Пловдив

Тодор Сашев Караколев

клубове

роден на: 08.03.1993

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Траките 2017 Летен турнир група А 3
n/a не е избран ФК Активлайф - Завръщане в миналото Летен турнир група Б
03-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 15 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 1
08-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Криско 16 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 2
12-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. АФК ДИОМЕТРАН - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 7 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
15-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - FC Lauta Hools 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 4
23-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 7 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
30-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
02-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 10 - 8 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
13-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КАМИОНИТЕ 10 - 20 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 9
19-02-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 6 - 12 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
26-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 12
03-03-2018 15:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 9 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 13
18-05-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Fresh Penis 9 - 7 Лига Арена 11
04-06-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - АПФК Пловдив 2 - 3 Лига Арена 13
08-06-2018 20:00 СЦ Арена Вълчи рай - ФК Активлайф 2 - 2 Лига Арена 12
12-06-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Old School 4 - 3 Лига Арена 14
29-06-2018 20:00 СЦ Арена Полярните мечки - ФК Активлайф 6 - 15 Лига Арена 23
11-07-2018 19:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Активлайф 8 - 2 Лига Арена 15
13-07-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Вълчи рай 2 - 5 Лига Арена 16
16-07-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - ФК Активлайф 3 - 6 Лига Арена 17
20-08-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - КАМИОНИТЕ 2 - 6 Лига Арена 18
24-08-2018 19:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Бохемианс 7 - 6 Лига Арена 20
28-08-2018 21:00 СЦ Арена papiauto03 - ФК Активлайф 0 - 5 Лига Арена 19
03-09-2018 00:00 СЦ Арена Raiders - ФК Активлайф 0 - 5 Лига Арена 21
05-09-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - FC Siza Sport 12 - 9 Лига Арена 24
12-09-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - ХЪШОВЕ 11 - 5 Лига Арена 22
13-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 8 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
17-09-2018 20:00 СК Активлайф Reddevils - BTL UNITED 6 - 5 ВИСША ЛИГА 1
17-09-2018 21:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Fresh Penis 7 - 5 ВИСША ЛИГА 1
19-09-2018 21:00 СК Активлайф Зънгър - AFC Amigos 5 - 5 ВИСША ЛИГА 1
24-09-2018 20:00 СК Активлайф Завръщане в миналото - Зънгър 2 - 10 ВИСША ЛИГА 2
24-09-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ФК Активлайф 8 - 8 Лига Арена 1
25-09-2018 21:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Вълчи рай 8 - 3 Лига Арена 1
28-09-2018 20:00 СК Активлайф Reddevils - Рекордьорите 3 - 0 ВИСША ЛИГА 2
29-09-2018 18:00 СК Активлайф ФК Активлайф - AFC Amigos 15 - 2 ВИСША ЛИГА 3
30-09-2018 19:00 СК Активлайф Зънгър - Reddevils 3 - 5 ВИСША ЛИГА 3
02-10-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Бохемианс 4 - 7 Лига Арена 2
04-10-2018 21:00 СЦ Арена Maina City - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 9 Лига Арена 2
05-10-2018 21:00 не е избран Завръщане в миналото - ФК Активлайф 3 - 10 ВИСША ЛИГА 4
07-10-2018 17:00 не е избран Рекордьорите - Зънгър 2 - 10 ВИСША ЛИГА 4
08-10-2018 20:00 не е избран Reddevils - AFC Athletic 5 - 0 ВИСША ЛИГА 4
08-10-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КАМИОНИТЕ 2 - 2 Лига Арена 3
08-10-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - ФК Активлайф 5 - 7 Лига Арена 3
