София

Диян Стефанов Ангелов

клубове

роден на: 02.12.1987

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
25-08-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Komfo - DREAMIX 8 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
28-08-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Upnetix - Techhuddle 11 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
01-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - Luxoft Bulgaria 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
03-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Comptel - Komfo 0 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
08-09-2014 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Komfo - MMS 2 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
09-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - Techhuddle 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
16-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Algomatika - Kammarton - Komfo 1 - 9 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
18-09-2014 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Unicredit Bulbank IT 3 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
29-09-2014 20:45 не е избран Komfo - CODIX 3 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
03-10-2014 18:45 не е избран Internovus - Techhuddle 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
09-10-2014 18:45 не е избран Axway - Komfo 4 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
09-10-2014 21:45 не е избран Techhuddle - MentorMate 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
16-10-2014 18:45 не е избран Sirma - Techhuddle 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
17-10-2014 18:30 не е избран Komfo - Телелинк Бизнес Парк 1 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
23-10-2014 18:45 не е избран Techhuddle - DATECS *2 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
30-10-2014 18:45 не е избран SBTECH - Techhuddle 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
30-10-2014 20:45 не е избран SSV - Komfo 6 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
03-11-2014 21:45 не е избран Scalefocus - Techhuddle 0 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
06-11-2014 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Komfo - EGT 3 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
13-11-2014 21:45 не е избран BULPROS - Komfo 5 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
14-11-2014 19:45 не е избран Techhuddle - Gameloft 2 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
20-11-2014 19:45 не е избран Komfo - MaxTelecom 5 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
20-11-2014 19:45 не е избран KOSTAL - Techhuddle 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
27-11-2014 18:45 не е избран Techhuddle - Adecco GSD 1 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
28-11-2014 20:45 не е избран GRAFIXOFT - Komfo 2 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
01-12-2014 18:45 не е избран Komfo - Overon 2 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
04-12-2014 18:45 не е избран Accedia - Techhuddle 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
04-12-2014 21:45 не е избран Komfo - Paysafe 3 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
09-12-2014 20:45 не е избран Techhuddle - OPENCODE 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
11-12-2014 18:45 не е избран Adastra - Komfo 5 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
25-02-2015 18:45 не е избран Accedia - Komfo 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
26-02-2015 20:45 не е избран Techhuddle - Enetpulse 3 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
13-03-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Netage - Techhuddle 3 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
18-03-2015 21:45 Palmsbet stadium Paysafe - Komfo 3 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
19-03-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Nemetschek Bulgaria 4 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
26-03-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM e-Novator - Techhuddle 1 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
27-03-2015 18:45 Palmsbet stadium Komfo - DATECS 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
30-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - SUTHERLAND 2 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
02-04-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM EGT 2 - Komfo 3 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
07-04-2015 18:45 не е избран Adastra - Komfo 1 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
15-04-2015 20:45 Palmsbet stadium Komfo - Overon 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
16-04-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - Visteon 1 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
20-04-2015 21:45 не е избран eCommera - Techhuddle 4 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
23-04-2015 22:00 не е избран Komfo - Upnetix 4 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
07-05-2015 21:45 не е избран Techhuddle - CSC 6 - 8 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
11-05-2015 20:45 не е избран Komfo - Proxiad 9 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
12-05-2015 20:45 не е избран DREAMIX - Techhuddle 4 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
14-05-2015 19:45 не е избран GRAFIXOFT - Komfo 1 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
18-05-2015 18:45 не е избран SSV - Komfo 6 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
