София

Юлиян Методиев Димитров

клубове

роден на: 13.05.1971

години: 50

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-08-2014 00:00 не е избран Гръм София - Totally Erected 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
06-09-2014 00:00 не е избран ОРЛОВЕЦ - Totally Erected 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
13-09-2014 00:00 не е избран Totally Erected - АФК Софиянци 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
27-09-2014 21:45 не е избран Актавис - Totally Erected 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
04-10-2014 20:00 не е избран Totally Erected - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
11-10-2014 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Totally Erected 3 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
18-10-2014 21:45 не е избран Totally Erected - Торпедо-София 3 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
01-11-2014 19:00 не е избран Totally Erected - БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
08-11-2014 16:00 не е избран Media United - Totally Erected 5 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
15-11-2014 17:00 не е избран Totally Erected - OLYMPIC HOPES 6 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
22-11-2014 16:00 не е избран ФК Западно Ехо - Totally Erected 2 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
29-11-2014 21:00 не е избран Totally Erected - АФК ЦСКА 2012 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
06-12-2014 13:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Totally Erected 2 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
13-12-2014 00:00 не е избран Totally Erected - Арсенал Петров 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
10-01-2015 16:00 не е избран ОРЛОВЕЦ - Totally Erected 2 - 8 Група B 1
17-01-2015 17:00 не е избран Totally Erected - Лозен 7 - 2 Група B 2
25-01-2015 12:00 не е избран ПФК 61 - Totally Erected 2 - 8 Група B 3
03-02-2015 19:00 не е избран Totally Erected - Витоша Бистрица 6 - 4 Група B 4
08-02-2015 11:00 не е избран Искра Искрец - Totally Erected 0 - 5 Група B 5
14-02-2015 13:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Totally Erected 7 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
15-02-2015 11:00 не е избран Мутрагеница София - Totally Erected 2 - 2* ВТОРА ФАЗА 1
17-02-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - Totally Erected 4 - 0 ВТОРА ФАЗА 2
19-02-2015 18:45 не е избран Chelsea Bulgaria - Totally Erected 1 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-02-2015 16:00 не е избран Totally Erected - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
14-03-2015 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Totally Erected - ФК Западно Ехо 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
21-03-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM JAGUARES - Totally Erected 0 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
28-03-2015 20:00 не е избран Totally Erected - Цар Иван Асен II 1 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
29-03-2015 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ Шипка - Totally Erected 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-04-2015 17:00 не е избран Пиянките - Totally Erected 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
18-04-2015 19:00 не е избран Totally Erected - УЛТРА 3 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
25-04-2015 18:00 не е избран Безнадежните - Totally Erected 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
08-05-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Totally Erected - Аполо СК 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
16-05-2015 00:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Totally Erected 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
23-05-2015 00:00 не е избран Totally Erected - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
30-05-2015 21:00 не е избран Белите София - Totally Erected 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
06-06-2015 19:00 не е избран Totally Erected - Септември София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
13-06-2015 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Totally Erected 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
20-06-2015 00:00 не е избран Totally Erected - Сердика 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
27-06-2015 19:00 не е избран Vamos - Totally Erected 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
04-07-2015 00:00 не е избран Totally Erected - Арсенал Петров 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
11-07-2017 20:45 не е избран Сердика* - Mat Star Pernik* 5 - 7 Група E 1
17-07-2017 19:45 не е избран Mat Star Pernik* - Фен клуб Милан България* 12 - 0 Група E 2
24-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM FC Providers* - Mat Star Pernik* 2 - 11 Група E 3
01-08-2017 18:45 Palmsbet stadium Mat Star Pernik* - Sap Labs* 4 - 0 Група E 4
08-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM IBM* - Mat Star Pernik* 4 - 6 Група E 5
14-08-2017 20:45 Palmsbet stadium Mat Star Pernik* - ПФК 61* 7 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Mat Star Pernik* - Локо БДЖ* 0 - 0* ЕЛИМИНАЦИИ