София

Димитър Радостинов Петров

клубове

роден на: 31.07.1981

години: 40

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
25-08-2014 20:45 не е избран VMware - Телелинк Litex Tower 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 1
01-09-2014 00:00 не е избран Телелинк Litex Tower - Comverse 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 2
01-09-2014 18:45 не е избран Software AG - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
04-09-2014 18:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - Stemo 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
04-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Телелинк Бизнес Парк - MaxTelecom 2 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
08-09-2014 00:00 не е избран TRADOLOGIC - Телелинк Litex Tower 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 3
10-09-2014 19:45 не е избран Винпром Пещера - FC EFBET 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
12-09-2014 19:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - SUTHERLAND 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-09-2014 00:00 не е избран Телелинк Litex Tower - EGT 2 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 4
15-09-2014 00:00 не е избран ORBIT - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-09-2014 19:45 Palmsbet stadium FC EFBET - DSV България 3 - 5 CHAMPIONSHIP 3
17-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Телелинк Бизнес Парк - GRAFIXOFT 1 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
22-09-2014 00:00 не е избран ТЕЛЕЛИНК - Experian 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2014 00:00 не е избран i:FAO - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
25-09-2014 18:45 не е избран Виста - FC EFBET 7 - 7 CHAMPIONSHIP 4
29-09-2014 00:00 не е избран ТЕЛЕЛИНК - ГФК България 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
29-09-2014 18:45 не е избран Enetpulse - Телелинк Litex Tower 7 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 5
29-09-2014 20:45 не е избран Axway - Телелинк Бизнес Парк 3 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
06-10-2014 00:00 не е избран VIVACOM 4PLAY - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
06-10-2014 19:45 не е избран Телелинк Бизнес Парк - Overon 3 - 3* LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
08-10-2014 19:45 не е избран Skypharm - FC EFBET 11 - 8 CHAMPIONSHIP 6
10-10-2014 18:45 не е избран Телелинк Litex Tower - Мост Компютърс 2 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 6
13-10-2014 00:00 не е избран ТЕЛЕЛИНК - ДАНТЕК 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
13-10-2014 21:45 не е избран e-Novator - Телелинк Litex Tower 11 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 7
15-10-2014 21:45 не е избран FC EFBET - Most Wanted 0 - 10 CHAMPIONSHIP 7
17-10-2014 18:30 не е избран Komfo - Телелинк Бизнес Парк 1 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
20-10-2014 00:00 не е избран Progress - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
20-10-2014 18:45 не е избран Телелинк Litex Tower - CSC 2 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 8
21-10-2014 18:45 не е избран Телелинк Бизнес Парк - Adastra 4 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
22-10-2014 20:45 Palmsbet stadium FC EFBET - Manchester United Bulgaria 2 - 13 CHAMPIONSHIP 1
24-10-2014 21:45 не е избран Mondelez - FC EFBET 7 - 1 CHAMPIONSHIP 8
27-10-2014 18:45 не е избран PLAYTECH - Телелинк Litex Tower 8 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 9
27-10-2014 20:45 не е избран Paysafe - Телелинк Бизнес Парк 8 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
28-10-2014 21:45 не е избран FC EFBET - Шенкер 0 - 8 CHAMPIONSHIP 9
29-10-2014 20:45 не е избран Algomatika - Kammarton - Телелинк Бизнес Парк *4 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
31-10-2014 00:00 не е избран ТЕЛЕЛИНК - VIVACOM 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2014 00:00 не е избран DXC.technology - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
04-11-2014 18:45 не е избран ИНТРАМА - FC EFBET 11 - 1 CHAMPIONSHIP 10
05-11-2014 20:45 не е избран Телелинк Litex Tower - Nemetschek Bulgaria 4 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 10
05-11-2014 21:45 не е избран FC EFBET - Fusion 10 - 6 CHAMPIONSHIP 5
06-11-2014 20:45 Palmsbet stadium Телелинк Бизнес Парк - DREAMIX 5 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
10-11-2014 00:00 не е избран ТЕЛЕЛИНК - IPSOS 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-11-2014 21:45 не е избран FC EFBET - ALPHA BANK 4 - 8 CHAMPIONSHIP 11
13-11-2014 19:45 не е избран Proxiad - Телелинк Litex Tower 14 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 11
13-11-2014 21:45 не е избран SSV - Телелинк Бизнес Парк 5 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
17-11-2014 00:00 не е избран M - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-11-2014 20:45 не е избран Royal Investments LTD - FC EFBET 2 - 0 CHAMPIONSHIP 12
20-11-2014 18:45 не е избран Телелинк Бизнес Парк - Comptel 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
20-11-2014 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CODIX - Телелинк Бизнес Парк 8 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
21-11-2014 18:45 не е избран Телелинк Litex Tower - Infragistics 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 12
24-11-2014 00:00 не е избран ТЕЛЕЛИНК - Blizoo 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
24-11-2014 21:45 не е избран GTT - Телелинк Litex Tower 11 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 13
25-11-2014 21:45 не е избран FC EFBET - Вършец 5 - 8 CHAMPIONSHIP 13
28-11-2014 18:45 не е избран EGT - Телелинк Бизнес Парк 5 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
01-12-2014 00:00 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-12-2014 20:45 не е избран Телелинк Бизнес Парк - MMS 1 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
03-12-2014 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Телелинк Litex Tower 6 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 14
