Пловдив

Севелин Емилов Щилянов

клубове

роден на: 10.12.1971

години: 48

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
07-03-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - АФК ХАОС 3 - 6 LA LIGA 1
15-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Сборная 4 - 1 LA LIGA 2
21-03-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - Чико-Бунара 3 - 8 LA LIGA 3
28-03-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - TNN Gold 3 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-04-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Сборная 2 - 3 LA LIGA 4
14-04-2016 20:00 СЦ Арена Сборная - FC FIGHTERS 3 - 4 LA LIGA 5
18-04-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - Чико-Бунара 7 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Единствените - Сборная 9 - 8 LA LIGA 6
05-05-2016 19:00 СЦ Арена Сборная - BOHEMIANS 5 - 10 LA LIGA 7
09-05-2016 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Сборная 5 - 2 LA LIGA 8
19-05-2016 19:00 СЦ Арена Сборная - Malki Koteta 11 - 3 LA LIGA 10
28-05-2016 19:00 СЦ Арена ШАШ - Сборная 0 - 5 LA LIGA 11
31-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Old School - Сборная 3 - 3 Група C 1
09-06-2016 19:00 СЦ Арена Сборная - Kilnockie 4 - 6 Група C 2
16-06-2016 19:00 СЦ Арена ШАШ - Сборная 7 - 5 Група C 3
22-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Сборная 4 - 4* OPEN CUP ГФЛ
28-06-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Сборная - Последен Шанс 2 - 11 OPEN CUP ГФЛ
13-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Сборная - ШАШ 3 - 2 LA LIGA 1
20-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Сборная 9 - 1 LA LIGA 2
30-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Сборная - Kilnockie 7 - 1 LA LIGA 3
04-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Сборная - VIP Dent 3 - 11 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-10-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Сборная 4 - 3 LA LIGA 4
19-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Сборная - MS 3 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Сборная - АФК ХАОС 2 - 12 LA LIGA 5
02-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Сборная 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-11-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Сборная 7 - 1 LA LIGA 6
16-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Сборная - Malki Koteta 6 - 4 LA LIGA 7
21-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Сборная 2 - 2 LA LIGA 8
09-12-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Сборная - Щ+Щ 0 - 5 LA LIGA 9
27-02-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Old School - Сборная 8 - 6 LA LIGA 10
07-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Сборная - Космос 5 - 0 LA LIGA 11
14-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Сборная - Младежка 1 0 - 5 LA LIGA 12
22-03-2017 19:15 не е избран FC Siza Sport - Сборная 5 - 0 LA LIGA 13
06-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център No Mercy - Бактрейд 7 - 5 CALCIO 1
12-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - No Mercy 13 - 6 CALCIO 2
29-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Смирненски - No Mercy 2 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-10-2017 12:00 СЦ Арена No Mercy - Сините Ангели 16 - 0 CALCIO 3
03-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Победа (Царацово) - No Mercy 0 - 5 CALCIO 4
13-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център No Mercy - Малкото Пони 2 - 4 CALCIO 5
16-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - No Mercy 10 - 3 CALCIO 6
26-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център No Mercy - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 6 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
28-10-2017 20:00 СЦ Оптимум TIFA II - FC South central 1 - 4 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 3
30-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 4 CALCIO 7
09-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - No Mercy 5 - 5 CALCIO 8
13-11-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - BTL UNITED 7 - 4 CALCIO 9
19-11-2017 20:00 СЦ Оптимум FC South central - Armada Plovdiv 1 - 2 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 6
21-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център No Mercy - БРЕСТНИК 8 - 3 CALCIO 10
29-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център DEMBA TEAM - No Mercy 3 - 11 CALCIO 11
05-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - Фаворит 4 - 3 CALCIO 12
10-12-2017 17:00 СЦ Оптимум United Plovdiv - FC South central 3 - 1 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 9
