София

Владимир - Бешков

клубове

роден на: 11.06.1987

години: 34

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
28-08-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - DATECS 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
04-09-2014 21:45 Palmsbet stadium DATECS - Unicredit Bulbank IT 2 - 2* ACCEDIA LEAGUE ONE 2
11-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Internovus - DATECS 3 - 10 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
24-09-2014 20:45 Palmsbet stadium DATECS - MentorMate 2 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
03-10-2014 18:45 не е избран Sirma - DATECS 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
06-10-2014 20:45 не е избран Scalefocus - DATECS 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
16-10-2014 18:45 не е избран DATECS - SBTECH 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
23-10-2014 18:45 не е избран Techhuddle - DATECS *2 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
27-10-2014 19:45 не е избран DATECS - Gameloft 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
06-11-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM KOSTAL - DATECS 1 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
14-11-2014 18:45 не е избран DATECS - Adecco GSD 4 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
20-11-2014 18:45 не е избран Accedia - DATECS 0 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
24-11-2014 18:45 не е избран DATECS - OPENCODE 2 - 2* ACCEDIA LEAGUE ONE 13
04-12-2014 19:45 не е избран Upnetix - DATECS 0 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
08-12-2014 21:45 не е избран DATECS - Luxoft Bulgaria 8 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
25-02-2015 20:45 не е избран Paysafe - DATECS 11 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
19-03-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - EGT 2 13 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
27-03-2015 18:45 Palmsbet stadium Komfo - DATECS 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
02-04-2015 20:45 Palmsbet stadium DATECS - Upnetix 1 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
07-04-2015 21:45 не е избран GRAFIXOFT - DATECS 0 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
15-04-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Adastra - DATECS 4 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
23-04-2015 19:30 не е избран DATECS - Proxiad 9 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
08-05-2015 18:45 Palmsbet stadium SSV - DATECS 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
11-05-2015 19:45 не е избран DATECS - EGT 1 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
18-05-2015 18:45 не е избран Comverse - DATECS 2 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
05-06-2015 20:45 не е избран DANTEK DEVS - DATECS *4 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
08-06-2015 18:45 не е избран DATECS - MaxTelecom 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
18-06-2015 20:45 не е избран Accedia - DATECS 4 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
22-06-2015 21:45 не е избран DATECS - Overon 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
01-07-2015 18:30 не е избран DATECS - GTT 2 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
27-08-2015 18:45 Palmsbet stadium DATECS - SAP Labs Bulgaria 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
09-09-2015 18:45 не е избран DATECS - e-Novator 3 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
14-09-2015 21:45 не е избран Stemo - DATECS 4 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
28-09-2015 20:45 не е избран DATECS - ТЕЛЕЛИНК 2 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
08-10-2015 18:45 не е избран OPENCODE - DATECS 0 - 0* LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
16-10-2015 18:45 не е избран DATECS - Minerva 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
19-10-2015 19:45 не е избран DATECS - TRADOLOGIC 4 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
27-10-2015 18:45 не е избран Software AG - DATECS 2 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
05-11-2015 21:45 не е избран DATECS - Gameloft 2 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
10-11-2015 19:45 не е избран Paysafe - DATECS 3 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
13-11-2015 18:45 не е избран Quality House - DATECS 1 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
19-11-2015 21:45 не е избран DATECS - Scalefocus 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
27-11-2015 19:45 не е избран Experian - DATECS отложен LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
03-12-2015 20:45 не е избран DATECS - KOSTAL 6 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
08-12-2015 21:45 не е избран Persy - DATECS 1 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
22-02-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - KOSTAL 1 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 1
10-03-2016 18:45 не е избран Software AG - DATECS 1 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 2
