София

Асен Коцев Мутляшки

клубове

роден на: 16.11.1992

години: 27

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Valencia C.F. - DELTA CHAMPIONSHIP 100
23-08-2014 19:30 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Easy TV Net 3 - 3* CHAMPIONSHIP 1
24-08-2014 14:00 IMPERIA ONLINE STADIUM PNG - DELTA 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
30-08-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM Busmanci - JJ&K Accountancy 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
31-08-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - МФК Люлин - METHODIA 6 - 2 CHAMPIONSHIP 2
31-08-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM ЦВС - DELTA 1 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
02-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Класик Груп - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 11
05-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - Магнус 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
07-09-2014 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM DELTA - Играчорите 1 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
09-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM CAM R - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM Busmanci - Аполо СК 2 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
14-09-2014 14:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
14-09-2014 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Кралете - DELTA *2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
17-09-2014 22:30 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Полиграфия Инфо 3 - 2 CHAMPIONSHIP 3
18-09-2014 17:00 не е избран Busmanci - Резервите 14 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
19-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - Рапидо Куриери 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
23-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 4 PREMIER LEAGUE 4
23-09-2014 22:30 Palmsbet stadium DELTA - ФК Редута 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
27-09-2014 18:00 не е избран Лабилните - Busmanci 4 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
28-09-2014 09:00 Palmsbet stadium Еконт 61 - DELTA 2 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
28-09-2014 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - МФК Люлин - METHODIA 5 - 1 CHAMPIONSHIP 5
30-09-2014 18:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - VENDETTA-OLISPED 2 - 5 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 20:00 не е избран Busmanci - Цар Иван Асен II 4 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
05-10-2014 13:00 не е избран DELTA - Три Сигми ФК 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
05-10-2014 21:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Витоша 2 - 4 CHAMPIONSHIP 6
07-10-2014 20:45 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 17:00 не е избран Сердика - Busmanci 13 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
12-10-2014 09:00 не е избран Софийска вода - МФК Люлин - METHODIA 8 - 5 CHAMPIONSHIP 7
14-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM МФК Люлин - METHODIA - ФК Вадиас 2 - 6 CHAMPIONSHIP 8
15-10-2014 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ТЕМИДА 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 13:00 не е избран vitoshanews.com - МФК Люлин - METHODIA 7 - 4 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2014 19:00 не е избран DELTA - Белите кончета 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
22-10-2014 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 10 - 6 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 16:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Лидер Надежда 6 - 3 CHAMPIONSHIP 10
26-10-2014 21:00 не е избран Drink Team - DELTA 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
29-10-2014 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 2 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 21:00 не е избран Shporite - Busmanci 4 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
02-11-2014 10:00 не е избран DELTA - Fresh Market 4 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
02-11-2014 18:00 не е избран Intellect - МФК Люлин - METHODIA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 11
08-11-2014 17:00 не е избран Busmanci - Бандата *3 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
09-11-2014 13:00 не е избран Червена Звезда - DELTA 1 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
09-11-2014 21:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - El Stars 4 - 6 CHAMPIONSHIP 12
15-11-2014 16:00 не е избран АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ - Busmanci 11 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
16-11-2014 10:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - МФК Люлин - METHODIA 0 - 7 CHAMPIONSHIP 13
16-11-2014 16:00 не е избран DELTA - Приятели 2 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
18-11-2014 20:45 не е избран Интерхаус България - КОМЕРЦ СОФИЯ 12 - 3 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2014 20:45 не е избран Busmanci - McDonald's 1 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
23-11-2014 13:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - DEVILS 5 - 4 CHAMPIONSHIP 14
23-11-2014 18:00 не е избран Черно тото - DELTA 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
26-11-2014 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Пени Маркет 2 - 17 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 00:00 не е избран British Council - Busmanci 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
