София

Тодор Андонов Цветков

клубове

роден на: 16.11.1983

години: 37

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
24-08-2014 09:00 не е избран Speedy-net - Muphy's 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 1
31-08-2014 00:00 не е избран Muphy's - ФК Дринк Тийм 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 2
07-09-2014 00:00 не е избран ШОПИТЕ - Muphy's 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
09-09-2014 20:45 Palmsbet stadium VENDETTA-OLISPED - Интерхаус България 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
14-09-2014 00:00 не е избран Valencia C.F. - Muphy's 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
17-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Интерхаус България - Fibank 2 - 3 PREMIER LEAGUE 3
22-09-2014 20:45 не е избран Интерхаус България - Easy TV Net 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
24-09-2014 21:45 не е избран ТЕМИДА - Интерхаус България 3 - 5 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 16:00 Palmsbet stadium Muphy's - Фаворити 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
30-09-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 17:00 не е избран MASLYONKA - Muphy's 7 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 6
07-10-2014 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Интерхаус България 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
07-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Muphy's - ФК ЕВРОПА 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 7
12-10-2014 15:00 не е избран Главите-Карнобат - Muphy's 5 - 5* LEAGUE ONE - LONDON 8
14-10-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - Хотел Панчарево 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 20:00 не е избран Muphy's - Супичка 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 9
21-10-2014 21:45 не е избран Класик Груп - Интерхаус България 3 - 5 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 18:00 не е избран Новаците - Muphy's 2 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 10
28-10-2014 20:45 не е избран Интерхаус България - Mentor Resort 5 - 3 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 13:00 не е избран Muphy's - Ян Бибиян 2 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 11
07-11-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - Пени Маркет 4 - 7 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2014 11:00 не е избран Столиченъ - Muphy's 3 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 12
11-11-2014 21:45 не е избран GOLD INS - Интерхаус България 7 - 2 PREMIER LEAGUE 11
16-11-2014 16:00 не е избран Muphy's - МФК Динамо София 2007 10 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
18-11-2014 20:45 не е избран Интерхаус България - КОМЕРЦ СОФИЯ 12 - 3 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 13:00 не е избран Искра Искрец - Muphy's 4 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 14
30-11-2014 16:00 не е избран Muphy's - СЕЛ Равно поле 4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 15
02-12-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - CAM R 6 - 3 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 17:00 не е избран Карамелите - Muphy's 3 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 16
14-12-2014 10:00 не е избран Muphy's - ХОЛАНДЦИТЕ 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 17
11-01-2015 13:00 не е избран Muphy's - БНС РЕД БУЛС *1 - 1 Група G 1
18-01-2015 14:00 не е избран Безнадежните - Muphy's 1 - 9 Група G 2
24-01-2015 21:00 не е избран Muphy's - MFC Galaxy Sofia 12 - 3 Група G 3
31-01-2015 18:00 не е избран Muphy's - Играчорите 3 - 4 Група G 4
07-02-2015 18:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Muphy's 7 - 5 Група G 5
19-02-2015 20:45 не е избран Рапидо Куриери - Интерхаус България 3 - 7 PREMIER LEAGUE 15
27-02-2015 20:00 не е избран Магнус - Интерхаус България 3 - 9 PREMIER LEAGUE 13
04-03-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - VENDETTA-OLISPED 8 - 0 PREMIER LEAGUE 1
11-03-2015 20:45 Palmsbet stadium Легион Инс - Интерхаус България 4 - 9 PREMIER LEAGUE 2
17-03-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Интерхаус България - Спортинг 7 - 2 PREMIER LEAGUE 3
24-03-2015 19:45 не е избран Вършец - Интерхаус България 1 - 5 PREMIER LEAGUE 4
03-04-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Профис 8 - 4 PREMIER LEAGUE 5
07-04-2015 21:45 не е избран GOLD INS - Интерхаус България *3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
22-04-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Пени Маркет 5 - 4 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 14:00 СЦ Арена ФК.БОТЕВ ГЪЛЪБОВО - Интерхаус България 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-05-2015 21:00 не е избран Fibank - Интерхаус България 4 - 3 PREMIER LEAGUE 8
