София

Яни Димитров Димитров

клубове

роден на: 26.01.1995

години: 26

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
23-08-2016 20:45 не е избран BHTC - Software AG 2 - 9 UPNETIX LEAGUE ONE 1
31-08-2016 19:45 не е избран OnProcess Technology - BHTC *7 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 2
14-09-2016 18:30 не е избран BHTC - DANTEK DEVS 1 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 3
30-09-2016 20:45 не е избран Minerva - BHTC 1 - 12 UPNETIX LEAGUE ONE 4
04-10-2016 18:45 не е избран BHTC - DATECS 2 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 5
12-10-2016 22:00 не е избран BHTC - Komfo *2 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 6
17-10-2016 18:45 не е избран PLAYTECH - BHTC 6 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 7
26-10-2016 19:45 не е избран BHTC - Matrix Global 6 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 8
02-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Visteon - BHTC 5 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 9
11-11-2016 18:45 не е избран BHTC - GTT 6 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 10
16-11-2016 18:30 Palmsbet stadium Polycomp - BHTC 1 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 11
24-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM BHTC - E&G Finances 1 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 12
28-11-2016 18:45 Palmsbet stadium SAP Labs Bulgaria - BHTC 6 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 13
05-12-2016 19:00 ACCEDIA STADIUM BHTC - Quality House 3 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 14
14-12-2016 18:45 не е избран TRADOLOGIC - BHTC 6 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 15
06-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM BHTC - Nemetschek Bulgaria 9 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
15-03-2017 21:45 Palmsbet stadium vConnect - BHTC 6 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
23-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM BHTC - GemSeek 1 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
30-03-2017 20:45 не е избран Интрама - BHTC 1 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
06-04-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM BHTC - Sirma 10 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
10-04-2017 19:45 не е избран FootballScout - BHTC 6 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
24-04-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM BHTC - Minerva 7 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
04-05-2017 20:00 не е избран Proxiad - BHTC 3 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
15-05-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TRADOLOGIC - BHTC 4 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
01-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SafeCharge - BHTC 2 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
09-06-2017 20:45 не е избран BHTC - Persy 9 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
15-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM CSC - BHTC 2 - 9 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
19-06-2017 18:45 Palmsbet stadium BHTC - EPAM Systems 6 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
26-06-2017 22:30 не е избран BHTC - Adastra 3 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
03-07-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM BHTC - PLAYTECH 2 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
12-07-2017 20:45 не е избран TEK EXPERTS - BHTC 15 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
19-07-2017 18:30 не е избран BHTC - Polycomp 7 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 17
24-08-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM BHTC - E&G Finances 9 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
31-08-2017 20:45 Palmsbet stadium Minerva - BHTC 1 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
01-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Фк ЧАМ КИД - АФК Чех Пласт 12 - 4 Б група 1
04-09-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM BHTC - eCommera 1 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
08-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 3 - 2 Б група 2
15-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - АФК Чех Пласт 6 - 2 Б група 3
19-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM BHTC - Paysafe 6 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
20-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"КРИСТА" ЛОМ 3 - 9 Б група 4
28-09-2017 21:45 Palmsbet stadium AXPO - BHTC 3 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
03-10-2017 21:45 Palmsbet stadium BHTC - TEK EXPERTS 5 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
04-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Ботевъ Брусен - АФК Чех Пласт 2 - 7 Б група 6
06-10-2017 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - АФК Чех Пласт 5 - 4 Б група 5
09-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Musala-Soft - BHTC 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
11-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - АФК Звезда 4 - 2 Б група 7
12-10-2017 22:30 Palmsbet stadium Sirma - BHTC 4 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
20-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - АФК Чех Пласт 5 - 5 Б група 8
23-10-2017 21:45 Palmsbet stadium BHTC - Bright marketing research 3 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
27-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 6 Б група 9
01-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - АФК Чех Пласт 4 - 0 Б група 10
