София Запад

Банко Недялков Механджийски

клубове

роден на: 09.09.1973

години: 46

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 16:00 Palmsbet stadium ING - Botev City 10 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
30-08-2014 17:00 Palmsbet stadium АЯКС СОФИЯ - Витоша Бистрица *3 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
31-08-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Лозен Сити - ING 3 - 12 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
31-08-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Белите София - АФК Софиянци 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
02-09-2014 18:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ТЕМИДА 3 - 0 PREMIER LEAGUE 1
06-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Витоша Бистрица - Арсенал Петров 14 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
06-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Актавис - Белите София 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
07-09-2014 20:00 Palmsbet stadium ING - Loko Vakarel 9 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
09-09-2014 18:45 Palmsbet stadium ТЕМИДА - Хотел Панчарево 8 - 0 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Витоша Бистрица 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
13-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Белите София - FC ALA GROUP *2 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
14-09-2014 09:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ЖИВЕЛИ - ING 3 - 3* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
19-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Класик Груп - ТЕМИДА 2 - 6 PREMIER LEAGUE 3
24-09-2014 21:45 не е избран ТЕМИДА - Интерхаус България 3 - 5 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2014 20:00 не е избран Витоша Бистрица - Белите София *3 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
28-09-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM ING - Магнус 4 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
30-09-2014 18:45 не е избран Пени Маркет - ТЕМИДА 5 - 2 PREMIER LEAGUE 5
30-09-2014 22:30 Palmsbet stadium Спокойните - ING 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
04-10-2014 18:00 не е избран Белите София - Торпедо-София 3 - 12 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
04-10-2014 21:00 не е избран Гръм София - Витоша Бистрица 0 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
05-10-2014 00:00 не е избран ING - MU Bulgaria 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
08-10-2014 21:45 не е избран ТЕМИДА - GOLD INS 1 - 3 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 17:00 не е избран Chelsea Bulgaria - Белите София 5 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
11-10-2014 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Totally Erected 3 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
12-10-2014 19:00 не е избран Бохемите - ING 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
15-10-2014 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ТЕМИДА 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2014 19:00 не е избран Белите София - БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
18-10-2014 21:00 не е избран АФК Софиянци - Витоша Бистрица 0 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
19-10-2014 22:00 не е избран ING - VILLA MARK 5 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
26-10-2014 11:00 не е избран ING - Old school 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
28-10-2014 19:45 не е избран CAM R - ТЕМИДА 8 - 3 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 20:00 не е избран Белите София - OLYMPIC HOPES 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
01-11-2014 21:00 не е избран FC ALA GROUP - Витоша Бистрица 1 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
02-11-2014 12:00 не е избран Спортист Долни Лозен - ING 2 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
07-11-2014 20:45 не е избран ТЕМИДА - Рапидо Куриери 4 - 9 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2014 21:45 не е избран ОРЛОВЕЦ - Витоша Бистрица 3 - 3* LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
08-11-2014 21:00 не е избран ФК Западно Ехо - Белите София 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
09-11-2014 16:00 не е избран ING - Athletic 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
12-11-2014 20:45 не е избран Easy TV Net - ТЕМИДА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2014 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Торпедо-София 9 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-11-2014 21:45 не е избран Белите София - АФК ЦСКА 2012 1 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
16-11-2014 19:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - ING 4 - 4* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
18-11-2014 18:45 не е избран ТЕМИДА - VENDETTA-OLISPED 2 - 11 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2014 18:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Белите София 9 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
22-11-2014 20:00 не е избран Chelsea Bulgaria - Витоша Бистрица 5 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
23-11-2014 21:00 не е избран ING - Дразмахала 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
26-11-2014 19:45 не е избран Fibank - ТЕМИДА 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 18:00 не е избран Витоша Бистрица - БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
29-11-2014 20:00 не е избран Белите София - Арсенал Петров 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
30-11-2014 10:00 не е избран The Clock - ING 5 - 11 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
02-12-2014 18:45 не е избран Mentor Resort - ТЕМИДА 6 - 2 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 13:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Белите София 9 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
06-12-2014 16:00 не е избран Media United - Витоша Бистрица 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
07-12-2014 12:00 не е избран ING - Лъвски Сърца 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
09-12-2014 18:45 не е избран ТЕМИДА - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2014 18:48 не е избран ТЕМИДА - Магнус 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
13-12-2014 00:00 не е избран Витоша Бистрица - OLYMPIC HOPES 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
14-12-2014 00:00 не е избран FC CHAPA-SKIMUCHI - ING 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
11-01-2015 13:00 не е избран ПФК 61 - Витоша Бистрица 5 - 6 Група B 1
18-01-2015 14:00 не е избран Витоша Бистрица - Искра Искрец 5 - 3 Група B 2
24-01-2015 17:00 не е избран Лозен - Витоша Бистрица 1 - 4 Група B 3
03-02-2015 19:00 не е избран Totally Erected - Витоша Бистрица 6 - 4 Група B 4
05-02-2015 19:00 не е избран Витоша Бистрица - ОРЛОВЕЦ 5 - 0 Група B 5
14-02-2015 12:00 не е избран ФК Западно Ехо - Витоша Бистрица 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
14-02-2015 13:00 не е избран Белите София - ОРЛОВЕЦ 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
14-02-2015 13:00 не е избран Белите София - Гръм София отложен LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
15-02-2015 12:00 не е избран Неудобните - Витоша Бистрица 3 - 5 ВТОРА ФАЗА 1
16-02-2015 19:00 не е избран Media United - Белите София - LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
17-02-2015 18:45 Palmsbet stadium БАСКИТЕ - Витоша Бистрица 3 - 3* ВТОРА ФАЗА 2
19-02-2015 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Актавис 1 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-02-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM Витоша Бистрица - АФК ЦСКА 2012 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
21-02-2015 16:00 не е избран Totally Erected - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
22-02-2015 09:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Супичка - ING 4 - 4* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
24-02-2015 19:45 Palmsbet stadium VILLA MARK - Витоша Бистрица 1 - 4 ВТОРА ФАЗА 3
27-02-2015 20:00 не е избран Актив комерс - Витоша Бистрица 3 - 1 ВТОРА ФАЗА 4
04-03-2015 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Бандата - Финални плейофи 1
05-03-2015 21:45 не е избран Витоша Бистрица - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 5 Финални плейофи 2
14-03-2015 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Гръм София - Витоша Бистрица 1 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
14-03-2015 18:00 Palmsbet stadium Белите София - Безнадежните 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
15-03-2015 15:00 не е избран Botev City - ING 0 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
17-03-2015 20:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - ТЕМИДА 2 - 7 CHAMPIONSHIP 3
21-03-2015 20:00 Palmsbet stadium Витоша Бистрица - АФК Софиянци 8 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
22-03-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM FC Sport Sity - СТЕНИМАХОС 7 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-03-2015 20:00 не е избран ING - Карамелите 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
24-03-2015 18:45 не е избран ТЕМИДА - Винпром Пещера 2 - 1 CHAMPIONSHIP 4
29-03-2015 16:00 не е избран Белите София - АКАДЕМИК 84 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
