Благоевград

Мартин Бориславов Иванов

клубове

роден на: 14.06.1991

години: 30

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
05-09-2014 19:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Ел Класико 3 - 1 FINAL FOUR 1
06-09-2014 17:45 не е избран АФК ВЕРЕЯ 1995 - Ел Класико 5 - 0 FINAL FOUR 2
07-09-2014 12:30 не е избран Ел Класико - Титаните 2 - 4 FINAL FOUR 3
22-03-2015 18:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - АВАНГАРД 4 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-03-2015 15:00 не е избран Мануш Войвода - Ел Класико 0 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-04-2015 15:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - Мануш Войвода 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2015 17:00 не е избран АВАНГАРД - СБОРНАЯ 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-04-2015 14:00 Игрище зад централна поща АФК ВЕРЕЯ 1995 - Ел Класико 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2015 15:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - АФК ВЕРЕЯ 1995 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2015 11:00 Каменица Арена - терен 1 МФК Нефтохимик - Ел Класико 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-06-2015 11:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - МФК Нефтохимик 2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-06-2015 21:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - МФК Нефтохимик 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-06-2015 19:00 Градски стадион ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - СБОРНАЯ *0 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-11-2015 11:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Ел Класико 3 - 4 Група B 1
01-11-2015 14:00 СЦ Арена DXC.technology - Ел Класико 1 - 1 Група B 1
01-11-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM СБОРНАЯ - СТЕНИМАХОС 2 - 0 Група F 1
01-11-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - СБОРНАЯ 4 - 0 Група F 1
08-11-2015 11:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - СБОРНАЯ 1 - 3 Група F 2
08-11-2015 14:00 Игрище Арена Малки Страсти - СБОРНАЯ 1 - 1 Група F 2
15-11-2015 11:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - DXC.technology 5 - 2 Група B 2
15-11-2015 17:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - СИНИ ОРЛИ 3 - 4 Група B 2
29-11-2015 11:00 Парк Арена СБОРНАЯ - Малки Страсти 8 - 0 Група F 3
29-11-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Ел Класико - СИНИ ОРЛИ 3 - 4 Група B 3
29-11-2015 17:00 Парк Арена СБОРНАЯ - СТЕНИМАХОС 5 - 0 Група F 3
29-11-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ел Класико 3 - 1 Група B 3
13-03-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Вадиас - Ел Класико 5 - 0 Група L 2
13-03-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център Ел Класико - FC WORDS BURGAS 0 - 5 Група L 3
08-05-2016 15:00 ПАРК ДЪБНИКА Manastirishte 2000 - СБОРНАЯ 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-05-2016 17:00 Парк Арена СБОРНАЯ - Manastirishte 2000 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-06-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - СБОРНАЯ 0 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-06-2016 20:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - DXC.technology 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ GOLD INS - СБОРНАЯ 1 - 1* FINAL FOUR - Група B 1
02-07-2016 09:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ .............. - СБОРНАЯ 2 - 5 FINAL FOUR - Група B 2
02-07-2016 18:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ СБОРНАЯ - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 6 FINAL FOUR - Група B 3
03-07-2016 08:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ БНТ - СБОРНАЯ 2 - 1 FINAL FOUR
22-10-2016 14:00 Игрище зад централна поща СБОРНАЯ - КАМИТЕ 2 - 2 Група D 1
22-10-2016 16:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - СБОРНАЯ 5 - 1 Група D 1
30-10-2016 14:00 Арена "Сините камъни" ЕЛ ГАЛАКТИКОС - СБОРНАЯ 2 - 4 Група D 2
30-10-2016 16:00 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - СБОРНАЯ 1 - 3 Група D 2
19-11-2016 12:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 7 - 6 Група D 3
19-11-2016 18:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - КАМИТЕ 6 - 1 Група D 3
25-02-2017 14:00 Каменица Арена FC WORDS BURGAS - СБОРНАЯ 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-03-2017 14:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - FC WORDS BURGAS 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-03-2017 20:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - Комиците 2 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-03-2017 14:00 терен "Петрич" Комиците - СБОРНАЯ 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-04-2017 20:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - Чико-Бунара 3 - 1 FINAL FOUR
30-04-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - ФК Вадиас *1 - 1 FINAL FOUR
02-09-2017 18:00 Спортен коплекс Замъка СБОРНАЯ - Лев Инс 4 - 4* СУПЕР КУПА БАМФ
29-09-2017 20:00 не е избран Zona C - Ел Класико - Champions League 1
08-10-2017 10:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - Ел Класико 3 - 4 ГРУПА A4 1
08-10-2017 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ ФК Пирин - Ел Класико 1 - 11 ГРУПА A4 1
14-10-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - СБОРНАЯ 3 - 3 ГРУПА A3 2
15-10-2017 10:00 Игрище Гоце Делчев ФК Пирин - Ел Класико 6 - 5 ГРУПА A4 2
15-10-2017 12:00 Игрище Гоце Делчев Ел Класико - Холандците 2 - 2 ГРУПА A4 2
29-10-2017 10:00 не е избран Ел Класико - ФК Пирин 5 - 4 ГРУПА A4 3
29-10-2017 14:00 не е избран Ел Класико - Холандците 4 - 2 ГРУПА A4 3
29-10-2017 15:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 8 ГРУПА A3 3
02-11-2017 00:00 не е избран Комиците - СБОРНАЯ 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-11-2017 00:00 не е избран Ел Класико - Zona C ООД 2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-11-2017 15:00 не е избран Zona C ООД - Ел Класико 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-11-2017 14:00 "Покровнишко шосе" СБОРНАЯ - Комиците 6 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2018 16:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Ел Класико 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2018 15:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - Тяло пречиш ми 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-04-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Ел Класико 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-05-2018 20:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - Лев Инс 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-10-2018 16:30 Спортен комплекс Езерец Неудобните - Ел Класико 0 - 5 Югозапад - група E 1
20-10-2018 16:30 СК Езерец - терен 1 Ел Класико - Milky Group Bio 3 - 2 Югозапад - група E 3
16-03-2019 14:45 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - Ел Класико 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-04-2019 11:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - UEFALONA 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