22-05-2015 18:45 не е избран Techhuddle - Ingram Micro Master Cloud 2 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
28-05-2015 19:30 не е избран Komfo - EGT 2 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
28-05-2015 20:30 не е избран Scalefocus - Techhuddle 4 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
03-06-2015 19:45 не е избран Techhuddle - BULPROS 12 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
05-06-2015 18:45 не е избран Comverse - Komfo 1 - 10 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
08-06-2015 20:45 не е избран Komfo - GTT 2 - 2* ACCEDIA LEAGUE ONE 13
09-06-2015 18:45 не е избран Musala - Techhuddle 3 - 7 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
18-06-2015 18:45 не е избран Techhuddle - Sirma 5 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
18-06-2015 19:45 не е избран DANTEK DEVS - Komfo 1 - 10 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
25-06-2015 18:45 не е избран Komfo - MaxTelecom 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
25-06-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Techhuddle 2 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
06-07-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Komfo 5 - 0 Финални плейофи
24-08-2015 18:45 не е избран Visteon - Techhuddle 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 1
27-08-2015 19:45 Palmsbet stadium Komfo - Sirma 8 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
30-08-2015 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изтокът 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
31-08-2015 20:45 не е избран FootballScout - Komfo 6 - 6* ACCEDIA LEAGUE ONE 2
31-08-2015 21:45 не е избран Techhuddle - Unicredit Bulbank IT 4 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 2
02-09-2015 22:30 не е избран Изтокът - Викторио Ленд 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
06-09-2015 19:00 не е избран Изтокът - Напълно непознати 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
07-09-2015 18:45 не е избран Adastra - Techhuddle 2 - 11 UPNETIX LEAGUE ONE 3
10-09-2015 18:45 не е избран Komfo - Comverse 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
13-09-2015 19:00 не е избран Athletic - Изтокът 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
17-09-2015 18:45 не е избран EGT 2 - Komfo 4 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
17-09-2015 19:45 не е избран Techhuddle - Naxex 11 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 4
27-09-2015 22:00 не е избран Изтокът - Drink Team 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
01-10-2015 21:45 не е избран PLAYTECH - Techhuddle 3 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 5
02-10-2015 18:45 не е избран Komfo - CSC 8 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
04-10-2015 19:00 не е избран Седмица спатия - Изтокът 12 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
07-10-2015 22:00 не е избран Upnetix - Techhuddle 5 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 6
11-10-2015 19:00 не е избран Изтокът - Червена Звезда 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
14-10-2015 18:30 не е избран Komfo - INFOSYSTEMS-SYSCOM 7 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
14-10-2015 21:45 не е избран Techhuddle - GRAFIXOFT 8 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 7
18-10-2015 00:00 не е избран Изтокът - ФК Сердика 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
21-10-2015 22:00 не е избран Melon - Komfo *1 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
25-10-2015 19:00 не е избран Тигрите - Изтокът 10 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
29-10-2015 20:45 не е избран Komfo - Nemetschek Bulgaria 11 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
29-10-2015 21:45 не е избран Techhuddle - VMware 7 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 9
31-10-2015 22:00 не е избран Изтокът - Fresh Market 3 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
02-11-2015 18:45 не е избран Accedia - Techhuddle 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 10
02-11-2015 20:45 не е избран MMS - Komfo 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
04-11-2015 22:30 не е избран ПФК "61" - Изтокът 1 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
08-11-2015 19:00 не е избран Искра Искрец - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
12-11-2015 19:45 не е избран Techhuddle - IPSOS 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 11
13-11-2015 18:45 не е избран Komfo - Axway 3 - 3* ACCEDIA LEAGUE ONE 11
15-11-2015 19:00 не е избран Изтокът - Лидер 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
16-11-2015 20:45 не е избран DREAMIX - Techhuddle 5 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 12
18-11-2015 21:45 не е избран eCommera - Komfo 1 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
22-11-2015 19:00 не е избран Белите кончета - Изтокът 2 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
23-11-2015 19:45 не е избран Komfo - Ingram Micro Master Cloud 2 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
23-11-2015 21:45 не е избран Станга - Techhuddle *3 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 8
29-11-2015 20:00 не е избран Изтокът - Опаковка БГ 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
02-12-2015 20:45 не е избран SUTHERLAND - Techhuddle 7 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 14
02-12-2015 21:00 не е избран Komfo - SSV 3 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
