София

Кристиян Русев Стамов

клубове

роден на: 31.07.1991

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
28-08-2014 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - Software AG 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
01-09-2014 19:45 не е избран SUTHERLAND - INFOSYSTEMS-SYSCOM 5 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 2
12-09-2014 20:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - ORBIT 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-09-2014 19:45 не е избран Experian - INFOSYSTEMS-SYSCOM 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
23-09-2014 19:45 Palmsbet stadium INFOSYSTEMS-SYSCOM - i:FAO 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2014 21:45 не е избран ГФК България - INFOSYSTEMS-SYSCOM 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
29-09-2014 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - VIVACOM 4PLAY 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
13-10-2014 18:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - Progress 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-10-2014 19:45 не е избран ДАНТЕК - INFOSYSTEMS-SYSCOM 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
20-10-2014 21:45 не е избран VIVACOM - INFOSYSTEMS-SYSCOM 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
31-10-2014 20:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - DXC.technology 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - INFOSYSTEMS-SYSCOM 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
13-11-2014 20:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - M 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
20-11-2014 21:45 не е избран Blizoo - INFOSYSTEMS-SYSCOM 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 14
24-11-2014 18:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - Musala 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2014 00:00 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
08-12-2014 18:45 не е избран Stemo - INFOSYSTEMS-SYSCOM - MTEL PREMIER LEAGUE 17
23-02-2015 20:45 не е избран ORBIT - INFOSYSTEMS-SYSCOM 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
12-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM - INFOSYSTEMS-SYSCOM 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-03-2015 19:45 Palmsbet stadium INFOSYSTEMS-SYSCOM - M 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
26-03-2015 18:45 Palmsbet stadium i:FAO - INFOSYSTEMS-SYSCOM 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
02-04-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM INFOSYSTEMS-SYSCOM - VIVACOM 4PLAY 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
06-04-2015 20:45 не е избран Adecco GSD - INFOSYSTEMS-SYSCOM 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
27-04-2015 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - Stemo 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-04-2015 22:00 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - ДАНТЕК *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
14-05-2015 21:45 не е избран Progress - INFOSYSTEMS-SYSCOM 6 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-05-2015 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - Blizoo 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
28-05-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - INFOSYSTEMS-SYSCOM 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
04-06-2015 19:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - DXC.technology 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-06-2015 20:45 не е избран OPENCODE - INFOSYSTEMS-SYSCOM 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-06-2015 18:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - ГФК България 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
22-06-2015 18:45 не е избран CODIX - INFOSYSTEMS-SYSCOM 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
29-06-2015 20:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - IPSOS 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
01-07-2015 18:45 Palmsbet stadium Experian - INFOSYSTEMS-SYSCOM 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
30-08-2015 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изтокът 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
01-09-2015 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - Melon 7 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
02-09-2015 22:30 не е избран Изтокът - Викторио Ленд 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
06-09-2015 19:00 не е избран Изтокът - Напълно непознати 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
10-09-2015 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - INFOSYSTEMS-SYSCOM 1 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
13-09-2015 19:00 не е избран Athletic - Изтокът 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
17-09-2015 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - MMS *3 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
