София

Димитър Радостинов Петров

клубове

роден на: 04.05.1988

години: 31

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 21:00 не е избран Софийска вода - DEVILS 5 - 5* CHAMPIONSHIP 1
31-08-2014 10:00 Palmsbet stadium Римляните - Софийска вода 0 - 0* CHAMPIONSHIP 2
02-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM eCommera - Ingram Micro Top Fortune 2 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 1
04-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - CSC 10 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 2
11-09-2014 18:45 Palmsbet stadium VMware - Ingram Micro Top Fortune 1 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 3
14-09-2014 14:00 не е избран FC CRAZY GANG - Софийска вода 4 - 12 CHAMPIONSHIP 4
15-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - PLAYTECH 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 4
17-09-2014 22:30 не е избран Софийска вода - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 2 CHAMPIONSHIP 3
28-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - Easy TV Net 5 - 2 CHAMPIONSHIP 5
29-09-2014 19:45 не е избран Comverse - Ingram Micro Top Fortune 5 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 5
05-10-2014 21:00 не е избран Sushi Shef - Софийска вода 6 - 2 CHAMPIONSHIP 6
12-10-2014 09:00 не е избран Софийска вода - МФК Люлин - METHODIA 8 - 5 CHAMPIONSHIP 7
14-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Реал София - Софийска вода 0 - 9 CHAMPIONSHIP 8
16-10-2014 19:45 не е избран TRADOLOGIC - Ingram Micro Top Fortune 2 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 7
19-10-2014 12:00 не е избран Софийска вода - Ilinden United 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
22-10-2014 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Proxiad 4 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 8
27-10-2014 19:45 не е избран EGT 2 - Ingram Micro Top Fortune 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 9
29-10-2014 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Nemetschek Bulgaria 5 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 6
02-11-2014 17:00 не е избран Софийска вода - Полиграфия Инфо 6 - 0 CHAMPIONSHIP 11
03-11-2014 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Infragistics 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 10
05-11-2014 20:45 не е избран Витоша - Софийска вода 2 - 5 CHAMPIONSHIP 10
09-11-2014 20:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 CHAMPIONSHIP 12
13-11-2014 19:45 не е избран Enetpulse - Ingram Micro Top Fortune 2 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 11
16-11-2014 11:00 не е избран vitoshanews.com - Софийска вода 2 - 0 CHAMPIONSHIP 13
21-11-2014 18:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - GTT 7 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 12
23-11-2014 12:00 не е избран Софийска вода - Лидер Надежда 5 - 4 CHAMPIONSHIP 14
27-11-2014 18:45 не е избран Мост Компютърс - Ingram Micro Top Fortune 1 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 13
30-11-2014 16:00 не е избран Intellect - Софийска вода 2 - 5 CHAMPIONSHIP 15
03-12-2014 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Телелинк Litex Tower 6 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 14
05-12-2014 19:45 не е избран Софийска вода - El Stars 4 - 0 CHAMPIONSHIP 16
11-12-2014 20:45 не е избран e-Novator - Ingram Micro Top Fortune 1 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 15
14-12-2014 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Софийска вода 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
16-12-2014 20:45 не е избран Софийска вода - Витоша 7 - 2 Финални плейофи 1
22-02-2015 16:00 Palmsbet stadium Хищниците - Софийска вода 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-02-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM CODIX - Ingram Micro Top Fortune 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-02-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Scalefocus 5 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
12-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM BULPROS - Ingram Micro Master Cloud 3 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
12-03-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-03-2015 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Софийска вода 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
19-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - Stemo 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-03-2015 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Musala 2 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
22-03-2015 10:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
23-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Sirma - Ingram Micro Master Cloud 1 - 5 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
23-03-2015 21:45 Palmsbet stadium VIVACOM - Ingram Micro Top Fortune 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2015 12:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Софийска вода 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
31-03-2015 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - M 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
31-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
06-04-2015 18:45 не е избран i:FAO - Ingram Micro Top Fortune 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
14-04-2015 22:30 не е избран Софийска вода - ФК Зебра 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 6
16-04-2015 20:00 не е избран Enetpulse - Ingram Micro Master Cloud 3 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
20-04-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Софийска вода 8 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
23-04-2015 19:00 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Netage 5 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
23-04-2015 20:00 не е избран Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM 4PLAY 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
25-04-2015 19:00 не е избран БАЛКАН - Софийска вода *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
30-04-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Adecco GSD - Ingram Micro Top Fortune 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
14-05-2015 18:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - e-Novator 1 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
14-05-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 10
14-05-2015 22:45 не е избран Софийска вода - Спортинг 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
17-05-2015 12:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
21-05-2015 20:45 не е избран Experian - Ingram Micro Top Fortune 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
22-05-2015 18:45 не е избран Techhuddle - Ingram Micro Master Cloud 2 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
24-05-2015 00:00 не е избран Софийска вода - Verso Travel 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