30-11-2014 15:00 не е избран Римляните - МФК Люлин - METHODIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
30-11-2014 22:00 не е избран DELTA - Mladost Team 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
02-12-2014 18:45 не е избран GOLD INS - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 15:00 не е избран Busmanci - Cotton club 0 - 10 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
07-12-2014 18:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - DELTA 2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
07-12-2014 19:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 5 CHAMPIONSHIP 16
10-12-2014 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Mentor Resort 6 - 9 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2014 20:45 не е избран Хотел Панчарево - КОМЕРЦ СОФИЯ 1 - 4 PREMIER LEAGUE 10
12-12-2014 21:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - DELTA 5 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
13-12-2014 20:00 не е избран Безнадежните - Busmanci 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
14-12-2014 00:00 не е избран DELTA - Баджанаците 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
14-12-2014 19:00 не е избран FC CRAZY GANG - МФК Люлин - METHODIA 0 - 3 CHAMPIONSHIP 17
16-12-2014 18:45 не е избран Valencia C.F. - DELTA 2 - 2 Финални плейофи 1
16-12-2014 19:45 не е избран vitoshanews.com - МФК Люлин - METHODIA 7 - 3 Финални плейофи 1
10-01-2015 13:00 не е избран Blizoo - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 2 Група J 1
18-01-2015 15:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Магнус 4 - 6 Група J 2
29-01-2015 20:45 не е избран Comverse - КОМЕРЦ СОФИЯ 0 - 4 Група J 3
01-02-2015 11:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ян Бибиян 2 - 1 Група J 4
05-02-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 11 Група J 5
14-02-2015 16:00 не е избран Busmanci - АКАДЕМИК 84 9 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 16
14-02-2015 18:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 5 ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 16:00 не е избран vitoshanews.com - Busmanci 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
18-02-2015 19:45 не е избран Busmanci - JAGUARES 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
21-02-2015 13:00 Palmsbet stadium AFC Ajax - Busmanci 5 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 17
21-02-2015 20:00 Palmsbet stadium DELTA - Римляните 7 - 4 CHAMPIONSHIP 1
22-02-2015 22:00 ACCEDIA STADIUM МФК Люлин - METHODIA - Лидер Надежда 3 - 4 CHAMPIONSHIP 1
14-03-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM АФК ЦСКА 2012 - Busmanci 6 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
15-03-2015 12:00 не е избран DELTA - Лидер Надежда 2 - 0 CHAMPIONSHIP 3
15-03-2015 13:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Полиграфия Инфо 2 - 4 CHAMPIONSHIP 3
17-03-2015 20:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - ТЕМИДА 2 - 7 CHAMPIONSHIP 3
21-03-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM Busmanci - Ботевата Чета 4 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
22-03-2015 16:00 не е избран Лозен - DELTA *4 - 4 CHAMPIONSHIP 4
25-03-2015 19:45 не е избран Класик Груп - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 2* CHAMPIONSHIP 4
28-03-2015 16:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Busmanci 8 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
29-03-2015 20:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - vitoshanews.com 2 - 7 CHAMPIONSHIP 5
29-03-2015 20:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 4 - 2 CHAMPIONSHIP 5
01-04-2015 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - FC EFBET 7 - 4 CHAMPIONSHIP 5
04-04-2015 16:00 не е избран Busmanci - Еврофутбол 5 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
05-04-2015 21:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Вълците *4 - 4 CHAMPIONSHIP 6
07-04-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Винпром Пещера 4 - 5 CHAMPIONSHIP 6
15-04-2015 19:45 не е избран ФК ИХТИМАН - МФК Люлин - METHODIA 5 - 6 CHAMPIONSHIP 4
17-04-2015 18:45 не е избран McDonald's - Busmanci 5 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
21-04-2015 21:00 не е избран Most Wanted - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 8 CHAMPIONSHIP 7
25-04-2015 15:00 не е избран Busmanci - Бандата 6 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
26-04-2015 13:00 не е избран Вълците - DELTA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2015 14:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Intellect 1 - 5 CHAMPIONSHIP 8
28-04-2015 22:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Виста 6 - 1 CHAMPIONSHIP 1
09-05-2015 16:00 не е избран ФК Алфа Мъжкарите - Busmanci 2 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
10-05-2015 15:00 не е избран DELTA - vitoshanews.com 2 - 7 CHAMPIONSHIP 9
10-05-2015 15:00 не е избран ЖИВЕЛИ - МФК Люлин - METHODIA 7 - 3 CHAMPIONSHIP 9
15-05-2015 00:00 не е избран Busmanci - Ugoman 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
15-05-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - E-motion Club 1 - 7 CHAMPIONSHIP 8
17-05-2015 18:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - FC CRAZY GANG 2 - 5 CHAMPIONSHIP 10
17-05-2015 18:00 не е избран DELTA - Intellect 3 - 8 CHAMPIONSHIP 10