03-11-2017 18:45 Palmsbet stadium EPAM Systems - BHTC 1 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
06-11-2017 18:45 Palmsbet stadium BHTC - EGT-II 7 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
08-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК "Kафето Тийм" 1 - 9 Б група 11
16-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Adastra - BHTC 2 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
20-11-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM BHTC - ФокусВижън 10 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
29-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Polycomp - BHTC 1 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
05-12-2017 00:00 не е избран BHTC - THT 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
07-12-2017 22:30 Palmsbet stadium BHTC - Visteon 3 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
15-12-2017 20:45 не е избран Persy - BHTC 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 17
07-03-2018 21:45 не е избран BHTC - Algomatika - Kammarton 3 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 1
14-03-2018 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - BHTC 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 2
29-03-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Persy - BHTC 1 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 4
04-04-2018 21:45 не е избран BHTC - E&G Finances 10 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 5
09-04-2018 20:45 не е избран BHTC - ИНТРАМА 15 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 6
23-04-2018 21:45 Palmsbet stadium BHTC - CoBuilder International 7 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 8
30-04-2018 21:45 не е избран Tryzens - BHTC 1 - 10 UPNETIX LEAGUE ONE 9
15-05-2018 22:30 не е избран BHTC - Unify 5 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 10
17-05-2018 21:45 не е избран SoftServe - BHTC 1 - 14 UPNETIX LEAGUE ONE 11
22-05-2018 22:30 не е избран TEK EXPERTS - BHTC 6 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 7
31-05-2018 18:45 не е избран BHTC - MobiSystems 8 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 12
05-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ " - АФК Чех Пласт 6 - 3 Б група 12
12-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК "Kафето Тийм" 2 - 2 Б група 13
14-06-2018 21:45 Palmsbet stadium BHTC - EPAM Systems 7 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 14
19-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"ТИМАК АГРО" - АФК Чех Пласт 3 - 5 Б група 14
19-06-2018 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - BHTC 4 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 15
26-06-2018 19:30 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 5 - 1 Б група 15
28-06-2018 21:45 не е избран BHTC - EGT-II 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 16
03-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - АФК Чех Пласт 2 - 3 Б група 16
05-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - АФК Звезда 11 - 3 Б група 17
05-07-2018 20:45 не е избран Sirma - BHTC 2 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 17
10-07-2018 19:45 не е избран BHTC - Paysafe 5 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 3
10-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - АФК Чех Пласт 3 - 1 Б група 18
17-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 4 Б група 20
02-08-2018 20:30 не е избран SBTECH 2 - BHTC 3 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 13
29-08-2018 22:30 не е избран Accedia - BHTC 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
30-08-2018 21:45 не е избран BHTC - TRADOLOGIC 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
03-09-2018 21:45 не е избран GTT - BHTC 9 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
17-09-2018 21:45 не е избран Upnetix - BHTC 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
25-09-2018 21:45 не е избран BHTC - DANTEK DEVS 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
01-10-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM BHTC - ГФК България 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
04-10-2018 21:45 Palmsbet stadium Software AG - BHTC 7 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
08-10-2018 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - BHTC 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
18-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM BHTC - Axway 8 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
26-10-2018 21:45 не е избран TEK EXPERTS - BHTC 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
01-11-2018 21:45 не е избран BHTC - Endava 3 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
01-11-2018 21:45 не е избран BHTC - IPSOS 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
05-11-2018 19:45 не е избран DATECS - BHTC 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
15-11-2018 21:45 не е избран BHTC - e-Novator 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
19-11-2018 21:45 не е избран PLAYTECH - BHTC 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
31-12-2018 21:45 не е избран IBM - BHTC 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
31-12-2018 21:45 не е избран BHTC - Visteon 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
14-03-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM BHTC - FOURTH BULGARIA 4 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
21-03-2019 19:45 Palmsbet stadium Apex Fund Services Bulgaria - BHTC 4 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
01-04-2019 00:00 не е избран NEXT GEN - BHTC 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
05-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Чех Пласт 1 - 6 "Б" ГРУПА 1