28-05-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - INFOSYSTEMS-SYSCOM 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-05-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Visteon 4 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
31-05-2015 20:00 не е избран ФК Керамик - Софийска вода *1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM eCommera - Ingram Micro Master Cloud 2 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
01-06-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Blizoo - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
09-06-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - CSC 3 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
11-06-2015 19:45 не е избран Progress - Ingram Micro Top Fortune 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-06-2015 10:00 не е избран НОВИ ХАН - Софийска вода 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 14
18-06-2015 18:45 не е избран DREAMIX - Ingram Micro Master Cloud 0 - 8 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
18-06-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2015 14:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-06-2015 14:00 не е избран Софийска вода - НДП Стрелци 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-06-2015 19:45 не е избран OPENCODE - Ingram Micro Top Fortune 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
25-06-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SUTHERLAND 3 - 8 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
28-06-2015 15:00 не е избран Sushi Shef - Софийска вода 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
02-07-2015 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 2 - 2* LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
02-07-2015 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - IPSOS 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
04-07-2015 15:00 не е избран Софийска вода - Неудобните 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-07-2015 19:00 не е избран Софийска вода - Белите Якички 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-07-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ГФК България 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
23-08-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 10:00 не е избран Софийска вода - Спортинг 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 2
31-08-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - EGT *1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
31-08-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SBTECH 1 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
07-09-2015 19:45 не е избран Melon - Ingram Micro Master Cloud 0 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
07-09-2015 20:45 не е избран ГФК България - Ingram Micro Top Fortune 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 17:00 не е избран Софийска вода - НДП Стрелци 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
16-09-2015 19:30 не е избран Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-09-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Sirma 1 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
24-09-2015 20:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - Ingram Micro Master Cloud 2 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
24-09-2015 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Ingram Micro Top Fortune 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2015 00:00 не е избран Intellect - Софийска вода 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 18:00 не е избран Sushi Shef - Софийска вода 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
28-09-2015 19:45 не е избран i:FAO - Ingram Micro Top Fortune 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 7
02-10-2015 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 3 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
03-10-2015 22:00 не е избран Софийска вода - Неудобните 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-10-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Progress 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
05-10-2015 21:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - FootballScout 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
11-10-2015 12:00 не е избран Вълците - Софийска вода 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-10-2015 19:45 не е избран Blizoo - Ingram Micro Top Fortune 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
12-10-2015 20:45 не е избран MMS - Ingram Micro Master Cloud 0 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
18-10-2015 14:00 не е избран Софийска вода - ЖИВЕЛИ 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-10-2015 22:30 не е избран НОВИ ХАН - Софийска вода 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
25-10-2015 16:00 не е избран FC CRAZY GANG - Софийска вода 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Мост Компютърс *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
26-10-2015 20:45 не е избран Axway - Ingram Micro Master Cloud 4 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
03-11-2015 22:30 не е избран Софийска вода - ФК Зебра 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2015 21:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - EGT 2 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
06-11-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2015 19:45 не е избран eCommera - Ingram Micro Master Cloud 4 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
09-11-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2015 10:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
19-11-2015 19:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-11-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - CSC 5 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
22-11-2015 13:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Софийска вода 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2015 19:45 не е избран Komfo - Ingram Micro Master Cloud 2 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
23-11-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 15
24-11-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Comverse 2 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
24-11-2015 20:45 не е избран GTT - Ingram Micro Top Fortune 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-11-2015 16:00 не е избран Софийска вода - ESPRIT BRIGADA 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Unify 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
30-11-2015 20:45 не е избран M - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-12-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Софийска вода 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
04-12-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Adecco GSD 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
