Враца

Радослав Георгиев Георгиев

клубове

роден на: 14.01.1992

години: 26

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Околчица /Враца/ - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР Висша лига 13
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Околчица /Враца/ Висша лига 14
n/a не е избран Околчица /Враца/ - АФК Скара Бира Висша лига 15
n/a не е избран "Атлетик" Враца - Околчица /Враца/ Висша лига 16
n/a не е избран Околчица /Враца/ - "Игрис Махала" Висша лига 17
n/a не е избран Скрита Сила - Околчица /Враца/ Висша лига 19
n/a не е избран Околчица /Враца/ - ФК "Фантастико" Враца Висша лига 20
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - Околчица /Враца/ Висша лига 21
n/a не е избран Околчица /Враца/ - Червена чета "Радецки" Висша лига 22
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - Околчица /Враца/ Висша лига 12
n/a не е избран Околчица /Враца/ - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР Висша лига 13
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Околчица /Враца/ Висша лига 14
n/a не е избран Околчица /Враца/ - АФК Скара Бира Висша лига 15
n/a не е избран "Атлетик" Враца - Околчица /Враца/ Висша лига 16
n/a не е избран Околчица /Враца/ - "Игрис Махала" Висша лига 17
n/a не е избран Скрита Сила - Околчица /Враца/ Висша лига 19
n/a не е избран Околчица /Враца/ - ФК "Фантастико" Враца Висша лига 20
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - Околчица /Враца/ Висша лига 21
n/a не е избран Околчица /Враца/ - Червена чета "Радецки" Висша лига 22
n/a не е избран "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Червена чета "Радецки" "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 6
n/a не е избран Атомик - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 7
n/a не е избран "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК" Оряхово" "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 8
n/a не е избран ФК"КНЕЖА" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 9
n/a не е избран "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК"Мизия" "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 10
n/a не е избран ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 11
n/a не е избран "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК"КРИСТА" ЛОМ "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 12
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 13
n/a не е избран "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Атомик "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 14
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - Околчица /Враца/ Висша лига 12
13-03-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM Околчица /Враца/ - Kamenitza-Интернационал 11 - 2 Група R 3
08-05-2016 13:00 ACCEDIA STADIUM Околчица /Враца/ - Ф.К. ОАЗИС *3 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-05-2016 17:00 Мини футболно игрище Ботевград ФК Вадиас - Околчица /Враца/ 8 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-09-2016 00:00 не е избран Околчица /Враца/ - Реал Мадрид 5 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
02-10-2016 00:00 Спортен коплекс Замъка Реал Мадрид - Околчица /Враца/ 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
22-10-2016 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Околчица /Враца/ - GOLD INS 1 - 2 Група H 1
22-10-2016 17:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - Околчица /Враца/ 7 - 3 Група H 1
29-10-2016 11:00 Стадион "Локомотив" - Мездра Околчица /Враца/ - GOLD INS 5 - 2 Група H 2
29-10-2016 17:00 Стадион "Локомотив" - Мездра Околчица /Враца/ - Холандците 5 - 0 Група H 2
20-11-2016 12:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Околчица /Враца/ 3 - 3 Група H 3
20-11-2016 16:00 ACCEDIA STADIUM Холандците - Околчица /Враца/ 0 - 5 Група H 3
05-03-2017 15:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - Чико-Бунара 2 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-03-2017 15:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Околчица /Враца/ 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 3 - 4 Б група 1
05-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - ФК "ПАРТИЗАН" 9 - 4 Висша лига 1
08-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 10 Б група 2
14-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - Околчица /Враца/ 1 - 3 Висша лига 2
15-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 5 - 6 Б група 3
19-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 5 - 2 Висша лига 3