14-03-2016 19:45 не е избран DATECS - Unicredit Bulbank IT 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 3
25-03-2016 18:45 не е избран Visteon - DATECS *3 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 4
31-03-2016 18:45 не е избран DATECS - CSC 0 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 5
07-04-2016 21:45 не е избран ГФК България - DATECS 6 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 6
12-04-2016 18:45 не е избран DATECS - EGT 2 4 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 7
21-04-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Komfo - DATECS 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 8
25-04-2016 19:45 не е избран DATECS - Upnetix 5 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 9
13-05-2016 19:45 не е избран GRAFIXOFT - DATECS 2 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 10
18-05-2016 21:45 не е избран DATECS - eCommera 0 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 11
02-06-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - ИНТРАМА 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 12
08-06-2016 18:45 не е избран EPAM Systems - DATECS 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 13
16-06-2016 18:45 не е избран DATECS - Usport.bg 3 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 14
22-06-2016 21:00 не е избран FC Citadel - DATECS 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 15
13-07-2016 18:45 не е избран Левски Г - DATECS 0 - 5 Група B 1
20-07-2016 18:30 не е избран 3 - DATECS 2 - 0 Група B 2
25-07-2016 18:45 не е избран DATECS - Most Wanted 5 - 0 Група B 3
04-08-2016 19:45 не е избран Аякс-Зебра - DATECS 9 - 0 Група B 4
11-08-2016 20:45 Palmsbet stadium DATECS - КОМЕРЦ СОФИЯ 3 - 5 Група B 5
21-08-2016 16:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - ФЕНИКС 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
22-08-2016 21:45 не е избран DANTEK DEVS - DATECS 4 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 1
28-08-2016 17:00 не е избран F.C.G. - ФК АЛТЕРНАТИВА 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
01-09-2016 18:45 не е избран DATECS - Polycomp 6 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 2
11-09-2016 21:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Fresh Market 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
12-09-2016 20:45 не е избран Minerva - DATECS 2 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 3
18-09-2016 20:00 не е избран Тигрите - ФК АЛТЕРНАТИВА 6 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
30-09-2016 18:45 не е избран DATECS - E&G Finances 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 4
02-10-2016 13:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Mladost Crew 7 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
04-10-2016 18:45 не е избран BHTC - DATECS 2 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 5
09-10-2016 19:00 не е избран Викторио Ленд - ФК АЛТЕРНАТИВА 3 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
13-10-2016 19:45 не е избран DATECS - SAP Labs Bulgaria 1 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 6
16-10-2016 19:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Гетото 2 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
17-10-2016 19:45 не е избран Komfo - DATECS 0 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 7
23-10-2016 21:00 не е избран Loko Vakarel - ФК АЛТЕРНАТИВА 1 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
25-10-2016 18:45 не е избран DATECS - Quality House 4 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 8
30-10-2016 20:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - ПФК "61" 1 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
04-11-2016 00:00 не е избран PLAYTECH - DATECS 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 9
11-11-2016 18:45 не е избран DATECS - TRADOLOGIC 2 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 10
13-11-2016 15:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - СТЪРШЕЛ 4 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
19-11-2016 19:30 не е избран Черно Тото - ФК АЛТЕРНАТИВА 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
20-11-2016 18:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Mladost Team 3 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
27-11-2016 00:00 не е избран Щрак Team - ФК АЛТЕРНАТИВА 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
28-11-2016 20:45 Palmsbet stadium Visteon - DATECS 0 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 13
04-12-2016 20:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - FC SIVEN 7 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
05-12-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - OnProcess Technology 6 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 14
09-12-2016 19:45 не е избран Matrix Global - DATECS 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 11
11-12-2016 12:00 не е избран Опаковка БГ - ФК АЛТЕРНАТИВА 3 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