06-12-2015 20:00 не е избран ФК Керамик - Софийска вода 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ORBIT 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-12-2015 19:45 не е избран CODIX - Ingram Micro Top Fortune 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
10-12-2015 21:45 не е избран SSV - Ingram Micro Master Cloud 6 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
13-12-2015 18:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-01-2016 12:00 не е избран Софийска вода - ФК Пълна Мрежа 4 - 1 Група F 1
17-01-2016 15:00 не е избран SBTECH - Софийска вода *3 - 3 Група F 2
24-01-2016 17:00 не е избран Софийска вода - FreshMarket 2 - 3 Група F 3
31-01-2016 22:00 не е избран Whiskey United - Софийска вода 0 - 1 Група F 4
07-02-2016 09:00 не е избран Софийска вода - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 4 Група F 5
13-02-2016 20:00 Царско село Софийска вода - БНС РЕД БУЛС 4 - 2 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 14:00 Царско село Сенатор - Софийска вода 6 - 2 ВТОРА ФАЗА
21-02-2016 10:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-02-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Unify 7 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
25-02-2016 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - CODIX 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 19:00 не е избран Софийска вода - ФК Елин Пелин 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-02-2016 20:45 не е избран Stemo - Ingram Micro Top Fortune 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-03-2016 20:45 не е избран Progress - Ingram Micro Master Cloud 4 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
07-03-2016 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - GTT 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-03-2016 10:00 не е избран Valencia C.F. - Софийска вода 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-03-2016 19:45 не е избран i:FAO - Ingram Micro Top Fortune 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-03-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Axway 3 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
20-03-2016 21:00 не е избран Софийска вода - Intellect 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
24-03-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Adecco GSD 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-03-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Melon 6 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
27-03-2016 16:00 не е избран VILLA MARK - Софийска вода 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-03-2016 19:45 не е избран VMware - Ingram Micro Master Cloud 2 - 2* ACCEDIA LEAGUE ONE 5
28-03-2016 20:45 не е избран SBTECH - Ingram Micro Top Fortune *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2016 18:00 не е избран Софийска вода - Хищниците 10 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
07-04-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - EGT 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-04-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - DREAMIX 1 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
10-04-2016 21:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 7
11-04-2016 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 2 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
14-04-2016 19:45 не е избран Enetpulse - Ingram Micro Top Fortune 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
17-04-2016 09:00 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
18-04-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Persy 4 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
21-04-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-04-2016 13:00 не е избран ФК Керамик - Софийска вода 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
28-04-2016 19:45 не е избран TRADOLOGIC - Ingram Micro Master Cloud 4 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
28-04-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
09-05-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Matrix Global 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
12-05-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM 4PLAY 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
15-05-2016 16:00 не е избран Софийска вода - FC CRAZY GANG 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
16-05-2016 19:45 не е избран Minerva - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
01-06-2016 19:45 не е избран ЖИВЕЛИ - Софийска вода 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
02-06-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - ORBIT 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2016 20:00 не е избран Софийска вода - Неудобните 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-06-2016 19:45 Palmsbet stadium IPSOS - Ingram Micro Master Cloud 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
17-06-2016 18:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - OPENCODE 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
17-06-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - DANTEK DEVS 0 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
22-06-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - e-Novator 3 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
23-06-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
23-06-2016 20:45 не е избран Techhuddle - Ingram Micro Master Cloud 5 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
26-06-2016 17:00 не е избран Софийска вода - Спортинг 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-07-2016 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - A1 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
03-07-2016 21:00 не е избран ФК Зебра - Софийска вода 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-07-2016 20:45 не е избран VIVACOM - Ingram Micro Top Fortune 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-07-2016 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Софийска вода 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
05-07-2016 22:30 не е избран Majestic - Софийска вода 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-07-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
10-07-2016 17:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 17
21-08-2016 12:00 не е избран Софийска вода - ФК Пълна Мрежа 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-08-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Ingram Micro Master Cloud 3 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 1
25-08-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - A1 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Софийска вода 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
01-09-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - KOSTAL 2 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 2
01-09-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
