Бургас

Иван Георгиев Грингов

клубове

роден на: 30.12.1988

години: 30

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 11
n/a не е избран FC WORDS - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 12
n/a не е избран ОПТИМИСТ - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 PREMIER LEAGUE 13
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 14
n/a не е избран ОПТИМИСТ - FC Canarios PREMIER LEAGUE 15
n/a не е избран Мон-Крис - REAL UNITED PREMIER LEAGUE 16
n/a не е избран Мон-Крис - FC WORDS PREMIER LEAGUE 17
n/a не е избран Адзуро Поморие - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 17
n/a не е избран ОПТИМИСТ - ПОБЕДА БУРГАС PREMIER LEAGUE 18
n/a не е избран ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - Мон-Крис PREMIER LEAGUE 18
n/a не е избран Мон-Крис - FC Canarios PREMIER LEAGUE 19
n/a не е избран ОПТИМИСТ - REAL UNITED PREMIER LEAGUE 19
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - Мон-Крис PREMIER LEAGUE 20
n/a не е избран ФК НАЦИОНАЛ БУРГАС - MFC Lazur Burgas PREMIER LEAGUE 19
n/a не е избран Лазур Свети Влас - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 20
n/a не е избран ОПТИМИСТ - FC WORDS PREMIER LEAGUE 21
n/a не е избран ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 22
n/a не е избран ОПТИМИСТ - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 23
n/a не е избран FC Canarios - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 24
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Адзуро Поморие PREMIER LEAGUE 26
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 27
n/a не е избран УНИОН Б-С - MFC Lazur Burgas PREMIER LEAGUE 16
n/a не е избран ОПТИМИСТ - СИЛВЪР КЛУБ PREMIER LEAGUE 3
n/a не е избран карамел - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 4
n/a не е избран Мон-Крис - ФК Крайморие НЕДЕЛНА ЛИГА 5
n/a не е избран FC Canarios - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 4
n/a не е избран Квант 2011 - MFC Lazur Burgas PREMIER LEAGUE 18
n/a не е избран ОПТИМИСТ - FC WORDS PREMIER LEAGUE 5
n/a не е избран Мон-Крис - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 6
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Адзуро Поморие PREMIER LEAGUE 6
n/a не е избран Лазур Сити - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 7
n/a не е избран ПОБЕДА БУРГАС - ОПТИМИСТ PREMIER LEAGUE 7
n/a не е избран FC WORDS - MFC Lazur Burgas PREMIER LEAGUE 19
n/a не е избран Адзуро Поморие - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 8
n/a не е избран Мон-Крис - ФК ФОРТУНА НЕДЕЛНА ЛИГА 9
n/a не е избран ДЕЛТУМ - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 10
n/a не е избран СИЛВЪР КЛУБ - MFC Lazur Burgas PREMIER LEAGUE 21
n/a не е избран Мон-Крис - карамел НЕДЕЛНА ЛИГА 11
n/a не е избран MFC Lazur Burgas - Лазур Свети Влас PREMIER LEAGUE 22
n/a не е избран ФК Крайморие - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 12
n/a не е избран жълтата подводница - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 13
n/a не е избран Мон-Крис - FC Canarios ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 1
n/a не е избран Мон-Крис - Лазур Сити НЕДЕЛНА ЛИГА 14
n/a не е избран жълтата подводница - Мон-Крис ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 2
n/a не е избран BURGASSPORT - Мон-Крис ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 3
n/a не е избран Мон-Крис - Адзуро Поморие НЕДЕЛНА ЛИГА 15
n/a не е избран FC Canarios - Мон-Крис ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 4
n/a не е избран Мон-Крис - жълтата подводница ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 5
n/a не е избран Мон-Крис - BURGASSPORT ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 6
n/a не е избран ФК ФОРТУНА - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 16
n/a не е избран Мон-Крис - FC Canarios ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 7
n/a не е избран Мон-Крис - ДЕЛТУМ НЕДЕЛНА ЛИГА 17
n/a не е избран жълтата подводница - Мон-Крис ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 8
n/a не е избран BURGASSPORT - Мон-Крис ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 9
n/a не е избран карамел - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 18
n/a не е избран Мон-Крис - ФК Крайморие НЕДЕЛНА ЛИГА 19
n/a не е избран Мон-Крис - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 20
n/a не е избран Лазур Сити - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 21
n/a не е избран Мон-Крис - Адзуро Поморие НЕДЕЛНА ЛИГА 3
n/a не е избран Мон-Крис - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 4
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Адзуро Поморие НЕДЕЛНА ЛИГА 5
n/a не е избран FC WORDS - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 5
n/a не е избран жълтата подводница - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 7
n/a не е избран Мон-Крис - ДЕЛТУМ НЕДЕЛНА ЛИГА 8
n/a не е избран ОПТИМИСТ - жълтата подводница НЕДЕЛНА ЛИГА 8
n/a не е избран ДЕЛТУМ - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 9