03-12-2015 19:45 не е избран Techhuddle - Luxoft Bulgaria 6 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 13
05-12-2015 00:00 не е избран Левски Г - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
07-12-2015 21:45 не е избран SBTECH - Komfo 5 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
08-12-2015 21:45 не е избран Unify - Komfo 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
09-12-2015 18:45 не е избран Techhuddle - DANTEK DEVS 6 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 15
13-12-2015 19:00 не е избран Изтокът - FC Citadel 15 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
15-02-2016 19:00 не е избран Komfo - Software AG 3 - 1 Финални плейофи
18-02-2016 19:45 не е избран Komfo - Stemo 4 - 10 Финални плейофи
21-02-2016 11:00 не е избран ORANGE COUNTY - Изтокът 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
25-02-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Melon - Techhuddle 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
25-02-2016 18:45 Palmsbet stadium Komfo - Visteon 1 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 1
28-02-2016 15:00 не е избран Изтокът - Mladost Crew 7 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
10-03-2016 19:45 не е избран Techhuddle - VMware 5 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
10-03-2016 19:45 не е избран CSC - Komfo 3 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 2
17-03-2016 19:45 не е избран Komfo - ГФК България 6 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 3
18-03-2016 19:45 не е избран DREAMIX - Techhuddle 0 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
20-03-2016 17:00 не е избран Изтокът - По-добрите 3 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
24-03-2016 18:45 не е избран Techhuddle - SAP Labs Bulgaria 1 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
25-03-2016 19:45 не е избран EGT 2 - Komfo 5 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 4
27-03-2016 22:00 не е избран FC Parizheti - Изтокът 0 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
31-03-2016 20:45 не е избран Komfo - eCommera 5 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 5
31-03-2016 21:45 не е избран Persy - Techhuddle 2 - 10 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
05-04-2016 20:45 не е избран Komfo - Upnetix *7 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 6
07-04-2016 20:45 не е избран Techhuddle - TRADOLOGIC 8 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
11-04-2016 22:30 не е избран Изтокът - White Widow 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
14-04-2016 19:45 не е избран Matrix Global - Techhuddle 2 - 13 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
14-04-2016 20:45 не е избран GRAFIXOFT - Komfo 2 - 11 UPNETIX LEAGUE ONE 7
17-04-2016 16:00 не е избран Червена Звезда - Изтокът 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
21-04-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Komfo - DATECS 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 8
21-04-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - Minerva 9 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
24-04-2016 19:00 не е избран Изтокът - ФК ЕВРОПА 7 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
26-04-2016 21:45 не е избран e-Novator - Techhuddle 3 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
12-05-2016 21:45 не е избран Techhuddle - IPSOS 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
13-05-2016 19:45 не е избран Komfo - EPAM Systems 11 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 10
15-05-2016 22:00 не е избран Еконт 61 - Изтокът 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
18-05-2016 18:00 не е избран Usport.bg - Komfo 2 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 11
19-05-2016 18:45 не е избран DANTEK DEVS - Techhuddle 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
31-05-2016 19:45 не е избран Axway - Techhuddle 6 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
01-06-2016 00:00 не е избран Komfo - FC Citadel 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 12
01-06-2016 19:45 не е избран ИНТРАМА - Komfo 0 - 11 UPNETIX LEAGUE ONE 9
05-06-2016 12:00 не е избран BulTeam - Изтокът 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
07-06-2016 22:30 не е избран Изтокът - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
08-06-2016 19:45 не е избран KOSTAL - Komfo 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 13
09-06-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Unify 4 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
12-06-2016 15:00 не е избран Изтокът - ЦВС 7 - 7* LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
16-06-2016 18:45 не е избран Komfo - Software AG 1 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 14
16-06-2016 21:45 не е избран Progress - Techhuddle 8 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
19-06-2016 17:00 не е избран Whiskey United - Изтокът *3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
22-06-2016 20:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - Komfo 1 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 15
23-06-2016 20:45 не е избран Techhuddle - Ingram Micro Master Cloud 5 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
26-06-2016 21:00 не е избран Изтокът - Athletic 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
02-07-2016 16:00 не е избран ПФК "61" - Изтокът 2 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
03-07-2016 21:00 не е избран Loko Vakarel - Изтокът 2 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
10-07-2016 21:00 не е избран Изтокът - Напълно непознати 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