29-03-2015 16:00 не е избран Магнус - ING 3 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
31-03-2015 22:30 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Витоша Бистрица 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
01-04-2015 19:45 не е избран Most Wanted - ТЕМИДА 5 - 8 CHAMPIONSHIP 5
04-04-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - Белите София 2 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
04-04-2015 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Ботевата Чета 6 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
05-04-2015 13:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - FC Sport Sity 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-04-2015 13:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
09-04-2015 19:45 не е избран ТЕМИДА - E-motion Club 6 - 0 CHAMPIONSHIP 6
17-04-2015 20:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Витоша Бистрица *3 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
18-04-2015 18:00 не е избран Арсенал Петров - Белите София 5 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
19-04-2015 11:00 не е избран Спортист Долни Лозен - ING 6 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
19-04-2015 16:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - FC Sport Sity 10 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-04-2015 20:00 Palmsbet stadium Аполо СК - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
21-04-2015 22:00 не е избран Фронтекс - ТЕМИДА 4 - 1 CHAMPIONSHIP 7
25-04-2015 16:00 не е избран Белите София - Септември София 8 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
25-04-2015 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Еврофутбол 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
26-04-2015 17:00 не е избран ING - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
28-04-2015 21:00 не е избран ТЕМИДА - FC EFBET 4 - 2 CHAMPIONSHIP 1
05-05-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - Класик Груп 1 - 0 CHAMPIONSHIP 2
08-05-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM McDonald's - Витоша Бистрица 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
09-05-2015 17:00 не е избран FC ALA GROUP - Белите София 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
10-05-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM FC Sport Sity - СИНИ ОРЛИ 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2015 20:00 не е избран ЦВС - ING 2 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
13-05-2015 19:45 не е избран ТЕМИДА - Шенкер 3 - 1 CHAMPIONSHIP 8
16-05-2015 21:00 не е избран Витоша Бистрица - Бандата 2 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
17-05-2015 22:00 не е избран ING - Speedy-net 23 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
19-05-2015 20:45 не е избран Skypharm - ТЕМИДА 7 - 4 CHAMPIONSHIP 9
20-05-2015 22:30 не е избран Белите София - Сердика 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
23-05-2015 17:00 не е избран Vamos - Белите София 0 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
24-05-2015 22:00 не е избран Drink Team - ING 4 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
25-05-2015 18:45 не е избран ТЕМИДА - Ойрошпед 7 - 2 CHAMPIONSHIP 10
30-05-2015 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Ugoman *2 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
30-05-2015 21:00 не е избран Белите София - Totally Erected 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
31-05-2015 15:00 не е избран ING - Novotel Sofia 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
03-06-2015 21:00 не е избран Fusion - ТЕМИДА 2 - 0 CHAMPIONSHIP 11
06-06-2015 18:00 Релакс Арена (Пазарджик) Фитони - FC Sport Sity 3 - 3* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-06-2015 18:00 не е избран ФК Западно Ехо - Белите София 0 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
07-06-2015 15:00 не е избран Athletic - ING 2 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
10-06-2015 19:45 не е избран ТЕМИДА - ИНТРАМА 9 - 2 CHAMPIONSHIP 12
10-06-2015 22:45 не е избран ING - KNOW HOW 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
12-06-2015 22:30 не е избран ФК Алфа Мъжкарите - Витоша Бистрица 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
13-06-2015 16:00 не е избран Белите София - JAGUARES 11 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
13-06-2015 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Busmanci 7 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
14-06-2015 19:00 не е избран NIKE team - ING 1 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
16-06-2015 20:45 не е избран Massive - ТЕМИДА 6 - 2 CHAMPIONSHIP 13
20-06-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Белите София 8 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
21-06-2015 19:00 СЦ Берое - открито FC Sport Sity - VR Group 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-06-2015 20:00 не е избран половраг - Витоша Бистрица 1 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
21-06-2015 21:00 не е избран ING - Искра Искрец 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
24-06-2015 18:45 не е избран ТЕМИДА - Виста 7 - 1 CHAMPIONSHIP 14
25-06-2015 22:30 не е избран Шантавите - Витоша Бистрица 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
27-06-2015 19:00 не е избран Белите София - Пиянките 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
27-06-2015 21:45 не е избран Витоша Бистрица - КОС България 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
28-06-2015 10:00 не е избран ПСЖ София - ING 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
01-07-2015 21:45 не е избран DSV България - ТЕМИДА 4 - 7 CHAMPIONSHIP 15
04-07-2015 16:00 не е избран Витоша Бистрица - Shporite 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
04-07-2015 17:00 не е избран УЛТРА - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
05-07-2015 12:00 не е избран ING - ФК Дринк Тийм 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
09-07-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Витоша Бистрица 1 - 17 Група B 1
10-07-2015 19:45 не е избран Черно тото - ING 0 - 8 Финални плейофи
12-07-2015 20:00 не е избран ING - Majestic *2 - 2 Финални плейофи
16-07-2015 19:45 не е избран FC EFBET - Витоша Бистрица 2 - 7 Група B 2
20-07-2015 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Спортинг 6 - 6* Група B 3
02-08-2015 20:00 не е избран Белите Якички - Витоша Бистрица 0 - 5 Група B 4
06-08-2015 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Спокойните 5 - 0 Група B 5
11-08-2015 19:45 не е избран Витоша Бистрица - Реал София 5 - 0 Елиминации
13-08-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Витоша Бистрица 6 - 3 Елиминации
24-08-2015 20:45 Palmsbet stadium Белите Якички - ING 1 - 2 CHAMPIONSHIP 1
29-08-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Витоша Бистрица 5 - 1 PREMIER LEAGUE 1
29-08-2015 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Белите София - vampires 8 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
30-08-2015 22:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 10 - 3 CHAMPIONSHIP 2
04-09-2015 19:45 не е избран ТЕМИДА - Фронтекс 2 - 8 CHAMPIONSHIP 1
05-09-2015 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2015 19:00 не е избран Сердика - Белите София 7 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
08-09-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Billa - ТЕМИДА 4 - 9 CHAMPIONSHIP 2
11-09-2015 19:45 не е избран Белите София - Mat Star P 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
13-09-2015 14:00 не е избран ING - Реал София 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
15-09-2015 18:45 не е избран ТЕМИДА - ДСК Банка 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
16-09-2015 22:30 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ING 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
25-09-2015 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Аякс-Зебра 8 - 4 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 11:00 не е избран Белите София - FC ALA GROUP 6 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-09-2015 16:00 не е избран ING - Витоша 6 - 1 CHAMPIONSHIP 6
30-09-2015 21:00 не е избран Quehenberger Logistics - ТЕМИДА 1 - 7 CHAMPIONSHIP 4
03-10-2015 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 6 - 4 PREMIER LEAGUE 5
03-10-2015 19:00 не е избран Локомотив 2012 Вакарел - Белите София 2 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
04-10-2015 19:00 не е избран DELTA - ING 7 - 1 CHAMPIONSHIP 7
07-10-2015 21:00 не е избран ТЕМИДА - Skypharm 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
10-10-2015 15:00 не е избран Витоша Бистрица - PMP Build Invest 6 - 4 PREMIER LEAGUE 6
10-10-2015 18:00 не е избран Белите София - УЛТРА 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
11-10-2015 21:00 не е избран ING - Полиграфия Инфо 3 - 3 CHAMPIONSHIP 8
16-10-2015 20:45 не е избран Massive - ТЕМИДА 9 - 0 CHAMPIONSHIP 6
16-10-2015 21:45 не е избран Barca - Витоша Бистрица 7 - 8 PREMIER LEAGUE 7
20-10-2015 21:45 не е избран ТЕМИДА - Ilinden United 1 - 6 CHAMPIONSHIP 7
20-10-2015 22:30 не е избран Majestic - ING 12 - 1 CHAMPIONSHIP 3
24-10-2015 17:00 не е избран Витоша Бистрица - ПЪЛНА СКРЪБ 12 - 4 PREMIER LEAGUE 8
24-10-2015 21:00 не е избран Белите София - КОС България 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
25-10-2015 13:00 не е избран ING - Valencia C.F. 3 - 9 CHAMPIONSHIP 10
26-10-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
