Сливен

Станислав Георгиев Вачев

клубове

роден на: 21.10.1988

години: 31

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран КАМИТЕ - Спартак Сливен ВИСША ЛИГА 5
n/a не е избран Сент Етиен - Блясък ВИСША ЛИГА 9
n/a не е избран КАМИТЕ - Блясък ВИСША ЛИГА 6
n/a не е избран Блясък - почива ВИСША ЛИГА 2
n/a не е избран Спортинг Сливен - почива ВИСША ЛИГА 8
n/a не е избран Блясък - почива ВИСША ЛИГА 11
n/a не е избран Спортинг Сливен - почива ВИСША ЛИГА 17
n/a не е избран Блясък - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 10
n/a не е избран Блясък - Easycredit ВИСША ЛИГА 11
n/a не е избран Спартак Сливен - КАМИТЕ ВИСША ЛИГА 11
n/a не е избран Спартак Сливен - Атлетико ВИСША ЛИГА 12
n/a не е избран Блясък - FIRE ВИСША ЛИГА 12
n/a не е избран Сент Етиен - Спартак Сливен ВИСША ЛИГА 13
n/a не е избран Еко Асорти - Мечкарево - Блясък ВИСША ЛИГА 13
n/a не е избран Атлетико - Блясък ВИСША ЛИГА 14
n/a не е избран Спартак Сливен - FIRE ВИСША ЛИГА 14
n/a не е избран Еко Асорти - Мечкарево - Спартак Сливен ВИСША ЛИГА 15
n/a не е избран Блясък - Сент Етиен ВИСША ЛИГА 15
n/a не е избран Спартак Сливен - Блясък ВИСША ЛИГА 16
22-06-2014 12:00 Зала "Декотекс" Фактор - Блясък 6 - 1 ВИСША ЛИГА 4
22-06-2014 13:00 Зала "Декотекс" Атлетико Клуцохор - Блясък 3 - 4 ВИСША ЛИГА 6
07-09-2014 11:00 Зала "Декотекс" Декотекс - Блясък 5 - 0 ВИСША ЛИГА 1
14-09-2014 11:00 Зала "Декотекс" Блясък - Фактор 0 - 5 ВИСША ЛИГА 9
02-10-2014 19:00 Зала "Декотекс" Блясък - Декотекс 8 - 12 ВИСША ЛИГА 8
03-10-2014 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - Insolo F.C. 13 - 4 ВИСША ЛИГА 3
06-10-2014 00:00 Зала "Декотекс" F.C.Eagles - Блясък 0 - 5 ВИСША ЛИГА 2
06-10-2014 00:00 Зала "Декотекс" Блясък - Bianco 5 - 0 ВИСША ЛИГА 5
10-10-2014 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - Бодигард 2 - 7 ВИСША ЛИГА 7
16-10-2014 21:00 Зала "Декотекс" Блясък - Атлетико Клуцохор 8 - 5 ВИСША ЛИГА 12
23-10-2014 19:00 Зала "Декотекс" Декотекс - Блясък 2 - 7 ВИСША ЛИГА 13
14-11-2014 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - Бодигард 6 - 4 ВИСША ЛИГА 16
25-11-2014 20:00 Зала "Декотекс" Бодигард - Блясък 4 - 5 ВИСША ЛИГА 11
27-11-2014 19:00 Зала "Декотекс" Блясък - Декотекс 7 - 5 ВИСША ЛИГА 18
02-12-2014 20:00 Зала "Декотекс" Insolo F.C. - Блясък 3 - 4 ВИСША ЛИГА 10
05-12-2014 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - Фактор 6 - 5 ВИСША ЛИГА 19
12-12-2014 20:00 Зала "Декотекс" Бодигард - Блясък 7 - 0 ВИСША ЛИГА 21
14-12-2014 12:00 Зала "Декотекс" Блясък - Атлетико Клуцохор 5 - 3 ВИСША ЛИГА 22
