Враца

Найджъл Янисавов Георгиев

клубове

роден на: 21.04.1995

години: 26

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - ФК"ЕВЪРГРИЙН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 10
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" ЛИГА БЕЛОТ 2019 11
n/a не е избран ЗГОРИГРАД ВЕТЕРАНИ - ФК"ЕВЪРГРИЙН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 12
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - ФК"ЕВЪРГРИЙН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 13
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "ПАРТИЗАН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 14
n/a не е избран МАНЧЕСТЪР ЛИЛЯЧЕ БЕЛОТ - ФК"ЕВЪРГРИЙН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 15
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - БАРСЕЛОНА БЕЛОТ ЛИГА БЕЛОТ 2019 16
n/a не е избран АФК Скара Бира - ФК"ЕВЪРГРИЙН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 17
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - LAZIO БЕЛОТ ЛИГА БЕЛОТ 2019 18
30-08-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Звезда 10 - 1 Б група 1
06-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК "Kафето Тийм" 7 - 3 Б група 2
13-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 2 - 8 Б група 3
22-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Kафето Тийм" 3 - 3 Б група 4
05-10-2017 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК Ботевъ Брусен 2 - 2 Б група 5
06-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - Фк ЧАМ КИД 1 - 4 Б група 6
13-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК "Kафето Тийм" 5 - 13 Б група 7
19-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 6 Б група 8
25-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК "Kафето Тийм" 2 - 5 Б група 9
03-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 3 - 4 Б група 10
08-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК "Kафето Тийм" 1 - 9 Б група 11
01-04-2018 18:10 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
01-04-2018 19:55 ЗАЛА ПМГ "Игрис Махала" - ФК "Kафето Тийм" 2 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
15-04-2018 17:35 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - "Атлетик" Враца 7 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
15-04-2018 19:20 ЗАЛА ПМГ КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Kафето Тийм" 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
22-04-2018 17:35 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
22-04-2018 21:40 ЗАЛА ПМГ АФК Скара Бира - ФК "Kафето Тийм" 1 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
29-04-2018 16:20 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - ФК "Фантастико" Враца 4 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
29-04-2018 19:00 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
29-04-2018 21:30 ЗАЛА ПМГ ФК "Кранамакс"-Враца - ФК "Kафето Тийм" 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
05-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 6 - 0 Б група 12
12-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК "Kафето Тийм" 2 - 2 Б група 13
19-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 3 Б група 14
26-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Kафето Тийм" 7 - 3 Б група 15
05-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - ФК"ТИМАК АГРО" 1 - 3 Б група 17
10-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК "Kафето Тийм" 4 - 8 Б група 18
12-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 1 - 1 Б група 19
17-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - ФК "Kафето Тийм" 6 - 5 Б група 20
09-01-2019 20:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
16-01-2019 21:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "Фантастико" Враца 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
23-01-2019 21:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 3
30-01-2019 21:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 12 ЗИМНА ЛИГА 4
06-02-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 12 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
13-02-2019 19:30 не е избран ФК"SEBN-МЕЗДРА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 6 - 8 ЗИМНА ЛИГА 6
20-02-2019 19:30 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - "Атлетик" Враца 3 - 8 ЗИМНА ЛИГА 7
05-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Чех Пласт 1 - 6 "Б" ГРУПА 1
05-04-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Звезда 2 - 2 "Б" ГРУПА 1
11-04-2019 19:00 не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 0 - 9 "Б" ГРУПА 2
12-04-2019 18:00 не е избран "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК "Kафето Тийм" 3 - 5 "Б" ГРУПА 2
19-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 5 - 5 "Б" ГРУПА 3
02-05-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА 7 - 2 "Б" ГРУПА 4
03-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "Kафето Тийм" 10 - 3 "Б" ГРУПА 4
10-05-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 4 - 3 "Б" ГРУПА 5
17-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА 15 - 1 "Б" ГРУПА 6
23-05-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Звезда 6 - 3 "Б" ГРУПА 5
24-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 0 - 5 "Б" ГРУПА 7
27-05-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Чех Пласт 2 - 7 "Б" ГРУПА 6
29-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА LAZIO БЕЛОТ - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 9
29-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА БАРСЕЛОНА БЕЛОТ - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 7
03-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 5
05-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК Инекс Трейд 2 - 0 ЛИГА БЕЛОТ 2019 4
05-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Kафето Тийм" 9 - 4 "Б" ГРУПА 7
05-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Скара Бира 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 8
12-06-2019 14:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 0 ЛИГА БЕЛОТ 2019 2
12-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "Фантастико" Враца 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 1
12-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ЗГОРИГРАД ВЕТЕРАНИ 0 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 3
12-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - МАНЧЕСТЪР ЛИЛЯЧЕ БЕЛОТ 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 6
12-06-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 5 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 1
12-06-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 2 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 1
18-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "Kафето Тийм" 3 - 3 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 2
23-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 0 - 1 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 2
24-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 1 - 3 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 1