08-09-2016 19:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - CODIX 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 3
15-09-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - i:FAO 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
16-09-2016 19:45 не е избран Luxoft Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 1 - 0 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 3
18-09-2016 17:00 не е избран Intellect - Софийска вода 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
19-09-2016 22:30 не е избран Софийска вода - Valencia C.F. 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
20-09-2016 19:45 не е избран Strypes - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2016 21:00 не е избран Софийска вода - ЖИВЕЛИ 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-09-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - DREAMIX 5 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 4
29-09-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-10-2016 18:30 не е избран Класа - Софийска вода 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-10-2016 21:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-10-2016 19:45 не е избран EGT - Ingram Micro Top Fortune 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-10-2016 20:45 не е избран Usport.bg - Ingram Micro Master Cloud 6 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 5
09-10-2016 10:00 не е избран ФК Зебра - Софийска вода 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
13-10-2016 19:45 не е избран e-Novator - Ingram Micro Master Cloud 2 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 6
13-10-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - SBTECH 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
16-10-2016 13:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2016 21:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - ФокусВижън 7 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 7
27-10-2016 19:45 не е избран FootballScout - Ingram Micro Master Cloud 4 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 8
27-10-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Upnetix 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
03-11-2016 19:45 не е избран Enetpulse - Ingram Micro Top Fortune 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - eCommera 1 - 1 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 9
03-11-2016 22:30 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2016 22:00 не е избран Хищниците - Софийска вода 0 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM - MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2016 19:45 Palmsbet stadium Adastra - Ingram Micro Master Cloud 1 - 1* LEAGUE ONE - LIVERPOOL 10
12-11-2016 19:30 не е избран ФК Елин Пелин - Софийска вода 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 10:00 не е избран Софийска вода - Majestic 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Progress - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
17-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Unify 1 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 11
22-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Paysafe - Ingram Micro Top Fortune 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sirma - Ingram Micro Master Cloud 0 - 10 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 12
24-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SUTHERLAND 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 14
01-12-2016 19:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Станга 2 - 4 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 13
01-12-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - Ingram Micro Top Fortune 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2016 18:30 не е избран Спортинг - Софийска вода 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2016 17:00 не е избран Софийска вода - Неудобните 5 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 16
08-12-2016 19:45 Palmsbet stadium GRAFIXOFT - Ingram Micro Master Cloud 2 - 3 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 14
08-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
10-12-2016 16:30 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 20:00 не е избран ФК Керамик - Софийска вода 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
15-12-2016 19:45 не е избран Stemo - Ingram Micro Top Fortune 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
16-12-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Experian 4 - 2 LEAGUE ONE - LIVERPOOL 15
07-01-2017 18:00 Царско село Актив комерс - Софийска вода 1 - 3 EFBET Света Троица 1
14-01-2017 21:00 не е избран Софийска вода - Африка Юнайтед 5 - 0 EFBET Света Троица 2
22-01-2017 22:00 не е избран The Mannschaft - Софийска вода 7 - 2 EFBET Света Троица 3
28-01-2017 12:00 не е избран Софийска вода - Enetpulse 1 - 0 EFBET Света Троица 4
05-02-2017 19:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Софийска вода 4 - 2 EFBET Света Троица 5
11-02-2017 15:00 Царско село MTEL - Софийска вода 1 - 0 ВТОРА ФАЗА
19-02-2017 18:00 не е избран Софийска вода - Спортинг 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
23-02-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM MentorMate - Ingram Micro Master Cloud 0 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 1
26-02-2017 19:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
27-02-2017 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Visteon *2 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 2
27-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - OPENCODE 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
09-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Strypes - Ingram Micro Top Fortune 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
09-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM E&G Finances - Ingram Micro Master Cloud 1 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 3
12-03-2017 10:00 Palmsbet stadium Софийска вода - ФК ИХТИМАН 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-03-2017 19:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - DREAMIX 2 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 4
17-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Top Fortune 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
23-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - CODIX 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
23-03-2017 21:45 Palmsbet stadium eCommera - Ingram Micro Master Cloud 2 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 5
26-03-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Софийска вода - ФК Керамик 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
30-03-2017 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - EGT-II 7 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 6
30-03-2017 20:45 не е избран Stemo - Ingram Micro Top Fortune 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-04-2017 21:00 не е избран DELTA - Софийска вода 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2017 21:30 Palmsbet stadium БЕСНИТЕ - Софийска вода 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
