София

Страшимир Анатолиев Иванов

клубове

роден на: 05.08.1992

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
21-04-2015 18:00 не е избран Lufthansa 6to1 - ИнтСис 8 - 1 Елиминации 2
23-04-2015 18:00 не е избран Виста - MFM 5 - 6 Елиминации 2
28-04-2015 18:00 не е избран MFM - TheBigBlue 5 - 0 Елиминации 3
28-04-2015 18:00 не е избран Куците Коне - Lufthansa 6to1 1 - 5 Елиминации 3
05-05-2015 19:00 не е избран MFM - Lufthansa 6to1 1 - 2 Елиминации 1
12-05-2015 18:45 не е избран The Blue Giant - MFM 5 - 3 Елиминации 4
14-05-2015 18:00 не е избран Lufthansa 6to1 - Kuehne + Nagel 7 - 5 Елиминации 4
26-05-2015 18:00 не е избран Lufthansa 6to1 - B.Braun 5 - 1 Елиминации 6
28-05-2015 18:00 не е избран MFM - ИнтСис 3 - 2 Елиминации 6
02-06-2015 18:00 не е избран Куците Коне - MFM 6 - 4 Елиминации 7
04-06-2015 18:00 не е избран Lufthansa Service Center Sofia (LSCS) - Lufthansa 6to1 *1 - 1 Елиминации 7
09-06-2015 18:00 не е избран Lufthansa 6to1 - The officers 1 - 3 Елиминации 8
15-06-2015 18:00 не е избран MFM - Kuehne + Nagel 3 - 0 Елиминации 8
18-06-2015 18:00 не е избран Меден Кладенец - Lufthansa 6to1 5 - 0 Елиминации 9
18-06-2015 18:30 не е избран Solytron - MFM 4 - 6 Елиминации 9
25-06-2015 18:00 не е избран MFM - B.Braun 7 - 0 Елиминации 10
30-06-2015 18:00 не е избран Lufthansa Service Center Sofia (LSCS) - MFM 4 - 4 Елиминации 11
02-07-2015 18:00 не е избран Lufthansa 6to1 - Виста 3 - 2 Елиминации 11
30-08-2015 15:00 не е избран Динамо - ESTUPIDEZ 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
01-09-2015 18:00 не е избран TheBigBlue - Lufthansa 6to1 0 - 5 Елиминации 12
01-09-2015 18:00 не е избран MFM - The officers 3 - 4 Елиминации 12
02-09-2015 22:45 не е избран ESTUPIDEZ - NIKE team 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
06-09-2015 20:00 не е избран ESTUPIDEZ - The "Mannschaft" 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
08-09-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Меден Кладенец - MFM 1 - 3 Елиминации 13
08-09-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Lufthansa 6to1 - The Blue Giant 3 - 2 Елиминации 13
12-09-2015 00:00 не е избран White Widow - ESTUPIDEZ 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
17-09-2015 18:00 не е избран Solytron - Lufthansa 6to1 3 - 7 Елиминации 5
23-09-2015 18:00 не е избран Lufthansa 6to1 - MFM 5 - 1 Елиминации 14
27-09-2015 11:00 не е избран ESTUPIDEZ - Кралете 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
29-09-2015 18:00 не е избран ИнтСис - Lufthansa 6to1 0 - 5 Елиминации 15
01-10-2015 18:00 не е избран MFM - Виста 3 - 6 Елиминации 15
04-10-2015 12:00 не е избран Бохемите - ESTUPIDEZ 18 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
06-10-2015 18:00 не е избран TheBigBlue - MFM 0 - 4 Елиминации 16
06-10-2015 18:00 не е избран Lufthansa 6to1 - Куците Коне 4 - 1 Елиминации 16
10-10-2015 15:00 не е избран ESTUPIDEZ - Кривина 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
11-10-2015 16:00 не е избран ФК ЕВРОПА - ESTUPIDEZ 7 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
13-10-2015 18:00 не е избран MFM - The Blue Giant 3 - 1 Елиминации 17
15-10-2015 18:00 Palmsbet stadium Kuehne + Nagel - Lufthansa 6to1 0 - 5 Елиминации 17
18-10-2015 00:00 не е избран ESTUPIDEZ - СЕЛ Равно поле 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
25-10-2015 21:00 не е избран Спортист Долни Лозен - ESTUPIDEZ 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
29-10-2015 00:00 не е избран ИнтСис - MFM 0 - 5 Елиминации 19
29-10-2015 18:00 не е избран B.Braun - Lufthansa 6to1 0 - 19 Елиминации 19
