Пловдив

Владислав Младенов Младенов

клубове

роден на: 20.09.1986

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран КАМИОНИТЕ - Марково Летен турнир група А 1
n/a не е избран Fresh Penis - КАМИОНИТЕ Летен турнир група А 2
n/a не е избран КАМИОНИТЕ - Изгустаци Летен турнир група А 3
n/a не е избран Markovo2018 - КАМИОНИТЕ Летен турнир група А 4
n/a не е избран КАМИОНИТЕ - Марково Летен турнир група А 1
n/a не е избран Fresh Penis - КАМИОНИТЕ Летен турнир група А 2
n/a не е избран КАМИОНИТЕ - Изгустаци Летен турнир група А 3
n/a не е избран Markovo2018 - КАМИОНИТЕ Летен турнир група А 4
n/a не е избран Рекордьорите - КАМИОНИТЕ Летен турнир група А 3
13-03-2014 20:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 1 ВИСША ЛИГА 1
20-03-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Lauta Army Fight Club 5 - 5 ВИСША ЛИГА 2
24-03-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 ВИСША ЛИГА 3
03-04-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Мас Гранде 5 - 5 ВИСША ЛИГА 4
10-04-2014 20:00 СЦ Арена ГЯВОЛИТЕ - ЕЛМА ТАКСИ 0 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-04-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 5
08-05-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 7
19-05-2014 19:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - АФК Гарата 6 - 2 ВИСША ЛИГА 8
29-05-2014 20:00 СЦ Арена Баркод - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-06-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - СИНИ ОРЛИ 2 - 6 ВИСША ЛИГА 10
10-06-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 11
12-06-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 6
19-06-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 12
26-06-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 5 - 0 ВИСША ЛИГА 13
26-06-2014 20:45 СЦ Арена Гражданите - ЕЛМА ТАКСИ 9 - 7 ВИСША ЛИГА 9
03-07-2014 20:00 СЦ Арена Криско - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 5 ВИСША ЛИГА 14
10-07-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Балканска Гозба 5 - 7 ВИСША ЛИГА 15
28-08-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 5 - 6 ВИСША ЛИГА 16
01-09-2014 20:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 6 ВИСША ЛИГА 17
04-09-2014 20:00 СЦ Арена ELMA-S - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-09-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 18
23-09-2014 21:00 СЦ Арена Мас Гранде - ЕЛМА ТАКСИ 0 - 7 ВИСША ЛИГА 19
25-09-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 5 ВИСША ЛИГА 20
09-10-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Даяна 4 - 10 ВИСША ЛИГА 22
13-10-2014 20:30 СЦ Арена АФК Гарата - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 23
16-10-2014 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ЕЛМА ТАКСИ 14 - 0 ВИСША ЛИГА 21
28-10-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 2 ВИСША ЛИГА 25
31-10-2014 19:00 СЦ Арена АФК Марица - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-11-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - BONELLI 6 - 6 ВИСША ЛИГА 26
10-11-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ЕЛМА ТАКСИ 11 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
13-11-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Спартак 10 - 6 ВИСША ЛИГА 27
17-11-2014 21:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Гражданите 11 - 0 ВИСША ЛИГА 24
20-11-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 28
27-11-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Криско 4 - 1 ВИСША ЛИГА 29
04-12-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 ВИСША ЛИГА 30
10-12-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Verso Travel 8 - 2 Финални плейофи 11
14-12-2014 12:00 СЦ Арена Багатур Пловдив - AFC Cvet Junior 3 - 8 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2014 13:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - BOHEMIANS 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
28-12-2014 13:00 СЦ Арена Ф.К. Сборна Дружина - AFC Cvet Junior 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 3
04-01-2015 15:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - АФК Марица 10 - 6 ЗИМНА ЛИГА 4
10-01-2015 12:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
18-01-2015 13:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Лаос 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 6
25-01-2015 13:00 СЦ Арена ФК СпИртист - AFC Cvet Junior 1 - 4 ЗИМНА ЛИГА 7
08-02-2015 14:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - FC Siza Sport 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 8
15-02-2015 15:00 СЦ Арена WIMBLEDON - AFC Cvet Junior 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 9
01-03-2015 13:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Ред Бул 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 11
10-03-2015 21:00 Авангард AFC Cvet Junior - FC Siza Sport 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 22
11-03-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 1
13-03-2015 20:00 Авангард АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 6 - 2 LA LIGA 1
17-03-2015 21:15 Авангард AFC Cvet Junior - АПФК Пловдив 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 23
18-03-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Лаос 4 - 6 ВИСША ЛИГА 2
20-03-2015 20:00 Авангард AFC Cvet Junior - Щ+Щ 0 - 5 LA LIGA 2
24-03-2015 19:00 СЦ Арена ФК Житница - AFC Cvet Junior 3 - 6 LA LIGA 3
25-03-2015 20:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 ВИСША ЛИГА 3
