Пловдив

Спас Тодоров Шиндаров

клубове

роден на: 22.01.1986

години: 35

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-05-2015 18:45 СЦ Арена Karmes - Община Родопи 12 - 2 АРИАНА АМАТЬОРСКА ЛИГА
07-06-2015 16:00 СЦ Арена Бохемианс - Karmes 2 - 4 АРИАНА АМАТЬОРСКА ЛИГА
13-06-2015 17:45 СЦ Арена Karmes - ФК ФЕЪРПЛЕЙ 6 - 4 АРИАНА АМАТЬОРСКА ЛИГА
14-06-2015 10:00 СЦ Арена Хълк - Karmes 4 - 5 АРИАНА АМАТЬОРСКА ЛИГА
06-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - La Furia 11 - 4 LA LIGA 1
12-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център La Furia - Фитони 3 - 4 LA LIGA 2
22-09-2017 20:05 Терен 1 - Младежки център Мосад - La Furia 7 - 7 LA LIGA 3
26-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - La Furia 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център La Furia - МФК Евмолпия 3 - 3 LA LIGA 6
24-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - La Furia 2 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
07-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център La Furia - Ф.К. Елит 3 - 6 LA LIGA 8
15-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Quantico - La Furia 8 - 2 LA LIGA 9
22-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център La Furia - Криско 3 - 4 LA LIGA 10
29-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - La Furia 4 - 4 LA LIGA 11
08-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център La Furia - Последен Шанс 3 - 5 LA LIGA 12
17-12-2017 15:00 Терен 2 - Младежки център Сабрина - La Furia 0 - 5 LA LIGA 13
06-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - La Furia 1 - 4 LA LIGA 14
12-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център La Furia - АФК ДИОМЕТРАН 2 - 4 LA LIGA 15
19-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - La Furia 6 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център La Furia - Последен Шанс 0 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
28-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център BTL UNITED - La Furia 2 - 7 OPEN CUP Група А 1
03-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център La Furia - DEMBA TEAM 3 - 4 OPEN CUP Група А 2
13-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - La Furia 4 - 4 OPEN CUP Група А 3
17-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център La Furia - ФК Илюминати 3 - 4 OPEN CUP Група А 4
23-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - La Furia 4 - 5 OPEN CUP Група А 5
01-05-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Old School - La Furia 1 - 1 OPEN CUP Група А 6
09-05-2018 21:15 Терен 3 - Младежки център La Furia - Ф.К. Елит 5 - 0 OPEN CUP Група А 7
13-05-2018 00:00 не е избран Победа (Царацово) - La Furia 0 - 5 OPEN CUP Група А 8
30-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център La Furia - АФК Белица 20 3 - 11 OPEN CUP Група А 9
15-06-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център La Furia - Криско 6 - 4 OPEN CUP ГФЛ
20-06-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК Белица 20 - La Furia 6 - 3 OPEN CUP ГФЛ