14-07-2016 21:45 не е избран Изтокът - Витоша Бистрица 0 - 5 Група F 1
18-07-2016 20:45 не е избран Викторио Ленд - Изтокът 1 - 6 Група F 2
25-07-2016 20:45 не е избран Изтокът - Strypes 5 - 6 Група F 3
04-08-2016 21:45 не е избран Cotton club - Изтокът 10 - 4 Група F 4
11-08-2016 21:45 Palmsbet stadium Изтокът - NIKE team 10 - 3 Група F 5
17-08-2016 20:45 не е избран Strypes - Komfo 3 - 2 Финални плейофи
21-08-2016 00:00 не е избран Изтокът - White Widow 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
22-08-2016 20:45 не е избран Techhuddle - TEK EXPERTS 14 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
23-08-2016 19:45 не е избран Komfo - TRADOLOGIC 5 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 1
28-08-2016 20:00 не е избран Левски Г - Изтокът 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
01-09-2016 18:45 не е избран Accedia - Techhuddle 1 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
08-09-2016 18:45 Palmsbet stadium Techhuddle - Vayant 9 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
08-09-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Software AG - Komfo 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 2
11-09-2016 18:00 не е избран Изтокът - BulTeam 10 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
15-09-2016 21:45 не е избран CSC - Techhuddle 0 - 13 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
15-09-2016 21:45 не е избран Komfo - OnProcess Technology 4 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 3
20-09-2016 21:45 не е избран Techhuddle - AXPO 10 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
21-09-2016 21:45 не е избран Ескус Милк - Изтокът 3 - 13 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
28-09-2016 18:00 не е избран DANTEK DEVS - Komfo 4 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 4
29-09-2016 19:45 не е избран VMware - Techhuddle 2 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
02-10-2016 09:00 не е избран Изтокът - Супичка 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
05-10-2016 18:30 не е избран Komfo - Minerva 13 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 5
06-10-2016 20:45 не е избран Techhuddle - IBM 3 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
09-10-2016 12:00 не е избран Изтокът - NIKE team 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
12-10-2016 22:00 не е избран BHTC - Komfo *2 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 6
14-10-2016 18:45 не е избран EPAM Systems - Techhuddle 0 - 11 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
16-10-2016 17:00 не е избран Лозен Сити - Изтокът 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
17-10-2016 19:45 не е избран Komfo - DATECS 0 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 7
23-10-2016 00:00 не е избран Изтокът - ORANGE COUNTY 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
25-10-2016 19:45 не е избран Komfo - PLAYTECH 5 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 8
27-10-2016 18:45 не е избран Techhuddle - Nemetschek Bulgaria 12 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
30-10-2016 22:00 не е избран SPM -ltd - Изтокът 5 - 14 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-11-2016 18:15 ACCEDIA STADIUM Matrix Global - Komfo 5 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 9
03-11-2016 21:45 не е избран Persy - Techhuddle 2 - 9 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
06-11-2016 16:00 не е избран Изтокът - Спортист Долни Лозен 10 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
10-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - IPSOS 4 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
10-11-2016 22:30 Palmsbet stadium Komfo - Visteon 1 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 10
13-11-2016 00:00 не е избран Монтевидео - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
17-11-2016 18:45 Palmsbet stadium GTT - Komfo 3 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 11
17-11-2016 20:45 Palmsbet stadium ГФК България - Techhuddle 3 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
20-11-2016 16:00 не е избран Изтокът - Наполи 4 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
24-11-2016 00:00 не е избран Techhuddle - SOCOURT 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
24-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Komfo - Polycomp 4 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 12
27-11-2016 19:00 не е избран Whiskey United - Изтокът 5 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
30-11-2016 18:00 не е избран Techhuddle - Gameloft 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
30-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM E&G Finances - Komfo 0 - 10 UPNETIX LEAGUE ONE 13
01-12-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM MentorMate - Techhuddle 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
04-12-2016 21:00 не е избран Изтокът - Athletic 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
06-12-2016 18:45 Palmsbet stadium Komfo - SAP Labs Bulgaria 1 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 14
07-12-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - Unicredit Bulbank IT 4 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
11-12-2016 10:00 не е избран Кралете - Изтокът 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
13-12-2016 20:45 не е избран Quality House - Komfo - UPNETIX LEAGUE ONE 15
14-12-2016 21:45 не е избран Axway - Techhuddle 3 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 17
