София

Николай Тонев Пенев

клубове

роден на: 07.11.1987

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
26-08-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Comverse - GTT 3 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 1
02-09-2014 19:45 Palmsbet stadium GTT - TRADOLOGIC 4 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 2
08-09-2014 00:00 не е избран EGT 2 - GTT 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 3
18-09-2014 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GTT - Enetpulse 3 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 4
02-10-2014 19:45 не е избран Мост Компютърс - GTT 3 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 5
10-10-2014 18:45 не е избран GTT - e-Novator 3 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 6
13-10-2014 21:45 не е избран CSC - GTT 0 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 7
23-10-2014 21:45 не е избран GTT - PLAYTECH 5 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 8
30-10-2014 19:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - GTT 3 - 3* UPNETIX LEAGUE ONE 9
03-11-2014 20:45 не е избран GTT - Proxiad 0 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 10
13-11-2014 18:45 не е избран Infragistics - GTT 5 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 11
21-11-2014 18:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - GTT 7 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 12
24-11-2014 21:45 не е избран GTT - Телелинк Litex Tower 11 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 13
03-12-2014 20:45 не е избран eCommera - GTT 1 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 14
08-12-2014 21:45 не е избран GTT - VMware 6 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 15
10-01-2015 13:00 не е избран GTT - Амфетико 2 - 8 Група F 1
17-01-2015 21:45 не е избран Verso Travel - GTT 5 - 0 Група F 2
25-01-2015 10:00 не е избран GTT - Botev City 0 - 12 Група F 3
31-01-2015 16:00 не е избран Cotton club - GTT 9 - 1 Група F 4
07-02-2015 17:00 не е избран GTT - ТУ София 5 - 0 Група F 5
25-02-2015 19:45 не е избран GTT - Proxiad 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
19-03-2015 18:45 Palmsbet stadium GTT - EGT 4 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
25-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Comverse - GTT 2 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
02-04-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM GTT - Adastra 15 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
07-04-2015 18:45 не е избран GTT - DANTEK DEVS 8 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
15-04-2015 18:30 не е избран SSV - GTT 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
23-04-2015 20:45 не е избран MaxTelecom - GTT 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
07-05-2015 19:45 не е избран GTT - Accedia 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
11-05-2015 19:45 не е избран Overon - GTT 3 - 15 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
18-05-2015 20:45 не е избран GTT - Paysafe 9 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
05-06-2015 18:45 не е избран GTT - EGT 2 11 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
08-06-2015 20:45 не е избран Komfo - GTT 2 - 2* ACCEDIA LEAGUE ONE 13
18-06-2015 21:45 не е избран GTT - Upnetix 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
25-06-2015 19:45 не е избран GRAFIXOFT - GTT 1 - 10 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
01-07-2015 18:30 не е избран DATECS - GTT 2 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
24-08-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - GTT 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
26-08-2015 18:45 не е избран Опаковка БГ - Напълно непознати 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
30-08-2015 12:00 не е избран Athletic - Опаковка БГ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
31-08-2015 18:45 не е избран GTT - Adecco GSD 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
06-09-2015 16:00 не е избран Опаковка БГ - Drink Team 2 - 20 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
07-09-2015 20:45 не е избран ДАНТЕК - GTT 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 19:00 не е избран Седмица спатия - Опаковка БГ 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
23-09-2015 19:45 не е избран M - GTT 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-09-2015 20:45 не е избран GTT - Progress 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
27-09-2015 21:00 не е избран Опаковка БГ - Червена Звезда 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
30-09-2015 18:30 не е избран ORBIT - GTT *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
08-10-2015 22:30 не е избран GTT - Blizoo 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2015 13:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Сердика 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
13-10-2015 22:30 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
15-10-2015 18:45 Palmsbet stadium CODIX - GTT 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2015 15:00 не е избран Опаковка БГ - Fresh Market 3 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
23-10-2015 18:45 не е избран GTT - i:FAO 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
25-10-2015 20:00 не е избран Искра Искрец - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
26-10-2015 18:45 не е избран EGT - GTT 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