13-12-2016 21:45 не е избран DATECS - Software AG 2 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 12
15-12-2016 20:45 не е избран GTT - DATECS 0 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 15
08-01-2017 15:00 не е избран Intellect - ФК АЛТЕРНАТИВА 5 - 2 EFBET Лозенец 1
15-01-2017 10:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - ПФК 61 5 - 3 EFBET Лозенец 2
21-01-2017 15:00 не е избран Usport.bg - ФК АЛТЕРНАТИВА 0 - 5 EFBET Лозенец 3
28-01-2017 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК АЛТЕРНАТИВА 5 - 4 EFBET Лозенец 4
05-02-2017 13:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Еконт 61 3 - 5 EFBET Лозенец 5
19-02-2017 17:00 не е избран Whiskey United - ФК АЛТЕРНАТИВА 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 1
26-02-2017 16:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Лозен Сити 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 2
27-02-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Paysafe - DATECS 2 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
06-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - Unicredit Bulbank IT 4 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
06-03-2017 20:00 не е избран Фен клуб Бърнли България - Фен клуб Нюкасъл България 1 - 2 Premier League 1
12-03-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM NIKE team - ФК АЛТЕРНАТИВА 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 3
14-03-2017 20:00 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Арсенал България 3 - 1 Premier League 2
16-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM DATECS - e-Novator 1 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
19-03-2017 16:00 Palmsbet stadium ФК ЗЕНИТ - ФК АЛТЕРНАТИВА 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 4
21-03-2017 20:00 не е избран Фен клуб Борусия Дортмунд България - Фен клуб Нюкасъл България 7 - 3 Premier League 3
24-03-2017 20:45 не е избран IPSOS - DATECS 2 - 2* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
26-03-2017 15:00 Palmsbet stadium ФК АЛТЕРНАТИВА - Викторио Ленд 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
27-03-2017 21:00 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Милан България 5 - 5 Premier League 4
02-04-2017 16:00 не е избран Loko Vakarel - ФК АЛТЕРНАТИВА 8 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
03-04-2017 20:00 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - ПСЖ София 6 - 0 Premier League 5
06-04-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Usport.bg - DATECS 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
09-04-2017 19:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Mladost Team 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 7
10-04-2017 20:00 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Ювентус България 2 - 7 Premier League 6
12-04-2017 19:45 не е избран DATECS - Accedia 3 - 3* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
21-04-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - Komfo 3 - 3* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
23-04-2017 22:00 не е избран Изтокът - ФК АЛТЕРНАТИВА 6 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
25-04-2017 00:00 не е избран Интер Клуб България - Фен клуб Нюкасъл България 5 - 0 Premier League 7
27-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GTT - DATECS *0 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
04-05-2017 16:00 Palmsbet stadium ФК АЛТЕРНАТИВА - Лидер 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 13
09-05-2017 21:00 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Галатасарай България 4 - 3 Premier League 9
11-05-2017 21:45 Palmsbet stadium DATECS - Software AG 2 - 2* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
14-05-2017 16:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - FC SIVEN 6 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 9
16-05-2017 20:00 не е избран Манчестър Юнайтед България - Фен клуб Нюкасъл България 3 - 2 Premier League 10
16-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DATECS - Станга 2 - 10 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
21-05-2017 18:00 не е избран Амфетико - ФК АЛТЕРНАТИВА 8 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 10
23-05-2017 00:00 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Челси България 0 - 5 Premier League 11
24-05-2017 17:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Белите Якички 3 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 11
25-05-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Experian - DATECS 3 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
30-05-2017 20:00 не е избран Фен клуб Реал Мадрид България - Фен клуб Нюкасъл България 2 - 4 Premier League 8
02-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - Upnetix 3 - 3* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
05-06-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Luxoft Bulgaria - DATECS 1 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
