Хасково

Марин Стефанов Христов

клубове

роден на: 26.09.1974

години: 47

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
29-03-2015 15:00 СЦ Берое - закрито ФК.ТРЕПНИ - Уефалона 1 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-04-2015 14:00 СЦ Берое - закрито Уефалона - Блясък *3 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2015 17:00 Игрище Арена ESPRIT BRIGADA - Уефалона 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - Тарос Трейд 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
25-09-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - UEFALONA 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
29-09-2018 12:30 Спортна София КФК Уефалона - КФК eDYNAMIX 0 - 0 Група А 1
29-09-2018 13:50 Спортна София КФК СЕВЕРОЗАПАД - КФК Уефалона 1 - 1 Група А 2
29-09-2018 16:30 Спортна София КФК Уефалона - КФК Лев Инс 0 - 1 Група А 4
29-09-2018 17:50 Спортна София КФК SBORNAYA - КФК Уефалона 1 - 0 Група А 5
09-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - UEFALONA 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
16-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център UEFALONA - Любекс 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
17-10-2018 20:00 не е избран Българе - Уефалона 0 - 7 Висша лига - Хасково 3
22-10-2018 20:00 не е избран Уефалона - ПИМ - Хасково 1 - 2 Висша лига - Хасково 2
24-10-2018 20:00 не е избран Уефалона - К'во да ви кажа 5 - 2 Висша лига - Хасково 4
24-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - UEFALONA 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - AFC Cvet Junior 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
31-10-2018 20:00 не е избран Куцмaника - Уефалона 0 - 5 Висша лига - Хасково 5
31-10-2018 20:00 не е избран Уефалона - Българе - Висша лига - Хасково 12
04-11-2018 00:00 Игрище зад централна поща Лаос - UEFALONA 1 - 7 Югоизток - група А 1
04-11-2018 00:00 ГПЧЕ "Ромен Ролан" UEFALONA - Еко Асорти - Мечкарево 5 - 2 Югоизток - група А 2
04-11-2018 00:00 Игрище зад централна поща ПИМ - Хасково - UEFALONA 3 - 5 Югоизток - група А 3
07-11-2018 20:00 не е избран К'во да ви кажа - Уефалона - Висша лига - Хасково 13
07-11-2018 20:00 не е избран Уефалона - Куцмaника - Висша лига - Хасково 14
07-11-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - UEFALONA 1 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
13-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - Балканска Гозба 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
14-11-2018 20:00 не е избран Уефалона - Феникс - Висша лига - Хасково 16
14-11-2018 20:00 не е избран Уефалона - #givemeLOVE - Висша лига - Хасково 17
19-11-2018 20:00 не е избран Уефалона - Мамата 7 - 5 Висша лига - Хасково 6
21-11-2018 20:00 не е избран Redics - Уефалона 0 - 5 Висша лига - Хасково 18
23-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - UEFALONA 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
27-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
28-11-2018 20:00 не е избран Уефалона - Redics 5 - 0 Висша лига - Хасково 9
29-11-2018 20:00 не е избран Уефалона - Невидимите 5 - 0 Висша лига - Хасково 10
04-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - UEFALONA 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
05-03-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - UEFALONA 1 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
16-03-2019 14:45 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - Ел Класико 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - ФК Даяна 10 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
20-03-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - UEFALONA 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
25-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - Имхотеп 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
02-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - FC FIGHTERS 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
04-04-2019 21:00 КОС Авеню Феникс - Уефалона 4 - 10 Висша лига - Хасково 7
06-04-2019 11:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - UEFALONA 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2019 20:00 КОС Авеню Уефалона - Феникс 6 - 0 Висша лига 2018/2019 1
16-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - TNN Gold 8 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
18-04-2019 20:00 КОС Авеню ПИМ - Хасково - Уефалона отложен Висша лига 2018/2019 2
23-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - UEFALONA 3 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
01-05-2019 21:00 КОС Авеню Уефалона - К'во да ви кажа 6 - 5 Висша лига 2018/2019 4
07-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - UEFALONA 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
09-05-2019 21:00 КОС Авеню #givemeLOVE - Уефалона 0 - 5 Висша лига 2018/2019 5
11-05-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 UEFALONA - ФК МЕЧКИТЕ 7 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 8 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
18-05-2019 14:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - UEFALONA 3 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-05-2019 20:00 КОС Авеню Българе - Уефалона 3 - 12 Висша лига 2018/2019 7
22-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - UEFALONA 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
28-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - UEFALONA 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
31-05-2019 20:00 КОС Авеню Уефалона - Куцмaника 4 - 2 Висша лига 2018/2019 6
04-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
11-06-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - UEFALONA 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
14-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - Тарос Трейд 3 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
22-06-2019 10:30 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - Лаос 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
25-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - UEFALONA 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
27-06-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център UEFALONA - FC FIGHTERS 1 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
02-07-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Хулигани - UEFALONA 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
06-07-2019 21:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - UEFALONA *0 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-07-2019 09:30 Терен 2 - Младежки център Околчица /Враца/ - UEFALONA 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