06-04-2017 22:00 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - Progress 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-04-2017 20:45 Palmsbet stadium OWLIANCE - Ingram Micro Master Cloud 4 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 7
21-04-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - DANTEK DEVS 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-04-2017 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода - MTEL PREMIER LEAGUE 8
27-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM NEXT GEN - Ingram Micro Master Cloud 4 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 9
27-04-2017 22:30 Palmsbet stadium ГФК България - Ingram Micro Top Fortune 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 12 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 1
11-05-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - Малки Страсти 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
14-05-2017 21:00 не е избран Софийска вода - Неудобните 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
15-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - Ingram Micro Top Fortune 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-05-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Bright marketing research 15 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 10
21-05-2017 22:00 не е избран Majestic - Софийска вода 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
25-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
25-05-2017 20:45 Palmsbet stadium Tradeo - Ingram Micro Master Cloud 3 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 11
28-05-2017 22:00 Palmsbet stadium Хищниците - Софийска вода 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
01-06-2017 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Westum 8 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 12
04-06-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - Ян Бибиян 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
08-06-2017 20:45 Palmsbet stadium THT - Ingram Micro Master Cloud 1 - 12 UPNETIX LEAGUE ONE 13
11-06-2017 14:00 не е избран Софийска вода - Вълците 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
13-06-2017 22:30 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Unify 9 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 8
15-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 11 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
16-06-2017 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - ФокусВижън 6 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 14
18-06-2017 22:00 не е избран Полиграфия Инфо - Софийска вода 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
22-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Algomatika - Kammarton - Ingram Micro Master Cloud 3 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 15
22-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-06-2017 20:00 не е избран Софийска вода - Valencia C.F. 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
29-06-2017 19:45 Palmsbet stadium EGT - Ingram Micro Top Fortune 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
29-06-2017 20:45 Palmsbet stadium OnProcess Technology - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 16
02-07-2017 22:00 не е избран Intellect - Софийска вода 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-07-2017 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - IBM 5 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 17
10-07-2017 21:45 не е избран АБВ* - Mtel* 1 - 5 Група C 1
12-07-2017 20:45 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
13-07-2017 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - SBTECH 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
17-07-2017 20:45 не е избран Mtel* - SANTOS* 6 - 3 Група C 2
02-08-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Jaguares* - Mtel* 4 - 11 Група C 3
03-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Mtel* - Тики-Така 4 - 3 Група C 4
08-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Драгалевци* - Mtel* 5 - 2 Група C 5
14-08-2017 21:45 Palmsbet stadium vConnect - Ingram Micro Master Cloud 1 - 2 Финални плейофи
15-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Mtel* - Галактико* 1 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
24-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Software AG - Ingram Micro Master Cloud 7 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 17:00 не е избран Софийска вода - ФК Керамик 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
31-08-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SAP Labs Bulgaria 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 2
03-09-2017 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Luxoft Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 3 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
08-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - Ingram Micro Top Fortune 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-09-2017 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Techhuddle 2 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
14-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - OPENCODE 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2017 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Axway 1 - 6 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
17-09-2017 00:00 не е избран Спортинг - Софийска вода 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
19-09-2017 20:45 Palmsbet stadium KOSTAL - Ingram Micro Master Cloud 2 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
19-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM EGT - Ingram Micro Top Fortune 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
19-09-2017 22:30 Palmsbet stadium Неудобните - Софийска вода 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
20-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-09-2017 16:00 не е избран Софийска вода - Полиграфия Инфо 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
25-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Unicredit Bulbank IT 2 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
25-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM 4PLAY 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-10-2017 00:00 не е избран Majestic - Софийска вода 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
04-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - Intellect 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
05-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM VMware - Ingram Micro Master Cloud *3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
08-10-2017 00:00 не е избран Софийска вода - БЕСНИТЕ 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