16-12-2014 20:00 Зала "Декотекс" Insolo F.C. - Блясък 3 - 10 ВИСША ЛИГА 20
09-01-2015 21:00 Зала "Декотекс" Атлетико Клуцохор - Блясък 5 - 6 ВИСША ЛИГА 17
18-01-2015 00:00 Зала "Декотекс" Блясък - Insolo F.C. 5 - 0 ВИСША ЛИГА 15
18-01-2015 11:00 Зала "Декотекс" Фактор - Блясък 4 - 4 ВИСША ЛИГА 14
29-03-2015 14:00 СЦ Арена Актив комерс - Блясък 2 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-04-2015 14:00 СЦ Берое - закрито Уефалона - Блясък *3 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2015 19:30 не е избран Блясък - КАМИТЕ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 1
09-06-2015 19:30 не е избран Блясък - Бодигард 1 - 13 ВИСША ЛИГА 6
16-06-2015 19:30 не е избран Спортинг Сливен - Блясък 4 - 6 ВИСША ЛИГА 3
19-06-2015 19:30 не е избран Спортинг Сливен - КАМИТЕ 0 - 2 ВИСША ЛИГА 2
22-06-2015 19:30 не е избран Спортинг Сливен - Адмирал 5 - 4 ВИСША ЛИГА 6
23-06-2015 19:30 не е избран friends - Спортинг Сливен 0 - 5 ВИСША ЛИГА 7
25-06-2015 19:30 не е избран Атлетико - Блясък 7 - 3 ВИСША ЛИГА 8
02-07-2015 19:30 не е избран Атлетико - Спортинг Сливен 13 - 4 ВИСША ЛИГА 5
06-07-2015 19:30 не е избран Спортинг Сливен - Бодигард 3 - 9 ВИСША ЛИГА 9
07-07-2015 19:30 не е избран Блясък - friends 12 - 7 ВИСША ЛИГА 5
09-07-2015 20:00 не е избран Адмирал - Блясък 6 - 7 ВИСША ЛИГА 4
26-08-2015 18:30 не е избран FIRE - Спортинг Сливен 4 - 1 ВИСША ЛИГА 1
03-09-2015 18:30 не е избран Спортинг Сливен - FIRE 2 - 9 ВИСША ЛИГА 10
08-09-2015 18:50 не е избран Easycredit - Блясък 7 - 6 ВИСША ЛИГА 9
22-09-2015 19:15 не е избран Блясък - Спортинг Сливен 9 - 3 ВИСША ЛИГА 12
01-10-2015 20:15 не е избран FIRE - Блясък 1 - 0 ВИСША ЛИГА 7
06-10-2015 19:15 не е избран Спортинг Сливен - Easycredit 2 - 0 ВИСША ЛИГА 4
06-10-2015 20:15 не е избран КАМИТЕ - Блясък 3 - 3 ВИСША ЛИГА 10
10-10-2015 00:00 не е избран friends - Блясък 0 - 5 ВИСША ЛИГА 14
10-10-2015 00:00 не е избран Спортинг Сливен - friends 5 - 0 ВИСША ЛИГА 16
13-10-2015 19:15 не е избран КАМИТЕ - Спортинг Сливен 3 - 1 ВИСША ЛИГА 11
20-10-2015 20:15 не е избран Блясък - Адмирал 6 - 0 ВИСША ЛИГА 13
27-10-2015 20:15 не е избран Блясък - FIRE 0 - 3 ВИСША ЛИГА 16
03-11-2015 20:15 не е избран Easycredit - Спортинг Сливен 3 - 4 ВИСША ЛИГА 13
05-11-2015 18:30 не е избран Адмирал - Спортинг Сливен 2 - 3 ВИСША ЛИГА 15
05-11-2015 19:30 не е избран Блясък - Атлетико 5 - 3 ВИСША ЛИГА 17
10-11-2015 19:15 не е избран Бодигард - Блясък 2 - 6 ВИСША ЛИГА 15
17-11-2015 19:30 не е избран Спортинг Сливен - Атлетико 5 - 8 ВИСША ЛИГА 14
19-11-2015 18:30 не е избран Бодигард - Спортинг Сливен 9 - 3 ВИСША ЛИГА 18