n/a не е избран МФК Локомотив 2013 - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 9
n/a не е избран FC WORDS - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 1 13
n/a не е избран карамел - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 1 13
n/a не е избран жълтата подводница - МФК ЛАЗУР БУРГАС ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 3
n/a не е избран Мон-Крис - Пирне НЕДЕЛНА ЛИГА 1 14
n/a не е избран МФК ЛАЗУР БУРГАС - BURGASSPORT ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 4
n/a не е избран ОПТИМИСТ - МФК Локомотив 2013 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 14
n/a не е избран Мон-Крис - жълтата подводница ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 4
n/a не е избран BURGASSPORT - Мон-Крис ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 5
n/a не е избран карамел - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 1 15
n/a не е избран FC Canarios - МФК ЛАЗУР БУРГАС ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 5
n/a не е избран FC Canarios - Мон-Крис ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 6
n/a не е избран Пирне - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 1 15
n/a не е избран Мон-Крис - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 1 16
n/a не е избран Мон-Крис - МФК ЛАЗУР БУРГАС ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 7
n/a не е избран МФК ЛАЗУР БУРГАС - жълтата подводница ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 8
n/a не е избран МФК Локомотив 2013 - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 1 17
n/a не е избран BURGASSPORT - МФК ЛАЗУР БУРГАС ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 9
n/a не е избран FC WORDS - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 1 17
n/a не е избран жълтата подводница - Мон-Крис ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 9
n/a не е избран Мон-Крис - FC WORDS НЕДЕЛНА ЛИГА 1 18
n/a не е избран Мон-Крис - BURGASSPORT ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 10
n/a не е избран ОПТИМИСТ - карамел НЕДЕЛНА ЛИГА 1 18
n/a не е избран МФК ЛАЗУР БУРГАС - FC Canarios ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 10
n/a не е избран Пирне - Мон-Крис НЕДЕЛНА ЛИГА 1 19
n/a не е избран МФК Локомотив 2013 - ОПТИМИСТ НЕДЕЛНА ЛИГА 1 19
n/a не е избран Мон-Крис - карамел НЕДЕЛНА ЛИГА 1 20
n/a не е избран ОПТИМИСТ - Пирне НЕДЕЛНА ЛИГА 1 20
21-04-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - ПОБЕДА БУРГАС 5 - 4 PREMIER LEAGUE 1
26-04-2015 15:00 Атлетик Арена ОПТИМИСТ - ФК РУСЕ 0 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-04-2015 16:00 СЦ Арена MFC Lazur Burgas - ТЕРЕН - Б 7 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-04-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 Liverpool - MFC Lazur Burgas 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
03-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - .............. 2 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
05-05-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 MFC Lazur Burgas - ЗИГ-ЗАГ 16 - 0 PREMIER LEAGUE 3
12-05-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ - MFC Lazur Burgas 3 - 11 PREMIER LEAGUE 4
17-05-2015 17:00 Спортен комплекс Шампиони ЕВРОСНАБ - MFC Lazur Burgas 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - УНИОН Б-С 4 - 1 PREMIER LEAGUE 5
24-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Перла 6 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
31-05-2015 15:00 СЦ Берое - закрито Амфетико - MFC Lazur Burgas 0 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФУЕГО 9 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
02-06-2015 21:00 Каменица Арена - терен 2 MFC Lazur Burgas - Квант 2011 3 - 3 PREMIER LEAGUE 7
07-06-2015 20:00 не е избран ТРАНСВАГОН - ОПТИМИСТ 1 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 17
09-06-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 MFC Lazur Burgas - FC WORDS 3 - 0 PREMIER LEAGUE 8
14-06-2015 21:00 не е избран ФК Красико Спорт - ОПТИМИСТ 3 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
16-06-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - MFC Lazur Burgas 2 - 0 PREMIER LEAGUE 9
21-06-2015 20:00 не е избран ОПТИМИСТ - FC WORDS BURGAS 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
21-06-2015 21:00 не е избран ОПТИМИСТ - Сарафово 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
23-06-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 MFC Lazur Burgas - СИЛВЪР КЛУБ 3 - 3 PREMIER LEAGUE 10
28-06-2015 21:00 не е избран ОПТИМИСТ - ФК ВЪЗРАЖДАНЕ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 16
28-06-2015 21:00 не е избран карамел - ОПТИМИСТ 1 - 11 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
30-06-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - MFC Lazur Burgas 5 - 1 PREMIER LEAGUE 11
05-07-2015 18:00 Авангард MFC Lazur Burgas - АВАНГАРД 2 - 2* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-07-2015 20:00 не е избран ОПТИМИСТ - Лазур Сити 4 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