01-11-2015 00:00 не е избран ESTUPIDEZ - MFC Galaxy Sofia 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
04-11-2015 18:45 не е избран The officers - Lufthansa 6to1 1 - 1 Елиминации 21
05-11-2015 18:00 не е избран Kuehne + Nagel - MFM 4 - 14 Елиминации 21
08-11-2015 13:00 не е избран Loko Vakarel - ESTUPIDEZ 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
09-11-2015 18:00 не е избран MFM - Куците Коне 4 - 1 Елиминации 20
12-11-2015 18:00 не е избран Lufthansa 6to1 - TheBigBlue 6 - 2 Елиминации 25
12-11-2015 18:00 не е избран Lufthansa 6to1 - Меден Кладенец 5 - 0 Елиминации 22
12-11-2015 18:45 не е избран MFM - Solytron 4 - 3 Елиминации 22
15-11-2015 15:00 не е избран ESTUPIDEZ - Seniorite 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
19-11-2015 18:00 не е избран Lufthansa 6to1 - Lufthansa Service Center Sofia (LSCS) 4 - 0 Елиминации 20
19-11-2015 18:00 не е избран B.Braun - MFM 1 - 8 Елиминации 23
22-11-2015 20:00 не е избран Лозен Сити - ESTUPIDEZ 1 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
23-11-2015 18:00 не е избран Lufthansa 6to1 - Solytron 5 - 2 Елиминации 18
24-11-2015 18:00 не е избран MFM - Lufthansa Service Center Sofia (LSCS) 3 - 1 Елиминации 24
26-11-2015 18:00 не е избран Виста - Lufthansa 6to1 1 - 3 Елиминации 24
28-11-2015 00:00 не е избран ESTUPIDEZ - Магнус 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
29-11-2015 10:00 не е избран ESTUPIDEZ - Спокойните 4 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
01-12-2015 18:00 не е избран The officers - MFM 2 - 4 Елиминации 25
06-12-2015 11:00 не е избран Мега Денс - ESTUPIDEZ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
08-12-2015 00:00 не е избран MFM - Меден Кладенец 5 - 0 Елиминации 26
08-12-2015 18:45 не е избран The Blue Giant - Lufthansa 6to1 3 - 3* Елиминации 26
21-02-2016 14:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ESTUPIDEZ 1 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
28-02-2016 14:00 не е избран ESTUPIDEZ - ФЕНИКС 1 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
20-03-2016 09:00 не е избран ESTUPIDEZ - FC SIVEN *5 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
27-03-2016 14:00 не е избран Fresh Market - ESTUPIDEZ 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
29-03-2016 18:00 не е избран MFM - Виста 4 - 3 Елиминации 1
03-04-2016 17:00 не е избран ESTUPIDEZ - ПСЖ София 3 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
07-04-2016 18:00 не е избран Куците Коне - MFM 1 - 8 Елиминации 2
10-04-2016 19:00 не е избран БГ Белот - ESTUPIDEZ 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
14-04-2016 18:00 не е избран MFM - The officers 2 - 6 Елиминации 3
21-04-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM Карамбол - MFM 1 - 3 Елиминации 4
23-04-2016 20:00 не е избран Бърдо лозен - ESTUPIDEZ 4 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
24-04-2016 11:00 не е избран ESTUPIDEZ - Белите кончета 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
26-04-2016 18:00 не е избран MFM - Lufthansa Service Center Sofia (LSCS) 14 - 2 Елиминации 5
19-05-2016 18:00 не е избран MFM - The Blue Giant 5 - 2 Елиминации 8
29-05-2016 17:00 не е избран ESTUPIDEZ - Лидер 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
31-05-2016 18:00 не е избран MFM - Woodward 6 - 0 Елиминации 10
05-06-2016 17:00 не е избран Играчорите - ESTUPIDEZ 8 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
07-06-2016 18:00 не е избран B.Braun - MFM 3 - 13 Елиминации 11
12-06-2016 21:00 не е избран ESTUPIDEZ - NIKE team 0 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