20-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Ботевъ Брусен - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 1 - 2 Б група 4
21-09-2017 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 Лев Инс - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 10 - 0 ГРУПА B2 1
21-09-2017 20:30 Bauhaus Арена - терен 2 Нашенци-Пчелна Майка - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 4 - 2 ГРУПА B2 1
01-10-2017 11:00 Мини футболно игрище Ботевград "Атлетик" Враца - Околчица /Враца/ 6 - 5 ГРУПА B1 1
01-10-2017 15:00 Мини футболно игрище Ботевград Околчица /Враца/ - Наполи 2 - 7 ГРУПА B1 3
02-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - Околчица /Враца/ 2 - 5 Висша лига 4
03-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - "Атлетик" Враца 5 - 2 Висша лига 5
04-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 1 - 1 Б група 6
06-10-2017 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - АФК Чех Пласт 5 - 4 Б група 5
12-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА "Игрис Махала" - Околчица /Враца/ 2 - 3 Висша лига 6
12-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - ФК"ТИМАК АГРО" 3 - 4 Б група 7
15-10-2017 10:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 8 - 2 ГРУПА B2 2
15-10-2017 14:00 ПАРК ДЪБНИКА "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Лев Инс 0 - 5 ГРУПА B2 2
18-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 1 - 4 Б група 8
25-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА 1 - 5 Б група 9
26-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - Скрита Сила 2 - 0 Висша лига 8
28-10-2017 10:00 Общинско игрище Козлодуй "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 5 ГРУПА B2 3
28-10-2017 14:00 Общинско игрище Козлодуй "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Лев Инс 1 - 4 ГРУПА B2 3
31-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - Околчица /Враца/ 1 - 2 Висша лига 9
03-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 3 - 4 Б група 10
09-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3 Висша лига 10
10-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - Фк ЧАМ КИД 1 - 3 Б група 11
14-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Червена чета "Радецки" - Околчица /Враца/ 1 - 3 Висша лига 11
17-03-2018 16:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - ФК 'Спортист 2018' 4 - 3 Championship 1
31-03-2018 11:00 не е избран АФК 'Юношите' - ФК "БГ ОЙЛ" 4 - 10 Championship 2
01-04-2018 17:35 ЗАЛА ПМГ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - ФК "Кранамакс"-Враца 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
01-04-2018 21:05 ЗАЛА ПМГ ФК "ПАРТИЗАН" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 6 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
01-04-2018 21:40 ЗАЛА ПМГ ФК "Фантастико" Враца - ФК "Кранамакс"-Враца 7 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
06-04-2018 11:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - ФК 'YOUNG BOYS 11 - 2 Championship 3
09-04-2018 12:00 Комплекс Трендафила "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Мон-Крис 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2018 18:10 ЗАЛА ПМГ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - "Игрис Махала" 6 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
15-04-2018 18:45 ЗАЛА ПМГ ФК "Кранамакс"-Враца - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
15-04-2018 20:30 ЗАЛА ПМГ "Атлетик" Враца - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 3 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
15-04-2018 21:40 ЗАЛА ПМГ "Игрис Махала" - ФК "Кранамакс"-Враца 0 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
21-04-2018 11:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - ФК 'Зенит' 2 - 4 Championship 5
22-04-2018 18:10 ЗАЛА ПМГ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА 2 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
22-04-2018 18:45 ЗАЛА ПМГ ФК "Кранамакс"-Враца - "Атлетик" Враца 5 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
22-04-2018 19:55 ЗАЛА ПМГ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 0 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
22-04-2018 22:15 ЗАЛА ПМГ ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА - ФК "Кранамакс"-Враца 4 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
28-04-2018 10:00 не е избран МФК 'Атлетик' - ФК "БГ ОЙЛ" 0 - 12 Championship 4
28-04-2018 12:00 не е избран ФК 'Спортист 2018' - ФК "БГ ОЙЛ" 0 - 12 Championship 6
29-04-2018 14:20 ЗАЛА ПМГ АФК Скара Бира - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
