София

Евгени Йорданов Стоянов

клубове

роден на: 09.05.1989

години: 30

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
21-04-2015 18:00 не е избран TheBigBlue - The Blue Giant 0 - 5 Елиминации 2
12-05-2015 18:45 не е избран The Blue Giant - MFM 5 - 3 Елиминации 4
19-05-2015 18:45 не е избран ИнтСис - The Blue Giant 1 - 12 Елиминации 5
26-05-2015 18:45 не е избран The Blue Giant - Куците Коне 6 - 3 Елиминации 6
02-06-2015 18:45 не е избран Kuehne + Nagel - The Blue Giant 0 - 5 Елиминации 7
11-06-2015 18:45 не е избран The Blue Giant - Solytron 6 - 4 Елиминации 8
16-06-2015 18:45 не е избран B.Braun - The Blue Giant 1 - 7 Елиминации 9
30-06-2015 18:45 не е избран The officers - The Blue Giant 1 - 4 Елиминации 11
01-09-2015 18:45 не е избран The Blue Giant - Меден Кладенец 5 - 1 Елиминации 12
08-09-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Lufthansa 6to1 - The Blue Giant 3 - 2 Елиминации 13
15-09-2015 18:45 не е избран The Blue Giant - Lufthansa Service Center Sofia (LSCS) 5 - 1 Елиминации 10
17-09-2015 21:45 не е избран The Blue Giant - Виста 4 - 4* Елиминации 1
25-09-2015 18:45 не е избран Виста - The Blue Giant 4 - 3 Елиминации 14
13-10-2015 18:00 не е избран MFM - The Blue Giant 3 - 1 Елиминации 17
20-10-2015 18:00 не е избран The Blue Giant - ИнтСис 5 - 0 Елиминации 18
27-10-2015 18:45 не е избран Куците Коне - The Blue Giant 2 - 2* Елиминации 19
03-11-2015 18:45 не е избран The Blue Giant - Kuehne + Nagel 5 - 0 Елиминации 20
06-11-2015 18:45 не е избран Solytron - The Blue Giant 3 - 7 Елиминации 21
10-11-2015 18:45 не е избран The Blue Giant - B.Braun 9 - 3 Елиминации 22
17-11-2015 18:45 не е избран Lufthansa Service Center Sofia (LSCS) - The Blue Giant 3 - 5 Елиминации 23
24-11-2015 18:45 не е избран The Blue Giant - The officers 3 - 2 Елиминации 24
01-12-2015 18:45 не е избран The Blue Giant - TheBigBlue 4 - 6 Елиминации 15
01-12-2015 18:45 не е избран Меден Кладенец - The Blue Giant 0 - 5 Елиминации 25
08-12-2015 18:45 не е избран The Blue Giant - Lufthansa 6to1 3 - 3* Елиминации 26
29-03-2016 18:00 не е избран The Blue Giant - B.Braun 11 - 4 Елиминации 1
05-04-2016 18:00 Palmsbet stadium Виста - The Blue Giant 10 - 5 Елиминации 2
12-04-2016 18:00 не е избран The Blue Giant - Куците Коне 7 - 1 Елиминации 3
19-04-2016 18:00 не е избран The officers - The Blue Giant 5 - 5 Елиминации 4
28-04-2016 18:00 не е избран The Blue Giant - Карамбол 8 - 2 Елиминации 5
12-05-2016 18:00 не е избран The Blue Giant - Kuehne + Nagel 9 - 6 Елиминации 7
19-05-2016 18:00 не е избран MFM - The Blue Giant 5 - 2 Елиминации 8
31-05-2016 18:00 не е избран The Blue Giant - The Big Blue 4 - 8 Елиминации 10
07-06-2016 18:00 не е избран Woodward - The Blue Giant 0 - 5 Елиминации 11
14-06-2016 18:00 не е избран Lufthansa Service Center Sofia (LSCS) - The Blue Giant 0 - 5 Елиминации 6
25-08-2016 19:45 не е избран IBM - Vayant 10 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
01-09-2016 18:45 не е избран CSC - IBM 1 - 12 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
08-09-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM IBM - AXPO 4 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
15-09-2016 20:45 не е избран VMware - IBM 4 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
19-09-2016 18:45 не е избран IBM - Gameloft 3 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
26-09-2016 18:45 не е избран IBM - EPAM Systems 2 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
27-09-2016 18:00 не е избран B.Braun - The Blue Giant 4 - 10 Елиминации 12
06-10-2016 18:00 не е избран The Blue Giant - Виста 0 - 5 Елиминации 13
06-10-2016 20:45 не е избран Techhuddle - IBM 3 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
17-10-2016 20:45 не е избран Persy - IBM 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
20-10-2016 00:00 не е избран The Blue Giant - The officers 5 - 0 Елиминации 15
24-10-2016 19:45 не е избран IBM - IPSOS 2 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
27-10-2016 00:00 не е избран Карамбол - The Blue Giant 0 - 5 Елиминации 16
27-10-2016 18:00 не е избран The Big Blue - The Blue Giant 5 - 0 Елиминации 21
03-11-2016 00:00 не е избран The Blue Giant - Lufthansa Service Center Sofia (LSCS) 5 - 0 Елиминации 17
03-11-2016 18:45 не е избран ГФК България - IBM 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
10-11-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM Kuehne + Nagel - The Blue Giant 5 - 0 Елиминации 18
10-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - SOCOURT 4 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
15-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM MentorMate - IBM 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
17-11-2016 18:00 не е избран The Blue Giant - MFM 0 - 5 Елиминации 19
24-11-2016 18:00 не е избран Куците Коне - The Blue Giant 5 - 0 Елиминации 14
25-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - Unicredit Bulbank IT 3 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
28-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Axway - IBM 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
30-11-2016 21:00 Palmsbet stadium IBM - Nemetschek Bulgaria 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