01-04-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 4 - 3 ВИСША ЛИГА 4
02-04-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - АФК Гарата 3 - 5 LA LIGA 4
08-04-2015 20:00 СЦ Арена Космос - ЕЛМА ТАКСИ 7 - 3 ВИСША ЛИГА 5
22-04-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Даяна 6 - 7 ВИСША ЛИГА 6
24-04-2015 20:00 Авангард AFC Cvet Junior - BOHEMIANS 5 - 1 LA LIGA 6
26-04-2015 15:00 Спортен комплекс САМОКОВ ЕЛМА ТАКСИ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-04-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-04-2015 21:00 Авангард Светкавиците - AFC Cvet Junior 3 - 7 LA LIGA 7
04-05-2015 21:00 СЦ Арена 90 - AFC Cvet Junior 3 - 5 LA LIGA 5
08-05-2015 21:00 СЦ Арена Криско - AFC Cvet Junior *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
13-05-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - FC Siza Sport 7 - 3 LA LIGA 8
20-05-2015 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 8 ВИСША ЛИГА 9
21-05-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - AFC Cvet Junior 4 - 8 LA LIGA 9
23-05-2015 17:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - BOHEMIANS 4 - 11 Вътрешни квалификации ААЛ
24-05-2015 18:00 СЦ Арена Лаос - AFC Cvet Junior 4 - 3 Вътрешни квалификации ААЛ
27-05-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 10
29-05-2015 19:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Kamenitza-Интернационал 8 - 3 LA LIGA 10
03-06-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 11
04-06-2015 19:00 СЦ Арена Old School - AFC Cvet Junior 1 - 11 LA LIGA 11
05-06-2015 19:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Фитони 1 - 7 ВИСША ЛИГА 8
10-06-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - СИНИ ОРЛИ 4 - 13 ВИСША ЛИГА 12
12-06-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - АФК Марица 3 - 1 LA LIGA 12
17-06-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 4 ВИСША ЛИГА 13
23-06-2015 18:00 СЦ Арена Бактрейд - AFC Cvet Junior 1 - 6 LA LIGA 13
24-06-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ЕЛМА ТАКСИ 7 - 5 ВИСША ЛИГА 7
25-06-2015 19:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - АФК ХАОС 6 - 3 LA LIGA 14
28-06-2015 18:00 СЦ Арена Младежка 1 - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 15
01-07-2015 19:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - AFC Cvet Junior 4 - 5 LA LIGA 15
01-07-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Криско 5 - 3 ВИСША ЛИГА 16
08-07-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 3 ВИСША ЛИГА 17
09-07-2015 21:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Щ+Щ 5 - 0 LA LIGA 17
26-08-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 ВИСША ЛИГА 18
30-08-2015 21:00 СЦ Арена АФК Гарата - AFC Cvet Junior 0 - 5 LA LIGA 19
01-09-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - ФК Житница 8 - 5 LA LIGA 18
02-09-2015 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ЕЛМА ТАКСИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 19
09-09-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Космос 4 - 7 ВИСША ЛИГА 20
13-09-2015 21:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - 90 10 - 2 LA LIGA 20
15-09-2015 21:00 Авангард AFC Cvet Junior - АПФК Пловдив 1 - 2 LA LIGA 16
16-09-2015 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 4 ВИСША ЛИГА 21
18-09-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - AFC Cvet Junior 1 - 8 LA LIGA 21
23-09-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Балканска Гозба 4 - 11 ВИСША ЛИГА 22
30-09-2015 20:00 СЦ Арена Фитони - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 23
04-10-2015 11:00 Игрище зад централна поща AFC Cvet Junior - Атлетико 5 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
04-10-2015 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) ЕЛМА ТАКСИ - Hott *5 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
07-10-2015 21:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Fresh Penis 6 - 5 LA LIGA 22
13-10-2015 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - AFC Cvet Junior 6 - 5 LA LIGA 23
14-10-2015 20:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 1 ВИСША ЛИГА 29
15-10-2015 21:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - ХЪШОВЕ 5 - 3 LA LIGA 24
21-10-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Спартак 4 - 1 ВИСША ЛИГА 24
21-10-2015 21:00 СЦ Арена ФК ПЛОВДИВ - AFC Cvet Junior 2 - 8 КУПА АРЕНА
27-10-2015 19:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Kamenitza-Интернационал 6 - 9 LA LIGA 25
28-10-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ЕЛМА ТАКСИ 7 - 2 ВИСША ЛИГА 25
30-10-2015 19:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Бактрейд *3 - 3 КУПА АРЕНА
01-11-2015 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ ЕЛМА ТАКСИ - Пирин 2003 1 - 3 Група F 1
01-11-2015 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ СИНИТЕ BD LIQUOR - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 2 Група F 2
04-11-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 3 ВИСША ЛИГА 26
08-11-2015 17:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Old School 3 - 4 LA LIGA 26
10-11-2015 20:00 СЦ Арена АФК Марица - AFC Cvet Junior 2 - 4 LA LIGA 27
11-11-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ЕЛМА ТАКСИ 11 - 5 ВИСША ЛИГА 27
15-11-2015 11:00 Игрище Ловен парк AFC Cvet Junior - ФК Запрянови 9 - 0 Група H 1
15-11-2015 14:00 Игрище Ловен парк Актив комерс - AFC Cvet Junior 0 - 2 Група H 2