19-05-2015 20:45 не е избран Фронтекс - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 8 CHAMPIONSHIP 9
20-05-2015 22:45 не е избран Витоша - DELTA 5 - 10 CHAMPIONSHIP 2
23-05-2015 15:00 не е избран Лозен - МФК Люлин - METHODIA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 2
23-05-2015 17:00 не е избран Шантавите - Busmanci 1 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
24-05-2015 21:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - МФК Люлин - METHODIA 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
24-05-2015 22:00 не е избран ЖИВЕЛИ - DELTA 8 - 5 CHAMPIONSHIP 11
26-05-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Шенкер 1 - 1* CHAMPIONSHIP 10
30-05-2015 16:00 не е избран Busmanci - КОС България 2 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
30-05-2015 19:00 не е избран DELTA - МФК Люлин - METHODIA 6 - 9 CHAMPIONSHIP 7
31-05-2015 19:00 не е избран DELTA - FC CRAZY GANG 1 - 7 CHAMPIONSHIP 12
02-06-2015 20:45 не е избран Skypharm - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 1 CHAMPIONSHIP 11
06-06-2015 20:00 не е избран Busmanci - половраг 1 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
07-06-2015 12:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - DELTA 6 - 1 CHAMPIONSHIP 13
07-06-2015 13:00 не е избран Реал София - МФК Люлин - METHODIA 6 - 3 CHAMPIONSHIP 13
10-06-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ойрошпед 9 - 3 CHAMPIONSHIP 12
13-06-2015 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Busmanci 7 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
14-06-2015 15:00 не е избран DELTA - El Stars 11 - 4 CHAMPIONSHIP 14
14-06-2015 17:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - DEVILS 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2015 20:45 не е избран Fusion - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 2 CHAMPIONSHIP 13
20-06-2015 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - DELTA 1 - 3 CHAMPIONSHIP 6
20-06-2015 20:00 не е избран Busmanci - Shporite 7 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
21-06-2015 20:00 не е избран Реал София - DELTA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 15
21-06-2015 20:00 не е избран VILLA MARK - МФК Люлин - METHODIA 8 - 6 CHAMPIONSHIP 15
24-06-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ИНТРАМА 11 - 3 CHAMPIONSHIP 14
24-06-2015 22:30 не е избран МФК Люлин - METHODIA - El Stars *5 - 5 CHAMPIONSHIP 12
26-06-2015 21:45 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Римляните 1 - 7 CHAMPIONSHIP 16
27-06-2015 17:00 не е избран Гръм София - Busmanci 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
27-06-2015 21:45 не е избран DELTA - DEVILS 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
29-06-2015 22:30 ACCEDIA STADIUM DSV България - КОМЕРЦ СОФИЯ 1 - 7 CHAMPIONSHIP 2
30-06-2015 20:45 не е избран Massive - КОМЕРЦ СОФИЯ 7 - 4 CHAMPIONSHIP 15
04-07-2015 19:00 не е избран Busmanci - АФК Софиянци 2 - 10 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
05-07-2015 09:00 не е избран Витоша - МФК Люлин - METHODIA 11 - 2 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2015 10:00 не е избран VILLA MARK - DELTA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 17
09-07-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Ойрошпед - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 10 Група А 1
13-07-2015 21:45 не е избран Fresh Market - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 1 Група А 2
14-07-2015 20:45 не е избран Massive - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 5 ПЛЕЙОФИ
16-07-2015 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Шенкер 1 - 1 ПЛЕЙОФИ
20-07-2015 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - VILLA MARK 7 - 7* Група А 3
27-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 4 Група А 4
06-08-2015 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Тигрите 4 - 2 Група А 5
11-08-2015 21:45 не е избран PMP Build Invest - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 0 Елиминации
23-08-2015 18:00 не е избран DELTA - Valencia C.F. 1 - 7 CHAMPIONSHIP 1
26-08-2015 21:45 не е избран Витоша - МФК Люлин - METHODIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
29-08-2015 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Busmanci - АС-14 9 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
01-09-2015 20:45 не е избран GOLD INS - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
05-09-2015 17:00 не е избран JAGUARES - Busmanci 2 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
06-09-2015 11:00 не е избран Полиграфия Инфо - МФК Люлин - METHODIA 8 - 2 CHAMPIONSHIP 3
11-09-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Вършец 4 - 7 PREMIER LEAGUE 2
12-09-2015 21:00 не е избран Busmanci - ФК Баварците 5 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
13-09-2015 12:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - El Stars 3 - 6 CHAMPIONSHIP 4
13-09-2015 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - DELTA 7 - 4 CHAMPIONSHIP 4
16-09-2015 21:45 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 7 - 4 PREMIER LEAGUE 3
16-09-2015 22:45 не е избран DELTA - Хищниците 6 - 1 CHAMPIONSHIP 5
17-09-2015 22:30 не е избран Valencia C.F. - МФК Люлин - METHODIA 7 - 1 CHAMPIONSHIP 5
26-09-2015 18:00 не е избран ФК Зенит - Busmanci 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
27-09-2015 15:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - МФК Люлин - METHODIA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 6
27-09-2015 16:00 не е избран Приятели - DELTA 4 - 4* CHAMPIONSHIP 6