27-10-2015 21:45 не е избран ТЕМИДА - Easy TV Net 6 - 4 CHAMPIONSHIP 8
31-10-2015 16:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Витоша Бистрица 6 - 3 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2015 17:00 не е избран ФК Живите Мъртви - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
01-11-2015 00:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
03-11-2015 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
07-11-2015 16:00 не е избран Белите София - Еврофутбол 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
07-11-2015 19:00 не е избран Спортинг - Витоша Бистрица 6 - 5 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2015 18:00 не е избран ING - Лозен 10 - 0 CHAMPIONSHIP 12
10-11-2015 22:30 не е избран АКАДЕМИК 84 - Белите София 2 - 17 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
11-11-2015 21:00 не е избран ТЕМИДА - Класик Груп 2 - 0 CHAMPIONSHIP 10
14-11-2015 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Сантяго Бернабеу 0 - 8 PREMIER LEAGUE 11
14-11-2015 21:00 не е избран Пиянките - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-11-2015 22:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ING 5 - 3 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2015 20:45 не е избран E-motion Club - ТЕМИДА 8 - 2 CHAMPIONSHIP 11
21-11-2015 16:00 не е избран МАРАДОНА - Витоша Бистрица 1 - 6 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2015 17:00 не е избран Белите София - Santos 3 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
22-11-2015 09:00 не е избран ING - Хищниците 5 - 1 CHAMPIONSHIP 14
25-11-2015 18:30 не е избран ТЕМИДА - ИНТРАМА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
28-11-2015 16:00 не е избран Бандата - Белите София 2 - 2* LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
28-11-2015 21:00 не е избран Витоша Бистрица - FreshMarket 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2015 14:00 не е избран Приятели - ING 5 - 4 CHAMPIONSHIP 15
04-12-2015 00:00 не е избран Пени Маркет - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
05-12-2015 00:00 не е избран Белите София - Гробарите 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
05-12-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Витоша Бистрица 7 - 5 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2015 15:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ING *3 - 3 CHAMPIONSHIP 16
08-12-2015 19:45 не е избран ТЕМИДА - Виста 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
12-12-2015 00:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
12-12-2015 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 4 - 3 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2015 20:00 не е избран El Stars - ING 5 - 5* CHAMPIONSHIP 9
13-12-2015 20:00 не е избран ING - VILLA MARK 8 - 7 CHAMPIONSHIP 17
15-12-2015 21:45 не е избран Победител - ТЕМИДА 2 - 3 CHAMPIONSHIP 15
10-01-2016 15:00 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 8 - 3 Група H 1
10-01-2016 16:00 не е избран PMP Build Invest - Белите София 8 - 3 Група A 1
17-01-2016 09:00 не е избран Белите София - Опаковка БГ 6 - 4 Група A 2
17-01-2016 21:00 не е избран Seniorite - Витоша Бистрица 2 - 4 Група H 2
24-01-2016 12:00 не е избран Витоша Бистрица - ПФК "61" 8 - 2 Група H 3
24-01-2016 14:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Белите София 6 - 2 Група A 3
30-01-2016 20:00 не е избран NIKE team - Витоша Бистрица 2 - 7 Група H 4
31-01-2016 22:00 не е избран Белите София - Intellect 3 - 2 Група A 4
07-02-2016 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Не казвай на никой 5 - 0 Група H 5
07-02-2016 12:00 не е избран Сердика - Белите София 9 - 3 Група A 5
13-02-2016 18:00 Царско село Бохемите - Белите София *3 - 3 ВТОРА ФАЗА
13-02-2016 21:00 Царско село Витоша Бистрица - SBTECH 4 - 1 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 13:00 Царско село Витоша Бистрица - Академикъ 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
16-02-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - Ойрошпед 3 - 7 CHAMPIONSHIP 16
21-02-2016 16:00 не е избран ING - Seniorite 9 - 5 CHAMPIONSHIP 1
23-02-2016 18:45 не е избран Галакси София - ТЕМИДА 6 - 3 CHAMPIONSHIP 17
27-02-2016 17:00 не е избран Белите София - Еврофутбол 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-02-2016 10:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ING 3 - 4 CHAMPIONSHIP 2
01-03-2016 20:45 не е избран ТЕМИДА - Класик Груп 2 - 4 CHAMPIONSHIP 1
02-03-2016 18:45 не е избран vitoshanews.com - FC ING 11 - 3 CHAMPIONSHIP 1
08-03-2016 20:45 не е избран FC ING - Massive 3 - 11 CHAMPIONSHIP 2
09-03-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - Skypharm 5 - 1 CHAMPIONSHIP 2
12-03-2016 19:00 не е избран Mat Star P - Белите София 6 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
12-03-2016 22:00 не е избран Витоша Бистрица - Цар Иван Асен II 5 - 5 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2016 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - ТЕМИДА 3 - 3 CHAMPIONSHIP 3
16-03-2016 19:45 не е избран Оптиксорс - FC ING 6 - 3 CHAMPIONSHIP 3
18-03-2016 20:45 не е избран Белите София - McDonald's 3 - 3* LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
19-03-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Витоша Бистрица 5 - 2 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 10:00 не е избран Drink Team - ING 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
22-03-2016 21:45 не е избран Класик Груп - FC ING 6 - 9 CHAMPIONSHIP 4
23-03-2016 19:45 не е избран ТЕМИДА - Bristol Rovers Bulgaria 4 - 4* CHAMPIONSHIP 4
26-03-2016 18:00 не е избран Имитациите 35 - Белите София 4 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-03-2016 10:00 не е избран ING - Приятели 4 - 4 CHAMPIONSHIP 5
29-03-2016 18:45 не е избран FC ING - ADIDAS 11 - 5 CHAMPIONSHIP 5
29-03-2016 19:45 не е избран Ойрошпед - ТЕМИДА 4 - 9 CHAMPIONSHIP 5
31-03-2016 22:30 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 5 - 10 PREMIER LEAGUE 4
01-04-2016 20:45 не е избран Белите София - Media United 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
02-04-2016 18:00 не е избран PMP Build Invest - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 13:00 не е избран Бохемите - ING 4 - 4 CHAMPIONSHIP 6
04-04-2016 22:30 не е избран Белите София - Santos 8 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
05-04-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted - FC ING 9 - 6 CHAMPIONSHIP 6
06-04-2016 19:45 не е избран ТЕМИДА - DHL ФРЕЙТ 2 - 2* CHAMPIONSHIP 6
09-04-2016 17:00 не е избран Витоша Бистрица - Тяло пречиш ми 5 - 6 PREMIER LEAGUE 6
09-04-2016 18:00 не е избран АФК Софиянци - Белите София 6 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
10-04-2016 15:00 не е избран ING - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 4 CHAMPIONSHIP 7
13-04-2016 22:00 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - ТЕМИДА 2 - 6 CHAMPIONSHIP 7
15-04-2016 19:45 не е избран FC ING - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 7 CHAMPIONSHIP 7
15-04-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Витоша Бистрица 5 - 3 PREMIER LEAGUE 7
16-04-2016 19:00 не е избран Белите София - Аполо СК 4 - 13 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
17-04-2016 18:00 не е избран DELTA - ING 3 - 6 CHAMPIONSHIP 8
19-04-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - vitoshanews.com 0 - 6 CHAMPIONSHIP 8
20-04-2016 18:30 не е избран Sushi Shef - FC ING 7 - 5 CHAMPIONSHIP 8
23-04-2016 00:00 не е избран SWISSPORT - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
24-04-2016 21:00 не е избран ING - Реал София 2 - 3 CHAMPIONSHIP 9
26-04-2016 19:45 не е избран Massive - ТЕМИДА 6 - 1 CHAMPIONSHIP 9
26-04-2016 19:45 не е избран FC ING - Billa 10 - 5 CHAMPIONSHIP 9
08-05-2016 19:00 не е избран ING - El Stars 4 - 1 CHAMPIONSHIP 3
10-05-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - Оптиксорс 6 - 3 CHAMPIONSHIP 10
10-05-2016 21:45 не е избран SSV - FC ING 5 - 9 CHAMPIONSHIP 10
12-05-2016 22:30 не е избран Белите София - Сборная 2015 8 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
13-05-2016 20:45 не е избран JAGUARES - Белите София 3 - 16 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
14-05-2016 19:00 не е избран Сердика - Витоша Бистрица *7 - 7 PREMIER LEAGUE 9
15-05-2016 12:00 не е избран Вълците - ING 2 - 3 CHAMPIONSHIP 10
17-05-2016 19:45 не е избран FC ING - ТЕМИДА 4 - 3 CHAMPIONSHIP 11
25-05-2016 19:45 не е избран Витоша Бистрица - Carpe Diem FC 4 - 7 PREMIER LEAGUE 8
28-05-2016 17:00 не е избран Витоша Бистрица - АЯКС СОФИЯ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
28-05-2016 18:00 не е избран Белите София - Сантяго Бернабеу 1 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
29-05-2016 13:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 6 - 1 CHAMPIONSHIP 11
31-05-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - ADIDAS 2 - 4 CHAMPIONSHIP 12
31-05-2016 21:45 не е избран Skypharm - FC ING 6 - 6 CHAMPIONSHIP 12
03-06-2016 21:45 не е избран МАРАДОНА - Витоша Бистрица 3 - 4 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2016 20:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
10-06-2016 18:45 не е избран FC ING - Quehenberger Logistics 4 - 7 CHAMPIONSHIP 13
10-06-2016 19:45 не е избран Most Wanted - ТЕМИДА 6 - 3 CHAMPIONSHIP 13
11-06-2016 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Витоша Бистрица 2 - 3 PREMIER LEAGUE 12
11-06-2016 21:00 не е избран Белите София - ШПОРИТЕ 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
