София

Борислав Огнянов Ангелков

клубове

роден на: 20.09.1984

години: 35

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
23-08-2015 15:00 не е избран Супичка - BulTeam 5 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
30-08-2015 18:00 не е избран BulTeam - ORANGE COUNTY 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
13-09-2015 09:00 не е избран BulTeam - Милан 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
27-09-2015 14:00 не е избран Амфетико - BulTeam 4 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 5
29-09-2015 22:30 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - BulTeam 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
04-10-2015 14:00 не е избран BulTeam - Delta Guard 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 7
14-10-2015 18:00 не е избран Mladost Crew - BulTeam 2 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 8
18-10-2015 21:00 не е избран BulTeam - Монтевидео 2 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 9
25-10-2015 09:00 не е избран Mladost Team - BulTeam 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 10
01-11-2015 14:00 не е избран BulTeam - ЦВС 3 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 11
08-11-2015 16:00 не е избран Черно тото - BulTeam 2 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 12
15-11-2015 17:00 не е избран BulTeam - Ян Бибиян 3 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 13
22-11-2015 22:00 не е избран Whiskey United - BulTeam 3 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 14
29-11-2015 10:00 не е избран BulTeam - Interpol 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
06-12-2015 13:00 не е избран Еконт 61 - BulTeam - LEAGUE ONE - LONDON 16
12-12-2015 17:00 не е избран БЕСНИТЕ - BulTeam 7 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 3
13-12-2015 16:00 не е избран BulTeam - Играчорите 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 17
28-02-2016 22:00 не е избран BulTeam - ЦВС 1 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
20-03-2016 19:00 не е избран BulTeam - Athletic 2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
27-03-2016 20:00 не е избран Loko Vakarel - BulTeam 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
03-04-2016 09:00 не е избран BulTeam - Напълно непознати 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
10-04-2016 12:00 не е избран ORANGE COUNTY - BulTeam 9 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
17-04-2016 15:00 не е избран BulTeam - Mladost Crew 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
24-04-2016 18:00 не е избран ПФК "61" - BulTeam 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
15-05-2016 21:00 не е избран BulTeam - По-добрите 10 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
29-05-2016 11:00 не е избран FC Parizheti - BulTeam 2 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
05-06-2016 12:00 не е избран BulTeam - Изтокът 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
12-06-2016 15:00 не е избран White Widow - BulTeam *2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
19-06-2016 17:00 не е избран BulTeam - Червена Звезда 4 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
26-06-2016 22:00 не е избран ФК ЕВРОПА - BulTeam 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
28-06-2016 18:45 не е избран Whiskey United - BulTeam 3 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
03-07-2016 11:00 не е избран BulTeam - Еконт 61 15 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
10-07-2016 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - BulTeam 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
21-08-2016 22:00 не е избран BulTeam - Супичка 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
28-08-2016 15:00 не е избран BulTeam - Ескус Милк 3 - 3* LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
11-09-2016 18:00 не е избран Изтокът - BulTeam 10 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
18-09-2016 22:00 не е избран BulTeam - NIKE team 6 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
02-10-2016 10:00 не е избран Лозен Сити - BulTeam 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
09-10-2016 00:00 не е избран BulTeam - ORANGE COUNTY 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
16-10-2016 14:00 не е избран SPM -ltd - BulTeam 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
23-10-2016 18:00 не е избран BulTeam - Спортист Долни Лозен 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