24-09-2015 20:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - Ingram Micro Master Cloud 2 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
27-09-2015 22:00 не е избран Изтокът - Drink Team 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
02-10-2015 19:45 не е избран Axway - INFOSYSTEMS-SYSCOM 1 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
04-10-2015 19:00 не е избран Седмица спатия - Изтокът 12 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
07-10-2015 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - eCommera 1 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
11-10-2015 19:00 не е избран Изтокът - Червена Звезда 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
14-10-2015 18:30 не е избран Komfo - INFOSYSTEMS-SYSCOM 7 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
18-10-2015 00:00 не е избран Изтокът - ФК Сердика 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
21-10-2015 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - SSV 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
25-10-2015 19:00 не е избран Тигрите - Изтокът 10 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
26-10-2015 21:45 не е избран SBTECH - INFOSYSTEMS-SYSCOM 13 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
31-10-2015 22:00 не е избран Изтокът - Fresh Market 3 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
04-11-2015 22:30 не е избран ПФК "61" - Изтокът 1 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
05-11-2015 19:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - Sirma 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
08-11-2015 19:00 не е избран Искра Искрец - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
13-11-2015 20:45 не е избран FootballScout - INFOSYSTEMS-SYSCOM 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
15-11-2015 19:00 не е избран Изтокът - Лидер 2 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
19-11-2015 19:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - Comverse 6 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
22-11-2015 19:00 не е избран Белите кончета - Изтокът 2 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
24-11-2015 20:45 не е избран EGT 2 - INFOSYSTEMS-SYSCOM 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
29-11-2015 20:00 не е избран Изтокът - Опаковка БГ 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
02-12-2015 00:00 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - CSC 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
05-12-2015 00:00 не е избран Левски Г - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
10-12-2015 20:45 не е избран Unify - INFOSYSTEMS-SYSCOM 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
13-12-2015 19:00 не е избран Изтокът - FC Citadel 15 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
21-02-2016 11:00 не е избран ORANGE COUNTY - Изтокът 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
28-02-2016 15:00 не е избран Изтокът - Mladost Crew 7 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
20-03-2016 17:00 не е избран Изтокът - По-добрите 3 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
27-03-2016 22:00 не е избран FC Parizheti - Изтокът 0 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
11-04-2016 22:30 не е избран Изтокът - White Widow 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
17-04-2016 16:00 не е избран Червена Звезда - Изтокът 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
24-04-2016 19:00 не е избран Изтокът - ФК ЕВРОПА 7 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
15-05-2016 22:00 не е избран Еконт 61 - Изтокът 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
05-06-2016 12:00 не е избран BulTeam - Изтокът 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
07-06-2016 22:30 не е избран Изтокът - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
12-06-2016 15:00 не е избран Изтокът - ЦВС 7 - 7* LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
19-06-2016 17:00 не е избран Whiskey United - Изтокът *3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
26-06-2016 21:00 не е избран Изтокът - Athletic 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
02-07-2016 16:00 не е избран ПФК "61" - Изтокът 2 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
03-07-2016 21:00 не е избран Loko Vakarel - Изтокът 2 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
10-07-2016 21:00 не е избран Изтокът - Напълно непознати 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
14-07-2016 21:45 не е избран Изтокът - Витоша Бистрица 0 - 5 Група F 1
18-07-2016 20:45 не е избран Викторио Ленд - Изтокът 1 - 6 Група F 2
25-07-2016 20:45 не е избран Изтокът - Strypes 5 - 6 Група F 3
04-08-2016 21:45 не е избран Cotton club - Изтокът 10 - 4 Група F 4
11-08-2016 21:45 Palmsbet stadium Изтокът - NIKE team 10 - 3 Група F 5
21-08-2016 00:00 не е избран Изтокът - White Widow 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
