Сливен

Живко Ангелов Георгиев

клубове

роден на: 13.07.1988

години: 30

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Сент Етиен ВИСША ЛИГА 8
n/a не е избран КАМИТЕ - Спартак Сливен ВИСША ЛИГА 5
n/a не е избран КАМИТЕ - Блясък ВИСША ЛИГА 6
n/a не е избран Сокол Гергевец - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 4
n/a не е избран КАМИТЕ - ЧЕРВЕНИ ВОЙВОДИ ВИСША ЛИГА 5
n/a не е избран КАМИТЕ - FIRE ВИСША ЛИГА 7
n/a не е избран КАМИТЕ - почива ВИСША ЛИГА 7
n/a не е избран ФК Адмирал - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 8
n/a не е избран КАМИТЕ - Бока Хуниорс ВИСША ЛИГА 9
n/a не е избран КАМИТЕ - Еко Асорти - Мечкарево ВИСША ЛИГА 10
n/a не е избран КАМИТЕ - почива ВИСША ЛИГА 16
n/a не е избран Блясък - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 12
n/a не е избран КАМИТЕ - Сокол Гергевец ВИСША ЛИГА 13
n/a не е избран ЧЕРВЕНИ ВОЙВОДИ - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 14
n/a не е избран КАМИТЕ - Атлетико ВИСША ЛИГА 15
n/a не е избран FIRE - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 16
n/a не е избран КАМИТЕ - ФК Адмирал ВИСША ЛИГА 17
n/a не е избран Бока Хуниорс - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 18
n/a не е избран Блясък - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 10
n/a не е избран Еко Асорти - Мечкарево - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 19
n/a не е избран Сент Етиен - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 12
n/a не е избран Спартак Сливен - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 11
n/a не е избран КАМИТЕ - Блясък ВИСША ЛИГА 21
n/a не е избран Сокол Гергевец - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 22
n/a не е избран КАМИТЕ - Атлетико ВИСША ЛИГА 13
n/a не е избран КАМИТЕ - ЧЕРВЕНИ ВОЙВОДИ ВИСША ЛИГА 23
n/a не е избран КАМИТЕ - Еко Асорти - Мечкарево ВИСША ЛИГА 14
n/a не е избран Атлетико - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 24
n/a не е избран FIRE - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 15
n/a не е избран Easycredit - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 16
n/a не е избран КАМИТЕ - FIRE ВИСША ЛИГА 25
n/a не е избран ФК Адмирал - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 26
n/a не е избран КАМИТЕ - Бока Хуниорс ВИСША ЛИГА 27
03-06-2015 19:30 не е избран Блясък - КАМИТЕ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 1
08-06-2015 19:30 не е избран КАМИТЕ - Атлетико 6 - 2 ВИСША ЛИГА 9
17-06-2015 19:30 не е избран friends - КАМИТЕ 1 - 7 ВИСША ЛИГА 4
19-06-2015 19:30 не е избран Спортинг Сливен - КАМИТЕ 0 - 2 ВИСША ЛИГА 2
25-06-2015 18:30 не е избран КАМИТЕ - Адмирал 2 - 2 ВИСША ЛИГА 3
07-09-2015 18:30 не е избран КАМИТЕ - Бодигард 2 - 2 ВИСША ЛИГА 5
17-09-2015 18:30 не е избран FIRE - КАМИТЕ 1 - 4 ВИСША ЛИГА 8
24-09-2015 19:15 не е избран Easycredit - КАМИТЕ 0 - 3 ВИСША ЛИГА 6
29-09-2015 20:15 не е избран Атлетико - КАМИТЕ 6 - 5 ВИСША ЛИГА 18
06-10-2015 20:15 не е избран КАМИТЕ - Блясък 3 - 3 ВИСША ЛИГА 10
08-10-2015 20:00 СЦ Берое - открито Фитони - КАМИТЕ 1 - 1* КВАЛИФИКАЦИИ
10-10-2015 00:00 не е избран КАМИТЕ - friends 5 - 0 ВИСША ЛИГА 13
13-10-2015 19:15 не е избран КАМИТЕ - Спортинг Сливен 3 - 1 ВИСША ЛИГА 11
29-10-2015 20:15 не е избран Адмирал - КАМИТЕ 1 - 6 ВИСША ЛИГА 12