01-11-2015 22:00 не е избран Опаковка БГ - Лидер 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
02-11-2015 21:45 не е избран GTT - Мост Компютърс 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
08-11-2015 11:00 не е избран Белите кончета - Опаковка БГ *2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
12-11-2015 20:45 не е избран ГФК България - GTT 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2015 12:00 не е избран Опаковка БГ - FC Citadel 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
19-11-2015 18:45 не е избран GTT - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-11-2015 22:30 не е избран ПФК "61" - Опаковка БГ 2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
22-11-2015 17:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
23-11-2015 20:45 не е избран VIVACOM - GTT 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
24-11-2015 20:45 не е избран GTT - Ingram Micro Top Fortune 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-11-2015 20:00 не е избран Изтокът - Опаковка БГ 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
30-11-2015 18:45 не е избран GTT - Enetpulse 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-12-2015 14:00 не е избран Опаковка БГ - Викторио Ленд 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
07-12-2015 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - GTT 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-12-2015 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Опаковка БГ 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
10-01-2016 17:00 не е избран Сердика - Опаковка БГ 3 - 4 Група A 1
17-01-2016 09:00 не е избран Белите София - Опаковка БГ 6 - 4 Група A 2
24-01-2016 15:00 не е избран Опаковка БГ - Intellect 0 - 6 Група A 3
05-02-2016 22:00 не е избран PMP Build Invest - Опаковка БГ 5 - 2 Група A 4
07-02-2016 15:00 не е избран Опаковка БГ - ЖИВЕЛИ 2 - 5 Група A 5
21-02-2016 20:00 не е избран Викторио Ленд - Опаковка БГ 5 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 1
25-02-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - GTT 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 14:00 не е избран Опаковка БГ - Фалкон 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
29-02-2016 20:45 не е избран GTT - SUTHERLAND 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-03-2016 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - GTT 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2016 21:45 не е избран GTT - CODIX 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2016 15:00 не е избран Опаковка БГ - Монтевидео 3 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 4
24-03-2016 18:45 не е избран Stemo - GTT 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2016 19:00 не е избран Искра Искрец - Опаковка БГ 3 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 5
28-03-2016 21:45 не е избран A1 - GTT 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2016 20:00 не е избран Опаковка БГ - Джиа Мото 6 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 6
07-04-2016 18:45 не е избран GTT - i:FAO 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
10-04-2016 11:00 не е избран Junior Barcelona - Опаковка БГ 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 7
14-04-2016 21:45 не е избран Adecco GSD - GTT 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
17-04-2016 14:00 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 8
22-04-2016 18:45 не е избран GTT - SBTECH 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
12-05-2016 18:45 не е избран GTT - Enetpulse 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
15-05-2016 19:00 не е избран Кралете - Опаковка БГ 2 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 10
29-05-2016 22:00 не е избран Опаковка БГ - Супичка 7 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 11
30-05-2016 18:45 не е избран GTT - DXC.technology 2 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2016 19:00 не е избран БЕСНИТЕ - Опаковка БГ 0 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 12
06-06-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - GTT 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 14
12-06-2016 18:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
13-06-2016 19:45 не е избран GTT - VIVACOM 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
17-06-2016 20:45 не е избран ДАНТЕК - GTT 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
19-06-2016 21:00 не е избран Белите Якички - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
23-06-2016 18:45 не е избран ORBIT - GTT 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
24-06-2016 21:45 не е избран Опаковка БГ - Черно тото 0 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
26-06-2016 00:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Враждебна 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
27-06-2016 19:45 не е избран GTT - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
03-07-2016 14:00 не е избран Ескус Милк - Опаковка БГ 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 3
04-07-2016 21:45 не е избран EGT - GTT 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-08-2016 16:00 не е избран Mladost Team - Опаковка БГ 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
23-08-2016 18:45 не е избран GTT - Polycomp 1 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 1
28-08-2016 00:00 не е избран Опаковка БГ - Щрак Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
11-09-2016 22:00 не е избран FC SIVEN - Опаковка БГ 1 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
