София

Антони Любомиров Божилов

клубове

роден на: 08.12.1989

години: 30

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
29-08-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM ФК Живите Мъртви - Еврофутбол 8 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
05-09-2015 18:00 не е избран Пиянките - ФК Живите Мъртви *3 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
12-09-2015 18:00 не е избран ФК Живите Мъртви - Santos 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
26-09-2015 15:00 не е избран Бандата - ФК Живите Мъртви 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
03-10-2015 20:00 не е избран ФК Живите Мъртви - Гробарите 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
10-10-2015 17:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ФК Живите Мъртви 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
17-10-2015 16:00 не е избран ФК Живите Мъртви - vampires 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
24-10-2015 20:00 не е избран Сердика - ФК Живите Мъртви 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
31-10-2015 17:00 не е избран ФК Живите Мъртви - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
07-11-2015 16:00 не е избран FC ALA GROUP - ФК Живите Мъртви 3 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
14-11-2015 20:00 не е избран ФК Живите Мъртви - Локомотив 2012 Вакарел 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
21-11-2015 18:00 не е избран УЛТРА - ФК Живите Мъртви 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
28-11-2015 15:00 не е избран ФК Живите Мъртви - АКАДЕМИК 84 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
05-12-2015 00:00 не е избран КОС България - ФК Живите Мъртви 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
12-12-2015 20:00 не е избран ФК Живите Мъртви - Mat Star P 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
09-09-2018 12:00 не е избран Атлетико - АФК 'Юношите' 5 - 2 Championship 1
16-09-2018 11:00 не е избран Б.И.Р.А. - Атлетико 3 - 0 Championship 2
30-09-2018 15:00 не е избран Атлетико - Своге - бойс 5 - 3 Championship 3
07-10-2018 14:00 не е избран Стабилните - Атлетико 4 - 1 Championship 4
13-10-2018 16:00 не е избран Атлетико - Сините 4 - 6 Championship 5
21-10-2018 12:00 не е избран По - гадните джиджовци - Атлетико 3 - 1 Championship 6
27-10-2018 18:00 не е избран Атлетико - Торпедата 5 - 7 Championship 7
04-11-2018 13:00 не е избран Атлетико - Изворо 9 - 5 Championship 8
11-11-2018 18:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Атлетико 3 - 6 Championship 9
31-03-2019 17:00 не е избран АФК 'Юношите' - Атлетико 3 - 4 Championship 10
07-04-2019 18:00 не е избран Атлетико - Б.И.Р.А. 12 - 7 Championship 11
14-04-2019 18:00 не е избран Своге - бойс - Атлетико 4 - 7 Championship 12
29-04-2019 19:00 не е избран Атлетико - Стабилните 2 - 2 Championship 13
12-05-2019 18:30 не е избран Атлетико - По - гадните джиджовци 2 - 6 Championship 15
18-05-2019 18:00 не е избран Торпедата - Атлетико 7 - 5 Championship 16
01-06-2019 13:30 не е избран Изворо - Атлетико 2 - 7 Championship 17
01-06-2019 16:30 не е избран Сините - Атлетико 3 - 1 Championship 14
02-06-2019 14:00 не е избран Атлетико - МФК 'Атлетик' 3 - 2 Championship 18