07-07-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 карамел - MFC Lazur Burgas 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
07-07-2015 21:00 не е избран BSFL - ОПТИМИСТ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
12-07-2015 19:00 не е избран ОПТИМИСТ - OLD BOYS 7 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
14-07-2015 20:00 не е избран БМФ Порт Бургас - ОПТИМИСТ 1 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
19-07-2015 20:00 не е избран БУНДЕСТИМ - ОПТИМИСТ 2 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
21-07-2015 20:00 не е избран Черно Море - ОПТИМИСТ 1 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 15
26-07-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ 2 - ОПТИМИСТ 6 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
23-08-2015 18:00 Каменица Арена - терен 2 БМФ Порт Бургас - ОПТИМИСТ 8 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
25-08-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - MFC Lazur Burgas 3 - 2 PREMIER LEAGUE 12
30-08-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - БУНДЕСТИМ 2 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
01-09-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - Liverpool 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
06-09-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 Blacksy - ОПТИМИСТ 5 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
08-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 ЗИГ-ЗАГ - MFC Lazur Burgas 3 - 8 PREMIER LEAGUE 14
13-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - карамел 6 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
15-09-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - ДЕЛТУМ 5 - 2 PREMIER LEAGUE 15
22-09-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 Квант 2011 - MFC Lazur Burgas 0 - 2 PREMIER LEAGUE 16
27-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Сити - ОПТИМИСТ 1 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
29-09-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - MFC Lazur Burgas 5 - 3 PREMIER LEAGUE 17
29-09-2015 21:00 не е избран MFC Lazur Burgas - карамел 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
04-10-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - ОПТИМИСТ 4 - 9 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
11-10-2015 20:15 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - Перла 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
13-10-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 СИЛВЪР КЛУБ - MFC Lazur Burgas 1 - 5 PREMIER LEAGUE 19
18-10-2015 19:15 Каменица Арена - терен 1 ТРАНСВАГОН - ОПТИМИСТ 2 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
20-10-2015 20:00 Каменица Арена - терен 2 MFC Lazur Burgas - FC Canarios 4 - 2 PREMIER LEAGUE 20
27-10-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - Лазур Свети Влас 0 - 2 PREMIER LEAGUE 21
01-11-2015 18:15 Каменица Арена - терен 1 Черно Море - ОПТИМИСТ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
08-11-2015 19:15 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ДЕЛТУМ 2 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
10-11-2015 18:30 Каменица Арена - терен 1 .............. - ОПТИМИСТ 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
17-11-2015 20:30 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - ОПТИМИСТ 2 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
22-11-2015 18:15 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФУЕГО 8 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 15
24-11-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - BSFL 8 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
24-11-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC WORDS BURGAS 4 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
20-03-2016 17:00 Игрище зад централна поща ОПТИМИСТ - ШАШ 7 - 3 Група P 3
10-04-2016 20:30 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Лазур Сити 6 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
12-04-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - ПОБЕДА БУРГАС 3 - 7 PREMIER LEAGUE 1
16-04-2016 10:00 Спортен комплекс Шампиони ОПТИМИСТ - Актив комерс 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2016 20:30 Каменица Арена - терен 1 Зиг-Заг - ОПТИМИСТ 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
19-04-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ - MFC Lazur Burgas 2 - 4 PREMIER LEAGUE 2
24-04-2016 17:30 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - OLD BOYS 3 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
24-04-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 ФУЕГО - ОПТИМИСТ 2 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 17
03-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - DE ROSSI 6 - 4 PREMIER LEAGUE 3
08-05-2016 17:30 Каменица Арена - терен 2 ПОМОРИЕ - Мон-Крис 6 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
08-05-2016 19:30 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ОПТИМИСТ 5 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