30-10-2016 00:00 не е избран Монтевидео - BulTeam 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
06-11-2016 17:00 не е избран BulTeam - Наполи 0 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
13-11-2016 14:00 не е избран Whiskey United - BulTeam 8 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
20-11-2016 16:00 не е избран BulTeam - Athletic 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
27-11-2016 19:00 не е избран Кралете - BulTeam 6 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
04-12-2016 00:00 не е избран BulTeam - White Widow 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
11-12-2016 10:00 не е избран Левски Г - BulTeam 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
12-03-2017 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM BulTeam - Athletic 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
19-03-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Супичка - BulTeam 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
29-03-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM BulTeam - Кралете 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
02-04-2017 11:00 не е избран 3 - BulTeam 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
09-04-2017 12:00 не е избран BulTeam - Еконт 61 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
23-04-2017 14:00 не е избран Играчорите - BulTeam 8 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
12-05-2017 18:45 не е избран Чики Рики - BulTeam 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
14-05-2017 18:00 не е избран BulTeam - ФК ЕВРОПА 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
24-05-2017 17:00 не е избран BulTeam - Ботевата Чета 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
28-05-2017 14:00 Palmsbet stadium Вечно жъдни - BulTeam 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
04-06-2017 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM BulTeam - Mladost Crew 8 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
11-06-2017 22:00 не е избран СТЪРШЕЛ - BulTeam 2 - 2* LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
18-06-2017 13:00 не е избран BulTeam - F.C.G. 5 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
24-06-2017 15:00 не е избран Stomana Industry - BulTeam 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
29-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Fresh Market - BulTeam 6 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
01-07-2017 17:00 не е избран Ескус Милк - BulTeam 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
02-07-2017 19:00 не е избран BulTeam - Опаковка БГ 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
27-08-2017 10:00 не е избран Чики Рики - BulTeam 1 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 2
10-09-2017 20:00 не е избран BulTeam - Викторио Ленд 3 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 4
17-09-2017 16:00 не е избран NIKE team - BulTeam 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 5
26-09-2017 00:00 не е избран BulTeam - Fresh Market 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
01-10-2017 16:00 не е избран Winbet - BulTeam 6 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 7
04-10-2017 00:00 не е избран BulTeam - Играчорите 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
08-10-2017 17:00 не е избран BulTeam - Осма хирургия 1 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 8
15-10-2017 16:00 не е избран ФК ЕВРОПА - BulTeam 5 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
29-10-2017 12:00 не е избран Chuchuline - BulTeam 7 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 11
02-11-2017 22:30 Palmsbet stadium BulTeam - Лидер 2 - 2* LEAGUE ONE - LONDON 6
05-11-2017 16:00 не е избран BulTeam - Галактико 3 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 12
12-11-2017 15:00 не е избран Whiskey United - BulTeam 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 13
19-11-2017 17:00 не е избран BulTeam - Бирал Мадрид 3 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 14
26-11-2017 00:00 не е избран FC Providers - BulTeam 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
29-11-2017 00:00 не е избран BulTeam - Вечно жъдни 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 10
03-12-2017 00:00 не е избран BulTeam - МФК Динамо София 2007 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 16
17-12-2017 13:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - BulTeam - LEAGUE ONE - LONDON 17
28-03-2018 18:45 не е избран ГЕОДЕТ - Glaz Trading Troyan 3 - 5 CHAMPIONSHIP 2
