София

Никола Светославов Гьонев

клубове

роден на: 20.06.1993

години: 26

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран БНС РЕД БУЛС - Бучките LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
n/a не е избран Бучките - Whiskey United LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
14-03-2015 16:00 Palmsbet stadium Еврофутбол - ФК Алфа Мъжкарите 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
20-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ugoman - Еврофутбол 0 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
28-03-2015 16:00 не е избран Еврофутбол - Шантавите 9 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
04-04-2015 16:00 не е избран Busmanci - Еврофутбол 5 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
18-04-2015 21:00 не е избран Еврофутбол - половраг 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
25-04-2015 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Еврофутбол 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
09-05-2015 20:00 не е избран Еврофутбол - Shporite 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
16-05-2015 20:00 не е избран Гръм София - Еврофутбол 3 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
23-05-2015 18:00 не е избран Еврофутбол - АФК Софиянци 2 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
29-05-2015 21:45 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Еврофутбол 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
06-06-2015 19:00 не е избран Еврофутбол - Ботевата Чета 6 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
13-06-2015 17:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Еврофутбол 2 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
20-06-2015 17:00 не е избран КОС България - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
26-06-2015 21:45 не е избран Еврофутбол - McDonald's 7 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
03-07-2015 18:45 не е избран Бандата - Еврофутбол 5 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
07-07-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Botev City - Еврофутбол 4 - 7 Група G 1
13-07-2015 19:45 не е избран Вършец - Еврофутбол 4 - 5 Група G 2
23-07-2015 18:45 не е избран Еврофутбол - Неудобните 0 - 8 Група G 3
27-07-2015 18:45 не е избран ФК Баварците - Еврофутбол 4 - 11 Група G 4
03-08-2015 18:45 не е избран Еврофутбол - Ян Бибиян 3 - 7 Група G 5
10-08-2015 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Еврофутбол 5 - 3 Елиминации
29-08-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM ФК Живите Мъртви - Еврофутбол 8 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
05-09-2015 20:00 не е избран Mat Star P - Еврофутбол 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
12-09-2015 19:00 не е избран Еврофутбол - Пиянките 10 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
26-09-2015 15:00 не е избран Santos - Еврофутбол 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
03-10-2015 20:00 не е избран Еврофутбол - Бандата 2 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
10-10-2015 00:00 не е избран Гробарите - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
17-10-2015 16:00 не е избран Еврофутбол - Пирин Гоце Делчев 7 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
24-10-2015 20:00 не е избран vampires - Еврофутбол 0 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
31-10-2015 17:00 не е избран Еврофутбол - Сердика 3 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
07-11-2015 16:00 не е избран Белите София - Еврофутбол 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
14-11-2015 20:00 не е избран Еврофутбол - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
28-11-2015 00:00 не е избран Еврофутбол - УЛТРА 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
29-11-2015 12:00 не е избран Локомотив 2012 Вакарел - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
05-12-2015 20:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
12-12-2015 00:00 не е избран Еврофутбол - КОС България 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
10-01-2016 10:00 не е избран Еврофутбол - Футбол Скаут 9 - 2 Група C 1
16-01-2016 18:00 не е избран Бандата - Еврофутбол 1 - 7 Група C 2
24-01-2016 15:00 не е избран Еврофутбол - Сборная 2015 3 - 2 Група C 3
06-02-2016 19:00 не е избран Сенатор - Еврофутбол - Група C 4
07-02-2016 11:00 не е избран Еврофутбол - Mladost Team 5 - 4 Група C 5
13-02-2016 16:00 Царско село Еврофутбол - ФК Пълна Мрежа 0 - 3 ВТОРА ФАЗА
27-02-2016 17:00 не е избран Белите София - Еврофутбол 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
12-03-2016 19:00 не е избран Еврофутбол - Santos 5 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
19-03-2016 20:00 не е избран АФК Софиянци - Еврофутбол 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
26-03-2016 19:00 не е избран Еврофутбол - Аполо СК 5 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-04-2016 20:00 не е избран SWISSPORT - Еврофутбол 5 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
08-04-2016 20:45 не е избран JAGUARES - Еврофутбол 0 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