16-11-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - АПФК Пловдив 5 - 0 КУПА АРЕНА
23-11-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Бактрейд 6 - 3 LA LIGA 28
25-11-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Гражданите 8 - 4 ВИСША ЛИГА 28
28-11-2015 18:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - AFC Cvet Junior 3 - 2 КУПА АРЕНА
01-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - AFC Cvet Junior 2 - 1 LA LIGA 29
07-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Бунарджика 0 - 5 LA LIGA 30
09-12-2015 20:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Младежка 1 3 - 2 ВИСША ЛИГА 30
13-12-2015 15:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Old School 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 1
16-12-2015 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 1 - 4 Финални плейофи
20-12-2015 15:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - AFC Cvet Junior 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Бунарджик 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 15:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Единствените 2 - 3 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - BOHEMIANS 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 16:00 Терен 1 - Младежки център Racing Club - AFC Cvet Junior 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 7
21-02-2016 16:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Kamenitza-Интернационал 6 - 3 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
23-02-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
28-02-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ШАШ 2 - 5 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
07-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 4 ВИСША ЛИГА 2
15-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Лаос - AFC Cvet Junior 3 - 7 ВИСША ЛИГА 3
16-03-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Old School - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 7 CALCIO 2
22-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Бактрейд 9 - 9 ВИСША ЛИГА 4
23-03-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Щ+Щ 5 - 4 CALCIO 3
25-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 1 - 5 CALCIO 1
28-03-2016 20:00 СЦ Арена ВИС-2 - ЕЛМА ТАКСИ 0 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-03-2016 21:20 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - AFC Cvet Junior 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 6 - 2 ВИСША ЛИГА 5
10-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 0 CALCIO 4
13-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Пълдин Атлетик 6 - 4 ВИСША ЛИГА 6
13-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - TNN Gold 1 - 11 CALCIO 5
19-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Фитони - AFC Cvet Junior 3 - 3 ВИСША ЛИГА 7
20-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 5 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-04-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC FIGHTERS 1 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
22-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Щ+Щ 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-04-2016 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 5 CALCIO 6
26-04-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - AFC Cvet Junior 5 - 4 ВИСША ЛИГА 8
28-04-2016 00:00 СЦ Берое - открито AFC Cvet Junior - Бодигард 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Балканска Гозба 4 - 1 ВИСША ЛИГА 9
04-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ВИС-2 5 - 0 CALCIO 7
10-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Спартак - AFC Cvet Junior 4 - 11 ВИСША ЛИГА 10
11-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 4 CALCIO 8
15-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Avengers 5 - 0 CALCIO 9
18-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - MS 3 - 16 CALCIO 10
18-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 4 - 3 ВИСША ЛИГА 12
20-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Десант-68 10 - 6 ВИСША ЛИГА 11
25-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Danika - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 8 CALCIO 11
30-05-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Old School - AFC Cvet Junior 2 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 3 - 2 ВИСША ЛИГА 14
01-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 11 ВИСША ЛИГА 13
01-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 5 Група D 1
08-06-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 15
10-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Тарос Трейд 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
13-06-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - VIP Dent 4 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Dream Team 11 - 1 Група D 3
20-06-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - AFC Cvet Junior 4 - 5 Втора шестица 1
21-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - АФК ХАОС 5 - 8 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-06-2016 00:00 не е избран AFC Cvet Junior - ФК Спартак 5 - 0 Втора шестица 2
22-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Danika 9 - 1 OPEN CUP ГФЛ
22-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 4 - 5 Втора шестица 4
29-06-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Old School 7 - 0 OPEN CUP ГФЛ
29-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Младежка 1 4 - 3 Втора шестица 5