12-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - PLAYTECH 2 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
12-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SBTECH 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - Ingram Micro Top Fortune 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2017 19:45 не е избран DATECS - Ingram Micro Master Cloud 3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
22-10-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - ФК ИХТИМАН 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2017 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Accedia 3 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
27-10-2017 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Stemo 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-10-2017 20:00 не е избран Вълците - Софийска вода 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Valencia C.F. - Софийска вода 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
02-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-11-2017 18:00 не е избран DELTA - Софийска вода 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Experian 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Upnetix - Ingram Micro Master Cloud *2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
16-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - Ingram Micro Top Fortune 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
16-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - FootballScout 1 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
19-11-2017 20:00 не е избран Хищниците - Софийска вода 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - Ingram Micro Master Cloud 3 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
23-11-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - IPSOS 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
26-11-2017 13:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Progress - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2017 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - CODIX 1 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
03-12-2017 18:00 не е избран Малки Страсти - Софийска вода 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - Ingram Micro Master Cloud *2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
08-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Strypes 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-12-2017 16:00 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
14-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - e-Novator 1 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
14-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
17-12-2017 18:00 не е избран Софийска вода - Ян Бибиян - MTEL PREMIER LEAGUE 17
18-12-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GTT - Ingram Micro Master Cloud 6 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
07-01-2018 10:00 Царско село Лозен Сити* - Софийска вода* 2 - 11 Група C 1
13-01-2018 10:00 Царско село Софийска вода* - Чики рики* 5 - 2 Група C 2
21-01-2018 12:00 не е избран Сините* - Софийска вода* 1 - 3 Група C 3
28-01-2018 22:00 не е избран Софийска вода* - Ятион* 2 - 8 Група C 4
30-01-2018 22:00 Царско село ПФК Чичовци* - Софийска вода* 5 - 0 Група C 5
10-02-2018 17:00 Palmsbet stadium Orbit Ати Консулт* - Софийска вода* 2 - 2* ВТОРА ФАЗА
11-02-2018 19:00 не е избран DXC.technology* - Софийска вода* *1 - 1 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-02-2018 15:00 не е избран Софийска вода - Полиграфия Инфо 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
08-03-2018 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - IBM 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 1
08-03-2018 20:45 не е избран CoBuilder International - Ingram Micro Master Cloud 1 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 1
15-03-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Tryzens 5 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 2
15-03-2018 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Top Fortune 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
18-03-2018 19:00 не е избран Софийска вода - Chuchuline 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
26-03-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - SoftServe 6 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 4
29-03-2018 20:45 Palmsbet stadium A1 - Ingram Micro Top Fortune 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
01-04-2018 16:00 не е избран Софийска вода - Наполи 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Accedia 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 5
03-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM MobiSystems - Ingram Micro Master Cloud 0 - 9 UPNETIX LEAGUE ONE 5
11-04-2018 21:00 Palmsbet stadium EGT - Ingram Micro Top Fortune 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
13-04-2018 19:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - SBTECH 2 7 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 6
15-04-2018 00:00 не е избран No name - Софийска вода 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
18-04-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EPAM Systems - Ingram Micro Master Cloud 2 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 7
18-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SUTHERLAND 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 7
22-04-2018 19:00 не е избран Софийска вода - Вълците 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
26-04-2018 19:45 Palmsbet stadium E&G Finances - Ingram Micro Master Cloud 1 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 8
26-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - Ingram Micro Top Fortune 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
29-04-2018 20:00 не е избран Каталунците Кирчево - Софийска вода 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
03-05-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - EGT-II 8 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 9
10-05-2018 19:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
10-05-2018 19:45 не е избран Sirma - Ingram Micro Master Cloud 2 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 10
17-05-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Algomatika - Kammarton 4 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 11
20-05-2018 20:00 не е избран Intellect - Софийска вода 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 11
21-05-2018 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - CODIX 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
27-05-2018 20:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
29-05-2018 22:30 не е избран Unify - Ingram Micro Master Cloud 0 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 3
31-05-2018 20:45 не е избран Progress - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
31-05-2018 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 0 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 12
