София

Ивайло Троянов Иванов

клубове

роден на: 09.09.1980

години: 38

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 11
n/a не е избран Лазур Свети Влас - Адзуро Поморие PREMIER LEAGUE 12
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 13
n/a не е избран Лазур Свети Влас - REAL UNITED PREMIER LEAGUE 14
n/a не е избран FC WORDS - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 16
n/a не е избран Лазур Свети Влас - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 PREMIER LEAGUE 17
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 18
n/a не е избран FC Canarios - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 19
n/a не е избран Лазур Свети Влас - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 20
n/a не е избран Адзуро Поморие - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 21
n/a не е избран Лазур Свети Влас - ПОБЕДА БУРГАС PREMIER LEAGUE 22
n/a не е избран REAL UNITED - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 23
n/a не е избран Лазур Свети Влас - FC WORDS PREMIER LEAGUE 25
n/a не е избран ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 26
n/a не е избран Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 27
n/a не е избран Адзуро Поморие - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 3
n/a не е избран Лазур Свети Влас - ПОБЕДА БУРГАС PREMIER LEAGUE 4
n/a не е избран REAL UNITED - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 5
n/a не е избран FC WORDS - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 6
n/a не е избран Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 7
n/a не е избран УНИОН Б-С - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 20
n/a не е избран Лазур Свети Влас - карамел PREMIER LEAGUE 21
n/a не е избран MFC Lazur Burgas - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 22
24-08-2014 18:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - БАЛКАН 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 18:00 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Barca 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM FC SAN MARCO - PMP Build Invest 6 - 2 PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 22:00 ACCEDIA STADIUM ESPRIT BRIGADA - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 5 - 6 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - УЛТРА 11 - 4 PREMIER LEAGUE 1
05-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - FC SAN MARCO 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Бат' Динко и Приятели 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
09-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 2* PREMIER LEAGUE 2
09-09-2014 22:30 Palmsbet stadium УЛТРА - МФК "Булгари" 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM FC SAN MARCO - Barca 3 - 1 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Спортинг *5 - 5 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Colo Colo 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 11:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Спортинг 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
16-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Хотел Панчарево - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
24-09-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Класик Груп 7 - 4 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2014 20:45 не е избран Plomari Антилопите - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2014 17:00 не е избран УЛТРА - FC SAN MARCO 3 - 9 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2014 18:00 не е избран Colo Colo - МФК "Булгари" 1 - 8 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Валяците 5 - 4 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Спортинг 6 - 2 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 19:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Хищниците 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
08-10-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Пени Маркет *2 - 2 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МФК "Булгари" 3 - 6 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 20:00 не е избран Colo Colo - FC SAN MARCO 4 - 3 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 21:00 не е избран Аякс-Зебра - ESPRIT BRIGADA 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
13-10-2014 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Plomari Антилопите 2 - 3 PREMIER LEAGUE 5
14-10-2014 18:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2014 20:00 не е избран FC SAN MARCO - Plomari Антилопите 5 - 1 PREMIER LEAGUE 7
20-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Белите Якички - ESPRIT BRIGADA 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-10-2014 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 10 - 6 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 13:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК ИХТИМАН - MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 18:00 не е избран FC SAN MARCO - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 19:00 не е избран Besnite - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 16:00 не е избран Вълците - ESPRIT BRIGADA 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
07-11-2014 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - CAM R 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2014 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Besnite 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2014 20:00 не е избран FreshMarket - FC SAN MARCO 3 - 1 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2014 18:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Лозен 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
11-11-2014 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Бат' Динко и Приятели 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
13-11-2014 22:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ESPRIT BRIGADA 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-11-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Аякс-Зебра 6 - 6* PREMIER LEAGUE 10
15-11-2014 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Валяците 7 - 3 PREMIER LEAGUE 11
16-11-2014 20:00 не е избран Verso Travel - ESPRIT BRIGADA 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2014 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Easy TV Net 8 - 1 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2014 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2014 22:30 Palmsbet stadium Малки Страсти - ESPRIT BRIGADA 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
22-11-2014 17:00 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 6 - 4 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2014 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2014 18:00 не е избран FC SAN MARCO - Besnite 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 11:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2014 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Бат' Динко и Приятели 9 - 10 PREMIER LEAGUE 13
27-11-2014 22:30 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Елин Пелин 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
28-11-2014 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Валяците 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
28-11-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - FC SAN MARCO 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 16:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 3 - 5 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 16:00 не е избран ГОЛ - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2014 12:00 не е избран Неудобните - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 3 - 3 PREMIER LEAGUE 14
05-12-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
06-12-2014 16:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МАРАДОНА 4 - 9 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 17:00 не е избран FC SAN MARCO - Тяло пречиш ми 4 - 3 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 18:00 не е избран МФК "Булгари" - ГОЛ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 16:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - НОВИ ХАН 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-12-2014 18:45 не е избран ТЕМИДА - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2014 19:00 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 2 - 4 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2014 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - FC SAN MARCO 3 - 12 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2014 18:00 не е избран НДП Стрелци - ESPRIT BRIGADA 0 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-01-2015 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - VILLA MARK 5 - 3 Група K 1
10-01-2015 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Фаворити 4 - 3 Група C 1
17-01-2015 19:00 не е избран БАСКИТЕ - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 Група K 2
18-01-2015 11:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - МФК "Булгари" 0 - 5 Група C 2
24-01-2015 20:00 не е избран МФК "Булгари" - Неудобните 4 - 4* Група C 3
24-01-2015 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Бандата 5 - 0 Група K 3
31-01-2015 15:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - София Франс Ауто 11 - 4 Група K 4
31-01-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Сердика 8 - 6 Група C 4
05-02-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM FC EFBET - Бат' Динко и Приятели 5 - 7 Група K 5
05-02-2015 20:00 не е избран Лагера ФК - МФК "Булгари" 1 - 17 Група C 5
10-02-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Малки Страсти отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 1
11-02-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Бат' Динко и Приятели отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 2
12-02-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - DXC.technology отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 3
14-02-2015 15:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
