София

Иван Георгиев Иванов

клубове

роден на: 22.01.1993

години: 27

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - НОВИ ХАН 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 21:00 Palmsbet stadium НОВИ ХАН - Спортинг 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 10:00 не е избран Малки Страсти - НОВИ ХАН 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 12:00 не е избран НОВИ ХАН - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 4
05-10-2014 18:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Елин Пелин 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 21:00 не е избран Белите Якички - НОВИ ХАН 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 11:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК ИХТИМАН 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Вълците - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-10-2014 13:00 не е избран НОВИ ХАН - Лозен 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
02-11-2014 16:00 не е избран Verso Travel - НОВИ ХАН 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2014 22:30 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - НОВИ ХАН 5 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
09-11-2014 19:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Керамик 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
16-11-2014 20:00 не е избран Неудобните - НОВИ ХАН 1 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
23-11-2014 11:00 не е избран БАЛКАН - НОВИ ХАН 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 14
30-11-2014 11:00 не е избран НОВИ ХАН - НДП Стрелци 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 15
07-12-2014 16:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - НОВИ ХАН 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
14-12-2014 16:00 не е избран НОВИ ХАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM НОВИ ХАН - ФК Керамик 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 1
14-03-2015 15:00 Palmsbet stadium АФК Софиянци - половраг 0 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
14-03-2015 21:45 не е избран НОВИ ХАН - БАЛКАН 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM половраг - АФК ЦСКА 2012 3 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
22-03-2015 09:00 не е избран НОВИ ХАН - НДП Стрелци 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 17:00 не е избран Ботевата Чета - половраг 2 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
29-03-2015 13:00 не е избран Sushi Shef - НОВИ ХАН 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 16:00 не е избран половраг - АЯКС СОФИЯ *4 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
05-04-2015 17:00 не е избран НОВИ ХАН - Белите Якички 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
18-04-2015 21:00 не е избран Еврофутбол - половраг 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
19-04-2015 18:00 не е избран Хищниците - НОВИ ХАН 1 - 40 MTEL PREMIER LEAGUE 7
24-04-2015 21:45 не е избран половраг - McDonald's 3 - 3* LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
27-04-2015 22:30 не е избран НОВИ ХАН - Спортинг 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
08-05-2015 21:45 Palmsbet stadium Бандата - половраг 2 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
10-05-2015 10:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - НОВИ ХАН 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
12-05-2015 22:45 не е избран Неудобните - НОВИ ХАН 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
16-05-2015 21:00 не е избран половраг - ФК Алфа Мъжкарите 10 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
17-05-2015 13:00 не е избран НОВИ ХАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 10
22-05-2015 00:00 не е избран Ugoman - половраг 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
29-05-2015 20:45 не е избран ESPRIT BRIGADA - НОВИ ХАН 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
30-05-2015 17:00 не е избран половраг - Шантавите 4 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
06-06-2015 20:00 не е избран Busmanci - половраг 1 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
13-06-2015 18:00 не е избран половраг - КОС България 7 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
14-06-2015 10:00 не е избран НОВИ ХАН - Софийска вода 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 13:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Зебра 2 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 12
21-06-2015 13:00 не е избран Малки Страсти - НОВИ ХАН 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 15
21-06-2015 20:00 не е избран половраг - Витоша Бистрица 1 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
27-06-2015 20:00 не е избран Shporite - половраг 4 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
01-07-2015 19:45 не е избран НОВИ ХАН - ФК Вадиас 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 16
03-07-2015 21:45 не е избран ФК Елин Пелин - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
04-07-2015 00:00 не е избран половраг - Гръм София 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
05-07-2015 18:00 не е избран Verso Travel - НОВИ ХАН 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-07-2015 21:45 не е избран половраг - Сердика *1 - 1 Финални плейофи