03-06-2018 19:00 не е избран Софийска вода - Неудобните 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2018 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
08-06-2018 18:00 не е избран Софийска вода - ФК Бучино 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
10-06-2018 21:00 не е избран Хищниците - Софийска вода 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
14-06-2018 00:00 не е избран Persy - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 14
14-06-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Ingram Micro Top Fortune 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-06-2018 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - BHTC 4 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 15
21-06-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Stemo 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
23-06-2018 19:00 не е избран FC ING - Софийска вода 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
24-06-2018 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Софийска вода 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2018 19:45 не е избран ГФК България - Ingram Micro Top Fortune 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2018 21:45 не е избран ИНТРАМА - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 16
01-07-2018 19:00 не е избран Софийска вода - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
03-07-2018 22:30 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Experian 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-07-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - TEK EXPERTS 1 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 17
06-07-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-07-2018 15:00 не е избран Софийска вода - ФК ИХТИМАН 10 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
15-07-2018 13:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Софийска вода 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
16-07-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Paysafe 3 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 13
23-08-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - TEK EXPERTS 1 - 2 Финални плейофи
23-08-2018 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - CODIX 4 - 4 PREMIER LEAGUE 1
29-08-2018 21:45 не е избран GemSeek - Ingram Micro Master Cloud 2 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
05-09-2018 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SoftServe 9 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
05-09-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Musala Soft 3 - 4 PREMIER LEAGUE 3
10-09-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DREAMIX - Ingram Micro Master Cloud 1 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
13-09-2018 19:45 не е избран Proxiad - Ingram Micro Master Cloud 1 - 8 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
13-09-2018 20:45 не е избран eCommera - Ingram Micro Top Fortune 7 - 1 PREMIER LEAGUE 4
16-09-2018 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Софийска вода 1 - 3 Premier League First 8 2
19-09-2018 22:30 не е избран Experian - Ingram Micro Top Fortune 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
20-09-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - EPAM Systems 3 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
20-09-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - OPENCODE 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
28-09-2018 19:45 не е избран UltraPlay - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
28-09-2018 20:45 не е избран Stemo - Ingram Micro Top Fortune 14 - 3 PREMIER LEAGUE 6
01-10-2018 19:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 0 - 5 Premier League First 8 5
04-10-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - FootballScout 5 - 1 PREMIER LEAGUE 7
04-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Minerva 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
07-10-2018 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 3 - 2 Premier League First 8 4
11-10-2018 19:45 не е избран Unify - Ingram Micro Master Cloud 2 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
11-10-2018 21:45 не е избран SBTECH - Ingram Micro Top Fortune 3 - 4 PREMIER LEAGUE 8
14-10-2018 00:00 не е избран Малки Страсти - Софийска вода 5 - 0 Premier League First 8 6
18-10-2018 22:30 Palmsbet stadium Софийска вода - Каталунците Кирчево 4 - 3 Premier League First 8 3
19-10-2018 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - EGT 6 - 2 PREMIER LEAGUE 9
19-10-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Tryzens 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
21-10-2018 19:00 не е избран Софийска вода - Неудобните 2 - 3 Premier League First 8 7
25-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 7 - 5 PREMIER LEAGUE 10
25-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Algomatika - Kammarton - Ingram Micro Master Cloud 3 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
28-10-2018 16:00 не е избран Хищниците - Софийска вода 1 - 3 Premier League First 8 8
01-11-2018 00:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 0 - 5 Premier League First 8 12
01-11-2018 00:00 не е избран Bright marketing research - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
01-11-2018 19:00 не е избран Софийска вода - Хищниците 5 - 0 Premier League First 8 1
01-11-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Techhuddle 3 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
04-11-2018 18:00 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 4 - 2 Premier League First 8 9
09-11-2018 21:45 не е избран Progress - Ingram Micro Top Fortune 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
11-11-2018 17:00 не е избран Каталунците Кирчево - Софийска вода 0 - 5 Premier League First 8 10
15-11-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - FOURTH BULGARIA 0 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
15-11-2018 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 2 - 10 PREMIER LEAGUE 13
18-11-2018 16:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 8 - 2 Premier League First 8 11
22-11-2018 20:45 не е избран SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 4 - 1 PREMIER LEAGUE 14
29-11-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - CoBuilder International 4 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
06-12-2018 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Top Fortune 2 - 0 PREMIER LEAGUE 16
06-12-2018 20:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
07-12-2018 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 3 - 2 PREMIER LEAGUE 15
09-12-2018 14:00 не е избран Неудобните - Софийска вода 0 - 1 Premier League First 8 14
12-12-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 6 PREMIER LEAGUE 11
13-12-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse - PREMIER LEAGUE 17