14-02-2015 16:00 не е избран FC SAN MARCO - ГОЛ 8 - 5 PREMIER LEAGUE 16
15-02-2015 09:00 не е избран МФК "Булгари" - Ян Бибиян 5 - 1 ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 10:00 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели 2 - 2* ВТОРА ФАЗА 1
17-02-2015 20:45 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 1 - 1 PREMIER LEAGUE 16
17-02-2015 21:45 Palmsbet stadium Бохемите - Бат' Динко и Приятели 0 - 6 ВТОРА ФАЗА 2
19-02-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC SAN MARCO 7 - 5 PREMIER LEAGUE 8
21-02-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - FC SAN MARCO 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
21-02-2015 18:00 Palmsbet stadium Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 4 PREMIER LEAGUE 17
21-02-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Barca - Бат' Динко и Приятели 4 - 8 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 12:00 СК Симеоново Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" *2 - 2 ВТОРА ФАЗА 2
22-02-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - ESPRIT BRIGADA 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-02-2015 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - ПЪЛНА СКРЪБ 8 - 5 ВТОРА ФАЗА 3
25-02-2015 21:45 не е избран FreshMarket - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
26-02-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
27-02-2015 19:00 не е избран Cotton club - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 ВТОРА ФАЗА 4
04-03-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Спортинг 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
14-03-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Cotton club - FC SAN MARCO 5 - 5 PREMIER LEAGUE 2
14-03-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM ГОЛ - Бат' Динко и Приятели 5 - 9 PREMIER LEAGUE 2
14-03-2015 21:00 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 4 - 5 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2015 21:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Зебра 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Профис 13 - 3 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 18:00 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Актавис *3 - 3 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 21:00 Palmsbet stadium FC SAN MARCO - FreshMarket *1 - 1 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 8 - 4 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 15:00 Дунавски юнак КОМОС - Бат' Динко и Приятели 0 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-03-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - ESPRIT BRIGADA 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-03-2015 21:45 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 3 - 6 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2015 21:45 не е избран Актив комерс - FC SAN MARCO 2 - 5 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 18:00 не е избран Актавис - Бат' Динко и Приятели 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 12:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Софийска вода 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
01-04-2015 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Пени Маркет 3 - 0 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 3 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Cotton club 0 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket *3 - 3 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 15:00 не е избран Малки Страсти - ESPRIT BRIGADA 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - КОМОС 7 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-04-2015 21:45 не е избран Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 6
14-04-2015 20:00 Palmsbet stadium Вършец - Бат' Динко и Приятели 8 - 3 PREMIER LEAGUE 2
15-04-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
16-04-2015 22:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
18-04-2015 16:00 не е избран FC SAN MARCO - Plomari Антилопите 2 - 1 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2015 21:00 не е избран FreshMarket - Бат' Динко и Приятели 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2015 21:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 16:00 Стадион Раковски (Димитровград) King Games - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2015 20:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Вадиас 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-04-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - Лазур Свети Влас 2 - 2 PREMIER LEAGUE 1
21-04-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Eclipse 7 - 9 PREMIER LEAGUE 7
24-04-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FC SAN MARCO 4 - 2 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 16:00 Мини футболно игрище Ботевград ESPRIT BRIGADA - КОМОС 6 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-04-2015 22:30 не е избран Verso Travel - ESPRIT BRIGADA 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
28-04-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - FC Canarios 2 - 7 PREMIER LEAGUE 2
05-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - Лазур Свети Влас 1 - 5 PREMIER LEAGUE 3
09-05-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Бат' Динко и Приятели 6 - 4 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 10:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - King Games 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-05-2015 22:30 не е избран БАЛКАН - ESPRIT BRIGADA 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
12-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 2 Квант 2011 - Лазур Свети Влас 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
14-05-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 7 - 7 PREMIER LEAGUE 8
15-05-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 3 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2015 16:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Plomari Антилопите 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2015 16:00 не е избран Тяло пречиш ми - FC SAN MARCO 0 - 0 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2015 17:00 Игрище Арена ESPRIT BRIGADA - Уефалона 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-05-2015 20:45 не е избран Неудобните - ESPRIT BRIGADA 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 10
19-05-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ПОБЕДА БУРГАС 5 - 2 PREMIER LEAGUE 5
19-05-2015 22:30 не е избран Plomari Антилопите - МФК "Булгари" 3 - 5 PREMIER LEAGUE 8
20-05-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
22-05-2015 20:45 не е избран FC SAN MARCO - Аякс-Зебра 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
23-05-2015 20:00 не е избран Чико - Бунара - МФК "Булгари" 5 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - РЕМИЗА 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-05-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 Liverpool - Лазур Свети Влас 2 - 5 PREMIER LEAGUE 6
26-05-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Рапидо Куриери 2 - 4 PREMIER LEAGUE 10
27-05-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2015 20:45 не е избран ESPRIT BRIGADA - НОВИ ХАН 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-05-2015 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
30-05-2015 18:00 не е избран МАРАДОНА - FC SAN MARCO 4 - 6 PREMIER LEAGUE 11
31-05-2015 17:00 СЦ Арена ESPRIT BRIGADA - Pasta Gabrovo 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Чико - Бунара 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-06-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2015 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 7 - 4 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2015 20:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - ЗИГ-ЗАГ 6 - 7 PREMIER LEAGUE 7
05-06-2015 20:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 1 - 2 PREMIER LEAGUE 12
06-06-2015 17:00 не е избран FC SAN MARCO - PMP Build Invest 6 - 5 PREMIER LEAGUE 12
07-06-2015 17:00 Игрище зад централна поща РЕМИЗА - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-06-2015 19:00 СЦ Арена МФК "Булгари" - King Games 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-06-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Тяло пречиш ми 2 - 6 PREMIER LEAGUE 12
09-06-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ - Лазур Свети Влас 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
10-06-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2015 22:30 не е избран ESPRIT BRIGADA - Sushi Shef 7 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 13
12-06-2015 21:45 не е избран Валяците - FC SAN MARCO 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
14-06-2015 10:00 не е избран Белите Якички - ESPRIT BRIGADA 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
15-06-2015 22:30 не е избран FC SAN MARCO - Актавис 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
16-06-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - УНИОН Б-С 10 - 3 PREMIER LEAGUE 9
16-06-2015 22:45 не е избран МФК "Булгари" - ГОЛ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
17-06-2015 18:30 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
17-06-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Barca 7 - 8 PREMIER LEAGUE 1
20-06-2015 13:00 не е избран НДП Стрелци - ESPRIT BRIGADA 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
20-06-2015 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МАРАДОНА - PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 19:00 Градски стадион Great Wall - Ловеч - Бат' Динко и Приятели 6 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-06-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Спортинг 5 - 3 PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 19:00 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 5 - 4 PREMIER LEAGUE 14
