София

Владимир Красимиров Славев

клубове

роден на: 26.09.1986

години: 35

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - Три Сигми ФК 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
24-08-2014 19:00 не е избран Спортинг - Неудобните 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ - Cotton club 3 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
31-08-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Три Сигми ФК - Черно тото 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
31-08-2014 21:00 Palmsbet stadium НОВИ ХАН - Спортинг 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
05-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - McDonald's 8 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
07-09-2014 09:00 не е избран Спортинг - НДП Стрелци 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2014 00:00 не е избран British Council - Cotton club 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
14-09-2014 11:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Спортинг 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2014 21:00 Palmsbet stadium Три Сигми ФК - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
22-09-2014 20:45 Palmsbet stadium Mladost Team - Три Сигми ФК 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
24-09-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Баджанаците - Три Сигми ФК 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
27-09-2014 21:45 не е избран Резервите - Cotton club 1 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
28-09-2014 09:00 ACCEDIA STADIUM Три Сигми ФК - PNG 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
28-09-2014 20:00 Palmsbet stadium Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 21:45 не е избран Cotton club - Безнадежните 3 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
05-10-2014 13:00 не е избран DELTA - Три Сигми ФК 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
05-10-2014 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 18:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Cotton club 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
12-10-2014 15:00 не е избран Три Сигми ФК - Играчорите 8 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
12-10-2014 20:00 не е избран Спортинг - БАЛКАН 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
18-10-2014 17:00 не е избран Cotton club - AFC Ajax 8 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
19-10-2014 11:00 не е избран Спортинг - Малки Страсти 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-10-2014 20:00 не е избран Кралете - Три Сигми ФК 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
26-10-2014 17:00 не е избран Спортинг - Аякс-Зебра 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2014 20:00 не е избран Три Сигми ФК - ФК Редута 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
01-11-2014 16:00 не е избран Cotton club - vitoshanews.com 6 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
02-11-2014 11:00 не е избран Еконт 61 - Три Сигми ФК 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
08-11-2014 19:00 не е избран Аполо СК - Cotton club 4 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
09-11-2014 11:00 не е избран ЦВС - Три Сигми ФК 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
09-11-2014 17:00 не е избран Спортинг - Белите Якички 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
13-11-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Хищниците - Спортинг 2 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-11-2014 17:00 не е избран Cotton club - Лабилните 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
16-11-2014 10:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Спортинг 5 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2014 17:00 не е избран Три Сигми ФК - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
19-11-2014 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
22-11-2014 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Cotton club 3 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
23-11-2014 10:00 не е избран Спортинг - Вълците 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2014 19:00 не е избран Белите кончета - Три Сигми ФК 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
29-11-2014 19:00 не е избран Cotton club - Сердика отложен LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
30-11-2014 13:00 не е избран Лозен - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2014 20:00 не е избран Три Сигми ФК - Drink Team 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
06-12-2014 15:00 не е избран Busmanci - Cotton club 0 - 10 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
07-12-2014 10:00 не е избран Fresh Market - Три Сигми ФК 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
07-12-2014 15:00 не е избран Спортинг - Verso Travel 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
13-12-2014 20:00 не е избран Cotton club - JAGUARES отложен LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
14-12-2014 00:00 не е избран Три Сигми ФК - Червена Звезда 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
14-12-2014 16:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-01-2015 12:00 не е избран Cotton club - Verso Travel 7 - 5 Група F 1
18-01-2015 12:00 не е избран Botev City - Cotton club 2 - 7 Група F 2
24-01-2015 17:00 не е избран Cotton club - ТУ София 10 - 3 Група F 3
31-01-2015 16:00 не е избран Cotton club - GTT 9 - 1 Група F 4
07-02-2015 20:00 не е избран Амфетико - Cotton club 10 - 2 Група F 5
13-02-2015 18:30 не е избран Cotton club - Barca 9 - 4 ВТОРА ФАЗА 1
14-02-2015 16:00 не е избран Shporite - Cotton club 4 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 16
17-02-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - Totally Erected 4 - 0 ВТОРА ФАЗА 2
18-02-2015 18:45 не е избран JJ&K Accountancy - Cotton club 1 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
21-02-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM Cotton club - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 17
22-02-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Спортинг - ФК Елин Пелин 0 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-02-2015 18:45 Palmsbet stadium Белите Якички - Cotton club 2 - 3 ВТОРА ФАЗА 3