12-06-2016 19:00 не е избран ING - Ян Бибиян 3 - 10 CHAMPIONSHIP 13
14-06-2016 19:45 не е избран ТЕМИДА - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 1 CHAMPIONSHIP 14
15-06-2016 18:30 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - FC ING 2 - 4 CHAMPIONSHIP 14
18-06-2016 00:00 не е избран Ugoman - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
19-06-2016 22:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ING 3 - 1 CHAMPIONSHIP 14
21-06-2016 18:45 не е избран FC ING - Ойрошпед 5 - 10 CHAMPIONSHIP 15
21-06-2016 22:30 не е избран Белите София - Бандата 4 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
22-06-2016 18:45 не е избран Sushi Shef - ТЕМИДА 14 - 4 CHAMPIONSHIP 15
23-06-2016 22:30 не е избран Витоша Бистрица - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 6 PREMIER LEAGUE 13
25-06-2016 00:00 не е избран Атлетик Редута - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
25-06-2016 19:00 не е избран FreshMarket - Витоша Бистрица 7 - 4 PREMIER LEAGUE 14
26-06-2016 21:00 не е избран ING - Полиграфия Инфо 2 - 2 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2016 19:45 не е избран ТЕМИДА - Billa 12 - 5 CHAMPIONSHIP 16
28-06-2016 21:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - FC ING 6 - 3 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2016 20:45 не е избран Лозен - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
02-07-2016 20:00 не е избран Белите София - Busmanci 2 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 18
03-07-2016 12:00 не е избран ING - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
04-07-2016 00:00 не е избран FC SAN MARCO - Витоша Бистрица 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
05-07-2016 20:45 не е избран FC ING - ДМ БЪЛГАРИЯ 8 - 4 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2016 21:45 не е избран SSV - ТЕМИДА 8 - 3 CHAMPIONSHIP 17
09-07-2016 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-07-2016 20:00 не е избран Торпедо-София - Белите София *4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 19
11-07-2016 19:45 не е избран Класа - ING 5 - 4 CHAMPIONSHIP 17
14-07-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - ПФК "61" 3 - 4 Група E 1
14-07-2016 21:45 не е избран Изтокът - Витоша Бистрица 0 - 5 Група F 1
18-07-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - Mentor Resort 2 - 3 Група E 2
21-07-2016 21:45 не е избран NIKE team - Витоша Бистрица 5 - 0 Група F 2
25-07-2016 19:45 не е избран Супичка - ТЕМИДА 3 - 9 Група E 3
25-07-2016 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Викторио Ленд 11 - 0 Група F 3
01-08-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - A1 6 - 2 Група E 4
04-08-2016 20:45 не е избран Strypes - Витоша Бистрица 2 - 10 Група F 4
08-08-2016 18:45 Palmsbet stadium Polycomp - ТЕМИДА 5 - 8 Група E 5
10-08-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Cotton club 8 - 6 Група F 5
14-08-2016 19:00 ACCEDIA STADIUM Класа - ING 8 - 2 Финални плейофи
15-08-2016 19:45 не е избран Витоша Бистрица - Unicredit Bulbank IT 5 - 0 Елиминации
16-08-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - Milky Group Bio 1 - 3 Елиминации
18-08-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Cotton club 8 - 6 Елиминации
21-08-2016 20:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ING 11 - 3 CHAMPIONSHIP 1
22-08-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Витоша Бистрица 6 - 3 Елиминации
27-08-2016 21:00 не е избран PMP Build Invest - Витоша Бистрица 3 - 0 PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 22:00 не е избран ING - Вълците 4 - 7 CHAMPIONSHIP 2
30-08-2016 20:45 не е избран FC ING - Оптиксорс 3 - 2 CHAMPIONSHIP 1
09-09-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Аякс-Зебра 6 - 4 PREMIER LEAGUE 2
10-09-2016 18:30 не е избран Media United - Белите София 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
13-09-2016 19:45 не е избран formpoint - ТЕМИДА 1 - 8 CHAMPIONSHIP 2
14-09-2016 22:30 не е избран FC ING - Рапидо Куриери 6 - 4 CHAMPIONSHIP 2
16-09-2016 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - Витоша Бистрица 5 - 4 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2016 00:00 не е избран Белите София - ШПОРИТЕ 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
17-09-2016 20:30 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ING 4 - 9 CHAMPIONSHIP 3
18-09-2016 14:00 не е избран ING - Реал София 5 - 2 CHAMPIONSHIP 4
25-09-2016 19:00 не е избран LH7 - ING 3 - 5 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2016 18:45 не е избран Шенкер - FC ING 2 - 5 CHAMPIONSHIP 3
27-09-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 3 CHAMPIONSHIP 3
30-09-2016 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Сердика 0 - 6 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2016 18:30 не е избран Бандата - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
01-10-2016 20:00 не е избран Белите София - АФК Софиянци 4 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
02-10-2016 16:00 не е избран ING - Seniorite 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
04-10-2016 21:45 не е избран FC ING - ТЕМИДА 6 - 3 CHAMPIONSHIP 4
05-10-2016 22:30 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ING 3 - 5 CHAMPIONSHIP 7
07-10-2016 20:45 не е избран МАРАДОНА - Витоша Бистрица 2 - 2 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2016 19:00 не е избран ING - БЕСНИТЕ 4 - 4 CHAMPIONSHIP 8
10-10-2016 22:30 не е избран Белите София - ФК Пекарни ванилия 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
11-10-2016 18:45 не е избран Most Wanted - FC ING 6 - 6 CHAMPIONSHIP 5
12-10-2016 20:45 не е избран ТЕМИДА - Рапидо Куриери 2 - 5 CHAMPIONSHIP 5
13-10-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
14-10-2016 20:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
14-10-2016 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Белите София 3 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
15-10-2016 11:00 не е избран Evrotur - Дартанян 0 - 14 Висша лига 1
16-10-2016 00:00 не е избран Спокойните - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2016 20:45 не е избран FC ING - ORBICO BULGARIA 5 - 1 CHAMPIONSHIP 6
19-10-2016 20:45 не е избран Шенкер - ТЕМИДА 1 - 3 CHAMPIONSHIP 6
21-10-2016 20:45 не е избран ТЕМИДА - Вършец 6 - 2 CHAMPIONSHIP 1
21-10-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - АЯКС СОФИЯ 8 - 4 PREMIER LEAGUE 7
22-10-2016 20:30 не е избран Белите София - Santos 11 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
23-10-2016 19:00 не е избран ING - Пирин Гоце Делчев 8 - 2 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2016 18:00 не е избран Дартанян - Академик - ветерани 5 - 3 Висша лига 2
28-10-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - Оптиксорс 9 - 3 CHAMPIONSHIP 7
29-10-2016 19:30 не е избран Торпедо-София - Белите София 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
30-10-2016 11:00 не е избран Лозенец Юн - Дартанян 4 - 14 Висша лига 3
30-10-2016 14:00 не е избран Приятели - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
31-10-2016 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2016 20:45 Palmsbet stadium FC ING - Skypharm 8 - 2 CHAMPIONSHIP 8
04-11-2016 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
04-11-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - Most Wanted 9 - 5 CHAMPIONSHIP 8
05-11-2016 21:30 не е избран Белите София - FC BAUHAUS ARENA 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
06-11-2016 11:00 не е избран Дартанян - Хотел Европа 9 - 6 Висша лига 4
06-11-2016 14:00 не е избран ING - DELTA 1 - 3 CHAMPIONSHIP 12
09-11-2016 18:30 Palmsbet stadium Sushi Shef - FC ING 5 - 3 CHAMPIONSHIP 9
11-11-2016 21:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Витоша Бистрица 9 - 3 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2016 18:30 не е избран БФК Мики Маус - Дартанян 4 - 8 Висша лига 5
12-11-2016 19:30 не е избран Наполи - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
13-11-2016 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ING 3 - 3* CHAMPIONSHIP 13
15-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ING - Класик Груп 21 - 8 CHAMPIONSHIP 10
15-11-2016 19:45 Palmsbet stadium ТЕМИДА - SSV 4 - 5 CHAMPIONSHIP 10
18-11-2016 20:45 Palmsbet stadium Витоша Бистрица - Cotton club 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Белите София - McDonald's 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
19-11-2016 18:30 не е избран Дартанян - Floor Decor 11 - 0 Висша лига 6
20-11-2016 20:00 не е избран ING - Ян Бибиян 2 - 2 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2016 18:45 Palmsbet stadium Quehenberger Logistics - FC ING 3 - 10 CHAMPIONSHIP 11
22-11-2016 20:45 Palmsbet stadium Skypharm - ТЕМИДА 1 - 3 CHAMPIONSHIP 11
25-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
26-11-2016 19:30 не е избран Белите София - Mat Star *4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
27-11-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 8 Висша лига 7
27-11-2016 18:00 не е избран El Stars - ING 2 - 3 CHAMPIONSHIP 15
02-12-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 11:00 не е избран Дартанян - Шопски отряд 6 - 1 Висша лига 8
04-12-2016 14:00 не е избран ЦВС - ING 2 - 5 CHAMPIONSHIP 16
09-12-2016 00:00 не е избран Валяците - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
09-12-2016 18:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - FC ING 5 - 10 CHAMPIONSHIP 13
