София

Erik Xorxe Barrameda Penya

клубове

роден на: 23.01.1995

години: 24

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 22:00 не е избран vitoshanews.com - El Stars 2 - 5 CHAMPIONSHIP 1
31-08-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM El Stars - Лидер Надежда 4 - 1 CHAMPIONSHIP 2
07-09-2014 12:00 не е избран Intellect - El Stars 4 - 2 CHAMPIONSHIP 3
09-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM CAM R - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
14-09-2014 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 5 - 8 CHAMPIONSHIP 4
19-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Магнус - CAM R 4 - 10 PREMIER LEAGUE 3
22-09-2014 19:45 не е избран GOLD INS - CAM R 4 - 7 PREMIER LEAGUE 1
24-09-2014 19:45 не е избран Mentor Resort - CAM R 8 - 1 PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM El Stars - БНС РЕД БУЛС 8 - 3 CHAMPIONSHIP 5
30-09-2014 21:45 не е избран CAM R - Рапидо Куриери 4 - 3 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 20:00 не е избран DEVILS - El Stars 12 - 3 CHAMPIONSHIP 6
08-10-2014 20:45 не е избран Easy TV Net - CAM R 6 - 2 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 5 - 5 CHAMPIONSHIP 8
12-10-2014 10:00 не е избран El Stars - Римляните 1 - 2 CHAMPIONSHIP 7
14-10-2014 18:45 не е избран CAM R - VENDETTA-OLISPED 8 - 7 PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 14:00 не е избран El Stars - FC CRAZY GANG 3 - 7 CHAMPIONSHIP 9
21-10-2014 20:45 не е избран Fibank - CAM R 5 - 3 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 15:00 не е избран Easy TV Net - El Stars 2 - 3 CHAMPIONSHIP 10
28-10-2014 19:45 не е избран CAM R - ТЕМИДА 8 - 3 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 19:00 не е избран El Stars - Sushi Shef 4 - 8 CHAMPIONSHIP 11
07-11-2014 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - CAM R 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
09-11-2014 21:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - El Stars 4 - 6 CHAMPIONSHIP 12
11-11-2014 20:45 не е избран CAM R - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
16-11-2014 10:00 не е избран El Stars - Реал София *5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
18-11-2014 21:45 не е избран Хотел Панчарево - CAM R 6 - 5 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 13:00 не е избран Ilinden United - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
25-11-2014 18:45 не е избран CAM R - Класик Груп *3 - 3 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2014 16:00 не е избран El Stars - Витоша 6 - 8 CHAMPIONSHIP 15
02-12-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - CAM R 6 - 3 PREMIER LEAGUE 14
05-12-2014 19:45 не е избран Софийска вода - El Stars 4 - 0 CHAMPIONSHIP 16
10-12-2014 19:45 не е избран CAM R - Пени Маркет 1 - 3 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2014 20:00 не е избран El Stars - ФК Вадиас 4 - 9 CHAMPIONSHIP 17
13-02-2015 19:00 не е избран El Stars - ФК Елин Пелин 1 - 4 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 1
16-02-2015 20:00 не е избран Skypharm - El Stars 2 - 9 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 2
20-02-2015 19:00 не е избран El Stars - ФК Керамик 6 - 4 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 3
22-02-2015 21:00 Palmsbet stadium ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
28-02-2015 12:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 4 - 12 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Втора фаза 1
03-03-2015 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - El Stars 4 - 2 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Втора фаза 3
04-03-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - CAM R 3 - 5 PREMIER LEAGUE 1
15-03-2015 13:00 не е избран El Stars - Реал София 4 - 4 CHAMPIONSHIP 3
17-03-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CAM R - Easy TV Net 9 - 2 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 16:00 не е избран DEVILS - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
24-03-2015 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - CAM R 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
03-04-2015 18:45 не е избран CAM R - Легион Инс 5 - 4 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 17:00 не е избран Римляните - El Stars 3 - 3* CHAMPIONSHIP 6
09-04-2015 20:45 не е избран Спортинг - CAM R 9 - 2 PREMIER LEAGUE 6