28-08-2016 20:00 не е избран Левски Г - Изтокът 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
11-09-2016 18:00 не е избран Изтокът - BulTeam 10 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
21-09-2016 21:45 не е избран Ескус Милк - Изтокът 3 - 13 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
02-10-2016 09:00 не е избран Изтокът - Супичка 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
09-10-2016 12:00 не е избран Изтокът - NIKE team 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
16-10-2016 17:00 не е избран Лозен Сити - Изтокът 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
23-10-2016 00:00 не е избран Изтокът - ORANGE COUNTY 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
30-10-2016 22:00 не е избран SPM -ltd - Изтокът 5 - 14 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
06-11-2016 16:00 не е избран Изтокът - Спортист Долни Лозен 10 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
13-11-2016 00:00 не е избран Монтевидео - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
20-11-2016 16:00 не е избран Изтокът - Наполи 4 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
27-11-2016 19:00 не е избран Whiskey United - Изтокът 5 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
04-12-2016 21:00 не е избран Изтокът - Athletic 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
11-12-2016 10:00 не е избран Кралете - Изтокът 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
07-01-2017 19:00 Царско село Mat Star - Изтокът 1 - 7 EFBET Люлин 1
15-01-2017 09:00 не е избран Изтокът - Media United 5 - 8 EFBET Люлин 2
21-01-2017 18:00 не е избран ТЕМИДА - Изтокът 8 - 3 EFBET Люлин 3
28-01-2017 15:00 не е избран Изтокът - Majestic 1 - 7 EFBET Люлин 4
04-02-2017 17:00 не е избран Fibank - Изтокът 5 - 0 EFBET Люлин 5
19-02-2017 14:00 не е избран Изтокът - МФК Динамо София 2007 13 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 2
05-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM ESTUPIDEZ - Изтокът 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 1
12-03-2017 19:00 Palmsbet stadium SPM -ltd - Изтокът 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 3
19-03-2017 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Изтокът - Спортист Долни Лозен 5 - 5* LEAGUE ONE - LONDON 4
26-03-2017 14:00 Palmsbet stadium Whiskey United - Изтокът 4 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
02-04-2017 17:00 не е избран Изтокът - Лозен Сити 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
09-04-2017 21:00 не е избран NIKE team - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 7
23-04-2017 22:00 не е избран Изтокът - ФК АЛТЕРНАТИВА 6 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
14-05-2017 16:00 не е избран Викторио Ленд - Изтокът 2 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 9
21-05-2017 17:00 не е избран Изтокът - Loko Vakarel 5 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 10
24-05-2017 22:00 не е избран Mladost Team - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
28-05-2017 11:00 Palmsbet stadium ФК ЗЕНИТ - Изтокът 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
04-06-2017 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Изтокът - FC SIVEN 10 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 13
11-06-2017 18:00 не е избран Амфетико - Изтокът 8 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 14
25-06-2017 13:00 не е избран ПФК "61" - Изтокът 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 16
01-07-2017 14:00 не е избран Изтокът - Белите Якички 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
02-07-2017 18:00 не е избран Изтокът - Лидер 7 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 17
17-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Изтокът - Опаковка БГ 1 - 0 Финални плейофи
27-08-2017 21:00 не е избран Изтокът - SPM -ltd 6 - 1 CHAMPIONSHIP 2
03-09-2017 20:00 не е избран El Stars - Изтокът 9 - 1 CHAMPIONSHIP 3
10-09-2017 20:00 не е избран Кралете - Изтокът 9 - 3 CHAMPIONSHIP 4
13-09-2017 18:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Изтокът 2 - 5 CHAMPIONSHIP 1
17-09-2017 20:00 не е избран Изтокът - ПСЖ София 3 - 1 CHAMPIONSHIP 5
24-09-2017 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Изтокът *2 - 2 CHAMPIONSHIP 6
01-10-2017 22:00 не е избран Изтокът - Гетото 5 - 3 CHAMPIONSHIP 7
08-10-2017 12:00 не е избран Stomana Industry - Изтокът *2 - 2 CHAMPIONSHIP 8
15-10-2017 19:00 не е избран Изтокът - Лозен 0 - 9 CHAMPIONSHIP 9
22-10-2017 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изтокът 1 - 3 CHAMPIONSHIP 10
29-10-2017 22:00 не е избран Изтокът - Левски Г 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
05-11-2017 00:00 не е избран Наполи - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
12-11-2017 20:00 не е избран Изтокът - Тигрите 3 - 10 CHAMPIONSHIP 13
19-11-2017 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Изтокът 6 - 6 CHAMPIONSHIP 14