01-07-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - AFC Cvet Junior 9 - 8 Втора шестица 3
05-07-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 OPEN CUP ГФЛ
30-08-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - AFC Cvet Junior 9 - 2 ВИСША ЛИГА 2
16-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Армада Пловдив - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 7 CALCIO 1
16-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Лаос 6 - 5 ВИСША ЛИГА 3
20-09-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 6 - 3 ВИСША ЛИГА 4
21-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - MS 4 - 7 CALCIO 2
27-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 5 CALCIO 3
27-09-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 5
05-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Old School - AFC Cvet Junior 4 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Пълдин Атлетик 2 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 6 - 7 ВИСША ЛИГА 6
12-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 6 - 0 CALCIO 4
19-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - БРЕСТНИК 5 - 5* КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
20-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Фитони 3 - 1 ВИСША ЛИГА 7
25-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 7 CALCIO 5
25-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - AFC Cvet Junior 6 - 3 ВИСША ЛИГА 8
02-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 5 - 6 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
02-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 10 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Kamenitza-Интернационал 4 - 5 CALCIO 6
09-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Тарос Трейд 8 - 2 ВИСША ЛИГА 9
16-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 6 CALCIO 7
16-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 6 - 4 ВИСША ЛИГА 10
22-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 3 - 6 ВИСША ЛИГА 11
23-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 9 - 5 CALCIO 8
02-12-2016 20:05 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 9 ВИСША ЛИГА 12
14-12-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 6 - 1 ВИСША ЛИГА 13
01-03-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 0 - 10 ВИСША ЛИГА 14
06-03-2017 21:05 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 CALCIO 9
07-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 3 - 6 ВИСША ЛИГА 15
15-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC FIGHTERS 4 - 2 CALCIO 10
21-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 6 CALCIO 11
21-03-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 2 - 2 ВИСША ЛИГА 16
29-03-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 2 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - AFC Cvet Junior 5 - 3 ВИСША ЛИГА 18
04-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 1 Bundesliga 1
12-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC FIGHTERS 0 - 7 Bundesliga 2
13-04-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - VIP Dent 1 - 3 ВИСША ЛИГА 19
18-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 Bundesliga 3
18-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - AFC Cvet Junior 9 - 2 ВИСША ЛИГА 20
26-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 4 - 2 ВИСША ЛИГА 21
27-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 8 - 4 Bundesliga 4
02-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 2 - 0 ВИСША ЛИГА 22
04-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 7 Bundesliga 5
12-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - АФК ХАОС 5 - 0 Bundesliga 6
12-05-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - AFC Cvet Junior 5 - 1 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 Bundesliga 7
16-05-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 0 ВИСША ЛИГА 24
30-05-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - AFC Cvet Junior 3 - 5 ВИСША ЛИГА 25
31-05-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - ЕЛМА ТАКСИ 9 - 3 Bundesliga 8
07-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 3 - 9 Bundesliga 9
07-06-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Чико-Бунара 5 - 9 ВИСША ЛИГА 26
12-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 7 - 2 ВИСША ЛИГА 27
16-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ *3 - 3 Финални плейофи
19-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
21-06-2017 21:05 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 8 ВИСША ЛИГА 28
22-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
28-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 7 - 8 ВИСША ЛИГА 29
23-08-2017 21:10 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
29-08-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - AFC Cvet Junior 2 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ТРАДА ДИЗАЙН 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
06-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Сините Ангели 4 - 3 CALCIO 1
11-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Футболна Академия 7 - 5 СУПЕР Лига 7 1
14-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - AFC Cvet Junior 6 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
15-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 7 CALCIO 2
18-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - FC Fitoni 4 - 6 СУПЕР Лига 7 2