16-05-2015 18:00 Спортен комплекс САМОКОВ Интерхаус България - ХЪШОВЕ 9 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-05-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
26-05-2015 20:45 не е избран Mentor Resort - Интерхаус България 4 - 5 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Интерхаус България - Големите 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-06-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - Eclipse 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
10-06-2015 21:45 не е избран Интерхаус България - Рапидо Куриери *1 - 1 PREMIER LEAGUE 12
16-06-2015 22:30 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Интерхаус България 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
21-06-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Интерхаус България - Племакс 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-06-2015 21:45 не е избран Интерхаус България - CAM R 4 - 2 PREMIER LEAGUE 14
01-07-2015 20:45 не е избран Easy TV Net - Интерхаус България 3 - 7 PREMIER LEAGUE 15
05-07-2015 19:00 Авангард Интерхаус България - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 0 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-09-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - Fusion 13 - 2 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2015 20:45 не е избран Skypharm - ДСК Банка 4 - 8 CHAMPIONSHIP 1
09-09-2015 21:45 не е избран ДСК Банка - Massive 2 - 4 CHAMPIONSHIP 2
11-09-2015 19:45 не е избран Шенкер - Интерхаус България 1 - 4 PREMIER LEAGUE 2
15-09-2015 18:45 не е избран ТЕМИДА - ДСК Банка 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
30-09-2015 19:45 не е избран Fibank - Интерхаус България 4 - 5 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2015 20:45 не е избран ДСК Банка - Easy TV Net 6 - 4 CHAMPIONSHIP 4
02-10-2015 21:00 Игрище Арена Интерхаус България - ФК Запрянови 4 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
06-10-2015 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ДСК Банка 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
06-10-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
13-10-2015 00:00 не е избран Интерхаус България - Milky Group Bio 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
13-10-2015 21:45 не е избран ДСК Банка - Класик Груп 11 - 3 CHAMPIONSHIP 6
20-10-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Интерхаус България 4 - 7 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2015 19:45 не е избран E-motion Club - ДСК Банка 2 - 15 CHAMPIONSHIP 7
27-10-2015 18:45 не е избран ДСК Банка - ИНТРАМА 13 - 4 CHAMPIONSHIP 8
30-10-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 1 - 1 PREMIER LEAGUE 8
03-11-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Интерхаус България 5 - 7 PREMIER LEAGUE 9
04-11-2015 18:45 не е избран Пени Маркет - ДСК Банка 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
10-11-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2015 21:45 не е избран ДСК Банка - Виста 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
17-11-2015 19:45 не е избран Вършец - Интерхаус България 4 - 4* PREMIER LEAGUE 11
18-11-2015 19:45 не е избран Победител - ДСК Банка 4 - 7 CHAMPIONSHIP 11
01-12-2015 19:45 не е избран Mentor Resort - Интерхаус България 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2015 22:00 не е избран Галакси София - ДСК Банка 2 - 5 CHAMPIONSHIP 13
08-12-2015 18:45 не е избран ДСК Банка - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
11-12-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - VENDETTA-OLISPED 6 - 3 PREMIER LEAGUE 14
13-12-2015 16:00 не е избран Интерхаус България - GOLD INS 4 - 7 PREMIER LEAGUE 3
14-12-2015 18:45 не е избран ДСК Банка - Ойрошпед 10 - 6 CHAMPIONSHIP 12
14-12-2015 21:45 не е избран Интерхаус България - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
16-12-2015 21:45 не е избран Billa - ДСК Банка 1 - 10 CHAMPIONSHIP 15
16-02-2016 20:45 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 2 - 1 CHAMPIONSHIP 16
23-02-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Quehenberger Logistics 13 - 5 CHAMPIONSHIP 17
29-02-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Интерхаус България *3 - 3 PREMIER LEAGUE 15
01-03-2016 18:45 не е избран ДСК Банка - Джовани 5 - 3 PREMIER LEAGUE 1
15-03-2016 21:45 не е избран Интерхаус България - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
15-03-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - Milky Group Bio 5 - 4 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2016 19:45 не е избран Easy TV Net - ДСК Банка 5 - 7 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Интерхаус България 6 - 2 PREMIER LEAGUE 4
30-03-2016 18:45 не е избран ДСК Банка - Fibank 0 - 3 PREMIER LEAGUE 5
30-03-2016 19:45 не е избран Интерхаус България - Mentor Resort 2 - 4 PREMIER LEAGUE 5
01-04-2016 19:45 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
