Варна

Васил Любомиров Стоянов

клубове

роден на: 26.03.1994

години: 25

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Мон-Крис - REAL UNITED PREMIER LEAGUE 16
n/a не е избран Мон-Крис - FC WORDS PREMIER LEAGUE 17
n/a не е избран ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - Мон-Крис PREMIER LEAGUE 18
n/a не е избран Мон-Крис - FC Canarios PREMIER LEAGUE 19
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - Мон-Крис PREMIER LEAGUE 20
n/a не е избран MFC Red Partners - МФК Ботев 18 Английска уикенд лига 6
n/a не е избран карамел - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 4
n/a не е избран Мон-Крис - ФК Крайморие НЕДЕЛНА ЛИГА 5
n/a Спортен коплекс СПАРТАК МФК Ботев 18 - MFC Red Partners Английска уикенд лига 13
n/a не е избран Мон-Крис - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 6
n/a не е избран Лазур Сити - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 7
n/a не е избран Адзуро Поморие - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 8
n/a не е избран Мон-Крис - ФК ФОРТУНА НЕДЕЛНА ЛИГА 9
n/a не е избран ДЕЛТУМ - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 10
n/a не е избран Мон-Крис - карамел НЕДЕЛНА ЛИГА 11
n/a не е избран ФК Крайморие - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 12
n/a не е избран жълтата подводница - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 13
n/a не е избран Мон-Крис - FC Canarios ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 1
n/a не е избран Мон-Крис - Лазур Сити НЕДЕЛНА ЛИГА 14
n/a не е избран жълтата подводница - Мон-Крис ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 2
n/a не е избран BURGASSPORT - Мон-Крис ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 3
n/a не е избран Мон-Крис - Адзуро Поморие НЕДЕЛНА ЛИГА 15
n/a не е избран FC Canarios - Мон-Крис ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 4
n/a не е избран Мон-Крис - жълтата подводница ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 5
n/a не е избран Мон-Крис - BURGASSPORT ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 6
n/a не е избран ФК ФОРТУНА - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 16
n/a не е избран Мон-Крис - FC Canarios ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 7
n/a не е избран Мон-Крис - ДЕЛТУМ НЕДЕЛНА ЛИГА 17
n/a не е избран жълтата подводница - Мон-Крис ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 8
n/a не е избран BURGASSPORT - Мон-Крис ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 9
n/a не е избран карамел - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 18
n/a не е избран Мон-Крис - ФК Крайморие НЕДЕЛНА ЛИГА 19
n/a не е избран Мон-Крис - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 20
n/a не е избран Лазур Сити - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 21
n/a не е избран Мон-Крис - Адзуро Поморие НЕДЕЛНА ЛИГА 3
n/a не е избран жълтата подводница - DE ROSSI Турнир на ветераните 8
n/a не е избран Мон-Крис - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 4
n/a не е избран DE ROSSI - ДЕЛТУМ Турнир на ветераните 9
n/a не е избран FC WORDS - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 5
n/a не е избран ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ - DE ROSSI Турнир на ветераните 11
n/a не е избран DE ROSSI - Воденицата Турнир на ветераните 12
n/a не е избран Liverpool - DE ROSSI Турнир на ветераните 13
n/a не е избран жълтата подводница - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 7
n/a не е избран DE ROSSI - FC WORDS Турнир на ветераните 14
n/a не е избран Мон-Крис - ДЕЛТУМ НЕДЕЛНА ЛИГА 8
n/a не е избран МФК Локомотив 2013 - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 9
n/a не е избран FC WORDS - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 1 13
n/a не е избран Мон-Крис - Пирне НЕДЕЛНА ЛИГА 1 14
n/a не е избран Мон-Крис - жълтата подводница ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 4
n/a не е избран BURGASSPORT - Мон-Крис ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 5
n/a не е избран карамел - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 1 15
n/a не е избран FC Canarios - Мон-Крис ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 6
n/a не е избран Мон-Крис - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 1 16
n/a не е избран Мон-Крис - МФК ЛАЗУР БУРГАС ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 7
n/a не е избран МФК Локомотив 2013 - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 1 17
n/a не е избран жълтата подводница - Мон-Крис ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 9
n/a не е избран Мон-Крис - FC WORDS НЕДЕЛНА ЛИГА 1 18
n/a не е избран Мон-Крис - BURGASSPORT ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 10
n/a не е избран Пирне - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 1 19
n/a не е избран Мон-Крис - карамел НЕДЕЛНА ЛИГА 1 20
21-06-2015 18:00 не е избран БУНДЕСТИМ - БМФ Порт Бургас 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 17