29-09-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - CAM R 6 - 9 PREMIER LEAGUE 4
03-10-2015 18:00 не е избран Busmanci - Аполо СК 7 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
04-10-2015 19:00 не е избран DELTA - ING 7 - 1 CHAMPIONSHIP 7
04-10-2015 20:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Лозен 3 - 3 CHAMPIONSHIP 7
06-10-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
10-10-2015 21:00 не е избран Торпедо-София - Busmanci 7 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
11-10-2015 18:00 не е избран ФК ИХТИМАН - МФК Люлин - METHODIA 8 - 3 CHAMPIONSHIP 8
11-10-2015 21:00 не е избран VILLA MARK - DELTA 6 - 2 CHAMPIONSHIP 8
13-10-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Mentor Resort 3 - 5 PREMIER LEAGUE 6
17-10-2015 17:00 не е избран Busmanci - АФК Софиянци 3 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
18-10-2015 00:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Хищниците 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2015 22:30 не е избран DELTA - Белите Якички 6 - 5 CHAMPIONSHIP 9
20-10-2015 19:45 не е избран Milky Group Bio - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
24-10-2015 16:00 не е избран Ugoman - Busmanci 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
25-10-2015 12:00 не е избран Приятели - МФК Люлин - METHODIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2015 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - DELTA 2 - 1 CHAMPIONSHIP 10
27-10-2015 22:30 не е избран МФК Люлин - METHODIA - DELTA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
30-10-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - VENDETTA-OLISPED 5 - 7 PREMIER LEAGUE 8
31-10-2015 19:00 не е избран Busmanci - Carpe Diem FC 8 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
01-11-2015 00:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
01-11-2015 15:00 не е избран DELTA - Majestic 5 - 8 CHAMPIONSHIP 11
03-11-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2015 19:45 не е избран Busmanci - McDonald's 3 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
08-11-2015 19:00 не е избран VILLA MARK - МФК Люлин - METHODIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
08-11-2015 20:00 не е избран Реал София - DELTA 4 - 4* CHAMPIONSHIP 12
10-11-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2015 22:30 не е избран DELTA - Лозен - CHAMPIONSHIP 3
14-11-2015 16:00 не е избран ШПОРИТЕ - Busmanci 7 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
14-11-2015 22:00 не е избран DELTA - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 3 CHAMPIONSHIP 13
15-11-2015 21:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Белите Якички 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
21-11-2015 21:00 не е избран Busmanci - Iztok Sofiq 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
22-11-2015 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - МФК Люлин - METHODIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2015 00:00 не е избран Витоша - DELTA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
25-11-2015 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Fusion 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
28-11-2015 17:00 не е избран Сборная 2015 - Busmanci 2 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
29-11-2015 00:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Majestic 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
29-11-2015 20:00 не е избран DELTA - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 4 CHAMPIONSHIP 15
01-12-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
05-12-2015 16:00 не е избран Busmanci - Атлетик Редута 5 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
06-12-2015 00:00 не е избран Реал София - МФК Люлин - METHODIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
06-12-2015 17:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 1 - 8 CHAMPIONSHIP 16
11-12-2015 19:45 не е избран Media United - Busmanci 2 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
11-12-2015 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Шенкер 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
13-12-2015 00:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
13-12-2015 18:00 не е избран El Stars - DELTA 7 - 3 CHAMPIONSHIP 17
15-12-2015 19:45 не е избран Джовани - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
15-02-2016 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Busmanci 8 - 6 Финални плейофи
21-02-2016 12:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 1 - 5 CHAMPIONSHIP 1
21-02-2016 21:00 не е избран ФЕНИКС - БГ Белот 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
27-02-2016 16:00 не е избран АФК Софиянци - Busmanci 6 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-02-2016 16:00 не е избран DELTA - Реал София 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
28-02-2016 18:00 не е избран БГ Белот - Кривина 8 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
08-03-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - DHL ФРЕЙТ 1 - 2 CHAMPIONSHIP 2
12-03-2016 19:00 не е избран Busmanci - Аполо СК 1 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
16-03-2016 20:45 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - КОМЕРЦ СОФИЯ 3 - 9 CHAMPIONSHIP 3
19-03-2016 20:00 не е избран SWISSPORT - Busmanci 4 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
20-03-2016 09:00 не е избран БГ Белот - Fresh Market 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