14-10-2018 18:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Reddevils 4 - 3 ВИСША ЛИГА 5
15-10-2018 20:00 СК Активлайф Зънгър - BTL UNITED 1 - 2 ВИСША ЛИГА 5
21-10-2018 17:00 не е избран Рекордьорите - ФК Активлайф 4 - 11 ВИСША ЛИГА 6
22-10-2018 20:00 не е избран Reddevils - Марково 6 - 3 ВИСША ЛИГА 6
23-10-2018 21:00 не е избран Зънгър - AFC Athletic 7 - 3 ВИСША ЛИГА 6
25-10-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 4 Лига Арена 4
26-10-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Старата Школа 4 - 4 Лига Арена 5
28-10-2018 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Reddevils 2 - 2 ВИСША ЛИГА 7
29-10-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 6
30-10-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 3 Лига Арена 6
04-11-2018 19:00 СК Активлайф Reddevils - KLUB VAFLA 4 - 6 ВИСША ЛИГА 8
05-11-2018 20:00 СК Активлайф Зънгър - Марково 0 - 4 ВИСША ЛИГА 8
06-11-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Бохемианс 6 - 7 Лига Арена 7
09-11-2018 19:00 не е избран AFC TechnoWelt - Зънгър 9 - 5 ВИСША ЛИГА 9
09-11-2018 20:00 СК Активлайф Полярните мечки - ФК Активлайф 4 - 6 ВИСША ЛИГА 2
11-11-2018 19:00 не е избран KOFTI FC - Reddevils 1 - 1 ВИСША ЛИГА 9
11-11-2018 20:00 не е избран ФК Активлайф - BTL UNITED 6 - 2 ВИСША ЛИГА 9
12-11-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Maina City 1 - 3 Лига Арена 8
13-11-2018 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 5 Лига Арена 8
14-11-2018 19:00 СЦ Арена Вълчи рай - ФК Активлайф 8 - 5 Лига Арена 7
18-11-2018 19:00 не е избран Зънгър - KLUB VAFLA 1 - 8 ВИСША ЛИГА 10
19-11-2018 20:00 не е избран ФК Активлайф - Марково 2 - 7 ВИСША ЛИГА 10
20-11-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ФК Активлайф 4 - 5 Лига Арена 9
21-11-2018 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Десант-68 3 - 3 Лига Арена 9
22-11-2018 20:00 СК Активлайф AFC Athletic - ФК Активлайф 6 - 7 ВИСША ЛИГА 8
23-11-2018 19:00 СК Активлайф KOFTI FC - Зънгър 9 - 2 ВИСША ЛИГА 11
24-11-2018 17:00 СК Активлайф Полярните мечки - Reddevils 3 - 9 ВИСША ЛИГА 11
28-11-2018 19:00 СЦ Арена Десант-68 - ФК Активлайф 2 - 3 Лига Арена 10
29-11-2018 20:00 не е избран Reddevils - Fresh Penis 1 - 6 ВИСША ЛИГА 10
01-12-2018 18:00 не е избран AFC Amigos - ФК Активлайф 3 - 7 Летен турнир група Б 1
КР не е избран Мария-Хуана - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 5 Летен турнир група Б 1
03-12-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - АПФК Пловдив 4 - 1 Лига Арена 10
КР не е избран ФК Активлайф - AFC Athletic 8 - 6 Летен турнир група Б 2
09-12-2018 17:00 не е избран AFC Amigos - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 9 Летен турнир група Б 3
13-12-2018 20:00 не е избран ФК Активлайф - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 5 Летен турнир група Б 4
16-12-2018 19:00 не е избран ФК Активлайф - Мария-Хуана 5 - 0 Летен турнир група Б 5
КР не е избран БОЦА Е РЕЛИГИЯ - AFC Athletic 3 - 2 Летен турнир група Б 5
22-12-2018 17:00 не е избран БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Активлайф 5 - 3 Турнир Елиминации
22-12-2018 19:00 СК Активлайф Fresh Penis - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 2 Турнир Елиминации
22-12-2018 21:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Markovo2018 12 - 6 Турнир Елиминации
05-01-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Маламир - ФК Активлайф 3 - 16 ЗИМНА ЛИГА 3
06-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - ХАОС 10 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
12-01-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - FC Fitoni 7 - 8 ЗИМНА ЛИГА 4
20-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Активлайф 7 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - АПФК Пловдив 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА 6
27-01-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Илюминати - ФК Активлайф 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 7
02-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - Бактрейд 4 - 5 ЗИМНА ЛИГА 8
02-02-2019 17:00 СК Активлайф Reddevils - AFC Amigos 6 - 5 ВИСША ЛИГА 12
03-02-2019 16:00 не е избран Зънгър - Fresh Penis 2 - 8 ВИСША ЛИГА 12
04-02-2019 21:00 не е избран ФК Активлайф - KLUB VAFLA 7 - 3 ВИСША ЛИГА 12