21-06-2015 19:00 СЦ Арена ESPRIT BRIGADA - АФК ВЕРЕЯ 1995 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-06-2015 21:00 Каменица Арена - терен 2 карамел - Лазур Свети Влас 3 - 6 PREMIER LEAGUE 10
24-06-2015 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - VENDETTA-OLISPED *2 - 2 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2015 22:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
26-06-2015 19:45 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
27-06-2015 18:00 не е избран Barca - FC SAN MARCO 3 - 4 PREMIER LEAGUE 15
27-06-2015 21:00 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2015 17:00 не е избран Спортинг - ESPRIT BRIGADA 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
30-06-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - MFC Lazur Burgas 5 - 1 PREMIER LEAGUE 11
30-06-2015 19:45 не е избран Легион Инс - Бат' Динко и Приятели 1 - 6 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
04-07-2015 00:00 не е избран FC SAN MARCO - ГОЛ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
04-07-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Спортинг 6 - 4 PREMIER LEAGUE 16
05-07-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Great Wall - Ловеч 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-07-2015 19:45 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 6 - 5 PREMIER LEAGUE 13
06-07-2015 21:45 не е избран ESPRIT BRIGADA - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2015 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Бандата 7 - 5 Група D 1
09-07-2015 21:45 Palmsbet stadium ESPRIT BRIGADA - Хищниците 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
11-07-2015 20:00 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели - PREMIER LEAGUE 17
11-07-2015 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - FC SAN MARCO 3 - 10 PREMIER LEAGUE 17
11-07-2015 21:00 не е избран Barca - МФК "Булгари" *5 - 5 PREMIER LEAGUE 17
12-07-2015 18:00 Комплекс Трендафила VR Group - ESPRIT BRIGADA 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-07-2015 21:45 не е избран Мега Денс - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Група D 2
23-07-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC CRAZY GANG 2 - 2 Група D 3
30-07-2015 20:45 не е избран Interpol - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 Група D 4
31-07-2015 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ King Games - ESPRIT BRIGADA 2 - 2* FINAL FOUR 1
01-08-2015 10:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ ESPRIT BRIGADA - Plomari Антилопите 3 - 5 FINAL FOUR 2
01-08-2015 19:15 Спортен комплекс КАМЧИЯ ЕЛ ГАЛАКТИКОС - ESPRIT BRIGADA 2 - 3 FINAL FOUR 3
06-08-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Рапидо Куриери 8 - 3 Група D 5
10-08-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Супичка 11 - 2 Елиминации
13-08-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Витоша Бистрица 6 - 3 Елиминации
17-08-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - СИНИТЕ BD LIQUOR - Елиминации
23-08-2015 20:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Неудобните 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-08-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - FC WORDS 11 - 2 PREMIER LEAGUE 12
25-08-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 1 Елиминации
29-08-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 3 PREMIER LEAGUE 1
01-09-2015 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 10 - 4 PREMIER LEAGUE 1
01-09-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Лазур Свети Влас 0 - 8 PREMIER LEAGUE 13
05-09-2015 19:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - МФК "Булгари" 2 - 4 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2015 20:00 не е избран FreshMarket - FC SAN MARCO 4 - 2 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2015 12:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ЖИВЕЛИ 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-09-2015 22:30 не е избран FC SAN MARCO - МАРАДОНА 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
08-09-2015 21:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ отложен PREMIER LEAGUE 14
10-09-2015 22:30 не е избран FC CRAZY GANG - ESPRIT BRIGADA 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
11-09-2015 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Бат' Динко и Приятели 3 - 6 PREMIER LEAGUE 2
12-09-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Спортинг 6 - 4 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 15:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Зебра 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
15-09-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - Квант 2011 3 - 2 PREMIER LEAGUE 15
15-09-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 6 - 1 PREMIER LEAGUE 3
22-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - Лазур Свети Влас 2 - 3 PREMIER LEAGUE 16
23-09-2015 22:30 не е избран Вълците - ESPRIT BRIGADA 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 2
26-09-2015 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2015 21:00 не е избран FC SAN MARCO - Актив комерс 8 - 4 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - ESPRIT BRIGADA 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2015 18:45 не е избран Fusion - Бат' Динко и Приятели 2 - 9 PREMIER LEAGUE 4
03-10-2015 18:00 не е избран МФК "Булгари" - МАРАДОНА 5 - 1 PREMIER LEAGUE 5
03-10-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - FC SAN MARCO 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2015 00:00 Релакс Арена (Пазарджик) FC SAN MARCO - ЕСЕТРА КОМЕРС 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
04-10-2015 21:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Малки Страсти 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-10-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - Лазур Свети Влас 2 - 13 PREMIER LEAGUE 18
06-10-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Шенкер 8 - 2 PREMIER LEAGUE 5
10-10-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Изток 2014 7 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
10-10-2015 18:00 не е избран FreshMarket - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 6
10-10-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Валяците 7 - 6 PREMIER LEAGUE 6
17-10-2015 20:00 не е избран МФК "Булгари" - FC SAN MARCO 2 - 4 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 12:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Intellect 10 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ 4 - 3 PREMIER LEAGUE 20
21-10-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2015 21:45 не е избран FC SAN MARCO - Аякс-Зебра 6 - 1 PREMIER LEAGUE 8
24-10-2015 18:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 6 - 3 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2015 17:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
27-10-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - Лазур Свети Влас 0 - 2 PREMIER LEAGUE 21
30-10-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 1 - 1 PREMIER LEAGUE 8
31-10-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC SAN MARCO *3 - 3 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2015 14:00 Игрище Ловен парк Бат' Динко и Приятели - КЦМ 2000 ГРУП *3 - 3 Група E 2
01-11-2015 17:00 Игрище Ловен парк АФК ВЕРЕЯ 1995 - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 Група E 3
03-11-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - Liverpool 7 - 3 PREMIER LEAGUE 17
03-11-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ДЕЛТУМ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 19
03-11-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 2 - 2 PREMIER LEAGUE 9
07-11-2015 21:00 не е избран FC SAN MARCO - PMP Build Invest 0 - 4 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2015 21:00 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2015 22:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Бат' Динко и Приятели 2 - 6 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2015 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ESPRIT BRIGADA 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
14-11-2015 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Спортинг 3 - 0 PREMIER LEAGUE 11
14-11-2015 19:00 не е избран Barca - FC SAN MARCO 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2015 09:00 не е избран Спортинг - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2015 22:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ESPRIT BRIGADA 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
20-11-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 8 - 3 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2015 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 2 - 1 PREMIER LEAGUE 9
26-11-2015 22:30 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
28-11-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 5 - 4 PREMIER LEAGUE 13
28-11-2015 21:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - FC SAN MARCO 1 - 9 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2015 16:00 не е избран Софийска вода - ESPRIT BRIGADA 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2015 18:45 не е избран Джовани - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
05-12-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Витоша Бистрица 7 - 5 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 2 - 8 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2015 22:30 не е избран ESPRIT BRIGADA - НДП Стрелци 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
12-12-2015 00:00 не е избран Barca - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2015 22:00 не е избран Sushi Shef - ESPRIT BRIGADA - MTEL PREMIER LEAGUE 17
15-12-2015 18:45 не е избран CAM R - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
17-12-2015 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - FC SAN MARCO 2 - 5 PREMIER LEAGUE 15
30-01-2016 20:45 не е избран VILLA MARK - ESPRIT BRIGADA - MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-02-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Вършец 6 - 1 PREMIER LEAGUE 14
