София

Милен Петров Кръстев

клубове

роден на: 11.04.1978

години: 43

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
30-08-2015 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изтокът 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
01-09-2015 22:30 не е избран FC Citadel - ФК Пълна Мрежа 1 - 11 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
06-09-2015 17:00 не е избран Викторио Ленд - ФК Пълна Мрежа 2 - 2* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
27-09-2015 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Напълно непознати 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
11-10-2015 14:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Drink Team 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
15-10-2015 22:30 ACCEDIA STADIUM Седмица спатия - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
18-10-2015 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Червена Звезда 8 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
27-10-2015 22:30 не е избран ПФК "61" - ФК Пълна Мрежа 1 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
31-10-2015 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК Сердика 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
08-11-2015 19:00 не е избран Тигрите - ФК Пълна Мрежа 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
11-11-2015 22:30 не е избран Левски Г - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
15-11-2015 18:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Fresh Market 1 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
19-11-2015 22:30 не е избран Athletic - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
22-11-2015 00:00 не е избран Искра Искрец - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
29-11-2015 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Лидер 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
05-12-2015 21:00 не е избран Белите кончета - ФК Пълна Мрежа 2 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
13-12-2015 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Опаковка БГ 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
10-01-2016 12:00 не е избран Софийска вода - ФК Пълна Мрежа 4 - 1 Група F 1
17-01-2016 11:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Пълна Мрежа 2 - 3 Група F 2
24-01-2016 09:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - SBTECH 10 - 1 Група F 3
30-01-2016 20:00 не е избран FreshMarket - ФК Пълна Мрежа 5 - 2 Група F 4
07-02-2016 10:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Whiskey United 10 - 4 Група F 5
13-02-2016 16:00 Царско село Еврофутбол - ФК Пълна Мрежа 0 - 3 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 16:00 Царско село ФК Пълна Мрежа - Тяло пречиш ми 0 - 4 ВТОРА ФАЗА
15-02-2016 21:00 не е избран Спокойните - ФК Пълна Мрежа 5 - 7 Финални плейофи
21-02-2016 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Класа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
28-02-2016 12:00 не е избран Seniorite - ФК Пълна Мрежа 1 - 8 CHAMPIONSHIP 2
20-03-2016 20:00 не е избран El Stars - ФК Пълна Мрежа 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2016 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Drink Team 6 - 4 CHAMPIONSHIP 5
03-04-2016 13:00 не е избран Приятели - ФК Пълна Мрежа 2 - 7 CHAMPIONSHIP 6
10-04-2016 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Бохемите 3 - 1 CHAMPIONSHIP 7
14-04-2016 22:30 не е избран ФК Пълна Мрежа - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 3
17-04-2016 17:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Пълна Мрежа 5 - 3 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2016 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - DELTA 5 - 10 CHAMPIONSHIP 9
29-05-2016 12:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Вълците 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
05-06-2016 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 0 - 1 CHAMPIONSHIP 12
12-06-2016 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Лозен 3 - 0 CHAMPIONSHIP 13
19-06-2016 21:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Пълна Мрежа 2 - 2 CHAMPIONSHIP 14
26-06-2016 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК ИХТИМАН 3 - 5 CHAMPIONSHIP 15
29-06-2016 18:45 не е избран Реал София - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
03-07-2016 12:00 не е избран ING - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
10-07-2016 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Полиграфия Инфо 3 - 2 CHAMPIONSHIP 17
13-07-2016 20:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - Unicredit Bulbank IT 11 - 2 Група D 1
25-07-2016 21:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - Milky Group Bio 3 - 5 Група D 3
27-07-2016 19:45 не е избран Accedia - ФК Пълна Мрежа 1 - 4 Група D 2
01-08-2016 19:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - Whiskey United 6 - 4 Група D 4
08-08-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Изворна вода Бачково - ФК Пълна Мрежа 4 - 7 Група D 5
15-08-2016 18:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - Супичка 5 - 5 Елиминации
18-08-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - ФК Пълна Мрежа 3 - 0 Елиминации