12-09-2016 20:45 не е избран GTT - SAP Labs Bulgaria 1 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 3
18-09-2016 10:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Опаковка БГ 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
20-09-2016 18:45 не е избран E&G Finances - GTT 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 2
30-09-2016 18:45 не е избран Quality House - GTT 3 - 9 UPNETIX LEAGUE ONE 4
02-10-2016 12:00 не е избран Опаковка БГ - ФЕНИКС 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
05-10-2016 18:45 не е избран GTT - TRADOLOGIC 1 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 5
09-10-2016 15:00 не е избран F.C.G. - Опаковка БГ 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
13-10-2016 18:45 не е избран Software AG - GTT 6 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 6
16-10-2016 20:00 не е избран Опаковка БГ - Fresh Market 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
20-10-2016 18:45 не е избран GTT - OnProcess Technology 10 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 7
23-10-2016 20:00 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
26-10-2016 18:45 не е избран DANTEK DEVS - GTT 0 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 8
30-10-2016 17:00 не е избран Опаковка БГ - Mladost Crew 8 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
02-11-2016 22:00 Palmsbet stadium GTT - Minerva 7 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 9
06-11-2016 13:00 не е избран Викторио Ленд - Опаковка БГ 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
11-11-2016 18:45 не е избран BHTC - GTT 6 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 10
13-11-2016 15:00 не е избран Опаковка БГ - Гетото 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
17-11-2016 18:45 Palmsbet stadium GTT - Komfo 3 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 11
20-11-2016 16:00 не е избран Loko Vakarel - Опаковка БГ 3 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
22-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM PLAYTECH - GTT 3 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 12
27-11-2016 21:00 не е избран Опаковка БГ - ПФК "61" 2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
30-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GTT - Matrix Global 4 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 13
04-12-2016 20:00 не е избран Черно Тото - Опаковка БГ 4 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
11-12-2016 12:00 не е избран Опаковка БГ - ФК АЛТЕРНАТИВА 3 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
13-12-2016 18:45 не е избран Visteon - GTT 4 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 14
15-12-2016 20:45 не е избран GTT - DATECS 0 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 15
19-02-2017 10:00 не е избран Опаковка БГ - Athletic 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
20-02-2017 20:45 Palmsbet stadium GTT - Upnetix 3 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
26-02-2017 19:00 не е избран Супичка - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
27-02-2017 21:45 Palmsbet stadium Luxoft Bulgaria - GTT 4 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
11-03-2017 10:00 Palmsbet stadium 3 - Опаковка БГ 1 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
12-03-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Опаковка БГ - Кралете 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
16-03-2017 20:45 Palmsbet stadium VMware - GTT 4 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
24-03-2017 18:45 не е избран GTT - Techhuddle 1 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
26-03-2017 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Опаковка БГ - Еконт 61 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
30-03-2017 21:45 не е избран KOSTAL - GTT 2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
02-04-2017 19:00 не е избран Играчорите - Опаковка БГ 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
06-04-2017 19:00 Palmsbet stadium GTT - Software AG 2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
09-04-2017 12:00 не е избран Опаковка БГ - ФК ЕВРОПА 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
11-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Paysafe - GTT 6 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
23-04-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Опаковка БГ 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
27-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GTT - DATECS *0 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
06-05-2017 00:00 не е избран GTT - Usport.bg 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
11-05-2017 18:45 Palmsbet stadium GTT - Axway 5 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
14-05-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - Ботевата Чета 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
18-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM e-Novator - GTT 1 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
23-05-2017 00:00 не е избран Опаковка БГ - Mladost Crew 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
25-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GTT - IPSOS 2 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
28-05-2017 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM СТЪРШЕЛ - Опаковка БГ 3 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