25-02-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - ESPRIT BRIGADA 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
26-02-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - PREMIER LEAGUE 12
27-02-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - АЯКС СОФИЯ 7 - 1 PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 19:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-03-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ORBICO BULGARIA 5 - 1 PREMIER LEAGUE 1
02-03-2016 21:45 не е избран FC SAN MARCO - ПЪЛНА СКРЪБ 8 - 5 PREMIER LEAGUE 12
06-03-2016 11:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Нюкасъл 1 - 4 Група I 1
06-03-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - .............. 3 - 5 Група I 1
12-03-2016 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - FC SAN MARCO 4 - 7 PREMIER LEAGUE 2
12-03-2016 21:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
13-03-2016 15:00 Спортен комплекс Шампиони .............. - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 Група I 2
13-03-2016 18:00 Спортен комплекс Шампиони Нюкасъл - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 Група I 2
16-03-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 3 - 2 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 17:00 не е избран FC SAN MARCO - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Витоша Бистрица 5 - 2 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 11:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
26-03-2016 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МФК "Булгари" 1 - 3 PREMIER LEAGUE 4
26-03-2016 21:00 не е избран Валяците - FC SAN MARCO 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ESPRIT BRIGADA 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Интерхаус България 6 - 2 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2016 17:00 не е избран FC SAN MARCO - FC ALA GROUP 9 - 6 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket 0 - 6 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 20:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - FC CRAZY GANG 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - ESPRIT BRIGADA 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
11-04-2016 21:45 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 5 - 3 PREMIER LEAGUE 6
12-04-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Liverpool - Лазур Свети Влас 3 - 4 PREMIER LEAGUE 1
12-04-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
16-04-2016 19:00 не е избран МФК "Булгари" - FC SAN MARCO 4 - 13 PREMIER LEAGUE 7
19-04-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - REAL UNITED 0 - 4 PREMIER LEAGUE 2
19-04-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Рапидо Куриери 5 - 3 PREMIER LEAGUE 8
23-04-2016 13:00 Релакс Арена (Пазарджик) Бат' Динко и Приятели - Kamenitza-Интернационал 16 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-04-2016 11:00 не е избран Valencia C.F. - ESPRIT BRIGADA 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
27-04-2016 21:45 не е избран FC SAN MARCO - Актив комерс 7 - 2 PREMIER LEAGUE 8
29-04-2016 00:00 Спортен комплекс Шампиони Лазур Свети Влас - ШАШ 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-05-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - Лазур Свети Влас 4 - 6 PREMIER LEAGUE 3
10-05-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
10-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - ФК НАЦИОНАЛ БУРГАС 3 - 7 PREMIER LEAGUE 4
13-05-2016 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FC ALA GROUP 5 - 4 PREMIER LEAGUE 9
14-05-2016 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) КЦМ 2000 ГРУП - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-05-2016 21:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Неудобните 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - Лазур Свети Влас 2 - 1 PREMIER LEAGUE 5
17-05-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
26-05-2016 21:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
29-05-2016 18:00 не е избран Intellect - ESPRIT BRIGADA 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-05-2016 20:45 не е избран ДСК Банка - Бат' Динко и Приятели 5 - 8 PREMIER LEAGUE 9
31-05-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - Лазур Свети Влас 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
31-05-2016 22:30 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 7 - 4 PREMIER LEAGUE 8
03-06-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 4 - 3 PREMIER LEAGUE 12
03-06-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - FC SAN MARCO 8 - 2 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2016 16:00 Терен 1 - Младежки център Лазур Свети Влас - КУРШУМИТЕ 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-06-2016 18:00 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
07-06-2016 21:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 2 - 4 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2016 20:00 не е избран FC SAN MARCO - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
12-06-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Актив комерс - Лазур Свети Влас 3 - 8 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-06-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - Лазур Свети Влас 1 - 1 PREMIER LEAGUE 8
17-06-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 5 - 3 PREMIER LEAGUE 13
18-06-2016 00:00 не е избран Сердика - FC SAN MARCO 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
21-06-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - ДЕЛТУМ 5 - 6 PREMIER LEAGUE 9
21-06-2016 21:45 не е избран Шенкер - Бат' Динко и Приятели 0 - 4 PREMIER LEAGUE 15
25-06-2016 00:00 не е избран FC SAN MARCO - АЯКС СОФИЯ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2016 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
27-06-2016 00:00 не е избран PMP Build Invest - FC SAN MARCO 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
27-06-2016 22:30 не е избран Хищниците - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
28-06-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - Лазур Свети Влас 6 - 6 PREMIER LEAGUE 10
29-06-2016 00:00 не е избран FC SAN MARCO - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
29-06-2016 19:45 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 10
29-06-2016 20:45 не е избран ESPRIT BRIGADA - ЖИВЕЛИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
01-07-2016 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ ДЕЛТУМ - Лазур Свети Влас 6 - 2 FINAL FOUR 1
01-07-2016 20:45 не е избран Малки Страсти - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
02-07-2016 00:00 не е избран МАРАДОНА - FC SAN MARCO 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
02-07-2016 10:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ Лазур Свети Влас - ФК Вадиас 1 - 3 FINAL FOUR 2
02-07-2016 18:00 не е избран Сердика - МФК "Булгари" 4 - 5 PREMIER LEAGUE 15
02-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ КЦМ 2000 ГРУП - Лазур Свети Влас 0 - 0 FINAL FOUR 3
03-07-2016 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-07-2016 00:00 не е избран FC SAN MARCO - Витоша Бистрица 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
04-07-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
05-07-2016 00:00 не е избран FC SAN MARCO - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
05-07-2016 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Софийска вода 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
05-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - FC WORDS 3 - 4 PREMIER LEAGUE 11
06-07-2016 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Majestic 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-07-2016 18:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
09-07-2016 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
10-07-2016 00:00 не е избран ФК Вадиас - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-07-2016 18:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Бат' Динко и Приятели 3 - 4 Група C 1
18-07-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - PMP Build Invest 4 - 2 Група C 2
28-07-2016 18:45 не е избран FootballScout - Бат' Динко и Приятели 3 - 8 Група C 3
01-08-2016 20:45 не е избран Mladost Crew - Бат' Динко и Приятели 1 - 18 Група C 4
07-08-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - FC Canarios 7 - 13 PREMIER LEAGUE 7
08-08-2016 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Спортист Долни Лозен 8 - 3 Група C 5
16-08-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Paysafe 10 - 0 Елиминации
18-08-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 3 - 1 Елиминации
22-08-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Неудобните 4 - 2 Елиминации
27-08-2016 20:00 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 2 - 2* PREMIER LEAGUE 1
30-08-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - Liverpool 9 - 7 PREMIER LEAGUE 12
30-08-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ADIDAS 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
06-09-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 REAL UNITED - Лазур Свети Влас 8 - 6 PREMIER LEAGUE 13
10-09-2016 20:30 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2016 20:45 не е избран Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
17-09-2016 19:30 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 4 - 1 PREMIER LEAGUE 3
20-09-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 ФК НАЦИОНАЛ БУРГАС - Лазур Свети Влас 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
27-09-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ 6 - 4 PREMIER LEAGUE 16
28-09-2016 18:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
30-09-2016 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
04-10-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - DE ROSSI 6 - 1 PREMIER LEAGUE 17
07-10-2016 18:45 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели 8 - 5 PREMIER LEAGUE 4