26-11-2017 21:00 не е избран Изтокът - ING 5 - 3 CHAMPIONSHIP 15
03-12-2017 20:00 не е избран Приятели - Изтокът 9 - 3 CHAMPIONSHIP 16
17-12-2017 19:00 не е избран Изтокът - ЦВС - CHAMPIONSHIP 17
06-01-2018 11:00 Царско село Изтокът* - Осма хирургия* 4 - 2 Група F 1
13-01-2018 12:00 Царско село Изтокът* - ФК Ихтиман* 5 - 1 Група F 2
20-01-2018 19:00 не е избран Сицилианците* - Изтокът* 3 - 1 Група F 3
28-01-2018 12:00 не е избран Изтокът* - Еконт* 8 - 1 Група F 4
03-02-2018 14:00 не е избран Гетото* - Изтокът* 8 - 2 Група F 5
10-02-2018 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Лазур Свети Влас* - Изтокът* 10 - 2 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 14:00 не е избран Изтокът - Бирал Мадрид 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
25-02-2018 14:00 не е избран Приятели - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2018 16:00 не е избран Изтокът - БНС РЕД БУЛС 5 - 18 CHAMPIONSHIP 3
14-03-2018 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - BHTC 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 2
18-03-2018 20:00 не е избран Амфетико - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
19-03-2018 20:00 не е избран ИНТРАМА - Polygran Bulgaria 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 3
25-03-2018 19:00 не е избран Изтокът - Пеликан 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
26-03-2018 00:00 не е избран Polygran Bulgaria - TEK EXPERTS 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 4
01-04-2018 00:00 не е избран DELTA - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
01-04-2018 13:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
01-04-2018 20:45 не е избран CoBuilder International - Polygran Bulgaria 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 5
13-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Polygran Bulgaria - Tryzens 9 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 6
15-04-2018 00:00 не е избран Изтокът - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
19-04-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unify - Polygran Bulgaria 4 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 7
22-04-2018 17:00 не е избран Изтокът - ПСЖ София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
25-04-2018 18:45 не е избран Polygran Bulgaria - SoftServe 11 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 8
07-05-2018 18:45 не е избран Polygran Bulgaria - SBTECH 2 11 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 10
13-05-2018 00:00 не е избран Изтокът - Опаковка БГ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
17-05-2018 18:45 не е избран EPAM Systems - Polygran Bulgaria 4 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 11
20-05-2018 00:00 не е избран ФК Искър - Изтокът 0 - 0 CHAMPIONSHIP 11
27-05-2018 00:00 не е избран Изтокът - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
29-05-2018 22:30 не е избран Persy - Polygran Bulgaria 2 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 1
31-05-2018 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 0 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 12
01-06-2018 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
01-06-2018 00:00 не е избран Изтокът - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
01-06-2018 00:00 не е избран ЦВС - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
03-06-2018 00:00 не е избран Valencia C.F. - Изтокът 0 - 0 CHAMPIONSHIP 13
08-06-2018 20:45 не е избран EGT-II - Polygran Bulgaria 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 13
10-06-2018 00:00 не е избран Изтокът - Галактико 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
14-06-2018 20:45 Palmsbet stadium Polygran Bulgaria - Sirma 8 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 14
18-06-2018 18:45 не е избран Algomatika - Kammarton - Polygran Bulgaria 1 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 15
28-06-2018 18:45 не е избран E&G Finances - Polygran Bulgaria 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 16
05-07-2018 19:45 не е избран Polygran Bulgaria - Paysafe 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 17
10-07-2018 18:45 не е избран MobiSystems - Polygran Bulgaria 8 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 9
21-08-2018 22:30 Palmsbet stadium Polygran Bulgaria - OWLIANCE 8 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 1
29-08-2018 18:45 не е избран TIS - Polygran Bulgaria 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 2
13-09-2018 18:45 не е избран SBTECH 2 - Polygran Bulgaria 1 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 4
19-09-2018 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - Sirma 6 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 5
20-09-2018 22:30 Palmsbet stadium Polygran Bulgaria - VMware 6 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 3
27-09-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM KOSTAL - Polygran Bulgaria 3 - 12 UPNETIX LEAGUE ONE 6
