Пловдив

Ангел Динков Иванов

клубове

роден на: 13.07.1992

години: 26

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
11-03-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Десант-68 4 - 8 ВИСША ЛИГА 1
16-03-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Недооценените 13 - 3 CALCIO 1
19-03-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - АФК Стройтим 17 - 4 CALCIO 2
20-03-2014 21:00 СЦ Арена Криско - Балканска Гозба 7 - 3 ВИСША ЛИГА 2
28-03-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Спартак 3 - 2 ВИСША ЛИГА 3
30-03-2014 20:00 СЦ Арена PlayBoy - Недооценените 5 - 3 CALCIO 3
02-04-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 3 - 7 ВИСША ЛИГА 4
06-04-2014 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Недооценените 1 - 5 CALCIO 8
09-04-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Балканска Гозба 7 - 3 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
13-04-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - Гражданите 0 - 5 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-04-2014 17:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - Балканска Гозба 10 - 2 ВИСША ЛИГА 5
21-04-2014 18:00 СЦ Арена Недооценените - ХЪШОВЕ 11 - 6 CALCIO 5
23-04-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Фитони 1 - 10 ВИСША ЛИГА 6
01-05-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - Kamenitza-Интернационал 7 - 2 CALCIO 7
09-05-2014 21:00 СЦ Арена Мас Гранде - Балканска Гозба 3 - 5 ВИСША ЛИГА 7
11-05-2014 20:00 СЦ Арена Торнадо - Недооценените 5 - 6 CALCIO 6
12-05-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 8
18-05-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - Ф.К. Петър Берон 9 - 7 CALCIO 9
21-05-2014 20:00 СЦ Арена FC Galacticos - Недооценените 3 - 7 КУПА АРЕНА
27-05-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Балканска Гозба 12 - 3 ВИСША ЛИГА 9
01-06-2014 20:00 СЦ Арена Mishocite - Недооценените 4 - 8 CALCIO 10
05-06-2014 21:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Даяна 5 - 8 ВИСША ЛИГА 10
08-06-2014 21:00 СЦ Арена Недооценените - АФК ХАОС 7 - 5 CALCIO 11
09-06-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Балканска Гозба 2 - 2 ВИСША ЛИГА 11
15-06-2014 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - Недооценените 3 - 3 CALCIO 12
22-06-2014 20:00 СЦ Арена Недооценените - Интер такси 6 - 4 CALCIO 13
23-06-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Гражданите 7 - 12 ВИСША ЛИГА 12
24-06-2014 21:00 СЦ Арена Недооценените - BOHEMIANS 6 - 6* КУПА АРЕНА
27-06-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 7 - 4 ВИСША ЛИГА 13
29-06-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - КЦМ 2000 ГРУП 8 - 9 CALCIO 14
01-07-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - BONELLI 3 - 9 ВИСША ЛИГА 14
02-07-2014 00:00 СЦ Арена АФК Стройтим - Недооценените 0 - 5 CALCIO 15
10-07-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Балканска Гозба 5 - 7 ВИСША ЛИГА 15
11-07-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - PlayBoy 7 - 3 CALCIO 16
29-08-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Балканска Гозба 5 - 3 ВИСША ЛИГА 16
04-09-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Криско 3 - 3 ВИСША ЛИГА 17
07-09-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Недооценените 4 - 5 CALCIO 18
10-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Балканска Гозба 4 - 1 ВИСША ЛИГА 18
14-09-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - Торнадо 5 - 6 CALCIO 19
18-09-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Балканска Гозба 5 - 2 ВИСША ЛИГА 19
22-09-2014 00:00 не е избран Балканска Гозба - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 20
28-09-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - FC Siza Sport 5 - 4 CALCIO 21
02-10-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - Балканска Гозба 1 - 1 ВИСША ЛИГА 21
05-10-2014 19:00 СЦ Арена Ф.К. Петър Берон - Недооценените 0 - 5 CALCIO 22
06-10-2014 00:00 не е избран Недооценените - Mishocite 5 - 0 CALCIO 23
08-10-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Мас Гранде 4 - 1 ВИСША ЛИГА 22
12-10-2014 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Недооценените 5 - 2 CALCIO 20
16-10-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 6 - 6 ВИСША ЛИГА 23
20-10-2014 21:00 ВСИ 1 терен Балканска Гозба - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 24
26-10-2014 18:00 СЦ Арена Недооценените - Младежка 1 0 - 5 CALCIO 25
27-10-2014 00:00 не е избран Интер такси - Недооценените 0 - 5 CALCIO 26
30-10-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Балканска Гозба 6 - 2 ВИСША ЛИГА 25
02-11-2014 18:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Недооценените 5 - 0 CALCIO 24
06-11-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - АФК Гарата 5 - 1 ВИСША ЛИГА 26
12-11-2014 20:00 СЦ Арена Гражданите - Балканска Гозба 7 - 5 ВИСША ЛИГА 27
27-11-2014 21:00 СЦ Арена BONELLI - Балканска Гозба 9 - 5 ВИСША ЛИГА 29
01-12-2014 21:00 СЦ Арена Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 7 - 9 ВИСША ЛИГА 28
04-12-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 ВИСША ЛИГА 30
11-12-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Светкавиците 11 - 2 Финални плейофи 11
17-03-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 11 - 5 ВИСША ЛИГА 2
19-03-2015 18:00 СЦ Арена Балканска Гозба - VIP Dent 5 - 8 ВИСША ЛИГА 1
31-03-2015 19:00 СЦ Арена Криско - Балканска Гозба 2 - 4 ВИСША ЛИГА 4
06-04-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 6 ВИСША ЛИГА 5
16-04-2015 21:00 СЦ Арена ФК Житница - Балканска Гозба 4 - 11 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-04-2015 21:00 СЦ Арена Космос - Балканска Гозба 9 - 5 ВИСША ЛИГА 6
08-05-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Младежка 1 5 - 4 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
14-05-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Спартак 10 - 3 ВИСША ЛИГА 8
19-05-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 2 - 3 ВИСША ЛИГА 9
23-05-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - АФК Марица 7 - 0 Вътрешни квалификации ААЛ
