София

Васил Веселинов Бънов

клубове

роден на: 26.05.1988

години: 31

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-09-2015 19:45 не е избран Milky Group Bio - Лев Инс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 1
11-09-2015 20:45 не е избран Fusion - Milky Group Bio 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
15-09-2015 20:45 не е избран Milky Group Bio - Шенкер 6 - 4 PREMIER LEAGUE 3
29-09-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Milky Group Bio 10 - 0 PREMIER LEAGUE 4
07-10-2015 00:00 не е избран Milky Group Bio - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
13-10-2015 00:00 не е избран Интерхаус България - Milky Group Bio 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
20-10-2015 19:45 не е избран Milky Group Bio - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
28-10-2015 22:00 не е избран Milky Group Bio - Рапидо Куриери 3 - 1 PREMIER LEAGUE 8
03-11-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 2 - 2 PREMIER LEAGUE 9
11-11-2015 18:30 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 5 PREMIER LEAGUE 10
17-11-2015 18:45 не е избран Джовани - Milky Group Bio 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
01-12-2015 00:00 не е избран CAM R - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
14-12-2015 19:45 не е избран Milky Group Bio - Вършец 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
15-12-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
21-02-2016 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Класа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
23-02-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - Mentor Resort 1 - 3 PREMIER LEAGUE 14
02-03-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 2 - 3 PREMIER LEAGUE 1
15-03-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - Milky Group Bio 5 - 4 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 20:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Класа 5 - 8 CHAMPIONSHIP 4
22-03-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - Джовани 3 - 1 PREMIER LEAGUE 4
25-03-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - Рапидо Куриери 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
27-03-2016 11:00 не е избран Класа - El Stars 9 - 3 CHAMPIONSHIP 5
29-03-2016 20:45 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 3 - 2 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - Milky Group Bio 3 - 11 PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 16:00 не е избран Класа - Приятели 12 - 6 CHAMPIONSHIP 7
13-04-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - Easy TV Net 6 - 2 PREMIER LEAGUE 7
14-04-2016 22:30 не е избран Drink Team - Класа 6 - 10 CHAMPIONSHIP 6
20-04-2016 18:45 не е избран Fibank - Milky Group Bio 5 - 4 PREMIER LEAGUE 8
24-04-2016 13:00 не е избран Класа - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 4 CHAMPIONSHIP 9
27-04-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - Шенкер 4 - 2 PREMIER LEAGUE 9
05-05-2016 18:45 не е избран Полиграфия Инфо - Класа 7 - 1 CHAMPIONSHIP 2
10-05-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Milky Group Bio 1 - 2 PREMIER LEAGUE 10
15-05-2016 10:00 не е избран DELTA - Класа 3 - 4 CHAMPIONSHIP 10
17-05-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - GOLD INS 3 - 8 PREMIER LEAGUE 11
29-05-2016 13:00 не е избран Класа - Реал София 5 - 9 CHAMPIONSHIP 11
03-06-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 4 - 3 PREMIER LEAGUE 12
05-06-2016 16:00 не е избран Вълците - Класа 8 - 4 CHAMPIONSHIP 12
08-06-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - Интерхаус България 3 - 9 PREMIER LEAGUE 13
14-06-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Milky Group Bio 4 - 2 PREMIER LEAGUE 14
19-06-2016 22:00 не е избран Лозен - Класа 2 - 3 CHAMPIONSHIP 14
21-06-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2016 22:30 не е избран Класа - Ян Бибиян 10 - 4 CHAMPIONSHIP 15
29-06-2016 18:45 не е избран Класа - Seniorite 6 - 2 CHAMPIONSHIP 3
30-06-2016 18:45 не е избран Бохемите - Класа 2 - 5 CHAMPIONSHIP 8
02-07-2016 19:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Класа 3 - 3 CHAMPIONSHIP 16
04-07-2016 18:45 не е избран Класа - БНС РЕД БУЛС 7 - 5 CHAMPIONSHIP 13
11-07-2016 19:45 не е избран Класа - ING 5 - 4 CHAMPIONSHIP 17
13-07-2016 18:45 не е избран Accedia - Milky Group Bio 2 - 10 Група D 1
20-07-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - Изворна вода Бачково 3 - 7 Група D 2
25-07-2016 21:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - Milky Group Bio 3 - 5 Група D 3
01-08-2016 19:45 не е избран Milky Group Bio - Unicredit Bulbank IT 7 - 4 Група D 4
08-08-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Whiskey United - Milky Group Bio 4 - 3 Група D 5
14-08-2016 19:00 ACCEDIA STADIUM Класа - ING 8 - 2 Финални плейофи
16-08-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - Milky Group Bio 1 - 3 Елиминации
