София

Димитър Викторов Лазаров

клубове

роден на: 22.03.1987

години: 34

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-08-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ - Cotton club 3 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
05-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - McDonald's 8 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
13-09-2014 00:00 не е избран British Council - Cotton club 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
27-09-2014 21:45 не е избран Резервите - Cotton club 1 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
04-10-2014 21:45 не е избран Cotton club - Безнадежните 3 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
11-10-2014 18:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Cotton club 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
18-10-2014 17:00 не е избран Cotton club - AFC Ajax 8 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
01-11-2014 16:00 не е избран Cotton club - vitoshanews.com 6 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
08-11-2014 19:00 не е избран Аполо СК - Cotton club 4 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
15-11-2014 17:00 не е избран Cotton club - Лабилните 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
22-11-2014 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Cotton club 3 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
29-11-2014 19:00 не е избран Cotton club - Сердика отложен LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
06-12-2014 15:00 не е избран Busmanci - Cotton club 0 - 10 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
13-12-2014 20:00 не е избран Cotton club - JAGUARES отложен LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
11-01-2015 12:00 не е избран Cotton club - Verso Travel 7 - 5 Група F 1
18-01-2015 12:00 не е избран Botev City - Cotton club 2 - 7 Група F 2
24-01-2015 17:00 не е избран Cotton club - ТУ София 10 - 3 Група F 3
31-01-2015 16:00 не е избран Cotton club - GTT 9 - 1 Група F 4
07-02-2015 20:00 не е избран Амфетико - Cotton club 10 - 2 Група F 5
13-02-2015 18:30 не е избран Cotton club - Barca 9 - 4 ВТОРА ФАЗА 1
14-02-2015 16:00 не е избран Shporite - Cotton club 4 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 16
17-02-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - Totally Erected 4 - 0 ВТОРА ФАЗА 2
18-02-2015 18:45 не е избран JJ&K Accountancy - Cotton club 1 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
21-02-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM Cotton club - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 17
24-02-2015 18:45 Palmsbet stadium Белите Якички - Cotton club 2 - 3 ВТОРА ФАЗА 3
27-02-2015 19:00 не е избран Cotton club - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 ВТОРА ФАЗА 4
03-03-2015 17:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 3 ВТОРА ФАЗА 5
14-03-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Cotton club - FC SAN MARCO 5 - 5 PREMIER LEAGUE 2
21-03-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Plomari Антилопите - Cotton club 6 - 2 PREMIER LEAGUE 3
27-03-2015 21:45 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 3 - 6 PREMIER LEAGUE 4
04-04-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Cotton club 0 - 2 PREMIER LEAGUE 5
24-04-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
27-04-2015 20:45 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 0 - 2 PREMIER LEAGUE 6
09-05-2015 19:00 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 10 - 1 PREMIER LEAGUE 8
16-05-2015 00:00 не е избран PMP Build Invest - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
22-05-2015 00:00 не е избран Cotton club - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
30-05-2015 18:00 не е избран Спортинг - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
06-06-2015 19:00 не е избран Cotton club - Barca 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
13-06-2015 00:00 не е избран ГОЛ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
15-06-2015 22:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
20-06-2015 00:00 не е избран Cotton club - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
27-06-2015 00:00 не е избран Актавис - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
04-07-2015 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
11-07-2015 21:00 не е избран Cotton club - FreshMarket 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
26-08-2015 18:45 не е избран Опаковка БГ - Напълно непознати 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
30-08-2015 12:00 не е избран Напълно непознати - Левски Г 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
06-09-2015 19:00 не е избран Изтокът - Напълно непознати 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
11-09-2015 18:45 не е избран Напълно непознати - Викторио Ленд 4 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
27-09-2015 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Напълно непознати 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
11-10-2015 13:00 не е избран Напълно непознати - Athletic 6 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
13-10-2015 22:30 не е избран Drink Team - Напълно непознати 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
18-10-2015 17:00 не е избран Напълно непознати - Седмица спатия 3 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
01-11-2015 21:00 не е избран Напълно непознати - ПФК "61" 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
03-11-2015 22:30 не е избран Червена Звезда - Напълно непознати 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
08-11-2015 10:00 не е избран ФК Сердика - Напълно непознати 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
15-11-2015 13:00 не е избран Напълно непознати - Тигрите 6 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
18-11-2015 22:30 не е избран FC Citadel - Напълно непознати 3 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
22-11-2015 16:00 не е избран Fresh Market - Напълно непознати 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
29-11-2015 00:00 не е избран Напълно непознати - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
06-12-2015 21:00 не е избран Лидер - Напълно непознати 4 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
13-12-2015 10:00 не е избран Напълно непознати - Белите кончета 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
21-02-2016 11:00 не е избран Напълно непознати - White Widow 6 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
02-03-2016 21:45 не е избран Червена Звезда - Напълно непознати 6 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
20-03-2016 18:00 не е избран Еконт 61 - Напълно непознати 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
27-03-2016 21:00 не е избран Напълно непознати - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
03-04-2016 09:00 не е избран BulTeam - Напълно непознати 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
10-04-2016 12:00 не е избран Напълно непознати - ЦВС 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
17-04-2016 16:00 не е избран Whiskey United - Напълно непознати 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
24-04-2016 17:00 не е избран Напълно непознати - Athletic 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
15-05-2016 20:00 не е избран Loko Vakarel - Напълно непознати 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
05-06-2016 14:00 не е избран Напълно непознати - ORANGE COUNTY 8 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
12-06-2016 17:00 не е избран Mladost Crew - Напълно непознати 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