21-08-2016 12:00 не е избран Софийска вода - ФК Пълна Мрежа 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-08-2016 21:00 не е избран Лидер - Африка Юнайтед 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 1
28-08-2016 12:00 не е избран Африка Юнайтед - Играчорите 11 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 2
28-08-2016 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 13:00 не е избран Джиа Мото - Африка Юнайтед 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
11-09-2016 16:00 не е избран Спортинг - ФК Пълна Мрежа 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 17:00 не е избран Африка Юнайтед - Junior Barcelona 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
21-09-2016 19:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - Неудобните 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
25-09-2016 20:00 не е избран ФК Керамик - ФК Пълна Мрежа 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-09-2016 22:30 не е избран Majestic - ФК Пълна Мрежа 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-10-2016 18:00 не е избран ПСЖ София - Африка Юнайтед 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
04-10-2016 19:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК ИХТИМАН 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
09-10-2016 10:00 не е избран Valencia C.F. - ФК Пълна Мрежа 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 8
09-10-2016 21:00 не е избран Африка Юнайтед - 3 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
16-10-2016 15:00 не е избран Белите кончета - Африка Юнайтед 0 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 7
16-10-2016 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Intellect 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-10-2016 14:00 не е избран Африка Юнайтед - ESTUPIDEZ 10 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 8
23-10-2016 21:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Пълна Мрежа 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
30-10-2016 17:00 не е избран Напълно непознати - Африка Юнайтед 3 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
30-10-2016 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Класа 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2016 18:00 не е избран Лозен - Африка Юнайтед 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 10
06-11-2016 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Пълна Мрежа 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
13-11-2016 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Белите Якички 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
13-11-2016 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК Зебра 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
20-11-2016 00:00 не е избран По-добрите - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
20-11-2016 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Пълна Мрежа 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
27-11-2016 14:00 не е избран Африка Юнайтед - МФК Динамо София 2007 9 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
27-11-2016 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК Елин Пелин 6 - 15 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2016 16:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - Африка Юнайтед 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 14
04-12-2016 19:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Пълна Мрежа 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
11-12-2016 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Хищниците 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-12-2016 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Еконт 61 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
07-01-2017 09:00 Царско село MTEL - ФК Пълна Мрежа 2 - 1 EFBET Хемус 1
08-01-2017 11:00 не е избран Африка Юнайтед - Пирин Гоце Делчев 3 - 5 EFBET Света Троица 1
14-01-2017 20:00 не е избран PMP Build Invest - ФК Пълна Мрежа 4 - 5 EFBET Хемус 2
14-01-2017 21:00 не е избран Софийска вода - Африка Юнайтед 5 - 0 EFBET Света Троица 2
21-01-2017 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - FK LP SUPER SPORT 5 - 0 EFBET Хемус 3
22-01-2017 16:00 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 5 - 4 EFBET Света Троица 3
28-01-2017 13:00 не е избран Африка Юнайтед - The Mannschaft 2 - 3 EFBET Света Троица 4
28-01-2017 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изворна вода Бачково 2 - 5 EFBET Хемус 5
04-02-2017 16:00 не е избран McDonald's - ФК Пълна Мрежа 2 - 4 EFBET Хемус 4
04-02-2017 21:00 не е избран Enetpulse - Африка Юнайтед 0 - 5 EFBET Света Троица 5
11-02-2017 17:00 Царско село Fibank - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 ВТОРА ФАЗА
19-02-2017 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - БНС РЕД БУЛС 1 - 6 CHAMPIONSHIP 1
26-02-2017 13:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ПСЖ София 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2017 18:30 не е избран Африка Юнайтед - FC ALA GROUP 0 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
12-03-2017 21:00 ACCEDIA STADIUM Тигрите - ФК Пълна Мрежа 4 - 3 CHAMPIONSHIP 3
19-03-2017 20:00 Palmsbet stadium ФК Пълна Мрежа - Левски Г 3 - 8 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM ING - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