03-11-2015 19:15 не е избран Бодигард - КАМИТЕ 3 - 2 ВИСША ЛИГА 14
15-11-2015 12:00 СЦ Арена КАМИТЕ - Гаднярите Самоков 5 - 0 Група I 1
15-11-2015 15:00 СЦ Арена SUTHERLAND - КАМИТЕ 4 - 4* Група I 2
25-11-2015 00:00 не е избран КАМИТЕ - Easycredit 0 - 5 ВИСША ЛИГА 15
25-11-2015 00:00 не е избран КАМИТЕ - FIRE 0 - 5 ВИСША ЛИГА 17
03-03-2016 11:00 не е избран КАМИТЕ - Атлетико 3 - 1 Трети март 1
03-03-2016 12:20 не е избран Адмирал - КАМИТЕ 3 - 2 Трети март 2
03-03-2016 14:20 не е избран Спортинг Сливен - КАМИТЕ 1 - 7 Трети март 3
04-03-2016 11:00 не е избран КАМИТЕ - Ливадите 7 - 0 Трети март 4
04-03-2016 13:10 не е избран КАМИТЕ - Ливадите 11 - 0 трети март финали
04-03-2016 16:00 не е избран КАМИТЕ - Адмирал 4 - 0 трети март финали
21-04-2016 19:00 СЦ Берое - открито КАМИТЕ - Форест *3 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-05-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център КАМИТЕ - Актив комерс 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-06-2016 19:30 не е избран Адмирал - КАМИТЕ 0 - 2 КУПАТА НА СЛИВЕН
28-06-2016 19:30 не е избран Блясък - КАМИТЕ 1 - 3 КУПАТА НА СЛИВЕН
30-08-2016 18:30 не е избран КАМИТЕ - FIRE 5 - 0 КУПАТА НА СЛИВЕН
17-09-2016 17:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - ТЕЖКИТЕ 19 - 1 КВАЛИФИКАЦИИ
02-10-2016 13:00 Спортен коплекс СПАРТАК ТЕЖКИТЕ - КАМИТЕ 4 - 8 КВАЛИФИКАЦИИ
22-10-2016 11:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - КАМИТЕ 8 - 3 Група D 1
22-10-2016 14:00 Игрище зад централна поща СБОРНАЯ - КАМИТЕ 2 - 2 Група D 1
27-10-2016 20:30 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - FIRE 1 - 5 ВИСША ЛИГА 3
30-10-2016 11:00 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 0 - 3 Група D 2
30-10-2016 16:00 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - СБОРНАЯ 1 - 3 Група D 2
04-11-2016 19:30 Арена "Сините камъни" Еко Асорти - Мечкарево - КАМИТЕ 8 - 4 ВИСША ЛИГА 2
19-11-2016 15:00 Спортен комплекс Езерец КАМИТЕ - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 1 - 1 Група D 3
19-11-2016 18:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - КАМИТЕ 6 - 1 Група D 3
04-12-2016 11:30 Зала "Декотекс" Атлетико - КАМИТЕ 5 - 5 ВИСША ЛИГА 4
09-12-2016 18:00 Зала "Декотекс" Спортинг Сливен - КАМИТЕ 0 - 11 ВИСША ЛИГА 7
18-12-2016 11:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Easycredit 5 - 0 ВИСША ЛИГА 1
13-02-2017 00:00 не е избран Адмирал - КАМИТЕ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 9
07-10-2017 10:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - МФК ЦСКА 2 - 4 ГРУПА D2 1
07-10-2017 14:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Лазур Свети Влас 2 - 4 ГРУПА D2 1
10-10-2017 21:00 Зала "Декотекс" FIRE - КАМИТЕ 1 - 4 ВИСША ЛИГА 1
14-10-2017 13:00 Hadzhiev Arena 1 Лазур Свети Влас - КАМИТЕ 3 - 0 ГРУПА D2 2
14-10-2017 15:00 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - КАМИТЕ 6 - 3 ГРУПА D2 2
17-10-2017 21:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - ФК Сините Камъни 2013 4 - 9 ВИСША ЛИГА 9
25-10-2017 20:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Блясък 5 - 4 ВИСША ЛИГА 6
29-10-2017 10:00 Общински спортен комплекс "Славейков" Лазур Свети Влас - КАМИТЕ 3 - 0 ГРУПА D2 3
29-10-2017 12:00 Общински спортен комплекс "Славейков" КАМИТЕ - МФК ЦСКА 3 - 7 ГРУПА D2 3