07-01-2017 19:00 Царско село Mat Star - Изтокът 1 - 7 EFBET Люлин 1
15-01-2017 09:00 не е избран Изтокът - Media United 5 - 8 EFBET Люлин 2
21-01-2017 18:00 не е избран ТЕМИДА - Изтокът 8 - 3 EFBET Люлин 3
28-01-2017 15:00 не е избран Изтокът - Majestic 1 - 7 EFBET Люлин 4
04-02-2017 17:00 не е избран Fibank - Изтокът 5 - 0 EFBET Люлин 5
19-02-2017 14:00 не е избран Изтокът - МФК Динамо София 2007 13 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 2
21-02-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Komfo - VMware 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
22-02-2017 21:45 Palmsbet stadium IPSOS - Techhuddle 8 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
27-02-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Komfo 5 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
05-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM ESTUPIDEZ - Изтокът 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 1
12-03-2017 19:00 Palmsbet stadium SPM -ltd - Изтокът 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 3
16-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - Accedia 8 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
19-03-2017 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Изтокът - Спортист Долни Лозен 5 - 5* LEAGUE ONE - LONDON 4
24-03-2017 18:45 не е избран GTT - Techhuddle 1 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
24-03-2017 19:45 не е избран Komfo - Paysafe 0 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
26-03-2017 14:00 Palmsbet stadium Whiskey United - Изтокът 4 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
30-03-2017 21:45 не е избран Techhuddle - Станга 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
02-04-2017 17:00 не е избран Изтокът - Лозен Сити 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
06-04-2017 18:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Komfo - e-Novator 3 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
06-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Experian - Techhuddle 1 - 6 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
09-04-2017 21:00 не е избран NIKE team - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 7
10-04-2017 19:45 не е избран Techhuddle - Upnetix 3 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
11-04-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IPSOS - Komfo 7 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
21-04-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - Komfo 3 - 3* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
23-04-2017 22:00 не е избран Изтокът - ФК АЛТЕРНАТИВА 6 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
24-04-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Komfo - Unicredit Bulbank IT 2 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
27-04-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Luxoft Bulgaria - Techhuddle 0 - 9 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
04-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Komfo - KOSTAL 4 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
11-05-2017 00:00 не е избран Usport.bg - Techhuddle 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
14-05-2017 16:00 не е избран Викторио Ленд - Изтокът 2 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 9
17-05-2017 00:00 не е избран Komfo - Usport.bg 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
18-05-2017 18:45 Palmsbet stadium Techhuddle - Axway 5 - 6 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
21-05-2017 17:00 не е избран Изтокът - Loko Vakarel 5 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 10
23-05-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - Komfo 8 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
24-05-2017 22:00 не е избран Mladost Team - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
28-05-2017 11:00 Palmsbet stadium ФК ЗЕНИТ - Изтокът 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
30-05-2017 22:30 не е избран VMware - Techhuddle 4 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
31-05-2017 21:00 Palmsbet stadium Unicredit Bulbank IT - Techhuddle 3 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
01-06-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Software AG - Komfo 8 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
02-06-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Komfo - GTT 7 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
04-06-2017 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Изтокът - FC SIVEN 10 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 13
05-06-2017 21:45 Palmsbet stadium Станга - Komfo 3 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
05-06-2017 22:30 Palmsbet stadium Techhuddle - KOSTAL 11 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
11-06-2017 18:00 не е избран Амфетико - Изтокът 8 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 14
12-06-2017 19:45 Palmsbet stadium Komfo - Experian 1 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
15-06-2017 21:45 Palmsbet stadium Software AG - Techhuddle 5 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
19-06-2017 00:00 не е избран Techhuddle - Paysafe 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
22-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Upnetix - Komfo 3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
25-06-2017 13:00 не е избран ПФК "61" - Изтокът 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 16
27-06-2017 19:45 Palmsbet stadium Komfo - Luxoft Bulgaria 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