26-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "Kафето Тийм" 3 - 4 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 4
27-06-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Чех Пласт 4 - 5 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 3
30-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 5 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 5
02-07-2019 20:50 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"КУЛАТА" 1 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 2
09-07-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 0 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 3
15-07-2019 21:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 0 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 4
17-07-2019 19:50 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - Kozaro 4 - 3 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 5
05-09-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"МЕДКОВЕЦ" 2 - 5 "NET INS" Б ГРУПА 1
11-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 1 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 2
19-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"EKOFRUT" 1 - 6 "NET INS" Б ГРУПА 3
23-09-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 4
03-10-2019 19:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК Инекс Трейд 0 - 1 ВИЕНСКО 1
03-10-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК Инекс Трейд 5 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 5
07-10-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 6
11-10-2019 18:50 ВИЕНСКО "Атлетик" Враца - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 ВИЕНСКО 2
11-10-2019 19:40 ВИЕНСКО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ЕВЪРГРИЙН ВЕТЕРАНИ 2 - 0 ВИЕНСКО 3
17-10-2019 19:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "Ботев" Лиляче 12 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 7
17-10-2019 20:40 ВИЕНСКО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"EKOFRUT" 0 - 2 ВИЕНСКО 4
18-10-2019 18:00 ВИЕНСКО ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" *1 - 1 ВИЕНСКО 5
22-10-2019 18:00 ВИЕНСКО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "Фантастико" Враца 0 - 1 ВИЕНСКО 6
24-10-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 3 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 8
25-10-2019 18:30 ВИЕНСКО ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 0 - 2 ВИЕНСКО 7
28-10-2019 19:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 7 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 9
04-11-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"EKOFRUT" 2 - 4 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 1
18-11-2019 18:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"SEBN-МЕЗДРА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 5 - 0 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 3
21-11-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - КФК "МЛАДОСТ " 4 - 2 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 2
01-12-2019 15:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"КУЛАТА" 3 - 0 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 4
08-12-2019 14:50 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЧАВДАР 2020" БЯЛА СЛАТИНА - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 3 - 2 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 5
15-12-2019 13:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 3 - 5 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 6
22-12-2019 13:40 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 0 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 7
05-01-2020 20:30 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"EKOFRUT" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 5 - 7 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 8
12-01-2020 14:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 5 - 2 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 9
19-01-2020 12:20 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"SEBN-МЕЗДРА" 1 - 6 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 10
29-01-2020 21:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"КУЛАТА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 5 - 10 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 11
02-02-2020 15:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ЧАВДАР 2020" БЯЛА СЛАТИНА 1 - 8 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 12
16-02-2020 13:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 5 - 3 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 13
03-03-2020 20:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 9 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 10
08-05-2020 18:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 3 - 0 ВИЕНСКО 15
08-05-2020 18:30 ВИЕНСКО ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 3 - 0 ВИЕНСКО 9
10-05-2020 16:30 ВИЕНСКО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Скара Бира 4 - 1 ВИЕНСКО 8
12-05-2020 20:20 ВИЕНСКО ФК Инекс Трейд - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 0 - 3 ВИЕНСКО 10
13-05-2020 18:30 ВИЕНСКО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 3 - 1 ВИЕНСКО 14
13-05-2020 19:30 ВИЕНСКО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - "Атлетик" Враца 2 - 1 ВИЕНСКО 11
13-05-2020 20:10 ВИЕНСКО ЕВЪРГРИЙН ВЕТЕРАНИ - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 ВИЕНСКО 12
17-05-2020 20:00 ВИЕНСКО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 2 - 0 ВИЕНСКО 16
18-05-2020 19:00 ВИЕНСКО ФК"EKOFRUT" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" *4 - 4 ВИЕНСКО 13
01-06-2020 19:30 ВИЕНСКО АФК Скара Бира - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 0 ВИЕНСКО 17
01-06-2020 20:20 ВИЕНСКО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ТИМАК АГРО" 0 - 4 ВИЕНСКО 18
14-06-2020 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ПАНТЕРА" 6 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 11
18-06-2020 21:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 1 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 12
25-06-2020 21:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Чех Пласт 2 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 13
03-07-2020 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 6 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 14
09-07-2020 21:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 3 - 6 "NET INS" Б ГРУПА 15
16-07-2020 20:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Ботев" Лиляче - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 5 - 6 "NET INS" Б ГРУПА 16
24-07-2020 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 5 "NET INS" Б ГРУПА 17
29-07-2020 19:40 не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 2 - 7 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 14
30-07-2020 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"КУЛАТА" 1 - 8 "NET INS" Б ГРУПА 18