09-02-2019 16:00 СК Активлайф Завръщане в миналото - Reddevils 2 - 10 ВИСША ЛИГА 13
10-02-2019 19:00 СК Активлайф Полярните мечки - Зънгър 9 - 5 ВИСША ЛИГА 13
11-02-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ФК Активлайф 4 - 5 ВИСША ЛИГА 11
12-02-2019 21:00 СК Активлайф KOFTI FC - ФК Активлайф 4 - 5 ВИСША ЛИГА 13
15-02-2019 20:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Зънгър 9 - 6 ВИСША ЛИГА 7
17-02-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - Бохемианс 2 - 2 ЗИМНА ЛИГА 10
17-02-2019 18:00 не е избран Зънгър - AFC Amigos 8 - 4 ЛИГА Б 1
19-02-2019 19:00 СЦ Оптимум - терен 1 Maina City - ФК Активлайф 3 - 3 ЗИМНА ЛИГА 9
23-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - ФК Активлайф 6 - 13 ЗИМНА ЛИГА 11
24-02-2019 15:00 СК Активлайф KOFTI FC - ФК Активлайф 9 - 5 Лига А 2
26-02-2019 20:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - ФК Бунарджика 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 12
02-03-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Траките 2017 - ФК Активлайф 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 13
03-03-2019 15:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Reddevils 4 - 4 Лига А 3
04-03-2019 18:00 СК Активлайф Зънгър - BTL UNITED 8 - 3 ЛИГА Б 3
04-03-2019 20:00 СК Активлайф ФК Активлайф - KLUB VAFLA 2 - 4 Лига А 3
06-03-2019 19:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Reddevils 3 - 2 Лига А 1
10-03-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 Футболна Академия - ФК Активлайф 9 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
10-03-2019 18:00 СК Активлайф Полярните мечки - Зънгър 4 - 7 ЛИГА Б 4
17-03-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ФК Активлайф 2 - 11 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
17-03-2019 18:00 СК Активлайф Зънгър - ПИЕМСИ 4 - 6 ЛИГА Б 5
19-03-2019 21:00 СК Активлайф ФК Активлайф - AFC Athletic 13 - 6 Лига А 5
20-03-2019 21:00 СК Активлайф Изгустаци - Зънгър 9 - 9 ЛИГА Б 2
23-03-2019 18:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Fresh Penis 7 - 7 Лига А 6
24-03-2019 16:00 СЦ Оптимум ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Активлайф 6 - 4 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
24-03-2019 18:00 СК Активлайф Зънгър - Рекордьорите 7 - 2 ЛИГА Б 6
25-03-2019 20:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - Reddevils 4 - 3 Лига А 6
29-03-2019 19:00 СК Активлайф AFC Athletic - Reddevils 4 - 5 Лига А 4
29-03-2019 20:00 СК Активлайф Марково - ФК Активлайф 1 - 8 Лига А 4
01-04-2019 20:00 СК Активлайф Завръщане в миналото - Зънгър 10 - 3 ЛИГА Б 7
02-04-2019 18:00 СК Активлайф Reddevils - Fresh Penis 2 - 3 Лига А 2
02-04-2019 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Старата Школа 6 - 5 Лига Арена 11
03-04-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 8 Лига Арена 11
05-04-2019 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ФК Активлайф 1 - 3 Лига А 7
07-04-2019 18:00 СК Активлайф Reddevils - ФК Активлайф 2 - 5 Лига А 8
09-04-2019 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - FC Siza Sport 5 - 4 Лига Арена 12
12-04-2019 20:00 СК Активлайф Reddevils - KOFTI FC 3 - 4 Лига А 5
14-04-2019 18:00 СК Активлайф Зънгър - Изгустаци 11 - 3 ЛИГА Б 9
16-04-2019 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ФК Активлайф 2 - 8 Лига Арена 13
17-04-2019 18:00 СК Активлайф Марково - Reddevils 0 - 5 Купа Активлайф
17-04-2019 19:00 СК Активлайф Fresh Penis - Reddevils 4 - 4 Лига А 9
18-04-2019 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Maina City 7 - 3 Лига Арена 13
20-04-2019 15:00 СК Активлайф Марково - Reddevils 0 - 5 Купа Активлайф
23-04-2019 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Fresh Penis 5 - 5 Лига Арена 14
25-04-2019 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 3 Лига Арена 14
27-04-2019 17:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Зънгър 8 - 3 Купа Активлайф
30-04-2019 21:00 СК Активлайф AFC Amigos - Зънгър 9 - 7 ЛИГА Б 8
01-05-2019 19:00 СК Активлайф Reddevils - Марково 2 - 5 Лига А 7
04-05-2019 19:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - ФК Активлайф 1 - 5 Лига А 10
07-05-2019 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - АПФК Пловдив 6 - 3 Лига Арена 16
