Дупница

антон лозанов мангурев

клубове

роден на: 14.07.1983

години: 37

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
28-04-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Колор 1 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-05-2015 20:00 не е избран Колор - DXC.technology 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-06-2015 20:00 не е избран Колор - Чико - Бунара 0 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-06-2015 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Чико - Бунара - Колор 7 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-10-2015 00:00 Спортен комплекс САМОКОВ Тяло пречиш ми - Колор 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
18-10-2015 10:00 Мини футболно игрище Ботевград ДАНТЕК - Колор 0 - 0 Група D 1
18-10-2015 16:00 Мини футболно игрище Ботевград Колор - Хамелеон 0 - 5 Група D 3
18-09-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Ветераните Благоевград 0 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
02-10-2016 00:00 не е избран Ветераните Благоевград - FreshMarket 5 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
23-10-2016 11:00 ОУ Димчо Дебелянов (Ихтиман) ФК ИХТИМАН - Ветераните Благоевград 3 - 1 Група G 1
23-10-2016 14:00 ОУ Димчо Дебелянов (Ихтиман) .............. - Ветераните Благоевград 6 - 3 Група G 1
29-10-2016 12:00 Спортен комплекс Езерец Ветераните Благоевград - .............. 5 - 5 Група G 2
29-10-2016 18:00 Спортен комплекс Езерец Ветераните Благоевград - ФК ИХТИМАН 7 - 4 Група G 2
20-11-2016 15:00 Общински спортен комплекс "Славейков" ФК ИХТИМАН - Ветераните Благоевград 1 - 4 Група G 3
20-11-2016 18:00 Общински спортен комплекс "Славейков" .............. - Ветераните Благоевград 3 - 2 Група G 3
26-02-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец Ветераните Благоевград - Тяло пречиш ми 5 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-03-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Ветераните Благоевград 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-03-2017 14:00 Спортен комплекс Езерец Ветераните Благоевград - Чико-Бунара 0 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-04-2017 14:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Ветераните Благоевград 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-10-2017 10:00 Игрище Гоце Делчев Ветераните Благоевград - Кимакс Юнайтед 0 - 5 ГРУПА A4 3
14-10-2017 12:00 Игрище Гоце Делчев Milky Group Bio - Ветераните Благоевград 5 - 0 ГРУПА A4 1