10-12-2016 00:00 не е избран Белите София - Орлите 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
11-12-2016 15:00 не е избран ING - Полиграфия Инфо 1 - 4 CHAMPIONSHIP 17
14-12-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - Quehenberger Logistics 5 - 4 CHAMPIONSHIP 14
16-12-2016 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
07-01-2017 11:00 Царско село ТЕМИДА - Majestic 3 - 9 EFBET Люлин 1
07-01-2017 18:45 не е избран The "Mannschaft" - Белите София 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
21-01-2017 18:00 не е избран ТЕМИДА - Изтокът 8 - 3 EFBET Люлин 3
25-01-2017 21:45 не е избран Fibank - ТЕМИДА 8 - 3 EFBET Люлин 2
29-01-2017 16:00 не е избран Media United - ТЕМИДА 4 - 5 EFBET Люлин 4
05-02-2017 15:00 не е избран ТЕМИДА - Mat Star 3 - 4 EFBET Люлин 5
09-02-2017 18:45 не е избран FC ING - Bristol Rovers Bulgaria 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
09-02-2017 18:45 не е избран ТЕМИДА - Sushi Shef 4 - 9 CHAMPIONSHIP 12
13-02-2017 19:45 не е избран SSV - FC ING 6 - 7 CHAMPIONSHIP 7
16-02-2017 18:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - ТЕМИДА 2 - 4 CHAMPIONSHIP 15
16-02-2017 19:45 не е избран Вършец - FC ING 3 - 2 CHAMPIONSHIP 15
17-02-2017 20:45 Palmsbet stadium Наполи - Витоша Бистрица 0 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
18-02-2017 20:30 не е избран Ultras Team - Белите София 7 - 15 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
21-02-2017 00:00 не е избран FC ING - formpoint 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
22-02-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - UNILEVER ICE CREAM 2 - 3 CHAMPIONSHIP 16
26-02-2017 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ING 5 - 7 CHAMPIONSHIP 2
28-02-2017 00:00 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - FC ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
28-02-2017 18:45 не е избран FC ING - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
28-02-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - ТЕМИДА 3 - 10 CHAMPIONSHIP 13
02-03-2017 00:00 не е избран Ойрошпед - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
05-03-2017 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ING - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
11-03-2017 18:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Чичовци - ветерани - Дартанян 3 - 4 Висша лига 9
11-03-2017 21:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Белите София - McDonald's 6 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
12-03-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM ING - ЦВС 2 - 1 CHAMPIONSHIP 3
14-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ТЕМИДА - Sunderland Bulgaria *1 - 1 CHAMPIONSHIP 2
18-03-2017 20:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК Отборчето - Белите София 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
19-03-2017 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ING 6 - 5 CHAMPIONSHIP 4
19-03-2017 13:00 не е избран ТЕМИДА - Floor Decor 3 - 8 Висша лига 10
21-03-2017 18:00 не е избран Академик - ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 10
22-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ING - ТЕМИДА 4 - 4 CHAMPIONSHIP 3
24-03-2017 21:45 не е избран Витоша Бистрица - McDonald's 2 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
25-03-2017 20:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Белите София - The Mannschaft 2 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
26-03-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Дартанян - Лозенец Юн 9 - 3 Висша лига 11
26-03-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM ING - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
26-03-2017 12:00 Palmsbet stadium Хищниците - ТЕМИДА 2 - 6 Висша лига 11
28-03-2017 19:45 не е избран Вършец - FC ING 3 - 9 CHAMPIONSHIP 4
29-03-2017 21:45 Palmsbet stadium ТЕМИДА - TRIZA 8 - 3 CHAMPIONSHIP 4
31-03-2017 21:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК Отборчето - Витоша Бистрица 1 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
01-04-2017 20:30 не е избран Santos - Белите София 3 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-04-2017 13:00 не е избран ТЕМИДА - Дартанян 4 - 11 Висша лига 12
02-04-2017 15:00 не е избран ПСЖ София - ING 2 - 4 CHAMPIONSHIP 6
04-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ING - Sushi Shef 5 - 7 CHAMPIONSHIP 5
05-04-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Most Wanted - ТЕМИДА 6 - 5 CHAMPIONSHIP 5
06-04-2017 18:15 Palmsbet stadium Чичовци - ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 13
07-04-2017 21:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Белите София - FC ALA GROUP 1 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
08-04-2017 18:30 не е избран Дартанян - ПФК "61" 13 - 4 Висша лига 13
08-04-2017 21:30 не е избран Витоша Бистрица - The Mannschaft 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
09-04-2017 18:00 не е избран ING - Тигрите 2 - 3 CHAMPIONSHIP 7
11-04-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM MFM - ТЕМИДА 3 - 7 CHAMPIONSHIP 6
11-04-2017 20:45 Palmsbet stadium Шенкер - FC ING 3 - 11 CHAMPIONSHIP 6
14-04-2017 10:00 не е избран Дартанян - Evrotur 5 - 0 Висша лига 15
14-04-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 15
18-04-2017 19:45 не е избран ТЕМИДА - Вършец 5 - 3 CHAMPIONSHIP 7
20-04-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM SSV - ТЕМИДА 2 - 4 CHAMPIONSHIP 1
22-04-2017 20:30 не е избран Santos - Витоша Бистрица 6 - 6* LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
22-04-2017 21:30 не е избран Mat Star - Белите София *5 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
23-04-2017 19:00 не е избран Левски Г - ING 8 - 4 CHAMPIONSHIP 8
25-04-2017 19:45 Palmsbet stadium Sushi Shef - ТЕМИДА 13 - 1 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2017 22:00 Palmsbet stadium Оптиксорс - FC ING 4 - 7 CHAMPIONSHIP 8
27-04-2017 18:15 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - Академик - ветерани 3 - 6 Висша лига 14
03-05-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ING - ORBICO BULGARIA 5 - 5* CHAMPIONSHIP 9
03-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ТЕМИДА - Шенкер 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
07-05-2017 00:00 не е избран FC ING - Ойрошпед 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
09-05-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - FC ING 4 - 10 CHAMPIONSHIP 10
11-05-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Evrotur 5 - 0 Висша лига 19
12-05-2017 19:45 не е избран Most Wanted - FC ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
12-05-2017 21:45 не е избран Витоша Бистрица - FC ALA GROUP 3 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
13-05-2017 20:30 не е избран Белите София - Пирин Гоце Делчев 8 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
14-05-2017 14:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 8 - 4 CHAMPIONSHIP 9
19-05-2017 18:45 не е избран FC ING - D&D EXPRESS 11 - 3 CHAMPIONSHIP 11
19-05-2017 18:45 не е избран ТЕМИДА - Оптиксорс 4 - 3 CHAMPIONSHIP 11
21-05-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - Дартанян 2 - 5 Висша лига 16
21-05-2017 10:00 не е избран ТЕМИДА - Червена звезда Горни Богров 8 - 2 Висша лига 16
21-05-2017 16:00 не е избран ING - Гетото 7 - 6 CHAMPIONSHIP 10
24-05-2017 18:00 не е избран Mat Star - Витоша Бистрица 6 - 17 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
26-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Витоша Бистрица - Пирин Гоце Делчев 12 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
27-05-2017 18:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - ПФК "61" 8 - 2 Висша лига 17
27-05-2017 18:30 ACCEDIA STADIUM Дартанян - БФК Мики Маус 5 - 0 Висша лига 17
27-05-2017 20:30 Palmsbet stadium Белите София - Африка Юнайтед 5 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
28-05-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM ING - Наполи 2 - 1 CHAMPIONSHIP 12
30-05-2017 00:00 не е избран Ойрошпед - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
30-05-2017 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 1 - 1 CHAMPIONSHIP 12
30-05-2017 21:45 не е избран V-TAC EUROPE - FC ING 4 - 7 CHAMPIONSHIP 12
02-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Торпедо-София - Витоша Бистрица 1 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
04-06-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 18
04-06-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Лозен - ING 4 - 2 CHAMPIONSHIP 13
06-06-2017 19:45 не е избран ТЕМИДА - UNILEVER ICE CREAM 2 - 5 CHAMPIONSHIP 13
07-06-2017 19:45 не е избран Класик Груп - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
07-06-2017 20:45 не е избран Торпедо-София - Белите София 8 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
07-06-2017 20:45 не е избран Черно Тото - ING 7 - 5 CHAMPIONSHIP 11
09-06-2017 21:00 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
10-06-2017 20:30 не е избран Белите София - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
11-06-2017 10:00 не е избран Дартанян - Floor Decor 9 - 3 Висша лига 19
13-06-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM D&D EXPRESS - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
13-06-2017 20:45 Palmsbet stadium Skypharm - FC ING 10 - 11 CHAMPIONSHIP 14
15-06-2017 00:00 не е избран FC ING - Класик Груп 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
