Пловдив

Иван Насков Топалов

клубове

роден на: 02.06.1992

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Траките 2017 Летен турнир група А 3
13-12-2015 16:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - Сабрина 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 15:00 СЦ Арена ШАШ - СОКОЛ 2015 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - La Masia 8 - 3 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 16:00 СЦ Арена Kilnockie - СОКОЛ 2015 2 - 3 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 13:00 Терен 2 - Младежки център СОКОЛ 2015 - БРЕСТНИК 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 13:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - СОКОЛ 2015 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - АПФК Пловдив 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 7
21-02-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - BOHEMIANS *1 - 1 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
28-02-2016 20:00 СЦ Арена Сабрина - СОКОЛ 2015 5 - 11 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
04-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - Пълдин Атлетик 4 - 7 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
25-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Активлайф 2 - 11 CALCIO 8
09-03-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Активлайф - Наказателите 7 - 3 CALCIO 9
15-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - Активлайф 4 - 6 CALCIO 10
22-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Активлайф - Десант-68 1 - 5 CALCIO 11
03-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 15 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 1
08-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Криско 16 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 2
12-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. АФК ДИОМЕТРАН - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 7 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
15-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - FC Lauta Hools 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 4
23-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 7 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
30-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
02-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 10 - 8 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
13-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КАМИОНИТЕ 10 - 20 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 9
19-02-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 6 - 12 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
26-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 12
03-03-2018 15:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 9 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 13
13-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 8 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
19-09-2018 21:00 СК Активлайф Зънгър - AFC Amigos 5 - 5 ВИСША ЛИГА 1
21-09-2018 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - KLUB VAFLA 5 - 5 ВИСША ЛИГА 1
23-09-2018 18:00 СК Активлайф KOFTI FC - AFC TechnoWelt 4 - 10 ВИСША ЛИГА 2
24-09-2018 20:00 СК Активлайф Завръщане в миналото - Зънгър 2 - 10 ВИСША ЛИГА 2
25-09-2018 21:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Вълчи рай 8 - 3 Лига Арена 1
26-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Novacite - AFC TechnoWelt 3 - 9 СУПЕР Лига 7 3
28-09-2018 21:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Fresh Penis 4 - 7 ВИСША ЛИГА 3
30-09-2018 19:00 СК Активлайф Зънгър - Reddevils 3 - 5 ВИСША ЛИГА 3
03-10-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - 20 Super Hot 9 - 6 СУПЕР Лига 7 4
04-10-2018 21:00 СЦ Арена Maina City - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 9 Лига Арена 2
07-10-2018 17:00 не е избран Рекордьорите - Зънгър 2 - 10 ВИСША ЛИГА 4
08-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - AFC TechnoWelt 0 - 5 СУПЕР Лига 7 5
08-10-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КАМИОНИТЕ 2 - 2 Лига Арена 3
10-10-2018 19:30 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Футболна Академия 6 - 7 СУПЕР Лига 7 2
14-10-2018 16:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - AFC Amigos 9 - 2 ВИСША ЛИГА 5
15-10-2018 20:00 СК Активлайф Зънгър - BTL UNITED 1 - 2 ВИСША ЛИГА 5