16-07-2015 21:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - половраг 4 - 1 Финални плейофи
23-08-2015 22:00 не е избран Спортинг - НОВИ ХАН 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 10:00 не е избран Intellect - НОВИ ХАН 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
13-09-2015 17:00 не е избран НОВИ ХАН - Sushi Shef 6 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
23-09-2015 22:30 ACCEDIA STADIUM НДП Стрелци - НОВИ ХАН 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 18:00 не е избран Неудобните - НОВИ ХАН 0 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-10-2015 22:00 не е избран НОВИ ХАН - Вълците 9 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
12-10-2015 22:30 не е избран ЖИВЕЛИ - НОВИ ХАН 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
18-10-2015 13:00 не е избран НОВИ ХАН - FC CRAZY GANG 1 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-10-2015 22:30 не е избран НОВИ ХАН - Софийска вода 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 3
25-10-2015 16:00 не е избран ФК Зебра - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
01-11-2015 19:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
07-11-2015 22:00 не е избран Малки Страсти - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
15-11-2015 10:00 не е избран НОВИ ХАН - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
22-11-2015 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
29-11-2015 00:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
06-12-2015 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
12-12-2015 00:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Вадиас 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
06-01-2018 16:00 Царско село Стабилните* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 2 - 4 Група H 1
14-01-2018 12:00 не е избран Nike Team* - Стабилните* 2 - 5 Група H 2
21-01-2018 10:00 не е избран Стабилните* - Локо Вакарел* 10 - 3 Група H 3
28-01-2018 10:00 не е избран Лозен* - Стабилните* 0 - 11 Група H 4
03-02-2018 11:00 не е избран Стабилните* - Фен клуб Нюкасъл България* 6 - 2 Група H 5
10-02-2018 18:00 ACCEDIA STADIUM Кракра Перник* - Стабилните* 5 - 1 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 19:00 не е избран Пълна Лудница - Стабилните 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
11-03-2018 20:00 не е избран Тигрите - Стабилните 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
18-03-2018 20:00 не е избран Стабилните - Гетото 7 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
01-04-2018 21:00 не е избран Стабилните - Осма хирургия 7 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
15-04-2018 21:00 не е избран Играчорите - Стабилните 2 - 15 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
22-04-2018 21:00 не е избран Стабилните - Лозен Сити 10 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
01-05-2018 18:45 не е избран Жар Голяновци - Стабилните 0 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
11-05-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Loko Vakarel - Стабилните 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
13-05-2018 11:00 не е избран Stomana Industry - Стабилните 4 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
23-05-2018 19:30 не е избран Стабилните - ФК ЗЕНИТ 9 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
01-06-2018 11:00 не е избран Стабилните - Чики Рики 6 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
01-06-2018 16:00 не е избран Стабилните - F.C.G. 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
03-06-2018 14:00 не е избран Real Delivery - Стабилните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
17-06-2018 16:00 не е избран Mladost Team - Стабилните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
30-06-2018 18:00 не е избран Стабилните - Whiskey United 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
02-09-2018 22:00 не е избран Бирал Мадрид - Стабилните 0 - 12 CHAMPIONSHIP 1
16-09-2018 00:00 не е избран Стабилните - Va Pu Cu Sofia 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
02-10-2018 22:30 не е избран ЦВС - Стабилните 1 - 5 CHAMPIONSHIP 3
07-10-2018 13:00 не е избран Лозен - Стабилните 1 - 5 CHAMPIONSHIP 4
14-10-2018 17:00 не е избран Стабилните - Пеликан 4 - 2 CHAMPIONSHIP 5
21-10-2018 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Стабилните 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
28-10-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Стабилните 4 - 8 CHAMPIONSHIP 8
01-11-2018 00:00 не е избран Кобра - Стабилните 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
04-11-2018 20:00 не е избран Стабилните - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 3 CHAMPIONSHIP 9
10-11-2018 19:00 не е избран Стабилните - ПСЖ София 9 - 2 CHAMPIONSHIP 7
11-11-2018 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Стабилните 5 - 5 CHAMPIONSHIP 10
17-11-2018 09:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Костандово - Стабилните 4 - 7 Югозапад - група B 1
17-11-2018 15:30 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Стабилните - Холандците 2 - 5 Югозапад - група B 3
25-11-2018 19:00 не е избран Стабилните - El Stars 2 - 8 CHAMPIONSHIP 13
02-12-2018 14:00 не е избран Опаковка БГ - Стабилните 7 - 6 CHAMPIONSHIP 14
09-12-2018 14:00 не е избран Стабилните - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