08-04-2016 19:45 не е избран Шенкер - ДСК Банка 6 - 10 PREMIER LEAGUE 6
08-04-2016 20:45 не е избран Интерхаус България - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 9 PREMIER LEAGUE 6
12-04-2016 20:45 не е избран Вършец - Интерхаус България 2 - 7 PREMIER LEAGUE 7
12-04-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - ORBICO BULGARIA 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
19-04-2016 19:45 не е избран GOLD INS - ДСК Банка 5 - 2 PREMIER LEAGUE 8
19-04-2016 19:45 не е избран Интерхаус България - Лев Инс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
26-04-2016 20:45 не е избран Рапидо Куриери - Интерхаус България 2 - 4 PREMIER LEAGUE 9
10-05-2016 19:45 не е избран Интерхаус България - ДСК Банка 5 - 2 PREMIER LEAGUE 10
17-05-2016 20:45 не е избран ДСК Банка - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7 PREMIER LEAGUE 11
17-05-2016 21:45 не е избран Джовани - Интерхаус България 3 - 5 PREMIER LEAGUE 11
26-05-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Интерхаус България 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
30-05-2016 20:45 не е избран Интерхаус България - Шенкер 8 - 3 PREMIER LEAGUE 1
31-05-2016 20:45 не е избран ДСК Банка - Бат' Динко и Приятели 5 - 8 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2016 00:00 не е избран Вършец - ДСК Банка 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
08-06-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - Интерхаус България 3 - 9 PREMIER LEAGUE 13
14-06-2016 18:45 не е избран Интерхаус България - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 14
14-06-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - ДСК Банка 3 - 8 PREMIER LEAGUE 14
15-06-2016 21:00 не е избран Интерхаус България - Ilinden United 5 - 6 PREMIER LEAGUE 12
21-06-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Mentor Resort 7 - 6 PREMIER LEAGUE 15
22-06-2016 21:45 не е избран Fibank - Интерхаус България 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
05-07-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Лев Инс 5 - 8 PREMIER LEAGUE 13
13-07-2016 21:45 не е избран Whiskey United - Изворна вода Бачково 3 - 7 Група D 1
20-07-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - Изворна вода Бачково 3 - 7 Група D 2
25-07-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - Unicredit Bulbank IT 12 - 1 Група D 3
01-08-2016 19:45 не е избран Accedia - Изворна вода Бачково 3 - 6 Група D 4
08-08-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Изворна вода Бачково - ФК Пълна Мрежа 4 - 7 Група D 5
15-08-2016 21:45 не е избран Изворна вода Бачково - A1 7 - 3 Елиминации
18-08-2016 19:45 не е избран Изворна вода Бачково - Вършец 7 - 10 Елиминации
30-08-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Спортинг 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - Mentor Resort 7 - 2 PREMIER LEAGUE 1
14-09-2016 20:45 не е избран Спортинг - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
14-09-2016 22:00 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
27-09-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - Ilinden United 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
28-09-2016 20:45 не е избран ДСК Банка - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
07-10-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
07-10-2016 20:45 не е избран Easy TV Net - Изворна вода Бачково 5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
11-10-2016 21:45 не е избран Изворна вода Бачково - vitoshanews.com 11 - 4 PREMIER LEAGUE 5
12-10-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - DHL ФРЕЙТ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
18-10-2016 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
18-10-2016 19:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Изворна вода Бачково 7 - 6 PREMIER LEAGUE 6
25-10-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 9 - 3 PREMIER LEAGUE 7
26-10-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
29-10-2016 11:00 терен "Кюстендил" SUTHERLAND - Изворна вода Бачково 5 - 8 Група J 1
29-10-2016 14:00 терен "Кюстендил" Изворна вода Бачково - Пирински орли 3 - 3 Група J 2
01-11-2016 19:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Изворна вода Бачково 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
02-11-2016 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
08-11-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
09-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Изворна вода Бачково - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 1 PREMIER LEAGUE 9
18-11-2016 00:00 не е избран Milky Group Bio - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
19-11-2016 15:00 ОУ Димчо Дебелянов (Ихтиман) Изворна вода Бачково - Криско 8 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-11-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - Massive 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
