София

Максим Цанков Василев

клубове

роден на: 05.07.1988

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a Спортинг арена КУРШУМИТЕ - СПОРТИНГ Градска Лига 12
n/a Спортинг арена ЮНАК Дебнево - СПОРТИНГ Градска Лига 13
22-02-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Interpol - Спокойните 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 1
15-03-2015 10:00 не е избран Interpol - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 3
22-03-2015 12:00 не е избран Loko Vakarel - Interpol 5 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 4
29-03-2015 17:00 не е избран Interpol - СЕЛ Равно поле 2 - 12 LEAGUE ONE - LONDON 5
05-04-2015 19:00 не е избран Interpol - Еконт 61 11 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
19-04-2015 22:00 не е избран Whiskey United - Interpol 3 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 7
26-04-2015 10:00 не е избран Interpol - ФК ЕВРОПА 7 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
10-05-2015 12:00 не е избран Mladost Group - Interpol 3 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 9
17-05-2015 15:00 не е избран Interpol - Fresh Market *3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 10
24-05-2015 18:00 не е избран ПФК "61" - Interpol 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 11
27-05-2015 22:45 не е избран Ян Бибиян - Interpol 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
31-05-2015 22:00 не е избран Interpol - Червена Звезда 5 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 12
07-06-2015 10:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Interpol 4 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 13
14-06-2015 14:00 не е избран Interpol - Монтевидео 1 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 14
21-06-2015 17:00 не е избран Приятели - Interpol 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 15
28-06-2015 18:00 не е избран Interpol - Черно тото 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 16
05-07-2015 10:00 не е избран Тигрите - Interpol 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 17
08-07-2015 21:45 не е избран Interpol - Мега Денс 5 - 0 Група D 1
13-07-2015 20:45 не е избран FC CRAZY GANG - Interpol 8 - 3 Група D 2
23-07-2015 20:45 не е избран Interpol - Рапидо Куриери 2 - 3 Група D 3
30-07-2015 20:45 не е избран Interpol - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 Група D 4
03-08-2015 19:45 не е избран Бандата - Interpol 3 - 3 Група D 5
10-08-2015 19:45 не е избран Неудобните - Interpol 6 - 0 Елиминации
23-08-2015 16:00 не е избран Interpol - Монтевидео 5 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
30-08-2015 20:00 не е избран Mladost Team - Interpol 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 2
13-09-2015 11:00 не е избран Черно тото - Interpol 8 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 4
22-09-2015 20:45 не е избран Interpol - ЦВС 0 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
27-09-2015 12:00 не е избран Interpol - Ян Бибиян 3 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 5
01-10-2015 22:30 не е избран Whiskey United - Interpol 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 6
04-10-2015 13:00 Игрище Ловен парк Лаос - СПОРТИНГ *2 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
04-10-2015 15:00 не е избран Interpol - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 7
11-10-2015 20:00 не е избран Interpol - Еконт 61 8 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 8
25-10-2015 11:00 не е избран Interpol - Супичка 3 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 10
01-11-2015 12:00 не е избран ORANGE COUNTY - Interpol 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 11
08-11-2015 12:00 Спортинг арена РИКО СТИЛ - СПОРТИНГ 4 - 1 Градска Лига 4
08-11-2015 17:00 не е избран Interpol - БЕСНИТЕ 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 12