17-06-2017 17:00 не е избран Media United - Витоша Бистрица 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
17-06-2017 18:00 не е избран Хищниците - Дартанян 0 - 5 Висша лига 20
17-06-2017 18:00 не е избран Шопски отряд - ТЕМИДА 9 - 4 Висша лига 20
17-06-2017 21:00 не е избран Белите София - Ultras Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
18-06-2017 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ING 5 - 6 CHAMPIONSHIP 15
21-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM FC ING - SSV 6 - 4 CHAMPIONSHIP 15
21-06-2017 22:00 Palmsbet stadium ТЕМИДА - V-TAC EUROPE 2 - 4 CHAMPIONSHIP 15
21-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Витоша Бистрица - JAGUARES 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
23-06-2017 18:45 не е избран FC ING - TRIZA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 1
24-06-2017 18:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - Дартанян 2 - 13 Висша лига 21
24-06-2017 20:00 не е избран Витоша Бистрица - Белите София 4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
25-06-2017 11:00 не е избран ТЕМИДА - БФК Мики Маус 2 - 1 Висша лига 21
25-06-2017 12:00 не е избран ING - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2017 00:00 не е избран Sunderland Bulgaria - FC ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
01-07-2017 00:00 не е избран Ultras Team - Витоша Бистрица 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
01-07-2017 21:00 не е избран Белите София - JAGUARES 1 - 1* LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
04-07-2017 00:00 не е избран Media United - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
04-07-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 3 - 7 Висша лига 14
05-07-2017 18:45 не е избран FC ING - MFM 10 - 4 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2017 21:45 не е избран ТЕМИДА - Skypharm 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
07-07-2017 00:00 не е избран Наполи - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
07-07-2017 21:45 не е избран Витоша Бистрица - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
08-07-2017 19:00 не е избран Дартанян - Чичовци - ветерани - Висша лига 22
09-07-2017 18:00 не е избран LH7 - ING 2 - 5 CHAMPIONSHIP 17
11-07-2017 19:45 не е избран Maharani* - Стоук Сити* 4 - 5 Група А 1
17-07-2017 18:45 не е избран Стоук Сити* - ПФК 61* 5 - 1 Група А 2
19-07-2017 20:45 не е избран ING - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
24-07-2017 20:45 Palmsbet stadium Изтрещелите* - Стоук Сити* 2 - 5 Група А 3
02-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Стоук Сити* - Без напрежение* 5 - 0 Група А 4
09-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SPW* - Стоук Сити* 8 - 0 Група А 5
14-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Стоук Сити* - Вършец* 2 - 2 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Стоук Сити* - АБВ* 1 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 19:00 не е избран ING - Гетото 5 - 2 CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - ING 4 - 6 CHAMPIONSHIP 2
29-08-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ING - Боми Борисов ООД 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
29-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - Класик Груп 3 - 1 CHAMPIONSHIP 1
02-09-2017 20:00 не е избран Белите София - Торпедо-София 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
03-09-2017 19:00 не е избран ING - Лозен 7 - 5 CHAMPIONSHIP 3
08-09-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM McDonald's - Белите София 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
13-09-2017 22:00 не е избран ТЕМИДА - Евромар 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
16-09-2017 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Сантяго Бернабеу 5 - 3 PREMIER LEAGUE 4
16-09-2017 20:00 не е избран Белите София - Bianchi Coffee 11 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
17-09-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Академик - ветерани 0 - 0 Висша лига 1
17-09-2017 19:00 не е избран ING - Левски Г 6 - 4 CHAMPIONSHIP 5
17-09-2017 21:00 не е избран Дартанян - Floor Decor 5 - 4 Висша лига 1
21-09-2017 00:00 Palmsbet stadium D&D EXPRESS - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
24-09-2017 00:00 не е избран Дартанян - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 2
25-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Валяците - Витоша Бистрица 4 - 7 PREMIER LEAGUE 1
26-09-2017 00:00 Palmsbet stadium FC ING - SSV 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
26-09-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Боми Борисов ООД - ТЕМИДА 3 - 1 CHAMPIONSHIP 4
28-09-2017 22:30 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
30-09-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Floor Decor 0 - 5 Висша лига 3
30-09-2017 21:00 не е избран Santos - Белите София 3 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
01-10-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 3
01-10-2017 20:00 не е избран ING - Тигрите 5 - 9 CHAMPIONSHIP 7
04-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - Sushi Shef 2 - 7 CHAMPIONSHIP 5
04-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Актив комерс - Витоша Бистрица 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
06-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Витоша Бистрица - PMP Build Invest 5 - 8 PREMIER LEAGUE 6
08-10-2017 13:00 не е избран Дартанян - Лозенец Юн 3 - 1 Висша лига 4
08-10-2017 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ING 5 - 7 CHAMPIONSHIP 8
10-10-2017 22:30 Palmsbet stadium ФК Пълна Мрежа - ING 1 - 10 CHAMPIONSHIP 4
13-10-2017 18:45 Palmsbet stadium Mat Star - Витоша Бистрица 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
13-10-2017 21:45 Palmsbet stadium Ант студио - Белите София 2 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
15-10-2017 00:00 не е избран ING - Кралете 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
15-10-2017 00:00 не е избран Лозенец Юн - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 5
18-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - SSV 1 - 3 CHAMPIONSHIP 7
18-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - FC ING 6 - 8 CHAMPIONSHIP 7
21-10-2017 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Без напрежение отложен PREMIER LEAGUE 8
21-10-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Шопски отряд 0 - 5 Висша лига 6
21-10-2017 21:00 не е избран Дартанян - ПФК "61" 11 - 3 Висша лига 6
21-10-2017 21:00 не е избран Белите София - FC BAUHAUS ARENA 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
22-10-2017 16:00 не е избран ING - Приятели 8 - 4 CHAMPIONSHIP 10
24-10-2017 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - ТЕМИДА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
24-10-2017 18:45 не е избран FC ING - ORBICO BULGARIA 2 - 2 CHAMPIONSHIP 8
26-10-2017 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
28-10-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 7
28-10-2017 19:00 не е избран Северозапад - Витоша Бистрица 9 - 2 PREMIER LEAGUE 9
28-10-2017 20:00 не е избран Бандата - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
28-10-2017 21:00 не е избран Левски Г - ветерани - Дартанян 3 - 5 Висша лига 7
29-10-2017 21:00 не е избран ЦВС - ING 4 - 1 CHAMPIONSHIP 11
31-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - Tom Taylor 0 - 6 CHAMPIONSHIP 9
31-10-2017 21:45 Palmsbet stadium Sunderland Bulgaria - FC ING 1 - 7 CHAMPIONSHIP 9
04-11-2017 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Serdika-Sofia 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
05-11-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Левски Г - ветерани 0 - 5 Висша лига 8
05-11-2017 13:00 не е избран ING - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 3 CHAMPIONSHIP 12
06-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Наполи - ING 3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
07-11-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - UNILEVER ICE CREAM 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
08-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 7 - 8 PREMIER LEAGUE 3
08-11-2017 20:45 Palmsbet stadium FC ING - Most Wanted 7 - 0 CHAMPIONSHIP 10
11-11-2017 00:00 не е избран ФК Отборчето - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
11-11-2017 00:00 не е избран Тиняците - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 9
11-11-2017 20:00 не е избран No Name - ветерани - Дартанян 7 - 3 Висша лига 9
12-11-2017 19:00 не е избран SPM -ltd - ING 4 - 6 CHAMPIONSHIP 13
15-11-2017 00:00 не е избран Ант студио - FC ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
18-11-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - No Name - ветерани 0 - 5 Висша лига 10
18-11-2017 19:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Витоша Бистрица 6 - 7 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2017 20:00 не е избран Мойто слабо място - Белите София 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
19-11-2017 15:00 не е избран Дартанян - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 7 - 6 Висша лига 10
19-11-2017 17:00 не е избран ING - El Stars 3 - 11 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2017 22:30 Palmsbet stadium V-TAC EUROPE - FC ING 2 - 8 CHAMPIONSHIP 5
24-11-2017 00:00 не е избран FC ING - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
