София

Васил В Иванов

клубове

роден на: 24.01.1984

години: 35

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
25-08-2014 19:45 Palmsbet stadium EGT - GRAFIXOFT 2 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
03-09-2014 19:45 Palmsbet stadium Overon - EGT 2 - 7 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
10-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Рапидо Куриери - GOLD INS *2 - 2 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM EGT - Adastra 4 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
18-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM DREAMIX - EGT 2 - 2* LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
19-09-2014 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 3
22-09-2014 19:45 не е избран GOLD INS - CAM R 4 - 7 PREMIER LEAGUE 1
26-09-2014 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - GOLD INS 3 - 8 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2014 19:45 не е избран GOLD INS - Fibank 3 - 2 PREMIER LEAGUE 5
02-10-2014 18:45 не е избран EGT - Comptel 5 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
06-10-2014 18:45 не е избран MMS - EGT 3 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
08-10-2014 21:45 не е избран ТЕМИДА - GOLD INS 1 - 3 PREMIER LEAGUE 6
14-10-2014 18:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
20-10-2014 18:45 не е избран CODIX - EGT 3 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
21-10-2014 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 3 - 4 PREMIER LEAGUE 8
28-10-2014 18:45 не е избран GOLD INS - Хотел Панчарево 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
30-10-2014 21:45 не е избран EGT - Axway 4 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
06-11-2014 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Komfo - EGT 3 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
07-11-2014 18:45 не е избран Класик Груп - GOLD INS 2 - 6 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2014 21:45 не е избран GOLD INS - Интерхаус България 7 - 2 PREMIER LEAGUE 11
13-11-2014 21:45 не е избран EGT - Paysafe 4 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
18-11-2014 21:45 не е избран Пени Маркет - GOLD INS 3 - 3 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2014 21:45 не е избран EGT - Algomatika - Kammarton 3 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
20-11-2014 18:45 не е избран SSV - EGT *4 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
25-11-2014 21:45 не е избран GOLD INS - Mentor Resort 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
28-11-2014 18:45 не е избран EGT - Телелинк Бизнес Парк 5 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
01-12-2014 18:45 не е избран EGT - BULPROS 5 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
02-12-2014 18:45 не е избран GOLD INS - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
09-12-2014 18:45 не е избран Магнус - GOLD INS 2 - 8 PREMIER LEAGUE 15
11-12-2014 21:45 не е избран MaxTelecom - EGT 0 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
10-01-2015 15:00 не е избран GOLD INS - FK LP SUPER SPORT 9 - 5 Група D 1
17-01-2015 21:00 не е избран GOLD INS - White Widow 6 - 0 Група D 2
24-01-2015 22:00 не е избран ЖИВЕЛИ - GOLD INS 6 - 4 Група D 3
31-01-2015 20:00 не е избран GOLD INS - Приятели 4 - 3 Група D 4
07-02-2015 14:00 не е избран Standard Boys - GOLD INS 4 - 16 Група D 5
12-02-2015 19:00 не е избран EGT - Visteon 3 - 2 Финални плейофи 1
14-02-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - GOLD INS 5 - 5* ВТОРА ФАЗА 1
16-02-2015 21:00 не е избран EGT - Adecco GSD 1 - 3 Финални плейофи 2
17-02-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ПЪЛНА СКРЪБ 1 - 3 ВТОРА ФАЗА 2
24-02-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM EGT - Adastra 8 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
04-03-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Eclipse 7 - 4 PREMIER LEAGUE 1
17-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - GOLD INS 3 - 4 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2015 18:45 Palmsbet stadium GTT - EGT 4 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
27-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM EGT - DANTEK DEVS 7 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
31-03-2015 19:45 не е избран Mentor Resort - GOLD INS 2 - 10 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM MaxTelecom - EGT 2 - 14 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
07-04-2015 21:45 не е избран GOLD INS - Интерхаус България *3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
15-04-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM EGT - Comverse 6 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
16-04-2015 22:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
22-04-2015 19:45 не е избран Рапидо Куриери - GOLD INS 2 - 8 PREMIER LEAGUE 7
23-04-2015 19:00 не е избран Overon - EGT 3 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
28-04-2015 20:00 не е избран EGT - Accedia 5 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
29-04-2015 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Пени Маркет 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
11-05-2015 19:45 не е избран DATECS - EGT 1 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
12-05-2015 19:45 не е избран GOLD INS - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 2 PREMIER LEAGUE 8
19-05-2015 18:45 не е избран CAM R - GOLD INS 7 - 10 PREMIER LEAGUE 9
21-05-2015 18:45 не е избран EGT - EGT 2 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
26-05-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 10 - 3 PREMIER LEAGUE 10