27-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - Techhuddle 2 - 2* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
01-07-2017 14:00 не е избран Изтокът - Белите Якички 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
02-07-2017 18:00 не е избран Изтокът - Лидер 7 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 17
03-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Axway - Komfo *2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
06-07-2017 18:45 Palmsbet stadium Techhuddle - e-Novator 0 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
11-07-2017 18:45 не е избран McDonalds* - Chaos* 0 - 5 Група H 1
19-07-2017 21:45 не е избран Chaos* - Пълна мрежа* 0 - 9 Група H 2
25-07-2017 19:45 Palmsbet stadium Ибровица Лозен* - Chaos* 4 - 3 Група H 3
01-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вършец* - Chaos* 8 - 3 Група H 4
08-08-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Chaos* - Orbit Ати Консулт* 2 - 5 Група H 5
17-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Изтокът - Опаковка БГ 1 - 0 Финални плейофи
22-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - GTT 4 - 10 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 21:00 не е избран Изтокът - SPM -ltd 6 - 1 CHAMPIONSHIP 2
03-09-2017 20:00 не е избран El Stars - Изтокът 9 - 1 CHAMPIONSHIP 3
07-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - FootballScout 3 - 3* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
10-09-2017 20:00 не е избран Кралете - Изтокът 9 - 3 CHAMPIONSHIP 4
11-09-2017 18:45 Palmsbet stadium IBM - Techhuddle 6 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
12-09-2017 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Techhuddle 2 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
13-09-2017 18:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Изтокът 2 - 5 CHAMPIONSHIP 1
17-09-2017 20:00 не е избран Изтокът - ПСЖ София 3 - 1 CHAMPIONSHIP 5
20-09-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - CODIX 3 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
24-09-2017 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Изтокът *2 - 2 CHAMPIONSHIP 6
25-09-2017 18:45 Palmsbet stadium ГФК България - Techhuddle 0 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
01-10-2017 22:00 не е избран Изтокът - Гетото 5 - 3 CHAMPIONSHIP 7
02-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - e-Novator 1 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
08-10-2017 12:00 не е избран Stomana Industry - Изтокът *2 - 2 CHAMPIONSHIP 8
10-10-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Software AG - Techhuddle 1 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
15-10-2017 19:00 не е избран Изтокът - Лозен 0 - 9 CHAMPIONSHIP 9
20-10-2017 19:45 не е избран Techhuddle - Upnetix 5 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
22-10-2017 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изтокът 1 - 3 CHAMPIONSHIP 10
26-10-2017 18:45 не е избран Techhuddle - Luxoft Bulgaria 1 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
29-10-2017 22:00 не е избран Изтокът - Левски Г 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
30-10-2017 19:45 Palmsbet stadium Axway - Techhuddle 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
05-11-2017 00:00 не е избран Наполи - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
07-11-2017 19:45 Palmsbet stadium Techhuddle - KOSTAL 2 - 12 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
12-11-2017 20:00 не е избран Изтокът - Тигрите 3 - 10 CHAMPIONSHIP 13
13-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Unicredit Bulbank IT - Techhuddle 6 - 6* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
19-11-2017 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Изтокът 6 - 6 CHAMPIONSHIP 14
23-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Techhuddle - VMware 2 - 2* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
26-11-2017 21:00 не е избран Изтокът - ING 5 - 3 CHAMPIONSHIP 15
01-12-2017 19:45 не е избран PLAYTECH - Techhuddle 9 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
03-12-2017 20:00 не е избран Приятели - Изтокът 9 - 3 CHAMPIONSHIP 16
04-12-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - DATECS 4 - 9 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
11-12-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - Techhuddle 6 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
17-12-2017 19:00 не е избран Изтокът - ЦВС - CHAMPIONSHIP 17
06-01-2018 11:00 Царско село Изтокът* - Осма хирургия* 4 - 2 Група F 1
13-01-2018 12:00 Царско село Изтокът* - ФК Ихтиман* 5 - 1 Група F 2
20-01-2018 19:00 не е избран Сицилианците* - Изтокът* 3 - 1 Група F 3
28-01-2018 12:00 не е избран Изтокът* - Еконт* 8 - 1 Група F 4
03-02-2018 14:00 не е избран Гетото* - Изтокът* 8 - 2 Група F 5
10-02-2018 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Лазур Свети Влас* - Изтокът* 10 - 2 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 14:00 не е избран Изтокът - Бирал Мадрид 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
25-02-2018 14:00 не е избран Приятели - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
08-03-2018 18:45 не е избран Donatix - CSC *3 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
08-03-2018 21:45 не е избран Techhuddle - Endava 0 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
11-03-2018 16:00 не е избран Изтокът - БНС РЕД БУЛС 5 - 18 CHAMPIONSHIP 3
12-03-2018 18:45 Palmsbet stadium KOSTAL - Techhuddle 3 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
12-03-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Proxiad - Donatix 4 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