25-05-2015 21:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Гражданите 7 - 4 ВИСША ЛИГА 10
31-05-2015 18:00 СЦ Арена Младежка 1 - Балканска Гозба 2 - 10 Вътрешни квалификации ААЛ
01-06-2015 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - Балканска Гозба 1 - 7 ВИСША ЛИГА 11
06-06-2015 18:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Лаос 3 - 1 Вътрешни квалификации ААЛ
08-06-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Лаос 2 - 3 ВИСША ЛИГА 12
18-06-2015 21:00 СЦ Арена Десант-68 - Балканска Гозба 4 - 2 ВИСША ЛИГА 13
23-06-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Даяна 6 - 3 ВИСША ЛИГА 14
24-06-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ЕЛМА ТАКСИ 7 - 5 ВИСША ЛИГА 7
27-06-2015 20:00 СЦ Арена Фитони - Балканска Гозба 3 - 8 ВИСША ЛИГА 15
02-07-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Балканска Гозба 8 - 3 ВИСША ЛИГА 16
08-07-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 3 - 16 ВИСША ЛИГА 17
26-08-2015 19:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 12 - 3 ВИСША ЛИГА 18
04-09-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Криско 4 - 2 ВИСША ЛИГА 19
09-09-2015 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Балканска Гозба 5 - 1 ВИСША ЛИГА 20
18-09-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Космос 8 - 7 ВИСША ЛИГА 21
23-09-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Балканска Гозба 4 - 11 ВИСША ЛИГА 22
02-10-2015 19:00 Авангард ФК Спартак - Балканска Гозба 6 - 8 ВИСША ЛИГА 23
08-10-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 8 - 7 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
13-10-2015 21:00 Авангард Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 0 ВИСША ЛИГА 24
30-10-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Балканска Гозба 4 - 4 ВИСША ЛИГА 25
04-11-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Младежка 1 7 - 2 ВИСША ЛИГА 26
12-11-2015 21:00 СЦ Арена Лаос - Балканска Гозба 6 - 4 ВИСША ЛИГА 27
20-11-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Десант-68 10 - 7 ВИСША ЛИГА 28
02-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 5 - 8 ВИСША ЛИГА 29
09-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 5 - 2 ВИСША ЛИГА 30
13-12-2015 14:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Бунарджик 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 13:00 СЦ Арена ФК Бунарджик - BOHEMIANS 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Бунарджик 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 3
31-01-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център Единствените - ФК Бунарджик 4 - 9 ЗИМНА ЛИГА 5
06-02-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджик - Racing Club 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 4
07-02-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджик - Old School 4 - 0 ЗИМНА ЛИГА 6
13-02-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ФК Бунарджик 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 7
19-02-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Бунарджик 2 - 6 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
24-02-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Балканска Гозба 13 - 2 ВИСША ЛИГА 1
29-02-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център La Masia - ФК Бунарджик 5 - 5* ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
02-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 7 - 4 ВИСША ЛИГА 2
06-03-2016 18:30 Терен 1 - Младежки център ШАШ - ФК Бунарджик 3 - 0 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
15-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 6 - 8 ВИСША ЛИГА 3
23-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 7 - 3 ВИСША ЛИГА 4
29-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Балканска Гозба 0 - 5 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Балканска Гозба 4 - 4 ВИСША ЛИГА 5
15-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 1 - 10 ВИСША ЛИГА 6
19-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - Балканска Гозба 2 - 6 ВИСША ЛИГА 7
22-04-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Балканска Гозба 4 - 8 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 4 - 6 ВИСША ЛИГА 8
04-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Балканска Гозба 4 - 1 ВИСША ЛИГА 9
10-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - Балканска Гозба 2 - 3 ВИСША ЛИГА 10
14-05-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Спартак 9 - 2 ВИСША ЛИГА 11
17-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Балканска Гозба 1 - 4 ВИСША ЛИГА 12
25-05-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 2 - 9 ВИСША ЛИГА 13
31-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Балканска Гозба 6 - 1 ВИСША ЛИГА 14
07-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 4 - 5 ВИСША ЛИГА 15
10-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 4 - 3 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - Балканска Гозба 4 - 1 Първа шестица 1
22-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - VIP Dent 5 - 5 Първа шестица 2
28-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 3 - 3* Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 2 - 7 Първа шестица 4
08-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 5 - 0 Първа шестица 3
12-07-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Балканска Гозба 9 - 3 Първа шестица 5
26-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Чико-Бунара 2 - 9 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-08-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 5 - 4 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 3 - 5 ВИСША ЛИГА 2
13-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Балканска Гозба 15 - 1 ВИСША ЛИГА 3
20-09-2016 20:05 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Пълдин Атлетик 4 - 1 ВИСША ЛИГА 4
29-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център АКВА БИЛД - Балканска Гозба 8 - 4 ВИСША ЛИГА 5
05-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Балканска Гозба 1 - 10 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 5 - 3 ВИСША ЛИГА 6
19-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 6 ВИСША ЛИГА 7
