Пловдив

Александър Живков Митев

клубове

роден на: 26.10.1992

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
16-09-2015 19:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - FC Siza Sport 6 - 4 LA LIGA 21
23-09-2015 21:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - Пълдин Атлетик 7 - 4 LA LIGA 22
29-09-2015 21:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - АФК Марица 2 - 4 LA LIGA 23
07-10-2015 20:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - Kamenitza-Интернационал *4 - 4 КУПА АРЕНА
21-10-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Пълдин Атлетик 4 - 4 LA LIGA 24
27-10-2015 21:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 5 - 7 LA LIGA 25
31-10-2015 20:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - FC Siza Sport 3 - 4 КУПА АРЕНА
06-11-2015 20:00 Авангард ФК Житница - Пълдин Атлетик 2 - 8 LA LIGA 26
13-11-2015 21:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - ФК ПЛОВДИВ 17 - 0 LA LIGA 27
26-11-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център Fresh Penis - Пълдин Атлетик 4 - 6 LA LIGA 28
03-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 29
07-12-2015 18:45 Терен 2 - Младежки център Old School - Пълдин Атлетик 1 - 9 LA LIGA 30
13-12-2015 16:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - BOHEMIANS 6 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 15:00 Терен 2 - Младежки център Racing Club - Пълдин Атлетик 4 - 13 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Old School 8 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 14:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Пълдин Атлетик 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - Пълдин Атлетик 2 - 11 ЗИМНА ЛИГА 6
13-02-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ФК Бунарджик 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 7
24-02-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - Пълдин Атлетик 3 - 6 ВИСША ЛИГА 1
27-02-2016 17:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - Пълдин Атлетик 1 - 10 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
02-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Бактрейд 3 - 5 ВИСША ЛИГА 2
04-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - Пълдин Атлетик 4 - 7 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
13-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ШАШ 4 - 4* ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
16-03-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 15 - 5 ВИСША ЛИГА 3
23-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Пълдин Атлетик 3 - 1 ВИСША ЛИГА 4
29-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Пълдин Атлетик 2 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Фитони 8 - 1 ВИСША ЛИГА 5
13-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Пълдин Атлетик 6 - 4 ВИСША ЛИГА 6
19-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - Балканска Гозба 2 - 6 ВИСША ЛИГА 7
27-04-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Спартак - Пълдин Атлетик 2 - 8 ВИСША ЛИГА 8
04-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Десант-68 6 - 3 ВИСША ЛИГА 9
10-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Пълдин Атлетик 5 - 6 ВИСША ЛИГА 10
17-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 5 ВИСША ЛИГА 12
18-05-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 11 ВИСША ЛИГА 11
25-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - VIP Dent 0 - 2 ВИСША ЛИГА 13
03-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 4 - 2 ВИСША ЛИГА 14
14-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 0 ВИСША ЛИГА 15
30-08-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Пълдин Атлетик 8 - 0 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Пълдин Атлетик 4 - 3 ВИСША ЛИГА 2
13-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - FC FIGHTERS 5 - 5 CALCIO 1
13-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - TNN Gold 4 - 6 ВИСША ЛИГА 3
20-09-2016 20:05 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Пълдин Атлетик 4 - 1 ВИСША ЛИГА 4
20-09-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Армада Пловдив - Фаворит 6 - 7 CALCIO 2
27-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 5 CALCIO 3
27-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 1 ВИСША ЛИГА 5
04-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Пълдин Атлетик 2 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Danika 2 - 1 CALCIO 4
16-10-2016 18:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Пълдин Атлетик 0 - 5 ВИСША ЛИГА 6
18-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Лаос 6 - 4 ВИСША ЛИГА 7
21-10-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Фаворит 2 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Сините Ангели - Фаворит 1 - 6 CALCIO 5
25-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 6 - 5 ВИСША ЛИГА 8
01-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - ХЪШОВЕ 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
02-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 4 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Бактрейд 6 - 0 ВИСША ЛИГА 9
14-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - Десант-68 2 - 4 CALCIO 6
15-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 5 - 6 ВИСША ЛИГА 10
16-11-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Фаворит 9 - 6 CALCIO 7
23-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Фитони 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
25-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Активлайф 2 - 11 CALCIO 8
07-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 6 - 4 ВИСША ЛИГА 12
14-12-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 6 - 1 ВИСША ЛИГА 13
28-01-2017 20:00 СЦ Оптимум Пълдин Атлетик - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 2 ЗИМНА ЛИГА 1
04-02-2017 21:00 СЦ Оптимум АПФК Пловдив - Пълдин Атлетик 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 2
11-02-2017 21:00 СЦ Оптимум Пълдин Атлетик - Наказателите 13 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
19-02-2017 13:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Juventus 10 - 3 ЗИМНА ЛИГА 4
26-02-2017 13:00 Терен 2 - Младежки център Сабрина - Пълдин Атлетик 1 - 10 ЗИМНА ЛИГА 5
01-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 1 - 5 ВИСША ЛИГА 14
06-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - Фаворит 5 - 3 CALCIO 9
07-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 2 - 3 ВИСША ЛИГА 15
12-03-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Сабрина 3 - 1 ЗИМНА ЛИГА 7
16-03-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - Kamenitza-Интернационал 4 - 3 CALCIO 10