05-12-2016 18:45 Palmsbet stadium IBM - TEK EXPERTS 8 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
08-12-2016 00:00 не е избран The Blue Giant - Woodward 5 - 0 Елиминации 22
12-12-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Accedia - IBM 8 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 17
22-02-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - OnProcess Technology 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 1
27-02-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - MentorMate 9 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 2
07-03-2017 18:45 Palmsbet stadium Visteon - IBM 2 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 3
15-03-2017 18:45 Palmsbet stadium IBM - E&G Finances 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 4
20-03-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DREAMIX - IBM *0 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 5
28-03-2017 18:45 не е избран IBM - eCommera 4 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 6
07-04-2017 18:45 не е избран IBM - Tradeo 8 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 12
11-04-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM IBM - OWLIANCE 15 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 8
27-04-2017 21:45 Palmsbet stadium Unify - IBM 1 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 9
16-05-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM IBM - NEXT GEN 11 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 10
18-05-2017 22:30 Palmsbet stadium EGT-II - IBM 1 - 9 UPNETIX LEAGUE ONE 7
22-05-2017 18:45 Palmsbet stadium Bright marketing research - IBM 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 11
05-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Westum - IBM 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 13
16-06-2017 00:00 не е избран IBM - THT 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 14
21-06-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ФокусВижън - IBM 4 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 15
29-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM IBM - Algomatika - Kammarton 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 16
06-07-2017 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - IBM 5 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 17
10-07-2017 19:45 не е избран IBM* - Фен клуб Милан България* 11 - 2 Група E 1
18-07-2017 18:30 не е избран Sap Labs* - IBM* 2 - 5 Група E 2
26-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM IBM* - Сердика* 2 - 10 Група E 3
31-07-2017 21:45 Palmsbet stadium FC Providers* - IBM* 2 - 8 Група E 4
08-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM IBM* - Mat Star Pernik* 4 - 6 Група E 5
14-08-2017 18:45 Palmsbet stadium Sushi Shef* - IBM* 7 - 4 ЕЛИМИНАЦИИ
22-08-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - IBM 0 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
01-09-2017 18:45 не е избран IBM - e-Novator 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
11-09-2017 18:45 Palmsbet stadium IBM - Techhuddle 6 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
19-09-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Luxoft Bulgaria - IBM 0 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
28-09-2017 20:45 Palmsbet stadium IBM - Axway 4 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
04-10-2017 22:00 Palmsbet stadium KOSTAL - IBM 1 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
06-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Software AG - IBM 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
09-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM IBM - Unicredit Bulbank IT 8 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
20-10-2017 19:45 не е избран VMware - IBM 2 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
24-10-2017 18:45 не е избран IBM - PLAYTECH 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
02-11-2017 21:45 Palmsbet stadium DATECS - IBM 0 - 8 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
06-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM IBM - Accedia 1 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
14-11-2017 19:45 Palmsbet stadium GTT - IBM 1 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
23-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - Ingram Micro Master Cloud 3 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
01-12-2017 00:00 не е избран FootballScout - IBM 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
05-12-2017 00:00 не е избран Upnetix - IBM 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
12-12-2017 18:45 Palmsbet stadium IBM - CODIX 1 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
06-01-2018 20:00 Царско село DXC.technology* - IBM* 4 - 1 Група E 1
13-01-2018 13:00 Царско село IBM* - Витоша Бистрица* 2 - 2 Група E 2
20-01-2018 11:00 не е избран F.E.Lacio* - IBM* 2 - 4 Група E 3
27-01-2018 14:00 не е избран Левски Г* - IBM* 3 - 6 Група E 4
02-02-2018 20:00 не е избран IBM* - Галактико* 3 - 6 Група E 5
08-03-2018 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - IBM 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 1
15-03-2018 21:45 не е избран Enetpulse - IBM 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