12-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - No Mercy 2 - 7 CALCIO 13
03-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 15 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 1
08-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - Паветата 13 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 2
16-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - Криско 4 - 14 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 4
23-01-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. АФК ДИОМЕТРАН - Паветата 13 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
29-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - FC Lauta Hools 7 - 14 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
01-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - Паветата 8 - 4 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
03-02-2018 20:40 СЦ Оптимум Armada Plovdiv - FC South central 8 - 2 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 1
05-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 8
10-02-2018 21:25 СЦ Оптимум FC South central - Малкото Пони 2 - 4 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 10
12-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - Паветата 14 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 9
16-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Криско - Паветата 5 - 10 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 10
18-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - Паветата 31 - 4 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
04-03-2018 20:00 СЦ Оптимум FC South central - United Plovdiv 8 - 1 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 4
09-03-2018 20:00 СЦ Арена Old School - ПЪЛЕН ХАОС 1 - 2 Лига Арена 1
10-03-2018 21:00 СЦ Арена Малкото Пони - FC South central 1 - 4 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 5
11-03-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център No Mercy - Десант-68 10 - 2 CALCIO 14
13-03-2018 21:15 Терен 3 - Младежки център Смирненски - No Mercy 8 - 7 CALCIO 15
20-03-2018 21:00 СЦ Арена ПЪЛЕН ХАОС - 1K 1 - 4 Лига Арена 3
24-03-2018 20:00 не е избран TIFA - FC South central 6 - 2 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 7
26-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - No Mercy 6 - 3 Bundesliga 1
26-03-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ПЪЛЕН ХАОС 6 - 1 Лига Арена 4
27-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК Белица 20 - Ф.К. Елит 4 - 1 OPEN CUP Група А 1
29-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - No Mercy 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-03-2018 21:00 СЦ Оптимум FC South central - TIFA II 7 - 1 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 8
02-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - ФК Бунарджика 6 - 4 Bundesliga 2
03-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - АФК Белица 20 0 - 5 OPEN CUP Група А 2
10-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център АФК Белица 20 - Old School 4 - 0 OPEN CUP Група А 3
11-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Любекс - No Mercy 5 - 2 Bundesliga 3
12-04-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ПЪЛЕН ХАОС 6 - 3 Лига Арена 6
14-04-2018 20:00 СЦ Оптимум FC South central - TIFA 6 - 3 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 2
16-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - БРЕСТНИК 0 - 5 Bundesliga 4
18-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК Белица 20 - BTL UNITED 10 - 5 OPEN CUP Група А 4
19-04-2018 21:00 СЦ Арена ПЪЛЕН ХАОС - ФК Спартак 4 - 9 Лига Арена 7
23-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - No Mercy 5 - 0 Bundesliga 5
24-04-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център DEMBA TEAM - АФК Белица 20 2 - 9 OPEN CUP Група А 5
25-04-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ПЪЛЕН ХАОС 10 - 5 Лига Арена 8
29-04-2018 17:00 СЦ Арена ПЪЛЕН ХАОС - Raiders 0 - 5 Лига Арена 5
30-04-2018 00:00 не е избран Бирен Спортист - No Mercy 5 - 0 Bundesliga 6
30-04-2018 20:00 СЦ Арена ПЪЛЕН ХАОС - papiauto03 0 - 5 Лига Арена 9
01-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център АФК Белица 20 - АФК ХАОС 9 - 6 OPEN CUP Група А 6
06-05-2018 00:00 не е избран No Mercy - Фитони 0 - 5 Bundesliga 7
09-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - АФК Белица 20 3 - 11 OPEN CUP Група А 7
10-05-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ПЪЛЕН ХАОС 5 - 0 Лига Арена 10
13-05-2018 00:00 не е избран BOHEMIANS - No Mercy 5 - 0 Bundesliga 8
19-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - Десант-68 10 - 4 OPEN CUP Група А 8
19-05-2018 20:30 СЦ Оптимум Armada Plovdiv - FC South central 0 - 5 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 1