19-10-2018 20:00 не е избран Завръщане в миналото - AFC TechnoWelt 3 - 18 ВИСША ЛИГА 6
23-10-2018 21:00 не е избран Зънгър - AFC Athletic 7 - 3 ВИСША ЛИГА 6
25-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - AFC TechnoWelt 2 - 3 СУПЕР Лига 7 7
25-10-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 4 Лига Арена 4
26-10-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Старата Школа 4 - 4 Лига Арена 5
28-10-2018 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Reddevils 2 - 2 ВИСША ЛИГА 7
30-10-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 3 Лига Арена 6
01-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Четирите Пейки 5 - 4 СУПЕР Лига 7 8
05-11-2018 20:00 СК Активлайф Зънгър - Марково 0 - 4 ВИСША ЛИГА 8
06-11-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Бохемианс 6 - 7 Лига Арена 7
08-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - AFC TechnoWelt 2 - 7 СУПЕР Лига 7 9
09-11-2018 19:00 не е избран AFC TechnoWelt - Зънгър 9 - 5 ВИСША ЛИГА 9
13-11-2018 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 5 Лига Арена 8
15-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - FA Plovdiv 9 - 3 СУПЕР Лига 7 10
18-11-2018 19:00 не е избран Зънгър - KLUB VAFLA 1 - 8 ВИСША ЛИГА 10
18-11-2018 20:00 не е избран AFC Athletic - AFC TechnoWelt 0 - 9 ВИСША ЛИГА 10
21-11-2018 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Десант-68 3 - 3 Лига Арена 9
22-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - AFC TechnoWelt 8 - 4 СУПЕР Лига 7 11
23-11-2018 19:00 СК Активлайф KOFTI FC - Зънгър 9 - 2 ВИСША ЛИГА 11
23-11-2018 20:00 СК Активлайф Рекордьорите - AFC TechnoWelt 0 - 5 ВИСША ЛИГА 8
29-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Old School 6 - 2 СУПЕР Лига 7 12
КР не е избран Мария-Хуана - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 5 Летен турнир група Б 1
03-12-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - АПФК Пловдив 4 - 1 Лига Арена 10
09-12-2018 17:00 не е избран AFC Amigos - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 9 Летен турнир група Б 3
13-12-2018 20:00 не е избран ФК Активлайф - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 5 Летен турнир група Б 4
КР не е избран БОЦА Е РЕЛИГИЯ - AFC Athletic 3 - 2 Летен турнир група Б 5
22-12-2018 17:00 не е избран БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Активлайф 5 - 3 Турнир Елиминации
22-12-2018 19:00 СК Активлайф Fresh Penis - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 2 Турнир Елиминации
03-02-2019 16:00 не е избран Зънгър - Fresh Penis 2 - 8 ВИСША ЛИГА 12
04-02-2019 20:00 не е избран Марково - AFC TechnoWelt 4 - 1 ВИСША ЛИГА 12
08-02-2019 21:00 СК Активлайф Полярните мечки - AFC TechnoWelt 2 - 16 ВИСША ЛИГА 4
09-02-2019 17:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - BTL UNITED 9 - 3 ВИСША ЛИГА 13
10-02-2019 19:00 СК Активлайф Полярните мечки - Зънгър 9 - 5 ВИСША ЛИГА 13
11-02-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ФК Активлайф 4 - 5 ВИСША ЛИГА 11
15-02-2019 20:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Зънгър 9 - 6 ВИСША ЛИГА 7
17-02-2019 18:00 не е избран Зънгър - AFC Amigos 8 - 4 ЛИГА Б 1
18-02-2019 21:00 СК Активлайф Fresh Penis - AFC TechnoWelt 6 - 3 Лига А 1
21-02-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - FC Lauta Hools 2 - 6 СУПЕР Лига 7 6
25-02-2019 20:00 СК Активлайф AFC Athletic - AFC TechnoWelt 3 - 7 Лига А 2
28-02-2019 19:00 не е избран ХАОС - AFC TechnoWelt 0 - 5 СУПЕР Лига 7 13
03-03-2019 15:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Reddevils 4 - 4 Лига А 3
04-03-2019 18:00 СК Активлайф Зънгър - BTL UNITED 8 - 3 ЛИГА Б 3
07-03-2019 21:00 СК Активлайф KOFTI FC - AFC TechnoWelt 3 - 8 Лига А 4
10-03-2019 18:00 СК Активлайф Полярните мечки - Зънгър 4 - 7 ЛИГА Б 4
17-03-2019 18:00 СК Активлайф Зънгър - ПИЕМСИ 4 - 6 ЛИГА Б 5
18-03-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - KLUB VAFLA 3 - 3 Лига А 5
20-03-2019 19:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - AFC TechnoWelt 5 - 5 СУПЕР Лига 7 25
20-03-2019 21:00 СК Активлайф Изгустаци - Зънгър 9 - 9 ЛИГА Б 2
24-03-2019 18:00 СК Активлайф Зънгър - Рекордьорите 7 - 2 ЛИГА Б 6
01-04-2019 20:00 СК Активлайф Завръщане в миналото - Зънгър 10 - 3 ЛИГА Б 7
01-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 18
03-04-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 8 Лига Арена 11