10-05-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - FC WORDS 5 - 2 PREMIER LEAGUE 4
15-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОМОРИЕ - ОПТИМИСТ 6 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
17-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 Liverpool - MFC Lazur Burgas 5 - 6 PREMIER LEAGUE 5
29-05-2016 17:00 Каменица Арена - терен 1 Перла - Мон-Крис 2 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
29-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - .............. 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
31-05-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - REAL UNITED 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
05-06-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 Победителите - ОПТИМИСТ 7 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
07-06-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - MFC Lazur Burgas 3 - 4 PREMIER LEAGUE 7
12-06-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - BSFL 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
12-06-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ИТО-ГАРД - Мон-Крис 4 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
14-06-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 MFC Lazur Burgas - ФК НАЦИОНАЛ БУРГАС 8 - 3 PREMIER LEAGUE 8
19-06-2016 17:30 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - ФУЕГО 4 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
19-06-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ОПТИМИСТ 6 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
21-06-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - MFC Lazur Burgas 3 - 4 PREMIER LEAGUE 9
26-06-2016 19:30 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - мон-крис А 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
26-06-2016 20:30 Каменица Арена - терен 2 Лазур Сити - Мон-Крис 4 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
28-06-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - Лазур Свети Влас 6 - 6 PREMIER LEAGUE 10
03-07-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - FC WORDS 2 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
03-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - ОПТИМИСТ 5 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
05-07-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - MFC Lazur Burgas 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
10-07-2016 12:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
10-07-2016 19:30 Каменица Арена - терен 1 .............. - Мон-Крис 8 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
12-07-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - Пирне 4 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 10
17-07-2016 12:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Blacksy 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
17-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - BSFL 8 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 11
17-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФК ИТО-ГАРД 5 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 16
19-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 Зиг-Заг - Мон-Крис 2 - 9 НЕДЕЛНА ЛИГА 12
24-07-2016 18:00 Каменица Арена - терен 2 мон-крис А - Мон-Крис 7 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
24-07-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - OLD BOYS 1 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 13
26-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Мон-Крис 5 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
26-07-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 Перла - ОПТИМИСТ 1 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 14
31-07-2016 00:00 не е избран Мон-Крис - ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 15
31-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - Пирне 6 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 15
07-08-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 Победителите - Мон-Крис 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 16
28-08-2016 17:00 не е избран Мон-Крис - Blacksy 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 17
30-08-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - MFC Lazur Burgas 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
06-09-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - ДЕЛТУМ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
11-09-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ЗИГ-ЗАГ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 1
11-09-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ИТО-ГАРД - Мон-Крис 1 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 1
13-09-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 DE ROSSI - MFC Lazur Burgas 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
18-09-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - FC Canarios 3 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 2
18-09-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - .............. 3 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 2