22-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Фаворит 4 - 4 CALCIO 11
22-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 5 - 4 ВИСША ЛИГА 16
29-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - VIP Dent 1 - 10 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Криско 5 - 3 Група C 1
04-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 2 - 4 ВИСША ЛИГА 18
11-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Чико-Бунара 2 - 9 ВИСША ЛИГА 19
12-04-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Сабрина - Фаворит 1 - 4 Група C 2
18-04-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - Победа (Царацово) 5 - 4 Група C 3
18-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 8
21-04-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Пълдин Атлетик 7 - 0 ВИСША ЛИГА 20
25-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Фаворит - DEMBA TEAM 4 - 2 Група C 1
26-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 4 - 2 ВИСША ЛИГА 21
03-05-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Пълдин Атлетик 5 - 5 ВИСША ЛИГА 22
05-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Армада Пловдив - Фаворит 4 - 5 Група C 2
09-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 5 ВИСША ЛИГА 23
10-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Фаворит - TAURUS BULLS 3 - 3 Група C 3
12-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Фаворит 4 - 4* КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
16-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Пълдин Атлетик 5 - 3 ВИСША ЛИГА 24
17-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Фаворит - Malki Koteta 2 - 5 Група C 1
25-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - АФК ХАОС 3 - 7 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
29-05-2017 00:00 не е избран ФК Бунарджика - Фаворит 0 - 5 Група C 2
31-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 9 ВИСША ЛИГА 25
07-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Сините Ангели 7 - 0 Група C 3
08-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 10 - 3 ВИСША ЛИГА 26
15-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - TNN Gold 2 - 5 ВИСША ЛИГА 27
21-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 5 ВИСША ЛИГА 28
28-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 7 - 8 ВИСША ЛИГА 29
28-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ХЪШОВЕ 4 - 6 OPEN CUP ГФЛ
18-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Пълдин Атлетик 2 - 7 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
22-08-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
25-08-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Пълдин Атлетик 5 - 4 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
30-08-2017 21:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Пълдин Атлетик 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
08-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - TAURUS BULLS 12 - 5 CALCIO 1
11-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - FC FIGHTERS 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
12-09-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център ФК Илюминати - Ф.К. Елит 2 - 9 LA LIGA 2
13-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Фаворит 2 - 2 CALCIO 2
18-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
19-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - Смирненски 5 - 2 CALCIO 3
19-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Лаос 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
21-09-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - Quantico 9 - 1 LA LIGA 3
25-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - ФК Даяна 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-09-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Фаворит 8 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Пълдин Атлетик 3 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Фаворит 2 - 2 CALCIO 4
04-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Пълдин Атлетик 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
05-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Ф.К. Елит 2 - 5 LA LIGA 4
10-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
15-10-2017 18:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. Елит - АФК ХАОС 2 - 6 LA LIGA 5
15-10-2017 18:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - BOHEMIANS 4 - 6 CALCIO 5
17-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Ф.К. Елит 2 - 0 LA LIGA 6
17-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Пълдин Атлетик 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
18-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - Фаворит 5 - 3 CALCIO 6
22-10-2017 11:00 Игрище Ловен парк Пълдин Атлетик - АФК ВЕРЕЯ 1995 0 - 4 ГРУПА E3 1
22-10-2017 13:00 Игрище Ловен парк Detoni EOOD - Пълдин Атлетик 0 - 5 ГРУПА E3 2
24-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - Пълдин Атлетик 4 - 13 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - Фаворит 0 - 5 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
30-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - Сабрина 7 - 2 LA LIGA 7
31-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Победа (Царацово) 9 - 6 CALCIO 7
31-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Балканска Гозба 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
07-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център La Furia - Ф.К. Елит 3 - 6 LA LIGA 8
07-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - Фаворит 7 - 6 CALCIO 8
07-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
14-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 0 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
16-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 5 LA LIGA 9
17-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - FC Siza Sport 2 - 8 CALCIO 9
18-11-2017 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) Fibank - Пълдин Атлетик 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - Ф.К. Елит 9 - 1 LA LIGA 10
21-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Чико-Бунара 8 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
22-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Фаворит 6 - 2 CALCIO 10
28-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - Фитони 0 - 5 LA LIGA 11
30-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
01-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 8 - 6 CALCIO 11
04-12-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 8 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
05-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - Фаворит 4 - 3 CALCIO 12