09-05-2019 20:00 СЦ Арена Старата Школа - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 5 Лига Арена 16
10-05-2019 19:00 СК Активлайф Reddevils - AFC TechnoWelt 6 - 5 Лига А 10
12-05-2019 16:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Зънгър 5 - 0 Купа Активлайф
13-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Активлайф 4 - 11 Лига Арена 5
14-05-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - ФК Активлайф 4 - 11 Лига Арена 17
17-05-2019 19:00 СК Активлайф ФК Активлайф - KOFTI FC 6 - 3 Лига А 9
17-05-2019 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - FC Siza Sport 3 - 1 Лига Арена 17
19-05-2019 19:00 СК Активлайф Reddevils - AFC Athletic 5 - 2 Лига А 11
22-05-2019 19:00 СК Активлайф BTL UNITED - Зънгър 4 - 5 ЛИГА Б 10
22-05-2019 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Вълчи рай 5 - 0 Лига Арена 18
23-05-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 7 Лига Арена 18
24-05-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 4 Лига Арена 12
25-05-2019 19:00 не е избран ФК Активлайф - Reddevils 7 - 6 Купа Активлайф
26-05-2019 16:00 СК Активлайф Зънгър - ФК Траките 2017 7 - 4 ЛИГА Б 11
27-05-2019 21:00 СЦ Арена Maina City - ФК Активлайф 5 - 11 Лига Арена 19
31-05-2019 19:00 СК Активлайф KOFTI FC - Reddevils 0 - 5 Лига А 12
03-06-2019 01:00 СЦ Арена ФК Активлайф - КАМИОНИТЕ 5 - 0 Лига Арена 20
05-06-2019 21:00 СК Активлайф ПИЕМСИ - Зънгър 2 - 4 ЛИГА Б 12
06-06-2019 21:00 СЦ Арена Десант-68 - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 4 Лига Арена 20
09-06-2019 16:00 СК Активлайф Reddevils - ФК Активлайф 3 - 7 Купа Активлайф
12-06-2019 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Активлайф 4 - 6 Лига Арена 15
13-06-2019 21:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Fresh Penis 4 - 6 Лига Арена 19
16-06-2019 18:00 СК Активлайф Рекордьорите - Зънгър 4 - 5 ЛИГА Б 13
17-06-2019 20:00 СК Активлайф Reddevils - KLUB VAFLA 1 - 1 Лига А 13
17-06-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 5 Лига Арена 21
17-06-2019 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Десант-68 9 - 4 Лига Арена 21
19-06-2019 21:00 СК Активлайф Fresh Penis - ФК Активлайф 2 - 10 Лига А 13
21-06-2019 19:00 СК Активлайф AFC Athletic - ФК Активлайф 4 - 9 Лига А 12
24-06-2019 00:00 не е избран Старата Школа - ФК Активлайф 0 - 5 Лига Арена 22
24-06-2019 20:00 СК Активлайф ФК Активлайф - AFC TechnoWelt 2 - 3 Купа Активлайф
24-06-2019 21:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 22
26-06-2019 21:00 СК Активлайф Зънгър - Завръщане в миналото 9 - 12 ЛИГА Б 14
28-06-2019 20:00 СК Активлайф ФК Активлайф - AFC TechnoWelt 8 - 4 Лига А 14
03-07-2019 19:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Марково 4 - 2 Лига А 11
05-07-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ФК Активлайф 5 - 5 Купа Активлайф
31'
СК Активлайф Марково - Reddevils 5 - 4 Лига А 14
15-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Самурай - ФК Активлайф 4 - 8 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
18-07-2019 21:00 СК Активлайф ФК Активлайф - ФК Самурай 9 - 6 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
24-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Активлайф - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 4 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
29-07-2019 20:00 СК Активлайф Рекордьорите - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 7 - 8 Летен турнир група А 1
29-07-2019 21:00 СК Активлайф Харизма - ФК Активлайф 6 - 10 Летен турнир група Б 1
КР СК Активлайф ФК Активлайф - FC FIGHTERS 7 - 6 Летен турнир група Б 2
09-08-2019 20:00 СК Активлайф БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Траките 2017 7 - 6 Летен турнир група А
КР СК Активлайф Завръщане в миналото - ФК Активлайф 3 - 12 Летен турнир група Б 3
КР СК Активлайф ФК Активлайф - ПИЕМСИ 8 - 6 Летен турнир група Б 5
29-08-2019 21:00 СК Активлайф КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 5 Летен турнир група А 4
КР СК Активлайф БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Fresh Penis 4 - 6 Летен турнир група А 5
04-09-2019 21:00 СК Активлайф ФК Активлайф - КАМИОНИТЕ 4 - 6 Елиминации