20-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Малкото Пони 1 - 0 CALCIO 3
21-09-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - АПФК Пловдив 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
25-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC "Old Dogs" - КАМИОНИТЕ 8 - 12 СУПЕР Лига 7 3
27-09-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Сините Ангели 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Победа (Царацово) 4 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ФК Приятели 6 - 2 СУПЕР Лига 7 4
04-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Балканска Гозба 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
05-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 3 CALCIO 4
09-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" COCA COLA - КАМИОНИТЕ 1 - 5 СУПЕР Лига 7 5
11-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - AFC Cvet Junior 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
12-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - BTL UNITED 3 - 2 CALCIO 5
16-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 11 - 6 СУПЕР Лига 7 6
17-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Пълдин Атлетик 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
21-10-2017 17:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 3 - 3 CALCIO 6
23-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - КАМИОНИТЕ 4 - 6 СУПЕР Лига 7 7
24-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Тарос Трейд 6 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - AFC Cvet Junior 0 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 4 CALCIO 7
01-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Беломорски 10 - 3 СУПЕР Лига 7 8
02-11-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - AFC Cvet Junior 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
07-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Даяна 0 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
10-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - БРЕСТНИК 4 - 3 CALCIO 8
14-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 4 CALCIO 9
15-11-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
17-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 6 - 2 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
21-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - СИНИ ОРЛИ 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
22-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Фаворит 6 - 2 CALCIO 10
24-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - КАМИОНИТЕ 4 - 6 СУПЕР Лига 7 11
29-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - AFC Cvet Junior 12 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
03-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 5 CALCIO 11
04-12-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - БОРА 5 - 6 СУПЕР Лига 7 10
07-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 3 - 1 CALCIO 12
10-12-2017 15:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Тарос Трейд 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
13-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Смирненски - ЕЛМА ТАКСИ 7 - 6 CALCIO 13
13-12-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - AFC Cvet Junior 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
04-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. АФК ДИОМЕТРАН - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 1
08-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - Паветата 13 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 2
09-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. ЕЛМА ТАКСИ - FC Lauta Hools 4 - 9 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 2
11-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Криско - КАМИОНИТЕ 4 - 8 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
11-01-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 5 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
16-01-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - АФК ДИОМЕТРАН 9 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 4
22-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - КАМИОНИТЕ 12 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
22-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 10 - 13 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
29-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - Балканска Гозба 6 - 5 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
30-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
05-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - FC Siza Sport 5 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 8
05-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 8
08-02-2018 20:45 Комплекс С.И.²Л.А. ЕЛМА ТАКСИ - КАМИОНИТЕ 8 - 8 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
12-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. ЕЛМА ТАКСИ - Криско 7 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 9
13-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КАМИОНИТЕ 10 - 20 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 9
19-02-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 6 - 12 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
19-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
06-03-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
07-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 3 - 7 CALCIO 14
09-03-2018 19:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Бохемианс 7 - 2 Лига Арена 1
