Пловдив

Георги Димчев Спасов

клубове

роден на: 04.03.1989

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
21-09-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Кодар - АйТи Старс 5 - 4 IT лига 1
25-09-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - СайтГраунд 3 - 10 IT лига 2
02-10-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - Скейлфокус 8 - 11 IT лига 3
05-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център ФМИ-Пловдив - АйТи Старс 10 - 1 IT лига 3
09-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - МенторМейт 15 - 1 IT лига 4
12-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център 60K - Кодар 7 - 2 IT лига 4
16-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - Ес Би Тек 4 - 14 IT лига 5
19-10-2017 22:00 Терен 2 - Младежки център Ди Ен Ейч Софт - АйТи Старс 8 - 1 IT лига 5
26-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Риуорд Гейтуей - Кодар 10 - 5 IT лига 6
02-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център АйТи Старс - Прайм Холдинг 3 - 4 IT лига 7
06-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - АйТи Старс 5 - 2 IT лига 8
09-11-2017 22:00 Терен 2 - Младежки център Ейсик Депо - Кодар 9 - 7 IT лига 8
16-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център АйТи Старс - 60K 2 - 3 IT лига 9
23-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Кодар - СайтГраунд 3 - 12 IT лига 10
27-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - Кодар 4 - 5 IT лига 11
30-11-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Риуорд Гейтуей 3 - 0 IT лига 11
04-12-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - АйТи Старс 10 - 2 IT лига 12
07-12-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Кодар - МенторМейт 8 - 3 IT лига 12
11-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Ди Ен Ейч Софт - Кодар 8 - 3 IT лига 13
14-12-2017 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Ейсик Депо 0 - 5 IT лига 13
19-02-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Ес Би Тек - АйТи Старс 6 - 4 IT лига 10
19-02-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - Кодар 5 - 0 IT лига 2
22-02-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Кодар - ВиЕсДжи 5 - 14 IT лига 7
05-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - АйТи Старс 17 - 0 IT лига 15
07-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - Прайм Холдинг 5 - 3 IT лига 15
12-03-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - Кодар 5 - 4 IT лига 16
15-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - ФМИ-Пловдив 4 - 6 IT лига 16
19-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център МенторМейт - АйТи Старс 0 - 10 IT лига 17
26-03-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - Кодар 5 - 1 IT лига 18
29-03-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Ди Ен Ейч Софт 1 - 4 IT лига 18
05-04-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - Риуорд Гейтуей 1 - 9 IT лига 19
16-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - Кодар 4 - 5 IT лига 20
19-04-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - АйТи Старс 4 - 3 IT лига 20
23-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Скейлфокус 1 - 6 IT лига 21
17-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център 60K - АйТи Старс 3 - 2 IT лига 22
21-05-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Ес Би Тек 2 - 7 IT лига 23
24-05-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - Кодар 5 - 0 IT лига 23
28-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - ФМИ-Пловдив 7 - 9 IT лига 24
31-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - АйТи Старс 3 - 5 IT лига 24
04-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - ВиЕсДжи 3 - 14 IT лига 25
07-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център МенторМейт - Кодар 5 - 0 IT лига 25
11-06-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - 60K 1 - 15 IT лига 17
11-06-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - Ди Ен Ейч Софт 5 - 0 IT лига 26
21-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център АйТи Старс - Кодар 4 - 2 IT лига 14
25-06-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - АйТи Старс 8 - 4 IT лига 26
