Пловдив

Андрей Христов Карпачев

клубове

роден на: 18.09.1989

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
15-03-2014 19:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - BONELLI 4 - 4 ВИСША ЛИГА 1
20-03-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Lauta Army Fight Club 5 - 5 ВИСША ЛИГА 2
28-03-2014 20:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - Десант-68 4 - 2 ВИСША ЛИГА 3
03-04-2014 19:00 СЦ Арена Криско - Lauta Army Fight Club 2 - 4 ВИСША ЛИГА 4
09-04-2014 21:00 СЦ Арена Харизма - Lauta Army Fight Club 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-04-2014 00:00 не е избран Lauta Army Fight Club - BOHEMIANS 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-04-2014 17:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - Балканска Гозба 10 - 2 ВИСША ЛИГА 5
28-04-2014 19:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - ФК Спартак 10 - 3 ВИСША ЛИГА 7
14-05-2014 20:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 8
30-05-2014 20:00 СЦ Арена Мас Гранде - Lauta Army Fight Club 2 - 4 ВИСША ЛИГА 9
04-06-2014 19:30 ВСИ 1 терен Lauta Army Fight Club - Гражданите 1 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-06-2014 19:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 7 ВИСША ЛИГА 10
17-06-2014 20:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 12
23-06-2014 21:00 СЦ Арена VIP Dent - Lauta Army Fight Club 11 - 2 ВИСША ЛИГА 11
27-06-2014 21:00 СЦ Арена АФК Гарата - Lauta Army Fight Club 3 - 4 ВИСША ЛИГА 13
07-07-2014 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Lauta Army Fight Club 2 - 3 ВИСША ЛИГА 15
14-07-2014 21:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - Гражданите 4 - 6 ВИСША ЛИГА 14
28-08-2014 19:00 СЦ Арена BONELLI - Lauta Army Fight Club 5 - 2 ВИСША ЛИГА 16
01-09-2014 20:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 6 ВИСША ЛИГА 17
05-09-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 6
12-09-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 18
18-09-2014 00:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - Криско 0 - 5 ВИСША ЛИГА 19
22-09-2014 00:00 не е избран Балканска Гозба - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 20
29-09-2014 00:00 не е избран Lauta Army Fight Club - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 0 - 5 ВИСША ЛИГА 21
06-10-2014 00:00 не е избран ФК Спартак - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 22
13-10-2014 00:00 не е избран Фитони - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 23
20-10-2014 00:00 не е избран Lauta Army Fight Club - Мас Гранде 0 - 5 ВИСША ЛИГА 24
27-10-2014 00:00 не е избран ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 25
03-11-2014 00:00 не е избран Lauta Army Fight Club - VIP Dent 0 - 5 ВИСША ЛИГА 26
10-11-2014 00:00 не е избран ФК Даяна - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 27
17-11-2014 00:00 не е избран Lauta Army Fight Club - АФК Гарата 0 - 5 ВИСША ЛИГА 28
24-11-2014 00:00 не е избран Гражданите - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 29
01-12-2014 00:00 не е избран Lauta Army Fight Club - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 30
11-07-2015 01:01 не е избран Lauta Army Fight Club - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 1 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
07-03-2016 20:00 СЦ Арена ВИС-2 - Щ+Щ 6 - 4 CALCIO 1
15-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ВИС-2 4 - 8 CALCIO 2
21-03-2016 20:00 СЦ Арена ВИС-2 - TNN Gold 3 - 4 CALCIO 3
28-03-2016 20:00 СЦ Арена ВИС-2 - ЕЛМА ТАКСИ 0 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-04-2016 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - ВИС-2 6 - 5 CALCIO 4
13-04-2016 19:00 СЦ Арена ВИС-2 - Avengers 9 - 0 CALCIO 5
20-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - ВИС-2 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-04-2016 00:02 не е избран ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Lauta Army Fight Club 0 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ 1
28-04-2016 20:00 СЦ Арена ВИС-2 - FC Siza Sport 0 - 5 CALCIO 6
04-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ВИС-2 5 - 0 CALCIO 7
09-05-2016 00:00 не е избран ВИС-2 - MS 0 - 5 CALCIO 8
15-05-2016 00:00 не е избран Danika - ВИС-2 5 - 0 CALCIO 9
16-05-2016 00:00 не е избран ВИС-2 - Криско 0 - 5 CALCIO 10
23-05-2016 00:00 не е избран Old School - ВИС-2 5 - 0 CALCIO 11
06-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - La Furia 11 - 4 LA LIGA 1
12-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Любекс 4 - 5 LA LIGA 2
22-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център Любекс - ФК Илюминати 6 - 4 LA LIGA 3
27-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - Чико-Бунара 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Фитони 4 - 4 LA LIGA 4
11-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Мосад - Любекс 8 - 3 LA LIGA 5
25-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - МФК Евмолпия 7 - 3 LA LIGA 8
17-11-2017 00:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - Любекс 0 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
21-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - Ф.К. Елит 9 - 1 LA LIGA 10
29-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Quantico - Любекс 0 - 5 LA LIGA 11
05-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - Криско 13 - 3 LA LIGA 12
14-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Любекс 0 - 8 LA LIGA 13
06-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс 5 - 1 LA LIGA 14
14-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Сабрина - Любекс 0 - 5 LA LIGA 15
23-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Old School 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - БРЕСТНИК 3 - 6 Bundesliga 1
02-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Любекс 3 - 6 Bundesliga 2
04-04-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - FC Siza Sport 4 - 3 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
11-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Любекс - No Mercy 5 - 2 Bundesliga 3
13-04-2018 15:00 не е избран ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Lauta Army Fight Club 3 - 0 СОФИЯ ЗАПАД 1
18-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Любекс 1 - 3 Bundesliga 4
04-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс *4 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
07-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - BOHEMIANS 5 - 4 Bundesliga 5
11-05-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Любекс - Десант-68 7 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
13-05-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс 1 - 4 Bundesliga 7
15-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Любекс 0 - 5 Bundesliga 8
21-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Любекс 2 - 3 Bundesliga 6
30-05-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - Бирен Спортист 3 - 7 Bundesliga 9
05-06-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център ФК Илюминати - Любекс 3 - 3* MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
08-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Любекс 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 3 Финални плейофи
17-06-2018 19:30 Терен 1 - Младежки център Любекс - Последен Шанс 2 - 1 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
16-09-2018 01:01 не е избран ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Lauta Army Fight Club 3 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
02-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Любекс 6 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
05-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Любекс 8 - 3 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
09-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - ФК Даяна 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
16-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център UEFALONA - Любекс 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
24-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Беси МФК - Любекс 4 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - СИНИ ОРЛИ 9 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
07-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Любекс 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
13-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Имхотеп 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
18-11-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Любекс 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
29-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
09-12-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Любекс 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
01-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Тарос Трейд 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
05-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Любекс 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
12-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Лаос 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
19-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Любекс 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
02-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Любекс 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
23-04-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Любекс - Бирен Спортист 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
07-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Любекс 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
14-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Хулигани 5 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
21-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - AFC Cvet Junior 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
29-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Любекс 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
04-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Бирен Спортист 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
12-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Любекс 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
16-06-2019 12:00 Терен 3 - Младежки център Любекс - Ф.К. ОАЗИС 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
20-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Любекс 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
25-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - TNN Gold 5 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
30-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Любекс 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
11-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - FC Siza Sport 12 - 5 Финални плейофи