16-12-2018 13:00 не е избран Стабилните - СТЪРШЕЛ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
09-01-2019 00:00 Царско село Стабилните - Левски Паталеница* 2 - 9 Пицария Джовани 1
09-01-2019 00:00 не е избран Сицилианците* - Стабилните 3 - 7 Пицария Джовани 2
27-01-2019 12:00 не е избран Африка Юнайтед - Стабилните 3 - 2 Пицария Джовани 4
01-02-2019 20:00 не е избран Стабилните - Северозапад 4 - 9 Пицария Джовани 3
09-02-2019 12:00 не е избран Стабилните - FK Kafana Stefanovic 5 - 0 Пицария Джовани 5
09-03-2019 20:30 не е избран Стабилните - Гробарите Технополис Надежда 10 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
17-03-2019 21:00 не е избран Бандата - Стабилните 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
24-03-2019 21:00 не е избран Стабилните - ФК Устрем 16 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
28-03-2019 19:00 не е избран Приятели - Малинките 2 - 3 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 1
28-03-2019 21:00 не е избран Стабилните - ФК Мургаш 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 1
31-03-2019 17:00 не е избран SSI - Стабилните 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
04-04-2019 19:00 не е избран Малинките - Атлетико 4 - 1 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 2
04-04-2019 19:00 не е избран El Stars - Стабилните 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 2
11-04-2019 19:00 не е избран Стабилните - ФК Елин Пелин 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 3
11-04-2019 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Малинките 5 - 5* Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 3
14-04-2019 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Стабилните 7 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
18-04-2019 19:00 не е избран Малинките - ФК Керамик 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 4
18-04-2019 19:00 не е избран ФК Илюминати - Стабилните 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 4
20-04-2019 21:00 не е избран Стабилните - Вълците 4 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
25-04-2019 19:00 не е избран Стабилните - FORZA MILAN 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 5
25-04-2019 19:00 не е избран Ел Пасо - Малинките 6 - 4 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 5
01-05-2019 19:00 не е избран Стабилните - Ел Пасо 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 10
01-05-2019 19:00 не е избран Малинките - Стабилните 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 11
01-05-2019 19:00 не е избран Стабилните - SPM -ltd 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
02-05-2019 19:00 не е избран FORZA MILAN - Малинките 4 - 8 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 6
02-05-2019 19:00 не е избран Стабилните - Приятели 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 6
09-05-2019 19:00 не е избран Атлетико - Стабилните 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 7
09-05-2019 19:00 не е избран Малинките - ФК Мургаш 6 - 2 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 7
10-05-2019 21:45 не е избран Стабилните - Неудобните 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
16-05-2019 19:00 не е избран Стабилните - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 8
16-05-2019 21:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 El Stars - Малинките 7 - 1 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 8
18-05-2019 20:00 не е избран Хищниците - Стабилните 4 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
23-05-2019 19:00 не е избран ФК Керамик - Стабилните - Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 9
23-05-2019 20:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Малинките - ФК Елин Пелин 1 - 10 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 9
30-05-2019 21:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 ФК Илюминати - Малинките 5 - 3 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 10
02-06-2019 16:00 не е избран Приятели - Стабилните 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
09-06-2019 16:00 не е избран Опаковка БГ - Стабилните 5 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
23-06-2019 17:00 не е избран Winbet - Стабилните 3 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21
30-06-2019 17:00 не е избран Стабилните - Happy Boys 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
01-07-2019 19:00 не е избран Стабилните - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
14-07-2019 18:15 не е избран Стабилните - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 10 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
01-08-2019 18:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Стабилните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
18-08-2019 20:00 не е избран Стабилните - Лозен 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
01-09-2019 19:00 не е избран Осма хирургия - Стабилните 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
08-09-2019 17:00 не е избран Квартала - Стабилните 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
11-09-2019 19:30 не е избран Стабилните - Stomana Industry 10 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
01-10-2019 21:45 не е избран Стабилните - ФК Професорите 4 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 20