31-03-2017 21:45 Palmsbet stadium Mat Star - Африка Юнайтед 8 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-04-2017 14:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Гетото 4 - 7 CHAMPIONSHIP 6
08-04-2017 19:30 не е избран Африка Юнайтед - Пирин Гоце Делчев 11 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
09-04-2017 17:00 не е избран Черно Тото - ФК Пълна Мрежа 5 - 2 CHAMPIONSHIP 7
22-04-2017 21:30 не е избран Торпедо-София - Африка Юнайтед 5 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
23-04-2017 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Наполи 2 - 6 CHAMPIONSHIP 8
11-05-2017 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
13-05-2017 21:30 не е избран Африка Юнайтед - FC BAUHAUS ARENA 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
14-05-2017 13:00 не е избран Лозен - ФК Пълна Мрежа 5 - 6 CHAMPIONSHIP 9
20-05-2017 21:30 не е избран Африка Юнайтед - Media United 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
22-05-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Африка Юнайтед - The Mannschaft 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-05-2017 20:30 Palmsbet stadium Белите София - Африка Юнайтед 5 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
28-05-2017 20:00 Palmsbet stadium ФК Пълна Мрежа - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 12
30-05-2017 22:30 не е избран ФК Пълна Мрежа - El Stars 5 - 8 CHAMPIONSHIP 10
04-06-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM LH7 - ФК Пълна Мрежа 5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
09-06-2017 21:00 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
17-06-2017 20:00 не е избран Африка Юнайтед - JAGUARES 1 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
18-06-2017 21:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ФК Пълна Мрежа 1 - 13 CHAMPIONSHIP 15
19-06-2017 22:30 не е избран Santos - Африка Юнайтед 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
23-06-2017 19:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Пълна Мрежа 5 - 1 CHAMPIONSHIP 11
24-06-2017 20:00 не е избран Наполи - Африка Юнайтед 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
25-06-2017 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ЦВС 6 - 3 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2017 21:45 не е избран Африка Юнайтед - McDonald's 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
02-07-2017 15:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК Пълна Мрежа 3 - 4 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2017 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Ultras Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
09-07-2017 19:00 не е избран ФК Отборчето - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
10-07-2017 20:45 не е избран Африка Юнайтед* - Accedia* 5 - 4 Група D 1
11-07-2017 19:45 не е избран Пълна мрежа* - Ибровица Лозен* 6 - 3 Група H 1
18-07-2017 19:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България* - Африка Юнайтед* 3 - 4 Група D 2
19-07-2017 21:45 не е избран Chaos* - Пълна мрежа* 0 - 9 Група H 2
24-07-2017 19:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед* - DXC.technology* 3 - 3* Група D 3
25-07-2017 18:45 Palmsbet stadium Пълна мрежа* - Orbit Ати Консулт* 5 - 1 Група H 3
01-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вазов* - Африка Юнайтед* 1 - 6 Група D 4
02-08-2017 00:00 не е избран McDonalds* - Пълна мрежа* 0 - 5 Група H 4
08-08-2017 18:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед* - Викторио Ленд* 3 - 1 Група D 5
08-08-2017 20:45 Palmsbet stadium Пълна мрежа* - Вършец* 5 - 4 Група H 5
15-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед* - PMP Build Invest* 3 - 1 ЕЛИМИНАЦИИ
15-08-2017 21:45 Palmsbet stadium Пълна мрежа* - SANTOS* 7 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 20:45 Palmsbet stadium Галактико* - Африка Юнайтед* 4 - 2 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 21:45 Palmsbet stadium Пълна мрежа* - Актив комерс* 2 - 7 ЕЛИМИНАЦИИ
27-08-2017 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Тигрите *1 - 1 CHAMPIONSHIP 2
02-09-2017 00:00 не е избран NEXT GEN - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
02-09-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - FC BAUHAUS ARENA 16 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
03-09-2017 14:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Пълна Мрежа 2 - 0 CHAMPIONSHIP 3
09-09-2017 20:00 не е избран Африка Юнайтед - ФК Западно Ехо 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
13-09-2017 00:00 не е избран Наполи - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
15-09-2017 21:45 не е избран Ultras Team - Африка Юнайтед 2 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
17-09-2017 00:00 не е избран Приятели - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
28-09-2017 22:30 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
30-09-2017 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Мойто слабо място 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
01-10-2017 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК Пълна Мрежа 5 - 7 CHAMPIONSHIP 7
08-10-2017 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - SPM -ltd 11 - 2 CHAMPIONSHIP 8