27-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Балканска Гозба 0 - 9 ВИСША ЛИГА 8
02-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 10 - 4 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
14-11-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 4 - 1 ВИСША ЛИГА 9
15-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 5 - 4 ВИСША ЛИГА 10
22-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Бактрейд 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
28-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 5 - 5 ВИСША ЛИГА 12
13-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 3 - 2 ВИСША ЛИГА 13
01-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Балканска Гозба 7 - 4 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 3 - 6 ВИСША ЛИГА 15
16-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Бактрейд 8 - 4 ВИСША ЛИГА 16
21-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 4 - 2 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-03-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 8 - 3 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 0 - 5 ВИСША ЛИГА 18
12-04-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Тарос Трейд 2 - 6 ВИСША ЛИГА 19
24-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Балканска Гозба 6 - 3 ВИСША ЛИГА 20
25-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 9 - 1 ВИСША ЛИГА 21
02-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Балканска Гозба 4 - 5 ВИСША ЛИГА 22
09-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 6 - 3 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Балканска Гозба 1 - 6 ВИСША ЛИГА 24
30-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 5 - 2 ВИСША ЛИГА 25
10-06-2017 11:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Балканска Гозба 2 - 2 ВИСША ЛИГА 26
13-06-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 4 - 7 ВИСША ЛИГА 27
21-06-2017 21:05 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 2 - 8 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 3 - 9 ВИСША ЛИГА 29
22-08-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - FC FIGHTERS 1 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
29-08-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АКВА БИЛД - Балканска Гозба 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
07-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
13-09-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Балканска Гозба 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
20-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
27-09-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Фаворит 8 - 6 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Балканска Гозба 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
13-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
18-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - VIP Dent 4 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
24-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Балканска Гозба 4 - 3 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Балканска Гозба 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
08-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Чико-Бунара 7 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
15-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
22-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
28-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
04-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 13 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
12-12-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
04-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - Балканска Гозба 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 1
11-01-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 5 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
15-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - Балканска Гозба 5 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 4
23-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 7 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
29-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - Балканска Гозба 6 - 5 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
01-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - Паветата 8 - 4 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
06-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Криско - Балканска Гозба 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 8
13-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - АФК ДИОМЕТРАН 11 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 9
19-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - АФК ДИОМЕТРАН 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
26-02-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - Балканска Гозба 9 - 1 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 12
14-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
21-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ТРАДА ДИЗАЙН 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
29-03-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
04-04-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АКВА БИЛД 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
10-04-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Балканска Гозба 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
18-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
25-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Пълдин Атлетик 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
08-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Балканска Гозба 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
29-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
05-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Балканска Гозба 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
12-06-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Чико-Бунара 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
19-06-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 7 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
24-06-2018 00:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29