12-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Четирите Пейки 6 - 5 СУПЕР Лига 7 12
13-03-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 CALCIO 15
14-03-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - КАМИОНИТЕ 3 - 7 Лига Арена 2
14-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
19-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" АФК Фрактура - КАМИОНИТЕ 3 - 19 СУПЕР Лига 7 13
23-03-2018 19:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - FC Siza Sport 1 - 4 Лига Арена 3
26-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - КАМИОНИТЕ 6 - 5 СУПЕР Лига 7 15
28-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - AFC Cvet Junior 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
28-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Криско - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 3 OPEN CUP Група Б 1
29-03-2018 21:00 СЦ Арена papiauto03 - КАМИОНИТЕ 2 - 4 Лига Арена 4
30-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - МФК Евмолпия 6 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ХАОС 3 - 1 СУПЕР Лига 7 14
03-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
04-04-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - КАМИОНИТЕ 8 - 3 СУПЕР Лига 7 16
09-04-2018 19:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Fresh Penis 2 - 5 Лига Арена 6
10-04-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
11-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 1 - 9 OPEN CUP Група Б 3
11-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - КАМИОНИТЕ 4 - 4 СУПЕР Лига 7 17
16-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - FC "Old Dogs" 5 - 0 СУПЕР Лига 7 18
16-04-2018 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - КАМИОНИТЕ 5 - 10 Лига Арена 7
18-04-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Светците - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 2 OPEN CUP Група Б 4
18-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ХАОС 5 - 0 Football 7 CUP 3
19-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - AFC Cvet Junior 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
23-04-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - АПФК Пловдив 3 - 1 Лига Арена 8
25-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Беси МФК 6 - 3 OPEN CUP Група Б 5
25-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - КАМИОНИТЕ 7 - 10 СУПЕР Лига 7 19
26-04-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Лаос 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
30-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - COCA COLA 5 - 0 СУПЕР Лига 7 20
02-05-2018 00:00 не е избран Смирненски - ЕЛМА ТАКСИ 0 - 5 OPEN CUP Група Б 6
02-05-2018 20:00 СЦ Арена Old School - КАМИОНИТЕ 2 - 5 Лига Арена 9
02-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - AFC Cvet Junior 3 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-05-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - МФК Евмолпия 1 - 3 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
07-05-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - КАМИОНИТЕ 0 - 5 СУПЕР Лига 7 21
07-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Quantico 2 - 8 OPEN CUP Група Б 7
08-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
10-05-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ПЪЛЕН ХАОС 5 - 0 Лига Арена 10
16-05-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - AFC Cvet Junior 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
17-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 7 OPEN CUP Група Б 8
21-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Полярните мечки - КАМИОНИТЕ 0 - 5 СУПЕР Лига 7 23
28-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
29-05-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ХЪШОВЕ 6 - 2 Лига Арена 12
29-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Малкото Пони 6 - 2 OPEN CUP Група Б 9
30-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Афк Крепост 8 - 3 СУПЕР Лига 7 24
04-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - КАМИОНИТЕ 4 - 8 СУПЕР Лига 7 25
05-06-2018 20:00 СЦ Арена Raiders - КАМИОНИТЕ 3 - 2 Лига Арена 13
06-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ФК Самурай 3 - 10 СУПЕР Лига 7 22
06-06-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - AFC Cvet Junior 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
07-06-2018 21:00 СЦ Арена 1K - КАМИОНИТЕ 0 - 5 Лига Арена 11
11-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - FA Plovdiv 5 - 3 СУПЕР Лига 7 26
13-06-2018 19:00 СЦ Арена Бохемианс - КАМИОНИТЕ 4 - 8 Лига Арена 14
13-06-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Пълдин Атлетик 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
14-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Бирен Спортист *2 - 2 OPEN CUP ГФЛ
17-06-2018 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - AFC Cvet Junior 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
18-06-2018 00:00 не е избран КАМИОНИТЕ - papiauto03 5 - 0 Лига Арена 24
18-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - КАМИОНИТЕ 5 - 12 Football 7 CUP 5
20-06-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 OPEN CUP ГФЛ
20-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - КАМИОНИТЕ 0 - 5 СУПЕР Лига 7 27
25-06-2018 00:00 не е избран КАМИОНИТЕ - АФК Фрактура 5 - 0 СУПЕР Лига 7 28
25-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Афк Крепост 5 - 0 Football 7 CUP 6