10-10-2017 22:30 Palmsbet stadium ФК Пълна Мрежа - ING 1 - 10 CHAMPIONSHIP 4
13-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM McDonald's - Африка Юнайтед 2 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
21-10-2017 18:00 не е избран Африка Юнайтед - Bianchi Coffee 17 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
22-10-2017 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изтокът 1 - 3 CHAMPIONSHIP 10
28-10-2017 20:00 не е избран Santos - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
29-10-2017 19:00 не е избран ПСЖ София - ФК Пълна Мрежа 5 - 6 CHAMPIONSHIP 11
04-11-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Джиа Мото 8 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
07-11-2017 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ЦВС 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
10-11-2017 00:00 не е избран Ант студио - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
10-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - JAGUARES 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
12-11-2017 20:00 не е избран Гетото - ФК Пълна Мрежа 2 - 2 CHAMPIONSHIP 13
19-11-2017 11:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Stomana Industry 2 - 5 CHAMPIONSHIP 14
25-11-2017 00:00 не е избран Бандата - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
26-11-2017 00:00 не е избран Лозен - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
03-12-2017 00:00 не е избран Кралете - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
08-12-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM El Stars - ФК Пълна Мрежа - CHAMPIONSHIP 9
09-12-2017 00:00 не е избран ФК Отборчето - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
09-12-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Торпедо-София 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
17-12-2017 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Левски Г - CHAMPIONSHIP 17
05-01-2018 19:00 Царско село Orbit Ати Консулт* - Пълна мрежа* 13 - 3 Група K 1
06-01-2018 10:00 Царско село Африка Юнайтед* - Most Wanted* 8 - 2 Група A 1
12-01-2018 19:00 Царско село Африка Юнайтед* - БНС Ред Булс* 0 - 1 Група A 2
14-01-2018 10:00 не е избран Пълна мрежа* - Нищо общо с футбола* 4 - 12 Група K 2
19-01-2018 19:00 не е избран Зенит* - Пълна мрежа* 2 - 5 Група K 3
20-01-2018 22:00 не е избран Петролтех Трейдинг* - Африка Юнайтед* 1 - 3 Група A 3
26-01-2018 20:00 не е избран Пълна мрежа* - Без напрежение* 2 - 6 Група K 4
27-01-2018 20:00 не е избран Африка Юнайтед* - Приятели* 8 - 0 Група A 4
02-02-2018 21:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА* - Африка Юнайтед* 3 - 7 Група A 5
02-02-2018 22:00 не е избран ВМРО* - Пълна мрежа* 1 - 2 Група K 5
09-02-2018 21:30 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед* - Бундестим* 1 - 3 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 14:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Приятели 3 - 8 CHAMPIONSHIP 1
25-02-2018 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2018 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Амфетико 4 - 3 CHAMPIONSHIP 3
16-03-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Африка Юнайтед 1 - 1 PREMIER LEAGUE 1
18-03-2018 19:00 не е избран Пеликан - ФК Пълна Мрежа 5 - 9 CHAMPIONSHIP 4
27-03-2018 20:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 7 CHAMPIONSHIP 5
30-03-2018 21:45 не е избран Валяците - Африка Юнайтед 6 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 13:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
01-04-2018 19:00 не е избран ФК Западно Ехо - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
14-04-2018 21:00 не е избран Африка Юнайтед - Сердика 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 17:00 не е избран ПСЖ София - ФК Пълна Мрежа 3 - 3 CHAMPIONSHIP 7
21-04-2018 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Африка Юнайтед 4 - 9 PREMIER LEAGUE 5
22-04-2018 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - DELTA 6 - 3 CHAMPIONSHIP 8
12-05-2018 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Carpe Diem FC 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
13-05-2018 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК Искър 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
13-05-2018 15:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Пълна Мрежа 4 - 4 CHAMPIONSHIP 9
19-05-2018 19:00 не е избран МАРАДОНА - Африка Юнайтед 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
20-05-2018 21:00 не е избран Лозен - ФК Пълна Мрежа 3 - 4 CHAMPIONSHIP 11
27-05-2018 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Valencia C.F. 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
02-06-2018 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2018 21:00 не е избран Галактико - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
07-06-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
09-06-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
10-06-2018 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 2 CHAMPIONSHIP 14
20-06-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - PMP Build Invest 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
22-06-2018 00:00 не е избран Без напрежение - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