20-03-2016 22:00 не е избран DELTA - БНС РЕД БУЛС 2 - 8 CHAMPIONSHIP 4
23-03-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - vitoshanews.com 4 - 7 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2016 17:00 не е избран Busmanci - Сборная 2015 9 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-03-2016 09:00 не е избран Лозен - DELTA 1 - 3 CHAMPIONSHIP 5
27-03-2016 14:00 не е избран ПСЖ София - БГ Белот 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
29-03-2016 18:45 не е избран Massive - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
01-04-2016 20:45 не е избран JAGUARES - Busmanci 6 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
03-04-2016 12:00 не е избран DELTA - Ян Бибиян 1 - 8 CHAMPIONSHIP 6
06-04-2016 22:30 не е избран Busmanci - Сантяго Бернабеу 2 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
09-04-2016 17:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - Busmanci 4 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
10-04-2016 15:00 не е избран ФК ИХТИМАН - DELTA 7 - 3 CHAMPIONSHIP 7
10-04-2016 19:00 не е избран БГ Белот - ESTUPIDEZ 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
15-04-2016 19:45 не е избран FC ING - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 7 CHAMPIONSHIP 7
16-04-2016 21:00 не е избран Busmanci - ШПОРИТЕ 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
17-04-2016 18:00 не е избран DELTA - ING 3 - 6 CHAMPIONSHIP 8
17-04-2016 22:00 не е избран Белите кончета - БГ Белот 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
19-04-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ADIDAS 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
23-04-2016 00:00 не е избран Ugoman - Busmanci 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
24-04-2016 11:00 не е избран БГ Белот - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
24-04-2016 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - DELTA 5 - 10 CHAMPIONSHIP 9
27-04-2016 19:45 не е избран Most Wanted - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 7 CHAMPIONSHIP 9
05-05-2016 20:45 не е избран Бърдо лозен - БГ Белот 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
07-05-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Оптиксорс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
08-05-2016 20:00 не е избран Вълците - DELTA 2 - 8 CHAMPIONSHIP 3
10-05-2016 20:45 не е избран Класик Груп - КОМЕРЦ СОФИЯ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 10
11-05-2016 19:45 не е избран Busmanci - Бандата 5 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
14-05-2016 21:00 не е избран Атлетик Редута - Busmanci 5 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-05-2016 00:00 не е избран Лидер - БГ Белот 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
15-05-2016 10:00 не е избран DELTA - Класа 3 - 4 CHAMPIONSHIP 10
18-05-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Sushi Shef 8 - 6 CHAMPIONSHIP 11
27-05-2016 19:45 не е избран Media United - Busmanci 3 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
29-05-2016 12:00 не е избран Seniorite - DELTA 3 - 6 CHAMPIONSHIP 11
29-05-2016 15:00 не е избран БГ Белот - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
31-05-2016 20:45 не е избран Ойрошпед - КОМЕРЦ СОФИЯ 1 - 2 CHAMPIONSHIP 1
04-06-2016 20:00 не е избран Busmanci - Торпедо-София 2 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
05-06-2016 00:00 не е избран NIKE team - БГ Белот 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
05-06-2016 15:00 не е избран DELTA - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 4 CHAMPIONSHIP 12
09-06-2016 20:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - SSV *5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
11-06-2016 17:00 не е избран Еврофутбол - Busmanci 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
12-06-2016 00:00 не е избран БГ Белот - Спортист Долни Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
12-06-2016 18:00 не е избран El Stars - DELTA 6 - 4 CHAMPIONSHIP 13
14-06-2016 19:45 не е избран ТЕМИДА - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 1 CHAMPIONSHIP 14
18-06-2016 00:00 не е избран FC SIVEN - БГ Белот 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
18-06-2016 20:00 не е избран Busmanci - Mat Star P 3 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
19-06-2016 00:00 не е избран DELTA - Drink Team 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
19-06-2016 00:00 не е избран Mladost Team - БГ Белот 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
20-06-2016 19:45 не е избран Billa - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 5 CHAMPIONSHIP 12
21-06-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Skypharm 5 - 7 CHAMPIONSHIP 15
26-06-2016 00:00 не е избран БГ Белот - ПИРИН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
26-06-2016 15:00 не е избран Приятели - DELTA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2016 20:45 не е избран Quehenberger Logistics - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 6 CHAMPIONSHIP 16
02-07-2016 20:00 не е избран Белите София - Busmanci 2 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 18
03-07-2016 00:00 не е избран Спокойните - БГ Белот 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
03-07-2016 17:00 не е избран DELTA - Бохемите 3 - 4 CHAMPIONSHIP 16
04-07-2016 00:00 не е избран Busmanci - Имитациите 35 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
05-07-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Bristol Rovers Bulgaria 3 - 2 CHAMPIONSHIP 17