27-05-2018 00:00 не е избран No Mercy - АФК ДИОМЕТРАН 0 - 5 Bundesliga 9
30-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център La Furia - АФК Белица 20 3 - 11 OPEN CUP Група А 9
31-05-2018 21:45 Терен 3 - Младежки център FC South central - Малкото Пони 3 - 4 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 2
02-06-2018 20:05 СЦ Оптимум United Plovdiv - FC South central 0 - 5 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 3
09-06-2018 20:05 СЦ Оптимум FC South central - Armada Plovdiv 5 - 0 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 4
18-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - BTL UNITED 11 - 2 OPEN CUP ГФЛ
19-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център FC South central - United Plovdiv 2 - 6 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 6
20-06-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК Белица 20 - La Furia 6 - 3 OPEN CUP ГФЛ
23-06-2018 00:00 не е избран Armada Plovdiv - FC South central 0 - 5 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 7
25-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - ФК Бунарджика 14 - 3 OPEN CUP ГФЛ
30-06-2018 19:30 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - Бактрейд 10 - 3 OPEN CUP ГФЛ
30-06-2018 20:05 СЦ Оптимум United Plovdiv - FC South central 0 - 5 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 9
05-07-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Малкото Пони - FC South central 3 - 2 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 5
07-07-2018 19:30 Терен 1 - Младежки център FC South central - Малкото Пони 5 - 0 МФЛ Бизнес Лига Пловдив 8
04-09-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - Последен Шанс 2 - 4 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
19-09-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - АФК Белица 20 1 - 11 LA LIGA 1
21-09-2018 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - KLUB VAFLA 5 - 5 ВИСША ЛИГА 1
23-09-2018 18:00 СК Активлайф KOFTI FC - AFC TechnoWelt 4 - 10 ВИСША ЛИГА 2
26-09-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК Белица 20 - Римските орли 9 - 3 LA LIGA 2
26-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Novacite - AFC TechnoWelt 3 - 9 СУПЕР Лига 7 3
28-09-2018 21:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Fresh Penis 4 - 7 ВИСША ЛИГА 3
03-10-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - 20 Super Hot 9 - 6 СУПЕР Лига 7 4
03-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - АФК Белица 20 2 - 6 LA LIGA 3
08-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - AFC TechnoWelt 0 - 5 СУПЕР Лига 7 5
10-10-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК Белица 20 - Криско 4 - 2 LA LIGA 4
10-10-2018 19:30 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Футболна Академия 6 - 7 СУПЕР Лига 7 2
14-10-2018 16:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - AFC Amigos 9 - 2 ВИСША ЛИГА 5
15-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АФК Белица 20 4 - 10 LA LIGA 5
19-10-2018 20:00 не е избран Завръщане в миналото - AFC TechnoWelt 3 - 18 ВИСША ЛИГА 6
25-10-2018 00:00 Терен 1 - Младежки център Криско - АФК Белица 20 3 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - AFC TechnoWelt 2 - 3 СУПЕР Лига 7 7
28-10-2018 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Reddevils 2 - 2 ВИСША ЛИГА 7
31-10-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - Беси МФК 15 - 7 LA LIGA 6
01-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Четирите Пейки 5 - 4 СУПЕР Лига 7 8
06-11-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - АФК Белица 20 1 - 14 LA LIGA 7
08-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - AFC TechnoWelt 2 - 7 СУПЕР Лига 7 9
09-11-2018 19:00 не е избран AFC TechnoWelt - Зънгър 9 - 5 ВИСША ЛИГА 9
14-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК Белица 20 - ФК Торнадо 9 - 3 LA LIGA 8
15-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - FA Plovdiv 9 - 3 СУПЕР Лига 7 10
18-11-2018 20:00 не е избран AFC Athletic - AFC TechnoWelt 0 - 9 ВИСША ЛИГА 10
19-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - АФК Белица 20 1 - 13 LA LIGA 9
22-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - AFC TechnoWelt 8 - 4 СУПЕР Лига 7 11
23-11-2018 20:00 СК Активлайф Рекордьорите - AFC TechnoWelt 0 - 5 ВИСША ЛИГА 8
29-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Old School 6 - 2 СУПЕР Лига 7 12
05-12-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - АФК ХАОС 8 - 4 LA LIGA 10
04-02-2019 20:00 не е избран Марково - AFC TechnoWelt 4 - 1 ВИСША ЛИГА 12
08-02-2019 21:00 СК Активлайф Полярните мечки - AFC TechnoWelt 2 - 16 ВИСША ЛИГА 4