24-06-2018 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ЦВС 6 - 4 CHAMPIONSHIP 16
01-07-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
01-07-2018 20:00 не е избран Бирал Мадрид - ФК Пълна Мрежа 6 - 4 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - Северозапад 1 - 8 PREMIER LEAGUE 13
13-07-2018 20:45 не е избран El Stars - ФК Пълна Мрежа 4 - 3 CHAMPIONSHIP 15
16-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - Африка Юнайтед 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
17-07-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Пълна Мрежа - DXC.technology 3 - 9 Група B 1
17-07-2018 20:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - ВМРО 18 - 0 Група G 1
24-07-2018 19:45 не е избран Лозен Сити - ФК Пълна Мрежа 5 - 4 Група B 2
25-07-2018 20:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Африка Юнайтед 2 - 5 Група G 2
27-07-2018 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Без напрежение 5 - 0 Група B 3
27-07-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Дружба 5 - 0 Група G 3
08-08-2018 18:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - Accedia 2 - 2 Група B 4
08-08-2018 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Профи Спорт 2 - 2 Група G 4
14-08-2018 19:45 не е избран MAHARANI - ФК Пълна Мрежа 9 - 5 Група B 5
14-08-2018 21:45 не е избран A.C.A.B. - Африка Юнайтед 6 - 8 Група G 5
19-08-2018 22:30 не е избран Milky Group Bio - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 Елиминации
20-08-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Опаковка БГ 2 - 3 Елиминации
28-08-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Африка Юнайтед 2 - 4 Източна конференция 1
01-09-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Наполи 5 - 0 Premier League Last 8 4
01-09-2018 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Va Pu Cu Sofia 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
02-09-2018 19:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Пълна Мрежа 6 - 5 CHAMPIONSHIP 1
11-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - V-TAC EUROPE 4 - 1 Източна конференция 2
16-09-2018 18:00 не е избран Африка Юнайтед - Вълците 0 - 1 Premier League Last 8 2
16-09-2018 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 2
21-09-2018 18:45 не е избран FC ALA GROUP - Африка Юнайтед 4 - 9 Източна конференция 3
26-09-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 10 - 8 Източна конференция 4
30-09-2018 21:00 не е избран Бирал Мадрид - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
30-09-2018 22:00 не е избран Intellect - Африка Юнайтед 3 - 5 Premier League Last 8 3
01-10-2018 00:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Африка Юнайтед 0 - 5 Premier League Last 8 6
03-10-2018 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Африка Юнайтед 6 - 1 Източна конференция 5
09-10-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - ФК Керамик 3 - 6 Източна конференция 6
13-10-2018 18:00 не е избран ВМРО - Африка Юнайтед 4 - 2 Premier League Last 8 5
14-10-2018 21:00 не е избран ЦВС - ФК Пълна Мрежа 6 - 2 CHAMPIONSHIP 5
16-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Африка Юнайтед 5 - 2 Източна конференция 7
18-10-2018 18:45 не е избран ФК ИХТИМАН - Африка Юнайтед 5 - 0 Premier League Last 8 1
21-10-2018 16:00 не е избран Африка Юнайтед - Полиграфия Инфо 2 - 4 Premier League Last 8 7
21-10-2018 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Стабилните 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
23-10-2018 18:45 не е избран Африка Юнайтед - Bamboo Beach 9 - 3 Източна конференция 8
27-10-2018 00:00 не е избран Пеликан - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
28-10-2018 00:00 не е избран Лозен - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
28-10-2018 16:00 не е избран Африка Юнайтед - ФК ИХТИМАН 0 - 5 Premier League Last 8 8
30-10-2018 00:00 не е избран Вълците - Африка Юнайтед 5 - 0 Premier League Last 8 9
01-11-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Intellect 0 - 5 Premier League Last 8 10
01-11-2018 00:00 не е избран Наполи - Африка Юнайтед 0 - 5 Premier League Last 8 11
01-11-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - ВМРО 0 - 0 Premier League Last 8 12
02-11-2018 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - Африка Юнайтед 3 - 8 Източна конференция 9
04-11-2018 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ПСЖ София 1 - 5 CHAMPIONSHIP 9
07-11-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Rehau 9 - 3 Източна конференция 10
11-11-2018 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК Пълна Мрежа 4 - 2 CHAMPIONSHIP 10
13-11-2018 19:45 не е избран A.C.A.B. - Африка Юнайтед 6 - 2 Източна конференция 11
18-11-2018 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 9 CHAMPIONSHIP 11
21-11-2018 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед 0 - 5 Източна конференция 12
24-11-2018 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2018 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - СТЪРШЕЛ 5 - 10 CHAMPIONSHIP 13
27-11-2018 18:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - SSV 5 - 4 Източна конференция 13
05-12-2018 20:45 не е избран ОК Супер Транс - Африка Юнайтед 0 - 5 Източна конференция 14
09-12-2018 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - El Stars 0 - 6 CHAMPIONSHIP 15
