Стара Загора

Пламен Иванов Иванов

клубове

роден на: 18.09.1988

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Витоша Бистрица* - DXC.technology* ВТОРА ФАЗА
04-01-2015 14:45 СЦ Берое - закрито КАТАЛУНЦИ - КУБАНЪ Ст.Загора 4 - 5 DERBY 1
11-01-2015 11:45 СЦ Берое - закрито КУБАНЪ Ст.Загора - АСТОРИЯ 7 - 3 DERBY 2
18-01-2015 15:45 СЦ Берое - закрито FC.CAGE - КУБАНЪ Ст.Загора 3 - 8 DERBY 3
25-01-2015 12:45 СЦ Берое - закрито АФК.АУГУСТА - КУБАНЪ Ст.Загора 1 - 4 DERBY 4
01-02-2015 14:45 СЦ Берое - закрито КУБАНЪ Ст.Загора - ФК БРИГАДА 12 - 2 DERBY 5
08-02-2015 13:45 СЦ Берое - закрито АФК ВЕРЕЯ 1995 - КУБАНЪ Ст.Загора 1 - 3 DERBY 6
15-02-2015 00:00 СЦ Берое - закрито КУБАНЪ Ст.Загора - ФК.КОТЕНЦАТА 5 - 0 DERBY 7
22-02-2015 13:00 СЦ Берое - закрито КУБАНЪ Ст.Загора - ФК.БОТЕВ ГЪЛЪБОВО 6 - 4 Директни елиминации 1
01-03-2015 15:00 СЦ Берое - закрито КУБАНЪ Ст.Загора - АФК ВЕРЕЯ 1995 2 - 5 Директни елиминации 2
03-03-2015 16:40 СЦ Берое - закрито ЕЛ ГАЛАКТИКОС - КУБАНЪ Ст.Загора 4 - 1 Директни елиминации 3
22-03-2015 11:45 СЦ Берое - закрито ФК.СИНЬОТО - КУБАНЪ Ст.Загора 6 - 9 SUPER LEAGUE 2
25-03-2015 19:00 СЦ Берое - закрито КУБАНЪ Ст.Загора - АСТОРИЯ 5 - 4 SUPER LEAGUE 1
05-04-2015 11:45 СЦ Берое - закрито FC.CAGE - КУБАНЪ Ст.Загора 0 - 5 SUPER LEAGUE 4
19-04-2015 14:00 СЦ Берое - закрито КУБАНЪ Ст.Загора - ФК.БОТЕВ ГЪЛЪБОВО 10 - 1 SUPER LEAGUE 5
05-05-2015 20:00 СЦ Берое - закрито АФК ВЕРЕЯ 1995 - КУБАНЪ Ст.Загора 2 - 3 SUPER LEAGUE 6
08-05-2015 19:00 СЦ Берое - открито КУБАНЬ - ФК НЕРОН 4 - 0 АВГУСТА 1
11-05-2015 19:30 СЦ Берое - открито АФК.ФЕНИКС - КУБАНЬ 2 - 6 АВГУСТА 2
13-05-2015 20:00 СЦ Берое - открито КУБАНЬ - БАВАРЦИТЕ 4 - 2 АВГУСТА 3
17-05-2015 13:00 СЦ Берое - закрито ФК.НИЙОН - КУБАНЪ Ст.Загора 0 - 5 SUPER LEAGUE 8
18-05-2015 19:00 СЦ Берое - открито КУБАНЬ - ФК ОБРЕЧЕНИТЕ 3 - 2 АВГУСТА 4
20-05-2015 19:00 СЦ Берое - открито ФК 300 - КУБАНЬ 5 - 0 АВГУСТА 5
24-05-2015 13:00 СЦ Берое - закрито КУБАНЪ Ст.Загора - АФК Гробарите 3 - 5 SUPER LEAGUE 9
25-05-2015 19:30 СЦ Берое - открито КУБАНЬ - ФК ЗАРАТА 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-05-2015 21:00 СЦ Берое - открито КУБАНЬ - МФК СЕЛЕСАО 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 13:00 СЦ Берое - закрито РЕМИЗА - КУБАНЪ Ст.Загора 3 - 2 SUPER LEAGUE 10
02-06-2015 19:00 СЦ Берое - открито КУБАНЪ Ст.Загора - РЕМИЗА 5 - 4 SUPER LEAGUE 7
05-06-2015 20:00 СЦ Берое - открито КУБАНЬ - PIRATES 2015 5 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-06-2015 20:00 СЦ Берое - закрито АСТОРИЯ - КУБАНЪ Ст.Загора 0 - 5 SUPER LEAGUE 11
21-06-2015 14:00 СЦ Берое - закрито АФК Гробарите - КУБАНЪ Ст.Загора 3 - 5 SUPER LEAGUE 13
24-06-2015 20:00 СЦ Берое - открито КУБАНЪ Ст.Загора - ФК.БОТЕВ ГЪЛЪБОВО 5 - 0 SUPER LEAGUE 12
28-06-2015 19:00 СЦ Берое - открито КУБАНЪ Ст.Загора - АФК ВЕРЕЯ 1995 7 - 4 SUPER LEAGUE 14
01-11-2015 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - КУБАНЪ Ст.Загора 7 - 2 Група D 1
01-11-2015 15:00 Спортен комплекс САМОКОВ FreshMarket - КУБАНЪ Ст.Загора 5 - 3 Група D 1
15-11-2015 11:00 Игрище зад централна поща КУБАНЪ Ст.Загора - FreshMarket 1 - 4 Група D 2
15-11-2015 17:00 Игрище зад централна поща КУБАНЪ Ст.Загора - Холандците 8 - 4 Група D 2
29-11-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM КУБАНЪ Ст.Загора - Холандците 2 - 3 Група D 3
29-11-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - КУБАНЪ Ст.Загора 5 - 0 Група D 3
10-07-2017 20:45 не е избран DXC.technology* - Викторио Ленд* 14 - 6 Група D 1
19-07-2017 18:45 не е избран DXC.technology* - Вазов* 7 - 4 Група D 2
24-07-2017 19:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед* - DXC.technology* 3 - 3* Група D 3
01-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology* - Accedia* 8 - 2 Група D 4
08-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Фен клуб Нюкасъл България* - DXC.technology* 3 - 14 Група D 5
15-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology* - Тики-Така 4 - 4* ЕЛИМИНАЦИИ
06-01-2018 20:00 Царско село DXC.technology* - IBM* 4 - 1 Група E 1
13-01-2018 22:00 Царско село Галактико* - DXC.technology* 3 - 4 Група E 2
20-01-2018 16:00 не е избран DXC.technology* - Левски Г* *1 - 1 Група E 3
28-01-2018 11:00 не е избран DXC.technology* - Витоша Бистрица* 5 - 0 Група E 4
03-02-2018 00:00 не е избран F.E.Lacio* - DXC.technology* 0 - 5 Група E 5
09-02-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology* - ВМРО* 6 - 4 ВТОРА ФАЗА
11-02-2018 19:00 не е избран DXC.technology* - Софийска вода* *1 - 1 ВТОРА ФАЗА
16-02-2018 19:45 не е избран Витоша Бистрица* - DXC.technology* 7 - 2 ВТОРА ФАЗА