20-09-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - MFC Lazur Burgas 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
25-09-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 ПОМОРИЕ - Мон-Крис 8 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 3
27-09-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - Liverpool 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
02-10-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - FC Canarios 4 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 4
02-10-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - Мон-Крис 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 4
04-10-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - MFC Lazur Burgas 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
09-10-2016 00:00 Каменица Арена Мон-Крис - FC WORDS 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 5
09-10-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОМОРИЕ - ОПТИМИСТ 4 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 5
11-10-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 MFC Lazur Burgas - ЗИГ-ЗАГ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 18
16-10-2016 20:00 не е избран ОПТИМИСТ - Мон-Крис 3 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 6
23-10-2016 12:15 Терен 3 - Младежки център ОПТИМИСТ - Блясък 8 - 5 Група B 2
23-10-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център ne - ОПТИМИСТ 4 - 5 Група B 3
23-10-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - .............. 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 7
25-10-2016 21:00 не е избран MFC Lazur Burgas - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 20
27-10-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ИТО-ГАРД - ОПТИМИСТ 3 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 3
30-10-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - ОПТИМИСТ 2 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 8
30-10-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - ФК ИТО-ГАРД 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 8
01-11-2016 21:00 не е избран Лазур Свети Влас - MFC Lazur Burgas 5 - 0 PREMIER LEAGUE 21
06-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 .............. - ОПТИМИСТ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 9
06-11-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Мон-Крис 5 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 9
13-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФК ИТО-ГАРД 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 10
13-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - ПОМОРИЕ 3 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 10
15-11-2016 21:00 не е избран MFC Lazur Burgas - FC Canarios 0 - 5 PREMIER LEAGUE 22
20-11-2016 00:00 не е избран Мон-Крис - ЗИГ-ЗАГ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 11
20-11-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център ОПТИМИСТ - Maska Lens 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-11-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - ОПТИМИСТ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 11
22-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - ПОМОРИЕ 2 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 12
22-11-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - Мон-Крис 5 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 12
27-11-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ОПТИМИСТ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 13
29-11-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ОПТИМИСТ 2 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 7
04-12-2016 00:00 не е избран .............. - Мон-Крис 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 14
04-12-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC WORDS 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 14
11-03-2017 12:00 Комплекс Трендафила MПИ - ОПТИМИСТ 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-03-2017 16:00 Каменица Арена ОПТИМИСТ - Лазур Свети Влас 2 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-04-2017 18:00 Мини футболно игрище Ботевград VIP Dent - ОПТИМИСТ 5 - 4 FINAL FOUR
23-04-2017 11:00 Мини футболно игрище Ботевград Малки Страсти - ОПТИМИСТ 6 - 1 FINAL FOUR
30-04-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - МФК Локомотив 2013 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 2
30-04-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC WORDS 5 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 2
07-05-2017 21:00 Каменица Арена - терен 2 карамел - ОПТИМИСТ 2 - 10 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 3
14-05-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - Пирне 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 4
14-05-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - МФК Локомотив 2013 7 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 4
16-05-2017 21:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - REAL UNITED 4 - 5 PREMIER LEAGUE 2