09-07-2016 00:00 не е избран Busmanci - Santos 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 19
09-07-2016 18:00 не е избран McDonald's - Busmanci 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
10-07-2016 00:00 не е избран БГ Белот - Пирин Гоце Делчев 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
10-07-2016 11:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - DELTA 6 - 6* CHAMPIONSHIP 17
11-07-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Most Wanted 1 - 7 Група B 1
14-07-2016 19:45 не е избран Busmanci - Ilinden United 4 - 4* Група G 1
18-07-2016 18:45 не е избран Еврофутбол - Busmanci 4 - 6 Група G 2
18-07-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 Група B 2
28-07-2016 19:45 не е избран Busmanci - Неудобните 3 - 7 Група G 3
28-07-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - 3 0 - 5 Група B 3
04-08-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Левски Г 5 - 0 Група B 4
04-08-2016 20:45 не е избран Busmanci - VITOSHA NEWS 5 - 0 Група G 4
11-08-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM ORBIT - АТИ КОНСУЛТ - Busmanci 7 - 3 Група G 5
11-08-2016 20:45 Palmsbet stadium DATECS - КОМЕРЦ СОФИЯ 3 - 5 Група B 5
15-08-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Busmanci 11 - 0 Елиминации
15-08-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Спортист Долни Лозен 1 - 3 Елиминации
21-08-2016 20:00 не е избран LH7 - DELTA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
28-08-2016 21:00 не е избран DELTA - Seniorite 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
09-09-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - vitoshanews.com 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
11-09-2016 09:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - DELTA 1 - 11 CHAMPIONSHIP 3
14-09-2016 21:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 5 PREMIER LEAGUE 2
18-09-2016 13:00 не е избран DELTA - БЕСНИТЕ 5 - 4 CHAMPIONSHIP 4
25-09-2016 19:00 не е избран Спокойните - DELTA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 8 PREMIER LEAGUE 3
02-10-2016 20:00 не е избран DELTA - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
06-10-2016 22:30 не е избран Приятели - DELTA 4 - 5 CHAMPIONSHIP 7
07-10-2016 19:45 не е избран Лев Инс - КОМЕРЦ СОФИЯ 13 - 4 PREMIER LEAGUE 4
09-10-2016 17:00 не е избран ЦВС - DELTA 4 - 1 CHAMPIONSHIP 8
11-10-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Massive 5 - 4 PREMIER LEAGUE 5
16-10-2016 20:00 не е избран DELTA - БНС РЕД БУЛС 4 - 4 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - GOLD INS 3 - 7 PREMIER LEAGUE 6
23-10-2016 12:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - DELTA 3 - 7 CHAMPIONSHIP 14
23-10-2016 13:00 не е избран Ян Бибиян - DELTA 3 - 7 CHAMPIONSHIP 10
26-10-2016 21:00 не е избран Milky Group Bio - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 3 PREMIER LEAGUE 7
30-10-2016 15:00 не е избран DELTA - El Stars 3 - 3 CHAMPIONSHIP 11
02-11-2016 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
06-11-2016 14:00 не е избран ING - DELTA 1 - 3 CHAMPIONSHIP 12
09-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Изворна вода Бачково - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 1 PREMIER LEAGUE 9
13-11-2016 17:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 3 - 3 CHAMPIONSHIP 13
18-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - Tom Taylor 3 - 4 PREMIER LEAGUE 10
23-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 10 - 2 PREMIER LEAGUE 11
30-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - ADIDAS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
04-12-2016 13:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - DELTA 4 - 1 CHAMPIONSHIP 16
07-12-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DELTA - Вълците 5 - 2 CHAMPIONSHIP 15
11-12-2016 15:00 не е избран DELTA - Реал София 6 - 4 CHAMPIONSHIP 17
13-12-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
13-02-2017 19:45 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 2 PREMIER LEAGUE 13
15-02-2017 00:00 не е избран Спортинг - КОМЕРЦ СОФИЯ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
22-02-2017 19:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - Ilinden United 4 - 6 PREMIER LEAGUE 16
25-02-2017 19:30 не е избран DELTA - Неудобните 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-03-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
05-03-2017 19:00 Palmsbet stadium ПФК ЧИЧОВЦИ - DELTA 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
12-03-2017 13:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Majestic - DELTA 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-03-2017 00:00 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2017 14:00 Palmsbet stadium DELTA - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-03-2017 00:00 Palmsbet stadium Milky Group Bio - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Хищниците - DELTA 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2017 20:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 5* PREMIER LEAGUE 4
02-04-2017 21:00 не е избран DELTA - Софийска вода 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-04-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DHL ФРЕЙТ - КОМЕРЦ СОФИЯ 3 - 14 PREMIER LEAGUE 5
09-04-2017 14:00 не е избран Вълците - DELTA 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
20-04-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
23-04-2017 15:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