11-10-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Лазур Свети Влас 6 - 4 PREMIER LEAGUE 18
11-10-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 4 - 7 PREMIER LEAGUE 5
15-10-2016 11:00 не е избран Evrotur - Дартанян 0 - 14 Висша лига 1
15-10-2016 11:00 не е избран БФК Мики Маус - Floor Decor 9 - 0 Висша лига 1
18-10-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 5 - 6 PREMIER LEAGUE 6
18-10-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ПОБЕДА БУРГАС 0 - 5 PREMIER LEAGUE 19
22-10-2016 18:30 не е избран Шопски отряд - БФК Мики Маус 5 - 6 Висша лига 2
22-10-2016 19:30 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 6 PREMIER LEAGUE 7
25-10-2016 18:00 не е избран Дартанян - Академик - ветерани 5 - 3 Висша лига 2
25-10-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ - Лазур Свети Влас 5 - 0 PREMIER LEAGUE 20
26-10-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
29-10-2016 18:30 не е избран БФК Мики Маус - Evrotur 8 - 4 Висша лига 3
30-10-2016 11:00 не е избран Лозенец Юн - Дартанян 4 - 14 Висша лига 3
30-10-2016 11:00 Игрище зад централна поща Лазур Свети Влас - ГРЪНЧАРИТЕ 5 - 0 Група D 1
30-10-2016 14:00 Игрище зад централна поща СИНИ ОРЛИ - Лазур Свети Влас 4 - 6 Група D 2
31-10-2016 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2016 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2016 21:00 не е избран Лазур Свети Влас - MFC Lazur Burgas 5 - 0 PREMIER LEAGUE 21
05-11-2016 18:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - МФК "Булгари" 4 - 9 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 11:00 не е избран Дартанян - Хотел Европа 9 - 6 Висша лига 4
07-11-2016 22:30 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Сердика 2 - 6 PREMIER LEAGUE 6
08-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ЗИГ-ЗАГ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
09-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
12-11-2016 18:30 не е избран БФК Мики Маус - Дартанян 4 - 8 Висша лига 5
12-11-2016 20:30 не е избран Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 2 - 6 PREMIER LEAGUE 10
15-11-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - Лазур Свети Влас 5 - 0 PREMIER LEAGUE 22
18-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 3 PREMIER LEAGUE 10
19-11-2016 18:30 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 8 - 10 Висша лига 6
19-11-2016 18:30 не е избран Дартанян - Floor Decor 11 - 0 Висша лига 6
21-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Еврофутбол 10 - 7 PREMIER LEAGUE 11
23-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 10 - 2 PREMIER LEAGUE 11
26-11-2016 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МФК "Булгари" 3 - 8 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 8 Висша лига 7
27-11-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център Лазур Свети Влас - Валяците 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-12-2016 11:00 не е избран Дартанян - Шопски отряд 6 - 1 Висша лига 8
04-12-2016 12:00 не е избран БФК Мики Маус - Академик - ветерани 5 - 0 Висша лига 8
07-12-2016 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
10-12-2016 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 4 - 7 PREMIER LEAGUE 14
12-12-2016 10:00 ACCEDIA STADIUM Лозенец Юн - БФК Мики Маус 7 - 8 Висша лига 4
14-12-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
05-02-2017 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
07-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 5
09-02-2017 00:00 не е избран Хотел Европа - БФК Мики Маус 0 - 5 Висша лига 9
10-02-2017 22:00 Царско село МФК "Булгари" - Еконт 61 8 - 3 ВТОРА ФАЗА
18-02-2017 19:30 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
20-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - The "Mannschaft" 13 - 2 PREMIER LEAGUE 1
23-02-2017 20:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 5 - 1 PREMIER LEAGUE 12
25-02-2017 18:30 не е избран МФК "Булгари" - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
28-02-2017 20:45 Palmsbet stadium Tom Taylor - Бат' Динко и Приятели 1 - 7 PREMIER LEAGUE 16
02-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
11-03-2017 18:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Чичовци - ветерани - Дартанян 3 - 4 Висша лига 9
12-03-2017 13:00 Зала "Декотекс" АФК Гробарите - Лазур Свети Влас 4 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Tom Taylor - Бат' Динко и Приятели 2 - 6 PREMIER LEAGUE 2
18-03-2017 00:00 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 2 - 6 Висша лига 10
21-03-2017 18:00 не е избран Академик - ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 10
24-03-2017 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 4 - 0 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Дартанян - Лозенец Юн 9 - 3 Висша лига 11
26-03-2017 16:00 Каменица Арена ОПТИМИСТ - Лазур Свети Влас 2 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 2 - 5 PREMIER LEAGUE 4
31-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
01-04-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
01-04-2017 19:30 не е избран Шопски отряд - БФК Мики Маус 5 - 0 Висша лига 12
02-04-2017 13:00 не е избран ТЕМИДА - Дартанян 4 - 11 Висша лига 12
05-04-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2017 18:30 не е избран Дартанян - ПФК "61" 13 - 4 Висша лига 13
09-04-2017 12:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - БФК Мики Маус 2 - 5 Висша лига 13
14-04-2017 10:00 не е избран Дартанян - Evrotur 5 - 0 Висша лига 15
18-04-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
20-04-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
22-04-2017 00:00 не е избран БФК Мики Маус - Evrotur 5 - 0 Висша лига 11
22-04-2017 19:30 не е избран МФК "Булгари" - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 5 PREMIER LEAGUE 6
25-04-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
06-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
10-05-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Изворна вода Бачково 5 - 6 PREMIER LEAGUE 10
13-05-2017 19:30 не е избран Floor Decor - БФК Мики Маус 4 - 5 Висша лига 15
13-05-2017 20:30 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 1 - 4 PREMIER LEAGUE 7
16-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
20-05-2017 18:30 не е избран БФК Мики Маус - Хищниците 8 - 4 Висша лига 16
20-05-2017 19:30 не е избран МФК "Булгари" - Сантяго Бернабеу 10 - 6 PREMIER LEAGUE 8
21-05-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - Дартанян 2 - 5 Висша лига 16
24-05-2017 00:00 не е избран Кракра Перник - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
26-05-2017 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 9 - 5 PREMIER LEAGUE 3
27-05-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
27-05-2017 18:30 ACCEDIA STADIUM Дартанян - БФК Мики Маус 5 - 0 Висша лига 17
30-05-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 3 PREMIER LEAGUE 12
03-06-2017 17:30 ACCEDIA STADIUM БФК Мики Маус - Чичовци - ветерани 0 - 5 Висша лига 18
11-06-2017 10:00 не е избран Дартанян - Floor Decor 9 - 3 Висша лига 19
12-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Сердика - МФК "Булгари" 2 - 1 PREMIER LEAGUE 11
13-06-2017 18:15 не е избран Академик - ветерани - БФК Мики Маус *5 - 5 Висша лига 19
13-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - MAHARANI 4 - 3 PREMIER LEAGUE 9
14-06-2017 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 6 - 4 PREMIER LEAGUE 14
17-06-2017 17:00 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 7 - 3 PREMIER LEAGUE 12
17-06-2017 18:00 не е избран Хищниците - Дартанян 0 - 5 Висша лига 20
18-06-2017 11:00 не е избран БФК Мики Маус - Лозенец Юн 6 - 5 Висша лига 20
21-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 6
22-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
23-06-2017 18:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
24-06-2017 18:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - Дартанян 2 - 13 Висша лига 21
25-06-2017 11:00 не е избран ТЕМИДА - БФК Мики Маус 2 - 1 Висша лига 21
01-07-2017 17:00 не е избран БФК Мики Маус - ПФК "61" 0 - 5 Висша лига 22
01-07-2017 20:00 не е избран МФК "Булгари" - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
04-07-2017 00:00 не е избран Виста - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 18:45 Palmsbet stadium Чичовци - ветерани - БФК Мики Маус 5 - 0 Висша лига 7
04-07-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 3 - 7 Висша лига 14
04-07-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Цар Иван Асен II 4 - 6 PREMIER LEAGUE 10
08-07-2017 19:00 не е избран Дартанян - Чичовци - ветерани - Висша лига 22
09-07-2017 20:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
10-07-2017 21:45 не е избран АБВ* - Mtel* 1 - 5 Група C 1
17-07-2017 20:45 не е избран Mtel* - SANTOS* 6 - 3 Група C 2
02-08-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Jaguares* - Mtel* 4 - 11 Група C 3
03-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Mtel* - Тики-Така 4 - 3 Група C 4
08-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Драгалевци* - Mtel* 5 - 2 Група C 5
15-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Mtel* - Галактико* 1 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
02-09-2017 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Сантяго Бернабеу 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
02-09-2017 21:00 не е избран Северозапад - Mat Star 5 - 3 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Вършец - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 2 FC Canarios - Лазур Свети Влас 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
06-09-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
07-09-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
12-09-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - ФК МАШИНИТЕ 1 - 6 PREMIER LEAGUE 13
13-09-2017 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
15-09-2017 19:00 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 0 - 0 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2017 21:00 не е избран Дартанян - Floor Decor 5 - 4 Висша лига 1