05-04-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА - КФК "МЛАДОСТ " 3 - 8 "Б" ГРУПА 1
11-04-2019 19:45 не е избран BHTC - EPAM Systems 6 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
12-04-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА 7 - 2 "Б" ГРУПА 2
24-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM BHTC - Карготек 5 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
01-05-2019 22:30 не е избран SafeCharge - BHTC 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
02-05-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА 7 - 2 "Б" ГРУПА 4
03-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - АФК Чех Пласт 0 - 1 "Б" ГРУПА 4
03-05-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 5 "Б" ГРУПА 3
09-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Unify - BHTC 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
10-05-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 5 "Б" ГРУПА 5
10-05-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 10 - 3 "Б" ГРУПА 5
14-05-2019 20:45 не е избран BHTC - VMware 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
17-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА 15 - 1 "Б" ГРУПА 6
22-05-2019 19:45 не е избран GemSeek - BHTC 1 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
24-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА - АФК Звезда 4 - 6 "Б" ГРУПА 7
24-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 1 - 5 "Б" ГРУПА 7
26-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - АФК Чех Пласт 2 - 0 "Б" ГРУПА 3
27-05-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Чех Пласт 2 - 7 "Б" ГРУПА 6
30-05-2019 19:45 не е избран OWLIANCE - BHTC 6 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
01-06-2019 19:45 не е избран BHTC - EGT-II 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
06-06-2019 19:45 не е избран BHTC - SECTRON LTD. 13 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
14-06-2019 20:45 не е избран CSC - BHTC 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
20-06-2019 21:45 Palmsbet stadium BHTC - UnitedLex 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
23-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 0 - 1 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 2
24-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - АФК Чех Пласт 0 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 1
24-06-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM BHTC - Minerva 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
26-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 3 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 4
27-06-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - АФК Чех Пласт 4 - 5 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 3
27-06-2019 20:45 не е избран BHTC - SBTECH 2 3 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
30-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - АФК Чех Пласт 3 - 2 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 5
02-07-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - АФК Чех Пласт 2 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 2
04-07-2019 19:45 не е избран Sirma - BHTC 7 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 17
09-07-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 0 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 3
15-07-2019 20:20 ПАРК ДЪБНИКА Kozaro - АФК Чех Пласт 0 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 4
18-07-2019 20:20 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"EKOFRUT" 5 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 5
05-09-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК "Ботев" Лиляче 16 - 3 "NET INS" Б ГРУПА 1
12-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК Инекс Трейд 5 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 2
17-09-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - АФК Чех Пласт 2 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 3
23-09-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 4
08-10-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - АФК Чех Пласт 1 - 3 "NET INS" Б ГРУПА 5
10-10-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"КУЛАТА" 3 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 6
14-10-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - АФК Чех Пласт 2 - 10 "NET INS" Б ГРУПА 7
22-10-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ПАНТЕРА" 7 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 8
31-10-2019 19:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - АФК Чех Пласт 3 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 9
03-03-2020 19:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Ботев" Лиляче - АФК Чех Пласт 2 - 7 "NET INS" Б ГРУПА 10
11-06-2020 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - АФК Чех Пласт 3 - 6 "NET INS" Б ГРУПА 11
18-06-2020 20:10 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 1 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 12
25-06-2020 21:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Чех Пласт 2 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 13
02-07-2020 20:10 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 9 - 0 "NET INS" Б ГРУПА 14
09-07-2020 20:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - АФК Чех Пласт 4 - 5 "NET INS" Б ГРУПА 15
16-07-2020 18:20 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"МЕДКОВЕЦ" 8 - 0 "NET INS" Б ГРУПА 16
23-07-2020 19:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - АФК Чех Пласт 2 - 7 "NET INS" Б ГРУПА 17
24-07-2020 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"EKOFRUT" 3 - 6 "NET INS" Б ГРУПА 18