16-04-2015 21:00 не е избран Eclipse - CAM R 5 - 2 PREMIER LEAGUE 2
19-04-2015 09:00 не е избран El Stars - Витоша 4 - 5 CHAMPIONSHIP 7
21-04-2015 20:00 не е избран CAM R - Вършец 4 - 5 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 00:00 не е избран Лидер Надежда - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2015 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ СТЕНИМАХОС - El Stars 2 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2015 16:00 не е избран El Stars - Лозен 8 - 4 CHAMPIONSHIP 9
16-05-2015 16:00 Мини футболно игрище Ботевград X-CLUB - El Stars 6 - 8 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2015 18:45 не е избран CAM R - GOLD INS 7 - 10 PREMIER LEAGUE 9
21-05-2015 22:45 не е избран vitoshanews.com - El Stars 5 - 2 CHAMPIONSHIP 2
27-05-2015 20:45 не е избран Пени Маркет - CAM R 8 - 2 PREMIER LEAGUE 10
31-05-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM El Stars - Племакс 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-06-2015 18:45 не е избран CAM R - Fibank 2 - 6 PREMIER LEAGUE 11
07-06-2015 14:00 не е избран El Stars - Вълците 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
14-06-2015 15:00 не е избран DELTA - El Stars 11 - 4 CHAMPIONSHIP 14
16-06-2015 18:45 не е избран CAM R - Mentor Resort *4 - 4 PREMIER LEAGUE 13
18-06-2015 22:30 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 10
21-06-2015 18:00 не е избран El Stars - Intellect 6 - 1 CHAMPIONSHIP 15
22-06-2015 22:30 не е избран Профис - CAM R 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
24-06-2015 21:45 не е избран Интерхаус България - CAM R 4 - 2 PREMIER LEAGUE 14
24-06-2015 22:30 не е избран МФК Люлин - METHODIA - El Stars *5 - 5 CHAMPIONSHIP 12
25-06-2015 22:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
27-06-2015 13:00 не е избран El Stars - ФК ИХТИМАН 2 - 1 CHAMPIONSHIP 11
28-06-2015 22:00 не е избран ЖИВЕЛИ - El Stars 3 - 2 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2015 19:45 не е избран CAM R - Рапидо Куриери 4 - 6 PREMIER LEAGUE 15
02-07-2015 22:30 не е избран El Stars - VILLA MARK 1 - 7 CHAMPIONSHIP 5
05-07-2015 11:00 не е избран El Stars - FC CRAZY GANG 3 - 8 CHAMPIONSHIP 17
23-08-2015 18:00 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 4 - 3 CHAMPIONSHIP 1
25-08-2015 20:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - El Stars 7 - 1 CHAMPIONSHIP 2
01-09-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
11-09-2015 18:45 не е избран CAM R - Джовани 4 - 9 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2015 12:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - El Stars 3 - 6 CHAMPIONSHIP 4
15-09-2015 19:45 не е избран Вършец - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2015 22:30 не е избран El Stars - Лозен 6 - 1 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2015 15:00 не е избран ФК ИХТИМАН - El Stars 7 - 3 CHAMPIONSHIP 6
29-09-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - CAM R 6 - 9 PREMIER LEAGUE 4
04-10-2015 20:00 не е избран El Stars - Хищниците 4 - 3 CHAMPIONSHIP 7
06-10-2015 21:45 не е избран CAM R - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
11-10-2015 21:00 не е избран Приятели - El Stars 2 - 7 CHAMPIONSHIP 8
13-10-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - CAM R 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
20-10-2015 19:45 не е избран CAM R - Лев Инс 6 - 1 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2015 22:30 не е избран El Stars - Valencia C.F. 1 - 9 CHAMPIONSHIP 3
30-10-2015 18:45 не е избран Fusion - CAM R 2 - 3 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2015 16:00 не е избран El Stars - Белите Якички 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
03-11-2015 21:45 не е избран CAM R - Шенкер 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
08-11-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
10-11-2015 18:45 не е избран GOLD INS - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2015 22:30 не е избран VILLA MARK - El Stars 8 - 2 CHAMPIONSHIP 10
14-11-2015 22:00 не е избран El Stars - Majestic 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2015 19:45 не е избран CAM R - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2015 17:00 не е избран Реал София - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 14
29-11-2015 12:00 не е избран El Stars - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