19-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 2 FC WORDS - Лазур Свети Влас 5 - 1 PREMIER LEAGUE 14
24-09-2017 00:00 не е избран Дартанян - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 2
26-09-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ПОБЕДА БУРГАС 4 - 8 PREMIER LEAGUE 15
26-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Северозапад 3 - 1 PREMIER LEAGUE 1
30-09-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - FC FIGHTERS 5 - 3 ГРУПА E5 1
30-09-2017 21:00 не е избран Северозапад - Serdika-Sofia 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
30-09-2017 22:15 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - ФК Пирдоп 4 - 2 ГРУПА E5 1
01-10-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 3
01-10-2017 11:00 не е избран Шопски отряд - БФК Мики Маус 4 - 8 Висша лига 3
03-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 Liverpool - Лазур Свети Влас 10 - 6 PREMIER LEAGUE 16
04-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - FC ALA GROUP 7 - 4 PREMIER LEAGUE 5
07-10-2017 12:00 Зала "Декотекс" МФК ЦСКА - Лазур Свети Влас 1 - 9 ГРУПА D2 1
07-10-2017 14:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Лазур Свети Влас 2 - 4 ГРУПА D2 1
07-10-2017 21:00 не е избран БФК Мики Маус - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 4
08-10-2017 13:00 не е избран Дартанян - Лозенец Юн 3 - 1 Висша лига 4
10-10-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
11-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 5 - 1 PREMIER LEAGUE 6
14-10-2017 11:00 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - Лазур Свети Влас 2 - 1 ГРУПА D2 2
14-10-2017 13:00 Hadzhiev Arena 1 Лазур Свети Влас - КАМИТЕ 3 - 0 ГРУПА D2 2
14-10-2017 19:00 не е избран Северозапад - МФК "Булгари" 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2017 11:00 не е избран Левски Г - ветерани - БФК Мики Маус 7 - 10 Висша лига 5
15-10-2017 17:00 Терен 2 - Младежки център ФК Пирдоп - МФК "Булгари" 4 - 6 ГРУПА E5 2
15-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - МФК "Булгари" 8 - 2 ГРУПА E5 2
17-10-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
17-10-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - Лазур Свети Влас 6 - 4 PREMIER LEAGUE 18
21-10-2017 21:00 не е избран Дартанян - ПФК "61" 11 - 3 Висша лига 6
23-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 2 - 3 PREMIER LEAGUE 3
23-10-2017 22:30 Palmsbet stadium Без напрежение - Северозапад 1 - 4 PREMIER LEAGUE 3
24-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - Мон-Крис 0 - 5 PREMIER LEAGUE 19
24-10-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
28-10-2017 19:00 не е избран Северозапад - Витоша Бистрица 9 - 2 PREMIER LEAGUE 9
28-10-2017 19:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МФК "Булгари" 5 - 2 PREMIER LEAGUE 9
28-10-2017 21:00 не е избран Левски Г - ветерани - Дартанян 3 - 5 Висша лига 7
29-10-2017 10:00 Общински спортен комплекс "Славейков" Лазур Свети Влас - КАМИТЕ 3 - 0 ГРУПА D2 3
29-10-2017 10:00 Пирдоп ФК Пирдоп - МФК "Булгари" 2 - 4 ГРУПА E5 3
29-10-2017 14:00 Общински спортен комплекс "Славейков" Лазур Свети Влас - МФК ЦСКА 2 - 2 ГРУПА D2 3
31-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 Адзуро Поморие - Лазур Свети Влас 5 - 0 PREMIER LEAGUE 20
31-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Бат' Динко и Приятели 0 - 0 PREMIER LEAGUE 9
04-11-2017 00:00 не е избран Тренто - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
04-11-2017 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2017 00:00 не е избран Лазур Свети Влас - БУНДЕСТИМ 0 - 0 PREMIER LEAGUE 21
07-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 8 - 0 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Валяците 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
10-11-2017 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) МФК "Булгари" - FC FIGHTERS 5 - 0 ГРУПА E5 3
11-11-2017 15:00 Атлетик Арена ФК Ракета - Лазур Свети Влас 6 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-11-2017 19:00 не е избран МФК "Булгари" - МАРАДОНА 9 - 3 PREMIER LEAGUE 11
11-11-2017 20:00 не е избран No Name - ветерани - Дартанян 7 - 3 Висша лига 9
12-11-2017 12:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - БФК Мики Маус 3 - 20 Висша лига 9
17-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Rehau - Бат' Динко и Приятели 6 - 14 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2017 10:00 не е избран Floor Decor - БФК Мики Маус 4 - 12 Висша лига 10
19-11-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2017 15:00 не е избран Дартанян - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 7 - 6 Висша лига 10
19-11-2017 16:00 Каменица Арена Лазур Свети Влас - ФК Ракета 12 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-11-2017 00:00 не е избран ФК ФОРТУНА - Лазур Свети Влас 5 - 0 PREMIER LEAGUE 22
22-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Easy TV Net 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
25-11-2017 00:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
25-11-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Тренто 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
26-11-2017 00:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - Дартанян 0 - 5 Висша лига 11
26-11-2017 00:00 не е избран БФК Мики Маус - Академик - ветерани 5 - 0 Висша лига 11
26-11-2017 14:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - МФК "Булгари" 3 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-11-2017 14:00 не е избран No Name - ветерани - БФК Мики Маус 5 - 3 Висша лига 7
02-12-2017 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Северозапад 1 - 5 PREMIER LEAGUE 14
03-12-2017 13:00 не е избран Дартанян - БФК Мики Маус 5 - 9 Висша лига 12
05-12-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
09-12-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
10-12-2017 00:00 не е избран БФК Мики Маус - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 13
10-12-2017 00:00 не е избран Академик - ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 13
12-12-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Столичен Авто Транспорт 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
13-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - Бат' Динко и Приятели 1 - 6 PREMIER LEAGUE 15
15-12-2017 20:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
06-01-2018 22:00 Царско село Лазур Свети Влас* - Вечно жъдни* 2 - 1 Група G 1
12-01-2018 20:00 Царско село Кракра Перник* - Лазур Свети Влас* 3 - 3 Група G 2
21-01-2018 13:00 не е избран Лазур Свети Влас* - Гогов тим* 12 - 2 Група G 3
27-01-2018 15:00 не е избран PMP Build Invest* - Лазур Свети Влас* 1 - 3 Група G 4
31-01-2018 19:30 Palmsbet stadium Лазур Свети Влас* - Жар Голяновци* 11 - 3 Група G 5
06-02-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Северозапад 4 - 9 PREMIER LEAGUE 8
06-02-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Serdika-Sofia 2 - 0 PREMIER LEAGUE 8
10-02-2018 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Лазур Свети Влас* - Изтокът* 10 - 2 ВТОРА ФАЗА
11-02-2018 22:00 не е избран Лазур Свети Влас* - Fresh Market* 2 - 0 ВТОРА ФАЗА
13-02-2018 20:45 не е избран MAHARANI - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
15-02-2018 20:45 не е избран Mat Star - МФК "Булгари" 5 - 10 PREMIER LEAGUE 5
17-02-2018 18:00 не е избран Лазур Свети Влас* - Sushi Shef* 4 - 3 ВТОРА ФАЗА
17-02-2018 18:00 не е избран Дартанян - Тиняците 5 - 0 Висша лига 8
18-02-2018 18:00 не е избран Лазур Свети Влас* - Intellect* 7 - 1 ВТОРА ФАЗА
22-02-2018 20:00 ACCEDIA STADIUM Малки страсти Лазур Свети Влас - София* - Лазур Свети Влас* 3 - 1 ВТОРА ФАЗА
24-02-2018 18:00 не е избран Витоша Бистрица - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
10-03-2018 20:00 не е избран БФК Мики Маус - Тиняците 5 - 2 Висша лига 6
11-03-2018 11:00 не е избран Шопски отряд - Дартанян 3 - 11 Висша лига 5
11-03-2018 12:00 не е избран БФК Мики Маус - Лозенец Юн 10 - 3 Висша лига 2
13-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 5 - 9 PREMIER LEAGUE 17
14-03-2018 19:00 не е избран Без напрежение - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
14-03-2018 19:45 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
17-03-2018 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Сантяго Бернабеу 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
17-03-2018 18:00 не е избран БФК Мики Маус - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 4 - 1 Висша лига 8
19-03-2018 19:45 Palmsbet stadium Северозапад - Актив комерс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
21-03-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
24-03-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
28-03-2018 19:45 не е избран ING - Бат' Динко и Приятели 3 - 8 PREMIER LEAGUE 2
30-03-2018 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 6 - 3 PREMIER LEAGUE 3
31-03-2018 18:00 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 1 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 15:00 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - Лазур Свети Влас 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
05-04-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - MAHARANI 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
10-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Бат' Динко и Приятели 2 - 9 PREMIER LEAGUE 4
10-04-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Лазур Свети Влас 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
10-04-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Лазур Свети Влас 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
14-04-2018 18:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 8 - 5 PREMIER LEAGUE 4
14-04-2018 18:00 не е избран Дартанян - No Name - ветерани 1 - 3 Висша лига 3
15-04-2018 11:00 Общински спортен комплекс "Славейков" Лазур Свети Влас - МФК ЦСКА *2 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ОПТИМИСТ 4 - 8 PREMIER LEAGUE 2