18-06-2016 15:00 не е избран Напълно непознати - ФК ЕВРОПА 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
26-06-2016 21:00 не е избран По-добрите - Напълно непознати 6 - 13 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
03-07-2016 00:00 не е избран Напълно непознати - FC Parizheti 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
07-07-2016 18:45 не е избран Напълно непознати - ПФК "61" 4 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
10-07-2016 21:00 не е избран Изтокът - Напълно непознати 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
14-07-2016 21:45 не е избран Cotton club - Викторио Ленд 7 - 2 Група F 1
21-07-2016 21:45 не е избран Strypes - Cotton club 2 - 7 Група F 2
28-07-2016 21:45 не е избран Cotton club - NIKE team 7 - 2 Група F 3
04-08-2016 21:45 не е избран Cotton club - Изтокът 10 - 4 Група F 4
10-08-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Cotton club 8 - 6 Група F 5
15-08-2016 21:45 не е избран Cotton club - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 2 Елиминации
18-08-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Cotton club 8 - 6 Елиминации
21-08-2016 21:00 не е избран Играчорите - Напълно непознати 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 1
27-08-2016 17:00 не е избран Cotton club - Сантяго Бернабеу 3 - 5 PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 11:00 не е избран Напълно непознати - Джиа Мото 8 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 2
10-09-2016 21:30 не е избран Cotton club - Цар Иван Асен II 7 - 8 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 14:00 не е избран Junior Barcelona - Напълно непознати 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
29-09-2016 20:45 не е избран Напълно непознати - ПСЖ София 4 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 4
30-09-2016 20:45 не е избран Cotton club - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2016 19:00 не е избран 3 - Напълно непознати 7 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 5
08-10-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2016 21:00 не е избран Напълно непознати - Белите кончета 9 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 6
16-10-2016 16:00 не е избран ESTUPIDEZ - Напълно непознати 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 7
21-10-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 6 - 9 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2016 14:00 не е избран Лозен - Напълно непознати 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
30-10-2016 17:00 не е избран Напълно непознати - Африка Юнайтед 3 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
04-11-2016 22:30 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 3 - 4 PREMIER LEAGUE 8
05-11-2016 21:30 не е избран Сердика - Cotton club 2 - 4 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 19:00 не е избран Белите Якички - Напълно непознати 8 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 10
12-11-2016 21:30 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 10 - 5 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 00:00 не е избран Напълно непознати - По-добрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 11
18-11-2016 20:45 Palmsbet stadium Витоша Бистрица - Cotton club 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
20-11-2016 21:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Напълно непознати 3 - 12 LEAGUE ONE - LONDON 12
26-11-2016 21:30 не е избран Cotton club - АЯКС СОФИЯ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2016 13:00 не е избран Напълно непознати - Червена Звезда (Горни Богров) 6 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 13
30-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - PMP Build Invest 6 - 2 PREMIER LEAGUE 6
04-12-2016 21:00 не е избран Еконт 61 - Напълно непознати 4 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 14
10-12-2016 19:30 не е избран Cotton club - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 18:00 не е избран Напълно непознати - Лидер 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 15
07-02-2017 20:45 не е избран Carpe Diem FC - Cotton club 4 - 6 PREMIER LEAGUE 3
25-02-2017 18:30 не е избран МФК "Булгари" - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
05-03-2017 17:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
08-03-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
10-03-2017 00:00 не е избран Валяците - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
18-03-2017 00:00 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
25-03-2017 00:00 не е избран Cotton club - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
25-03-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
20-04-2017 00:00 не е избран Cotton club - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
22-04-2017 00:00 не е избран Cotton club - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
27-04-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
01-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
03-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - Кракра Перник 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
08-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
10-05-2017 00:00 не е избран Без напрежение - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
13-05-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
17-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
24-05-2017 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
06-01-2018 13:00 Царско село Winbet* - Пълна Лудница* 6 - 6 Група D 1
13-01-2018 22:00 Царско село Пълна Лудница* - Sushi Shef* 4 - 4* Група D 2
20-01-2018 13:00 не е избран Гробарите* - Пълна Лудница* 2 - 6 Група D 3
27-01-2018 21:00 не е избран Шопски отряд* - Пълна Лудница* 0 - 5 Група D 4
03-02-2018 16:00 не е избран Пълна Лудница* - ФК Бучино* 6 - 2 Група D 5
10-02-2018 20:00 Palmsbet stadium Пълна Лудница* - Без напрежение* 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 19:00 не е избран Пълна Лудница - Стабилните 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
25-02-2018 20:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Пълна Лудница 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
11-03-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Real Delivery 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
18-03-2018 10:00 Palmsbet stadium Чики Рики - Пълна Лудница 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
01-04-2018 21:00 не е избран F.C.G. - Пълна Лудница 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
15-04-2018 12:00 не е избран Пълна Лудница - Stomana Industry 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
22-04-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Whiskey United 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
29-04-2018 21:00 не е избран Тигрите - Пълна Лудница 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
13-05-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Гетото 7 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
27-05-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Mladost Team 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
01-06-2018 16:00 не е избран Жар Голяновци - Пълна Лудница 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-06-2018 18:00 не е избран Loko Vakarel - Пълна Лудница 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
01-06-2018 18:00 не е избран Пълна Лудница - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
10-06-2018 00:00 не е избран Играчорите - Пълна Лудница 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
17-06-2018 21:00 не е избран Пълна Лудница - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14