02-06-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Komfo - GTT 7 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
04-06-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Опаковка БГ - F.C.G. 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
11-06-2017 22:00 не е избран Fresh Market - Опаковка БГ 0 - 0* LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
15-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - GTT 2 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
18-06-2017 10:00 не е избран Опаковка БГ - Чики Рики 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
19-06-2017 19:45 Palmsbet stadium GTT - Unicredit Bulbank IT 1 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
21-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вечно жъдни - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
25-06-2017 17:00 не е избран Опаковка БГ - Ескус Милк 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
29-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GTT - Станга 2 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
02-07-2017 19:00 не е избран BulTeam - Опаковка БГ 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
06-07-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Experian - GTT 4 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
12-07-2017 19:45 не е избран PMP Build Invest* - Датекс* 6 - 1 Група F 1
18-07-2017 18:45 не е избран Темида* - Датекс* 6 - 3 Група F 2
26-07-2017 19:45 Palmsbet stadium Датекс* - Лозен Сити* 2 - 9 Група F 3
01-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef* - Датекс* 14 - 0 Група F 4
08-08-2017 00:00 не е избран Датекс* - Бомбетата* 5 - 0 Група F 5
17-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Изтокът - Опаковка БГ 1 - 0 Финални плейофи
20-08-2017 14:00 не е избран Опаковка БГ - Лозен Сити 6 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
22-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - GTT 4 - 10 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 20:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Опаковка БГ 1 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
03-09-2017 13:00 не е избран Опаковка БГ - Athletic 1 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
05-09-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Axway - GTT 2 - 2* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
14-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GTT - KOSTAL 7 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
17-09-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - F.C.G. 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
19-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Unicredit Bulbank IT - GTT 0 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
24-09-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - Mladost Team 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
27-09-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GTT - Luxoft Bulgaria 5 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
28-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GTT - VMware 5 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
01-10-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
03-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM PLAYTECH - GTT 3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
08-10-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - Loko Vakarel 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
11-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Амфетико - Опаковка БГ 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
12-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM GTT - DATECS 4 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
15-10-2017 00:00 не е избран Кралете - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
20-10-2017 18:45 не е избран Accedia - GTT 3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
22-10-2017 15:00 не е избран Опаковка БГ - Ботевата Чета 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
26-10-2017 19:45 не е избран Upnetix - GTT 4 - 9 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
29-10-2017 16:00 не е избран Нищо общо с футбола - Опаковка БГ 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
05-11-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - Земляне 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
09-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM FootballScout - GTT 3 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
12-11-2017 14:00 не е избран Жар Голяновци - Опаковка БГ 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
14-11-2017 19:45 Palmsbet stadium GTT - IBM 1 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
19-11-2017 16:00 не е избран Опаковка БГ - Еконт 61 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
23-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM CODIX - GTT 5 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
26-11-2017 16:00 не е избран Пеликан - Опаковка БГ 8 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-12-2017 18:45 не е избран GTT - ГФК България 4 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
03-12-2017 15:00 не е избран Опаковка БГ - ФК АЛТЕРНАТИВА 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
07-12-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM e-Novator - GTT 2 - 2* NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
13-12-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GTT - Software AG 1 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