11-04-2018 22:00 Palmsbet stadium ГЕОДЕТ - Евромар 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
17-04-2018 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ГЕОДЕТ 2 - 2 CHAMPIONSHIP 5
27-04-2018 20:45 не е избран ГЕОДЕТ - Mr.Pizza 5 - 7 CHAMPIONSHIP 6
01-05-2018 20:30 не е избран ДСК Банка - ГЕОДЕТ 5 - 3 CHAMPIONSHIP 7
08-05-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ГЕОДЕТ - Skypharm 4 - 2 CHAMPIONSHIP 8
16-05-2018 20:45 не е избран Easy TV Net - ГЕОДЕТ 7 - 4 CHAMPIONSHIP 9
01-06-2018 00:00 не е избран ORBICO BULGARIA - ГЕОДЕТ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
06-06-2018 21:00 не е избран ГЕОДЕТ - V-TAC EUROPE 5 - 8 CHAMPIONSHIP 11
12-06-2018 21:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - ГЕОДЕТ 9 - 4 CHAMPIONSHIP 12
19-06-2018 18:45 Palmsbet stadium iSTYLE - ГЕОДЕТ 5 - 5 CHAMPIONSHIP 3
22-06-2018 18:45 Palmsbet stadium ГЕОДЕТ - A.C.A.B. 2 - 9 CHAMPIONSHIP 13
29-06-2018 21:45 не е избран ОК Супер Транс - ГЕОДЕТ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
02-07-2018 22:30 не е избран Ант студио - ГЕОДЕТ 2 - 2 CHAMPIONSHIP 1
11-07-2018 00:00 не е избран ГЕОДЕТ - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
09-09-2018 20:00 не е избран Актив комерс - ГЕОДЕТ 2 - 1 Източна конференция 1
11-09-2018 20:45 Palmsbet stadium ГЕОДЕТ - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 4 - 8 Източна конференция 2
24-09-2018 19:45 не е избран ФК Керамик - ГЕОДЕТ 10 - 0 Източна конференция 3
26-09-2018 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - Бат' Динко и Приятели 3 - 6 Източна конференция 4
02-10-2018 18:45 не е избран Bamboo Beach - ГЕОДЕТ 6 - 2 Източна конференция 5
09-10-2018 19:45 не е избран Витоша Бистрица - ГЕОДЕТ 6 - 3 Източна конференция 6
22-10-2018 22:30 не е избран ГЕОДЕТ - Rehau 0 - 5 Източна конференция 7
24-10-2018 18:45 не е избран A.C.A.B. - ГЕОДЕТ 8 - 4 Източна конференция 8
01-11-2018 20:45 не е избран ГЕОДЕТ - PalmsBet 0 - 5 Източна конференция 13
02-11-2018 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - Африка Юнайтед 3 - 8 Източна конференция 9
07-11-2018 20:45 не е избран SSV - ГЕОДЕТ 7 - 2 Източна конференция 10
13-11-2018 18:45 не е избран ГЕОДЕТ - ОК Супер Транс 0 - 5 Източна конференция 11
21-11-2018 20:45 не е избран Вършец - ГЕОДЕТ 5 - 0 Източна конференция 12
01-12-2018 18:45 не е избран ГЕОДЕТ - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 15
05-12-2018 18:45 не е избран iSTYLE - ГЕОДЕТ 5 - 0 Източна конференция 14
17-12-2018 18:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ГЕОДЕТ 5 - 0 Източна конференция 16
05-01-2019 20:45 не е избран ГЕОДЕТ - Сантяго Бернабеу 0 - 5 Източна конференция 17
11-01-2019 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - ГЕОДЕТ 5 - 0 Източна конференция 18
01-02-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - FC ALA GROUP 0 - 5 Източна конференция 19
19-03-2019 18:45 не е избран ГЕОДЕТ - ОК Супер Транс 0 - 4 CHAMPIONSHIP 3
27-03-2019 21:45 не е избран Rehau - ГЕОДЕТ 9 - 6 CHAMPIONSHIP 4
02-04-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - PalmsBet 1 - 4 CHAMPIONSHIP 5
23-04-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГЕОДЕТ - DSV 6 - 3 CHAMPIONSHIP 7
01-05-2019 19:00 не е избран ГЕОДЕТ - Витоша Бистрица 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
01-05-2019 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - ГЕОДЕТ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
01-05-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - Easy TV Net 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
01-05-2019 20:45 не е избран ГЕОДЕТ - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
01-05-2019 20:45 не е избран Сердика - ГЕОДЕТ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
08-05-2019 20:45 не е избран ДСК Банка - ГЕОДЕТ 5 - 1 CHAMPIONSHIP 8
01-06-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ГЕОДЕТ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
01-06-2019 19:45 не е избран ING - ГЕОДЕТ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
11-06-2019 19:45 Palmsbet stadium ГЕОДЕТ - A.C.A.B. 2 - 3 CHAMPIONSHIP 13
18-06-2019 19:45 Palmsbet stadium FC A.C.A.B - 2018 - ГЕОДЕТ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
01-07-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
01-07-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - VENDETTA-OLISPED 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
05-07-2019 18:45 не е избран FC ALA GROUP - ГЕОДЕТ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16