21-05-2017 18:00 Каменица Арена - терен 1 Пирне - ОПТИМИСТ 5 - 10 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 5
21-05-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 карамел - Мон-Крис 2 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 5
23-05-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 Адзуро Поморие - Мон-Крис 1 - 2 PREMIER LEAGUE 3
28-05-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ОПТИМИСТ 3 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 6
30-05-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - ФК ФОРТУНА 8 - 5 PREMIER LEAGUE 4
04-06-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ОПТИМИСТ 7 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 7
04-06-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 МФК Локомотив 2013 - Мон-Крис 2 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 7
06-06-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК МАШИНИТЕ - Мон-Крис 7 - 2 PREMIER LEAGUE 5
11-06-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - карамел 6 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 8
11-06-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - FC WORDS 4 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 8
13-06-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ПОБЕДА БУРГАС 3 - 7 PREMIER LEAGUE 6
18-06-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 Пирне - Мон-Крис 2 - 11 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 9
18-06-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 МФК Локомотив 2013 - ОПТИМИСТ 3 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 9
20-06-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - Мон-Крис 10 - 4 PREMIER LEAGUE 7
25-06-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Пирне 5 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 10
25-06-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - карамел 6 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 10
02-07-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Мон-Крис 3 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 1
04-07-2017 00:00 не е избран Мон-Крис - ДЕЛТУМ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
11-07-2017 21:00 Каменица Арена - терен 2 FC Canarios - Мон-Крис 3 - 8 PREMIER LEAGUE 10
12-07-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - Мон-Крис 1 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 3
29-08-2017 00:00 не е избран Мон-Крис - FC WORDS 5 - 14 PREMIER LEAGUE 11
03-09-2017 00:00 не е избран ОПТИМИСТ - Мон-Крис отложен НЕДЕЛНА ЛИГА 1 11
06-09-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Liverpool - Мон-Крис 13 - 6 PREMIER LEAGUE 12
10-09-2017 00:00 не е избран ОПТИМИСТ - FC WORDS 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
10-09-2017 00:00 не е избран Мон-Крис - МФК Локомотив 2013 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 12
10-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC WORDS 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1 12
12-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - Мон-Крис 5 - 6 PREMIER LEAGUE 13
17-09-2017 00:00 не е избран МФК Локомотив 2013 - ОПТИМИСТ 3 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
17-09-2017 00:00 не е избран карамел - Мон-Крис 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
17-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - карамел 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
17-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - МФК Локомотив 2013 6 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
19-09-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - Адзуро Поморие 1 - 1 PREMIER LEAGUE 14
24-09-2017 00:00 не е избран ОПТИМИСТ - карамел 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
24-09-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Сити - Мон-Крис 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
24-09-2017 21:00 Каменица Арена - терен 1 карамел - ОПТИМИСТ 3 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
26-09-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 ФК ФОРТУНА - Мон-Крис 7 - 3 PREMIER LEAGUE 15
01-10-2017 00:00 не е избран ОПТИМИСТ - Лазур Сити 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
01-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 Адзуро Поморие - ОПТИМИСТ 2 - 8 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
01-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - Мон-Крис 2 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
03-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - ФК МАШИНИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
08-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ - Мон-Крис 5 - 7 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
08-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - жълтата подводница 3 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
10-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - Мон-Крис 16 - 5 PREMIER LEAGUE 17
15-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ОПТИМИСТ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