16-04-2016 20:00 не е избран Еврофутбол - Сантяго Бернабеу 1 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
23-04-2016 18:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
11-05-2016 22:30 не е избран Еврофутбол - ШПОРИТЕ 6 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
14-05-2016 00:00 не е избран Ugoman - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
28-05-2016 17:00 не е избран Еврофутбол - Бандата 2 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
04-06-2016 00:00 не е избран Атлетик Редута - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
10-06-2016 19:45 не е избран Еврофутбол - Сборная 2015 12 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
11-06-2016 17:00 не е избран Еврофутбол - Busmanci 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
18-06-2016 21:45 не е избран Торпедо-София - Еврофутбол 9 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
21-06-2016 22:30 не е избран Media United - Еврофутбол 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
01-07-2016 20:45 не е избран McDonald's - Еврофутбол 11 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 18
04-07-2016 21:45 не е избран Еврофутбол - Mat Star P 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
09-07-2016 00:00 не е избран Еврофутбол - Имитациите 35 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 19
14-07-2016 19:45 не е избран Еврофутбол - Неудобните 4 - 10 Група G 1
18-07-2016 18:45 не е избран Еврофутбол - Busmanci 4 - 6 Група G 2
25-07-2016 21:45 не е избран VITOSHA NEWS - Еврофутбол 0 - 5 Група G 3
04-08-2016 20:45 не е избран Еврофутбол - ORBIT - АТИ КОНСУЛТ 4 - 6 Група G 4
11-08-2016 19:45 Palmsbet stadium Ilinden United - Еврофутбол 6 - 3 Група G 5
15-08-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Еврофутбол 4 - 2 Елиминации
27-08-2016 18:00 не е избран Carpe Diem FC - Еврофутбол 4 - 4* PREMIER LEAGUE 1
10-09-2016 20:30 не е избран Еврофутбол - Валяците 5 - 6 PREMIER LEAGUE 2
17-09-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Еврофутбол 9 - 2 PREMIER LEAGUE 3
01-10-2016 20:30 не е избран Еврофутбол - PMP Build Invest 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
08-10-2016 20:30 не е избран Аякс-Зебра - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
19-10-2016 18:45 не е избран Еврофутбол - Тяло пречиш ми 2 - 5 PREMIER LEAGUE 6
22-10-2016 21:30 не е избран Сердика - Еврофутбол 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
04-11-2016 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
18-11-2016 19:30 не е избран Еврофутбол - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
21-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Еврофутбол 10 - 7 PREMIER LEAGUE 11
25-11-2016 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
03-12-2016 19:30 не е избран Еврофутбол - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
10-12-2016 19:30 не е избран Cotton club - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
13-12-2016 19:45 не е избран Еврофутбол - АЯКС СОФИЯ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
15-12-2016 00:00 не е избран Еврофутбол - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
14-10-2017 16:30 не е избран Своге Warrior's - Лакатник 3 - 8 Premier League 1
21-10-2017 12:00 не е избран Аталанта - Лакатник 3 - 1 Premier League 2
28-10-2017 13:30 не е избран Лакатник - Миньор Томпсън 6 - 1 Premier League 3
11-11-2017 12:00 не е избран Лакатник - Сините 9 - 3 Premier League 5
11-11-2017 16:00 не е избран Спартак Церово - Лакатник 2 - 5 Premier League 4
18-11-2017 15:00 не е избран Своге Boys - Лакатник 4 - 4 Premier League 6
02-12-2017 11:00 не е избран Лакатник - Гадните Джиджовци 0 - 1 Premier League 7
02-12-2017 13:00 не е избран Скала Бов - Лакатник 2 - 15 Premier League 8
09-12-2017 11:00 не е избран Лакатник - Туристите 13 - 2 Premier League 9
31-03-2018 15:00 не е избран Лакатник - Своге Warrior's 5 - 2 Premier League 10
06-04-2018 17:00 не е избран Лакатник - Аталанта 4 - 0 Premier League 11
14-04-2018 17:00 не е избран Миньор Томпсън - Лакатник 2 - 4 Premier League 12
21-04-2018 15:00 не е избран Лакатник - Спартак Церово 4 - 2 Premier League 13
28-04-2018 17:00 не е избран Сините - Лакатник 4 - 8 Premier League 14
05-05-2018 15:00 не е избран Лакатник - Своге Boys 6 - 1 Premier League 15
12-05-2018 18:00 не е избран Лакатник - Скала Бов 6 - 3 Premier League 17
19-05-2018 11:00 не е избран Туристите - Лакатник 2 - 9 Premier League 18
19-05-2018 19:00 не е избран Гадните Джиджовци - Лакатник 2 - 2 Premier League 16
08-09-2018 12:00 не е избран Скала Бов - Лакатник 3 - 13 Premier League 1
15-09-2018 17:00 не е избран Лакатник - Туристите 9 - 1 Premier League 2
16-09-2018 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Бучките 5 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
23-09-2018 19:30 не е избран Бучките - Лозен Сити 15 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
30-09-2018 13:00 не е избран ФК 'Зенит' - Лакатник 8 - 2 Premier League 3
30-09-2018 19:00 не е избран Осма хирургия - Бучките 1 - 12 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
01-10-2018 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