11-06-2017 19:00 не е избран ESTUPIDEZ - ФК АЛТЕРНАТИВА 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
12-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DATECS - Axway *2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
18-06-2017 21:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - МФК Динамо София 2007 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 15
22-06-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VMware - DATECS 2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
25-06-2017 22:00 не е избран SPM -ltd - ФК АЛТЕРНАТИВА 5 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 16
27-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - Techhuddle 2 - 2* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
27-06-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ПФК "61" - ФК АЛТЕРНАТИВА 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 12
02-07-2017 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Спортист Долни Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 17
06-07-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM KOSTAL - DATECS 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
11-07-2017 20:45 не е избран Вазов* - Фен клуб Нюкасъл България* 1 - 5 Група D 1
18-07-2017 19:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България* - Африка Юнайтед* 3 - 4 Група D 2
25-07-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Accedia* - Фен клуб Нюкасъл България* 3 - 2 Група D 3
01-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Викторио Ленд* - Фен клуб Нюкасъл България* 4 - 3 Група D 4
08-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Фен клуб Нюкасъл България* - DXC.technology* 3 - 14 Група D 5
20-08-2017 13:00 не е избран ПФК "61" - ФК АЛТЕРНАТИВА 1 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
22-08-2017 21:45 Palmsbet stadium Axway - DATECS *1 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 22:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Loko Vakarel 9 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
01-09-2017 19:45 не е избран DATECS - KOSTAL 5 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
03-09-2017 15:00 не е избран Кралете - ФК АЛТЕРНАТИВА 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
03-09-2017 15:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Еконт 61 5 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
05-09-2017 22:30 не е избран Unicredit Bulbank IT - DATECS 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
12-09-2017 20:45 Palmsbet stadium DATECS - VMware 1 - 1* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
17-09-2017 00:00 не е избран Нищо общо с футбола - ФК АЛТЕРНАТИВА 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
19-09-2017 19:45 Palmsbet stadium PLAYTECH - DATECS 3 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
24-09-2017 13:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Земляне 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
27-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Upnetix - DATECS 1 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
01-10-2017 15:00 не е избран Жар Голяновци - ФК АЛТЕРНАТИВА 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
03-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM DATECS - Accedia 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
10-10-2017 21:45 Palmsbet stadium Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Бърнли България 2 - 5 Premier League 1
12-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM GTT - DATECS 4 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
17-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Милан България 4 - 2 Premier League 2
20-10-2017 19:45 не е избран DATECS - Ingram Micro Master Cloud 3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
22-10-2017 13:00 не е избран F.C.G. - ФК АЛТЕРНАТИВА 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
24-10-2017 20:45 не е избран FootballScout - DATECS 4 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
25-10-2017 19:45 не е избран Фен клуб Арсенал България - Фен клуб Нюкасъл България 6 - 2 Premier League 3
29-10-2017 17:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Спортист Долни Лозен 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
31-10-2017 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
31-10-2017 20:45 Palmsbet stadium Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Реал Мадрид България 2 - 4 Premier League 4
02-11-2017 21:45 Palmsbet stadium DATECS - IBM 0 - 8 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
05-11-2017 15:00 не е избран Лозен Сити - ФК АЛТЕРНАТИВА 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
07-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Фен клуб Борусия Дортмунд България - Фен клуб Нюкасъл България 4 - 3 Premier League 5
09-11-2017 19:45 Palmsbet stadium CODIX - DATECS 3 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
12-11-2017 22:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - СТЪРШЕЛ 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