17-12-2017 16:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Опаковка БГ 2 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
18-12-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GTT - Ingram Micro Master Cloud 6 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
18-02-2018 16:00 не е избран Опаковка БГ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 0 CHAMPIONSHIP 1
25-02-2018 19:00 не е избран El Stars - Опаковка БГ 5 - 2 CHAMPIONSHIP 2
06-03-2018 21:45 не е избран Musala Soft - GTT 7 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
11-03-2018 19:00 не е избран Опаковка БГ - ЦВС 2 - 3 CHAMPIONSHIP 3
15-03-2018 19:45 не е избран GTT - e-Novator 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
18-03-2018 17:00 не е избран Бирал Мадрид - Опаковка БГ 0 - 2 CHAMPIONSHIP 4
21-03-2018 18:45 не е избран Software AG - GTT 2 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
29-03-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM GTT - eCommera 1 - 10 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
01-04-2018 22:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Опаковка БГ 2 - 5 CHAMPIONSHIP 6
11-04-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GTT - PLAYTECH 4 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
15-04-2018 16:00 не е избран Опаковка БГ - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 3 CHAMPIONSHIP 13
15-04-2018 17:00 не е избран Опаковка БГ - Амфетико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
19-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Unicredit Bulbank IT - GTT 4 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
22-04-2018 16:00 не е избран Опаковка БГ - ПСЖ София 5 - 4 CHAMPIONSHIP 11
26-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM FootballScout - GTT 5 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
29-04-2018 10:00 не е избран Лозен - Опаковка БГ 3 - 1 CHAMPIONSHIP 15
03-05-2018 21:45 не е избран GTT - TRADOLOGIC 3 - 6 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
13-05-2018 00:00 не е избран Изтокът - Опаковка БГ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
13-05-2018 15:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Пълна Мрежа 4 - 4 CHAMPIONSHIP 9
17-05-2018 20:45 не е избран GTT - Endava 3 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
20-05-2018 19:00 не е избран Пеликан - Опаковка БГ 5 - 3 CHAMPIONSHIP 8
21-05-2018 20:45 не е избран DATECS - GTT 0 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
27-05-2018 20:00 не е избран DELTA - Опаковка БГ 1 - 1 CHAMPIONSHIP 12
31-05-2018 20:45 не е избран KOSTAL - GTT 2 - 13 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
01-06-2018 00:00 не е избран Опаковка БГ - Valencia C.F. 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
07-06-2018 20:45 не е избран GTT - Visteon 2 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
10-06-2018 00:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Искър 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
14-06-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Axway - GTT 4 - 8 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
18-06-2018 20:45 не е избран GTT - Techhuddle 6 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
24-06-2018 18:00 не е избран Опаковка БГ - Приятели 0 - 3 CHAMPIONSHIP 5
01-07-2018 16:00 не е избран Галактико - Опаковка БГ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
02-07-2018 19:45 не е избран GTT - VIVACOM 4PLAY 5 - 9 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
09-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - GTT 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
12-07-2018 22:30 Palmsbet stadium IPSOS - GTT 2 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
16-07-2018 19:45 Palmsbet stadium Опаковка БГ - V-TAC EUROPE 5 - 3 Група E 1
26-07-2018 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Опаковка БГ 7 - 5 Група E 2
01-08-2018 18:45 не е избран Опаковка БГ - ФК ИХТИМАН 3 - 9 Група E 3
08-08-2018 18:45 не е избран ФК Враждебна - Опаковка БГ 0 - 5 Група E 4
12-08-2018 00:00 не е избран Опаковка БГ - Столичен Авто Транспорт 5 - 0 Група E 5
20-08-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Опаковка БГ 2 - 3 Елиминации
21-08-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM GTT - DANTEK DEVS 0 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
24-08-2018 20:45 не е избран Опаковка БГ - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 7 Елиминации
30-08-2018 18:45 Palmsbet stadium Software AG - GTT 7 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
02-09-2018 19:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Пълна Мрежа 6 - 5 CHAMPIONSHIP 1
03-09-2018 21:45 не е избран GTT - BHTC 9 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
14-09-2018 18:45 не е избран Axway - GTT 4 - 10 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
16-09-2018 17:00 не е избран ПСЖ София - Опаковка БГ 1 - 1 CHAMPIONSHIP 2
17-09-2018 21:45 не е избран GTT - TEK EXPERTS 10 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
30-09-2018 18:00 не е избран Опаковка БГ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 3 CHAMPIONSHIP 3
01-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Endava - GTT 3 - 8 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
04-10-2018 20:45 Palmsbet stadium GTT - DATECS 4 - 6 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
08-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM e-Novator - GTT 5 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