28-06-2015 18:00 не е избран ФК Красико Спорт - БУНДЕСТИМ 1 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
28-06-2015 20:00 не е избран Лазур Сити - БУНДЕСТИМ 6 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 16
05-07-2015 19:00 не е избран БУНДЕСТИМ - ФК ВЪЗРАЖДАНЕ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
05-07-2015 21:00 не е избран BSFL - БУНДЕСТИМ 4 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
07-07-2015 21:00 не е избран БУНДЕСТИМ - FC WORDS BURGAS 1 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
12-07-2015 19:00 не е избран ТРАНСВАГОН - БУНДЕСТИМ 3 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
14-07-2015 19:00 не е избран Черно Море - БУНДЕСТИМ 9 - 9 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
19-07-2015 18:00 не е избран ФУЕГО - БУНДЕСТИМ 1 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
19-07-2015 20:00 не е избран БУНДЕСТИМ - ОПТИМИСТ 2 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
21-07-2015 20:00 не е избран Перла - БУНДЕСТИМ 6 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
26-07-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 .............. - БУНДЕСТИМ 1 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
23-08-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 БУНДЕСТИМ - Лазур Сити 4 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
30-08-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - БУНДЕСТИМ 2 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
06-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 2 БУНДЕСТИМ - Перла 4 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
13-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 ТРАНСВАГОН - БУНДЕСТИМ 3 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
27-09-2015 18:00 Каменица Арена - терен 2 БУНДЕСТИМ - BSFL 6 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
04-10-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 Черно Море - БУНДЕСТИМ 1 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
11-10-2015 20:15 Каменица Арена - терен 1 БУНДЕСТИМ - ДЕЛТУМ 2 1 - 9 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
18-10-2015 20:15 Каменица Арена - терен 1 .............. - БУНДЕСТИМ 3 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
25-10-2015 18:15 Каменица Арена - терен 2 БУНДЕСТИМ - FC WORDS BURGAS 0 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
01-11-2015 20:15 Каменица Арена - терен 2 OLD BOYS - БУНДЕСТИМ 7 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
08-11-2015 17:15 Каменица Арена - терен 2 БУНДЕСТИМ - ФУЕГО 4 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
10-11-2015 19:30 Каменица Арена - терен 2 БМФ Порт Бургас - БУНДЕСТИМ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
15-11-2015 19:15 Каменица Арена - терен 1 ЗИГ-ЗАГ - БУНДЕСТИМ 3 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
17-11-2015 20:30 Каменица Арена - терен 2 БУНДЕСТИМ - Blacksy 4 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
22-11-2015 20:15 не е избран карамел - БУНДЕСТИМ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 15
01-12-2015 19:00 не е избран DE ROSSI - ЗИГ-ЗАГ 5 - 4 Турнир на ветераните 1
08-12-2015 18:30 Каменица Арена - терен 1 DE ROSSI - OLD BOYS 2 - 0 Турнир на ветераните 2
15-12-2015 18:30 Каменица Арена - терен 1 Liverpool - DE ROSSI 5 - 5 Турнир на ветераните 3
22-12-2015 18:30 Каменица Арена - терен 1 DE ROSSI - НЕЗАБРАВКА 3 - 3 Турнир на ветераните 4
12-01-2016 18:30 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - Перла 5 - 0 Турнир на ветераните 6
19-01-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - DE ROSSI 2 - 3 Турнир на ветераните 7
26-01-2016 19:30 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - ВЕНЕРА 5 - 0 Турнир на ветераните 8
02-02-2016 19:30 Каменица Арена - терен 2 FC Canarios - DE ROSSI 5 - 1 Турнир на ветераните 9
09-02-2016 19:30 Каменица Арена - терен 1 ФОРТУНА - DE ROSSI 3 - 2 Турнир на ветераните 5
16-02-2016 19:30 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - DE ROSSI 5 - 15 Турнир на ветераните 10
23-02-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - DE ROSSI 2 - 5 Турнир на ветераните 11
01-03-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 DE ROSSI - Liverpool 5 - 3 Турнир на ветераните 12
08-03-2016 18:30 Каменица Арена - терен 2 НЕЗАБРАВКА - DE ROSSI 6 - 8 Турнир на ветераните 13
15-03-2016 19:30 Каменица Арена - терен 1 DE ROSSI - ФОРТУНА 3 - 2 Турнир на ветераните 14
22-03-2016 20:30 Каменица Арена - терен 1 Перла - DE ROSSI 0 - 5 Турнир на ветераните 15
29-03-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 DE ROSSI - FC WORDS 2 - 3 Турнир на ветераните 16
03-04-2016 19:30 Каменица Арена - терен 1 ВЕНЕРА - DE ROSSI 0 - 5 Турнир на ветераните 17
05-04-2016 19:30 Каменица Арена - терен 1 DE ROSSI - FC Canarios 5 - 2 Турнир на ветераните 18
10-04-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 Победителите - Зиг-Заг 11 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