14-06-2016 18:00 не е избран Kuehne + Nagel - MFM 3 - 10 Елиминации 6
18-06-2016 00:00 не е избран Кривина - ESTUPIDEZ 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
18-06-2016 19:00 не е избран Спортист Долни Лозен - ESTUPIDEZ 6 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
21-06-2016 18:00 не е избран The Big Blue - MFM 7 - 0 Елиминации 9
26-06-2016 13:00 не е избран ESTUPIDEZ - Mladost Team 1 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
03-07-2016 19:00 не е избран ПИРИН - ESTUPIDEZ 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
06-07-2016 20:45 не е избран Лозен Сити - ESTUPIDEZ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
10-07-2016 13:00 не е избран ESTUPIDEZ - Спокойните 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
21-08-2016 22:00 не е избран Джиа Мото - ESTUPIDEZ 1 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 1
28-08-2016 10:00 не е избран ESTUPIDEZ - Junior Barcelona 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
11-09-2016 12:00 не е избран ПСЖ София - ESTUPIDEZ 7 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 3
18-09-2016 14:00 не е избран ESTUPIDEZ - 3 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 4
29-09-2016 18:00 не е избран Виста - MFM 6 - 3 Елиминации 12
02-10-2016 18:00 не е избран Белите кончета - ESTUPIDEZ 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 5
06-10-2016 18:00 не е избран MFM - Куците Коне 9 - 1 Елиминации 13
09-10-2016 20:00 не е избран Лозен - ESTUPIDEZ 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
13-10-2016 00:00 не е избран The officers - MFM 0 - 5 Елиминации 14
13-10-2016 18:00 не е избран MFM - Kuehne + Nagel 9 - 1 Елиминации 17
16-10-2016 16:00 не е избран ESTUPIDEZ - Напълно непознати 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 7
20-10-2016 00:00 не е избран MFM - Карамбол 5 - 0 Елиминации 15
23-10-2016 14:00 не е избран Африка Юнайтед - ESTUPIDEZ 10 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 8
25-10-2016 18:00 не е избран MFM - B.Braun 7 - 2 Елиминации 22
27-10-2016 00:00 не е избран Lufthansa Service Center Sofia (LSCS) - MFM 0 - 5 Елиминации 16
06-11-2016 00:00 не е избран По-добрите - ESTUPIDEZ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 10
13-11-2016 15:00 не е избран ESTUPIDEZ - МФК Динамо София 2007 7 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 11
17-11-2016 18:00 не е избран The Blue Giant - MFM 0 - 5 Елиминации 19
20-11-2016 18:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - ESTUPIDEZ 5 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
24-11-2016 18:00 не е избран MFM - The Big Blue 5 - 0 Елиминации 20
27-11-2016 13:00 не е избран ESTUPIDEZ - Еконт 61 8 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
01-12-2016 00:00 не е избран Woodward - MFM 0 - 5 Елиминации 21
04-12-2016 15:00 не е избран Лидер - ESTUPIDEZ 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 14
10-12-2016 17:30 не е избран ESTUPIDEZ - Белите Якички 6 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 9
11-12-2016 19:00 не е избран ESTUPIDEZ - Играчорите 8 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 15
05-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM ESTUPIDEZ - Изтокът 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 1
12-03-2017 18:00 Palmsbet stadium ESTUPIDEZ - Амфетико *2 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 3
14-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM MFM - TRIZA 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