05-04-2019 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ФК Активлайф 1 - 3 Лига А 7
08-04-2019 21:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Fresh Penis 4 - 6 Лига А 8
14-04-2019 18:00 СК Активлайф Зънгър - Изгустаци 11 - 3 ЛИГА Б 9
17-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - AFC TechnoWelt 0 - 5 СУПЕР Лига 7 17
18-04-2019 18:00 СК Активлайф Марково - AFC TechnoWelt 5 - 0 Лига А 6
18-04-2019 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Maina City 7 - 3 Лига Арена 13
20-04-2019 17:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ПИЕМСИ 11 - 1 Купа Активлайф
25-04-2019 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 3 Лига Арена 14
27-04-2019 17:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Зънгър 8 - 3 Купа Активлайф
30-04-2019 21:00 СК Активлайф AFC Amigos - Зънгър 9 - 7 ЛИГА Б 8
03-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - FC Fitoni 6 - 3 СУПЕР Лига 7 20
08-05-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - AFC TechnoWelt 4 - 5 СУПЕР Лига 7 21
09-05-2019 20:00 СЦ Арена Старата Школа - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 5 Лига Арена 16
10-05-2019 19:00 СК Активлайф Reddevils - AFC TechnoWelt 6 - 5 Лига А 10
11-05-2019 14:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ПИЕМСИ 14 - 5 Купа Активлайф
12-05-2019 16:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Зънгър 5 - 0 Купа Активлайф
14-05-2019 21:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - AFC Athletic 10 - 4 Лига А 9
15-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - БОРА 5 - 0 СУПЕР Лига 7 22
17-05-2019 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - FC Siza Sport 3 - 1 Лига Арена 17
22-05-2019 19:00 СК Активлайф BTL UNITED - Зънгър 4 - 5 ЛИГА Б 10
22-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - AFC TechnoWelt 4 - 4 СУПЕР Лига 7 15
23-05-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 7 Лига Арена 18
24-05-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - KOFTI FC 5 - 0 Лига А 11
24-05-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 4 Лига Арена 12
26-05-2019 16:00 СК Активлайф Зънгър - ФК Траките 2017 7 - 4 ЛИГА Б 11
29-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - AFC TechnoWelt 5 - 7 СУПЕР Лига 7 23
05-06-2019 19:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Хобити ФК 5 - 0 СУПЕР Лига 7 26
05-06-2019 21:00 СК Активлайф ПИЕМСИ - Зънгър 2 - 4 ЛИГА Б 12
06-06-2019 21:00 СЦ Арена Десант-68 - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 4 Лига Арена 20
07-06-2019 19:30 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - AFC TechnoWelt 2 - 2 СУПЕР Лига 7 19
10-06-2019 20:00 СК Активлайф KOFTI FC - AFC TechnoWelt 4 - 3 Купа Активлайф
12-06-2019 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Активлайф 4 - 6 Лига Арена 15
13-06-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - ФК Самурай 2 - 4 СУПЕР Лига 7 24
13-06-2019 21:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Fresh Penis 4 - 6 Лига Арена 19
14-06-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - KOFTI FC 5 - 0 Купа Активлайф
16-06-2019 18:00 СК Активлайф Рекордьорите - Зънгър 4 - 5 ЛИГА Б 13
17-06-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 5 Лига Арена 21
19-06-2019 19:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - AFC TechnoWelt 7 - 3 Лига А 12
21-06-2019 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Марково 4 - 8 Лига А 13
24-06-2019 20:00 СК Активлайф ФК Активлайф - AFC TechnoWelt 2 - 3 Купа Активлайф
24-06-2019 21:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 22
26-06-2019 21:00 СК Активлайф Зънгър - Завръщане в миналото 9 - 12 ЛИГА Б 14
28-06-2019 20:00 СК Активлайф ФК Активлайф - AFC TechnoWelt 8 - 4 Лига А 14
05-07-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ФК Активлайф 5 - 5 Купа Активлайф
31'
СК Активлайф AFC TechnoWelt - Завръщане в миналото 11 - 1 Купа Активлайф
29-07-2019 20:00 СК Активлайф Рекордьорите - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 7 - 8 Летен турнир група А 1
09-08-2019 20:00 СК Активлайф БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Траките 2017 7 - 6 Летен турнир група А
29-08-2019 21:00 СК Активлайф КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 5 Летен турнир група А 4
КР СК Активлайф БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Fresh Penis 4 - 6 Летен турнир група А 5