27-02-2015 19:00 не е избран Cotton club - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 ВТОРА ФАЗА 4
03-03-2015 17:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 3 ВТОРА ФАЗА 5
14-03-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ботевата Чета - Шантавите 3 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
14-03-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Cotton club - FC SAN MARCO 5 - 5 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2015 22:00 не е избран Спортинг - Малки Страсти 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Plomari Антилопите - Cotton club 6 - 2 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM Busmanci - Ботевата Чета 4 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
22-03-2015 10:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-03-2015 21:45 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 3 - 6 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 17:00 не е избран Ботевата Чета - половраг 2 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
30-03-2015 22:30 не е избран Спортинг - Verso Travel 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Cotton club 0 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Ботевата Чета 6 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
05-04-2015 15:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 20:00 не е избран Спортинг - Неудобните 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
24-04-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 15:00 не е избран Гръм София - Ботевата Чета 4 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
27-04-2015 20:45 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 0 - 2 PREMIER LEAGUE 6
27-04-2015 21:45 не е избран Ботевата Чета - Shporite 6 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
27-04-2015 22:30 не е избран НОВИ ХАН - Спортинг 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
09-05-2015 17:00 не е избран Ботевата Чета - АФК Софиянци 3 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
09-05-2015 19:00 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 10 - 1 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 09:00 не е избран Спортинг - НДП Стрелци 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-05-2015 22:45 не е избран Софийска вода - Спортинг 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
16-05-2015 00:00 не е избран PMP Build Invest - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2015 17:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Ботевата Чета 6 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
17-05-2015 12:00 не е избран Sushi Shef - Спортинг 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
22-05-2015 00:00 не е избран Cotton club - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
23-05-2015 18:00 не е избран КОС България - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
24-05-2015 17:00 не е избран Спортинг - Белите Якички 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-05-2015 18:00 не е избран Спортинг - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
31-05-2015 20:00 не е избран Хищниците - Спортинг 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-06-2015 19:45 не е избран Ботевата Чета - АЯКС СОФИЯ 1 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
06-06-2015 19:00 не е избран Еврофутбол - Ботевата Чета 6 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
06-06-2015 19:00 не е избран Cotton club - Barca 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
07-06-2015 22:00 не е избран Спортинг - БАЛКАН 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-06-2015 21:45 не е избран Ботевата Чета - McDonald's 5 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
13-06-2015 00:00 не е избран ГОЛ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
14-06-2015 09:00 не е избран Спортинг - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
15-06-2015 22:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
20-06-2015 00:00 не е избран Cotton club - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 21:00 не е избран Бандата - Ботевата Чета 5 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
21-06-2015 12:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Спортинг 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
27-06-2015 00:00 не е избран Ботевата Чета - ФК Алфа Мъжкарите 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
27-06-2015 00:00 не е избран Актавис - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2015 17:00 не е избран Спортинг - ESPRIT BRIGADA 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-07-2015 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
04-07-2015 18:00 не е избран Ugoman - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
05-07-2015 20:00 не е избран ФК Зебра - Спортинг 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-07-2015 21:00 не е избран Cotton club - FreshMarket 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
23-08-2015 22:00 не е избран Спортинг - НОВИ ХАН 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 10:00 не е избран Софийска вода - Спортинг 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 2
06-09-2015 22:00 не е избран Спортинг - НДП Стрелци 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
08-09-2015 22:30 Palmsbet stadium Sushi Shef - Спортинг 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
13-09-2015 17:00 не е избран Спортинг - Неудобните 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
04-10-2015 22:00 не е избран Спортинг - ЖИВЕЛИ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 13:00 не е избран Спортинг - ФК Зебра 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
25-10-2015 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
08-11-2015 22:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
12-11-2015 22:30 не е избран Спортинг - Малки Страсти 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
15-11-2015 09:00 не е избран Спортинг - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2015 22:30 не е избран FC CRAZY GANG - Спортинг 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
22-11-2015 21:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