26-04-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
28-04-2017 19:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - Fibank 6 - 7 PREMIER LEAGUE 6
02-05-2017 19:45 не е избран Виста - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 11 PREMIER LEAGUE 9
05-05-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
10-05-2017 19:45 не е избран MAHARANI - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
14-05-2017 21:00 не е избран Valencia C.F. - DELTA 11 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-05-2017 21:45 Palmsbet stadium DELTA - Intellect 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-05-2017 00:00 не е избран Спортинг - DELTA 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
28-05-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM DELTA - ФК Вадиас 1 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 12
30-05-2017 20:45 не е избран Mentor Resort - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 12 PREMIER LEAGUE 12
04-06-2017 18:00 Palmsbet stadium ФК ИХТИМАН - DELTA 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2017 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ВЕТ Юнайтед 5 - 3 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2017 12:00 не е избран DELTA - БЕСНИТЕ 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-06-2017 22:00 не е избран Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
18-06-2017 17:00 не е избран ФК Керамик - DELTA 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
23-06-2017 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
25-06-2017 19:00 не е избран Ян Бибиян - DELTA 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2017 21:00 Palmsbet stadium Ilinden United - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 3 PREMIER LEAGUE 16
02-07-2017 21:00 не е избран DELTA - Малки Страсти 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
03-07-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - Tom Taylor 4 - 0 PREMIER LEAGUE 11
06-07-2017 22:30 не е избран Лев Инс - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
10-07-2017 21:45 не е избран АБВ* - Mtel* 1 - 5 Група C 1
17-07-2017 21:45 не е избран АБВ* - Jaguares* 9 - 1 Група C 2
26-07-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Драгалевци* - АБВ* 3 - 9 Група C 3
31-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АБВ* - SANTOS* 9 - 5 Група C 4
07-08-2017 18:45 Palmsbet stadium Тики-Така - АБВ* 3 - 5 Група C 5
15-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АБВ* - Сердика* 6 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Стоук Сити* - АБВ* 1 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - DELTA 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
21-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Фитнес 23* - АБВ* 2 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
24-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АБВ* - Актив комерс* 2 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
27-08-2017 16:00 не е избран DELTA - Majestic 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Rehau - КОМЕРЦ СОФИЯ *5 - 5 PREMIER LEAGUE 1
03-09-2017 17:00 не е избран Малки Страсти - DELTA 13 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
06-09-2017 17:30 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Easy TV Net 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
10-09-2017 00:00 не е избран DELTA - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
13-09-2017 00:00 не е избран MAHARANI - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2017 12:00 не е избран Ян Бибиян - DELTA 10 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-09-2017 18:00 не е избран DELTA - Valencia C.F. 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 6
27-09-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM GO PETROLEUM - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2017 21:00 не е избран Неудобните - DELTA 11 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-10-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Петролтех Трейдинг 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2017 14:00 не е избран DELTA - ФК ИХТИМАН 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 8
10-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Столичен Авто Транспорт - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 5 PREMIER LEAGUE 6
15-10-2017 14:00 не е избран ФК Керамик - DELTA 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2017 22:00 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - ВЕТ Юнайтед 7 - 6 PREMIER LEAGUE 7
22-10-2017 21:00 не е избран DELTA - Вълците 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-10-2017 00:00 не е избран Ескус Милк - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Вършец 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
05-11-2017 18:00 не е избран DELTA - Софийска вода 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - КОМЕРЦ СОФИЯ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2017 21:00 не е избран Intellect - DELTA 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2017 00:00 не е избран DELTA - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
21-11-2017 00:00 не е избран FC ALA GROUP - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
24-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - DELTA 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
26-11-2017 00:00 не е избран Спортинг - DELTA 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-11-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