26-03-2018 21:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - IBM 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
02-04-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - A1 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
09-04-2018 18:45 не е избран Accedia - IBM 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
23-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - IBM 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
07-05-2018 21:45 не е избран CODIX - IBM 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-05-2018 18:45 не е избран IBM - DXC.technology 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 11
21-05-2018 22:30 не е избран IBM - OPENCODE 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
31-05-2018 19:45 не е избран Experian - IBM 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-06-2018 18:45 не е избран IBM - Progress 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-06-2018 20:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - IBM 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
18-06-2018 19:45 не е избран IBM - SBTECH 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-06-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Stemo - IBM 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-07-2018 18:45 Palmsbet stadium IBM - ГФК България 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM IBM - SAP Labs Bulgaria 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-07-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM IBM - EGT 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
17-07-2018 18:45 Palmsbet stadium Кобра - IBM 3 - 0 Група F 1
25-07-2018 21:45 не е избран IBM - ГОЛ 4 - 1 Група F 2
01-08-2018 21:45 не е избран Актив комерс - IBM 15 - 2 Група F 3
07-08-2018 18:45 не е избран Va Pu Cu Sofia - IBM 0 - 5 Група F 4
12-08-2018 21:45 не е избран IBM - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 Група F 5
19-08-2018 18:45 не е избран Лозен Сити - IBM 5 - 0 Елиминации
30-08-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Endava - IBM 12 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
03-09-2018 18:45 не е избран IBM - DATECS 2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
05-09-2018 22:30 не е избран IBM - TEK EXPERTS 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
14-09-2018 19:45 не е избран e-Novator - IBM 3 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
18-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM IBM - PLAYTECH 4 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
24-09-2018 20:45 не е избран IPSOS - IBM 2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
01-10-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - VIVACOM 4PLAY 9 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
11-10-2018 18:15 не е избран IBM - Visteon 1 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
18-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - IBM 2 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
26-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM IBM - TRADOLOGIC 4 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
01-11-2018 19:45 не е избран GTT - IBM 3 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
05-11-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM IBM - ГФК България 4 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
15-11-2018 19:45 не е избран Upnetix - IBM 6 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
29-11-2018 19:45 не е избран Software AG - IBM 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
01-12-2018 00:45 не е избран IBM - DANTEK DEVS 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
01-12-2018 18:45 не е избран Axway - IBM 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
31-12-2018 21:45 не е избран IBM - BHTC 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
28-02-2019 18:45 не е избран IBM - DANTEK DEVS 4 - 4 Newton Championship 1
04-03-2019 21:45 не е избран ГФК България - IBM 2 - 12 Newton Championship 2
11-03-2019 21:45 не е избран IBM - Polygran Bulgaria 5 - 3 Newton Championship 3
29-03-2019 19:00 не е избран IBM - Endava 3 - 6 Newton Championship 5
08-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - Upnetix 2 - 7 Newton Championship 7
12-04-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM DATECS - IBM 2 - 2 Newton Championship 6
15-04-2019 18:45 не е избран Axway - IBM 4 - 4 Newton Championship 8
22-04-2019 18:45 Palmsbet stadium IBM - PLAYTECH 5 - 2 Newton Championship 9
06-05-2019 20:45 не е избран TEK EXPERTS - IBM 4 - 8 Newton Championship 10
13-05-2019 22:30 не е избран Techhuddle - IBM 7 - 2 Newton Championship 4
16-05-2019 18:45 не е избран IBM - Genius Sports 2 - 2 Newton Championship 11
31-05-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - IBM 9 - 1 Newton Championship 12
05-06-2019 21:45 не е избран IBM - e-Novator 2 - 6 Newton Championship 13
13-06-2019 20:45 не е избран IBM - IPSOS 4 - 5 Newton Championship 14
20-06-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Experian - IBM 0 - 5 Newton Championship 15
25-06-2019 20:45 не е избран IBM - GTT 5 - 5 Newton Championship 16
11-07-2019 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - IBM 8 - 3 Newton Championship 17