12-04-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ - DE ROSSI 7 - 4 PREMIER LEAGUE 1
17-04-2016 20:30 Каменица Арена - терен 1 Зиг-Заг - ОПТИМИСТ 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
19-04-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 DE ROSSI - ФК НАЦИОНАЛ БУРГАС 5 - 3 PREMIER LEAGUE 2
24-04-2016 17:30 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - OLD BOYS 3 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
24-04-2016 18:30 не е избран Зиг-Заг - Blacksy 6 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
03-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - DE ROSSI 6 - 4 PREMIER LEAGUE 3
08-05-2016 17:30 Каменица Арена - терен 2 ПОМОРИЕ - Мон-Крис 6 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
10-05-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - СИЛВЪР КЛУБ 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
15-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Зиг-Заг - FC WORDS 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
17-05-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 FC WORDS - DE ROSSI 8 - 2 PREMIER LEAGUE 5
29-05-2016 17:00 Каменица Арена - терен 1 Перла - Мон-Крис 2 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
29-05-2016 18:00 Каменица Арена - терен 2 ПОМОРИЕ - Зиг-Заг 14 - 9 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
31-05-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - Лазур Свети Влас 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
05-06-2016 17:00 Каменица Арена - терен 1 Зиг-Заг - OLD BOYS 4 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
07-06-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Liverpool - DE ROSSI 4 - 1 PREMIER LEAGUE 7
12-06-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 Перла - Зиг-Заг 3 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
12-06-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ИТО-ГАРД - Мон-Крис 4 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
14-06-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 DE ROSSI - FC Canarios 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
19-06-2016 17:30 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - ФУЕГО 4 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
19-06-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ОПТИМИСТ 6 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
21-06-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - DE ROSSI 3 - 4 PREMIER LEAGUE 9
26-06-2016 17:30 Каменица Арена - терен 1 ФК ИТО-ГАРД - Зиг-Заг 5 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
26-06-2016 20:30 Каменица Арена - терен 2 Лазур Сити - Мон-Крис 4 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
28-06-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 DE ROSSI - ПОБЕДА БУРГАС 5 - 6 PREMIER LEAGUE 10
03-07-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - FC WORDS 2 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
03-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Зиг-Заг - ФУЕГО 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
05-07-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - DE ROSSI 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
10-07-2016 19:30 Каменица Арена - терен 1 .............. - Мон-Крис 8 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
10-07-2016 20:30 Каменица Арена - терен 1 Лазур Сити - Зиг-Заг 1 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
12-07-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - Пирне 4 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
17-07-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 .............. - Зиг-Заг 14 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
17-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - BSFL 8 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
19-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 Зиг-Заг - Мон-Крис 2 - 9 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
24-07-2016 18:00 Каменица Арена - терен 2 мон-крис А - Мон-Крис 7 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
24-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 BSFL - Зиг-Заг 2 - 9 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
26-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Пирне - Зиг-Заг 4 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
26-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Мон-Крис 5 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
31-07-2016 00:00 не е избран Мон-Крис - ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 15
31-07-2016 18:00 Каменица Арена - терен 2 Зиг-Заг - мон-крис А 1 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 15
02-08-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Зиг-Заг 10 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 16
07-08-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 Победителите - Мон-Крис 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 16