14-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Фен клуб Бърнли България - Фен клуб Нюкасъл България 5 - 1 Premier League 6
15-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM DATECS - ГФК България 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
19-11-2017 13:00 не е избран Athletic - ФК АЛТЕРНАТИВА 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
21-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM e-Novator - DATECS 3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
21-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Фен клуб Милан България - Фен клуб Нюкасъл България 2 - 3 Premier League 7
26-11-2017 20:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Амфетико 0 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
29-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Арсенал България 7 - 1 Premier League 8
29-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Пеликан - ФК АЛТЕРНАТИВА 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-12-2017 00:00 не е избран DATECS - Software AG 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
03-12-2017 15:00 не е избран Опаковка БГ - ФК АЛТЕРНАТИВА 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
04-12-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - DATECS 4 - 9 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
07-12-2017 19:45 Palmsbet stadium Фен клуб Реал Мадрид България - Фен клуб Нюкасъл България 4 - 0 Premier League 9
12-12-2017 00:00 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Борусия Дортмунд България 5 - 0 Premier League 10
14-12-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - Luxoft Bulgaria 2 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
17-12-2017 18:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Mladost Team - LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
05-01-2018 21:00 Царско село Локо Вакарел* - Фен клуб Нюкасъл България* 3 - 6 Група H 1
13-01-2018 12:00 Царско село Фен клуб Нюкасъл България* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 1 - 14 Група H 2
20-01-2018 14:00 не е избран Лозен* - Фен клуб Нюкасъл България* 1 - 5 Група H 3
30-01-2018 20:30 Palmsbet stadium Фен клуб Нюкасъл България* - Nike Team* 9 - 2 Група H 4
03-02-2018 11:00 не е избран Стабилните* - Фен клуб Нюкасъл България* 6 - 2 Група H 5
10-02-2018 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ятион* - Фен клуб Нюкасъл България* 10 - 4 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Кракра Перник 5 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 1
18-02-2018 00:00 не е избран Нищо общо с футбола - ФК АЛТЕРНАТИВА 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
25-02-2018 15:00 не е избран СТЪРШЕЛ - ФК АЛТЕРНАТИВА 3 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 2
08-03-2018 21:45 не е избран eCommera - DATECS 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
11-03-2018 18:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - ФК КЛЕТКИТЕ 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
12-03-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM FootballScout - DATECS 5 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
19-03-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - PLAYTECH 4 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
20-03-2018 21:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Съндърланд България 2 - 5 Premier League 1
26-03-2018 19:45 Palmsbet stadium Unicredit Bulbank IT - DATECS 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
27-03-2018 21:45 не е избран Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Нюкасъл България 3 - 0 Premier League 2
01-04-2018 22:00 не е избран Еконт 61 - ФК АЛТЕРНАТИВА 1 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 6
04-04-2018 21:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Реал Мадрид България 4 - 7 Premier League 3
11-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Фен клуб Борусия Дортмунд България - Фен клуб Нюкасъл България 5 - 4 Premier League 4
12-04-2018 19:45 Palmsbet stadium TRADOLOGIC - DATECS 7 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
15-04-2018 15:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Столичен Авто Транспорт 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 7
17-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM DATECS - DANTEK DEVS 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
20-04-2018 18:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Бристол Роувърс 4 - 5 Premier League 5
22-04-2018 13:00 не е избран Va Pu Cu Sofia - ФК АЛТЕРНАТИВА 9 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 8
24-04-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Милан България 3 - 5 Premier League 6
26-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Endava - DATECS 0 - 9 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
29-04-2018 17:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Спортист Долни Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 9
03-05-2018 20:45 не е избран DATECS - KOSTAL 10 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