01-10-2018 00:00 не е избран Бучките - F.C.G. 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
06-10-2018 17:00 не е избран Лакатник - Своге Warrior's 2 - 4 Premier League 4
06-10-2018 18:00 не е избран Бучките - Bianchi Coffee 7 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
07-10-2018 15:00 не е избран Umami United - Бучките 5 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
14-10-2018 16:00 не е избран Гадните Джиджовци - Лакатник 3 - 4 Premier League 5
14-10-2018 21:00 не е избран Бучките - FC Aifos 9 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
17-10-2018 20:45 не е избран Бучките - Loko Vakarel 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
27-10-2018 17:00 не е избран Спартак Церово - Лакатник 0 - 11 Premier League 7
28-10-2018 15:00 не е избран Квартала - Бучките 1 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
03-11-2018 17:00 не е избран Аталанта - Лакатник 1 - 6 Premier League 8
03-11-2018 19:00 не е избран Stomana Industry - Бучките 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
11-11-2018 13:00 не е избран Бучките - Лозенец Юн 13 - 5 League One 1
11-11-2018 14:00 не е избран Лакатник - Хитрите мечоци 16 - 0 Premier League 9
11-11-2018 17:00 не е избран Лакатник - Своге Boys 3 - 0 Premier League 6
17-11-2018 12:45 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Лакатник - АФК Русчук 1 - 3 Югозапад - група C 2
17-11-2018 15:30 Арена "Елин Пелин" - терен 2 ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Лакатник 5 - 0 Югозапад - група C 3
17-11-2018 20:00 не е избран Квартала - Бучките 2 - 9 League One 2
18-11-2018 12:00 не е избран Бучките - Чики Рики 7 - 1 League One 3
25-11-2018 20:00 не е избран Тигрите - Бучките 2 - 4 League One 4
01-12-2018 17:00 не е избран Бучките - Stomana Industry 7 - 3 League One 5
02-12-2018 19:00 не е избран Бучките - SPM -ltd 8 - 2 League One 6
09-12-2018 17:00 не е избран Осма хирургия - Бучките 0 - 5 League One 7
15-12-2018 16:00 не е избран Бучките - Жар Голяновци 7 - 5 League One 8
23-12-2018 16:00 не е избран FC Aifos - Бучките 0 - 5 League One 9
05-01-2019 12:00 Царско село Кракра Перник - Бучките 8 - 2 Palmsbet 1
13-01-2019 12:00 не е избран Бучките - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 11 Palmsbet 2
27-01-2019 10:00 не е избран Тяло пречиш ми - Бучките 5 - 3 Palmsbet 4
03-02-2019 14:30 не е избран МФК "Булгари" - Бучките 5 - 4 Palmsbet 3
09-02-2019 10:00 не е избран Бучките - Софийска вода 7 - 7 Palmsbet 5
10-03-2019 16:00 не е избран Бучките - FC Aifos 6 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
17-03-2019 19:00 не е избран Bianchi Coffee - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
24-03-2019 18:00 не е избран Бучките - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
31-03-2019 19:00 не е избран El Stars - Бучките 8 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
06-04-2019 20:00 не е избран Бучките - Неможещите 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
07-04-2019 13:00 не е избран Туристите - Лакатник 0 - 8 Premier League 11
13-04-2019 18:45 не е избран Лакатник - Скала Бов 5 - 2 Premier League 10
14-04-2019 12:00 не е избран Чики Рики - Бучките 4 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
21-04-2019 16:00 не е избран Своге Warrior's - Лакатник 3 - 1 Premier League 13
01-05-2019 19:00 не е избран Бучките - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
12-05-2019 12:00 не е избран Бучките - ФК ИХТИМАН 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
18-05-2019 16:00 не е избран Лакатник - Спартак Церово 5 - 4 Premier League 16
19-05-2019 17:00 не е избран Кралете - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
24-05-2019 19:00 не е избран Лакатник - ФК 'Зенит' - Premier League 12
01-06-2019 17:30 не е избран Лакатник - Аталанта 10 - 3 Premier League 17
01-06-2019 18:00 не е избран Бучките - Лозенец Юн - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
01-06-2019 19:30 не е избран Своге Boys - Лакатник 2 - 2 Premier League 15
01-06-2019 21:00 не е избран Бучките - Софийска вода - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
02-06-2019 15:00 не е избран Лакатник - Гадните Джиджовци 1 - 8 Premier League 14
02-06-2019 18:00 не е избран Хитрите мечоци - Лакатник 3 - 7 Premier League 18
09-06-2019 18:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Бучките 4 - 8 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
23-06-2019 19:00 не е избран ЦВС - Бучките 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
30-06-2019 19:00 не е избран Бучките - Жар Голяновци 4 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
01-07-2019 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Бучките - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
14-07-2019 20:15 не е избран Лозен Сити - Бучките 2 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21
25-08-2019 19:00 не е избран Бучките - Пеликан - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
08-09-2019 19:00 не е избран Бучките - Loko Vakarel - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
22-09-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Бучките - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19