28-08-2016 17:00 не е избран Мон-Крис - Blacksy 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 17
28-08-2016 17:00 не е избран Зиг-Заг - ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 17
30-08-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 DE ROSSI - ДЕЛТУМ 3 - 9 PREMIER LEAGUE 12
06-09-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 ФК НАЦИОНАЛ БУРГАС - DE ROSSI 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
11-09-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ИТО-ГАРД - Мон-Крис 1 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 1
13-09-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - MFC Lazur Burgas 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
18-09-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - FC Canarios 3 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 2
20-09-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - DE ROSSI 8 - 2 PREMIER LEAGUE 15
25-09-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 ПОМОРИЕ - Мон-Крис 8 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 3
27-09-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - FC WORDS 2 - 4 PREMIER LEAGUE 16
02-10-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - Мон-Крис 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 4
04-10-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - DE ROSSI 6 - 1 PREMIER LEAGUE 17
09-10-2016 00:00 Каменица Арена Мон-Крис - FC WORDS 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 5
11-10-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 DE ROSSI - Liverpool 7 - 4 PREMIER LEAGUE 18
16-10-2016 20:00 не е избран ОПТИМИСТ - Мон-Крис 3 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 6
18-10-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 FC Canarios - DE ROSSI 3 - 0 PREMIER LEAGUE 19
22-10-2016 14:00 Спорт парк Метал (Перник) DE ROSSI - Тяло пречиш ми 3 - 7 Група B 1
22-10-2016 17:00 Спорт парк Метал (Перник) Неудобните - DE ROSSI 11 - 4 Група B 1
23-10-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - .............. 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 7
25-10-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - REAL UNITED 8 - 7 PREMIER LEAGUE 20
29-10-2016 12:00 Каменица Арена DE ROSSI - Тяло пречиш ми 2 - 6 Група B 2
29-10-2016 18:00 Каменица Арена DE ROSSI - Неудобните 2 - 2 Група B 2
30-10-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - ФК ИТО-ГАРД 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 8
01-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ПОБЕДА БУРГАС - DE ROSSI 7 - 2 PREMIER LEAGUE 21
06-11-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Мон-Крис 5 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 9
13-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - ПОМОРИЕ 3 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 10
15-11-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - ЗИГ-ЗАГ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 22
20-11-2016 00:00 не е избран Мон-Крис - ЗИГ-ЗАГ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 11
20-11-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM Неудобните - DE ROSSI 5 - 2 Група B 3
20-11-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - DE ROSSI 7 - 1 Група B 3
22-11-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - Мон-Крис 5 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 12
27-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ОПТИМИСТ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 13
04-12-2016 00:00 не е избран .............. - Мон-Крис 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 14
24-01-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - Liverpool 3 - 7 Турнир на ветераните 1
31-01-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 ПФК Бургас - DE ROSSI 5 - 0 Турнир на ветераните 2
07-02-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 DE ROSSI - FC Canarios 3 - 6 Турнир на ветераните 3
14-02-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 Воденицата - DE ROSSI 6 - 4 Турнир на ветераните 4
21-02-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - Фреш Клима 10 - 6 Турнир на ветераните 5
28-02-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 5 Турнир на ветераните 6
07-03-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 ФК ФОРТУНА - DE ROSSI 11 - 0 Турнир на ветераните 7
14-03-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 Liverpool - DE ROSSI 11 - 6 Турнир на ветераните 8
21-03-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - ПФК Бургас 4 - 5 Турнир на ветераните 9
28-03-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - DE ROSSI 5 - 0 Турнир на ветераните 10
04-04-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - Воденицата 2 - 5 Турнир на ветераните 11
11-04-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 Фреш Клима - DE ROSSI 3 - 7 Турнир на ветераните 12
18-04-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - DE ROSSI 6 - 3 Турнир на ветераните 13