08-05-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Фен клуб Арсенал България - Фен клуб Нюкасъл България 3 - 7 Premier League 7
11-05-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - DATECS 5 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
13-05-2018 16:00 не е избран Winbet - ФК АЛТЕРНАТИВА 4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 10
14-05-2018 19:45 не е избран DATECS - Axway 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
15-05-2018 20:45 не е избран Фен клуб Съндърланд България - Фен клуб Нюкасъл България 2 - 1 Premier League 8
21-05-2018 20:45 не е избран DATECS - GTT 0 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
22-05-2018 20:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен Клуб Ливърпул България 2 - 4 Premier League 9
27-05-2018 22:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Кралете 2 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 5
29-05-2018 20:45 не е избран Фен клуб Реал Мадрид България - Фен клуб Нюкасъл България 3 - 3 Premier League 10
30-05-2018 21:45 не е избран Techhuddle - DATECS 1 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
03-06-2018 18:00 не е избран SPM -ltd - ФК АЛТЕРНАТИВА 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 12
04-06-2018 21:45 не е избран DATECS - IPSOS 1 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
05-06-2018 20:45 Palmsbet stadium Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Борусия Дортмунд България *4 - 4 Premier League 11
10-06-2018 19:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Автоклуб Маца - LEAGUE ONE - LONDON 13
11-06-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - DATECS 4 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
12-06-2018 20:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Нюкасъл България 4 - 3 Premier League 12
17-06-2018 17:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Bianchi Coffee 4 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 14
19-06-2018 20:45 Palmsbet stadium Фен клуб Милан България - Фен клуб Нюкасъл България 1 - 2 Premier League 13
21-06-2018 21:45 Palmsbet stadium DATECS - Musala Soft 1 - 8 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
24-06-2018 17:00 не е избран Противниците - ФК АЛТЕРНАТИВА 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
26-06-2018 20:45 Palmsbet stadium Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Арсенал България 5 - 0 Premier League 14
01-07-2018 17:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Лидер - LEAGUE ONE - LONDON 11
02-07-2018 19:45 не е избран DATECS - Software AG 1 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
10-07-2018 18:45 не е избран e-Novator - DATECS 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
19-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ФК АЛТЕРНАТИВА 7 - 3 Група D 1
19-07-2018 21:45 Palmsbet stadium DATECS - Сердика 1 - 10 Група C 1
24-07-2018 18:45 не е избран DATECS - ПСЖ София 1 - 4 Група C 2
24-07-2018 21:45 не е избран ДЖИ 10 - ФК АЛТЕРНАТИВА 4 - 6 Група D 2
31-07-2018 20:30 Palmsbet stadium ФК АЛТЕРНАТИВА - Loko Vakarel 2 - 3 Група D 3
01-08-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - DATECS 8 - 1 Група C 3
07-08-2018 20:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - ФК АЛТЕРНАТИВА 4 - 2 Група D 4
08-08-2018 20:45 не е избран DATECS - Гробарите Технополис Надежда 5 - 4 Група C 4
12-08-2018 00:00 не е избран Жар Голяновци - DATECS 0 - 5 Група C 5
15-08-2018 20:45 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Тики-Така 1 - 5 Група D 5
20-08-2018 18:45 не е избран Тики-Така - DATECS 3 - 2 Елиминации
22-08-2018 18:30 не е избран PLAYTECH - DATECS 6 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
30-08-2018 22:30 Palmsbet stadium DATECS - IPSOS 3 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
01-09-2018 00:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ФК АЛТЕРНАТИВА 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
01-09-2018 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Осма хирургия 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
01-09-2018 12:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Stomana Industry 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
02-09-2018 16:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
03-09-2018 18:45 не е избран IBM - DATECS 2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
09-09-2018 18:00 не е избран Bianchi Coffee - ФК АЛТЕРНАТИВА 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
14-09-2018 18:45 не е избран DATECS - Visteon 1 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
16-09-2018 21:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - FC Aifos 1 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
19-09-2018 21:45 не е избран Accedia - DATECS 6 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
23-09-2018 19:30 не е избран F.C.G. - ФК АЛТЕРНАТИВА 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
24-09-2018 18:45 не е избран DATECS - TRADOLOGIC 14 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