30-11-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
06-12-2016 00:00 не е избран Tom Taylor - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
07-12-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Изворна вода Бачково - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
14-12-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
07-01-2017 00:00 Царско село Изворна вода Бачково - FK LP SUPER SPORT 5 - 0 EFBET Хемус 1
14-01-2017 10:00 не е избран McDonald's - Изворна вода Бачково 2 - 5 EFBET Хемус 2
21-01-2017 16:00 не е избран Изворна вода Бачково - PMP Build Invest 2 - 3 EFBET Хемус 3
28-01-2017 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изворна вода Бачково 2 - 5 EFBET Хемус 5
31-01-2017 21:45 не е избран Изворна вода Бачково - MTEL 3 - 1 EFBET Хемус 4
05-02-2017 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
08-02-2017 19:45 не е избран Изворна вода Бачково - Milky Group Bio 1 - 6 PREMIER LEAGUE 11
15-02-2017 00:00 не е избран ADIDAS - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
21-02-2017 00:00 не е избран ДСК Банка - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
22-02-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - ADIDAS 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
24-02-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Tom Taylor 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
28-02-2017 20:45 не е избран Fibank - Изворна вода Бачково - PREMIER LEAGUE 17
01-03-2017 00:00 не е избран Mentor Resort - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
15-03-2017 00:00 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Изворна вода Бачково 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Изворна вода Бачково - Tom Taylor 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
29-03-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
05-04-2017 21:00 ACCEDIA STADIUM Изворна вода Бачково - ВЕТ Юнайтед 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2017 12:00 Релакс Арена (Пазарджик) VIP Dent - Изворна вода Бачково 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-04-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
28-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Изворна вода Бачково 6 - 3 PREMIER LEAGUE 6
03-05-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
05-05-2017 00:00 не е избран Massive - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
07-05-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
10-05-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Изворна вода Бачково 5 - 6 PREMIER LEAGUE 10
12-05-2017 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - GOLD INS 5 - 6 PREMIER LEAGUE 7
13-05-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Виста 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
14-05-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - DHL ФРЕЙТ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
14-05-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
17-05-2017 19:45 Palmsbet stadium Изворна вода Бачково - MAHARANI 5 - 8 PREMIER LEAGUE 11
23-05-2017 00:00 не е избран Fibank - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
30-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM UNILEVER ICE CREAM - greshka *4 - 4 CHAMPIONSHIP 1
05-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM greshka - ORBICO BULGARIA 1 - 4 CHAMPIONSHIP 2
12-09-2017 19:45 Palmsbet stadium Sunderland Bulgaria - greshka 2 - 6 CHAMPIONSHIP 3
26-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM greshka - Most Wanted 6 - 3 CHAMPIONSHIP 4
04-10-2017 18:30 Palmsbet stadium Ант студио - greshka 3 - 11 CHAMPIONSHIP 5
13-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM greshka - Оптиксорс 8 - 4 CHAMPIONSHIP 6
17-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Skypharm - greshka 3 - 6 CHAMPIONSHIP 7
24-10-2017 19:45 не е избран Tom Taylor - greshka 0 - 10 CHAMPIONSHIP 8
31-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM greshka - Класик Груп 6 - 0 CHAMPIONSHIP 9
08-11-2017 00:00 не е избран D&D EXPRESS - greshka 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
15-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM greshka - Евромар 7 - 6 CHAMPIONSHIP 11
28-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM greshka - Sushi Shef 6 - 6 CHAMPIONSHIP 13
05-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ING - greshka 2 - 2 CHAMPIONSHIP 14
07-12-2017 19:45 не е избран Боми Борисов ООД - greshka 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
09-02-2018 19:45 не е избран greshka - ТЕМИДА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
06-03-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - greshka 2 - 3 CHAMPIONSHIP 16
07-03-2018 19:45 не е избран greshka - SSV 2 - 3 CHAMPIONSHIP 15
04-04-2018 19:45 не е избран Mr.Pizza - ДСК Банка 2 - 6 CHAMPIONSHIP 3