17-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - СИЛВЪР КЛУБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 18
22-10-2017 00:00 не е избран Мон-Крис - Team Fox 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
22-10-2017 00:00 не е избран ОПТИМИСТ - FC WORDS 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
22-10-2017 10:00 Игрище Провадия МФК Макао - ОПТИМИСТ 5 - 0 ГРУПА D1 1
22-10-2017 11:15 Игрище Провадия Мон-Крис - Ветерани Търговище 1 - 0 ГРУПА D2 1
22-10-2017 13:45 Игрище Провадия МФК Моряците - Мон-Крис 4 - 3 ГРУПА D2 2
22-10-2017 15:00 Игрище Провадия ОПТИМИСТ - Блясък 5 - 0 ГРУПА D1 3
22-10-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - Мон-Крис 1 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
24-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Свети Влас - Мон-Крис 0 - 5 PREMIER LEAGUE 19
29-10-2017 00:00 не е избран Team Fox - ОПТИМИСТ 0 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
29-10-2017 00:00 не е избран Мон-Крис - МФК Локомотив 2013 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
29-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - Адзуро Поморие 6 - 5 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
29-10-2017 19:00 Каменица Арена - терен 2 ДЕЛТУМ - ОПТИМИСТ 5 - 0 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
31-10-2017 00:00 не е избран БУНДЕСТИМ - Мон-Крис 0 - 5 PREMIER LEAGUE 20
07-11-2017 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - FC Canarios 5 - 0 PREMIER LEAGUE 21
14-11-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 Liverpool - Мон-Крис 9 - 4 PREMIER LEAGUE 1
21-11-2017 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - Мон-Крис 5 - 0 PREMIER LEAGUE 22
02-12-2017 16:00 Градски стадион Несебър МФК Моряците - ОПТИМИСТ 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-03-2018 14:00 Терен 2 - Младежки център ОПТИМИСТ - ФК Кюстендил 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-04-2018 12:00 Комплекс Трендафила "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Мон-Крис 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - REAL UNITED 3 - 4 PREMIER LEAGUE 1
10-04-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - REAL UNITED 3 - 4 PREMIER LEAGUE 1
17-04-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ОПТИМИСТ 4 - 8 PREMIER LEAGUE 2
17-04-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Свети Влас - ОПТИМИСТ 4 - 8 PREMIER LEAGUE 2
24-04-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - FC WORDS 6 - 0 PREMIER LEAGUE 3
28-04-2018 14:00 СЦ Арена ФК СТАРО СЕЛО 777 - ОПТИМИСТ 4 - 9 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-05-2018 19:00 не е избран ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - Мон-Крис 1 - 5 PREMIER LEAGUE 1
08-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - ОПТИМИСТ 5 - 4 PREMIER LEAGUE 4
08-05-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - Мон-Крис 3 - 6 PREMIER LEAGUE 4
15-05-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Мон-Крис 3 - 4 PREMIER LEAGUE 5
15-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - СИЛВЪР КЛУБ 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
20-05-2018 14:00 Терен 2 - Младежки център Героична Куба - Мон-Крис 2 - 8 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-05-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - ОПТИМИСТ 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
22-05-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - Лазур Свети Влас 10 - 2 PREMIER LEAGUE 6
26-05-2018 12:00 СЦ Арена ОПТИМИСТ - Serdika-Sofia 10 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-05-2018 19:00 Арена "Сините камъни" АФК ВЕРЕЯ 1995 - Мон-Крис 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-06-2018 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ ОПТИМИСТ - Milky Group Bio 4 - 4* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 10:45 Спортен комплекс САМОКОВ ОПТИМИСТ - АФК ВЕРЕЯ 1995 6 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-06-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Адзуро Поморие 9 - 5 PREMIER LEAGUE 8
05-06-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - FC WORDS 6 - 10 PREMIER LEAGUE 8
10-06-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Мон-Крис 6 - 6 PREMIER LEAGUE 7
12-06-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 Адзуро Поморие - Мон-Крис 1 - 5 PREMIER LEAGUE 9
12-06-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - ОПТИМИСТ 5 - 7 PREMIER LEAGUE 9
19-06-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОБЕДА БУРГАС - Мон-Крис 8 - 2 PREMIER LEAGUE 2
24-06-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - СИЛВЪР КЛУБ 3 - 5 PREMIER LEAGUE 3
28-08-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - Мон-Крис 8 - 2 PREMIER LEAGUE 10
28-08-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - ОПТИМИСТ 7 - 6 PREMIER LEAGUE 10