28-05-2015 19:30 не е избран Komfo - EGT 2 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
02-06-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - GOLD INS 4 - 10 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2015 20:45 не е избран EGT - Upnetix 4 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
08-06-2015 18:45 не е избран GRAFIXOFT - EGT 1 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
09-06-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Легион Инс 8 - 1 PREMIER LEAGUE 12
16-06-2015 18:45 не е избран Спортинг - GOLD INS 7 - 6 PREMIER LEAGUE 13
18-06-2015 21:45 не е избран EGT - Proxiad 6 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
23-06-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Вършец 12 - 3 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2015 18:45 не е избран SSV - EGT 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
30-06-2015 19:45 не е избран Профис - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
01-07-2015 22:00 не е избран EGT - Paysafe 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
06-07-2015 20:45 не е избран EGT - TRADOLOGIC 5 - 4 Финални плейофи
08-07-2015 22:00 не е избран IPSOS - EGT 2 - 3 Финални плейофи
09-07-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM EGT - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 3 Финални плейофи
27-08-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM EGT - Blizoo 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
31-08-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - EGT *1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2015 20:45 не е избран GOLD INS - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
07-09-2015 20:45 не е избран EGT - Мост Компютърс *1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-09-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Fibank 8 - 0 PREMIER LEAGUE 2
18-09-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - EGT 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
23-09-2015 21:45 не е избран EGT - Enetpulse 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-09-2015 19:45 не е избран DXC.technology - EGT 11 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
28-09-2015 18:45 не е избран EGT - ДАНТЕК 0 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
29-09-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Milky Group Bio 10 - 0 PREMIER LEAGUE 4
06-10-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - GOLD INS 0 - 13 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2015 20:45 не е избран M - EGT 0 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 8
08-10-2015 22:00 Спорт парк Метал (Перник) Неудобните - GOLD INS 3 - 3 КВАЛИФИКАЦИИ
14-10-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Неудобните 1 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
15-10-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EGT - ORBIT 0 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 9
19-10-2015 21:45 не е избран CODIX - EGT 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
20-10-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 1 - 3 PREMIER LEAGUE 7
26-10-2015 18:45 не е избран EGT - GTT 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-10-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Джовани 14 - 4 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2015 11:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - FULLMAX 4 - 3 Група E 1
01-11-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Чико - Бунара 12 - 2 Група E 1
03-11-2015 19:45 не е избран Вършец - GOLD INS 3 - 10 PREMIER LEAGUE 9
04-11-2015 22:00 не е избран EGT - ГФК България 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2015 20:45 не е избран VIVACOM - EGT 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
10-11-2015 18:45 не е избран GOLD INS - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
15-11-2015 14:00 Спортен коплекс СПАРТАК FULLMAX - GOLD INS 1 - 6 Група E 2
15-11-2015 17:00 Спортен коплекс СПАРТАК GOLD INS - Чико - Бунара 5 - 0 Група E 2
16-11-2015 19:45 не е избран EGT - VIVACOM 4PLAY 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-11-2015 18:45 не е избран Mentor Resort - GOLD INS 3 - 15 PREMIER LEAGUE 11
24-11-2015 21:45 не е избран Adecco GSD - EGT 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-11-2015 22:30 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
01-12-2015 20:45 не е избран Лев Инс - GOLD INS 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
03-12-2015 18:45 не е избран EGT - i:FAO 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2015 21:45 не е избран Progress - EGT 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-12-2015 18:45 не е избран GOLD INS - Fusion 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
13-12-2015 16:00 не е избран Интерхаус България - GOLD INS 4 - 7 PREMIER LEAGUE 3
14-12-2015 21:45 не е избран GOLD INS - VENDETTA-OLISPED 7 - 2 PREMIER LEAGUE 12
16-12-2015 18:45 не е избран Шенкер - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
22-02-2016 20:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - EGT *1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-02-2016 21:45 не е избран EGT - VIVACOM 1 - 1* MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-03-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Mentor Resort 9 - 0 PREMIER LEAGUE 1
11-03-2016 18:45 не е избран ORBIT - EGT 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-03-2016 21:45 не е избран EGT - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
15-03-2016 21:45 не е избран Интерхаус България - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2016 18:45 не е избран OPENCODE - EGT 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