09-02-2019 17:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - BTL UNITED 9 - 3 ВИСША ЛИГА 13
11-02-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ФК Активлайф 4 - 5 ВИСША ЛИГА 11
18-02-2019 21:00 СК Активлайф Fresh Penis - AFC TechnoWelt 6 - 3 Лига А 1
19-02-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК Белица 20 - ФК Маламир 14 - 2 LA LIGA 12
21-02-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - FC Lauta Hools 2 - 6 СУПЕР Лига 7 6
25-02-2019 20:00 СК Активлайф AFC Athletic - AFC TechnoWelt 3 - 7 Лига А 2
27-02-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център NO to Racism - АФК Белица 20 2 - 7 LA LIGA 13
28-02-2019 19:00 не е избран ХАОС - AFC TechnoWelt 0 - 5 СУПЕР Лига 7 13
03-03-2019 15:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Reddevils 4 - 4 Лига А 3
06-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК Белица 20 - ФК Бунарджика 4 - 6 LA LIGA 14
07-03-2019 21:00 СК Активлайф KOFTI FC - AFC TechnoWelt 3 - 8 Лига А 4
13-03-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - АФК Белица 20 3 - 1 LA LIGA 15
18-03-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - KLUB VAFLA 3 - 3 Лига А 5
20-03-2019 19:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - AFC TechnoWelt 5 - 5 СУПЕР Лига 7 25
22-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - АФК Белица 20 5 - 9 LA LIGA 16
26-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - Лаос 5 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - ФК Бунарджика 5 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 18
03-04-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК Белица 20 - ФК Крепост 7 - 1 LA LIGA 17
05-04-2019 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ФК Активлайф 1 - 3 Лига А 7
08-04-2019 21:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Fresh Penis 4 - 6 Лига А 8
10-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - АФК Белица 20 4 - 3 LA LIGA 18
15-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - ЕЛМА ТАКСИ 14 - 3 LA LIGA 19
17-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - AFC TechnoWelt 0 - 5 СУПЕР Лига 7 17
18-04-2019 18:00 СК Активлайф Марково - AFC TechnoWelt 5 - 0 Лига А 6
20-04-2019 17:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ПИЕМСИ 11 - 1 Купа Активлайф
24-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК Белица 20 4 - 11 LA LIGA 20
01-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК Белица 20 - Internazionale 10 - 6 LA LIGA 21
03-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - FC Fitoni 6 - 3 СУПЕР Лига 7 20
08-05-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - АФК Белица 20 6 - 6 LA LIGA 22
08-05-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - AFC TechnoWelt 4 - 5 СУПЕР Лига 7 21
10-05-2019 19:00 СК Активлайф Reddevils - AFC TechnoWelt 6 - 5 Лига А 10
11-05-2019 14:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ПИЕМСИ 14 - 5 Купа Активлайф
14-05-2019 21:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - AFC Athletic 10 - 4 Лига А 9
15-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - БОРА 5 - 0 СУПЕР Лига 7 22
16-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - Quantico 7 - 3 LA LIGA 23
22-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - АФК Белица 20 7 - 4 LA LIGA 24
22-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - AFC TechnoWelt 4 - 4 СУПЕР Лига 7 15
24-05-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - KOFTI FC 5 - 0 Лига А 11
29-05-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - БРЕСТНИК 5 - 0 LA LIGA 25
29-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - AFC TechnoWelt 5 - 7 СУПЕР Лига 7 23
05-06-2019 19:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Хобити ФК 5 - 0 СУПЕР Лига 7 26
07-06-2019 19:30 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - AFC TechnoWelt 2 - 2 СУПЕР Лига 7 19
10-06-2019 20:00 СК Активлайф KOFTI FC - AFC TechnoWelt 4 - 3 Купа Активлайф
10-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - МФК Евмолпия 0 - 3 Финални плейофи
13-06-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - ФК Самурай 2 - 4 СУПЕР Лига 7 24
14-06-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - KOFTI FC 5 - 0 Купа Активлайф
19-06-2019 19:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - AFC TechnoWelt 7 - 3 Лига А 12
21-06-2019 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Марково 4 - 8 Лига А 13
24-06-2019 20:00 СК Активлайф ФК Активлайф - AFC TechnoWelt 2 - 3 Купа Активлайф
28-06-2019 20:00 СК Активлайф ФК Активлайф - AFC TechnoWelt 8 - 4 Лига А 14
05-07-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ФК Активлайф 5 - 5 Купа Активлайф
50'
СК Активлайф AFC TechnoWelt - Завръщане в миналото 11 - 1 Купа Активлайф