24-11-2017 20:45 Palmsbet stadium ТЕМИДА - Sunderland Bulgaria 6 - 1 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2017 00:00 не е избран Белите София - NEXT GEN 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
25-11-2017 00:00 не е избран Белите София - JAGUARES 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
25-11-2017 19:00 не е избран МАРАДОНА - Витоша Бистрица 6 - 4 PREMIER LEAGUE 13
26-11-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 11
26-11-2017 00:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - Дартанян 0 - 5 Висша лига 11
26-11-2017 21:00 не е избран Изтокът - ING 5 - 3 CHAMPIONSHIP 15
28-11-2017 00:00 не е избран Skypharm - FC ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
02-12-2017 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Витоша Бистрица 5 - 3 PREMIER LEAGUE 14
02-12-2017 20:00 не е избран ФК Западно Ехо - Белите София 11 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
03-12-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Червена звезда Горни Богров 0 - 5 Висша лига 12
03-12-2017 00:00 не е избран Белите София - Джиа Мото 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
03-12-2017 13:00 не е избран Дартанян - БФК Мики Маус 5 - 9 Висша лига 12
03-12-2017 16:00 не е избран ING - ПСЖ София 11 - 3 CHAMPIONSHIP 16
05-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ING - greshka 2 - 2 CHAMPIONSHIP 14
08-12-2017 20:45 не е избран FC ING - Tom Taylor 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
08-12-2017 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
09-12-2017 00:00 не е избран Белите София - Ultras Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
09-12-2017 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Тренто 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
10-12-2017 00:00 не е избран БФК Мики Маус - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 13
10-12-2017 00:00 не е избран Академик - ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 13
12-12-2017 00:00 не е избран Оптиксорс - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
13-12-2017 00:00 не е избран Класик Груп - FC ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
17-12-2017 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ING - CHAMPIONSHIP 17
28-01-2018 00:00 не е избран FC ING - D&D EXPRESS 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-01-2018 00:00 не е избран ТЕМИДА - Skypharm 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
04-02-2018 00:00 не е избран Ilinden United - ING 0 - 5 Западна конференция 17
06-02-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - FC ING 6 - 7 CHAMPIONSHIP 2
07-02-2018 21:30 не е избран ТЕМИДА - Ант студио 4 - 2 CHAMPIONSHIP 14
09-02-2018 19:45 не е избран greshka - ТЕМИДА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
13-02-2018 19:45 не е избран FC ING - ТЕМИДА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
15-02-2018 19:45 не е избран Most Wanted - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
17-02-2018 18:00 не е избран Дартанян - Тиняците 5 - 0 Висша лига 8
24-02-2018 18:00 не е избран Витоша Бистрица - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
09-03-2018 20:45 не е избран Евромар - FC ING 4 - 16 CHAMPIONSHIP 17
11-03-2018 11:00 не е избран Шопски отряд - Дартанян 3 - 11 Висша лига 5
14-03-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
18-03-2018 20:00 не е избран Intellect - FC ING 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-03-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - ING 8 - 2 PREMIER LEAGUE 1
24-03-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
28-03-2018 19:45 не е избран ING - Бат' Динко и Приятели 3 - 8 PREMIER LEAGUE 2
30-03-2018 21:45 не е избран Актив комерс - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
31-03-2018 18:00 не е избран FC ING - Вълците 9 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
01-04-2018 12:00 не е избран ТЕМИДА - Лозенец Юн 6 - 6 Висша лига 2
01-04-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
01-04-2018 19:00 не е избран Неудобните - FC ING 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-04-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - ING 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
14-04-2018 18:00 не е избран Дартанян - No Name - ветерани 1 - 3 Висша лига 3
15-04-2018 14:00 не е избран FC ING - Хищниците 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
15-04-2018 20:00 не е избран Шопски отряд - ТЕМИДА 4 - 4 Висша лига 3
20-04-2018 19:45 не е избран Ескус Милк - ING 5 - 8 PREMIER LEAGUE 5
21-04-2018 18:00 не е избран БФК Мики Маус - Дартанян 9 - 3 Висша лига 4
22-04-2018 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - FC ING 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
22-04-2018 20:00 не е избран ТЕМИДА - Floor Decor 8 - 5 Висша лига 4
24-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - ING 8 - 3 PREMIER LEAGUE 6
29-04-2018 20:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 4 - 0 Висша лига 5
29-04-2018 22:00 не е избран FC ING - СИНИТЕ BD LIQUOR 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
01-05-2018 00:00 не е избран Валяците - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2018 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
01-05-2018 20:45 не е избран ING - MAHARANI 8 - 5 PREMIER LEAGUE 7
07-05-2018 20:45 не е избран Вършец - ING 4 - 5 PREMIER LEAGUE 8
13-05-2018 12:00 не е избран Дартанян - Лозенец Юн 3 - 3 Висша лига 6
13-05-2018 20:00 не е избран Левски Г - ветерани - ТЕМИДА 4 - 1 Висша лига 6
15-05-2018 18:45 не е избран ING - Лев Инс 5 - 12 PREMIER LEAGUE 9
20-05-2018 15:00 не е избран Шопски отряд - Дартанян 1 - 13 Висша лига 7
20-05-2018 20:00 не е избран FC ING - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
20-05-2018 20:00 не е избран ТЕМИДА - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 0 - 3 Висша лига 7
27-05-2018 21:00 не е избран Полиграфия Инфо - FC ING 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2018 18:45 не е избран Fibank - ING 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
31-05-2018 00:00 не е избран No name - FC ING 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
01-06-2018 00:00 не е избран Без напрежение - Витоша Бистрица 0 - 0 PREMIER LEAGUE 1
01-06-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2018 00:00 не е избран No Name - ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 8
01-06-2018 19:45 не е избран Ilinden United - ING 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
02-06-2018 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2018 00:00 не е избран FC ING - Малки Страсти 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
03-06-2018 13:00 не е избран Дартанян - Floor Decor 9 - 2 Висша лига 8
04-06-2018 00:00 не е избран Каталунците Кирчево - FC ING 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
04-06-2018 00:00 не е избран ФК Западно Ехо - Витоша Бистрица 0 - 0 PREMIER LEAGUE 14
05-06-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ING - ВЕТ Юнайтед 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
07-06-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
08-06-2018 13:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - FC ING 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
09-06-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
09-06-2018 17:00 не е избран FC ING - ФК Бучино 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
10-06-2018 00:00 не е избран Chuchuline - FC ING 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
10-06-2018 20:00 не е избран ТЕМИДА - БФК Мики Маус 0 - 5 Висша лига 9
12-06-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - ING 4 - 3 PREMIER LEAGUE 12
13-06-2018 22:30 не е избран ING - FC ALA GROUP 8 - 6 PREMIER LEAGUE 4
17-06-2018 00:00 не е избран FC ING - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
17-06-2018 20:00 не е избран Дартанян - ТЕМИДА 8 - 3 Висша лига 1
20-06-2018 20:45 не е избран ING - Rehau 8 - 4 PREMIER LEAGUE 13
22-06-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
23-06-2018 19:00 не е избран FC ING - Софийска вода 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-06-2018 19:00 не е избран FC ING - Наполи 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 16
29-06-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 2
30-06-2018 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 0 - 0 PREMIER LEAGUE 13
30-06-2018 00:00 не е избран Дартанян - Левски Г - ветерани 5 - 0 Висша лига 5
03-07-2018 20:45 не е избран ING - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 6 PREMIER LEAGUE 15
08-07-2018 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 8 - 4 Висша лига 9
19-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - Витоша Бистрица 3 - 7 Група A 1
25-07-2018 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Glaz Trading Troyan 7 - 2 Група A 2
31-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM FootballScout - Витоша Бистрица 4 - 8 Група A 3
05-08-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Вършец 5 - 0 Група A 4
12-08-2018 00:00 не е избран Mr.Pizza - Витоша Бистрица 0 - 5 Група A 5
21-08-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Витоша Бистрица - ГОЛ 9 - 4 Елиминации
24-08-2018 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Лозен Сити 7 - 1 Елиминации
27-08-2018 19:45 не е избран Витоша Бистрица - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 Елиминации
29-08-2018 18:45 не е избран Ескус Милк - ING 6 - 11 Западна конференция 1
01-09-2018 19:45 не е избран iSTYLE - Витоша Бистрица 0 - 5 Източна конференция 3