12-11-2015 22:30 не е избран Играчорите - Interpol 11 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 9
14-11-2015 12:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - РОДОПА Троян 2 - 3 Градска Лига 9
15-11-2015 19:00 не е избран Милан - Interpol 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 13
21-11-2015 13:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - КУРШУМИТЕ 2 - 5 Градска Лига 6
22-11-2015 22:00 не е избран Interpol - Амфетико 1 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 14
29-11-2015 10:00 не е избран BulTeam - Interpol 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
29-11-2015 13:00 Спортинг арена Young Stars - СПОРТИНГ 5 - 3 Градска Лига 7
05-12-2015 13:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - АФК ГАРАНТ 1 - 2 Градска Лига 1
06-12-2015 00:00 не е избран Interpol - Delta Guard 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 16
13-12-2015 00:00 не е избран Mladost Crew - Interpol 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 17
20-03-2016 12:00 Спортинг арена РОДОПА Троян - СПОРТИНГ 2 - 2 Градска Лига 2
26-03-2016 17:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - АФК Калев 6 - 3 Градска Лига 3
03-04-2016 12:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - РИКО СТИЛ 5 - 3 Градска Лига 11
09-04-2016 19:30 не е избран КУРШУМИТЕ - СПОРТИНГ 3 - 3 Градска Лига 13
16-04-2016 17:00 Спортинг арена АФК ГАРАНТ - СПОРТИНГ 3 - 3 Градска Лига 8
24-04-2016 11:00 Спортинг арена АФК Калев - СПОРТИНГ 3 - 8 Градска Лига 10
02-05-2016 12:00 не е избран СПОРТИНГ - Young Stars 2 - 3 Градска Лига 14
07-05-2016 16:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - АФК Калев 8 - 3 Градска Лига 17
14-05-2016 19:00 не е избран СПОРТИНГ - АФК ГАРАНТ 3 - 2 Градска Лига 15
21-05-2016 15:00 не е избран Young Stars - СПОРТИНГ 7 - 2 Градска Лига 21
29-05-2016 12:00 не е избран РИКО СТИЛ - СПОРТИНГ 0 - 4 Градска Лига 18
18-06-2016 20:00 Спортинг арена РОДОПА Троян - СПОРТИНГ 6 - 7 Градска Лига 16
24-06-2016 20:30 Спортинг арена СПОРТИНГ - КУРШУМИТЕ 3 - 3 Градска Лига 20
09-10-2016 15:00 Спортинг арена РОДОПА Троян - СПОРТИНГ 0 - 5 Градска Лига 1
16-10-2016 15:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - Young Stars 5 - 3 Градска Лига 2
23-10-2016 15:00 Спортинг арена ТЕРМИНАТОР - СПОРТИНГ 1 - 0 Градска Лига 3
30-10-2016 15:00 Игрище Ловен парк Атлетико - СПОРТИНГ 0 - 5 Група F 2
30-10-2016 18:00 Игрище Ловен парк СПОРТИНГ - АПФК Пловдив 5 - 0 Група F 3
06-11-2016 15:00 Спортинг арена Blue Boys Troyan - СПОРТИНГ 0 - 3 Градска Лига 5
19-11-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център СПОРТИНГ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 9 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-11-2016 14:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - АФК Калев 3 - 1 Градска Лига 7
26-11-2016 18:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - КУРШУМИТЕ 1 - 2 Градска Лига 9
10-12-2016 14:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - ЮНАК Дебнево 10 - 4 Градска Лига 4
26-02-2017 14:00 Спортинг арена АФК ГАРАНТ - СПОРТИНГ 1 - 2 Градска Лига 8
19-03-2017 15:00 Спортинг арена Хамелеон - СПОРТИНГ 0 - 9 Суперкупа на Троян 1
19-03-2017 18:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - Young Stars 2 - 0 Суперкупа на Троян 1
26-03-2017 15:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - РОДОПА Троян 9 - 5 Градска Лига 10
09-04-2017 13:00 Спортинг арена Young Stars - СПОРТИНГ 5 - 3 Градска Лига 11
07-05-2017 17:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - Blue Boys Troyan 10 - 2 Градска Лига 14
21-05-2017 19:00 Спортинг арена АФК Калев - СПОРТИНГ 3 - 7 Градска Лига 16
03-06-2017 17:00 Спортинг арена КУРШУМИТЕ - СПОРТИНГ 4 - 3 Градска Лига 18
04-06-2017 16:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - АФК ГАРАНТ 2 - 3 Градска Лига 17