24-11-2015 22:30 не е избран Вълците - Спортинг 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
06-12-2015 11:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 8 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-12-2015 22:30 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
13-12-2015 16:00 не е избран Спортинг - Intellect 4 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 17
25-02-2016 21:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - Спортинг 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 22:00 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
06-03-2016 15:00 ACCEDIA STADIUM КЦМ 2000 ГРУП - Manastirishte 2000 4 - 0 Група G 1
06-03-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - Manastirishte 2000 2 - 2 Група G 1
13-03-2016 12:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Manastirishte 2000 4 - 4 Група G 2
13-03-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център Manastirishte 2000 - ФК Зебра 5 - 0 Група G 2
17-03-2016 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 13:00 ПАРК ДЪБНИКА Manastirishte 2000 - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 3 Група G 3
20-03-2016 13:00 не е избран Спортинг - Valencia C.F. 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 15:00 не е избран Intellect - Спортинг 9 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
10-04-2016 21:00 не е избран Хищниците - Спортинг 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 09:00 не е избран Спортинг - ФК Вадиас 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
05-05-2016 18:45 не е избран Спортинг - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
08-05-2016 15:00 ПАРК ДЪБНИКА Manastirishte 2000 - СБОРНАЯ 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-05-2016 16:00 не е избран Спортинг - ФК Керамик 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-05-2016 17:00 Парк Арена СБОРНАЯ - Manastirishte 2000 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-05-2016 00:00 не е избран FC CRAZY GANG - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-06-2016 20:00 не е избран Спортинг - ЖИВЕЛИ 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
12-06-2016 13:00 не е избран Неудобните - Спортинг 9 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-06-2016 18:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
19-06-2016 12:00 не е избран Спортинг - Majestic 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 14
26-06-2016 17:00 не е избран Софийска вода - Спортинг 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-07-2016 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
10-07-2016 18:00 не е избран Спортинг - ФК Зебра 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-07-2016 21:45 не е избран Cotton club - Викторио Ленд 7 - 2 Група F 1
21-07-2016 21:45 не е избран Strypes - Cotton club 2 - 7 Група F 2
28-07-2016 21:45 не е избран Cotton club - NIKE team 7 - 2 Група F 3
04-08-2016 21:45 не е избран Cotton club - Изтокът 10 - 4 Група F 4
10-08-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Cotton club 8 - 6 Група F 5
15-08-2016 21:45 не е избран Cotton club - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 2 Елиминации
18-08-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Cotton club 8 - 6 Елиминации
21-08-2016 12:00 не е избран Спортинг - Неудобните 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-08-2016 17:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - По-добрите 8 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 1
27-08-2016 17:00 не е избран Cotton club - Сантяго Бернабеу 3 - 5 PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 10:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Червена Звезда (Горни Богров) 2 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 2
28-08-2016 13:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-08-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Спортинг 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
10-09-2016 21:30 не е избран Cotton club - Цар Иван Асен II 7 - 8 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 12:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - Лозен 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 3
11-09-2016 16:00 не е избран Спортинг - ФК Пълна Мрежа 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-09-2016 20:45 не е избран Спортинг - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
18-09-2016 16:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - Еконт 61 3 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
21-09-2016 19:45 не е избран ФК ИХТИМАН - Спортинг 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
28-09-2016 21:00 не е избран Intellect - Спортинг 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2016 20:45 не е избран Cotton club - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2016 19:00 не е избран Лидер - Червена Звезда (Горни Богров) 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
02-10-2016 21:00 не е избран Спортинг - ЖИВЕЛИ 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-10-2016 18:45 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели 8 - 5 PREMIER LEAGUE 4
08-10-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2016 21:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - Играчорите 5 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 6
10-10-2016 19:45 не е избран Спортинг - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2016 20:45 не е избран Спортинг - Valencia C.F. 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
11-10-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Спортинг 9 - 4 PREMIER LEAGUE 5
16-10-2016 00:00 не е избран Джиа Мото - Червена Звезда (Горни Богров) 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 7
16-10-2016 13:00 не е избран Класа - Спортинг 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-10-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 6 - 9 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2016 00:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - Junior Barcelona 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
26-10-2016 22:00 не е избран Mentor Resort - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