17-04-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ОПТИМИСТ 4 - 8 PREMIER LEAGUE 2
21-04-2018 18:00 не е избран БФК Мики Маус - Дартанян 9 - 3 Висша лига 4
21-04-2018 19:00 не е избран Северозапад - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
21-04-2018 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Цар Иван Асен II 9 - 2 PREMIER LEAGUE 5
22-04-2018 12:00 не е избран БФК Мики Маус - Левски Г - ветерани 10 - 3 Висша лига 3
24-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 7 PREMIER LEAGUE 6
24-04-2018 19:00 Каменица Арена - терен 2 Адзуро Поморие - Лазур Свети Влас 1 - 8 PREMIER LEAGUE 3
27-04-2018 21:45 не е избран Северозапад - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
29-04-2018 11:00 не е избран Лозенец Юн - БФК Мики Маус 6 - 8 Висша лига 5
01-05-2018 00:00 не е избран Mat Star - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 00:00 не е избран Без напрежение - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
07-05-2018 16:00 Каменица Арена Лазур Свети Влас - Малки Страсти 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ПОБЕДА БУРГАС 7 - 9 PREMIER LEAGUE 4
11-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МФК "Булгари" отложен PREMIER LEAGUE 14
11-05-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0 PREMIER LEAGUE 8
13-05-2018 12:00 не е избран Дартанян - Лозенец Юн 3 - 3 Висша лига 6
13-05-2018 13:00 не е избран БФК Мики Маус - Шопски отряд 10 - 3 Висша лига 6
13-05-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Валяците 1 - 7 PREMIER LEAGUE 14
15-05-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Rehau 13 - 6 PREMIER LEAGUE 9
15-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - Лазур Свети Влас 6 - 8 PREMIER LEAGUE 5
20-05-2018 15:00 не е избран Шопски отряд - Дартанян 1 - 13 Висша лига 7
20-05-2018 16:00 не е избран Floor Decor - БФК Мики Маус 3 - 5 Висша лига 7
22-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - Лазур Свети Влас 10 - 2 PREMIER LEAGUE 6
27-05-2018 16:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Лазур Свети Влас 6 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-05-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - FC WORDS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
29-05-2018 20:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран ФК Керамик - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-06-2018 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
01-06-2018 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - Бат' Динко и Приятели 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
03-06-2018 13:00 не е избран Дартанян - Floor Decor 9 - 2 Висша лига 8
03-06-2018 20:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
05-06-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - Лазур Свети Влас 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
06-06-2018 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 0 PREMIER LEAGUE 11
08-06-2018 20:45 не е избран Северозапад - Валяците 4 - 3 PREMIER LEAGUE 10
09-06-2018 14:30 не е избран Лестър - МФК "Булгари" 1 - 4 F5WC - Group D 1
09-06-2018 16:30 не е избран МФК "Булгари" - Модерният ляв 3 - 1 F5WC - Group D 3
09-06-2018 17:30 не е избран ДАНТЕК - МФК "Булгари" 4 - 5 F5WC - Eliminations
10-06-2018 20:00 не е избран ТЕМИДА - БФК Мики Маус 0 - 5 Висша лига 9
12-06-2018 00:00 не е избран Лазур Свети Влас - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
16-06-2018 19:00 не е избран БФК Мики Маус - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 5 - 0 Висша лига 1
17-06-2018 20:00 не е избран Дартанян - ТЕМИДА 8 - 3 Висша лига 1
18-06-2018 22:30 не е избран Сердика - Северозапад 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
22-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - PMP Build Invest 3 - 4 PREMIER LEAGUE 7
23-06-2018 19:00 не е избран Северозапад - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
23-06-2018 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
24-06-2018 19:00 не е избран No Name - ветерани - БФК Мики Маус 5 - 3 Висша лига 2
25-06-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ВЕТ Юнайтед 9 - 1 PREMIER LEAGUE 7
26-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Северозапад 5 - 6 PREMIER LEAGUE 9
29-06-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 2
30-06-2018 00:00 не е избран МФК "Булгари" - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
30-06-2018 00:00 не е избран Дартанян - Левски Г - ветерани 5 - 0 Висша лига 5
01-07-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
01-07-2018 19:00 не е избран Сердика - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
02-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
03-07-2018 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
05-07-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - Северозапад 1 - 8 PREMIER LEAGUE 13
06-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 5
07-07-2018 20:00 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 3 - 11 PREMIER LEAGUE 15
07-07-2018 20:00 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 8
08-07-2018 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 8 - 4 Висша лига 9
11-07-2018 19:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 1 - 4 Висша лига 1
12-07-2018 20:30 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Северозапад 1 - 2 PREMIER LEAGUE 4
12-07-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Северозапад - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
17-07-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Враждебна - Бат' Динко и Приятели 3 - 10 Група E 1
26-07-2018 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Опаковка БГ 7 - 5 Група E 2
01-08-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - Бат' Динко и Приятели 10 - 10 Група E 3
05-08-2018 00:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Група E 4
15-08-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ФК ИХТИМАН 5 - 3 Група E 5
20-08-2018 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Профи Спорт 8 - 4 Елиминации
24-08-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сердика 10 - 0 Елиминации
27-08-2018 19:45 не е избран Витоша Бистрица - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 Елиминации
28-08-2018 00:00 не е избран Лазур Свети Влас - FC Canarios 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
28-08-2018 19:45 не е избран ФК Керамик - Бат' Динко и Приятели 2 - 9 Източна конференция 1
28-08-2018 21:45 не е избран Сердика - Северозапад 2 - 4 Западна конференция 1
30-08-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 1 Елиминации
01-09-2018 21:45 не е избран Северозапад - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 4
03-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 2 Елиминации
11-09-2018 18:45 Palmsbet stadium Витоша Бистрица - Бат' Динко и Приятели 2 - 8 Източна конференция 2
12-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - DXC.technology 4 - 3 Западна конференция 2
18-09-2018 18:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Северозапад 5 - 6 Западна конференция 3
18-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Bamboo Beach 5 - 2 Източна конференция 3
26-09-2018 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - Бат' Динко и Приятели 3 - 6 Източна конференция 4
30-09-2018 12:00 не е избран БФК Мики Маус - PalmsBet ветерани 10 - 4 Висша лига 1
30-09-2018 18:00 не е избран Дартанян - ТЕМИДА 6 - 2 Висша лига 1
01-10-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 8
01-10-2018 00:00 не е избран Северозапад - Skypharm 5 - 0 Западна конференция 6
01-10-2018 18:45 не е избран SSV - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 8
03-10-2018 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Rehau 9 - 1 Източна конференция 5
07-10-2018 18:00 не е избран ТЕМИДА - БФК Мики Маус 2 - 6 Висша лига 2
11-10-2018 18:15 не е избран A.C.A.B. - Бат' Динко и Приятели 3 - 6 Източна конференция 6
14-10-2018 16:00 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 2 - 3 Висша лига 3
14-10-2018 18:00 не е избран Дартанян - Шопски отряд 9 - 6 Висша лига 3
14-10-2018 20:00 не е избран Carpe Diem FC - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 5
16-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Африка Юнайтед 5 - 2 Източна конференция 7
17-10-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Северозапад 3 - 6 Западна конференция 7
20-10-2018 09:00 СК Езерец - терен 1 Тяло пречиш ми - Северозапад 1 - 2 Югозапад - група А 1
20-10-2018 11:30 СК Езерец - терен 1 Северозапад - МФК Средногорец (Златица) 13 - 1 Югозапад - група А 2
20-10-2018 12:45 СК Езерец - терен 1 Гадните Джиджовци - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 Югозапад - група B 2
20-10-2018 14:00 СК Езерец - терен 2 Холандците - Северозапад 2 - 6 Югозапад - група А 3
20-10-2018 15:15 СК Езерец - терен 2 Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 4 Югозапад - група B 3
21-10-2018 15:00 не е избран Шопски отряд - БФК Мики Маус 5 - 8 Висша лига 4
28-10-2018 12:00 не е избран БФК Мики Маус - Лозенец Юн 4 - 5 Висша лига 5
31-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - ДСК Банка 9 - 1 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 12
02-11-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 9
04-11-2018 17:00 не е избран Дартанян - БФК Мики Маус 3 - 4 Висша лига 6
07-11-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - Северозапад 2 - 1 Западна конференция 10
07-11-2018 20:45 не е избран Вършец - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 10
08-11-2018 12:00 не е избран БФК Мики Маус - No Name - ветерани 5 - 0 Висша лига 8
09-11-2018 12:00 не е избран No Name - ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 7
13-11-2018 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - PalmsBet 9 - 6 Източна конференция 11
17-11-2018 14:15 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Бат' Динко и Приятели - Старс 5 - 0 Югозапад - група E 2
17-11-2018 18:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Делииванови - Бат' Динко и Приятели 2 - 1 Югозапад - група E 3