05-12-2014 20:45 не е избран FC EFBET - Eclipse 7 - 9 CHAMPIONSHIP 14
08-12-2014 00:00 не е избран ТЕЛЕЛИНК - Musala 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
08-12-2014 18:45 не е избран BULPROS - Телелинк Бизнес Парк 2 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
08-12-2014 19:45 не е избран Телелинк Litex Tower - eCommera 2 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 15
10-12-2014 21:45 не е избран Профис - FC EFBET 8 - 3 CHAMPIONSHIP 15
10-01-2015 11:00 не е избран София Франс Ауто - FC EFBET 2 - 4 Група K 1
17-01-2015 21:00 не е избран Бандата - FC EFBET - Група K 2
24-01-2015 17:00 не е избран FC EFBET - VILLA MARK 1 - 12 Група K 3
31-01-2015 21:00 не е избран БАСКИТЕ - FC EFBET 14 - 3 Група K 4
05-02-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM FC EFBET - Бат' Динко и Приятели 5 - 7 Група K 5
26-02-2015 18:45 не е избран PLAYTECH - ТЕЛЕЛИНК 5 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 1
11-03-2015 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕЛЕЛИНК - MMS 2 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 2
11-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC EFBET - Skypharm 1 - 14 CHAMPIONSHIP 2
17-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - FC EFBET 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
20-03-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Software AG - ТЕЛЕЛИНК 9 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 3
25-03-2015 18:45 не е избран FC EFBET - Ойрошпед *5 - 5 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕЛЕЛИНК - Axway 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 4
31-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Gameloft - ТЕЛЕЛИНК 0 - 10 UPNETIX LEAGUE ONE 5
01-04-2015 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - FC EFBET 7 - 4 CHAMPIONSHIP 5
08-04-2015 19:45 не е избран FC EFBET - Fusion 4 - 7 CHAMPIONSHIP 6
14-04-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM ТЕЛЕЛИНК - TRADOLOGIC 5 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 6
20-04-2015 18:45 не е избран Мост Компютърс - ТЕЛЕЛИНК 8 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 7
21-04-2015 21:00 не е избран Винпром Пещера - FC EFBET 6 - 4 CHAMPIONSHIP 7
27-04-2015 18:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - Melon 5 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 8
28-04-2015 21:00 не е избран ТЕМИДА - FC EFBET 4 - 2 CHAMPIONSHIP 1
12-05-2015 21:45 не е избран VMware - ТЕЛЕЛИНК 0 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 9
18-05-2015 21:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - MentorMate 1 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 10
19-05-2015 20:45 не е избран FC EFBET - ИНТРАМА 4 - 2 CHAMPIONSHIP 8
19-05-2015 20:45 не е избран Most Wanted - FC EFBET 2 - 6 CHAMPIONSHIP 9
26-05-2015 19:45 не е избран FC EFBET - Massive 2 - 10 CHAMPIONSHIP 10
29-05-2015 18:45 не е избран Luxoft Bulgaria - ТЕЛЕЛИНК 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 11
03-06-2015 18:30 не е избран E-motion Club - FC EFBET 4 - 3 CHAMPIONSHIP 11
04-06-2015 20:45 не е избран OnProcess - ТЕЛЕЛИНК 1 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 12
09-06-2015 18:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - KOSTAL 1 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 13
12-06-2015 18:45 не е избран FC EFBET - Виста 4 - 10 CHAMPIONSHIP 12
15-06-2015 19:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - ТЕЛЕЛИНК 2 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 14
16-06-2015 20:45 не е избран Фронтекс - FC EFBET 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
23-06-2015 18:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - SBTECH 2 - 2* UPNETIX LEAGUE ONE 15
24-06-2015 19:45 не е избран FC EFBET - DSV България 3 - 6 CHAMPIONSHIP 14
30-06-2015 20:45 не е избран Шенкер - FC EFBET 7 - 5 CHAMPIONSHIP 15
08-07-2015 20:45 не е избран Белите Якички - FC EFBET 10 - 2 Група B 1
16-07-2015 19:45 не е избран FC EFBET - Витоша Бистрица 2 - 7 Група B 2
20-07-2015 19:45 не е избран Спокойните - FC EFBET 9 - 1 Група B 3
30-07-2015 18:45 не е избран FC EFBET - Спортинг 1 - 6 Група B 4
06-08-2015 18:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - FC EFBET 2 - 4 Група B 5
27-08-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM ТЕЛЕЛИНК - e-Novator 5 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
03-09-2015 18:45 не е избран Stemo - ТЕЛЕЛИНК 7 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
14-09-2015 21:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - OPENCODE 0 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
16-09-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕЛЕЛИНК - Minerva 7 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
28-09-2015 20:45 не е избран DATECS - ТЕЛЕЛИНК 2 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
08-10-2015 18:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - TRADOLOGIC 3 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
28-10-2015 18:45 не е избран Quality House - ТЕЛЕЛИНК 1 - 6 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
02-11-2015 21:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - Scalefocus 7 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
12-11-2015 19:45 не е избран Experian - ТЕЛЕЛИНК 5 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
16-11-2015 21:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - KOSTAL 3 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
20-11-2015 18:45 не е избран Software AG - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
24-11-2015 19:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - Gameloft 5 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
30-11-2015 21:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - SAP Labs Bulgaria 1 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
04-12-2015 19:45 не е избран Persy - ТЕЛЕЛИНК 3 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
10-12-2015 19:45 не е избран Paysafe - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15