25-04-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - ФК ФОРТУНА 0 - 5 Турнир на ветераните 14
30-04-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - МФК Локомотив 2013 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 2
30-04-2017 21:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Ботев 18 - МФК Макао 1 - 1 Английска уикенд лига 1
14-05-2017 19:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Ботев 18 - МФК Пекарни Чочо 3 - 9 Английска уикенд лига 2
14-05-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - Пирне 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 4
16-05-2017 21:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - REAL UNITED 4 - 5 PREMIER LEAGUE 2
21-05-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 карамел - Мон-Крис 2 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 5
23-05-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 Адзуро Поморие - Мон-Крис 1 - 2 PREMIER LEAGUE 3
28-05-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ОПТИМИСТ 3 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 6
28-05-2017 21:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК ЦСКА - МФК Ботев 18 11 - 2 Английска уикенд лига 3
30-05-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - ФК ФОРТУНА 8 - 5 PREMIER LEAGUE 4
04-06-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 МФК Локомотив 2013 - Мон-Крис 2 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 7
06-06-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК МАШИНИТЕ - Мон-Крис 7 - 2 PREMIER LEAGUE 5
11-06-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - FC WORDS 4 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 8
11-06-2017 21:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК TNT - МФК Ботев 18 15 - 2 Английска уикенд лига 4
13-06-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ПОБЕДА БУРГАС 3 - 7 PREMIER LEAGUE 6
18-06-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 Пирне - Мон-Крис 2 - 11 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 9
18-06-2017 21:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Моряците - МФК Ботев 18 8 - 3 Английска уикенд лига 5
20-06-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - Мон-Крис 10 - 4 PREMIER LEAGUE 7
25-06-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - карамел 6 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 10
02-07-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Мон-Крис 3 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 1
02-07-2017 21:00 Спортен коплекс СПАРТАК MFC IMPACT - МФК Ботев 18 2 - 5 Английска уикенд лига 7
04-07-2017 00:00 не е избран Мон-Крис - ДЕЛТУМ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
11-07-2017 21:00 Каменица Арена - терен 2 FC Canarios - Мон-Крис 3 - 8 PREMIER LEAGUE 10
12-07-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - Мон-Крис 1 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 3
18-07-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 БУНДЕСТИМ - ПОБЕДА БУРГАС 8 - 2 Лятна Лига 1
23-07-2017 19:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Макао - МФК Ботев 18 7 - 2 Английска уикенд лига 8
25-07-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Liverpool - БУНДЕСТИМ 2 - 5 Лятна Лига 2
27-07-2017 21:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Пекарни Чочо - МФК Ботев 18 9 - 5 Английска уикенд лига 9
31-07-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 БУНДЕСТИМ - жълтата подводница 11 - 2 Лятна Лига 3
03-08-2017 22:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Ботев 18 - МФК TNT 5 - 16 Английска уикенд лига 11
06-08-2017 21:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Ботев 18 - МФК Моряците 0 - 5 Английска уикенд лига 12
09-08-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 БУНДЕСТИМ - Пирне 11 - 4 Лятна Лига 4
15-08-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК МАШИНИТЕ - БУНДЕСТИМ 2 - 4 Лятна Лига 5
20-08-2017 19:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Ботев 18 - MFC IMPACT 8 - 1 Английска уикенд лига 14
28-08-2017 22:00 Спортен коплекс СПАРТАК МФК Ботев 18 - МФК ЦСКА 5 - 15 Английска уикенд лига 10
29-08-2017 00:00 не е избран Мон-Крис - FC WORDS 5 - 14 PREMIER LEAGUE 11
29-08-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 БУНДЕСТИМ - FC Canarios 2 - 3 PREMIER LEAGUE 11
03-09-2017 00:00 не е избран ОПТИМИСТ - Мон-Крис отложен НЕДЕЛНА ЛИГА 1 11
05-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - БУНДЕСТИМ 5 - 3 PREMIER LEAGUE 12
06-09-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Liverpool - Мон-Крис 13 - 6 PREMIER LEAGUE 12
10-09-2017 00:00 не е избран Мон-Крис - МФК Локомотив 2013 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 12
12-09-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 Liverpool - БУНДЕСТИМ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
12-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - Мон-Крис 5 - 6 PREMIER LEAGUE 13