28-09-2018 21:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен Клуб Ливърпул България 4 - 9 Premier League 1
01-10-2018 00:00 не е избран Umami United - ФК АЛТЕРНАТИВА 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
01-10-2018 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Квартала 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
01-10-2018 00:00 не е избран Loko Vakarel - ФК АЛТЕРНАТИВА 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
01-10-2018 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
04-10-2018 20:45 Palmsbet stadium GTT - DATECS 4 - 6 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
08-10-2018 18:45 Palmsbet stadium DATECS - ГФК България 3 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
09-10-2018 19:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Тотнъм България 6 - 2 Premier League 3
17-10-2018 22:30 не е избран Фен клуб Реал Мадрид България - Фен клуб Нюкасъл България 7 - 2 Premier League 4
18-10-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Upnetix - DATECS 3 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
26-10-2018 18:45 Palmsbet stadium Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Бристол Роувърс 6 - 3 Premier League 5
30-10-2018 21:45 Palmsbet stadium Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Нюкасъл България 3 - 3 Купата на феновете
01-11-2018 18:45 не е избран Software AG - DATECS 5 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
05-11-2018 19:45 не е избран DATECS - BHTC 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
06-11-2018 18:45 не е избран DATECS - DANTEK DEVS 2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
06-11-2018 21:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Милан България 1 - 5 Premier League 6
15-11-2018 18:45 не е избран Axway - DATECS 4 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
17-11-2018 11:30 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Приятели - Фен клуб Нюкасъл България 6 - 2 Югозапад - група H 1
17-11-2018 14:15 Арена "Елин Пелин" - терен 2 Фен клуб Нюкасъл България - Green Planet 2 - 10 Югозапад - група H 2
19-11-2018 20:45 не е избран DATECS - TEK EXPERTS 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
29-11-2018 18:45 не е избран Endava - DATECS 5 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
04-12-2018 20:45 не е избран Фен клуб Съндърланд България - Фен клуб Нюкасъл България 8 - 1 Premier League 2
11-12-2018 19:45 не е избран Фен клуб Арсенал България - Фен клуб Нюкасъл България 1 - 6 Premier League 7
12-12-2018 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - DATECS 6 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
13-12-2018 18:45 не е избран DATECS - e-Novator 2 - 8 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
25-02-2019 21:45 не е избран Axway - DATECS 1 - 2 Newton Championship 1
07-03-2019 21:45 не е избран DATECS - PLAYTECH 0 - 4 Newton Championship 2
11-03-2019 20:45 не е избран TEK EXPERTS - DATECS 0 - 5 Newton Championship 3
21-03-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM DATECS - Genius Sports 2 - 10 Newton Championship 4
29-03-2019 18:45 не е избран Accedia - DATECS 2 - 1 Newton Championship 5
08-04-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - DATECS 1 - 1 Newton Championship 7
12-04-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM DATECS - IBM 2 - 2 Newton Championship 6
18-04-2019 19:45 не е избран DATECS - Experian 2 - 9 Newton Championship 8
23-04-2019 19:45 Palmsbet stadium GTT - DATECS 4 - 4 Newton Championship 9
23-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Фен клуб Милан България - Фен клуб Нюкасъл България 3 - 3 Купата на феновете
01-05-2019 19:45 не е избран Фен клуб Тотнъм България - Фен клуб Нюкасъл България 0 - 12 Premier League 10
01-05-2019 19:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Арсенал България 5 - 0 Premier League 14
01-05-2019 21:45 не е избран Фен клуб Милан България - Фен клуб Нюкасъл България 0 - 5 Premier League 13
08-05-2019 19:45 не е избран DATECS - VIVACOM 4PLAY 1 - 5 Newton Championship 10
14-05-2019 19:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Реал Мадрид България 2 - 10 Premier League 11
16-05-2019 20:45 не е избран DANTEK DEVS - DATECS 1 - 3 Newton Championship 11
29-05-2019 21:45 не е избран DATECS - ГФК България 2 - 3 Newton Championship 12
04-06-2019 20:45 не е избран Фен клуб Нюкасъл България - Фен клуб Съндърланд България 3 - 1 Premier League 9
05-06-2019 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - DATECS 6 - 4 Newton Championship 13
11-06-2019 21:45 Palmsbet stadium Фен Клуб Ливърпул България - Фен клуб Нюкасъл България 2 - 5 Premier League 8
13-06-2019 18:45 не е избран DATECS - Techhuddle 1 - 7 Newton Championship 14
17-06-2019 21:45 не е избран Endava - DATECS 10 - 1 Newton Championship 15
24-06-2019 18:45 Palmsbet stadium e-Novator - DATECS 10 - 5 Newton Championship 16
02-07-2019 21:45 не е избран Фен клуб Бристол Роувърс - Фен клуб Нюкасъл България 4 - 1 Premier League 12
15-07-2019 20:45 не е избран DATECS - Upnetix 1 - 10 Newton Championship 17