13-12-2018 21:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SafeCharge - ACCEDIA LEAGUE ONE 17
19-12-2018 20:45 не е избран Persy - Ingram Micro Master Cloud 0 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
23-12-2018 15:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 5 - 0 Premier League First 8 13
05-01-2019 16:00 Царско село Софийска вода - Тяло пречиш ми 1 - 3 Palmsbet 1
13-01-2019 11:00 не е избран Софийска вода - Кракра Перник 2 - 5 Palmsbet 2
27-01-2019 10:00 не е избран Софийска вода - МФК "Булгари" 3 - 5 Palmsbet 4
29-01-2019 22:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Софийска вода 3 - 2 Palmsbet 3
09-02-2019 10:00 не е избран Бучките - Софийска вода 7 - 7 Palmsbet 5
28-02-2019 20:45 не е избран Paysafe - Ingram Micro Master Cloud 0 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 1
28-02-2019 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - FootballScout 2 - 2 Mussala Premier League 1
07-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 3 - 1 Mussala Premier League 2
07-03-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Unicredit Bulbank IT 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 2
10-03-2019 13:00 не е избран Софийска вода - ФК ИХТИМАН 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
14-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Algomatika - Kammarton 2 - 2 Mussala Premier League 3
14-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Verint - Ingram Micro Master Cloud 0 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 3
17-03-2019 19:00 не е избран Кралете - Софийска вода 1 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
21-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Anakatech 2 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 4
24-03-2019 21:00 не е избран Софийска вода - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
28-03-2019 20:45 не е избран MobiSystems - Ingram Micro Master Cloud 1 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 5
28-03-2019 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - eCommera 2 - 4 Mussala Premier League 5
04-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Software AG - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3 Mussala Premier League 6
04-04-2019 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - Concentrix 7 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 6
07-04-2019 18:00 не е избран Софийска вода - Loko Vakarel 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
11-04-2019 18:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - CODIX 7 - 1 Mussala Premier League 7
12-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Nemetschek Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 7
14-04-2019 20:00 не е избран Софийска вода - ЦВС 3 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
18-04-2019 20:45 не е избран EGT - Ingram Micro Top Fortune 2 - 2 Mussala Premier League 8
20-04-2019 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Софийска вода 1 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
25-04-2019 19:00 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 5 - 13 Mussala Premier League 9
25-04-2019 20:45 не е избран We are Pentagon - Ingram Micro Master Cloud 2 - 6 UPNETIX LEAGUE ONE 9
09-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - CoBuilder International 9 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 10
10-05-2019 18:45 не е избран OPENCODE - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4 Mussala Premier League 10
12-05-2019 18:00 не е избран Лозенец Юн - Софийска вода 1 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
15-05-2019 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Stemo 2 - 2 Mussala Premier League 11
16-05-2019 22:30 не е избран SBTECH - Ingram Micro Top Fortune 5 - 1 Mussala Premier League 4
19-05-2019 20:00 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
22-05-2019 20:45 не е избран Progress - Ingram Micro Master Cloud 4 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 11
30-05-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4 Mussala Premier League 12
30-05-2019 21:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SoftServe 4 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 12
06-06-2019 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse 0 - 2 Mussala Premier League 13
09-06-2019 21:00 не е избран Софийска вода - БНС РЕД БУЛС 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
13-06-2019 20:45 не е избран KOSTAL - Ingram Micro Master Cloud 1 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 14
13-06-2019 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Top Fortune 3 - 4 Mussala Premier League 14
17-06-2019 22:30 не е избран Ingram Micro Master Cloud - BTi 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 8
20-06-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Persy 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 15
26-06-2019 20:45 не е избран Object Systems International - Ingram Micro Master Cloud 2 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 16
27-06-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Visteon 2 - 1 Mussala Premier League 16
30-06-2019 21:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Софийска вода 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
02-07-2019 18:45 не е избран A1 - Ingram Micro Top Fortune 2 - 6 Mussala Premier League 17
02-07-2019 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Proxiad 2 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 17
03-07-2019 22:30 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 2 - 3 Mussala Premier League 15
07-07-2019 19:00 не е избран Софийска вода - Жар Голяновци 7 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
08-07-2019 21:45 не е избран TIS - Ingram Micro Master Cloud 6 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 13
14-07-2019 20:15 не е избран Пеликан - Софийска вода 1 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
08-08-2019 19:15 не е избран Bianchi Coffee - Софийска вода 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
20-08-2019 19:45 не е избран Софийска вода - Whiskey United 6 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
25-08-2019 20:00 не е избран Лозен Сити - Софийска вода 2 - 10 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
15-09-2019 21:00 не е избран Софийска вода - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
18-09-2019 19:45 не е избран Софийска вода - FC Aifos 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
29-09-2019 21:00 не е избран El Stars - Софийска вода 3 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
03-10-2019 22:30 не е избран Бучките - Софийска вода 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
05-10-2019 19:00 не е избран Чики Рики - Софийска вода 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21
06-10-2019 21:00 не е избран Софийска вода - Неможещите 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20