17-08-2016 19:00 не е избран Класа - Полиграфия Инфо *2 - 2 Финални плейофи
18-08-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - ФК Пълна Мрежа 3 - 0 Елиминации
22-08-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Milky Group Bio 4 - 0 Елиминации
28-08-2016 14:00 не е избран Класа - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-08-2016 19:45 не е избран Milky Group Bio - Ilinden United 7 - 0 PREMIER LEAGUE 1
01-09-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - Класа 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
11-09-2016 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - Класа 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-09-2016 21:45 не е избран Easy TV Net - Milky Group Bio 2 - 4 PREMIER LEAGUE 2
18-09-2016 19:00 не е избран Класа - ФК Вадиас 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
25-09-2016 22:00 не е избран Хищниците - Класа 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-09-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - vitoshanews.com 1 - 0 PREMIER LEAGUE 3
01-10-2016 18:30 не е избран Класа - Софийска вода 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-10-2016 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Класа 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-10-2016 18:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Milky Group Bio 2 - 10 PREMIER LEAGUE 4
12-10-2016 19:45 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 6 PREMIER LEAGUE 5
16-10-2016 13:00 не е избран Класа - Спортинг 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
18-10-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 7 - 2 PREMIER LEAGUE 6
23-10-2016 15:00 не е избран Класа - ФК Керамик 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2016 21:00 не е избран Milky Group Bio - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 3 PREMIER LEAGUE 7
27-10-2016 22:30 не е избран Неудобните - Класа 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
30-10-2016 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Класа 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2016 20:00 не е избран Класа - ФК ИХТИМАН 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Milky Group Bio - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
13-11-2016 19:00 не е избран Valencia C.F. - Класа 6 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2016 00:00 не е избран Milky Group Bio - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Milky Group Bio 1 - 2 PREMIER LEAGUE 8
23-11-2016 18:30 Palmsbet stadium Класа - Intellect 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 14
27-11-2016 00:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Класа 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2016 20:00 не е избран Majestic - Класа 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2016 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
11-12-2016 19:00 не е избран Класа - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - ADIDAS 2 - 6 PREMIER LEAGUE 14
08-02-2017 19:45 не е избран Изворна вода Бачково - Milky Group Bio 1 - 6 PREMIER LEAGUE 11
15-02-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Fibank - Milky Group Bio 5 - 5 PREMIER LEAGUE 15
22-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Mentor Resort 8 - 2 PREMIER LEAGUE 16
01-03-2017 00:00 не е избран Спортинг - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
02-03-2017 18:45 Palmsbet stadium Milky Group Bio - Tom Taylor 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
14-03-2017 18:45 Palmsbet stadium Виста - Milky Group Bio 2 - 10 PREMIER LEAGUE 2
21-03-2017 00:00 Palmsbet stadium Milky Group Bio - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
28-03-2017 20:45 не е избран Tom Taylor - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
05-04-2017 19:45 Palmsbet stadium Milky Group Bio - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
20-04-2017 00:00 не е избран Milky Group Bio - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
26-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Milky Group Bio 5 - 1 PREMIER LEAGUE 8
28-04-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Milky Group Bio 2 - 8 PREMIER LEAGUE 6
02-05-2017 21:45 не е избран Milky Group Bio - Ilinden United 1 - 2 PREMIER LEAGUE 9
09-05-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
16-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
18-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Лев Инс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
23-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
06-06-2017 19:45 не е избран Milky Group Bio - MAHARANI 3 - 2 PREMIER LEAGUE 13
13-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5 PREMIER LEAGUE 14
28-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Fibank 1 - 4 PREMIER LEAGUE 16
04-07-2017 00:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Easy TV Net - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