10-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM ОК Супер Транс - ДСК Банка 1 - 6 CHAMPIONSHIP 4
17-04-2018 21:45 не е избран ДСК Банка - Skypharm 5 - 4 CHAMPIONSHIP 5
27-04-2018 20:45 не е избран Easy TV Net - ДСК Банка 1 - 8 CHAMPIONSHIP 6
01-05-2018 20:30 не е избран ДСК Банка - ГЕОДЕТ 5 - 3 CHAMPIONSHIP 7
08-05-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - ДСК Банка 3 - 3 CHAMPIONSHIP 8
16-05-2018 22:30 не е избран ДСК Банка - UNILEVER ICE CREAM 10 - 3 CHAMPIONSHIP 9
23-05-2018 20:30 не е избран Евромар - ДСК Банка 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
30-05-2018 20:45 не е избран A.C.A.B. - ДСК Банка 0 - 7 CHAMPIONSHIP 10
01-06-2018 00:00 не е избран ДСК Банка - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
04-06-2018 00:00 не е избран ДСК Банка - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
13-06-2018 20:00 не е избран SSV - ДСК Банка 1 - 3 CHAMPIONSHIP 12
26-06-2018 18:45 Palmsbet stadium Glaz Trading Troyan - ДСК Банка 7 - 6 CHAMPIONSHIP 14
03-07-2018 21:45 не е избран ДСК Банка - iSTYLE 5 - 1 CHAMPIONSHIP 15
11-07-2018 20:45 не е избран ДСК Банка - КОМЕРЦ СОФИЯ 9 - 3 CHAMPIONSHIP 2
28-08-2018 22:30 не е избран ВЕТ Юнайтед - ДСК Банка 3 - 2 Западна конференция 1
02-09-2018 20:45 не е избран Glaz Trading Troyan - ДСК Банка 0 - 5 Западна конференция 5
12-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ДСК Банка - Сердика 4 - 3 Западна конференция 2
19-09-2018 18:45 не е избран DXC.technology - ДСК Банка 12 - 3 Западна конференция 3
25-09-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - МАРАДОНА 4 - 6 Западна конференция 4
01-10-2018 21:45 не е избран Skypharm - ДСК Банка 0 - 5 Западна конференция 7
12-10-2018 21:45 не е избран ДСК Банка - Carpe Diem FC 5 - 0 Западна конференция 6
23-10-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 6 Западна конференция 8
31-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - ДСК Банка 9 - 1 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран ДСК Банка - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 13
03-11-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - ДСК Банка 0 - 5 Западна конференция 10
14-11-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - Milky Group Bio 0 - 7 Западна конференция 11
23-11-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ДСК Банка 3 - 2 Западна конференция 12
01-12-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - Валяците 5 - 0 Западна конференция 15
04-12-2018 19:45 не е избран ING - ДСК Банка 8 - 6 Западна конференция 14
18-12-2018 19:45 не е избран Ескус Милк - ДСК Банка 0 - 5 Западна конференция 16
01-01-2019 00:00 не е избран ДСК Банка - Bianchi Coffee 5 - 0 Newton 3
06-01-2019 13:00 Царско село ДСК Банка - Халифакс 6 - 2 Newton 1
13-01-2019 13:00 не е избран България Тим - ДСК Банка 4 - 7 Newton 2
26-01-2019 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ДСК Банка 3 - 4 Newton 4
04-02-2019 20:45 не е избран ДСК Банка - PMP Build Invest 0 - 5 Западна конференция 17
09-02-2019 11:00 не е избран ДСК Банка - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 1 Newton 5
11-02-2019 20:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - ДСК Банка 0 - 5 Западна конференция 18
16-02-2019 14:00 не е избран ДСК Банка - Кракра Перник 2 - 3 ВТОРА ФАЗА
20-02-2019 19:45 Palmsbet stadium ДСК Банка - Easy TV Net 3 - 5 Западна конференция 19
15-03-2019 19:45 не е избран ДСК Банка - Easy TV Net 3 - 9 CHAMPIONSHIP 2
19-03-2019 21:45 не е избран Сердика - ДСК Банка 5 - 2 CHAMPIONSHIP 3
28-03-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДСК Банка - A.C.A.B. 5 - 1 CHAMPIONSHIP 4
01-04-2019 19:00 не е избран ДСК Банка - Витоша Бистрица 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
02-04-2019 20:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - ДСК Банка 6 - 3 CHAMPIONSHIP 5
17-04-2019 20:45 не е избран FC ALA GROUP - ДСК Банка 1 - 5 CHAMPIONSHIP 7
08-05-2019 20:45 не е избран ДСК Банка - ГЕОДЕТ 5 - 1 CHAMPIONSHIP 8
17-05-2019 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - ДСК Банка 6 - 7 CHAMPIONSHIP 9
23-05-2019 18:45 не е избран ДСК Банка - V-TAC EUROPE 7 - 4 CHAMPIONSHIP 10
28-05-2019 19:45 не е избран ОК Супер Транс - ДСК Банка 0 - 8 CHAMPIONSHIP 11
04-06-2019 21:45 не е избран ДСК Банка - Rehau 5 - 4 CHAMPIONSHIP 12
11-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM PalmsBet - ДСК Банка 4 - 6 CHAMPIONSHIP 13
18-06-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM ДСК Банка - ING 5 - 6 CHAMPIONSHIP 14
25-06-2019 18:45 не е избран DSV - ДСК Банка 2 - 12 CHAMPIONSHIP 15
01-07-2019 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - ДСК Банка 4 - 9 CHAMPIONSHIP 1
05-07-2019 20:45 не е избран SSV - ДСК Банка 2 - 3 CHAMPIONSHIP 16
09-07-2019 19:00 не е избран ДСК Банка - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 4 CHAMPIONSHIP 17