19-11-2015 19:30 не е избран Блясък - Easycredit 8 - 1 ВИСША ЛИГА 18
03-03-2016 11:40 не е избран Ливадите - Спортинг Сливен 1 - 2 Трети март 1
03-03-2016 13:00 не е избран Атлетико - Спортинг Сливен 2 - 1 Трети март 2
03-03-2016 14:20 не е избран Спортинг Сливен - КАМИТЕ 1 - 7 Трети март 3
04-03-2016 11:40 не е избран Спортинг Сливен - Адмирал 0 - 3 Трети март 5
07-04-2016 19:00 не е избран Блясък - ФК Уран 12 - 4 ВИСША ЛИГА 19
04-05-2016 19:00 не е избран FIRE - Спортинг Сливен 3 - 3 ВИСША ЛИГА 19
11-05-2016 19:00 не е избран Спортинг Сливен - Адмирал 3 - 3 ВИСША ЛИГА 22
12-05-2016 00:00 не е избран Спортинг Сливен - Бодигард 5 - 0 ВИСША ЛИГА 20
12-05-2016 00:00 не е избран Блясък - Бодигард 5 - 0 ВИСША ЛИГА 25
12-05-2016 19:30 не е избран Easycredit - Блясък 3 - 8 ВИСША ЛИГА 20
17-05-2016 19:15 не е избран Атлетико - Блясък 2 - 3 ВИСША ЛИГА 23
19-05-2016 19:30 не е избран Easycredit - Спортинг Сливен 1 - 6 ВИСША ЛИГА 25
23-05-2016 19:00 не е избран ФК Уран - Спортинг Сливен 1 - 5 ВИСША ЛИГА 23
01-06-2016 19:15 не е избран Блясък - Спортинг Сливен 5 - 4 ВИСША ЛИГА 21
08-06-2016 19:30 не е избран Спортинг Сливен - Атлетико *4 - 4 КУПАТА НА СЛИВЕН
10-06-2016 19:30 не е избран ФК Уран - Блясък 0 - 5 КУПАТА НА СЛИВЕН
15-06-2016 19:30 не е избран FIRE - Блясък 3 - 3 ВИСША ЛИГА 22
20-06-2016 19:30 не е избран Спортинг Сливен - Атлетико 5 - 2 ВИСША ЛИГА 24
28-06-2016 19:30 не е избран Блясък - КАМИТЕ 1 - 3 КУПАТА НА СЛИВЕН
01-07-2016 19:45 не е избран Блясък - Адмирал 6 - 4 ВИСША ЛИГА 24
18-08-2016 19:00 не е избран Спортинг Сливен - FIRE 2 - 7 КУПАТА НА СЛИВЕН
13-10-2016 00:00 не е избран Блясък - Шивачите - КВАЛИФИКАЦИИ
19-10-2016 19:30 Арена "Сините камъни" Спортинг Сливен - Сент Етиен 4 - 9 ВИСША ЛИГА 1
20-10-2016 19:00 Зала "Декотекс" Блясък - Адмирал 4 - 4 ВИСША ЛИГА 1
23-10-2016 10:00 Терен 3 - Младежки център Блясък - ne 2 - 7 Група B 1
23-10-2016 12:15 Терен 3 - Младежки център ОПТИМИСТ - Блясък 8 - 5 Група B 2
03-11-2016 20:30 Арена "Сините камъни" Easycredit - Блясък 3 - 4 ВИСША ЛИГА 2
16-11-2016 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - Еко Асорти - Мечкарево 2 - 5 ВИСША ЛИГА 3
16-11-2016 21:00 Зала "Декотекс" Адмирал - Спортинг Сливен 4 - 6 ВИСША ЛИГА 2
24-11-2016 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - Спортинг Сливен 11 - 1 ВИСША ЛИГА 4
30-11-2016 20:00 Зала "Декотекс" FIRE - Блясък 3 - 3 ВИСША ЛИГА 4
07-12-2016 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - Атлетико 2 - 4 ВИСША ЛИГА 5
09-12-2016 18:00 Зала "Декотекс" Спортинг Сливен - КАМИТЕ 0 - 11 ВИСША ЛИГА 7