17-09-2017 00:00 не е избран карамел - Мон-Крис 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
17-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - карамел 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
19-09-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - Адзуро Поморие 1 - 1 PREMIER LEAGUE 14
19-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 БУНДЕСТИМ - REAL UNITED 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
24-09-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Сити - Мон-Крис 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
26-09-2017 00:00 Каменица Арена - терен 2 Адзуро Поморие - БУНДЕСТИМ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
26-09-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 ФК ФОРТУНА - Мон-Крис 7 - 3 PREMIER LEAGUE 15
01-10-2017 19:00 Hadzhiev Arena 2 МФК Трета Възраст - МФК Ботев 18 1 - 1 Seria A 1
01-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - Мон-Крис 2 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
03-10-2017 00:00 не е избран БУНДЕСТИМ - ФК ФОРТУНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
03-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - ФК МАШИНИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
08-10-2017 19:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК Massive Attack 3 - 1 Seria A 2
08-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ - Мон-Крис 5 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
10-10-2017 00:00 не е избран ФК МАШИНИТЕ - БУНДЕСТИМ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
10-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - Мон-Крис 16 - 5 PREMIER LEAGUE 17
15-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ОПТИМИСТ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
15-10-2017 20:40 Hadzhiev Arena 2 МФК BLADES - МФК Ботев 18 0 - 9 Seria A 3
17-10-2017 00:00 не е избран БУНДЕСТИМ - ПОБЕДА БУРГАС 0 - 5 PREMIER LEAGUE 18
17-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 18
22-10-2017 00:00 не е избран Мон-Крис - Team Fox 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
22-10-2017 11:15 Игрище Провадия Мон-Крис - Ветерани Търговище 1 - 0 ГРУПА D2 1
22-10-2017 13:45 Игрище Провадия МФК Моряците - Мон-Крис 4 - 3 ГРУПА D2 2
22-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - Мон-Крис 1 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
22-10-2017 20:40 Hadzhiev Arena 2 МФК Ботев 18 - МФК Владислав 8 - 0 Seria A 4
24-10-2017 00:00 не е избран СИЛВЪР КЛУБ - БУНДЕСТИМ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 19
24-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - Мон-Крис 0 - 5 PREMIER LEAGUE 19
29-10-2017 00:00 не е избран Мон-Крис - МФК Локомотив 2013 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
29-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - Адзуро Поморие 6 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
29-10-2017 22:20 Hadzhiev Arena 1 МФК Дръзки - МФК Ботев 18 5 - 1 Seria A 5
31-10-2017 00:00 не е избран БУНДЕСТИМ - Мон-Крис 0 - 5 PREMIER LEAGUE 20
05-11-2017 19:50 Hadzhiev Arena 2 МФК Ботев 18 - MFC Pulse 2 - 0 Seria A 6
07-11-2017 00:00 не е избран Лазур Свети Влас - БУНДЕСТИМ 0 - 0 PREMIER LEAGUE 21
07-11-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - FC Canarios 5 - 0 PREMIER LEAGUE 21
12-11-2017 19:00 Hadzhiev Arena 1 FC INTERSTARS - МФК Ботев 18 3 - 3 Seria A 7
14-11-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 Liverpool - Мон-Крис 9 - 4 PREMIER LEAGUE 1
19-11-2017 22:20 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК Хищници 3 - 3 Seria A 8
21-11-2017 00:00 не е избран FC Canarios - БУНДЕСТИМ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 22
21-11-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - Мон-Крис 5 - 0 PREMIER LEAGUE 22
26-11-2017 21:30 Hadzhiev Arena 2 MFC Grey Goose - МФК Ботев 18 2 - 4 Seria A 9
03-12-2017 15:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК "ТИТАНИ" 8 - 0 Seria A 10
05-12-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - жълтата подводница 5 - 3 Турнир на ветераните 1
10-12-2017 22:20 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК Моряците 5 - 0 Seria A 11
12-12-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 ДЕЛТУМ - DE ROSSI 0 - 5 Турнир на ветераните 2
17-12-2017 22:20 Hadzhiev Arena 2 МФК Тигри - МФК Ботев 18 2 - 7 Seria A 12
08-01-2018 20:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - АФК Абсолют Варна 3 - 2 Seria A 13
09-01-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 DE ROSSI - ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ 0 - 5 Турнир на ветераните 4
14-01-2018 20:50 Hadzhiev Arena 2 ФК Любимец 13-Варна - МФК Ботев 18 2 - 0 Seria A 14
16-01-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 Воденицата - DE ROSSI 5 - 4 Турнир на ветераните 5
21-01-2018 22:20 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - Сони - М 2 - 2 Seria A 15
23-01-2018 20:00 не е избран DE ROSSI - Liverpool 0 - 5 Турнир на ветераните 6