01-12-2015 00:00 не е избран CAM R - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
06-12-2015 00:00 не е избран Витоша - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
11-12-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
12-12-2015 20:00 не е избран El Stars - ING 5 - 5* CHAMPIONSHIP 9
13-12-2015 18:00 не е избран El Stars - DELTA 7 - 3 CHAMPIONSHIP 17
14-12-2015 21:45 не е избран Интерхаус България - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
15-12-2015 18:45 не е избран CAM R - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
21-02-2016 16:00 не е избран Ян Бибиян - El Stars 3 - 5 CHAMPIONSHIP 1
28-02-2016 11:00 не е избран El Stars - ФК ИХТИМАН 6 - 2 CHAMPIONSHIP 2
20-03-2016 20:00 не е избран El Stars - ФК Пълна Мрежа 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
27-03-2016 11:00 не е избран Класа - El Stars 9 - 3 CHAMPIONSHIP 5
03-04-2016 14:00 не е избран El Stars - Seniorite 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
11-04-2016 22:30 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
17-04-2016 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 1 - 4 CHAMPIONSHIP 8
08-05-2016 19:00 не е избран ING - El Stars 4 - 1 CHAMPIONSHIP 3
29-05-2016 12:00 не е избран El Stars - Бохемите 6 - 5 CHAMPIONSHIP 11
01-06-2016 00:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 8 - 8 CHAMPIONSHIP 12
11-06-2016 00:00 не е избран El Stars - Drink Team 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
12-06-2016 18:00 не е избран El Stars - DELTA 6 - 4 CHAMPIONSHIP 13
19-06-2016 20:00 не е избран Реал София - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 14
28-06-2016 22:30 не е избран El Stars - Вълците 7 - 5 CHAMPIONSHIP 15
03-07-2016 13:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 4 - 5 CHAMPIONSHIP 16
06-07-2016 18:45 не е избран Приятели - El Stars отложен CHAMPIONSHIP 10
10-07-2016 10:00 не е избран El Stars - Лозен 7 - 5 CHAMPIONSHIP 17
14-08-2016 20:00 Palmsbet stadium Полиграфия Инфо - El Stars 7 - 4 Финални плейофи
24-08-2016 22:00 не е избран Вълците - El Stars 4 - 3 CHAMPIONSHIP 1
28-08-2016 19:00 не е избран El Stars - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
11-09-2016 09:00 не е избран Реал София - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
18-09-2016 13:00 не е избран El Stars - LH7 2 - 4 CHAMPIONSHIP 4
25-09-2016 17:00 не е избран Seniorite - El Stars 3 - 5 CHAMPIONSHIP 5
02-10-2016 15:00 не е избран El Stars - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 4 - 0 CHAMPIONSHIP 6
05-10-2016 22:30 не е избран БЕСНИТЕ - El Stars 4 - 3 CHAMPIONSHIP 7
09-10-2016 19:00 не е избран El Stars - Спокойните 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
16-10-2016 21:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
23-10-2016 13:00 не е избран El Stars - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 10
30-10-2016 15:00 не е избран DELTA - El Stars 3 - 3 CHAMPIONSHIP 11
06-11-2016 16:00 не е избран El Stars - БНС РЕД БУЛС 1 - 1 CHAMPIONSHIP 12
13-11-2016 20:00 не е избран Ян Бибиян - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
20-11-2016 21:00 не е избран ЦВС - El Stars 5 - 6 CHAMPIONSHIP 14
27-11-2016 18:00 не е избран El Stars - ING 2 - 3 CHAMPIONSHIP 15
04-12-2016 18:00 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 4 - 5 CHAMPIONSHIP 16
11-12-2016 17:00 не е избран El Stars - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 3 CHAMPIONSHIP 17
19-02-2017 20:00 не е избран Лозен - El Stars 4 - 0 CHAMPIONSHIP 1
26-02-2017 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
12-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM El Stars - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 2 CHAMPIONSHIP 3
19-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - El Stars 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2017 13:00 не е избран Реал София - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
26-03-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM El Stars - LH7 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
23-04-2017 20:00 не е избран ЦВС - El Stars 3 - 6 CHAMPIONSHIP 8
14-05-2017 13:00 не е избран El Stars - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 2 CHAMPIONSHIP 9
24-05-2017 18:00 не е избран El Stars - ПСЖ София 12 - 0 CHAMPIONSHIP 11
28-05-2017 21:00 ACCEDIA STADIUM Тигрите - El Stars 2 - 7 CHAMPIONSHIP 12