12-07-2017 18:45 не е избран Milky Group* - Локо БДЖ* 3 - 2 Група I 1
18-07-2017 19:45 не е избран Whiskey United* - Milky Group* 3 - 5 Група I 2
25-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group* - Актив комерс* 1 - 4 Група I 3
02-08-2017 21:00 Palmsbet stadium Пирин Гоце Делчев* - Milky Group* 2 - 4 Група I 4
07-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group* - Drink Team Обеля* 3 - 4 Група I 5
14-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Гетото* - Milky Group* 1 - 7 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef* - Milky Group* *1 - 1 ЕЛИМИНАЦИИ
29-08-2017 21:45 Palmsbet stadium Milky Group Bio - ВЕТ Юнайтед 6 - 1 PREMIER LEAGUE 1
05-09-2017 21:45 Palmsbet stadium Ескус Милк - Milky Group Bio 2 - 5 PREMIER LEAGUE 2
12-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Вършец 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
26-09-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC BAUHAUS ARENA - Milky Group Bio 1 - 9 PREMIER LEAGUE 4
06-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Лев Инс 0 - 9 PREMIER LEAGUE 5
11-10-2017 21:00 Palmsbet stadium FC ALA GROUP - Milky Group Bio 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
14-10-2017 12:00 Игрище Гоце Делчев Milky Group Bio - Ветераните Благоевград 5 - 0 ГРУПА A4 1
14-10-2017 14:00 Игрище Гоце Делчев Кимакс Юнайтед - Milky Group Bio 1 - 2 ГРУПА A4 2
24-10-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
31-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - GO PETROLEUM 9 - 2 PREMIER LEAGUE 9
08-11-2017 18:45 Palmsbet stadium Milky Group Bio - Fibank 6 - 2 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2017 11:00 Игрище ж.к. Бистрица Milky Group Bio - Самораново 6 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-11-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Milky Group Bio - Rehau 7 - 2 PREMIER LEAGUE 12
29-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Milky Group Bio 2 - 10 PREMIER LEAGUE 13
05-12-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Milky Group Bio - MAHARANI 1 - 1 PREMIER LEAGUE 14
12-12-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
01-02-2018 00:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
15-02-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 4 PREMIER LEAGUE 7
06-03-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - Петролтех Трейдинг 6 - 1 PREMIER LEAGUE 16
10-03-2018 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ Milky Group Bio - SPS 7 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-03-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - Fibank 4 - 3 PREMIER LEAGUE 1
27-03-2018 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Milky Group Bio 2 - 5 PREMIER LEAGUE 2
05-04-2018 00:00 не е избран Milky Group Bio - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
10-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Rehau 12 - 5 PREMIER LEAGUE 4
21-04-2018 11:00 СЦ Арена ФК "Палаузово" - Milky Group Bio 2 - 9 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-05-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2018 19:45 не е избран ФК Керамик - Milky Group Bio 0 - 8 PREMIER LEAGUE 7
18-05-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 1 PREMIER LEAGUE 6
23-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Milky Group Bio - Pasta Gabrovo 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-05-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - FC ALA GROUP 6 - 2 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
01-06-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - Бат' Динко и Приятели 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
02-06-2018 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ ОПТИМИСТ - Milky Group Bio 4 - 4* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 13:15 Спортен комплекс САМОКОВ Milky Group Bio - El Stars 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Ескус Милк - Milky Group Bio 3 - 5 PREMIER LEAGUE 11
12-06-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - ING 4 - 3 PREMIER LEAGUE 12
20-06-2018 21:45 не е избран MAHARANI - Milky Group Bio 3 - 4 PREMIER LEAGUE 13
27-06-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
03-07-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 5 - 6 PREMIER LEAGUE 15
18-07-2018 21:45 не е избран Milky Group Bio - Гробарите Технополис Надежда 6 - 3 Група C 1
24-07-2018 18:45 не е избран Жар Голяновци - Milky Group Bio 0 - 5 Група C 2
01-08-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - DATECS 8 - 1 Група C 3
08-08-2018 21:45 не е избран ПСЖ София - Milky Group Bio 6 - 8 Група C 4
14-08-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - Сердика 5 - 0 Група C 5
19-08-2018 22:30 не е избран Milky Group Bio - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 Елиминации
24-08-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - ВМРО 8 - 2 Елиминации
27-08-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 7 Елиминации