05-10-2018 19:45 не е избран Polygran Bulgaria - Nemetschek Bulgaria 3 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 7
10-10-2018 21:45 не е избран Genius Sports - Polygran Bulgaria 2 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 8
18-10-2018 21:45 Palmsbet stadium Polygran Bulgaria - GRAFIXOFT 10 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 9
23-10-2018 20:45 не е избран Polygran Bulgaria - E&G Finances 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 10
31-10-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CSC - Polygran Bulgaria 0 - 11 UPNETIX LEAGUE ONE 11
08-11-2018 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - Paysafe 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 12
22-11-2018 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - EGT-II 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 14
01-12-2018 20:45 не е избран AXPO - Polygran Bulgaria 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 17
04-12-2018 18:45 не е избран Polygran Bulgaria - BTi 5 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 16
07-12-2018 18:45 не е избран MobiSystems - Polygran Bulgaria 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 13
04-01-2019 20:45 не е избран We are Pentagon - Polygran Bulgaria 5 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 15
25-02-2019 21:45 не е избран Genius Sports - Polygran Bulgaria 4 - 1 Newton Championship 1
26-02-2019 20:45 Palmsbet stadium Карготек - EPAM Systems 2 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
01-03-2019 00:00 не е избран NEXT GEN - Карготек 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
04-03-2019 18:45 не е избран Polygran Bulgaria - Accedia 8 - 2 Newton Championship 2
11-03-2019 21:45 не е избран IBM - Polygran Bulgaria 5 - 3 Newton Championship 3
13-03-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Карготек - UnitedLex 8 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
18-03-2019 19:45 не е избран Карготек - Unify 4 - 7 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
18-03-2019 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - IPSOS 3 - 5 Newton Championship 4
25-03-2019 19:45 не е избран VMware - Карготек 8 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
01-04-2019 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Experian - Polygran Bulgaria 8 - 5 Newton Championship 5
04-04-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Polygran Bulgaria - GTT 7 - 3 Newton Championship 6
05-04-2019 19:45 не е избран Карготек - OWLIANCE 0 - 17 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
08-04-2019 20:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - Polygran Bulgaria 6 - 2 Newton Championship 7
15-04-2019 21:45 не е избран Карготек - CSC 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
18-04-2019 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - DANTEK DEVS 3 - 2 Newton Championship 8
24-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM BHTC - Карготек 5 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
30-04-2019 20:45 не е избран Карготек - SBTECH 2 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
01-05-2019 00:00 не е избран GemSeek - Карготек 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 17
01-05-2019 00:00 не е избран SafeCharge - Карготек 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
01-05-2019 20:45 не е избран Polygran Bulgaria - Techhuddle 0 - 5 Newton Championship 11
08-05-2019 22:30 не е избран e-Novator - Polygran Bulgaria 4 - 1 Newton Championship 10
16-05-2019 21:45 не е избран Sirma - Карготек 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
20-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - Polygran Bulgaria 6 - 10 Newton Championship 9
22-05-2019 18:45 не е избран SECTRON LTD. - Карготек 3 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
29-05-2019 20:45 не е избран Карготек - Minerva 11 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
05-06-2019 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - DATECS 6 - 4 Newton Championship 13
11-06-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Upnetix - Polygran Bulgaria 7 - 3 Newton Championship 14
14-06-2019 20:45 не е избран Карготек - FOURTH BULGARIA 4 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
24-06-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM PLAYTECH - Polygran Bulgaria 5 - 0 Newton Championship 16
01-07-2019 19:45 не е избран Apex Fund Services Bulgaria - Карготек 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
01-07-2019 20:45 не е избран Endava - Polygran Bulgaria 8 - 3 Newton Championship 12
01-07-2019 20:45 не е избран Карготек - EGT-II 8 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
04-07-2019 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - TEK EXPERTS 2 - 5 Newton Championship 17
11-07-2019 18:45 не е избран Polygran Bulgaria - Axway 6 - 3 Newton Championship 15