28-08-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - REAL UNITED 6 - 7 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 Адзуро Поморие - ОПТИМИСТ 2 - 5 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC WORDS 4 - 11 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - ОПТИМИСТ 3 - 1 PREMIER LEAGUE 4
25-09-2018 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - СИЛВЪР КЛУБ 9 - 2 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Мон крис 5 - 3 PREMIER LEAGUE 7
16-10-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - ОПТИМИСТ 2 - 6 PREMIER LEAGUE 8
23-10-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Адзуро Поморие 8 - 4 PREMIER LEAGUE 9
30-10-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ОПТИМИСТ 6 - 0 PREMIER LEAGUE 10
06-11-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 5 - 3 PREMIER LEAGUE 11
13-11-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - ОПТИМИСТ 3 - 8 PREMIER LEAGUE 12
20-11-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC Canarios 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
25-11-2018 00:00 Каменица Арена - терен 2 ФК Мастило - Мон-Крис 0 - 5 Югоизток - група A 2
25-11-2018 10:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - Club Ego 2 - 1 Югоизток - група A 1
25-11-2018 14:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - FC Siza Sport 5 - 0 Югоизток - група A 3
27-11-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 FC Canarios - ОПТИМИСТ 4 - 14 PREMIER LEAGUE 6
04-12-2018 20:00 Каменица Арена - терен 2 Мон крис - ОПТИМИСТ 4 - 7 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Мон-Крис 3 - 2 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 1
11-12-2018 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - FC Canarios 2 - 3 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 1
18-12-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - BURGASSPORT 0 - 5 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 2
18-12-2018 20:00 Каменица Арена - терен 1 МФК ЛАЗУР БУРГАС - Мон-Крис - ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 2
08-01-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - жълтата подводница 5 - 0 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 3
15-01-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - FC Canarios 7 - 5 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 4
22-01-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 BURGASSPORT - Мон-Крис 0 - 5 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 5
29-01-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 жълтата подводница - Мон-Крис 2 - 10 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 6
12-02-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Мон-Крис 4 - 2 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 7
19-02-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ФК Крайморие 7 - 3 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 8
26-02-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - жълтата подводница 6 - 3 ЗИМЕН ТУРНИР МИКИ-МАУС 9
24-03-2019 11:00 Стадион Христо Ботев Мон-Крис - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-04-2019 20:00 Каменица Арена - терен 2 REAL UNITED - Мон-Крис 2 - 1 PREMIER LEAGUE 1
09-04-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - Мон-Крис 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
16-04-2019 20:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 6 - 0 PREMIER LEAGUE 3
21-04-2019 15:00 Hadzhiev Arena 1 АФК Русчук - Мон-Крис 4 - 4* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-04-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Мон-Крис 4 - 6 PREMIER LEAGUE 4
30-04-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - СИЛВЪР КЛУБ 5 - 4 PREMIER LEAGUE 5
07-05-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - REAL UNITED 6 - 9 PREMIER LEAGUE 6
14-05-2019 00:00 не е избран Мон-Крис - FC WORDS 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
21-05-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 - Мон-Крис 3 - 9 PREMIER LEAGUE 8
28-05-2019 20:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - FC Canarios 6 - 4 PREMIER LEAGUE 9
02-06-2019 17:00 Игрище зад централна поща Холандците - Мон-Крис 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-06-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 СИЛВЪР КЛУБ - Мон-Крис 3 - 7 PREMIER LEAGUE 10
11-06-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - Мон-Крис 5 - 3 PREMIER LEAGUE 11
18-06-2019 00:00 не е избран FC WORDS - Мон-Крис 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
23-06-2019 00:00 не е избран Мон-Крис - Адзуро Поморие 10 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
25-06-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ФК ДОЛНО ЕЗЕРОВО 2014 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
30-06-2019 19:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ФОРТУНА - Мон-Крис отложен НЕДЕЛНА ЛИГА 2
02-07-2019 20:00 Каменица Арена - терен 2 FC Canarios - Мон-Крис 6 - 7 PREMIER LEAGUE 14
07-07-2019 18:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ДЕЛТУМ отложен НЕДЕЛНА ЛИГА 3
09-07-2019 20:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - СИЛВЪР КЛУБ отложен PREMIER LEAGUE 15