31-08-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - Milky Group Bio 4 - 5 Западна конференция 1
12-09-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - ВЕТ Юнайтед 4 - 1 Западна конференция 2
18-09-2018 20:45 Palmsbet stadium Сердика - Milky Group Bio 1 - 5 Западна конференция 3
25-09-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - DXC.technology 3 - 8 Западна конференция 4
29-09-2018 11:30 Спортна София КЦМ 2000 ГРУП - Milky Group Bio 3 - 0 СУПЕР КУПА БАМФ
01-10-2018 00:00 не е избран Milky Group Bio - Skypharm 5 - 0 Западна конференция 8
01-10-2018 00:00 не е избран Milky Group Bio - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 6
02-10-2018 18:45 не е избран МАРАДОНА - Milky Group Bio 2 - 3 Западна конференция 5
17-10-2018 18:45 не е избран Carpe Diem FC - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 7
20-10-2018 16:30 СК Езерец - терен 1 Ел Класико - Milky Group Bio 3 - 2 Югозапад - група E 3
20-10-2018 18:00 Спортен комплекс Езерец Milky Group Bio - Неудобните 5 - 0 Югозапад - група E 2
31-10-2018 18:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Milky Group Bio 2 - 5 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 12
07-11-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - Северозапад 2 - 1 Западна конференция 10
14-11-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - Milky Group Bio 0 - 7 Западна конференция 11
18-11-2018 11:30 Арена "Елин Пелин" - терен 2 Milky Group Bio - Гадните Джиджовци 5 - 2 Югозапад - група G 3
18-11-2018 14:00 Арена "Елин Пелин" - терен 2 ФК Миро - Milky Group Bio 0 - 4 Югозапад - група G 2
12-12-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - ING 6 - 2 Западна конференция 15
18-12-2018 19:45 не е избран Валяците - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 16
31-12-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5 Западна конференция 14
09-01-2019 00:00 Царско село Milky Group Bio - Спортист Драгичево 5 - 4 Каменица 1
09-01-2019 00:00 не е избран Algomatika - Kammarton - Milky Group Bio 1 - 6 Каменица 2
23-01-2019 19:00 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - ФК ИХТИМАН 5 - 2 Каменица 3
26-01-2019 12:00 не е избран Milky Group Bio - МАРАДОНА 3 - 2 Каменица 4
01-02-2019 00:00 не е избран Milky Group Bio - Ескус Милк 5 - 0 Западна конференция 17
01-02-2019 00:00 не е избран Milky Group Bio - FK Kafana Stefanovic 5 - 0 Западна конференция 19
09-02-2019 15:00 не е избран AFC Trento - Milky Group Bio 1 - 1 Каменица 5
12-02-2019 19:45 не е избран PMP Build Invest - Milky Group Bio 4 - 0 Западна конференция 18
17-02-2019 13:00 не е избран Milky Group Bio - Whiskey United 8 - 1 ВТОРА ФАЗА
21-02-2019 18:45 не е избран Milky Group Bio - Тяло пречиш ми 2 - 3 Западна конференция 13
22-02-2019 21:00 не е избран Milky Group Bio - Сицилианците* *2 - 2 ВТОРА ФАЗА
28-02-2019 21:45 Царско село Milky Group Bio - Магьосниците 3 - 4 ВТОРА ФАЗА
19-03-2019 21:45 не е избран Milky Group Bio - Intellect 3 - 1 PREMIER LEAGUE 2
28-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Milky Group Bio 0 - 2 PREMIER LEAGUE 3
02-04-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Milky Group Bio 7 - 3 PREMIER LEAGUE 5
13-04-2019 16:15 Игрище зад централна поща Milky Group Bio - МФК Макао 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-04-2019 16:00 Мини футболно игрище Ботевград ВИК-Плевен - Milky Group Bio 2 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-04-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
01-05-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
07-05-2019 19:45 не е избран Milky Group Bio - Вършец 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
17-05-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Milky Group Bio 1 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-05-2019 21:45 не е избран Milky Group Bio - ВЕТ Юнайтед 6 - 8 PREMIER LEAGUE 10
07-06-2019 18:45 не е избран Milky Group Bio - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 12
21-06-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Milky Group Bio 3 - 5 PREMIER LEAGUE 11
24-06-2019 19:00 Царско село Milky Group Bio - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2019 19:45 не е избран Малки Страсти - Milky Group Bio 2 - 1 PREMIER LEAGUE 15
01-07-2019 19:00 не е избран Milky Group Bio - МАРАДОНА 0 - 2 PREMIER LEAGUE 6
01-07-2019 20:45 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
02-07-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 2 - 0 PREMIER LEAGUE 1
04-07-2019 20:45 не е избран Milky Group Bio - ФК Керамик 3 - 5 PREMIER LEAGUE 16
06-07-2019 18:45 Терен 2 - Младежки център FC WORDS - Milky Group Bio 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-07-2019 11:00 Терен 2 - Младежки център Холандците - Milky Group Bio 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-07-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Milky Group Bio 2 - 1 PREMIER LEAGUE 17