22-03-2016 19:45 не е избран GOLD INS - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 4 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2016 21:45 не е избран EGT - SUTHERLAND 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-03-2016 20:45 не е избран Вършец - GOLD INS 3 - 6 PREMIER LEAGUE 5
07-04-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - EGT 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
12-04-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - GOLD INS 4 - 6 PREMIER LEAGUE 7
14-04-2016 18:45 не е избран EGT - CODIX *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-04-2016 19:45 не е избран GOLD INS - ДСК Банка 5 - 2 PREMIER LEAGUE 8
26-04-2016 21:45 не е избран Джовани - GOLD INS 4 - 7 PREMIER LEAGUE 9
05-05-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс *4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
08-05-2016 18:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - GOLD INS 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 7 - 4 PREMIER LEAGUE 10
12-05-2016 18:45 не е избран i:FAO - EGT 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
15-05-2016 20:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 5 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - GOLD INS 3 - 8 PREMIER LEAGUE 11
19-05-2016 21:45 не е избран EGT - Adecco GSD 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
25-05-2016 19:45 не е избран Stemo - EGT 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-05-2016 21:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
31-05-2016 18:45 не е избран SBTECH - EGT 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-06-2016 21:45 не е избран A1 - EGT 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
07-06-2016 20:45 не е избран Fibank - GOLD INS 4 - 4 PREMIER LEAGUE 13
15-06-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM БНТ - GOLD INS 0 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-06-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 7 - 2 PREMIER LEAGUE 12
17-06-2016 19:45 не е избран EGT - Enetpulse 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2016 18:45 не е избран ДАНТЕК - EGT 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
22-06-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2016 21:45 Palmsbet stadium GOLD INS - БНТ - ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-06-2016 19:45 не е избран EGT - DXC.technology 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 17
01-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ GOLD INS - СБОРНАЯ 1 - 1* FINAL FOUR - Група B 1
02-07-2016 08:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ КЦМ 2000 ГРУП - GOLD INS 6 - 1 FINAL FOUR - Група B 2
02-07-2016 18:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ GOLD INS - .............. 4 - 0 FINAL FOUR - Група B 3
04-07-2016 21:45 не е избран EGT - GTT 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
06-07-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Шенкер 11 - 2 PREMIER LEAGUE 14
24-08-2016 20:45 не е избран EGT - SUTHERLAND 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-08-2016 20:00 не е избран Mat Star - Ultras Team 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
29-08-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - EGT 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-08-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 18 - 2 PREMIER LEAGUE 1
07-09-2016 18:30 не е избран EGT - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 3
10-09-2016 18:30 не е избран АФК Софиянци - Mat Star 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
13-09-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - GOLD INS 2 - 9 PREMIER LEAGUE 2
17-09-2016 20:30 не е избран Mat Star - Media United 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
19-09-2016 21:45 не е избран EGT - A1 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-09-2016 20:45 не е избран DXC.technology - EGT 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
27-09-2016 19:45 не е избран GOLD INS - DHL ФРЕЙТ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-10-2016 21:30 не е избран ШПОРИТЕ - Mat Star 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
06-10-2016 19:45 не е избран EGT - Ingram Micro Top Fortune 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-10-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 4 - 10 PREMIER LEAGUE 4
08-10-2016 00:00 не е избран Mat Star - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
10-10-2016 21:45 не е избран i:FAO - EGT 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-10-2016 18:45 не е избран Stemo - EGT 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
15-10-2016 00:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - Mat Star 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
18-10-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - GOLD INS 3 - 7 PREMIER LEAGUE 6
21-10-2016 19:45 не е избран EGT - Strypes 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-10-2016 00:00 не е избран Mat Star - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
22-10-2016 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - GOLD INS 3 - 10 Група H 1
22-10-2016 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Околчица /Враца/ - GOLD INS 1 - 2 Група H 1
25-10-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Massive 7 - 3 PREMIER LEAGUE 7
26-10-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
27-10-2016 21:45 не е избран ДАНТЕК - EGT 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-10-2016 00:00 не е избран Santos - Mat Star 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
29-10-2016 11:00 Стадион "Локомотив" - Мездра Околчица /Враца/ - GOLD INS 5 - 2 Група H 2