30-05-2017 22:30 не е избран ФК Пълна Мрежа - El Stars 5 - 8 CHAMPIONSHIP 10
02-06-2017 22:30 не е избран El Stars - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
17-06-2017 17:00 не е избран El Stars - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
18-06-2017 18:00 не е избран El Stars - Гетото 4 - 2 CHAMPIONSHIP 15
25-06-2017 15:00 не е избран Черно Тото - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
13-07-2017 21:45 не е избран El Stars - Наполи 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
19-07-2017 20:45 не е избран ING - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
20-08-2017 20:00 не е избран SPM -ltd - El Stars 2 - 3 CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 18:00 не е избран Кралете - El Stars 2 - 6 CHAMPIONSHIP 2
03-09-2017 20:00 не е избран El Stars - Изтокът 9 - 1 CHAMPIONSHIP 3
17-09-2017 13:00 не е избран El Stars - БНС РЕД БУЛС 2 - 4 CHAMPIONSHIP 5
30-09-2017 09:30 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - El Stars 3 - 1 ГРУПА E1 1
30-09-2017 11:30 Терен 2 - Младежки център Мосад - El Stars 4 - 4 ГРУПА E1 1
08-10-2017 20:00 не е избран Лозен - El Stars 3 - 4 CHAMPIONSHIP 8
15-10-2017 10:00 Игрище Арена Мосад - El Stars 4 - 3 ГРУПА E1 2
15-10-2017 12:00 Игрище Арена El Stars - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 ГРУПА E1 2
22-10-2017 20:00 не е избран Левски Г - El Stars 3 - 4 CHAMPIONSHIP 10
29-10-2017 09:30 Игрище Елин Пелин El Stars - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ГРУПА E1 3
29-10-2017 13:30 Игрище Елин Пелин El Stars - Мосад 0 - 5 ГРУПА E1 3
29-10-2017 18:00 не е избран El Stars - Наполи 1 - 2 CHAMPIONSHIP 11
01-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Гетото - El Stars 4 - 11 CHAMPIONSHIP 6
12-11-2017 13:00 не е избран El Stars - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 4 CHAMPIONSHIP 13
15-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM El Stars - Stomana Industry 4 - 1 CHAMPIONSHIP 7
19-11-2017 17:00 не е избран ING - El Stars 3 - 11 CHAMPIONSHIP 14
24-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Тигрите - El Stars 4 - 3 CHAMPIONSHIP 12
26-11-2017 18:00 не е избран El Stars - Приятели 8 - 3 CHAMPIONSHIP 15
03-12-2017 13:00 не е избран ЦВС - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 16
08-12-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM El Stars - ФК Пълна Мрежа - CHAMPIONSHIP 9
09-12-2017 20:00 не е избран ПСЖ София - El Stars 3 - 4 CHAMPIONSHIP 4
17-12-2017 15:00 не е избран El Stars - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - CHAMPIONSHIP 17
18-02-2018 15:00 не е избран DELTA - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 1
18-02-2018 19:00 не е избран Пълна Лудница - Стабилните 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
25-02-2018 19:00 не е избран El Stars - Опаковка БГ 5 - 2 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2018 00:00 не е избран ФК Искър - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
11-03-2018 20:00 не е избран Тигрите - Стабилните 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
18-03-2018 19:00 не е избран El Stars - Лозен 5 - 3 CHAMPIONSHIP 4
18-03-2018 20:00 не е избран Стабилните - Гетото 7 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
25-03-2018 21:00 не е избран Valencia C.F. - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
01-04-2018 21:00 не е избран El Stars - Галактико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
01-04-2018 21:00 не е избран Стабилните - Осма хирургия 7 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
02-04-2018 21:00 Мини футболно игрище Ботевград ФК Пирдоп - El Stars 0 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - El Stars 1 - 7 CHAMPIONSHIP 7
15-04-2018 21:00 не е избран Играчорите - Стабилните 2 - 15 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
22-04-2018 20:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 6 - 2 CHAMPIONSHIP 8
22-04-2018 21:00 не е избран Стабилните - Лозен Сити 10 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
24-04-2018 22:00 Терен 2 - Младежки център АФК Гробарите - El Stars 2 - 2* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-04-2018 22:00 не е избран El Stars - ЦВС 9 - 4 CHAMPIONSHIP 9
01-05-2018 18:45 не е избран Жар Голяновци - Стабилните 0 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