13-12-2018 19:45 не е избран Африка Юнайтед - Вършец 0 - 3 Източна конференция 15
31-12-2018 00:00 не е избран Кобра - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
31-12-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Столичен Авто Транспорт 5 - 0 Premier League Last 8 13
31-12-2018 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - Африка Юнайтед 5 - 0 Premier League Last 8 14
05-01-2019 19:45 не е избран Африка Юнайтед - iSTYLE 5 - 0 Източна конференция 17
09-01-2019 00:00 Царско село Африка Юнайтед - Сицилианците* 3 - 7 Пицария Джовани 1
09-01-2019 00:00 не е избран Африка Юнайтед - FK Kafana Stefanovic 3 - 0 Пицария Джовани 3
27-01-2019 12:00 не е избран Африка Юнайтед - Стабилните 3 - 2 Пицария Джовани 4
03-02-2019 13:30 не е избран Северозапад - Африка Юнайтед 5 - 0 Пицария Джовани 2
09-02-2019 17:00 не е избран Левски Паталеница* - Африка Юнайтед 5 - 0 Пицария Джовани 5
11-02-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 10 - 2 Източна конференция 18
17-02-2019 10:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Африка Юнайтед 1 - 5 ВТОРА ФАЗА
21-02-2019 00:00 не е избран Африка Юнайтед - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 0 Източна конференция 19
21-02-2019 19:45 не е избран Африка Юнайтед - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 8 ВТОРА ФАЗА
27-02-2019 20:45 Palmsbet stadium PalmsBet - Африка Юнайтед 5 - 2 Източна конференция 16
10-03-2019 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Кралете 7 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
17-03-2019 18:00 не е избран БАЛКАН - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
20-03-2019 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Африка Юнайтед 0 - 3 PREMIER LEAGUE 2
24-03-2019 18:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Loko Vakarel 6 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
29-03-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - DXC.technology 2 - 8 PREMIER LEAGUE 3
02-04-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - ФК Керамик 6 - 7 PREMIER LEAGUE 5
10-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Африка Юнайтед 6 - 6 PREMIER LEAGUE 4
17-04-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 7 - 3 PREMIER LEAGUE 6
20-04-2019 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Софийска вода 1 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
23-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - Северозапад 3 - 5 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 19:00 не е избран Жар Голяновци - ФК Пълна Мрежа 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
01-05-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
01-05-2019 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Вършец 4 - 1 PREMIER LEAGUE 1
07-05-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Африка Юнайтед 7 - 3 PREMIER LEAGUE 8
12-05-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
14-05-2019 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 2 - 2 PREMIER LEAGUE 9
22-05-2019 21:45 не е избран Intellect - Африка Юнайтед 2 - 9 PREMIER LEAGUE 15
01-06-2019 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Пеликан 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
02-06-2019 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 9 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
09-06-2019 18:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Бучките 4 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
10-06-2019 21:45 не е избран Малки Страсти - Африка Юнайтед 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
КР не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК ЗЕНИТ 6 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
18-06-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Тяло пречиш ми 1 - 4 PREMIER LEAGUE 14
21-06-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Milky Group Bio 3 - 5 PREMIER LEAGUE 11
23-06-2019 18:00 не е избран Whiskey United - ФК Пълна Мрежа 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
30-06-2019 18:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Лозенец Юн 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
01-07-2019 18:00 не е избран ЦВС - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
01-07-2019 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Bianchi Coffee 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
03-07-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 9 PREMIER LEAGUE 16
07-07-2019 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Лозен Сити 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
08-07-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - Африка Юнайтед 3 - 2 PREMIER LEAGUE 17
01-08-2019 18:00 не е избран FC Aifos - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
01-09-2019 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
01-09-2019 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - El Stars 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
01-09-2019 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Чики Рики 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
01-09-2019 22:00 не е избран Неможещите - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
25-09-2019 19:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21