11-12-2016 12:00 Зала "Декотекс" Спартак Сливен - Адмирал 7 - 4 ВИСША ЛИГА 4
17-12-2016 16:00 Зала "Декотекс" Спартак Сливен - Еко Асорти - Мечкарево 4 - 8 ВИСША ЛИГА 8
21-12-2016 21:00 Зала "Декотекс" Спартак Сливен - Easycredit 6 - 1 ВИСША ЛИГА 6
28-12-2016 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - Спартак Сливен 2 - 6 ВИСША ЛИГА 7
14-01-2017 16:00 Зала "Декотекс" Атлетико - Спартак Сливен 2 - 2 ВИСША ЛИГА 3
21-01-2017 15:00 Зала "Декотекс" FIRE - Спартак Сливен 4 - 6 ВИСША ЛИГА 1
29-01-2017 15:00 Зала "Декотекс" Спартак Сливен - Сент Етиен 7 - 3 ВИСША ЛИГА 2
11-02-2017 16:00 Зала "Декотекс" Easycredit - Спартак Сливен 2 - 3 ВИСША ЛИГА 10
13-02-2017 00:00 не е избран Спортинг Сливен - FIRE 0 - 5 ВИСША ЛИГА 5
13-02-2017 00:00 не е избран Спортинг Сливен - Спартак Сливен 0 - 5 ВИСША ЛИГА 9
13-02-2017 00:00 не е избран Спортинг Сливен - Easycredit 0 - 5 ВИСША ЛИГА 3
13-02-2017 00:00 не е избран Атлетико - Спортинг Сливен 5 - 0 ВИСША ЛИГА 6
13-02-2017 00:00 не е избран Блясък - Спортинг Сливен 5 - 0 ВИСША ЛИГА 8
10-10-2017 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - Блясък 7 - 4 ВИСША ЛИГА 1
22-10-2017 12:30 Игрище Провадия Блясък - МФК Макао 0 - 5 ГРУПА D1 2
22-10-2017 15:00 Игрище Провадия ОПТИМИСТ - Блясък 5 - 0 ГРУПА D1 3
25-10-2017 20:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Блясък 5 - 4 ВИСША ЛИГА 6
08-11-2017 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - ФК Адмирал 7 - 6 ВИСША ЛИГА 10
15-11-2017 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - FIRE 9 - 3 ВИСША ЛИГА 3
22-11-2017 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - Атлетико 5 - 3 ВИСША ЛИГА 4
22-11-2017 21:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Бока Хуниорс 7 - 7 ВИСША ЛИГА 3
26-11-2017 11:00 Арена "Сините камъни" Сокол Гергевец - Бока Хуниорс 2 - 7 ВИСША ЛИГА 9
30-11-2017 19:30 Арена "Сините камъни" ФК Сините Камъни 2013 - Блясък 9 - 4 ВИСША ЛИГА 2
02-12-2017 13:00 Зала "Декотекс" Сокол Гергевец - Блясък 5 - 4 ВИСША ЛИГА 11
02-12-2017 14:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - LY GALAXY 7 - 2 ВИСША ЛИГА 1
05-12-2017 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - Бока Хуниорс 3 - 4 ВИСША ЛИГА 5
12-12-2017 19:00 Зала "Декотекс" Блясък - Еко Асорти - Мечкарево 4 - 8 ВИСША ЛИГА 12
14-12-2017 21:00 Зала "Декотекс" Атлетико - Бока Хуниорс 4 - 3 ВИСША ЛИГА 10
17-12-2017 14:00 Зала "Декотекс" ФК Сините Камъни 2013 - Бока Хуниорс 3 - 4 ВИСША ЛИГА 8
20-12-2017 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - КАМИТЕ 3 - 2 ВИСША ЛИГА 17