10-06-2017 14:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - ТЕРМИНАТОР 5 - 0 Градска Лига 12
01-10-2017 10:00 Спортен комплекс Олимп (Тетевен) СПОРТИНГ - Pasta Gabrovo 1 - 5 ГРУПА C3 1
01-10-2017 12:00 Спортен комплекс Олимп (Тетевен) Шерифа Тийм - СПОРТИНГ 4 - 4 ГРУПА C3 2
04-10-2017 20:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - Атлетикс Троян 9 - 2 Градска Лига 1
08-10-2017 16:00 Спортинг арена АФК ГАРАНТ - СПОРТИНГ 2 - 11 Градска Лига 2
14-10-2017 16:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - КУРШУМИТЕ 0 - 1 Градска Лига 3
22-10-2017 15:00 Спортинг арена Blue Boys Troyan - СПОРТИНГ 0 - 1 Градска Лига 4
01-11-2017 20:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - ФК Пожарникарите 5 - 0 Градска Лига 5
04-11-2017 15:00 Спортинг арена РОДОПА Троян - СПОРТИНГ 0 - 4 Градска Лига 6
11-11-2017 12:00 Спортен коплекс Замъка КОПАКАБАНА - СПОРТИНГ 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-11-2017 14:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - LA Galaxy 7 - 3 Градска Лига 7
19-11-2017 18:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - Young Stars 2 - 1 Градска Лига 8
25-11-2017 15:00 Спортинг арена ТЕРМИНАТОР - СПОРТИНГ 4 - 9 Градска Лига 9
31-03-2018 12:00 Спортен коплекс Замъка СПОРТИНГ - ФК СТАРО СЕЛО 777 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-04-2018 13:00 Спортинг арена Пожарникарите - СПОРТИНГ 1 - 5 Градска Лига 14
22-04-2018 15:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - Blue Boys Troyan 0 - 3 Градска Лига 13
07-05-2018 17:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - РОДОПА Троян 1 - 3 Градска Лига 15
13-05-2018 17:00 Спортинг арена LA Galaxy - СПОРТИНГ 2 - 8 Градска Лига 16
20-05-2018 18:00 Спортинг арена Young Stars - СПОРТИНГ 3 - 4 Градска Лига 17
26-05-2018 14:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - ТЕРМИНАТОР 5 - 0 Градска Лига 18
02-06-2018 16:00 Спортинг арена Атлетикс Троян - СПОРТИНГ 5 - 0 Градска Лига 10
03-06-2018 18:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - АФК ГАРАНТ 0 - 5 Градска Лига 11
10-06-2018 16:00 Спортинг арена Blue Boys Troyan - СПОРТИНГ 0 - 1 СЕРИЯ "А" 3
10-06-2018 18:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - АФК ГАРАНТ 2 - 2 СЕРИЯ "А" 1
10-06-2018 18:30 Спортинг арена Пожарникарите - СПОРТИНГ 0 - 1 СЕРИЯ "А" 2
07-10-2018 15:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - АФК ГАРАНТ 9 - 3 СЕРИЯ "А" 1
13-10-2018 14:00 Спортинг арена Blue Boys Troyan - СПОРТИНГ 4 - 3 СЕРИЯ "А" 2
26-10-2018 19:30 Спортинг арена СПОРТИНГ - АФК "Огнеборец" 4 - 4 СЕРИЯ "А" 4
28-10-2018 11:15 СК Балона - Терен 3 ФК"ТИМАК АГРО" - СПОРТИНГ 3 - 6 Северозапад - група D 1
28-10-2018 16:15 СК Балона - Терен 3 СПОРТИНГ - КОПАКАБАНА 1 - 4 Северозапад - група D 3
28-10-2018 18:00 СК Балона - Терен 1 ФК "Палаузово" - СПОРТИНГ 1 - 4 КВАЛИФИКАЦИИ
04-11-2018 15:00 Спортинг арена РОДОПА Троян - СПОРТИНГ 2 - 7 СЕРИЯ "А" 5
10-11-2018 16:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - Пожарникарите 4 - 2 СЕРИЯ "А" 6
16-11-2018 20:00 Спортинг арена Атлетикс Троян - СПОРТИНГ 2 - 3 СЕРИЯ "А" 7
02-03-2019 12:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - КУРШУМИТЕ 1 - 5 СЕРИЯ "А" 3
16-03-2019 13:30 Терен 1 - Младежки център Club Ego - СПОРТИНГ 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
30-03-2019 15:00 Спортинг арена АФК ГАРАНТ - СПОРТИНГ 2 - 10 СЕРИЯ "А" 8
13-04-2019 14:00 Спортинг арена КУРШУМИТЕ - СПОРТИНГ 3 - 2 СЕРИЯ "А" 10
20-04-2019 14:00 Спортинг арена АФК "Огнеборец" - СПОРТИНГ 1 - 8 СЕРИЯ "А" 11
04-05-2019 15:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - РОДОПА Троян 5 - 1 СЕРИЯ "А" 12
24-05-2019 18:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - Атлетикс Троян 10 - 4 СЕРИЯ "А" 14
26-05-2019 13:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - Blue Boys Troyan 3 - 3 СЕРИЯ "А" 9
09-06-2019 14:00 Спортинг арена Пожарникарите - СПОРТИНГ 3 - 2 СЕРИЯ "А" 13