28-10-2016 20:45 не е избран Tom Taylor - Спортинг 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
30-10-2016 15:00 не е избран ПСЖ София - Червена Звезда (Горни Богров) 4 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 9
30-10-2016 17:00 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM DHL ФРЕЙТ - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
04-11-2016 20:45 не е избран Спортинг - Малки Страсти 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 9
04-11-2016 22:30 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 3 - 4 PREMIER LEAGUE 8
05-11-2016 21:30 не е избран Сердика - Cotton club 2 - 4 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 17:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - 3 4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 10
06-11-2016 22:00 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Ilinden United 4 - 4 PREMIER LEAGUE 9
10-11-2016 20:45 не е избран Спортинг - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
12-11-2016 21:30 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 10 - 5 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 10:00 не е избран Спортинг - ФК Вадиас 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
13-11-2016 21:00 не е избран Белите кончета - Червена Звезда (Горни Богров) 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 11
18-11-2016 18:45 Palmsbet stadium Easy TV Net - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2016 20:45 Palmsbet stadium Витоша Бистрица - Cotton club 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
20-11-2016 14:00 не е избран Хищниците - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-11-2016 18:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - ESTUPIDEZ 5 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
22-11-2016 00:00 не е избран Спортинг - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Massive - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
26-11-2016 21:30 не е избран Cotton club - АЯКС СОФИЯ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2016 13:00 не е избран Напълно непознати - Червена Звезда (Горни Богров) 6 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 13
30-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - PMP Build Invest 6 - 2 PREMIER LEAGUE 6
01-12-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
03-12-2016 18:30 не е избран Спортинг - Софийска вода 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2016 16:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - Африка Юнайтед 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 14
04-12-2016 17:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - Спортинг 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
09-12-2016 15:00 ACCEDIA STADIUM Manastirishte 2000 - СИНИ ОРЛИ 8 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-12-2016 19:30 не е избран Cotton club - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 18:00 не е избран Белите Якички - Червена Звезда (Горни Богров) 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
11-12-2016 20:00 не е избран Спортинг - Majestic 9 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-02-2017 20:45 не е избран Carpe Diem FC - Cotton club 4 - 6 PREMIER LEAGUE 3
15-02-2017 00:00 не е избран Спортинг - КОМЕРЦ СОФИЯ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2017 18:00 не е избран Софийска вода - Спортинг 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2017 00:00 не е избран GOLD INS - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
25-02-2017 18:30 не е избран МФК "Булгари" - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
26-02-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Ботевата Чета 8 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
26-02-2017 22:00 не е избран Спортинг - Вълците 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-03-2017 00:00 не е избран Спортинг - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
03-03-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Manastirishte 2000 - PMP Build Invest 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-03-2017 17:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
05-03-2017 20:00 Palmsbet stadium Ботевата Чета - ФК ЕВРОПА 7 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
08-03-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
10-03-2017 00:00 не е избран Валяците - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
11-03-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ботевата Чета - Вечно жъдни 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
12-03-2017 11:00 Palmsbet stadium Ботевата Чета - Чики Рики 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
12-03-2017 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Полиграфия Инфо - Спортинг 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-03-2017 00:00 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Valencia C.F. 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
25-03-2017 00:00 не е избран Cotton club - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
25-03-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 17:00 Palmsbet stadium Mladost Crew - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
26-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM Intellect - Спортинг 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2017 20:30 Мини футболно игрище Ботевград Manastirishte 2000 - Малки Страсти 4 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-04-2017 12:00 не е избран Ян Бибиян - Спортинг 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 6
09-04-2017 14:00 не е избран F.C.G. - Ботевата Чета 6 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
20-04-2017 00:00 не е избран Cotton club - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
22-04-2017 00:00 не е избран Cotton club - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
23-04-2017 14:00 не е избран Ботевата Чета - Fresh Market 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
23-04-2017 16:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Спортинг 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
27-04-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
01-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