14-10-2018 15:00 не е избран Опаковка БГ - БНС РЕД БУЛС 3 - 3 CHAMPIONSHIP 5
15-10-2018 21:45 не е избран GTT - PLAYTECH 4 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
21-10-2018 15:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Опаковка БГ 2 - 9 CHAMPIONSHIP 6
25-10-2018 22:30 Palmsbet stadium IPSOS - GTT 2 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
27-10-2018 18:00 не е избран Опаковка БГ - Кобра 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
28-10-2018 19:00 не е избран El Stars - Опаковка БГ 8 - 4 CHAMPIONSHIP 8
01-11-2018 00:00 не е избран Опаковка БГ - Va Pu Cu Sofia 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
01-11-2018 18:00 не е избран ЦВС - Опаковка БГ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
01-11-2018 19:45 не е избран GTT - IBM 3 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
04-11-2018 14:00 не е избран Опаковка БГ - Лозен 2 - 1 CHAMPIONSHIP 9
08-11-2018 21:45 не е избран Visteon - GTT 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
12-11-2018 18:45 не е избран GTT - Accedia 6 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
18-11-2018 13:00 не е избран Бирал Мадрид - Опаковка БГ 2 - 4 CHAMPIONSHIP 11
22-11-2018 21:45 не е избран TRADOLOGIC - GTT 9 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
26-11-2018 19:45 не е избран GTT - VIVACOM 4PLAY 1 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
02-12-2018 14:00 не е избран Опаковка БГ - Стабилните 7 - 6 CHAMPIONSHIP 14
07-12-2018 18:45 не е избран GTT - ГФК България 6 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
09-12-2018 16:00 не е избран Пеликан - Опаковка БГ 4 - 4 CHAMPIONSHIP 15
11-12-2018 19:45 не е избран Upnetix - GTT - NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
23-12-2018 14:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Опаковка БГ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
31-12-2018 19:45 не е избран Опаковка БГ - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
26-02-2019 21:45 Palmsbet stadium Experian - GTT 3 - 6 Newton Championship 1
07-03-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM e-Novator - GTT 2 - 3 Newton Championship 2
10-03-2019 16:00 не е избран Опаковка БГ - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
11-03-2019 20:45 не е избран GTT - VIVACOM 4PLAY 2 - 6 Newton Championship 3
17-03-2019 18:00 не е избран ФК Устрем - Опаковка БГ 0 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
18-03-2019 20:45 не е избран DANTEK DEVS - GTT 4 - 5 Newton Championship 4
24-03-2019 17:00 не е избран Опаковка БГ - SSI 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
29-03-2019 18:45 не е избран GTT - ГФК България 3 - 4 Newton Championship 5
31-03-2019 19:00 не е избран Вълците - Опаковка БГ 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
04-04-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Polygran Bulgaria - GTT 7 - 3 Newton Championship 6
07-04-2019 18:00 ACCEDIA STADIUM Опаковка БГ - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
11-04-2019 21:45 не е избран GTT - Techhuddle 8 - 6 Newton Championship 7
14-04-2019 14:00 Palmsbet stadium ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Опаковка БГ 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
19-04-2019 18:45 не е избран Endava - GTT 6 - 5 Newton Championship 8
23-04-2019 19:45 Palmsbet stadium GTT - DATECS 4 - 4 Newton Championship 9
01-05-2019 19:00 не е избран SPM -ltd - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
09-05-2019 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Upnetix - GTT 10 - 1 Newton Championship 10
12-05-2019 15:00 не е избран Опаковка БГ - Хищниците 5 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
28-05-2019 22:30 не е избран PLAYTECH - GTT 4 - 3 Newton Championship 12
01-06-2019 19:00 не е избран Неудобните - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
09-06-2019 16:00 не е избран Опаковка БГ - Стабилните 5 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
16-06-2019 15:00 не е избран Опаковка БГ - Happy Boys 8 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
19-06-2019 18:45 не е избран GTT - Accedia 6 - 6 Newton Championship 15
25-06-2019 20:45 не е избран IBM - GTT 5 - 5 Newton Championship 16
26-06-2019 22:30 не е избран Genius Sports - GTT 3 - 0 Newton Championship 14
30-06-2019 17:00 не е избран Опаковка БГ - Приятели 2 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
02-07-2019 19:45 не е избран GTT - TEK EXPERTS 2 - 6 Newton Championship 13
05-07-2019 18:45 не е избран GTT - IPSOS 4 - 9 Newton Championship 17
10-07-2019 21:45 не е избран GTT - Axway 2 - 2 Newton Championship 11
01-08-2019 19:00 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
18-08-2019 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21
01-09-2019 17:00 не е избран Опаковка БГ - Осма хирургия 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
08-09-2019 18:00 не е избран Опаковка БГ - СТЪРШЕЛ 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
15-09-2019 18:00 не е избран Опаковка БГ - Квартала 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
23-09-2019 18:45 не е избран ФК Професорите - Опаковка БГ 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
29-09-2019 18:00 не е избран Stomana Industry - Опаковка БГ 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
01-10-2019 17:00 не е избран Опаковка БГ - Winbet 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
05-10-2019 19:00 не е избран Лозен - Опаковка БГ 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10