21-12-2017 21:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - ФК Адмирал 7 - 3 ВИСША ЛИГА 6
02-01-2018 21:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - Блясък 9 - 5 ВИСША ЛИГА 7
06-01-2018 15:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - Сокол Гергевец 7 - 3 ВИСША ЛИГА 20
10-01-2018 20:00 Зала "Декотекс" FIRE - Бока Хуниорс 7 - 4 ВИСША ЛИГА 11
13-01-2018 15:00 Зала "Декотекс" Блясък - LY GALAXY 5 - 5 ВИСША ЛИГА 9
17-01-2018 20:00 Зала "Декотекс" Атлетико - Блясък 8 - 3 ВИСША ЛИГА 15
24-01-2018 20:00 Зала "Декотекс" LY GALAXY - Бока Хуниорс 2 - 5 ВИСША ЛИГА 12
28-01-2018 16:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - ТУНДЖА 2009 3 - 1 ВИСША ЛИГА 4
31-01-2018 00:00 не е избран ФК Адмирал - Бока Хуниорс 0 - 5 ВИСША ЛИГА 17
31-01-2018 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - ФК Сините Камъни 2013 2 - 8 ВИСША ЛИГА 13
03-02-2018 15:00 Зала "Декотекс" FIRE - Блясък 4 - 8 ВИСША ЛИГА 14
05-02-2018 00:00 не е избран ФК Адмирал - Блясък 0 - 5 ВИСША ЛИГА 21
07-02-2018 20:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - КАМИТЕ 0 - 1 ВИСША ЛИГА 14
09-02-2018 19:00 Зала "Декотекс" Блясък - ТУНДЖА 2009 7 - 6 ВИСША ЛИГА 8
14-02-2018 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - Сокол Гергевец 6 - 7 ВИСША ЛИГА 22
06-03-2018 19:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - КАМИТЕ 6 - 5 ВИСША ЛИГА 30
07-03-2018 21:00 Зала "Декотекс" Блясък - Бока Хуниорс 3 - 4 ВИСША ЛИГА 18
15-03-2018 19:30 Арена "Сините камъни" Бока Хуниорс - ФК Сините Камъни 2013 2 - 5 ВИСША ЛИГА 19
21-03-2018 21:00 Зала "Декотекс" LY GALAXY - Блясък 4 - 9 ВИСША ЛИГА 20
23-03-2018 19:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - Атлетико 9 - 9 ВИСША ЛИГА 21
27-03-2018 19:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - Еко Асорти - Мечкарево 6 - 9 ВИСША ЛИГА 16
28-03-2018 20:00 Зала "Декотекс" ТУНДЖА 2009 - Блясък 4 - 4 ВИСША ЛИГА 19
29-03-2018 20:30 Арена "Сините камъни" Сокол Гергевец - Бока Хуниорс 3 - 9 ВИСША ЛИГА 31
02-04-2018 19:00 Арена "Сините камъни" Бока Хуниорс - FIRE 5 - 8 ВИСША ЛИГА 22
10-04-2018 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - Блясък 9 - 4 ВИСША ЛИГА 23
11-04-2018 20:00 Зала "Декотекс" ТУНДЖА 2009 - Бока Хуниорс 4 - 11 ВИСША ЛИГА 15
16-04-2018 19:30 Арена "Сините камъни" FIRE - Бока Хуниорс 5 - 0 ВИСША ЛИГА 29
19-04-2018 20:30 Арена "Сините камъни" ФК Сините Камъни 2013 - Бока Хуниорс 3 - 3 ВИСША ЛИГА 28
27-04-2018 19:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - Блясък 11 - 7 ВИСША ЛИГА 26