10-12-2017 17:00 Терен 2 - Младежки център Мосад - Ф.К. Елит 0 - 5 LA LIGA 12
11-12-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
12-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - БРЕСТНИК 0 - 5 CALCIO 13
05-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Фаворит 4 - 1 CALCIO 14
06-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - TNN Gold 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
12-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - МФК Евмолпия 0 - 5 LA LIGA 15
13-03-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - BTL UNITED 2 - 2 CALCIO 15
14-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - ТРАДА ДИЗАЙН 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
20-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 7 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
22-03-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Фаворит 5 - 0 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
27-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК Белица 20 - Ф.К. Елит 4 - 1 OPEN CUP Група А 1
29-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Пълдин Атлетик 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
03-04-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - BTL UNITED 10 - 3 OPEN CUP Група А 2
03-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
10-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Ф.К. Елит 2 - 3 OPEN CUP Група А 3
15-04-2018 15:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
17-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - СИНИ ОРЛИ 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
22-04-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - АФК ХАОС 5 - 3 OPEN CUP Група А 4
25-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Пълдин Атлетик 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
29-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Ф.К. Елит 0 - 5 OPEN CUP Група А 5
01-05-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. Елит - Десант-68 2 - 2 OPEN CUP Група А 6
01-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - FC FIGHTERS 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
09-05-2018 21:15 Терен 3 - Младежки център La Furia - Ф.К. Елит 5 - 0 OPEN CUP Група А 7
13-05-2018 00:00 не е избран Пълдин Атлетик - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
15-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Old School - Ф.К. Елит 1 - 3 OPEN CUP Група А 8
27-05-2018 00:00 не е избран Ф.К. Елит - Победа (Царацово) 5 - 0 OPEN CUP Група А 9
31-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Пълдин Атлетик 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
05-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - СИНИ ОРЛИ 15 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
13-06-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - Светците 5 - 0 OPEN CUP ГФЛ
13-06-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Пълдин Атлетик 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
19-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 6 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
20-06-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 OPEN CUP ГФЛ
24-06-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
25-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Ф.К. Елит 6 - 2 OPEN CUP ГФЛ
12-07-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Ф.К. Елит 3 - 5 PLOVDIV OPEN 1
09-08-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - BOHEMIANS 9 - 5 PLOVDIV OPEN 3
14-08-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - АФК ХАОС 6 - 9 PLOVDIV OPEN 2
19-09-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - Ф.К. Елит 1 - 4 LA LIGA 1
19-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Фаворит 4 - 5 LA LIGA 1
25-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - Малкото Пони 9 - 4 LA LIGA 2
30-09-2018 21:30 Терен 1 - Младежки център Фаворит - БРЕСТНИК 5 - 0 LA LIGA 2
03-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Малкото Пони - Фаворит 0 - 5 LA LIGA 3
03-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Римските орли - Ф.К. Елит 4 - 7 LA LIGA 3
10-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Фаворит - Римските орли 8 - 1 LA LIGA 4
11-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 4
18-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Фаворит 3 - 4 LA LIGA 5
23-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - Пълдин Атлетик 7 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-10-2018 00:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 1 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Криско 1 - 3 LA LIGA 6
07-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Фаворит 1 - 5 LA LIGA 7
14-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Беси МФК 13 - 1 LA LIGA 8
21-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - Фаворит 1 - 12 LA LIGA 9
28-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Фаворит - МФК Евмолпия 1 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
05-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ФК Торнадо 5 - 0 LA LIGA 10
12-12-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - Фаворит 2 - 7 LA LIGA 11
20-02-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - АФК ХАОС 4 - 7 LA LIGA 12
05-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - ФК Маламир 7 - 4 LA LIGA 14
13-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - Фаворит 5 - 2 LA LIGA 15
20-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 2 - 8 LA LIGA 16
03-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Фаворит 5 - 0 LA LIGA 17
10-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - АФК Белица 20 4 - 3 LA LIGA 18
17-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Крепост - Фаворит 3 - 5 LA LIGA 19
25-04-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Фаворит 5 - 10 LA LIGA 20
01-05-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 LA LIGA 21
07-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - Фаворит 2 - 1 LA LIGA 22
17-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - Internazionale 5 - 0 LA LIGA 23
22-05-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Фаворит 7 - 4 LA LIGA 24
29-05-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - Quantico 5 - 3 LA LIGA 25
06-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Фаворит 6 - 4 Финални плейофи
12-06-2019 21:15 Терен 2 - Младежки център Quantico - Фаворит 4 - 4* OPEN CUP ГФЛ
18-06-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - ФК Крепост 5 - 4 OPEN CUP ГФЛ
05-07-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Фаворит 3 - 2 OPEN CUP ГФЛ