18-03-2018 20:00 не е избран Амфетико - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
19-03-2018 21:45 Palmsbet stadium Donatix - VMware 4 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
25-03-2018 19:00 не е избран Изтокът - Пеликан 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
27-03-2018 18:45 не е избран Easy TV Net - iSTYLE 5 - 7 CHAMPIONSHIP 2
28-03-2018 18:45 не е избран Axway - Techhuddle 5 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
30-03-2018 18:45 не е избран SafeCharge - Donatix 2 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
01-04-2018 00:00 не е избран DELTA - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
01-04-2018 13:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
02-04-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Donatix - NEXT GEN 9 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
10-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - iSTYLE 3 - 0 CHAMPIONSHIP 4
12-04-2018 18:45 Palmsbet stadium GemSeek - Donatix 7 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
12-04-2018 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - IPSOS 2 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
15-04-2018 00:00 не е избран Изтокът - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
16-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - Techhuddle 8 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
17-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM iSTYLE - UNILEVER ICE CREAM 5 - 5 CHAMPIONSHIP 5
22-04-2018 17:00 не е избран Изтокът - ПСЖ София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
23-04-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Musala Soft 0 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
26-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Minerva - Donatix 7 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
02-05-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM iSTYLE - ORBICO BULGARIA 2 - 5 CHAMPIONSHIP 7
03-05-2018 18:45 не е избран e-Novator - Techhuddle 6 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
03-05-2018 19:45 не е избран Donatix - Adastra 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
03-05-2018 19:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Donatix 4 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 17
08-05-2018 18:45 Palmsbet stadium SSV - iSTYLE 4 - 1 CHAMPIONSHIP 8
10-05-2018 18:45 не е избран Techhuddle - Software AG 1 - 6 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
13-05-2018 00:00 не е избран Изтокът - Опаковка БГ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
14-05-2018 19:45 не е избран eCommera - Techhuddle 5 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
14-05-2018 22:30 не е избран Donatix - OWLIANCE 5 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
15-05-2018 22:30 не е избран Techhuddle - Visteon 1 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
16-05-2018 21:30 не е избран iSTYLE - Ант студио 3 - 3 CHAMPIONSHIP 9
20-05-2018 00:00 не е избран ФК Искър - Изтокът 0 - 0 CHAMPIONSHIP 11
22-05-2018 18:45 не е избран Techhuddle - FootballScout 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
23-05-2018 20:30 не е избран iSTYLE - Skypharm 4 - 6 CHAMPIONSHIP 1
27-05-2018 00:00 не е избран Изтокът - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
30-05-2018 20:45 не е избран Glaz Trading Troyan - iSTYLE 6 - 5 CHAMPIONSHIP 10
30-05-2018 21:45 не е избран Techhuddle - DATECS 1 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
01-06-2018 00:00 не е избран Donatix - OnProcess Technology 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
01-06-2018 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
01-06-2018 00:00 не е избран Изтокът - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
01-06-2018 00:00 не е избран ЦВС - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
01-06-2018 18:45 не е избран Donatix - FOURTH BULGARIA 4 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
03-06-2018 00:00 не е избран Valencia C.F. - Изтокът 0 - 0 CHAMPIONSHIP 13
05-06-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM iSTYLE - ОК Супер Транс 3 - 2 CHAMPIONSHIP 11
05-06-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM Donatix - TIS 3 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
07-06-2018 19:45 не е избран Upnetix - Donatix 6 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
10-06-2018 00:00 не е избран Изтокът - Галактико 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
11-06-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Unicredit Bulbank IT 3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
13-06-2018 19:45 не е избран Donatix - Bright marketing research 0 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
13-06-2018 21:45 не е избран iSTYLE - Евромар 11 - 6 CHAMPIONSHIP 12
15-06-2018 20:45 не е избран A.C.A.B. - iSTYLE 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
18-06-2018 20:45 не е избран GTT - Techhuddle 6 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
19-06-2018 18:45 Palmsbet stadium iSTYLE - ГЕОДЕТ 5 - 5 CHAMPIONSHIP 3
21-06-2018 18:45 Palmsbet stadium AXPO - Donatix 8 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
22-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - iSTYLE 5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
26-06-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM iSTYLE - Mr.Pizza 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
29-06-2018 20:45 не е избран Techhuddle - TRADOLOGIC 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