02-05-2018 20:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - ТУНДЖА 2009 9 - 1 ВИСША ЛИГА 27
09-05-2018 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - Сокол Гергевец 2 - 5 ВИСША ЛИГА 24
16-05-2018 20:30 Арена "Сините камъни" Атлетико - Бока Хуниорс 0 - 5 ВИСША ЛИГА 25
29-05-2018 19:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - Бока Хуниорс 4 - 3 ВИСША ЛИГА 24
11-06-2018 20:30 Арена "Сините камъни" FIRE - Блясък 11 - 4 ВИСША ЛИГА 27
13-06-2018 20:30 Арена "Сините камъни" КАМИТЕ - Блясък 4 - 4 ВИСША ЛИГА 31
26-06-2018 00:00 не е избран Блясък - LY GALAXY 0 - 0 ВИСША ЛИГА 30
27-06-2018 00:00 не е избран Блясък - Атлетико 0 - 0 ВИСША ЛИГА 29
28-06-2018 00:00 не е избран ТУНДЖА 2009 - Блясък 0 - 0 ВИСША ЛИГА 28
30-06-2018 00:00 не е избран Бока Хуниорс - LY GALAXY 0 - 0 ВИСША ЛИГА 23
30-06-2018 00:00 не е избран ФК Сините Камъни 2013 - Блясък 0 - 0 ВИСША ЛИГА 25
11-10-2018 20:30 Арена "Сините камъни" Бока Хуниорс - Блясък 4 - 2 ВИСША ЛИГА 1
24-10-2018 20:00 Зала "Декотекс" FIRE - Блясък 6 - 2 ВИСША ЛИГА 8
25-10-2018 19:30 Арена "Сините камъни" Атлетико - Бока Хуниорс 3 - 4 ВИСША ЛИГА 4
31-10-2018 20:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - Еко Асорти - Мечкарево 5 - 7 ВИСША ЛИГА 8
07-11-2018 20:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Блясък 7 - 4 ВИСША ЛИГА 3
01-12-2018 16:00 Зала "Декотекс" Блясък - Сокол Гергевец 6 - 10 ВИСША ЛИГА 5
02-12-2018 13:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - ЧЕРВЕНИ ВОЙВОДИ 7 - 6 ВИСША ЛИГА 3
09-12-2018 13:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Бока Хуниорс 2 - 4 ВИСША ЛИГА 9
19-12-2018 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - Еко Асорти - Мечкарево 8 - 10 ВИСША ЛИГА 2
05-01-2019 16:00 Зала "Декотекс" Блясък - Бока Хуниорс 0 - 5 ВИСША ЛИГА 10
12-01-2019 17:00 Зала "Декотекс" Сокол Гергевец - Бока Хуниорс 2 - 6 ВИСША ЛИГА 2
16-01-2019 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - Фк Хаджи Димитър 7 - 3 ВИСША ЛИГА 4
19-01-2019 16:00 Зала "Декотекс" Блясък - Атлетико 5 - 2 ВИСША ЛИГА 7
26-01-2019 15:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - Сокол Гергевец 0 - 8 ВИСША ЛИГА 11
30-01-2019 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - КАМИТЕ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 12
13-02-2019 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - FIRE 3 - 6 ВИСША ЛИГА 17
05-03-2019 20:00 Спортен Комплекс "НИКА" Фк Хаджи Димитър - Бока Хуниорс 0 - 5 ВИСША ЛИГА 7
06-03-2019 20:15 Спортен Комплекс "НИКА" Black Devils - Блясък 5 - 9 ВИСША ЛИГА 6