29-04-2018 14:50 ЗАЛА ПМГ ФК "Кранамакс"-Враца - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 4 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
29-04-2018 18:30 ЗАЛА ПМГ АФК Скара Бира - ФК "Кранамакс"-Враца 4 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
29-04-2018 19:00 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
29-04-2018 20:30 ЗАЛА ПМГ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - ФК "Фантастико" Враца 1 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
29-04-2018 21:30 ЗАЛА ПМГ ФК "Кранамакс"-Враца - ФК "Kафето Тийм" 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
05-05-2018 11:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - АФК 'Юношите' 8 - 3 Championship 7
12-05-2018 11:00 не е избран ФК 'YOUNG BOYS - ФК "БГ ОЙЛ" 4 - 13 Championship 8
12-05-2018 13:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - МФК 'Атлетик' 9 - 4 Championship 9
16-05-2018 19:00 "Дунавски Юнак" Лом "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК-Пъстренец 4 - 2 ДУНАВСКА ЛИГА 1
19-05-2018 16:00 не е избран ФК 'Зенит' - ФК "БГ ОЙЛ" 1 - 4 Championship 10
23-05-2018 19:00 "Парк Щурците" Оряхово "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК"КРИСТА" ЛОМ 4 - 3 ДУНАВСКА ЛИГА 2
29-05-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - ФК "ПАРТИЗАН" 0 - 6 ФУТБОЛ 8 1
30-05-2018 19:00 "Общинско игрище"Козлодуй Червена чета "Радецки" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 3 - 1 ДУНАВСКА ЛИГА 3
04-06-2018 20:00 "Дунавски Юнак" Лом "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК" Оряхово" 5 - 1 ДУНАВСКА ЛИГА 4
05-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 6 - 0 Б група 12
12-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - ФК"ТИМАК АГРО" 3 - 7 Б група 13
13-06-2018 18:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"Мизия" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 2 - 1 ДУНАВСКА ЛИГА 5
15-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - "Атлетик" Враца 3 - 2 ФУТБОЛ 8 3
19-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 8 - 3 Б група 14
20-06-2018 21:30 "Общинско игрище"Козлодуй "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - "SportRespect.com" Козлодуй 3 - 4 ДУНАВСКА ЛИГА 6
22-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - Околчица /Враца/ 0 - 3 ФУТБОЛ 8 4
26-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 5 Б група 15
27-06-2018 18:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК "Поломие" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 0 - 5 ДУНАВСКА ЛИГА 7
28-06-2018 19:50 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ PFC "Young Boys" - Околчица /Враца/ 3 - 9 ФУТБОЛ 8 2
29-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 4 - 0 ФУТБОЛ 8 5
03-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 2 - 13 Б група 16
10-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - АФК Чех Пласт 3 - 1 Б група 18
12-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 7 - 3 Б група 19
17-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА 0 - 4 Б група 20
19-09-2018 18:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК" Оряхово" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 1 - 3 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 1
26-09-2018 20:00 АРЕНА ГЛОЖЕНЕ "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК"КНЕЖА" 2 - 3 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 2
03-10-2018 21:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"Мизия" - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 4 - 1 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 3
06-10-2018 10:45 "Парк Щурците" Оряхово Околчица /Враца/ - ФК"АТЛЕТИК 1996" 2 - 0 Северозапад - група B 1
06-10-2018 13:15 "Парк Щурците" Оряхово ФК"КРИСТА" ЛОМ - Околчица /Враца/ *2 - 2 Северозапад - група B 2
10-10-2018 21:00 "Парк Щурците" Оряхово "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ 6 - 1 "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 4
17-10-2018 20:00 "Общинско игрище"Козлодуй ФК"КРИСТА" ЛОМ - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - "ДУНАВСКА ЛИГА"ИЗТОК 5
28-10-2018 10:00 СК Балона - Терен 1 ФК СТАРО СЕЛО 777 - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Северозапад - група А 1
28-10-2018 12:30 СК Балона - Терен 1 "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - ФК"КРИСТА" ЛОМ - Северозапад - група А 2
28-10-2018 15:00 СК Балона - Терен 2 ВИК-Плевен - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Северозапад - група А 3