29-10-2016 14:00 Стадион "Локомотив" - Мездра GOLD INS - Холандците 5 - 0 Група H 2
29-10-2016 21:30 не е избран Mat Star - The "Mannschaft" 3 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
31-10-2016 18:45 не е избран EGT - CODIX 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-11-2016 20:30 не е избран Mat Star - Торпедо-София 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
07-11-2016 21:45 Palmsbet stadium EGT - SBTECH 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
12-11-2016 19:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Mat Star 11 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
15-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Paysafe - EGT 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Milky Group Bio 1 - 2 PREMIER LEAGUE 8
19-11-2016 19:30 не е избран Mat Star - Наполи 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
20-11-2016 12:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Околчица /Враца/ 3 - 3 Група H 3
20-11-2016 19:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Холандците 5 - 0 Група H 3
21-11-2016 20:45 Palmsbet stadium EGT - Upnetix 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
22-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
26-11-2016 19:30 не е избран Белите София - Mat Star *4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
02-12-2016 18:45 Palmsbet stadium Enetpulse - EGT 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-12-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Mat Star - McDonald's 3 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
05-12-2016 20:45 Palmsbet stadium EGT - VIVACOM 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
12-12-2016 18:45 Palmsbet stadium Progress - EGT 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-01-2017 19:00 Царско село Mat Star - Изтокът 1 - 7 EFBET Люлин 1
15-01-2017 10:00 не е избран Mat Star - Majestic 5 - 8 EFBET Люлин 2
22-01-2017 12:00 не е избран Media United - Mat Star 2 - 6 EFBET Люлин 3
29-01-2017 13:00 не е избран Mat Star - Fibank 3 - 5 EFBET Люлин 4
05-02-2017 15:00 не е избран ТЕМИДА - Mat Star 3 - 4 EFBET Люлин 5
08-02-2017 19:45 не е избран Tom Taylor - GOLD INS 1 - 7 PREMIER LEAGUE 11
10-02-2017 22:00 Царско село The Mannschaft - Mat Star 6 - 2 ВТОРА ФАЗА
18-02-2017 00:00 не е избран Орлите - Mat Star 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
21-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
22-02-2017 00:00 не е избран GOLD INS - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
22-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Fibank 3 - 4 PREMIER LEAGUE 14
23-02-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM EGT - Stemo 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-02-2017 20:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 5 - 1 PREMIER LEAGUE 12
28-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Progress - EGT 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - GOLD INS 2 - 5 PREMIER LEAGUE 17
02-03-2017 00:00 не е избран ADIDAS - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
05-03-2017 14:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - GOLD INS 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-03-2017 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - ВЕТ Юнайтед 19 - 0 PREMIER LEAGUE 1
08-03-2017 19:45 не е избран EGT - ГФК България 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-03-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-03-2017 21:30 Palmsbet stadium Mat Star - FC BAUHAUS ARENA 9 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
17-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DANTEK DEVS - EGT 0 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-03-2017 21:45 Palmsbet stadium Mat Star - Пирин Гоце Делчев 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
18-03-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - .............. 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-03-2017 19:45 Palmsbet stadium EGT - VIVACOM 4PLAY *0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
21-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - MAHARANI 11 - 1 PREMIER LEAGUE 3
24-03-2017 20:00 не е избран Торпедо-София - Mat Star 4 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
25-03-2017 17:30 Общински спортен комплекс "Славейков" .............. - GOLD INS 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - EGT 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
28-03-2017 21:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 1 - 1 PREMIER LEAGUE 4
31-03-2017 21:45 Palmsbet stadium Mat Star - Африка Юнайтед 8 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
04-04-2017 19:00 Palmsbet stadium Quehenberger Logistics - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2017 22:00 Palmsbet stadium EGT - DXC.technology 0 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Media United - Mat Star 2 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
10-04-2017 20:45 не е избран ДАНТЕК - EGT 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-04-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EGT - SUTHERLAND 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-04-2017 21:30 не е избран Mat Star - Белите София *5 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
26-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Milky Group Bio 5 - 1 PREMIER LEAGUE 8
29-04-2017 21:00 Спортен комплекс Езерец ФК Вадиас - GOLD INS 6 - 3 FINAL FOUR
30-04-2017 12:00 Спортен комплекс Езерец Чико-Бунара - GOLD INS 0 - 5 FINAL FOUR
02-05-2017 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 4 - 5 PREMIER LEAGUE 9
06-05-2017 00:00 не е избран Massive - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