28-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Кодар - Ейсик Депо 4 - 6 IT лига 21
19-09-2018 21:00 СК Активлайф Зънгър - AFC Amigos 5 - 5 ВИСША ЛИГА 1
24-09-2018 20:00 СК Активлайф Завръщане в миналото - Зънгър 2 - 10 ВИСША ЛИГА 2
27-09-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - ВиЕсДжи 4 - 7 IT лига 1
30-09-2018 19:00 СК Активлайф Зънгър - Reddevils 3 - 5 ВИСША ЛИГА 3
01-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Скейлфокус - АйТи Старс 1 - 4 IT лига 2
07-10-2018 17:00 не е избран Рекордьорите - Зънгър 2 - 10 ВИСША ЛИГА 4
11-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Риуорд Гейтуей 4 - 0 IT лига 3
15-10-2018 20:00 СК Активлайф Зънгър - BTL UNITED 1 - 2 ВИСША ЛИГА 5
15-10-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център ФМИ-Пловдив - АйТи Старс 3 - 1 IT лига 4
23-10-2018 21:00 не е избран Зънгър - AFC Athletic 7 - 3 ВИСША ЛИГА 6
25-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - СайтГраунд 3 - 6 IT лига 5
29-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Футбол Радар - АйТи Старс 6 - 1 IT лига 6
05-11-2018 20:00 СК Активлайф Зънгър - Марково 0 - 4 ВИСША ЛИГА 8
05-11-2018 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Прайм Холдинг 2 - 2 IT лига 7
09-11-2018 19:00 не е избран AFC TechnoWelt - Зънгър 9 - 5 ВИСША ЛИГА 9
18-11-2018 19:00 не е избран Зънгър - KLUB VAFLA 1 - 8 ВИСША ЛИГА 10
19-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - 60K 3 - 6 IT лига 9
23-11-2018 19:00 СК Активлайф KOFTI FC - Зънгър 9 - 2 ВИСША ЛИГА 11
29-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ейсик Депо - АйТи Старс 6 - 2 IT лига 10
03-02-2019 16:00 не е избран Зънгър - Fresh Penis 2 - 8 ВИСША ЛИГА 12
10-02-2019 19:00 СК Активлайф Полярните мечки - Зънгър 9 - 5 ВИСША ЛИГА 13
15-02-2019 20:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Зънгър 9 - 6 ВИСША ЛИГА 7
17-02-2019 18:00 не е избран Зънгър - AFC Amigos 8 - 4 ЛИГА Б 1
28-02-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Синерджи 8 - 7 IT лига 11
04-03-2019 18:00 СК Активлайф Зънгър - BTL UNITED 8 - 3 ЛИГА Б 3
04-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Ес Би Тек - АйТи Старс 5 - 0 IT лига 8
10-03-2019 18:00 СК Активлайф Полярните мечки - Зънгър 4 - 7 ЛИГА Б 4
14-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ВиЕсДжи - АйТи Старс 5 - 0 IT лига 12
17-03-2019 18:00 СК Активлайф Зънгър - ПИЕМСИ 4 - 6 ЛИГА Б 5
20-03-2019 21:00 СК Активлайф Изгустаци - Зънгър 9 - 9 ЛИГА Б 2
21-03-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Скейлфокус 5 - 0 IT лига 13
24-03-2019 18:00 СК Активлайф Зънгър - Рекордьорите 7 - 2 ЛИГА Б 6
25-03-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Риуорд Гейтуей - АйТи Старс 5 - 0 IT лига 14
01-04-2019 20:00 СК Активлайф Завръщане в миналото - Зънгър 10 - 3 ЛИГА Б 7
01-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - ФМИ-Пловдив 0 - 5 IT лига 15
08-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център СайтГраунд - АйТи Старс 5 - 0 IT лига 16
14-04-2019 18:00 СК Активлайф Зънгър - Изгустаци 11 - 3 ЛИГА Б 9
15-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Футбол Радар 0 - 5 IT лига 17
22-04-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Прайм Холдинг - АйТи Старс 5 - 0 IT лига 18
27-04-2019 17:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Зънгър 8 - 3 Купа Активлайф
30-04-2019 21:00 СК Активлайф AFC Amigos - Зънгър 9 - 7 ЛИГА Б 8
12-05-2019 16:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Зънгър 5 - 0 Купа Активлайф
13-05-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Ес Би Тек 0 - 5 IT лига 19
20-05-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център 60K - АйТи Старс 5 - 0 IT лига 20
22-05-2019 19:00 СК Активлайф BTL UNITED - Зънгър 4 - 5 ЛИГА Б 10
26-05-2019 16:00 СК Активлайф Зънгър - ФК Траките 2017 7 - 4 ЛИГА Б 11
27-05-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център АйТи Старс - Ейсик Депо 0 - 5 IT лига 21
03-06-2019 22:00 Терен 1 - Младежки център Синерджи - АйТи Старс 5 - 0 IT лига 22
05-06-2019 21:00 СК Активлайф ПИЕМСИ - Зънгър 2 - 4 ЛИГА Б 12
16-06-2019 18:00 СК Активлайф Рекордьорите - Зънгър 4 - 5 ЛИГА Б 13
26-06-2019 21:00 СК Активлайф Зънгър - Завръщане в миналото 9 - 12 ЛИГА Б 14