07-11-2017 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - КАМИТЕ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 8
15-11-2017 21:00 Зала "Декотекс" Атлетико - КАМИТЕ 3 - 4 ВИСША ЛИГА 2
22-11-2017 21:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Бока Хуниорс 7 - 7 ВИСША ЛИГА 3
29-11-2017 20:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Сокол Гергевец 7 - 2 ВИСША ЛИГА 4
13-12-2017 20:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - FIRE 5 - 5 ВИСША ЛИГА 12
16-12-2017 17:00 Зала "Декотекс" LY GALAXY - КАМИТЕ 3 - 5 ВИСША ЛИГА 5
20-12-2017 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - КАМИТЕ 3 - 2 ВИСША ЛИГА 17
09-01-2018 19:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Еко Асорти - Мечкарево 6 - 4 ВИСША ЛИГА 19
15-01-2018 00:00 не е избран КАМИТЕ - ФК Адмирал 5 - 0 ВИСША ЛИГА 7
28-01-2018 15:00 Зала "Декотекс" Сокол Гергевец - КАМИТЕ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 15
02-02-2018 00:00 не е избран ФК Адмирал - КАМИТЕ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 18
07-02-2018 20:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - КАМИТЕ 0 - 1 ВИСША ЛИГА 14
28-02-2018 20:00 Зала "Декотекс" Сокол Гергевец - КАМИТЕ 4 - 6 ВИСША ЛИГА 26
06-03-2018 19:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - КАМИТЕ 6 - 5 ВИСША ЛИГА 30
21-03-2018 20:00 Зала "Декотекс" ТУНДЖА 2009 - КАМИТЕ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 10
28-03-2018 21:00 Зала "Декотекс" ФК Сините Камъни 2013 - КАМИТЕ 1 - 1 ВИСША ЛИГА 20
09-04-2018 14:00 Комплекс Трендафила КАМИТЕ - Червена чета "Радецки" 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2018 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - КАМИТЕ 5 - 2 ВИСША ЛИГА 25
20-04-2018 20:00 Зала "Декотекс" FIRE - КАМИТЕ 4 - 7 ВИСША ЛИГА 23
30-04-2018 20:30 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - Атлетико 6 - 3 ВИСША ЛИГА 13
02-05-2018 20:30 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - ФК Сините Камъни 2013 4 - 1 ВИСША ЛИГА 29
11-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център КАМИТЕ - Pasta Gabrovo 1 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2018 20:30 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - LY GALAXY 6 - 1 ВИСША ЛИГА 16
30-05-2018 20:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - ТУНДЖА 2009 4 - 3 ВИСША ЛИГА 21
06-06-2018 20:30 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - Атлетико 5 - 3 ВИСША ЛИГА 27
12-06-2018 19:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - ТУНДЖА 2009 0 - 5 ВИСША ЛИГА 24
13-06-2018 20:30 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - Блясък 4 - 4 ВИСША ЛИГА 31
28-06-2018 00:00 не е избран LY GALAXY - КАМИТЕ 0 - 0 ВИСША ЛИГА 28
10-10-2018 20:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - КАМИТЕ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 1
18-10-2018 19:30 Арена "Сините камъни" Атлетико - КАМИТЕ 5 - 2 ВИСША ЛИГА 6
07-11-2018 20:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Блясък 7 - 4 ВИСША ЛИГА 3
25-11-2018 10:15 Каменица Арена - терен 1 КАМИТЕ - РЕМИЗА - Югоизток - група B 1
25-11-2018 14:00 Каменица Арена - терен 3 ФК ''Граничар'' - Кирково - КАМИТЕ - Югоизток - група B 2
25-11-2018 16:00 Каменица Арена - терен 1 КАМИТЕ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Югоизток - група B 3