11-09-2018 18:45 Palmsbet stadium Витоша Бистрица - Бат' Динко и Приятели 2 - 8 Източна конференция 2
18-09-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FK Kafana Stefanovic - ING 0 - 5 Западна конференция 3
25-09-2018 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Bamboo Beach 4 - 0 Източна конференция 4
25-09-2018 20:45 не е избран ING - Easy TV Net 4 - 8 Западна конференция 4
30-09-2018 18:00 не е избран Дартанян - ТЕМИДА 6 - 2 Висша лига 1
01-10-2018 00:00 не е избран Glaz Trading Troyan - ING 0 - 5 Западна конференция 9
01-10-2018 19:00 не е избран No Name - ветерани - ТЕМИДА 0 - 5 Висша лига 3
02-10-2018 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - ING 3 - 1 Западна конференция 5
07-10-2018 18:00 не е избран ТЕМИДА - БФК Мики Маус 2 - 6 Висша лига 2
08-10-2018 20:45 Palmsbet stadium ING - PMP Build Invest 8 - 12 Западна конференция 2
09-10-2018 19:45 не е избран Витоша Бистрица - ГЕОДЕТ 6 - 3 Източна конференция 6
12-10-2018 20:45 не е избран ING - Сердика 3 - 5 Западна конференция 6
14-10-2018 18:00 не е избран Дартанян - Шопски отряд 9 - 6 Висша лига 3
16-10-2018 18:45 Palmsbet stadium DXC.technology - ING 6 - 6 Западна конференция 7
16-10-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Витоша Бистрица 10 - 7 Източна конференция 7
25-10-2018 19:45 Palmsbet stadium Витоша Бистрица - Rehau 14 - 5 Източна конференция 8
28-10-2018 18:00 не е избран PalmsBet ветерани - ТЕМИДА 1 - 3 Висша лига 5
02-11-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Витоша Бистрица 3 - 3 Източна конференция 9
03-11-2018 00:00 не е избран ING - Carpe Diem FC 5 - 0 Западна конференция 10
04-11-2018 17:00 не е избран Дартанян - БФК Мики Маус 3 - 4 Висша лига 6
06-11-2018 18:45 не е избран Витоша Бистрица - A.C.A.B. 0 - 5 Източна конференция 10
06-11-2018 19:45 не е избран ING - МАРАДОНА 11 - 4 Западна конференция 8
09-11-2018 12:00 не е избран No Name - ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 7
09-11-2018 20:45 не е избран Лев Инс - Витоша Бистрица 12 - 2 Източна конференция 5
11-11-2018 16:00 не е избран ТЕМИДА - ФК Торпедо София ветерани 4 - 8 Висша лига 7
13-11-2018 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - Витоша Бистрица 8 - 9 Източна конференция 11
14-11-2018 19:45 не е избран ASI TEAM - ING 2 - 12 Западна конференция 11
18-11-2018 14:00 не е избран Дартанян - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 7 - 2 Висша лига 8
18-11-2018 20:00 не е избран Шопски отряд - ТЕМИДА 0 - 5 Висша лига 8
21-11-2018 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед 0 - 5 Източна конференция 12
23-11-2018 18:45 не е избран ING - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 6 Западна конференция 12
25-11-2018 13:00 не е избран ТЕМИДА - Лозенец Юн 5 - 7 Висша лига 9
25-11-2018 14:00 не е избран PalmsBet ветерани - Дартанян 1 - 7 Висша лига 9
27-11-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM PalmsBet - Витоша Бистрица 5 - 4 Източна конференция 1
01-12-2018 18:45 не е избран Актив комерс - Витоша Бистрица 5 - 0 Източна конференция 15
02-12-2018 18:00 не е избран ТЕМИДА - Дартанян 4 - 7 Висша лига 10
04-12-2018 19:45 не е избран ING - ДСК Банка 8 - 6 Западна конференция 14
05-12-2018 18:45 не е избран Витоша Бистрица - SSV 0 - 5 Източна конференция 14
09-12-2018 12:00 не е избран Лозенец Юн - Дартанян 3 - 5 Висша лига 4
09-12-2018 18:00 не е избран ТЕМИДА - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 1 - 4 Висша лига 4
12-12-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - ING 6 - 2 Западна конференция 15
17-12-2018 18:45 не е избран Витоша Бистрица - ОК Супер Транс 0 - 5 Източна конференция 16
04-01-2019 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Витоша Бистрица 5 - 0 Източна конференция 17
06-01-2019 12:00 Царско село Магьосниците - Витоша Бистрица 1 - 3 Imperia online 1
11-01-2019 00:00 не е избран ДЖИ 10 - ING 0 - 5 Западна конференция 18
11-01-2019 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Вършец 0 - 5 Източна конференция 18
12-01-2019 15:00 не е избран Витоша Бистрица - Paysafe 6 - 1 Imperia online 2
18-01-2019 00:00 не е избран ING - Валяците 5 - 0 Западна конференция 19
20-01-2019 12:00 не е избран ФК Устрем - Витоша Бистрица 2 - 8 Imperia online 3
26-01-2019 15:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Витоша Бистрица 3 - 7 Imperia online 4
28-01-2019 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Витоша Бистрица 5 - 0 Източна конференция 13
01-02-2019 18:45 не е избран Северозапад - ING 5 - 0 Западна конференция 13
10-02-2019 11:00 не е избран Витоша Бистрица - Bristol Rovers Bulgaria 8 - 5 Imperia online 5
11-02-2019 00:00 не е избран ФК Керамик - Витоша Бистрица 5 - 0 Източна конференция 19
13-02-2019 18:45 не е избран ING - Тяло пречиш ми 0 - 5 Западна конференция 16
17-02-2019 12:00 не е избран Витоша Бистрица - Тяло пречиш ми 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
01-03-2019 00:00 не е избран Витоша Бистрица - ОК Супер Транс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
06-03-2019 21:45 не е избран Сердика - ING 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
15-03-2019 18:45 не е избран ING - A.C.A.B. 4 - 5 CHAMPIONSHIP 2
15-03-2019 20:45 не е избран Rehau - Витоша Бистрица 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
17-03-2019 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 7 Висша лига 2
19-03-2019 19:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - ING 3 - 2 CHAMPIONSHIP 3
19-03-2019 20:45 не е избран Витоша Бистрица - PalmsBet 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
28-03-2019 19:45 не е избран ING - Витоша Бистрица 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
31-03-2019 13:00 не е избран Дартанян - ФК Торпедо София ветерани 5 - 1 Висша лига 11
01-04-2019 00:00 не е избран ТЕМИДА - No Name - ветерани 5 - 0 Висша лига 12
01-04-2019 19:00 не е избран ДСК Банка - Витоша Бистрица 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
01-04-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
02-04-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - DSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
03-04-2019 18:45 не е избран FC ALA GROUP - ING 4 - 7 CHAMPIONSHIP 5
07-04-2019 13:00 Palmsbet stadium Шопски отряд - Дартанян 0 - 5 Висша лига 12
12-04-2019 21:30 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ТЕМИДА 6 - 1 Висша лига 13
14-04-2019 13:00 не е избран Дартанян - Лозенец Юн 5 - 3 Висша лига 13
17-04-2019 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - ING 4 - 10 CHAMPIONSHIP 7
01-05-2019 18:45 не е избран PalmsBet - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
01-05-2019 19:00 не е избран FK Kafana Stefanovic - Витоша Бистрица 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
01-05-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Easy TV Net 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
01-05-2019 19:00 не е избран Сердика - Витоша Бистрица 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
01-05-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - A.C.A.B. 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
01-05-2019 19:00 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - Витоша Бистрица 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
01-05-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - FC ALA GROUP 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
01-05-2019 19:00 не е избран ГЕОДЕТ - Витоша Бистрица 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
01-05-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - VENDETTA-OLISPED 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
01-05-2019 19:00 не е избран V-TAC EUROPE - Витоша Бистрица 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
05-05-2019 00:00 не е избран Дартанян - No Name - ветерани 5 - 0 Висша лига 16
05-05-2019 18:45 не е избран ТЕМИДА - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 17
07-05-2019 19:45 не е избран ING - V-TAC EUROPE 5 - 5 CHAMPIONSHIP 8
17-05-2019 19:45 не е избран ОК Супер Транс - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
19-05-2019 13:00 не е избран Дартанян - PalmsBet ветерани 10 - 4 Висша лига 18
22-05-2019 18:45 не е избран ING - Rehau 10 - 5 CHAMPIONSHIP 10
31-05-2019 20:45 Palmsbet stadium ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 16
01-06-2019 00:00 не е избран ING - Easy TV Net 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
01-06-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
01-06-2019 19:45 не е избран БФК Мики Маус - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 11
01-06-2019 19:45 не е избран ING - ГЕОДЕТ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
01-06-2019 20:45 не е избран ТЕМИДА - PalmsBet ветерани 0 - 5 Висша лига 14
02-06-2019 19:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Дартанян 4 - 3 Висша лига 17
09-06-2019 15:00 не е избран БФК Мики Маус - Дартанян 7 - 6 Висша лига 15
11-06-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM ING - DSV 18 - 1 CHAMPIONSHIP 13
14-06-2019 20:45 не е избран Лозенец Юн - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 18
18-06-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM ДСК Банка - ING 5 - 6 CHAMPIONSHIP 14
25-06-2019 18:45 не е избран ING - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 4 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2019 18:45 не е избран SSV - ING 5 - 8 CHAMPIONSHIP 12
05-07-2019 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16