03-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - Кракра Перник 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
08-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
10-05-2017 00:00 не е избран Без напрежение - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
13-05-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2017 18:00 не е избран Спортинг - БЕСНИТЕ 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-05-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - Ботевата Чета 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
17-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
17-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - ФК Вадиас 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-05-2017 20:00 не е избран Ботевата Чета - Ескус Милк 8 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
24-05-2017 00:00 не е избран Спортинг - DELTA 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
24-05-2017 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
24-05-2017 17:00 не е избран BulTeam - Ботевата Чета 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
28-05-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM Ботевата Чета - Athletic 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
28-05-2017 17:00 Palmsbet stadium Малки Страсти - Спортинг 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
04-06-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Супичка - Ботевата Чета 4 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
04-06-2017 22:00 Palmsbet stadium Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-06-2017 21:00 не е избран Ботевата Чета - Кралете 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
17-06-2017 10:00 не е избран 3 - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
17-06-2017 14:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-06-2017 14:00 не е избран Ботевата Чета - СТЪРШЕЛ 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
18-06-2017 16:00 не е избран Спортинг - Majestic 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-06-2017 15:00 не е избран Ботевата Чета - Еконт 61 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
25-06-2017 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
02-07-2017 20:00 не е избран Играчорите - Ботевата Чета 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
02-07-2017 22:00 не е избран Спортинг - Хищниците 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2017 18:00 не е избран Неудобните - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-08-2017 12:00 не е избран Ботевата Чета - Жар Голяновци 7 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
27-08-2017 00:00 не е избран Valencia C.F. - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
27-08-2017 21:00 не е избран Еконт 61 - Ботевата Чета 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
03-09-2017 15:00 не е избран Ботевата Чета - Пеликан 7 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
03-09-2017 16:00 не е избран Спортинг - ФК ИХТИМАН 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
06-09-2017 00:00 не е избран Спортинг - БЕСНИТЕ 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
10-09-2017 00:00 не е избран Вълците - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-09-2017 00:00 не е избран Спортинг - Софийска вода 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
21-09-2017 22:30 не е избран Ботевата Чета - Спортист Долни Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
24-09-2017 00:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
24-09-2017 22:00 не е избран Лозен Сити - Ботевата Чета 6 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
01-10-2017 00:00 не е избран Спортинг - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
01-10-2017 00:00 не е избран Ботевата Чета - СТЪРШЕЛ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
08-10-2017 00:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
08-10-2017 00:00 не е избран Athletic - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
15-10-2017 00:00 не е избран Спортинг - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-10-2017 00:00 не е избран Ботевата Чета - Амфетико 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
22-10-2017 00:00 не е избран Ян Бибиян - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
22-10-2017 15:00 не е избран Опаковка БГ - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
29-10-2017 10:00 не е избран Спортинг - Неудобните 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-10-2017 20:00 не е избран Ботевата Чета - Mladost Team 8 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
31-10-2017 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-11-2017 22:00 не е избран ПФК "61" - Ботевата Чета 7 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
12-11-2017 00:00 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-11-2017 20:00 не е избран Ботевата Чета - Loko Vakarel 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
19-11-2017 00:00 не е избран Кралете - Ботевата Чета 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
19-11-2017 00:00 не е избран Intellect - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
26-11-2017 00:00 не е избран Спортинг - DELTA 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-11-2017 21:00 не е избран Ботевата Чета - F.C.G. 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
03-12-2017 00:00 не е избран Ботевата Чета - Нищо общо с футбола 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
03-12-2017 00:00 не е избран Спортинг - Полиграфия Инфо 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
10-12-2017 00:00 не е избран Majestic - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
17-12-2017 20:00 не е избран Земляне - Ботевата Чета - LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
06-01-2018 13:00 Царско село Winbet* - Пълна Лудница* 6 - 6 Група D 1
13-01-2018 22:00 Царско село Пълна Лудница* - Sushi Shef* 4 - 4* Група D 2
20-01-2018 13:00 не е избран Гробарите* - Пълна Лудница* 2 - 6 Група D 3
27-01-2018 21:00 не е избран Шопски отряд* - Пълна Лудница* 0 - 5 Група D 4
03-02-2018 16:00 не е избран Пълна Лудница* - ФК Бучино* 6 - 2 Група D 5
10-02-2018 20:00 Palmsbet stadium Пълна Лудница* - Без напрежение* 1 - 4 ВТОРА ФАЗА