28-01-2018 19:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК Трета Възраст 5 - 0 Seria A 16
30-01-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - DE ROSSI 8 - 4 Турнир на ветераните 7
03-02-2018 19:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Massive Attack - МФК Ботев 18 3 - 4 Seria A 17
06-02-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 жълтата подводница - DE ROSSI 5 - 0 Турнир на ветераните 1
11-02-2018 19:50 Hadzhiev Arena 2 МФК Ботев 18 - МФК BLADES 2 - 8 Seria A 18
13-02-2018 00:00 не е избран Воденицата - DE ROSSI 5 - 0 Турнир на ветераните 2
18-02-2018 19:50 Hadzhiev Arena 2 МФК Владислав - МФК Ботев 18 3 - 0 Seria A 19
20-02-2018 00:00 не е избран DE ROSSI - ЛАЗУР СВ.ВЛАС-ВЕТЕРАНИ 0 - 5 Турнир на ветераните 3
25-02-2018 21:30 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК Дръзки 5 - 0 Seria A 20
01-03-2018 22:40 Hadzhiev Arena 2 MFC Pulse - МФК Ботев 18 4 - 5 Seria A 21
04-03-2018 21:30 Hadzhiev Arena 2 МФК Ботев 18 - FC INTERSTARS 2 - 3 Seria A 22
07-03-2018 20:50 Hadzhiev Arena 1 МФК Хищници - МФК Ботев 18 2 - 2 Seria A 23
11-03-2018 19:50 Hadzhiev Arena 2 МФК Ботев 18 - MFC Grey Goose 5 - 0 Seria A 24
13-03-2018 00:00 не е избран Liverpool - DE ROSSI 5 - 0 Турнир на ветераните 4
16-03-2018 21:40 Hadzhiev Arena 1 МФК "ТИТАНИ" - МФК Ботев 18 0 - 5 Seria A 25
18-03-2018 19:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Моряците - МФК Ботев 18 2 - 2 Seria A 26
20-03-2018 00:00 не е избран DE ROSSI - FC WORDS 0 - 5 Турнир на ветераните 5
21-03-2018 21:40 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК Тигри 1 - 2 Seria A 27
25-03-2018 19:50 Hadzhiev Arena 2 АФК Абсолют Варна - МФК Ботев 18 3 - 2 Seria A 28
30-03-2018 21:40 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - ФК Любимец 13-Варна 2 - 4 Seria A 29
02-04-2018 20:00 Hadzhiev Arena 1 Сони - М - МФК Ботев 18 3 - 0 Seria A 30
09-04-2018 12:00 Комплекс Трендафила "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Мон-Крис 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-04-2018 21:30 Спортен комплекс "Локомотив" МФК Макао - МФК Ботев 18 5 - 3 Купата на МФЛ - ГРУПА Б 2
23-04-2018 20:30 Спортен комплекс "Локомотив" ФК СОД-DSC - МФК Ботев 18 3 - 2 Купата на МФЛ - ГРУПА Б 3
25-04-2018 21:30 Спортен комплекс "Локомотив" МФК ЦСКА - МФК Ботев 18 5 - 0 Купата на МФЛ - ГРУПА Б 4
29-04-2018 21:30 Спортен комплекс "Локомотив" МФК Ботев 18 - МФК Дубала 3 - 6 Купата на МФЛ - ГРУПА Б 5
01-05-2018 19:00 не е избран ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - Мон-Крис 1 - 5 PREMIER LEAGUE 1
08-05-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - Мон-Крис 3 - 6 PREMIER LEAGUE 4
15-05-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Мон-Крис 3 - 4 PREMIER LEAGUE 5
20-05-2018 14:00 Терен 2 - Младежки център Героична Куба - Мон-Крис 2 - 8 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - Лазур Свети Влас 10 - 2 PREMIER LEAGUE 6
27-05-2018 19:00 Арена "Сините камъни" АФК ВЕРЕЯ 1995 - Мон-Крис 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-06-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - FC WORDS 6 - 10 PREMIER LEAGUE 8
10-06-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Мон-Крис 6 - 6 PREMIER LEAGUE 7
12-06-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 Адзуро Поморие - Мон-Крис 1 - 5 PREMIER LEAGUE 9
19-06-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - Мон-Крис 8 - 2 PREMIER LEAGUE 2
24-06-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - СИЛВЪР КЛУБ 3 - 5 PREMIER LEAGUE 3
28-08-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - Мон-Крис 8 - 2 PREMIER LEAGUE 10
14-10-2018 19:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК Владислав 4 - 1 ВТОРА ЛИГА 1
21-10-2018 22:20 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - АФК Албион 2 - 1 ВТОРА ЛИГА 2
28-10-2018 19:00 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - МФК Ботев 18 3 - 2 ВТОРА ЛИГА 3
04-11-2018 21:30 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - MFC Pulse 1 - 3 ВТОРА ЛИГА 4
11-11-2018 19:50 Hadzhiev Arena 1 АФК Абсолют Варна - МФК Ботев 18 0 - 2 ВТОРА ЛИГА 5
18-11-2018 19:50 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - MFC Grey Goose 1 - 3 ВТОРА ЛИГА 6
25-11-2018 00:00 Каменица Арена - терен 2 ФК Мастило - Мон-Крис 0 - 5 Югоизток - група A 2
25-11-2018 10:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - Club Ego 2 - 1 Югоизток - група A 1
25-11-2018 14:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - FC Siza Sport 5 - 0 Югоизток - група A 3
25-11-2018 20:40 Hadzhiev Arena 1 Сони - М - МФК Ботев 18 2 - 2 ВТОРА ЛИГА 7
02-12-2018 19:50 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК Хищници 0 - 1 ВТОРА ЛИГА 8
09-12-2018 22:20 Hadzhiev Arena 1 FC INTERSTARS - МФК Ботев 18 2 - 3 ВТОРА ЛИГА 9
11-12-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Мон-Крис 3 - 2 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 1
11-12-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - FC Canarios 2 - 3 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 1