03-12-2017 14:00 не е избран DELTA - Хищниците 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-12-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
12-12-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2017 00:00 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
17-12-2017 17:00 не е избран Полиграфия Инфо - DELTA - MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-01-2018 14:00 Царско село Гогов тим* - Жар Голяновци* 1 - 11 Група G 1
13-01-2018 12:00 не е избран Гогов тим* - PMP Build Invest* 0 - 5 Група G 2
21-01-2018 13:00 не е избран Лазур Свети Влас* - Гогов тим* 12 - 2 Група G 3
26-01-2018 19:00 не е избран Гогов тим* - Вечно жъдни* 5 - 5 Група G 4
02-02-2018 21:00 не е избран Кракра Перник* - Гогов тим* 5 - 0 Група G 5
18-02-2018 15:00 не е избран DELTA - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 1
11-03-2018 17:00 не е избран DELTA - Бирал Мадрид 4 - 3 CHAMPIONSHIP 3
13-03-2018 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ilinden United 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
18-03-2018 16:00 не е избран Приятели - DELTA 3 - 2 CHAMPIONSHIP 4
31-03-2018 19:00 не е избран ЦВС - DELTA 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
01-04-2018 00:00 не е избран DELTA - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
01-04-2018 14:00 не е избран Амфетико - DELTA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
05-04-2018 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Skypharm 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
15-04-2018 17:00 не е избран DELTA - Пеликан 6 - 6 CHAMPIONSHIP 7
17-04-2018 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ГЕОДЕТ 2 - 2 CHAMPIONSHIP 5
22-04-2018 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - DELTA 6 - 3 CHAMPIONSHIP 8
27-04-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 4 CHAMPIONSHIP 6
01-05-2018 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - UNILEVER ICE CREAM 5 - 4 CHAMPIONSHIP 7
03-05-2018 21:45 не е избран Евромар - КОМЕРЦ СОФИЯ 1 - 6 CHAMPIONSHIP 14
11-05-2018 21:45 Palmsbet stadium DELTA - БНС РЕД БУЛС 1 - 4 CHAMPIONSHIP 5
13-05-2018 16:00 не е избран ПСЖ София - DELTA 1 - 3 CHAMPIONSHIP 10
16-05-2018 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
17-05-2018 22:30 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Mr.Pizza 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
20-05-2018 18:00 не е избран DELTA - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 3 CHAMPIONSHIP 11
27-05-2018 20:00 не е избран DELTA - Опаковка БГ 1 - 1 CHAMPIONSHIP 12
30-05-2018 21:45 не е избран SSV - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 6 CHAMPIONSHIP 10
01-06-2018 00:00 не е избран Valencia C.F. - DELTA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
03-06-2018 00:00 не е избран ФК Искър - DELTA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
06-06-2018 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
10-06-2018 16:00 не е избран DELTA - Лозен 3 - 6 CHAMPIONSHIP 14
12-06-2018 21:45 не е избран Glaz Trading Troyan - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 5 CHAMPIONSHIP 12
22-06-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - iSTYLE 5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
24-06-2018 22:00 не е избран DELTA - Галактико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-06-2018 22:30 не е избран A.C.A.B. - КОМЕРЦ СОФИЯ 1 - 1 CHAMPIONSHIP 8
01-07-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
01-07-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - DELTA 5 - 1 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2018 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ОК Супер Транс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
11-07-2018 20:45 не е избран ДСК Банка - КОМЕРЦ СОФИЯ 9 - 3 CHAMPIONSHIP 2
17-07-2018 20:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - ВМРО 18 - 0 Група G 1
25-07-2018 21:45 не е избран ВМРО - Профи Спорт 4 - 4 Група G 2
01-08-2018 21:45 не е избран A.C.A.B. - ВМРО 3 - 11 Група G 3
05-08-2018 00:00 не е избран Дружба - ВМРО 0 - 5 Група G 4
14-08-2018 21:45 не е избран ВМРО - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 Група G 5
19-08-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - ВМРО 0 - 5 Елиминации
24-08-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - ВМРО 8 - 2 Елиминации
01-09-2018 00:00 не е избран Наполи - ВМРО 0 - 5 Premier League Last 8 3
02-09-2018 21:00 не е избран Вълците - ВМРО 3 - 6 Premier League Last 8 1
16-09-2018 22:00 не е избран ВМРО - Intellect 5 - 7 Premier League Last 8 2
07-10-2018 18:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - ВМРО 0 - 5 Premier League Last 8 4
13-10-2018 18:00 не е избран ВМРО - Африка Юнайтед 4 - 2 Premier League Last 8 5
14-10-2018 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - ВМРО 12 - 1 Premier League Last 8 6
28-10-2018 21:00 не е избран ВМРО - Вълците 0 - 5 Premier League Last 8 8
01-11-2018 00:00 не е избран ВМРО - Наполи 5 - 0 Premier League Last 8 10
01-11-2018 00:00 не е избран ВМРО - Столичен Авто Транспорт 5 - 0 Premier League Last 8 11
01-11-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - ВМРО 0 - 0 Premier League Last 8 12
24-11-2018 20:00 не е избран Intellect - ВМРО 5 - 0 Premier League Last 8 9
31-12-2018 00:00 не е избран ВМРО - Полиграфия Инфо 0 - 5 Premier League Last 8 13
31-12-2018 00:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ВМРО 5 - 0 Premier League Last 8 14
31-12-2018 18:00 не е избран ВМРО - ФК ИХТИМАН 0 - 5 Premier League Last 8 7