25-06-2018 21:15 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - КАМИОНИТЕ 0 - 5 СУПЕР Лига 7 29
27-06-2018 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - КАМИОНИТЕ 0 - 5 Лига Арена 23
27-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
02-07-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - КАМИОНИТЕ 5 - 7 Football 7 CUP 13
03-07-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Raiders 6 - 2 Лига Арена 15
10-07-2018 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - КАМИОНИТЕ 3 - 10 Лига Арена 16
11-07-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ФК Приятели 5 - 0 Football 7 CUP
13-07-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - FC Lauta Hools 9 - 4 СУПЕР Лига 7 30
17-07-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Полярните мечки 12 - 1 Лига Арена 17
18-07-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Футболна Академия 1 - 2 Football 7 CUP
20-08-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - КАМИОНИТЕ 2 - 6 Лига Арена 18
23-08-2018 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - КАМИОНИТЕ 5 - 1 Лига Арена 20
29-08-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Old School 5 - 3 Лига Арена 19
03-09-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Вълчи рай 10 - 4 Лига Арена 21
12-09-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - КАМИОНИТЕ 6 - 3 Лига Арена 22
18-09-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
19-09-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Quantico - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 7 LA LIGA 1
24-09-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - КАМИОНИТЕ 9 - 5 Лига Арена 1
25-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - AFC Cvet Junior 4 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
26-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Илюминати 1 - 5 LA LIGA 2
01-10-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Fresh Penis 0 - 5 Лига Арена 2
02-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Лаос 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
03-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 4 LA LIGA 3
07-10-2018 00:00 не е избран ЕЛМА ТАКСИ - Малкото Пони 5 - 0 LA LIGA 4
08-10-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КАМИОНИТЕ 2 - 2 Лига Арена 3
16-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
17-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Римските орли - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 13 LA LIGA 5
23-10-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - КАМИОНИТЕ 0 - 5 Лига Арена 5
24-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Ф.К. ОАЗИС 4 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-10-2018 00:00 Терен 3 - Младежки център Quantico - AFC Cvet Junior 2 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-10-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Вълчи рай 8 - 7 Лига Арена 6
30-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - AFC Cvet Junior 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
31-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 6
05-11-2018 20:00 СЦ Арена Maina City - КАМИОНИТЕ 5 - 7 Лига Арена 7
06-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Криско - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 3 LA LIGA 7
07-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Любекс 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
12-11-2018 21:00 СЦ Арена Десант-68 - КАМИОНИТЕ 6 - 4 Лига Арена 8
13-11-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - FC FIGHTERS 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
14-11-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ТРАДА ДИЗАЙН 10 - 2 LA LIGA 8
20-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
20-11-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ФК Активлайф 4 - 5 Лига Арена 9
25-11-2018 16:30 Терен 1 - Младежки център Беси МФК - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 3 LA LIGA 9
26-11-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - КАМИОНИТЕ 5 - 2 Лига Арена 10
27-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Бирен Спортист 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
01-12-2018 17:00 СК Активлайф Марково - КАМИОНИТЕ 5 - 5 Летен турнир група А 1
05-12-2018 19:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - АПФК Пловдив 3 - 7 Лига Арена 4
05-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Rossoneri Plovdiv 4 - 4 LA LIGA 10
06-12-2018 20:00 СК Активлайф Изгустаци - КАМИОНИТЕ 7 - 7 Летен турнир група А 3
11-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - AFC Cvet Junior 12 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
13-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Торнадо - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 10 LA LIGA 11
15-12-2018 17:00 СК Активлайф Fresh Penis - КАМИОНИТЕ 7 - 4 Летен турнир група А 4
КР СК Активлайф КАМИОНИТЕ - Markovo2018 2 - 9 Летен турнир група А 5
21-12-2018 20:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - FC Fitoni 3 - 8 ЗИМНА ЛИГА 1
29-12-2018 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 АПФК Пловдив - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 4 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА 3
13-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
20-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 2 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 2 Футболна Академия - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
