11
24-06-2019 19:00 Царско село Milky Group Bio - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2019 19:45 не е избран Малки Страсти - Milky Group Bio 2 - 1 PREMIER LEAGUE 15
26-06-2019 21:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - FC A.C.A.B - 2018 0 - 10 CHAMPIONSHIP 15
27-06-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - SBTECH 5 - 7 Mussala Premier League 16
01-07-2019 18:45 не е избран eCommera - OPENCODE 4 - 5 Mussala Premier League 17
01-07-2019 19:00 не е избран Milky Group Bio - МАРАДОНА 0 - 2 PREMIER LEAGUE 6
01-07-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - VENDETTA-OLISPED 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
01-07-2019 20:45 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
02-07-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 2 - 0 PREMIER LEAGUE 1
04-07-2019 20:45 не е избран Milky Group Bio - ФК Керамик 3 - 5 PREMIER LEAGUE 16
06-07-2019 18:45 Терен 2 - Младежки център FC WORDS - Milky Group Bio 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-07-2019 11:00 Терен 2 - Младежки център Холандците - Milky Group Bio 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-07-2019 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - FC ALA GROUP 5 - 2 CHAMPIONSHIP 17
09-07-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Milky Group Bio 2 - 1 PREMIER LEAGUE 17