16-12-2018 22:20 Hadzhiev Arena 1 МФК Владислав - МФК Ботев 18 1 - 1 ВТОРА ЛИГА 10
18-12-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - BURGASSPORT 0 - 5 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 2
18-12-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 МФК ЛАЗУР БУРГАС - Мон-Крис - ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 2
06-01-2019 22:20 Hadzhiev Arena 1 АФК Албион - МФК Ботев 18 4 - 1 ВТОРА ЛИГА 11
08-01-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - жълтата подводница 5 - 0 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 3
13-01-2019 21:30 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК TNT 0 - 6 ВТОРА ЛИГА 12
15-01-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - FC Canarios 7 - 5 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 4
20-01-2019 22:20 Hadzhiev Arena 1 MFC Pulse - МФК Ботев 18 5 - 0 ВТОРА ЛИГА 13
22-01-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 BURGASSPORT - Мон-Крис 0 - 5 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 5
27-01-2019 20:40 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - АФК Абсолют Варна 0 - 5 ВТОРА ЛИГА 14
29-01-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - Мон-Крис 2 - 10 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 6
03-02-2019 22:20 Hadzhiev Arena 1 MFC Grey Goose - МФК Ботев 18 8 - 4 ВТОРА ЛИГА 15
10-02-2019 19:50 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - Сони - М 3 - 3 ВТОРА ЛИГА 16
12-02-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Мон-Крис 4 - 2 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 7
17-02-2019 21:30 Hadzhiev Arena 1 МФК Хищници - МФК Ботев 18 3 - 5 ВТОРА ЛИГА 17
19-02-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ФК Крайморие 7 - 3 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 8
24-02-2019 19:00 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - FC INTERSTARS 5 - 2 ВТОРА ЛИГА 18
26-02-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - жълтата подводница 6 - 3 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 9
10-03-2019 21:40 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК Владислав 6 - 3 ВТОРА ЛИГА 19
17-03-2019 21:30 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - АФК Албион 0 - 3 ВТОРА ЛИГА 20
24-03-2019 11:00 Стадион Христо Ботев Мон-Крис - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-03-2019 19:50 Hadzhiev Arena 1 МФК TNT - МФК Ботев 18 6 - 2 ВТОРА ЛИГА 21
27-03-2019 21:30 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - MFC Pulse 2 - 3 ВТОРА ЛИГА 22
31-03-2019 19:00 Hadzhiev Arena 1 АФК Абсолют Варна - МФК Ботев 18 5 - 2 ВТОРА ЛИГА 23
02-04-2019 20:00 Каменица Арена - терен 2 REAL UNITED - Мон-Крис 2 - 1 PREMIER LEAGUE 1
07-04-2019 19:50 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - MFC Grey Goose 0 - 5 ВТОРА ЛИГА 24
09-04-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - Мон-Крис 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
12-04-2019 20:00 Hadzhiev Arena 1 Сони - М - МФК Ботев 18 5 - 0 ВТОРА ЛИГА 25
14-04-2019 21:30 Hadzhiev Arena 1 МФК Ботев 18 - МФК Хищници 5 - 2 ВТОРА ЛИГА 26
16-04-2019 20:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 6 - 0 PREMIER LEAGUE 3
21-04-2019 15:00 Hadzhiev Arena 1 АФК Русчук - Мон-Крис 4 - 4* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-04-2019 19:50 Hadzhiev Arena 2 FC INTERSTARS - МФК Ботев 18 1 - 2 ВТОРА ЛИГА 27
23-04-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Мон-Крис 4 - 6 PREMIER LEAGUE 4
30-04-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 4 PREMIER LEAGUE 5
07-05-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - REAL UNITED 6 - 9 PREMIER LEAGUE 6
14-05-2019 00:00 не е избран Мон-Крис - FC WORDS 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
21-05-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - Мон-Крис 3 - 9 PREMIER LEAGUE 8
28-05-2019 20:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - FC Canarios 6 - 4 PREMIER LEAGUE 9
02-06-2019 17:00 Игрище зад централна поща Холандците - Мон-Крис 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-06-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - Мон-Крис 3 - 7 PREMIER LEAGUE 10
11-06-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - Мон-Крис 5 - 3 PREMIER LEAGUE 11
18-06-2019 00:00 не е избран FC WORDS - Мон-Крис 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
23-06-2019 00:00 не е избран Мон-Крис - Адзуро Поморие 10 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
25-06-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
30-06-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ФОРТУНА - Мон-Крис отложен НЕДЕЛНА ЛИГА 2
02-07-2019 20:00 Каменица Арена - терен 2 FC Canarios - Мон-Крис 6 - 7 PREMIER LEAGUE 14
07-07-2019 18:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ДЕЛТУМ отложен НЕДЕЛНА ЛИГА 3
09-07-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - СИЛВЪР КЛУБ отложен PREMIER LEAGUE 15