10-05-2017 00:00 не е избран GOLD INS - DHL ФРЕЙТ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
12-05-2017 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - GOLD INS 5 - 6 PREMIER LEAGUE 7
18-05-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - EGT 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 10
23-05-2017 20:45 Palmsbet stadium EGT - SAP Labs Bulgaria 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
24-05-2017 18:00 не е избран Mat Star - Витоша Бистрица 6 - 17 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
26-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - GOLD INS 2 - 2* PREMIER LEAGUE 2
26-05-2017 21:45 Palmsbet stadium JAGUARES - Mat Star 5 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
29-05-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM EGT - SBTECH 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - EGT 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EGT - OPENCODE 1 - 1* MTEL PREMIER LEAGUE 14
13-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Easy TV Net 20 - 1 PREMIER LEAGUE 12
14-06-2017 19:45 не е избран GOLD INS - Виста 22 - 6 PREMIER LEAGUE 14
20-06-2017 21:45 не е избран Strypes - EGT 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
21-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 6
23-06-2017 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2017 20:45 не е избран The Mannschaft - Mat Star 4 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
24-06-2017 18:00 не е избран Ultras Team - Mat Star 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
28-06-2017 00:00 не е избран GOLD INS - Tom Taylor 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
29-06-2017 19:45 Palmsbet stadium EGT - Ingram Micro Top Fortune 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
30-06-2017 00:00 не е избран Mat Star - Santos 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
03-07-2017 22:30 Palmsbet stadium McDonald's - Mat Star 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
04-07-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
05-07-2017 21:00 не е избран Mat Star - Наполи 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
06-07-2017 19:45 Palmsbet stadium Fibank - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
07-07-2017 18:45 не е избран CODIX - EGT 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
07-07-2017 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Mat Star - LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
08-07-2017 19:00 не е избран Mat Star - ФК Отборчето 2 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
22-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM EGT - IPSOS 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Strypes - EGT 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-09-2017 21:00 не е избран Северозапад - Mat Star 5 - 3 PREMIER LEAGUE 2
14-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - EGT 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
16-09-2017 21:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Mat Star 2 - 2* PREMIER LEAGUE 4
19-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM EGT - Ingram Micro Top Fortune 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
06-10-2017 20:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Mat Star 7 - 13 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM EGT - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 8
13-10-2017 18:45 Palmsbet stadium Mat Star - Витоша Бистрица 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
16-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM EGT - DXC.technology 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-10-2017 22:00 Palmsbet stadium Mat Star - Serdika-Sofia 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
19-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - EGT 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2017 21:30 не е избран Тренто - Mat Star 5 - 12 PREMIER LEAGUE 8
27-10-2017 20:45 не е избран Mat Star - Валяците 1 - 3 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - EGT 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2017 18:45 Palmsbet stadium EGT - SAP Labs Bulgaria 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2017 00:00 не е избран EGT - SUTHERLAND 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
16-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OPENCODE - EGT 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Сантяго Бернабеу - Mat Star 2 - 2 PREMIER LEAGUE 12
20-11-2017 00:00 не е избран EGT - VIVACOM 4PLAY 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
24-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Mat Star - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - EGT 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
05-12-2017 22:30 Palmsbet stadium EGT - Progress 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 10
08-12-2017 18:45 Palmsbet stadium EGT - Stemo 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
08-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Mat Star - Тяло пречиш ми 2 - 7 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2017 19:45 Palmsbet stadium Experian - EGT 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
18-12-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Enetpulse - EGT 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-02-2018 21:45 Palmsbet stadium Mat Star - Без напрежение 13 - 8 PREMIER LEAGUE 1
15-02-2018 20:45 не е избран Mat Star - МФК "Булгари" 5 - 10 PREMIER LEAGUE 5
17-02-2018 18:00 не е избран PMP Build Invest - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
05-03-2018 18:45 не е избран Progress - EGT 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