13-03-2019 20:30 Спортен Комплекс "НИКА" Блясък - ФК Адмирал 8 - 2 ВИСША ЛИГА 9
14-03-2019 20:30 Спортен Комплекс "НИКА" Black Devils - Бока Хуниорс 4 - 11 ВИСША ЛИГА 12
20-03-2019 19:30 Спортен Комплекс "НИКА" Бока Хуниорс - FIRE 13 - 3 ВИСША ЛИГА 5
26-03-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" Бока Хуниорс - Атлетико 8 - 4 ВИСША ЛИГА 13
27-03-2019 20:30 Спортен Комплекс "НИКА" Блясък - Black Devils 5 - 2 ВИСША ЛИГА 15
02-04-2019 20:00 Спортен Комплекс "НИКА" Фк Хаджи Димитър - Блясък 8 - 7 ВИСША ЛИГА 13
09-04-2019 19:15 Спортен Комплекс "НИКА" Еко Асорти - Мечкарево - Блясък 7 - 7 ВИСША ЛИГА 11
10-04-2019 19:30 Спортен Комплекс "НИКА" ФК Адмирал - Бока Хуниорс 6 - 13 ВИСША ЛИГА 6
16-04-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" Бока Хуниорс - ФК Адмирал 0 - 5 ВИСША ЛИГА 15
16-04-2019 20:00 Спортен Комплекс "НИКА" Атлетико - Блясък 4 - 4 ВИСША ЛИГА 16
23-04-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" Еко Асорти - Мечкарево - Бока Хуниорс 4 - 13 ВИСША ЛИГА 17
24-04-2019 19:30 Спортен Комплекс "НИКА" Сокол Гергевец - Блясък 7 - 5 ВИСША ЛИГА 14
02-05-2019 00:00 не е избран FIRE - Бока Хуниорс 0 - 5 ВИСША ЛИГА 14
08-05-2019 20:30 Спортен Комплекс "НИКА" Сокол Гергевец - Бока Хуниорс 3 - 4 ВИСША ЛИГА 20
09-05-2019 20:30 Спортен Комплекс "НИКА" Блясък - Фк Хаджи Димитър 10 - 4 ВИСША ЛИГА 22
16-05-2019 00:00 Спортен Комплекс "НИКА" ФК Адмирал - Блясък 0 - 5 ВИСША ЛИГА 18
17-05-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" ФК НАЧЕВИ 90 - Блясък 5 - 10 ВИСША ЛИГА 26
21-05-2019 00:00 Спортен Комплекс "НИКА" ФК Адмирал - Бока Хуниорс 0 - 5 ВИСША ЛИГА 24
23-05-2019 00:00 Спортен Комплекс "НИКА" Блясък - ФК Адмирал 5 - 0 ВИСША ЛИГА 27
23-05-2019 20:30 Спортен Комплекс "НИКА" Бока Хуниорс - КАМИТЕ 5 - 3 ВИСША ЛИГА 18
29-05-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" Бока Хуниорс - ФК НАЧЕВИ 90 12 - 3 ВИСША ЛИГА 23
05-06-2019 19:15 Спортен Комплекс "НИКА" Блясък - Сокол Гергевец 5 - 6 ВИСША ЛИГА 23
05-06-2019 20:15 Спортен Комплекс "НИКА" Бока Хуниорс - Фк Хаджи Димитър 14 - 1 ВИСША ЛИГА 16
09-06-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" Атлетико - Бока Хуниорс 3 - 6 ВИСША ЛИГА 22
19-06-2019 20:00 Спортен Комплекс "НИКА" Бока Хуниорс - Блясък 6 - 9 ВИСША ЛИГА 19
23-06-2019 20:00 Спортен Комплекс "НИКА" Блясък - Атлетико 5 - 0 ВИСША ЛИГА 25
25-06-2019 20:00 Спортен Комплекс "НИКА" Фк Хаджи Димитър - Бока Хуниорс 0 - 5 ВИСША ЛИГА 25
27-06-2019 21:00 Спортен Комплекс "НИКА" КАМИТЕ - Блясък 8 - 2 ВИСША ЛИГА 21
30-06-2019 18:00 Спортен Комплекс "НИКА" КАМИТЕ - Бока Хуниорс 5 - 3 ВИСША ЛИГА 27