02-07-2018 18:45 не е избран DANTEK DEVS - Techhuddle 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
03-07-2018 21:45 не е избран ДСК Банка - iSTYLE 5 - 1 CHAMPIONSHIP 15
09-07-2018 20:45 Palmsbet stadium Pontica Solutions - Donatix 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
12-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM PLAYTECH - Techhuddle 3 - 3* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
23-08-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Tryzens 14 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
28-08-2018 20:45 не е избран iSTYLE - Вършец 2 - 4 Източна конференция 1
01-09-2018 19:45 не е избран iSTYLE - Витоша Бистрица 0 - 5 Източна конференция 3
10-09-2018 20:45 не е избран Techhuddle - Persy 2 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
11-09-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM PalmsBet - iSTYLE 3 - 3 Източна конференция 2
17-09-2018 22:30 не е избран Algomatika - Kammarton - Techhuddle 6 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
20-09-2018 19:45 Palmsbet stadium FOURTH BULGARIA - Techhuddle 3 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
24-09-2018 22:30 не е избран Techhuddle - GemSeek 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
26-09-2018 18:45 не е избран iSTYLE - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 4
26-09-2018 22:30 не е избран Techhuddle - Bright marketing research 2 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
03-10-2018 18:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - iSTYLE 7 - 5 Източна конференция 5
04-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM CoBuilder International - Techhuddle 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
08-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - Unicredit Bulbank IT 5 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
09-10-2018 21:45 не е избран iSTYLE - Сантяго Бернабеу 2 - 3 Източна конференция 6
15-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM SafeCharge - Techhuddle 0 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
16-10-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - iSTYLE 4 - 4 Източна конференция 7
22-10-2018 21:45 не е избран Techhuddle - DREAMIX 6 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
24-10-2018 19:45 не е избран iSTYLE - FC ALA GROUP 4 - 5 Източна конференция 8
31-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - iSTYLE 9 - 5 Източна конференция 9
01-11-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Techhuddle 3 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
07-11-2018 18:45 не е избран iSTYLE - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 2 - 6 Източна конференция 10
09-11-2018 18:45 не е избран Techhuddle - SoftServe 9 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
13-11-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - iSTYLE 6 - 1 Източна конференция 11
15-11-2018 21:45 не е избран Proxiad - Techhuddle 2 - 13 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
21-11-2018 18:45 не е избран iSTYLE - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 12
26-11-2018 21:45 не е избран UltraPlay - Techhuddle 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
27-11-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Bamboo Beach - iSTYLE 15 - 3 Източна конференция 13
05-12-2018 18:45 не е избран iSTYLE - ГЕОДЕТ 5 - 0 Източна конференция 14
10-12-2018 18:45 не е избран Unify - Techhuddle 1 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 17
11-12-2018 18:45 не е избран Techhuddle - Minerva - ACCEDIA LEAGUE ONE 16
12-12-2018 19:45 не е избран Rehau - iSTYLE 5 - 1 Източна конференция 15
17-12-2018 18:45 не е избран Techhuddle - EPAM Systems - ACCEDIA LEAGUE ONE 14
17-12-2018 18:45 не е избран iSTYLE - A.C.A.B. 0 - 5 Източна конференция 16
05-01-2019 19:45 не е избран Африка Юнайтед - iSTYLE 5 - 0 Източна конференция 17
11-01-2019 00:00 не е избран iSTYLE - SSV 0 - 5 Източна конференция 18
01-02-2019 00:00 не е избран ОК Супер Транс - iSTYLE 5 - 0 Източна конференция 19
21-02-2019 19:45 не е избран Techhuddle - Nemetschek Bulgaria 8 - 2 Финални плейофи
26-02-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TEK EXPERTS - Techhuddle 4 - 14 Newton Championship 1
07-03-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Genius Sports 3 - 6 Newton Championship 2
11-03-2019 21:45 не е избран Accedia - Techhuddle 2 - 3 Newton Championship 3
01-04-2019 21:45 Palmsbet stadium IPSOS - Techhuddle 0 - 3 Newton Championship 5
04-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - Experian 1 - 6 Newton Championship 6
11-04-2019 21:45 не е избран GTT - Techhuddle 8 - 6 Newton Championship 7
18-04-2019 20:45 не е избран Techhuddle - VIVACOM 4PLAY 0 - 5 Newton Championship 8
01-05-2019 18:45 не е избран Techhuddle - ГФК България 5 - 0 Newton Championship 10
01-05-2019 20:45 не е избран Polygran Bulgaria - Techhuddle 0 - 5 Newton Championship 11
13-05-2019 22:30 не е избран Techhuddle - IBM 7 - 2 Newton Championship 4
05-06-2019 21:45 не е избран Techhuddle - Endava 8 - 1 Newton Championship 13
13-06-2019 18:45 не е избран DATECS - Techhuddle 1 - 7 Newton Championship 14
17-06-2019 20:45 не е избран Techhuddle - Upnetix 4 - 0 Newton Championship 15
24-06-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Axway - Techhuddle 3 - 4 Newton Championship 16
25-06-2019 21:45 не е избран DANTEK DEVS - Techhuddle 2 - 1 Newton Championship 9
03-07-2019 18:45 не е избран Techhuddle - PLAYTECH 0 - 0 Newton Championship 17
10-07-2019 18:45 не е избран e-Novator - Techhuddle 3 - 0 Newton Championship 12