27-01-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 2 ЕЛМА ТАКСИ - ФК Маламир 15 - 5 ЗИМНА ЛИГА 7
05-02-2019 20:00 СЦ Оптимум ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 ЗИМНА ЛИГА 8
09-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - ФК Илюминати 0 - 2 ЗИМНА ЛИГА 9
16-02-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Maina City - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 2 ЗИМНА ЛИГА 10
19-02-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - BROTHERS-SECURITY 8 - 2 LA LIGA 12
23-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - ФК Активлайф 6 - 13 ЗИМНА ЛИГА 11
24-02-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - ФК Траките 2017 8 - 6 ЗИМНА ЛИГА 12
27-02-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 LA LIGA 13
01-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
05-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
09-03-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ХАОС - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 13
11-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Маламир - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 12 LA LIGA 15
13-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - СИНИ ОРЛИ 6 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
13-03-2019 21:00 СЦ Оптимум FC Fitoni - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
19-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - NO to Racism 8 - 1 LA LIGA 16
19-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - AFC Cvet Junior 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
27-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 10 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-04-2019 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - FC Siza Sport 4 - 7 Лига Арена 11
02-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 2 LA LIGA 17
04-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - AFC Cvet Junior 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-04-2019 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Бохемианс 3 - 10 Лига Арена 12
10-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 4 - 4 LA LIGA 18
11-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Хулигани 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
15-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - ЕЛМА ТАКСИ 14 - 3 LA LIGA 19
16-04-2019 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - КАМИОНИТЕ 7 - 5 Лига Арена 13
19-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
22-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Крепост 3 - 6 LA LIGA 20
25-04-2019 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 3 Лига Арена 14
01-05-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 LA LIGA 21
01-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - КАМИОНИТЕ 11 - 6 Лига Арена 15
07-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 0 LA LIGA 22
08-05-2019 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ФК Спартак 0 - 5 Лига Арена 16
09-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
14-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Даяна 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
14-05-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - КАМИОНИТЕ 5 - 0 Лига Арена 17
17-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - МФК Евмолпия 0 - 5 LA LIGA 23
20-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
21-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - AFC Cvet Junior 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
21-05-2019 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Maina City 0 - 5 Лига Арена 18
22-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Internazionale - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 4 LA LIGA 24
27-05-2019 00:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Десант-68 0 - 5 Лига Арена 19
29-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Последен Шанс 0 - 5 LA LIGA 25
29-05-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Бирен Спортист - AFC Cvet Junior 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
03-06-2019 01:00 СЦ Арена ФК Активлайф - КАМИОНИТЕ 5 - 0 Лига Арена 20
05-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Plovdiv 0 - 5 OPEN CUP ГФЛ
12-06-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
20-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Любекс 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
24-06-2019 00:00 не е избран FC Siza Sport - КАМИОНИТЕ 5 - 0 Лига Арена 22
25-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - AFC Cvet Junior 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
26-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
01-07-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - СИНИ ОРЛИ 11 - 14 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
03-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 4 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
31-07-2019 19:00 СК Активлайф КАМИОНИТЕ - Fresh Penis 5 - 4 Летен турнир група А 2
12-08-2019 20:00 СК Активлайф КАМИОНИТЕ - Рекордьорите 7 - 5 Летен турнир група А
16-08-2019 19:00 СК Активлайф ФК Траките 2017 - КАМИОНИТЕ 5 - 4 Летен турнир група А 5
29-08-2019 21:00 СК Активлайф КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 5 Летен турнир група А 4
04-09-2019 21:00 СК Активлайф ФК Активлайф - КАМИОНИТЕ 4 - 6 Елиминации
КР СК Активлайф КАМИОНИТЕ - Fresh Penis 7 - 2 Елиминации