19-03-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Белите Якички - ESTUPIDEZ 7 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
22-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM UNILEVER ICE CREAM - MFM 11 - 6 CHAMPIONSHIP 3
26-03-2017 13:00 Palmsbet stadium ESTUPIDEZ - ПФК "61" 5 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 5
28-03-2017 19:45 не е избран MFM - Most Wanted 5 - 3 CHAMPIONSHIP 4
02-04-2017 18:00 не е избран Лидер - ESTUPIDEZ 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
04-04-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM D&D EXPRESS - MFM 2 - 13 CHAMPIONSHIP 5
09-04-2017 21:00 не е избран ESTUPIDEZ - ФК ЗЕНИТ 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 7
11-04-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM MFM - ТЕМИДА 3 - 7 CHAMPIONSHIP 6
18-04-2017 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - MFM 12 - 0 CHAMPIONSHIP 7
23-04-2017 15:00 не е избран ESTUPIDEZ - МФК Динамо София 2007 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 8
25-04-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM MFM - Вършец 7 - 10 CHAMPIONSHIP 8
30-04-2017 00:00 не е избран MFM - Шенкер 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
30-04-2017 18:00 не е избран FC SIVEN - ESTUPIDEZ 4 - 4* LEAGUE ONE - LONDON 2
03-05-2017 18:30 Palmsbet stadium Ойрошпед - MFM 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
04-05-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM NIKE team - ESTUPIDEZ 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 13
14-05-2017 14:00 не е избран SPM -ltd - ESTUPIDEZ 6 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 9
21-05-2017 19:00 не е избран ESTUPIDEZ - Спортист Долни Лозен 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 10
23-05-2017 21:45 не е избран Skypharm - MFM 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
24-05-2017 10:00 не е избран Whiskey United - ESTUPIDEZ 2 - 2* LEAGUE ONE - LONDON 11
30-05-2017 18:45 не е избран MFM - Sushi Shef 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
06-06-2017 18:45 не е избран SSV - MFM 12 - 0 CHAMPIONSHIP 13
11-06-2017 19:00 не е избран ESTUPIDEZ - ФК АЛТЕРНАТИВА 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
12-06-2017 00:00 не е избран MFM - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
18-06-2017 00:00 не е избран Викторио Ленд - ESTUPIDEZ 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
20-06-2017 19:45 не е избран Sunderland Bulgaria - MFM 8 - 3 CHAMPIONSHIP 15
24-06-2017 00:00 не е избран ESTUPIDEZ - Лозен Сити 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
25-06-2017 00:00 не е избран ESTUPIDEZ - Loko Vakarel 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 16
28-06-2017 18:30 Palmsbet stadium ORBICO BULGARIA - MFM 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
02-07-2017 00:00 не е избран Mladost Team - ESTUPIDEZ 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 17
05-07-2017 18:45 не е избран FC ING - MFM 10 - 4 CHAMPIONSHIP 17
07-07-2017 18:45 не е избран MFM - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
16-05-2018 17:45 не е избран Logistics UTD - MFM - GROUP B - Lufthansa Football Tournament 1
21-05-2018 18:45 не е избран OPE - MFM - GROUP B - Lufthansa Football Tournament 2
23-05-2018 18:45 не е избран MFM - Mechanica 1 - GROUP B - Lufthansa Football Tournament 3
15-05-2019 18:45 не е избран MFM - LSCS NEO 6 - 0 GROUP A - Lufthansa Football Tournament 1
20-05-2019 17:45 не е избран LSCS - MFM 0 - 0 GROUP A - Lufthansa Football Tournament 2
27-05-2019 17:45 не е избран AC/DC - MFM 1 - 6 GROUP A - Lufthansa Football Tournament 3