08-05-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM El Stars - Наполи 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-05-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Loko Vakarel - Стабилните 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
13-05-2018 11:00 не е избран Stomana Industry - Стабилните 4 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
23-05-2018 19:30 не е избран Стабилните - ФК ЗЕНИТ 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
23-05-2018 20:30 не е избран Бирал Мадрид - El Stars 1 - 5 CHAMPIONSHIP 10
27-05-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 1 - 3 CHAMPIONSHIP 12
01-06-2018 00:00 не е избран Изтокът - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
01-06-2018 11:00 не е избран Стабилните - Чики Рики 6 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
01-06-2018 16:00 не е избран Стабилните - F.C.G. 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
02-06-2018 17:15 Спортен комплекс САМОКОВ АФК ВЕРЕЯ 1995 - El Stars 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 00:00 не е избран El Stars - Амфетико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
03-06-2018 13:15 Спортен комплекс САМОКОВ Milky Group Bio - El Stars 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 14:00 не е избран Real Delivery - Стабилните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
10-06-2018 19:00 не е избран Пеликан - El Stars 1 - 4 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2018 16:00 не е избран Mladost Team - Стабилните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
30-06-2018 18:00 не е избран Стабилните - Whiskey United 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
08-07-2018 19:00 не е избран El Stars - Приятели 4 - 0 CHAMPIONSHIP 11
13-07-2018 20:45 не е избран El Stars - ФК Пълна Мрежа 4 - 3 CHAMPIONSHIP 15
19-07-2018 21:45 не е избран El Stars - ПСЖ София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
02-09-2018 18:00 не е избран El Stars - ПСЖ София 8 - 2 CHAMPIONSHIP 1
02-09-2018 22:00 не е избран Бирал Мадрид - Стабилните 0 - 12 CHAMPIONSHIP 1
16-09-2018 00:00 не е избран Стабилните - Va Pu Cu Sofia 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
30-09-2018 20:00 не е избран El Stars - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 4 CHAMPIONSHIP 3
02-10-2018 22:30 не е избран ЦВС - Стабилните 1 - 5 CHAMPIONSHIP 3
07-10-2018 13:00 не е избран Лозен - Стабилните 1 - 5 CHAMPIONSHIP 4
07-10-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 2 - 8 CHAMPIONSHIP 4
14-10-2018 17:00 не е избран Стабилните - Пеликан 4 - 2 CHAMPIONSHIP 5
14-10-2018 20:00 не е избран El Stars - СТЪРШЕЛ 5 - 3 CHAMPIONSHIP 5
20-10-2018 10:15 СК Езерец - терен 1 Maska Lens - El Stars 5 - 0 Югозапад - група C 1
20-10-2018 15:15 СК Езерец - терен 1 El Stars - Актив комерс 0 - 5 Югозапад - група C 3
21-10-2018 20:00 не е избран Кобра - El Stars 2 - 12 CHAMPIONSHIP 6
21-10-2018 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Стабилните 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
27-10-2018 20:00 не е избран El Stars - Лозен 15 - 1 CHAMPIONSHIP 7
28-10-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Стабилните 4 - 8 CHAMPIONSHIP 8
28-10-2018 19:00 не е избран El Stars - Опаковка БГ 8 - 4 CHAMPIONSHIP 8
01-11-2018 00:00 не е избран Кобра - Стабилните 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
01-11-2018 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
04-11-2018 19:00 не е избран Приятели - El Stars 3 - 6 CHAMPIONSHIP 9
04-11-2018 20:00 не е избран Стабилните - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 3 CHAMPIONSHIP 9
10-11-2018 19:00 не е избран Стабилните - ПСЖ София 9 - 2 CHAMPIONSHIP 7
11-11-2018 00:00 не е избран Va Pu Cu Sofia - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
11-11-2018 20:00 не е избран El Stars - Бирал Мадрид 4 - 0 CHAMPIONSHIP 10
11-11-2018 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Стабилните 5 - 5 CHAMPIONSHIP 10
17-11-2018 09:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Костандово - Стабилните 4 - 7 Югозапад - група B 1
17-11-2018 10:15 Арена "Елин Пелин" - терен 2 Старс - Делииванови 0 - 5 Югозапад - група E 1
17-11-2018 15:30 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Стабилните - Холандците 2 - 5 Югозапад - група B 3
17-11-2018 18:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Делииванови - Бат' Динко и Приятели 2 - 1 Югозапад - група E 3