10-03-2018 20:45 не е избран Mat Star - Цар Иван Асен II - PREMIER LEAGUE 11
12-03-2018 21:45 Palmsbet stadium EGT - ДАНТЕК 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
14-03-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
17-03-2018 00:00 не е избран Mat Star - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
23-03-2018 21:45 не е избран МАРАДОНА - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
26-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM EGT - Stemo 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
01-04-2018 19:00 не е избран Без напрежение - Mat Star 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
02-04-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - EGT 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
11-04-2018 21:00 Palmsbet stadium EGT - Ingram Micro Top Fortune 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
26-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM EGT - SAP Labs Bulgaria 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
01-05-2018 00:00 не е избран Mat Star - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 00:00 не е избран Актив комерс - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2018 20:00 не е избран Mat Star - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
07-05-2018 19:45 не е избран EGT - A1 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
14-05-2018 20:45 не е избран Accedia - EGT 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 11
21-05-2018 22:30 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - EGT 6 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
28-05-2018 22:30 не е избран Enetpulse - EGT 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2018 19:00 не е избран Mat Star - ФК Западно Ехо 0 - 0 PREMIER LEAGUE 9
04-06-2018 00:00 не е избран Mat Star - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
04-06-2018 19:45 не е избран EGT - SUTHERLAND 1 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
09-06-2018 00:00 не е избран Mat Star - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
11-06-2018 18:45 Palmsbet stadium OPENCODE - EGT 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
18-06-2018 18:45 не е избран EGT - CODIX 4 - 4* MTEL PREMIER LEAGUE 15
22-06-2018 00:00 не е избран Mat Star - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
25-06-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DXC.technology - EGT 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
30-06-2018 00:00 не е избран Сердика - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-07-2018 00:00 не е избран EGT - Experian 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2018 22:30 Palmsbet stadium SBTECH - EGT 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-07-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM IBM - EGT 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
23-08-2018 18:45 Palmsbet stadium EGT - Enetpulse 1 - 4 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - EGT 13 - 6 PREMIER LEAGUE 3
09-09-2018 21:00 не е избран EGT - A1 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2018 20:45 не е избран EGT - Progress 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2018 18:45 не е избран DXC.technology - EGT 11 - 3 PREMIER LEAGUE 5
27-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM EGT - SUTHERLAND 4 - 7 PREMIER LEAGUE 6
01-10-2018 18:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - EGT 8 - 2 PREMIER LEAGUE 7
11-10-2018 20:45 не е избран EGT - SAP Labs Bulgaria 1 - 3 PREMIER LEAGUE 8
19-10-2018 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - EGT 6 - 2 PREMIER LEAGUE 9
25-10-2018 18:45 Palmsbet stadium EGT - CODIX 6 - 2 PREMIER LEAGUE 10
29-10-2018 19:45 Palmsbet stadium Experian - EGT 4 - 6 PREMIER LEAGUE 11
08-11-2018 18:45 не е избран EGT - Musala Soft 5 - 9 PREMIER LEAGUE 12
12-11-2018 19:45 не е избран eCommera - EGT 3 - 8 PREMIER LEAGUE 13
22-11-2018 18:45 не е избран EGT - OPENCODE 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
30-11-2018 20:45 не е избран Stemo - EGT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
01-12-2018 19:45 не е избран SBTECH - EGT 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
13-12-2018 20:45 не е избран EGT - FootballScout 1 - 3 PREMIER LEAGUE 16
25-02-2019 18:45 не е избран EGT - ДАНТЕК 1 - 7 Mussala Premier League 1
04-03-2019 18:45 не е избран EGT - DXC.technology 0 - 9 Mussala Premier League 2
11-03-2019 18:45 не е избран OPENCODE - EGT 5 - 0 Mussala Premier League 3
18-03-2019 20:45 не е избран EGT - Stemo 6 - 4 Mussala Premier League 4
25-03-2019 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - EGT 8 - 1 Mussala Premier League 5
01-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM EGT - Enetpulse 5 - 4 Mussala Premier League 6
11-04-2019 18:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - EGT 5 - 2 Mussala Premier League 7
18-04-2019 20:45 не е избран EGT - Ingram Micro Top Fortune 2 - 2 Mussala Premier League 8
24-04-2019 21:45 Palmsbet stadium Visteon - EGT 6 - 0 Mussala Premier League 9
10-05-2019 21:45 не е избран EGT - A1 1 - 2 Mussala Premier League 10
13-05-2019 20:45 не е избран FootballScout - EGT 3 - 4 Mussala Premier League 11
27-05-2019 20:45 не е избран EGT - SUTHERLAND 3 - 8 Mussala Premier League 12
03-06-2019 20:45 не е избран Algomatika - Kammarton - EGT 3 - 3* Mussala Premier League 13
10-06-2019 19:45 не е избран EGT - SBTECH 7 - 2 Mussala Premier League 14
17-06-2019 18:45 не е избран eCommera - EGT 7 - 6 Mussala Premier League 15
03-07-2019 20:45 не е избран CODIX - EGT 4 - 4 Mussala Premier League 17
04-07-2019 19:45 не е избран EGT - Software AG 3 - 3 Mussala Premier League 16