17-11-2018 19:15 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Бат' Динко и Приятели - Приятели 5 - 5* КВАЛИФИКАЦИИ
18-11-2018 14:00 не е избран Дартанян - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 7 - 2 Висша лига 8
21-11-2018 18:45 не е избран iSTYLE - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 12
25-11-2018 14:00 не е избран PalmsBet ветерани - Дартанян 1 - 7 Висша лига 9
25-11-2018 18:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - БФК Мики Маус 4 - 4 Висша лига 9
27-11-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 6 Източна конференция 13
02-12-2018 15:00 не е избран PalmsBet ветерани - БФК Мики Маус 4 - 7 Висша лига 10
02-12-2018 18:00 не е избран ТЕМИДА - Дартанян 4 - 7 Висша лига 10
04-12-2018 19:45 не е избран Валяците - Северозапад 1 - 5 Западна конференция 14
05-12-2018 20:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Бат' Динко и Приятели 2 - 6 Източна конференция 14
09-12-2018 12:00 не е избран Лозенец Юн - Дартанян 3 - 5 Висша лига 4
31-12-2018 19:45 не е избран Северозапад - Ескус Милк 5 - 0 Западна конференция 15
05-01-2019 20:45 не е избран Северозапад - FK Kafana Stefanovic 5 - 0 Западна конференция 17
06-01-2019 22:00 Царско село АТИ КОНСУЛТ ORBIT - МФК "Булгари" 3 - 6 Palmsbet 1
09-01-2019 00:00 Царско село Северозапад - FK Kafana Stefanovic 10 - 5 Пицария Джовани 1
09-01-2019 00:00 Царско село Спортист Драгичево 2 - FC A.C.A.B - 2018 5 - 5 Happy 1
09-01-2019 00:00 не е избран ВЕТ Юнайтед - FC A.C.A.B - 2018 3 - 0 Happy 2
09-01-2019 00:00 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - SUTHERLAND 7 - 2 Happy 3
13-01-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 5 - 0 Източна конференция 15
23-01-2019 22:00 Царско село Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 3 - 3 Palmsbet 2
26-01-2019 14:00 не е избран Левски Г - FC A.C.A.B - 2018 2 - 4 Happy 4
27-01-2019 10:00 не е избран Софийска вода - МФК "Булгари" 3 - 5 Palmsbet 4
КР не е избран Северозапад - Левски Паталеница* 2 - 4 Пицария Джовани 4
01-02-2019 18:45 не е избран Северозапад - ING 5 - 0 Западна конференция 13
01-02-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 16
01-02-2019 20:00 не е избран Стабилните - Северозапад 4 - 9 Пицария Джовани 3
01-02-2019 20:45 не е избран Северозапад - ВЕТ Юнайтед 5 - 0 Западна конференция 19
03-02-2019 13:30 не е избран Северозапад - Африка Юнайтед 5 - 0 Пицария Джовани 2
03-02-2019 14:30 не е избран МФК "Булгари" - Бучките 5 - 4 Palmsbet 3
04-02-2019 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC ALA GROUP 5 - 1 Източна конференция 17
09-02-2019 15:00 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - Winbet 13 - 2 Happy 5
10-02-2019 22:00 не е избран МФК "Булгари" - Кракра Перник 2 - 2 Palmsbet 5
11-02-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - Северозапад 0 - 8 Западна конференция 18
12-02-2019 20:00 не е избран Сицилианците* - Северозапад 7 - 1 Пицария Джовани 5
16-02-2019 13:00 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - Bristol Rovers Bulgaria 10 - 3 ВТОРА ФАЗА
16-02-2019 17:30 не е избран ФК Бучино - Северозапад 3 - 5 ВТОРА ФАЗА
21-02-2019 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Спортист Драгичево 8 - 0 ВТОРА ФАЗА
22-02-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Северозапад 2 - 0 ВТОРА ФАЗА
23-02-2019 13:00 не е избран МФК "Булгари" - Магьосниците 1 - 1* ВТОРА ФАЗА
23-02-2019 13:00 не е избран Приятели - FC A.C.A.B - 2018 8 - 4 ВТОРА ФАЗА
25-02-2019 19:45 не е избран PMP Build Invest - Северозапад 2 - 3 Западна конференция 16
28-02-2019 19:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0 Западна конференция 11
06-03-2019 19:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 Източна конференция 18
07-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 8 - 3 Източна конференция 19
15-03-2019 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 1
15-03-2019 20:45 не е избран PalmsBet - FC A.C.A.B - 2018 0 - 8 CHAMPIONSHIP 2
17-03-2019 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 7 Висша лига 2
19-03-2019 19:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - ING 3 - 2 CHAMPIONSHIP 3
20-03-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Северозапад 2 - 1 PREMIER LEAGUE 2
20-03-2019 21:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
26-03-2019 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ФК Керамик 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
27-03-2019 21:45 не е избран DSV - FC A.C.A.B - 2018 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
28-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Milky Group Bio 0 - 2 PREMIER LEAGUE 3
31-03-2019 13:00 не е избран Дартанян - ФК Торпедо София ветерани 5 - 1 Висша лига 11
01-04-2019 13:00 не е избран БФК Мики Маус - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 13
01-04-2019 19:00 не е избран Северозапад - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
02-04-2019 20:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - ДСК Банка 6 - 3 CHAMPIONSHIP 5
06-04-2019 15:00 ACCEDIA STADIUM Северозапад - МФК ЦСКА 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-04-2019 13:00 Palmsbet stadium Шопски отряд - Дартанян 0 - 5 Висша лига 12
07-04-2019 13:00 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 4 - 6 Висша лига 12
14-04-2019 11:00 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - Северозапад 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-04-2019 13:00 не е избран Дартанян - Лозенец Юн 5 - 3 Висша лига 13
19-04-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
22-04-2019 19:45 Palmsbet stadium FC A.C.A.B - 2018 - FK Kafana Stefanovic 9 - 5 CHAMPIONSHIP 7
23-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - Северозапад 3 - 5 PREMIER LEAGUE 7
24-04-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
30-04-2019 19:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - Rehau 7 - 1 CHAMPIONSHIP 1
01-05-2019 00:00 не е избран No Name - ветерани - БФК Мики Маус 0 - 5 Висша лига 17
01-05-2019 00:00 не е избран Северозапад - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2019 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2019 19:00 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - Витоша Бистрица 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
01-05-2019 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
01-05-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
01-05-2019 20:45 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
05-05-2019 00:00 не е избран Дартанян - No Name - ветерани 5 - 0 Висша лига 16
07-05-2019 21:45 не е избран Easy TV Net - FC A.C.A.B - 2018 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
10-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Околчица /Враца/ 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-05-2019 18:45 не е избран Малки Страсти - Северозапад 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
14-05-2019 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 2 - 2 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2019 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - Северозапад 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2019 21:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - Сердика 3 - 1 CHAMPIONSHIP 9
19-05-2019 13:00 не е избран Дартанян - PalmsBet ветерани 10 - 4 Висша лига 18
20-05-2019 20:45 Palmsbet stadium A.C.A.B. - FC A.C.A.B - 2018 1 - 6 CHAMPIONSHIP 10
21-05-2019 18:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 2 - 1 PREMIER LEAGUE 10
27-05-2019 19:45 не е избран Intellect - Северозапад 3 - 8 PREMIER LEAGUE 11
29-05-2019 19:45 не е избран Малки Страсти - Бат' Динко и Приятели 7 - 2 PREMIER LEAGUE 11
31-05-2019 18:45 Palmsbet stadium ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - FC A.C.A.B - 2018 2 - 5 CHAMPIONSHIP 6
01-06-2019 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2019 19:45 не е избран БФК Мики Маус - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 11
02-06-2019 19:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Дартанян 4 - 3 Висша лига 17
06-06-2019 22:30 не е избран Северозапад - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 1 PREMIER LEAGUE 12
09-06-2019 15:00 не е избран БФК Мики Маус - Дартанян 7 - 6 Висша лига 15
10-06-2019 18:45 не е избран Intellect - Бат' Динко и Приятели 6 - 7 PREMIER LEAGUE 13
10-06-2019 18:45 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 1 - 5 PREMIER LEAGUE 13
12-06-2019 19:45 не е избран FC ALA GROUP - FC A.C.A.B - 2018 6 - 11 CHAMPIONSHIP 13
16-06-2019 16:00 не е избран Лозенец Юн - БФК Мики Маус 2 - 11 Висша лига 14
17-06-2019 21:45 не е избран Северозапад - Вършец 5 - 1 PREMIER LEAGUE 14
18-06-2019 19:45 Palmsbet stadium FC A.C.A.B - 2018 - ГЕОДЕТ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
20-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM FC A.C.A.B - 2018 - SSV 4 - 1 CHAMPIONSHIP 11
21-06-2019 20:45 не е избран Северозапад - ФК Керамик 8 - 1 PREMIER LEAGUE 1
21-06-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 3 PREMIER LEAGUE 14
23-06-2019 20:00 не е избран БФК Мики Маус - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 7 - 4 Висша лига 18
25-06-2019 20:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
25-06-2019 21:45 не е избран МАРАДОНА - Бат' Динко и Приятели 3 - 10 PREMIER LEAGUE 15
26-06-2019 21:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - FC A.C.A.B - 2018 0 - 10 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Северозапад 8 - 11 PREMIER LEAGUE 5
01-07-2019 18:45 не е избран ОК Супер Транс - FC A.C.A.B - 2018 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
01-07-2019 20:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
03-07-2019 20:45 не е избран Северозапад - DXC.technology 4 - 2 PREMIER LEAGUE 16
03-07-2019 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Вършец 2 - 1 PREMIER LEAGUE 16
04-07-2019 19:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - V-TAC EUROPE 6 - 5 CHAMPIONSHIP 16
09-07-2019 20:00 не е избран Актив комерс - Северозапад 6 - 3 PREMIER LEAGUE 17