24-11-2018 19:00 не е избран El Stars - ЦВС 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2018 19:00 не е избран Стабилните - El Stars 2 - 8 CHAMPIONSHIP 13
02-12-2018 14:00 не е избран Опаковка БГ - Стабилните 7 - 6 CHAMPIONSHIP 14
09-12-2018 14:00 не е избран Стабилните - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
09-12-2018 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - El Stars 0 - 6 CHAMPIONSHIP 15
16-12-2018 13:00 не е избран Стабилните - СТЪРШЕЛ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
06-01-2019 15:30 не е избран El Stars - Пеликан 3 - 3 CHAMPIONSHIP 14
09-01-2019 00:00 Царско село Стабилните - Левски Паталеница* 2 - 9 Пицария Джовани 1
09-01-2019 00:00 не е избран Сицилианците* - Стабилните 3 - 7 Пицария Джовани 2
09-01-2019 00:00 Царско село МАРАДОНА - AFC Trento 8 - 1 Каменица 1
09-01-2019 00:00 не е избран ФК ИХТИМАН - AFC Trento 3 - 8 Каменица 2
19-01-2019 15:00 не е избран AFC Trento - Спортист Драгичево 5 - 3 Каменица 3
26-01-2019 11:00 не е избран Algomatika - Kammarton - AFC Trento 2 - 5 Каменица 4
27-01-2019 12:00 не е избран Африка Юнайтед - Стабилните 3 - 2 Пицария Джовани 4
01-02-2019 20:00 не е избран Стабилните - Северозапад 4 - 9 Пицария Джовани 3
09-02-2019 12:00 не е избран Стабилните - FK Kafana Stefanovic 5 - 0 Пицария Джовани 5
09-02-2019 15:00 не е избран AFC Trento - Milky Group Bio 1 - 1 Каменица 5
09-03-2019 20:30 не е избран Стабилните - Гробарите Технополис Надежда 10 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
17-03-2019 11:00 Релакс Арена (Пазарджик) Лаос - Делииванови 2 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-03-2019 21:00 не е избран Бандата - Стабилните 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
24-03-2019 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
24-03-2019 21:00 не е избран Стабилните - ФК Устрем 16 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
28-03-2019 20:00 не е избран ФК Илюминати - El Stars 2 - 4 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 1
28-03-2019 21:00 не е избран Стабилните - ФК Мургаш 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 1
31-03-2019 17:00 не е избран SSI - Стабилните 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
31-03-2019 19:00 не е избран El Stars - Бучките 8 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
04-04-2019 19:00 не е избран El Stars - Стабилните 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 2
07-04-2019 20:00 Palmsbet stadium Whiskey United - El Stars 2 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
11-04-2019 19:00 не е избран Стабилните - ФК Елин Пелин 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 3
14-04-2019 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Стабилните 7 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
14-04-2019 21:00 не е избран El Stars - ФК ЗЕНИТ 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
18-04-2019 19:00 не е избран El Stars - Атлетико 9 - 3 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 4
18-04-2019 19:00 не е избран ФК Илюминати - Стабилните 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 4
20-04-2019 21:00 не е избран Стабилните - Вълците 4 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
21-04-2019 17:00 Релакс Арена (Пазарджик) Club Ego - Делииванови 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-04-2019 19:00 не е избран Стабилните - FORZA MILAN 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 5
25-04-2019 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 3 - 9 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 5
01-05-2019 19:00 не е избран Стабилните - Ел Пасо 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 10
01-05-2019 19:00 не е избран Малинките - Стабилните 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 11
01-05-2019 19:00 не е избран Стабилните - SPM -ltd 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-05-2019 19:00 не е избран El Stars - Bianchi Coffee 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
02-05-2019 19:00 не е избран Приятели - El Stars 0 - 6 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 3
02-05-2019 19:00 не е избран El Stars - ФК Керамик 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 6
02-05-2019 19:00 не е избран Стабилните - Приятели 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 6
09-05-2019 19:00 не е избран Атлетико - Стабилните 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 7
09-05-2019 19:00 не е избран Ел Пасо - El Stars 3 - 12 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 7
10-05-2019 21:45 не е избран Стабилните - Неудобните 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
16-05-2019 19:00 не е избран Стабилните - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 8
16-05-2019 21:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 El Stars - Малинките 7 - 1 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 8
18-05-2019 20:00 не е избран Хищниците - Стабилните 4 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
19-05-2019 20:00 не е избран El Stars - Лозен Сити 6 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
21-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център РЕМИЗА - Делииванови 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-05-2019 19:00 не е избран ФК Керамик - Стабилните - Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 9
23-05-2019 20:00 Арена "Елин Пелин" - терен 2 ФК Мургаш - El Stars 2 - 11 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 9
30-05-2019 21:00 Арена "Елин Пелин" - терен 2 FORZA MILAN - El Stars 2 - 14 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 10
01-06-2019 19:00 не е избран Loko Vakarel - El Stars 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
02-06-2019 16:00 не е избран Приятели - Стабилните 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
02-06-2019 20:00 не е избран FC Aifos - El Stars 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
08-06-2019 13:30 Арена "Елин Пелин" - терен 1 El Stars - ФК Елин Пелин 2 - 4 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 11
09-06-2019 16:00 не е избран Опаковка БГ - Стабилните 5 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
16-06-2019 19:00 не е избран El Stars - Пеликан 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
23-06-2019 17:00 не е избран Winbet - Стабилните 3 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21
30-06-2019 17:00 не е избран Стабилните - Happy Boys 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
30-06-2019 20:00 не е избран El Stars - Неможещите 6 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
01-07-2019 19:00 не е избран Стабилните - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
07-07-2019 20:00 не е избран Чики Рики - El Stars 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
14-07-2019 18:15 не е избран Стабилните - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 10 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
01-08-2019 18:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Стабилните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
08-08-2019 19:00 не е избран El Stars - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
18-08-2019 20:00 не е избран Стабилните - Лозен 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
25-08-2019 20:00 не е избран El Stars - ФК ИХТИМАН 11 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
01-09-2019 19:00 не е избран Осма хирургия - Стабилните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
01-09-2019 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - El Stars 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
01-09-2019 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - El Stars 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
01-09-2019 21:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
08-09-2019 17:00 не е избран Квартала - Стабилните 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
11-09-2019 19:30 не е избран Стабилните - Stomana Industry 10 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
22-09-2019 20:00 не е избран Кралете - El Stars - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
28-09-2019 20:00 не е избран Жар Голяновци - El Stars - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
29-09-2019 20:00 не е избран Стабилните - ФК Професорите - LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
29-09-2019 21:00 не е избран El Stars - Софийска вода - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
05-10-2019 20:00 не е избран El Stars - Лозенец Юн - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21
06-10-2019 19:00 не е избран ЦВС - El Stars - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20